بارگیری FaceApp – عکس – Numériques ، 10 بهترین ویرایشگر صورت برای اندروید و آیفون

10 بهترین برنامه Retouch Facial برای اندروید و آیفون

Contents

تعداد زیادی از عکس های انتشار چهره امروز در بازار موجود است. آیا نمی دانید کدام یک را انتخاب کنید ? در اینجا لیستی از 10 بهترین برنامه کاربردی روتوشی صورت رایگان و همچنین شرح مفصلی درباره آنچه آنها می توانند به شما در دستیابی کمک کنند ، آورده شده است.

جبهه

FaceApp ، یک برنامه رایگان برای تغییر چهره در عکس های شخصی خود. جلوه های مختلفی را برای اصلاح پرتره های شما ارائه می دهد. برای بارگیری برای Android و iOS.

چرا از faseapp استفاده کنید ?

ویژگی های جدید آخرین نسخه FaseApp چیست ?

با چه استخوان ها سازگار است ?

بهترین گزینه های FrontApp چیست ?

شرح

FaceApp یک برنامه رایگان برای سلفی های موفق است و چهره شما را دگرگون می کند. او پیشنهاد می کند از شما عکس بگیرد و آنها را روتوش کند تا کلیشه ای را که شایسته انتشار در یک مجله است ، بدست آورد. با تشکر از الگوریتم های هوشمند ، این نرم افزار به شما امکان می دهد تا به نفع خود باشید یا حتی هویت آن را تغییر دهید.

ویژگی های آن در دو گروه ذخیره می شود: مواردی که باعث بهبود رونق سلفی شما می شود ، و مواردی که به شما امکان می دهد با تغییر ویژگی های فیزیکی خود از آن لذت ببرید. فیلترها امکان به دست آوردن ظاهری درخشان تر با بافت نرم تر پوست را فراهم می کنند. آنها همچنین امکان تغییر مدل مو و رنگ مو ، پوشیدن ریش یا سبیل و اضافه کردن آرایش را ارائه می دهند. این سرویس ابزارهای سرگرم کننده زیادی برای بازی با پرتره شما دارد. شما می توانید رابطه جنسی را تغییر دهید ، پیرتر یا جوان تر شوید ، یا اجازه دهید هوش مصنوعی پرتره شما را تغییر دهد.

چرا از faseapp استفاده کنید ?

FaceApp یک برنامه روتوش عکاسی محبوب است که از هوش مصنوعی برای اعمال فیلترها و اصلاحات مختلف در تصاویر شما استفاده می کند. این ویژگی های زیادی دارد که آن را بسیار کاربردی می کند.

ابزارهای اصلی FaceApp عبارتند از:

  • پیری و جوان سازی : این برنامه می تواند به شما نشان دهد که هنگام بزرگتر یا جوان تر بودن ، چه چیزی ممکن است به نظر برسید و ظاهر خود را به صورت واقع بینانه تغییر دهید.
  • تغییر جنسیت : همچنین می توانید ببینید که اگر جنس مخالف باشید چه چیزی به نظر می رسید.
  • اضافه کردن لبخند : می توانید لبخندی بر روی عکس اضافه کنید ، حتی اگر اهمیتی ندهید. توجه داشته باشید که اضافه کردن عینک نیز امکان پذیر است.
  • بهبود پرتره ها : بسیاری از ابزارها برای بهبود کیفیت پرتره های شما ، تنظیم روشنایی ، کنتراست و سایر پارامترها در دسترس هستند. حتی می توانید آرایش را اضافه کنید.
  • مدل مو و رنگ : شما می توانید مدل مو و رنگ های مختلف را امتحان کنید تا ببینید چه ظاهر مناسب شما است.
  • تزیین : شما امکان تغییر پس زمینه ، اضافه کردن یک قاب ، یک برچسب ، یک تاری هنری (حرکت یا دیگری) را دارید و برای پوشاندن عکس خود با لایه ها (پرنعمت ، داغ ، تک رنگ ، هنری و غیره.) یا پوشش (جشن ، بافت ، درخشش ، یکپارچهسازی با سیستمعامل ، دوتایی نور و غیره.).

توجه داشته باشید که برنامه برای دسترسی به گالری شما باید مجوز داشته باشد. با این حال ، شما می توانید دسترسی فقط به عکس های مورد نظر خود یا تمام عکس های گالری را بپذیرید. علاوه بر این ، اگر می خواهید مستقیماً عکس بگیرید ، باید به او اجازه دسترسی به دوربین را بدهید.

در زمان ضبط ، شما امکان بازیابی مونتاژ خود را دارید ، بلکه قبل از/ بعد از آن نگاه های مختلفی را نیز دارید. در هر صورت ، می توانید خلاقیت های خود را مستقیماً از صفحه پشتیبان با پیوندها به محبوب ترین شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید: اینستاگرام, فیس بوک, توییتر, و امکان به اشتراک گذاری با سایر راه حل ها (از جمله توسط پیام کوتاه ، ایمیل و غیره.).

جبهه

چگونه می توان صورت را روی یک عکس با Faceapp تغییر داد ?

برنامه را در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود باز کنید. اگر این اولین بار است ، او از شما می خواهد به گالری تصویر خود دسترسی پیدا کنید تا به شما امکان دهد یک پرتره موجود را برای اصلاح انتخاب کنید. همچنین می توانید با دوربین خود عکس بگیرید.

پس از انتخاب پرتره شما ، روی صفحه نمایش ظاهر می شود (توجه داشته باشید که سیستم بزرگنمایی به طور خودکار ، اما می توانید با پین کردن برای دیدن کل پرتره از هم جدا شوید). در انتهای آن می توانید منوی اصلی را مشاهده کنید که تمام ابزارهای موجود برای تحول در ویژگی های شما یا زیبایی سلفی شما را در اختیار شما قرار می دهد.

جبهه

همه ابزارها براساس طبقه بندی طبقه بندی می شوند. در ابتدا ، مواردی که به شما امکان می دهد ویژگی های فیزیکی خود را اصلاح کنید: چاپ ، پوست ، اندازه ، لبخند ، ویژگی ها ، مدل مو ، ریش ، سن ، جنس ، رنگ ، آرایش ، عینک. سپس ابزارهای تزئین و دکوراسیون: تغییر شکل ، فیلترها ، تنظیمات ، روتوشینگ ، کشت ، پس زمینه ، قاب ، ویگت ، تاری و پوشش.

برای نمایش تحولات موجود یکی از دسته ها را باز کنید. تمام تحولات در رابطه با بدن شما توسط هوش مصنوعی سیستم انجام می شود که زندگی را در هر مورد محاسبه می کند. یک نمای کلی نمایش داده می شود و می توانید آن را نگه دارید یا اصلاح را مطابق با اولویت خود لغو کنید.

تغییرات تزئینی نیز بسیار مؤثر است ، و تغییر پس زمینه نیز توسط هوش مصنوعی پشتیبانی می شود که دقیقاً خطوط سر شما را محاسبه می کند. نتیجه بسیار خوب است (مراقب حرکات موهای بلند باشید که می تواند ابزار را گمراه کند).

جبهه

به طور کلی ، نتایج بسیار جالب و گاهی حتی خیره کننده است. نزولی کوچک برای ابزاری که به شما امکان می دهد عینک را از بین ببرید: تمایل دارد با توجه به نور عکس ، دایره های تیره ایجاد کند.

faceapp رایگان است ?

بله ، می توانید از FaceApp کاملاً رایگان استفاده کنید (بدون ایجاد حساب). این نسخه از برنامه کامل و کاملاً کاربردی است. شما به همه منوها دسترسی خواهید داشت. از طرف دیگر ، برخی از تنظیمات اتوماتیک فقط در انتشارات پرداخت شده در دسترس هستند. علاوه بر این ، عکسهای شما که با این نسخه ایجاد شده اند ، یک آرم را در پایین سمت چپ تصویر می پوشند.

در اولین راه اندازی برنامه ، از شما دعوت می شود تا یک آزمایش رایگان مجوز پرداخت شده را انجام دهید (این کار در پایان محاکمه به طور خودکار به شما صورتحساب می شود) ، می توانید با کلیک بر روی صلیب واقع در بالا ، امتناع کنید سمت چپ صفحه برای ماندن در نسخه رایگان.

چگونه FaseApp داده های من را مدیریت می کند ?

FaceApp یکی از محبوب ترین برنامه های روتاری عکس پرتره است ، علی رغم جمع آوری داده های کاربر که در گذشته درباره آنها صحبت شده است. با این حال ، سیاست محرمانه بودن تأیید می کند که هیچکدام از عکسهای شما برای اهداف غیر از ساخت روتوشی که می خواهید بسازید استفاده نمی شود. با توجه به اطلاعات شخصی شما ، فقط آدرس IP و شناسه کاربر شما توسط FACEAPP بازیابی می شود و می تواند برای انجام تبلیغات هدفمند استفاده شود.

برنامه و وب سایت همچنین از کوکی ها برای کار کردن استفاده می کنند (مگر اینکه از طریق فرم از واریز این موارد امتناع ورزید). اطلاعات ذخیره شده توسط کوکی ها را می توان برای اهداف تبلیغاتی به شرکای تجاری ابلاغ کرد (مانند هر کوکی از هر وب سایتی که بازدید می کنید).

در نتیجه ، با توجه به سیاست مدیریت داده های خود ، FaceAPP هیچ خطری برای اطلاعات شخصی شما نسبت به بیشتر وب سایت ها و شبکه های اجتماعی که در آن حساب کاربری دارید ، ندارد.

ویژگی های جدید آخرین نسخه FaseApp چیست ?

این سرویس به طور مرتب برای بهبود شرایط استفاده به روز می شود.

10 بهترین برنامه Retouch Facial برای اندروید و آیفون

ماریون دوبوسی

شما می خواهید قبل از ارسال آنها ، پرتره ها یا عکس های تجاری خود را بهبود بخشید ? با یک برنامه مناسب روتوشینگ صورت ، می توانید خطوط صورت خود را بهبود بخشید و پرتره های خود را اصلاح کنید. آیا نمی دانید کدام برنامه را انتخاب کنید ? در خواندن زیر ، 10 برنامه برتر روتوش صورت رایگان را که می توانید از آن استفاده کنید برای صیقل دادن صورت خود در عکس و بهترین عکس های پرتره خود را کشف کنید.

قسمت 1: 10 بهترین برنامه های روتوش صورت برای اندروید و آیفون

تعداد زیادی از عکس های انتشار چهره امروز در بازار موجود است. آیا نمی دانید کدام یک را انتخاب کنید ? در اینجا لیستی از 10 بهترین برنامه کاربردی روتوشی صورت رایگان و همچنین شرح مفصلی درباره آنچه آنها می توانند به شما در دستیابی کمک کنند ، آورده شده است.

1. ناشر FaceTune2 توسط Lightricks

سیستم عامل های پشتیبانی شده
Android & iOS

ساخته شده توسط Lightricks Ltd ، FaceTune2 یکی از بهترین برنامه های روتوش صورت است که می توانید پیدا کنید. این برنامه در دستگاه های Android و Apple در دسترس است و تقریباً شامل همه مواردی است که می توانید در یک ویرایشگر عکس صورت جستجو کنید.

FaceTune2 به کاربران اجازه می دهد تا پوست خود را صاف کنند ، فوراً انواع نواقص ، منافذ و چین و چروک را از بین ببرند. می توانید درخشش را به صورت خود اضافه یا حذف کنید. این برنامه همچنین به عنوان ویرایشگر پس زمینه صورت عمل می کند و می تواند پیش زمینه عکسهای شما را جایگزین کند. می توانید از ابزارها ، فیلترها و برس های هنری آن استفاده کنید تا خطوط صورت خود را تغییر دهید.

ناشر FACETUNE2

2. دانه

سیستم عامل های پشتیبانی شده
Android & iOS

Snapseed یکی از متداول ترین و قابل توجه ترین ویرایشگرهای تصویر است که امروزه نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، که همچنین به عنوان یک برنامه ویرایش صورت رایگان تخصص دارد. طیف گسترده ای از ابزارها ، فیلترها ، پیش تنظیمات و سایر کارکردهای مفید را برای تقویت تصویر خود پیدا خواهید کرد. Snapseed می تواند پرونده های JPEG و خام را باز کند و در دستگاه های Android و iOS کار کند.

Snapseed به کاربران اجازه می دهد تا یک چراغ نازک به تصاویر خود اضافه کنند ، کنتراست را تنظیم کنند ، جلوه های مختلفی را اضافه کنند و موارد دیگر. عملکرد بهبود صورت به شما امکان می دهد تا روی چشمان خود تمرکز کنید ، پوست را صاف کرده و در عکس خود ادغام شده با چهره ادغام شوید. همچنین می توانید از بسیاری از ویژگی های آن برای اضافه کردن یک اثر بوکه به تصاویر خود استفاده کنید یا نصب پرتره های خود را بر اساس مدل های سه بعدی تصحیح کنید.

ویرایشگر چهره Snapseed

3. Perfect 365 ویرایشگر چهره آرایش

سیستم عامل های پشتیبانی شده
Android & iOS

ویرایشگر چهره Perfect365 برای مواردی مناسب است که می خواهید یک لمس هنری به عکسهای خود اضافه کنید. این برنامه روتوشینگ صورت آسان برای استفاده به شما امکان می دهد تقریباً تمام جنبه های صورت خود را اصلاح کنید ، خواه این باشد که خطوط ریز را از بین ببرید یا رنگ موهای خود را تغییر دهید. شما می توانید سایه چشم ، رژ لب ، رنگ مو جالب توجه را اضافه کنید ، یا حتی برای یک لمس لطیف و بدون آرایش در PEFECT365 انتخاب کنید.

برای اندروید و اپل در دسترس است ، این برنامه بهتر روتوش صورت برای آرایش و تمرکز. Perfect365 یک سری کامل از مدل های آرایش و خلاق را ارائه می دهد که می توانید به تصویر خود اضافه کنید. پالت رنگ همچنین یک گزینه سفارشی سازی کامل را ارائه می دهد تا بتوانید ترکیب رنگی خود را ایجاد کنید.

Perfect 365 ویرایشگر چهره آرایش

4. عکسبرداری: ویرایشگر عکس

سیستم عامل های پشتیبانی شده
Android & iOS

Fotogenic یک برنامه ویرایش همه در یک است که مجموعه ای منحصر به فرد از ابزارهای بصری را ارائه می دهد که برای بهبود عکسهای شما طراحی شده است. Fotogenic شامل تمام ابزارهای اساسی مورد نیاز شما در یک برنامه روتوشینگ صورت ، با یک رابط تعاملی و ویژگی های آسان برای استفاده است.

برای صاف کردن چهره خود می توانید از foogenic استفاده کنید ، با سفیدی درخشان لبخند بزنید ، لب های خود را روشن کنید ، خطوط صورت خود را تغییر دهید و در چند کلیک نیز. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد بدن خود را تقویت کنید ، خال کوبی ها را اضافه کنید ، ظاهری برنزه به پوست خود بدهید و حتی اشیاء ناخواسته را از تصاویر خود حذف کنید.

ویرایشگر عکس عکس فلزی

5. پیکسل – روتوش صورت و حذف نواقص – ویرایشگر عکس

سیستم عامل های پشتیبانی شده
Android & iOS

Pixl یک برنامه منحصر به فرد برای نسخه عکس های چهره است ، با بسیاری از ابزارهای گرانبها. می توانید از برنامه استفاده کنید تا به راحتی صورت خود را لمس کرده و هر جنبه ای از تصویر ناخواسته را حذف کنید. همچنین می توانید با استفاده از جعبه ابزار بصری آن ، ویژگی های صورت خود را بهبود بخشید.

PIXL به شما امکان می دهد تا با چند کلیک صورت خود را با تمام سادگی اصلاح کنید. این می تواند نواقص و جوش ها را فوراً از بین ببرد تا پوست تابشی و تابشی به دست بیاورد. پیکسل همچنین به لطف برس های جادویی خود می تواند به پوست نرم و صاف تر کمک کند. این برنامه روتوشینگ صورت حتی به لطف الگوریتم هوش مصنوعی قدرتمند ، می تواند به طور خودکار چشم های قرمز را در عکس ها حذف و تصحیح کند.

ابزار روتوشینگ صورت رایگان پیکسل

6. FaceLab – ویرایشگر چهره سلفی

سیستم عامل های پشتیبانی شده
Android & iOS

FaceLab ابزاری دیگر از لیست ما از بهترین برنامه های روتوش رایگان صورت در بازار است. می توانید آن را در App Store و همچنین در Google Play پیدا کنید. با تشکر از این برنامه ، اکنون می توانید سلفی یا پرتره کامل را با پوست و خطوط بی عیب و نقص ایجاد کنید.

اگر به دنبال اصلاح تصویر خود هستید ، FaceLab هر آنچه را که لازم دارید دارد. شما می توانید جنبه های مختلف عکس های خود را اصلاح کنید ، هر سلفی را تزئین و بهبود بخشید و بهترین ویژگی های صورت خود را ، همه در چند ثانیه به ارمغان بیاورید. FaceLab یک جعبه ابزار قدرتمند و خلاق ارائه می دهد تا به شما کمک کند با زحمت یک ظاهر عالی در عکس های خود ایجاد کنید.

ویرایشگر چهره سلفی FaceLab

7. برنامه ویرایشگر چهره insunny با آزمایشگاه عکس

سیستم عامل های پشتیبانی شده
اندروید

Insunny نرم افزار retouching تصویر است که به طور خاص برای اصلاح سلفی ها و پرتره های شما طراحی شده است. این ترکیبی از هوش مصنوعی قدرتمند ، جلوه ها ، زمینه ها ، فیلترهای پویا و ابزارهای دیگر است تا به شما در ایجاد تصویر رویاهای خود کمک کند.

می توانید از insunny برای تغییر رنگ موهای خود استفاده کنید ، اندازه و شکل چشم خود را تغییر دهید ، جیب ها و دایره های تیره را از چشمان خود بردارید و موارد دیگر. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد تا هنگام گرفتن عکس با استفاده از دوربین زیبایی خود ، فیلترهای زیبایی زنده را اضافه کنید.

برنامه D

8. آزمایشگاه عکس: برنامه ویرایش تصویر

سیستم عامل های پشتیبانی شده
منزوی

آزمایشگاه عکس یک برنامه ویرایش صورت است که در فروشگاه App موجود است. این امکان را به کاربران می دهد تا فیلترهای سرگرم کننده و خلاقانه را به تصاویر خود و همچنین چندین گزینه سازنده برای صورت شما اضافه کنند.

آزمایشگاه عکس یک عملکرد حذف و جایگزینی قدرتمند از پس زمینه را که توسط هوش مصنوعی برای پرتره ها و سلفی های شما خلبان شده است ارائه می دهد. همچنین به عنوان یک برنامه ویرایش Faces Faces کار می کند تا به شما در اضافه کردن جلوه های هنری و سرگرم کننده به تصاویر خود کمک کند. شما می توانید عکس های خود را با استفاده از پیش تنظیمات و فیلترهای مختلف سبک کنید و حتی با استفاده از آزمایشگاه Photo کولاژ کنید.

عکس عکس ویرایشگر عکس

9. ویرایشگر و دوربین آرایش زیبایی

سیستم عامل های پشتیبانی شده
اندروید

ویرایشگر عکس آرایش زیبایی یک ویرایشگر عکس صورت پر از منابع موجود برای دستگاه های Android شما است. می توانید از این برنامه برای اصلاح صورت خود استفاده کنید و با چند کلیک عکس های کامل بگیرید.

آرایش زیبایی چندین جلوه جالب برای انتقال عکس های شما به سطح بعدی ارائه می دهد. ابزار ساخت مجازی آن به شما امکان می دهد چشمان خود را تزئین کنید ، پوست خود را صاف کنید ، دندان های خود را سفید کنید ، آکنه و نواقص را از بین ببرید ، لب های خود را ترسیم کنید و خیلی بیشتر. شما می توانید با استفاده از این ابزار ، جنبه های اضافی مانند سایه ، اشباع و حتی پس زمینه را تار کنید.

ویرایشگر آرایش زیبایی و آرایش

10. Retouch ME: ویرایشگر بدن و چهره

سیستم عامل های پشتیبانی شده
Android & iOS

شما به دنبال یک ویرایشگر آسان برای استفاده برای تقویت بدن یا چهره خود در عکس ها هستید ? با روتوش من ، می توانید همه این کارها را به راحتی و سریع انجام دهید.

با استفاده از Retouch Me ، می توانید به طور مصنوعی یک صورت ، آسانسور بینی یا افزایش لب به صورت خود اضافه کنید. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد تا صورت خود را اصلاح کنید ، عدم تقارن صورت را تصحیح کنید ، برنزه کنید و فک های خود را اصلاح کنید. با تشکر از Retouch ME ، می توانید نواقص ، چانه دوتایی ، دستگاه های دندانپزشکی ، لکه ها ، دایره های تیره یا بازتاب عینک را حذف کنید.

ویرایشگر بدن و چهره من را روتوش کنید

نتیجه

هرچه که یک تصویر ضبط شده باشد ، پس از تولید و انتشار همیشه یک نیاز آشکار بوده است. اگر می خواهید صورت خود را در تصاویر اصلاح کنید ، می توانید برنامه های قابل توجه ویرایش چهره را که در بالا ذکر شد ، امتحان کنید. شما می توانید تقریباً همه کارها را با این ابزارها انجام دهید ، از بین بردن چین و چروک گرفته تا سفید کردن دندان از طریق فیلترهای ارتعاش.