نحوه استفاده از Facebook Dating – برنامه های موجود در Google Play ، Facebook در دنیای “دوستیابی” با دوستیابی فیس بوک ، نحوه فعال کردن آن است

فیس بوک در دنیای “دوستیابی” با جلسات فیس بوک ، نحوه فعال کردن آن است

در واقع ، فقط افرادی که خود را به عنوان مجرد در فیس بوک معرفی کرده اند ، می توانند گزینه دوستیابی فیس بوک را در برنامه تلفن همراه Facebook ظاهر کنند.

نحوه استفاده از دوستیابی فیس بوک

این برنامه توسط Facebook Incl توسط Facebook حمایت و تأیید نمی شود.

شما می خواهید بدانید که چگونه کار می کند? برای یافتن نحوه استفاده از دوستیابی فیس بوک ، برنامه را بارگیری کنید !
نکات: عکس مناسب برای دوستیابی ، نحوه پیکربندی پروفایل خود ، نحوه قرار ملاقات با دوستیابی فیس بوک ، جایزه اختصاصی برای دریافت یک پاسخ فوری از زنان یا مردان جذاب.
باز کردن رویداد یا عضویت در یک گروه ، مکاتبات پیشنهادی ، عملکرد مخفی خرد ، نقل قول های عشق روزانه ، فیلم های سرگرم کننده ، لیست خواندن عشق.

امنیت داده ها

امنیت ابتدا برای درک نحوه جمع آوری و به اشتراک گذاری داده های شما به اشتراک گذاشته شده است. شیوه های مربوط به محرمانه بودن و محافظت آنها ممکن است با توجه به استفاده ، منطقه و سن شما متفاوت باشد. توسعه دهنده این اطلاعات را ارائه داد و بعداً می تواند آن را اصلاح کند.

فیس بوک در دنیای “دوستیابی” با جلسات فیس بوک ، نحوه فعال کردن آن است

گروه متا با ارائه یک عملکرد دوستیابی فیس بوک حتی برنامه تلفن همراه آن برای آیفون و اندروید ، بازار عشق و جلسات را آغاز کرده است. کاملاً رایگان ، این امکان را به ما می دهد تا به کاربران ثبت نام شده که به ما علاقه مند هستند ، ذکرهایی را ارسال کنیم. ما توضیح می دهیم که چگونه آن را فعال کنیم و به جلسات فیس بوک دسترسی داشته باشیم.

نه ، پیدا کردن عشق در زندگی همیشه آسان نیست. اگر سایتهای بی نظیری و برنامه های کاربردی عاشقانه بی شماری وجود دارند که خدمات دوست یابی مانند Tinder را ارائه می دهند تا یک نیمی از شیرین پیدا کنند ، واقعیت ها باقی مانده است که موفقیت های این سایت ها گاهی اوقات مخلوط می شوند.

آیا راه حل استفاده از فیس بوک معروف به دنبال عملکرد دوستیابی است? از این گذشته ، هر ماه نزدیک به 3 میلیارد کاربر فعال در شبکه اجتماعی وجود دارد!

نحوه کار فیس بوک ملاقات می کند

اولین بار در نسخه آزمایشی در کلمبیا راه اندازی شد ، جلسه فیس بوک از سال 2019 در کانادا موجود است.

درمجموع ، گزینه جلسات در 46 کشور جهان از جمله ایالات متحده ، فرانسه ، انگلستان ، مکزیک ، ویتنام و موارد دیگر در دسترس است.

عملکرد برای چه کسی است? خوب ، تک آهنگ ها و فقط تک آهنگ های علاقه مند برای دیدار با دوستیابی آنلاین! شاید احتمالاً قرار ملاقات بگیرید.

در واقع ، فقط افرادی که خود را به عنوان مجرد در فیس بوک معرفی کرده اند ، می توانند گزینه دوستیابی فیس بوک را در برنامه تلفن همراه Facebook ظاهر کنند.

ما از ما دعوت می شود تا نمایه جداگانه ای از حساب Facebook خود ایجاد کنیم که در آن بتوانیم با پروفایل سایر تک آهنگ هایی که علایق خود را به اشتراک می گذارند یا در فعالیتهای مشابه ما شرکت می کنیم مشورت کنیم.

جلسات دوست یابی Facebok برنامه های کاربردی زوج ها را دوست دارند

شما باید یک پروفایل جداگانه در دوستیابی فیس بوک ایجاد کنید.

به عنوان مثال ، جایی که متوجه تمایز با تیندر می شویم این است که هیچ داستانی از “کش رفتن راست” یا “کش رفتن سمت چپ” برای نشان دادن علاقه وجود ندارد.

در واقع ، شما باید روی مشخصات شخص تایپ کنید ، به اطلاعات و عکس های خود نگاه کنید تا سپس تعیین کنید که علاقه مند هستید یا نه.

شما برای یک پروفایل خرد کرده اید? شما می توانید برای افرادی که به شما علاقه مند هستند ، دوست و پیام ارسال کنم. اگر شخصی شما را به نوبه خود دوست داشته باشد ، من یک وابستگی خواهید داشت و می توانید در جلسات شروع به گپ زدن کنید.

برای کسانی که تعجب می کنند ، نه ، شما با یک پسر عموی یا عموی خود روبرو نخواهید شد! خبر خوب! دوستیابی فیس بوک طبق لیست دوستان ما به ما مردم را ارائه نمی دهد ، اما بسیاری از افراد خارج از حلقه دوستان ما که همان علایق را با ما به اشتراک می گذارند.

علاوه بر این ، علاوه بر کارکردهای اساسی به عنوان مشخصات ما ، ذکر هایی که دوست دارم که دریافت کرده ایم ، مسابقات ما ، ما نیز به ویژه از چندین ابزار جالب استفاده می کنیم: به ویژه:

 • تنظیمات ، جایی که ما ویژگی های شریک ایده آل خود را مانند فاصله اقامت ، سن ، جنس ، اندازه ، زبان و غیره نشان می دهیم.
 • نگاه دوم ، برای دیدن پروفایل هایی که قبلاً دوست نداشتیم و فرصتی برای تغییر ایده خود داریم.
 • رویدادهای مشترک ، برای دیدار با مردم با توجه به وقایعی که مورد علاقه ماست.
 • گروه مشترک ، برای ملاقات با مردم طبق گروه هایی که ما بخشی از آنها هستیم.
 • مورد علاقه مخفی ، برای شناسایی برای چه کسی خرد کردن. اگر متقابل باشد ، هویت این دو فاش می شود.

چگونه می توان دوستیابی iOS Android Facebook را فعال کرد

روش فعال سازی قدمت فیس بوک از برنامه موبایل در iOS و Android.

نحوه اضافه کردن ، فعال کردن و باز کردن حالت دوست یابی فیس بوک در برنامه تلفن همراه?

Facebook Mobile را باز کنید و 3 میله افقی را در گوشه فوقانی در سمت راست بالا فشار دهید.

 1. روی کلیک کنید ملاقات کرد, پیش از یک نماد در قلب دو رنگ.
  • توجه داشته باشید که ممکن است نیاز به کلیک بر روی آن داشته باشید بیشتر ببین به طوری که گزینه ارائه شود.
 2. فشار آوردن برای راه اندازی و به س questions الات پاسخ دهید.
 3. اطلاعات نمایه خود را بررسی کنید ، سپس فشار دهید تایید.

آیا فیس بوک با راه رفتن ملاقات می کند?

از طرف دیگر ، یقین دارد که همچنان محصولی از فیس بوک است ، ما بهتر است همیشه محتاط باشیم. بگذارید توضیح دهم: فیس بوک پر از مشخصات کاذب است.

این به این دلیل نیست که ما از گزینه جلسه استفاده می کنیم که باید به پروفایل هایی که خیلی زیبا هستند برای درست بودن اعتماد کنید. شما همیشه باید هوشیار باشید.

برای تمام سؤالات و جزئیات دیگر که ما را در مورد جلسات فیس بوک در ذهن خود قرار می دهد ، شبکه اجتماعی دارای عادلانه ای با سؤالاتی است که مخصوصاً برای این موضوع محفوظ است.

از جمله موارد دیگر ، او به سؤالات پاسخ می دهد و به سؤالاتی مانند:

 • دوستیابی فیس بوک چگونه با فیس بوک متفاوت است?
 • پیشنهادهایی که دریافت می کنیم از کجا آمده است?
 • نحوه مسدود کردن یا گزارش شخصی در سیستم عامل?
 • نحوه ایجاد ، به روزرسانی یا حذف نمایه دوستیابی?
 • چگونه یکی را به کسی بفرستیم یا چگونه یک مورد علاقه مخفی اضافه کنیم?
 • نحوه اضافه کردن داستان یا نشریات به پروفایل دوست یابی فیس بوک?
 • چگونه می توان پیشنهادات دوستان را در بستر دوستیابی غیرفعال کرد?
 • چگونه تنظیمات دوستیابی خود را تغییر دهم? و بیشتر.