FairPhone · یک تلفن هوشمند مسئول و قابل تعمیر · Commun · Commun ، Fairphone 4 – بادوام. قابل جبران. نمایشگاه. | تلفن

پایدار. ماندگار. نمایشگاه

Contents

Concremown تعاونی مورد علاقه جمعی است ! ما تنها کسانی هستیم که قیمت این نوع خدمات را کاهش می دهیم.

تلفن

Fairphone 3

FairPhone به طور مداوم میزان مواد بازیافت شده در دستگاه های خود را افزایش می دهد: مس و پلاستیک دریافت شده برای Fairphone 3. پلاستیک ، ایندیم ، مس ، آلومینیوم برای Fairphone 4. علاوه بر این ، مدولار بودن تلفن های آنها همچنین باعث می شود که قابلیت بازیافت آنها در پایان عمر را بهبود بخشد زیرا برخی از ماژول ها فلزات خاصی را متمرکز می کنند ، مانند طلا به عنوان مثال.

اخلاق

Fairphone یک تجارت اجتماعی است که بیش از همه در انسان قرار می دهد. کارمندان کارخانه حق دارند امنیت بیشتری داشته باشند ، حقوق و دستمزد عادلانه و عادلانه به طور مرتب در کارخانه ها به حسابرسی دست می یابند. علاوه بر این ، Fairphone یک کار نمونه ای از قابلیت ردیابی مواد خود را انجام می دهد ، پس از آن که طلا در اینجا نقره سازنده دستگاه آنها است که در Fairphone 4 دارای برچسب Fairtrade است.

ماژولار

مدولار بودن شدید Fairphone بدون شک چه چیزی باعث می شود آنها بی نظیر باشد. تشکیل شده از ماژول های مختلف همه قابل جابجایی Fairphone 3 و 4 کاملاً این طراحی محیط زیست را نشان می دهد. در صورت لزوم با کمک ما یک ماژول را از طریق پست برای شما ارسال خواهیم کرد تا بتوانید خودتان آن را تغییر دهید. این مدولار تأثیر طولانی مدت طول عمر دستگاه های تعاونی ما را دارد و در نتیجه ردپای کربن ما را کاهش می دهد.

فیلم Fairphone 3

سرویس ارتباطات ..

پیشنهاد ارتباطات

از 19.80 یورو در ماه به مدت 12 ماه شما از استفاده از Fairphone 3 و چندین سرویس مرتبط با آن استفاده می کنید که برای ماندگاری دستگاه طراحی شده است (پشتیبانی از شکستگی ها و شکست ها ، کمک در استفاده و غیره).

دید طولانی مدت تعاونی امکان ارائه آن را فراهم می کند بهترین قیمت برای 5 سال, معادل. اگر در جای دیگر ارزان تر پیدا کردید ، 10 ٪ زیر را تراز کنید !

و برای 100 ٪ پیشنهاد تعاونی, همچنین همکاری ما با Telecoop ، اولین اپراتور تعاونی را که به هوشیاری متعهد شده است ، کشف کنید.

تعویض سریع

مدت طولانی بدون تلفن هوشمند بمانید. در صورت عدم موفقیت ، Concrewn ظرف 48 ساعت دیگر را برای شما ارسال می کند.

تعمیرات

تلفن هوشمند شما برای مدت زمان قرارداد ، حتی پس از پایان ضمانت سازنده پوشانده شده است.

حفاظت از شکستگی

شما Fairphone گرانبهای خود را شکستید ? تو تحت حفاظت هستی ! تلفن هوشمند شما تعمیر یا جایگزین می شود.

تغییر باتری

ما می دانیم که باتری یکی از نقاط ضعف تلفن های هوشمند به طور کلی است. یک بار در سال و در صورت لزوم می توانید یک باتری جدید دریافت کنید.

قیمت مناسب

Concremown تعاونی مورد علاقه جمعی است ! ما تنها کسانی هستیم که قیمت این نوع خدمات را کاهش می دهیم.

سرویس محکم

خدمات مشتری ما به Fairphone اضافه می شود ، که امکان مراقبت بیشتر از شما را فراهم می کند. البته با ضمانت یک همکار فرانسوی زبان.

سوالات متداول

اگر من هنگام تحویل یک تلفن Fairphone سفارش دهم ?

Fairphone 3+ و Fairphone 4: اگر امروز سفارش دهید ، Fairphone ظرف 5 روز کاری ارسال می شود (به شرط آنکه تمام تشریفات نهایی شوند).

Fairphone 3: ما در حال حاضر از انبار خارج شده ایم.

چه اتفاقی می افتد پس از دوره تعهد ?

این قرارداد پس از دوره تعهد با افت قیمت ادامه می یابد و شما می توانید در صورت تمایل متوقف شوید. این مزیت قیمت برای مشتریان وفادار در برگه محصول شرح داده شده است. ما به شما می گوییم که در ارتباطات ، دستگاه های ما منحصراً اجاره می شوند و هیچ خریدی امکان پذیر نخواهد بود ! پس از اتمام اشتراک شما ، دستگاه شما به ما بازگردانده می شود تا بتوانید آن را به دیگران اجاره دهیم.

ارسال استخوان های جایگزین (سیستم عامل) ?

بله ، زیرا ما از اهمیت نرم افزار رایگان در مبارزه با منسوخ برنامه ریزی شده اطمینان داریم.
برای FairPhone 2 ، ما از سال 2018 سیستم “Fairphone Open Os” را ارائه داده بودیم و از اواخر سال 2019 “Lineageos” ارائه داده ایم. برای Fairphone 3 ، 3+ و 4, ما /e /bone را ارائه می دهیم.

آیا در حال گردش یک گوشی هوشمند 5G بر خلاف ارزش های شما نیست ?

در واقع ناهماهنگی زیبایی که در اینجا وجود دارد. از یک طرف ، ما در نظر می گیریم که 5G یک فناوری اساساً غیر ضروری است که با تنها هدف احیای رشد اقتصادی در این بخش مستقر شده است. این در نهایت باعث ایجاد شورای عالی برای آب و هوا ، مصرف بیش از حد منابع قابل توجهی خواهد شد و به افزایش ردپای کربن ما کمک می کند (همراه با تجدید زودرس تلفن های هوشمند ، اما همچنین آنتن های مرتبط با آن)). اگرچه نبرد باندهای فرکانس 3.4-3.8 گیگاهرتز از بین رفته است ، 5G باید مطابق با مروج خود فقط پس از استقرار باند فرکانس 26 گیگاهرتز “سودآور” باشد … بنابراین ما اقدامات خود را برای دفاع از وی برای مقابله با وی امیدواریم که امیدوار باشد جلوی این مجنون را بگیرد. پرواز (ما قبلاً حدود 6 گرم به ما گفته شده است).

با این حال ، Fairphone متأسفانه نمی تواند از این فناوری پرش کند تا با سایر تلفن های هوشمند موجود در بازار رقابت کند. بنابراین ما مدل جدید آنها را پیشنهاد می کنیم که فراتر از بحث 5G ، در سطح اخلاقی و محیطی بسیار بهبود می یابد اما:

 1. اگر تلفن هوشمند فعلی شما کار می کند ، قبل از تغییر آن ، آن را تا حد امکان نگه دارید. با این حال ، شما می توانید با خرید یک کوپن مصرف در سایت ما ، نیاز خود را به یک دستگاه جدید ، پس انداز کنید و از تعاونی ما پشتیبانی کنید.
 2. اگر 5G شما را به نقطه تحریک می کند ، Fairphone 3/3+ را که کاملاً عملیاتی است ، ترجیح دهید.

پایدار. ماندگار. نمایشگاه.

با سرعت 5 گرم بالاتر ، Fairphone 4 با مواد بازیافت شده ساخته می شود. با هم ، به لطف ضمانت 5 ساله خود ، تاریخ طولانی را تجربه کنید.

تلفن هوشمند شما. سیاره شما

یک دوربین دوتایی و یک باتری بالا ، سرعت 5 گرم بالاتر و مواد مسئول. و این همه چیز نیست: از نظر زباله های الکترونیکی و مزایای آن از ضمانت 5 ساله خنثی است. پایداری در طول خط.

به آنچه دارید افتخار کنید.

تلفن شما به منظور تغییر چیزها طراحی شده است. از داخل به بیرون.

در توخالی دست خود ، هر آنچه شما نیاز دارید.

قدرتمند

Fairphone 4 برای استفاده خوشایند طراحی شده است. مجهز به پردازنده سریع ، ذخیره سازی گسترده و باتری استقلال بالا ، به شما امکان می دهد همه کارها را انجام دهید.

ساخته شده

یک طراحی قوی ، مرتب و با کیفیت. دسترسی آسان به کمک و قطعات مدولار را اضافه کنید و تلفن خود را به یک همراه مسافرتی وفادار تبدیل می کنید.

گارانتی 5 ساله

نگه داشتن تلفن خود به مدت 5 سال ، انتشار CO2 را 31 ٪ کاهش می دهد. به همین دلیل است که ما به عنوان بخشی از ضمانت 5 ساله ، کمک های طولانی مدت و به روزرسانی های نرم افزار را درج می کنیم.

همه چیز در مورد Fairphone 4 شما

یک تلفن هوشمند جایگزین برای تست زمان ، متمایز ، قدرتمند

Android 12

نسخه ما از Android بصری ، استفاده آسان و قابل تنظیم است. او خودش را به سرعت پیکربندی می کند. به روزرسانی های نرم افزار را اضافه کنید ، حداقل تا سال 2027 ، پردازنده سریع و یک باتری بزرگ ارائه شده است و هیچ چیز شما را متوقف نمی کند.

سرعت 5G فوق العاده سریع

تماس های ویدیویی را در HD قرار دهید. به موسیقی با کیفیت بالا گوش دهید. هر آنچه شما نیاز دارید. از یک یا دو سیم کارت استفاده کنید. اکنون یا بعد به 5G بروید. این به شما بستگی دارد. به محض انجام این کار ، می توانید در سراسر اروپا با 5G در ارتباط باشید.

صفحه نمایش کامل HD+

صفحه نمایش همهجانبه HD+ 6.3 -inch که نیازهای شما را برآورده می کند. با کیفیت بالا در بدن آلومینیومی صاف و یک پوشش عقب انعطاف پذیر و بازیافت شده. هنگامی که یک رویکرد کاربردی با یک طراحی قوی روبرو می شود.

دوربین دوتایی

با دوربین دوتایی ما 48 بعد از ظهر ، هر لحظه ضبط می کنید. به تفصیل. یا در زاویه ای فوق العاده. با کیفیت بالا یا شب. با وضوح تصویر 4 K. برای به اشتراک گذاشتن لحظات الهام بخش و ایجاد خاطرات جدید.

طراحی آن ، قصد شما.

از نظر زباله های الکترونیکی خنثی است

برای هر Fairphone 4 خریداری شده ، ما یک تلفن قدیمی را بازیافت می کنیم یا زندگی دوم را به آن می دهیم. بنابراین ما 100 ٪ موادی را که در بازار قرار داده ایم جبران می کنیم. که آن را از نظر زباله های الکترونیکی به یک تلفن خنثی تبدیل می کند. هدفی که همه ما می توانیم تمایل داشته باشیم.

مسئول و بازیافت شده

بدنه Fairphone 4 از آلومینیوم از تأمین کنندگان معتبر ASI ساخته شده است. پوشش عقب آن از پلاستیک 100 ٪ بازیافت شده ساخته شده است. بنابراین حاوی مواد حتی بیشتری است که مسئول مناطق درگیری هستند.

ساخته شده با احترام

تمام قسمت های Fairphone 4 که با هماهنگی کامل کار می کنند ، توسط مردم جمع شده اند. برای هر Fairphone 4 ، ما با تأمین کنندگان موافقت کردیم که پاداش معیشت را به کارگران بپردازند.کارخانه آن.

تلفن شما حاوی چه چیزی است ?

باتری

ما با اتحاد عادلانه کبالت همکاری می کنیم تا کبالت عادلانه و لیتیوم مسئول را در زنجیره تأمین ادغام کنیم. جایگزینی این باتری آسان است و نشان دهنده تکامل مثبت است.

دوربین

دوربین ها ، مانند تصاویر ، باید بتوانند از زمان عبور کنند. دوربین اصلی ما و دوربین سلفی ما قابل تعویض است. یک رویکرد مسئول دیگر ? Fairphone با تأمین کننده دوربین برای تضمین ایمنی کارگران همکاری می کند ، در این فصل صدایی به آنها می دهد و رضایت آنها را بهبود می بخشد.

USB-C

درگاه USB-C قهرمان احتیاطی دستگاه های ما است. برای بارگیری تلفن های ما یا انتقال داده ها استفاده می شود. روز به روز. می توان آن را آزمایش کرد. اما وحشت نکنید ! تمام درگاه های USB-C ما کاملاً قابل تعویض هستند. و این ، به هر صورت ، همانطور که باید باشد.

روکش عقب

پوشش عقب بخشی است که بیش از همه به خود جلب می شود. ساخته شده از 100 ٪ پلاستیک بازیافت شده ، Fairphone 4 هنوز هم محدودیت هایی را برای نزدیک شدن به پایداری فشار می دهد. و احساس خوبی دارد.

بلندگو

بلندگو ثمره کار بسیاری از افراد است. ما با تأمین کننده بلندگو برای تضمین ایمنی کارگر همکاری می کنیم.، به آنها صدا دهید و رضایت خود را بهبود بخشید. همه سزاوار شنیدن هستند.

یک دید دقیق تر. شما

دوربین.

دو دوربین وضوح مضاعف

دو دوربین اصلی

دو لنز بالا از 48 MPX. تصویر با کیفیت بالا در زاویه وسیع.

بزرگنمایی در عمل.

کوچکترین جزئیات را دریافت کنید.

زاویه فوق العاده

برای گسترش افق های خود

هدف فوق العاده 48 MPX ، باز کردن f/2.زاویه دید 2 و 120 درجه

فیلم های پویا

تمام ویژگی های مورد نیاز شما
 • کیفیت تصویر 1080 p
 • وضوح تصویر 4K
 • حرکات آهسته
 • تثبیت پیشرفته تصویر

مشخصات فنی

Fairphone 4 پر از آزمایش زمان است

سیستم عامل
ابعاد

162 x 75.5 x 10.5mm

کارایی

Qualcomm Snapdragon 750G (SM7225)

– پردازنده: پردازنده هشت هسته ای 64 بیتی

– سرعت پردازنده: حداکثر 2.2 گیگاهرتز

– کارت گرافیک: GPU Qualcomm Adreno 619

ذخیره سازی

قوچ: 6 گیگابایت/8 گیگابایت ، حافظه داخلی: 128 گیگابایت/256 گیگابایت

ظرفیت ذخیره سازی خارجی: میکرو SD تا 2 سل (SD 3.0)

باتری

باتری لیتیوم یون قابل جابجایی 3905 میلی آمپر ساعت

 • ساعت یونجه: 200 ساعت در حالت آماده به کار
 • ساعت فعالیت: 13 ساعت در تماس تلفنی
 • نرخ بار: 50 ٪ در 30 دقیقه با شارژر حداقل 20 W بارگذاری شده است
 • ظرفیت باتری: باتری پس از 547 بار (چرخه کامل) 90 ٪ از ظرفیت اصلی خود را حفظ می کند
 • ظرفیت اسمی: 3905 میلی آمپر ساعت/15.03 WH
 • ولتاژ اسمی: 3.85 ولت
نمایش دادن

صفحه نمایش کامل HD+ 6.3 اینچ

 • صفحه لمسی LCD (IPS) با فناوری Pixelworks
 • شیشه صفحه: کورنینگ گوریل شیشه 5 ، 0.7 میلی متر ، کاملاً چند لایه
 • گزارش جنبه: 19.5: 9
 • وضوح: 1080 x 2340
 • تراکم پیکسل: 410ppi
 • تعداد رنگ ها: 16.7 میلیون
دوربین های اصلی

دو دوربین اصلی 48 MPX. افتتاح F/1.6 و F/2.2 با HDR

دوربین اصلی – دوربین OIS

 • وضوح 48 مگاپیکسل با ارائه 48 مگاپیکسل
 • 0.8m ، 8000×6000 (48MPX)
 • فلاش دو LED ، تشخیص منحصر به فرد
 • سنسور 1/2 “
 • باز کردن ƒ/1.6
 • فوکوس خودکار (در حلقه بسته)
 • سنسور تصویر IMX582
 • تثبیت کننده تصویر نوری (OIS/SMA)
 • سنسور رنگ و سنسور TOF
 • بزرگنمایی دیجیتال تا 8 برابر
 • حداکثر وضوح ضبط ویدیو: 4000 x 3000 (4K UHD)
 • ضبط ویدیو 1080 P در 30/60 FPS 4K وضوح ویدیویی با سرعت 30 فریم در ثانیه
 • حرکت آهسته در 120 فریم در ثانیه و 240 فریم در ثانیه

زاویه فوق العاده گسترده

 • وضوح 48 MPX
 • 0.8m ، 8000×6000 (48MPX)
 • 1.6 ام ، 4000×3000 (خروجی 12 MPX)
 • تمرکز کلان
 • تمرکز خودکار
 • سنسور رنگ و سنسور TOF
 • زاویه 120 درجه
 • افتتاح ƒ/2.2
 • LED فلش دوتایی
 • سنسور 1/2 “
 • سنسور تصویر IMX582

زاویه فوق العاده گسترده

 • وضوح 48 MPX
 • 0.8m ، 8000×6000 (48MPX)
 • 1.6 ام ، 4000×3000 (خروجی 12 MPX)
 • تمرکز کلان
 • تمرکز خودکار
 • سنسور رنگ و سنسور TOF
 • زاویه 120 درجه
 • افتتاح ƒ/2.2
 • LED فلش دوتایی
 • سنسور 1/2 “
 • سنسور تصویر IMX582
دوربین سلفی

25 دوربین سلفی MPX. باز کردن f/2.2 با HDR

 • وضوح 25 MPX با HDR
 • سنسور 1/2.78 “
 • افتتاح ƒ/2.2
 • سنسور تصویر IMX576
 • تثبیت تصویر دیجیتال
 • تمرکز ثابت
 • بزرگنمایی دیجیتال تا 8 برابر
 • ضبط ویدیو 1080 تا 30 فریم در ثانیه
 • سنسور رنگ و سنسور TOF
بی سیم و مکان

WiFi Double Band (2.4 گیگاهرتز + 5 گیگاهرتز). بلوتوث 5.1 + LE ، NFC برای پرداخت کارت و موارد دیگر

 • WiFi 802.11 a/b/g/n/ac
 • پشتیبانی مستقیم از وای فای
 • استانداردهای GNSS: GPS ، Glonass ، Galileo ، Beidou
 • پشتیبانی از A-GPS
 • مقادیر محدود DAS: سر داس (w/kg (10 گرم)) = 0.467 w/kg
 • das tronc (w/kg (10 گرم)) = 0.867 w/kg
 • اعضای DAS (w/kg (10 گرم)) = 0.867 w/kg
شبکه

دو سیم کارت ، دو 5G سازگار (یک درگاه نانو-سیم فیزیکی 4 FF و ESIM)

* یک سیم کارت منفرد می تواند هر دو در فن آوری رادیو 5G فعال باشد

 • سرعت بارگیری: سرعت بارگذاری 2.3 گیگابیت در ثانیه: 200 مگابیت در ثانیه
 • نوارهای 5G از نوارهای زیر 6 NSA پشتیبانی می کنند: N1/N3/N5/N7/N8/N20/N28/N38/N41/N71/N77/N78
 • بارگیری سرعت: گربه. بارگذاری سرعت 18 / 1.2 گیگابیت در ثانیه: گربه. 13/150 مگابیت در ثانیه
 • MIMO – 4×4
 • تجمع حامل 4ca
 • Volte + Vowifi (طبق شبکه محلی)
 • گروههای 4G پشتیبانی شده: 1/2/3/4/5/8/12/18/19/28/32/38/40/41/71
 • حداکثر سرعت بارگذاری 150 مگابیت در ثانیه
 • HSDPA – گربه 24
 • Hsupa – گربه 6
 • باندهای 3G پشتیبانی شده: 1/2/4/5/8
 • حداکثر سرعت بارگیری 42 مگابیت در ثانیه
 • حداکثر سرعت بارگذاری 5.76 مگابیت در ثانیه

2G (GMS ، GPRS ، Edge)

 • گروههای 2G پشتیبانی شده: 850/900/1800/1900 مگاهرتز
اتصالات و ردیاب ها

USB Type C و اثر انگشت

 • USB 3.0 با OTG
 • نمایشگاه
 • شتاب سنج
 • ژیروسکوپ
 • سنسور نزدیکی
 • قطب نما
 • سنسور اثر انگشت جانبی
رسانه و صوتی
 • دو برابر SPK ، قدرت بلندگو خارجی: 98 دسی بل تا 10 سانتی متر
 • نمایشگر خارجی ، پشتیبانی از خروجی ویدیویی از طریق Miracast (WiFi) یا DisplayPort (سیمی از طریق درگاه USB-C)

کدک های صوتی پشتیبانی شده

 • AAC ، LC ، AAC+، EAAC+، AAC ELD ، AMR-NB ، AMR-WB ، FLAC ، MP3 ، OPUS ، WAV ، VORBIS ، ALAC ، AIFF ، AP

کدک های ویدیویی پشتیبانی شده

 • HEVC ، H264 ، VP9 ، MEPG-2 ، H.263 ، divx ، xvid
طرح

طراحی ماژولار منحصر به فرد IP54 دارای گواهینامه

 • طول 162 میلی متر
 • عرض 75.5 میلی متر
 • ضخامت.5 میلی متر
 • وزن 225 گرم
 • تست پاییز مطابق با استاندارد MIL810G
پایداری
 • شاخص تعمیر 9.3 از 10 (نسخه 256 گیگابایت)
 • شاخص تعمیر 9.2 از 10 (نسخه 128 گیگابایتی)
 • حاوی طلا از تجارت عادلانه است
 • Fairphone دارای مجوز B Corp است
 • Fairphone در سال 2023 مدال پلاتین اکوادیس را دریافت کرد
نسخه

6 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی
رنگ خاکستری

8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه داخلی
رنگ: خاکستری ، سبز و سبز رنگ

در جعبه تهیه شده است

هر کاری که برای شروع کار دارید. هیچ چیز بیشتر. هیچ چیز کمتر.

بسته بندی اکولوژیکی

راهنمای شروع سریع

برخی از عناصر در جعبه گنجانده نشده اند ، در اینجا به همین دلیل است:

شما یک کابل USB ، شارژر یا آداپتور خروجی صوتی پیدا نخواهید کرد ، زیرا احتمالاً آن را در خانه دارید. بنابراین می توانید از آنها استفاده مجدد کنید. آنها کاملاً کار خواهند کرد و به شما امکان می دهند از زباله جلوگیری کنید. اگر به آن احتیاج دارید ، مطمئناً می توانید یکی از این محصولات را خریداری کنید.

به تلفن قدیمی خود فرصت دوم بدهید

تلفن قدیمی شما در پایین یک کشو می کشد ? چرا به او فرصت دوم نمی دهید ? ارزش آن را کشف کنید تا دریابید که آیا می توانید از یک اعتبار بهره مند شوید.

تلفن شما متعلق به شما است

این به شما بستگی دارد که آن را حفظ کنید. خودتان می توانید آن را برطرف کنید. هیچ چیز چسبانده نشده است. نیازی به تخصص برای تعویض باتری نیست. شما این کار را در یک تورم انجام می دهید.

برای سیاره و کیف پول شما خوب است.
عالی
باج

امتیاز ifixit: 10 از 10 10/10 Fairphone 4 Teardown

مردم در مورد ما چی میگن

عالی
اعتماد
بهترین در بازار 3

تلفن بسیار خوب ، به خصوص با توجه به قیمت و دیدگاه اخلاقی. نمی بینید که تلفن دیگری چه فایده ای دارد.

من از سال 2016 Fairphone 2 را داشتم

من Fairphone 2 Sinece 2016 را داشتم ، بدون هیچ مشکلی به من خدمت کرد ، اما بعد از هفت سال به یک به روز رسانی نیاز داشت. FP4 اکنون در آنجا است ، عالی است!
با اجزای بسیار خوب بسیار محکم احساس می شود ، امیدوارم که ده سال طول بکشد.
من علاقه ای به تغییر هر چند سال یکبار برای آخرین محصول Hyped ندارم ، و من اخلاق و دیدگاه عمومی Fairphone را دوست دارم.

طراحی و جزئیات متفکرانه

فرایند سفارش end2end مستقیم به جلو ، سریع و کارآمد بود. از طریق تصمیم برای این محصول بر اساس دلایل منطقی ساخته شده است ، من قبلاً عاشق آن شدم. شروع از بسته بندی ، بیش از اجزای ، همچنین صفحه اصلی.

بهترین الکترونیک سبز

صلح سبز
تأثیر ما

اکنون تلفن ها بیش از انسان هستند. و در پشت هر دستگاه ، یک سیستم پیچیده را پنهان می کند. با تأمین کنندگان ، جوامع محلی و کل صنعت ، ما هدف ما از مواد منصفانه تر و شیوه های مسئول تر در طول چرخه زندگی است. ما صنعت الکترونیک را نشان می دهیم که پیشرفت امکان پذیر است.

با هم ، با جامعه هواداران و شرکای ما ، ما دیدگاه کوتاه مدت صنعت را ناراحت کردیم که غیرقابل تحمل شده است. و ما تعالی را دوباره تعریف می کنیم.

برای خبرنامه ما ثبت نام کنید

در آخرین اخبار و داستان های Fairphone بمانید.

لطفا برای خبرنامه ما ثبت نام کنید

ما یک ایمیل تأیید برای شما ارسال کردیم

تست FairPhone 4: تلفن هوشمند اکولوژیکی و مدولار قانع کننده تر می شود

یادداشت نوشتن: 4 از 5

شرکت هلندی Fairphone با نسخه چهارم حتی جاه طلبانه تر از تلفن هوشمند اخلاقی خود باز می گردد. اگر DNA برند تغییر نکرده باشد ، Fairphone 4 یک بازاریابی جدی را نشان می دهد.

ارائه

از سال 2013 ، Fairphone در حال ساخت تلفن های هوشمند است که به عنوان آخرین بار طراحی شده است ، در حالی که اعلام می کند حداکثر محدودیت های زیست محیطی را رعایت می کند. ماجراجویی شرکت هلندی امروز با Fairphone 4 ادامه دارد. مدلی که بدون فراموش کردن اصول برند ، قصد دارد آن را به آینده راهنمایی کند. این اولین بار است که با 5G سازگار است.

علاوه بر اتصال آن ، این مدل همچنین یک تراشه بسیار کارآمدتر از قبل (Snapdragon 750G) و حتی برای یک ماژول عکس دوتایی انتخاب می کند. این برگه فنی طراحی مجدد هیچ تأثیر عمده ای در بیشترین مزیت آن ندارد: مدولار بودن آن. بنابراین ، همیشه می توان بخش بزرگی از قطعات را تغییر داد که آن را بسیار راحت تر از رقابت تشکیل می دهد.

اما این انتخاب اخلاقی هزینه دارد. تلفن های هوشمند برند دیده اند که قیمت آنها با گذشت زمان افزایش یافته است. این نسخه چهارم 579 یورو در نسخه 6/128 گیگابایتی و 649 یورو برای مدل 8/256 GO فروخته شده است. مبالغ قابل توجهی ، که به شما امکان می دهد تلفن هوشمند میانی را بدون مشکل با مارک های رقیب بدست آورید. علاقه به مقایسه آن با دومی صفر است و قیمت آن تا حد زیادی با رویکرد زیست محیطی سازنده توضیح می دهد ، به نظر می رسد که مقایسه آن با تلفن های هوشمند ارزان تر ، اما قابل مقایسه در سطح فنی ، ما را بیشتر مرتبط کنیم. ما می توانیم در این 5G به شمال استناد کنیم ، Oppo Find X3 Lite یا Xiaomi Mi 11 Lite.

یادداشت نوشتن: 3 از 5

ارگونومی و طراحی

Fairphone هرگز از طراحی خود درخشید و این مدل از این قانون نیز از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین ظاهر کلی کاملاً سخت است ، حتی اگر بهتر باشد. بنابراین ماژول های عکس بهتر از گذشته یکپارچه شده اند.

از طرف دیگر ، این دستگاه در مقایسه با سری 3 و 3 به طور جدی وزن خود را به دست آورده است+. با ابعاد آن از 162 75 75.5 10 10.5 میلی متر و 225 گرم آن در مقیاس ، یکی از سنگین ترین در گروه خود است. بنابراین عمدتاً برای دو مورد استفاده در نظر گرفته شده است. خوشبختانه ، قسمت جلو فضای بیشتری را نسبت به گذشته اشغال می کند (80 ٪ در برابر 73 ٪ برای Fairphone 3) و توسط Gorilla Glass 5 محافظت می شود. با وجود مدولار عالی ، دستگاه گواهینامه IP54 را نشان می دهد و به استاندارد MIL-810G احترام می گذارد. بنابراین می توانیم از مقاومت خوبی در برابر شوک ها و گرد و غبار انتظار داشته باشیم ، اما نه در برابر آب.

سنسور اثر انگشت ، که یک بار در پشت قرار دارد ، این بار در لبه واقع شده است. در استفاده مؤثر و سریع است. به خوبی زیر انگشت شست می افتد ، که در مورد دکمه های اختصاص داده شده به حجم ، که در بالا قرار دارد ، اینگونه نیست. این تلفن هوشمند دارای یک کشو برای نانو سیم کارت است ، اما همچنین با E-SIM سازگار است. ما همچنین از حضور مکانی برای کارت microSD به منظور گسترش ذخیره سازی اولیه قدردانی می کنیم. جک 3.5 میلی متر ناپدید شده است. بنابراین لازم خواهد بود که خود را به یک آداپتور ، هدفون سازگار با USB Type-C یا یک راه حل بلوتوث تجهیز کنید. بلندگو مونو ، همچنین قابل جابجایی ، از کیفیت نسبتاً متوسط ​​برخوردار است. فاقد قدرت خاص است ، حتی اگر این برای مشاهده فیلم ها کافی باشد.