اشتراک Fiat 500 ، لیزینگ مانند هیچ کس دیگری ، در Fiat 500 جدید مشترک مشترک است! | گروه پاروت

اشتراک جدید برای Fiat 500E

از نظر قیمت و هزینه استفاده ، Fiat 500 یک ماشین شهری بسیار جذاب است. این مشاهدات در لیزینگ ماهانه ایتالیایی کوچک ، بسیار مقرون به صرفه منعکس شده است. به دلیل DNA اتومبیل شهری ، Fiat 500 برقی به ویژه برای استفاده شهری بریده شده است. این همه جا را دزدکی می کند ، مراقب مکانهای کاهش یافته است ، به لطف وزن پرش بسیار کم مصرف می کند. برای گردش در سبک در شهرهایی مانند پاریس ، لیون یا مارسی ، بهتر از فیات 500 وجود ندارد. در لیزینگ بدون مشارکت ، می توانید بدون اتصال به وام خودرو یا پرداخت مبلغ قابل توجهی ، چرخ این وسیله نقلیه را بگیرید.

FIAT 500 اشتراک برقی یا بنزین ، بدون سهم ، با شصت

آیا به دنبال اجاره فیات 500 بدون کمک هستید ? در این صورت ، پیشنهاد شصت+ باید شما را مورد علاقه خود قرار دهد ! این یک LLD است ، اما انعطاف پذیر است. با Sixt می توانید بدون اتصال به مرور زمان ، یک اشتراک Fiat 500 بگیرید. ما حتی لیزینگ یک فیات برقی 500 را ارائه می دهیم ، همیشه بدون کمک مالی.

اشتراک فیات 500

به طور خلاصه:

 1. پیشنهاد لیزینگ Fiat 500 برقی یا حرارتی بدون مصرف Sixt چیست؟ ? ⚡
 2. لیزینگ 500 لیزینگ Oouts از شصت+ و قیمت در فرانسه
 3. مزایای اشتراک Fiat 500 در مقایسه با LLD
 4. Fiat 500 ، یک ماشین لیزینگ مخصوصاً اقتصادی

پیشنهاد لیزینگ Fiat 500 برقی یا حرارتی بدون مصرف Sixt چیست؟ ? ⚡

Sixt+ یک محصول اصلی اجاره اتومبیل با لایه طولانی و بدون کمک است ، هر ماه لغو می شود. با یک لیزینگ سنتی فیات 500 ، شما با مدت زمان قرارداد LLD نگهداری می شوید. شما می خواهید به آن پایان دهید ? از آنجا که شما به عنوان مثال یک ماشین شرکت دارید ? زیرا به یک وسیله نقلیه جادار تر نیاز دارید ? این امکان پذیر است ، اما مجازات های خرابی برای پرداخت وجود خواهد داشت. با Sixt+، می توانید فیات 500 خود را در هر ماه و بدون هزینه در لیزینگ درست کنید.

این تفاوت بزرگ بین اشتراک و LLD Fiat 500 است. اما این همه چیز نیست. پیشنهاد ما فراگیر است. شما فقط باید 500 برقی خود را پر کرده یا شارژ کنید ، بلیط های تلفنی یا پارکینگ خود را بپردازید. همه چیز دیگر پشتیبانی می شود. از قیمت کارت ثبت نام گرفته تا بیمه از طریق مصاحبه ها و تعمیرات ، همه چیز گنجانده شده است. علاوه بر انعطاف پذیر ، اجاره Fiat 500 بدون تعهد هیچ گونه شگفتی ناخوشایندی برای شما ندارد. بنابراین می توانید بودجه ماشین خود را کاملاً کنترل کنید.

سرانجام ، زمان تحویل یک ماشین LLD جدید می تواند طول بکشد. با اشتراک Fiat 500 ، در دسترس بودن تقریباً فوری است. شما فقط باید برای تهیه اسناد و ماشین ، چند روز صبر کنید.

اشتراک شصت فیات

لیزینگ 500 لیزینگ Oouts از شصت+ و قیمت در فرانسه

فیات 500 کابریولت

مزایای اشتراک Fiat 500 در مقایسه با LLD

ما قبلاً در مورد نقاط قوت شصت بحث کرده ایم+. یک جدول کوچک بهتر از یک گفتار طولانی است ، در اینجا مزایای اشتراک برق برقی یا بنزین و بنزین Sixt+ در مقایسه با یک اجاره بلند مدت استاندارد:

اشتراک فیات 500 لیزینگ فیات 500
مالیات ثبت نام مشمول برنزه
مصاحبه و تعمیرات مشمول برنزه
کنترل فنی مشمول برنزه
تعهد دراز مدت هیچ آره
تأخیر زایمان آنی در دسترس بودن اغلب با یک دوره انتظار
حداقل 1 تغییر وسیله نقلیه در سال آره هیچ
حفاظت گزینه های زیادی در دسترس است باید جداگانه بیرون برود
پرداخت کارت اعتباری/بدهی اغلب با هزینه ها همراه است
لغو قرارداد هر ماه رایگان برنزه

Fiat 500 ، یک ماشین لیزینگ مخصوصاً اقتصادی

از نظر قیمت و هزینه استفاده ، Fiat 500 یک ماشین شهری بسیار جذاب است. این مشاهدات در لیزینگ ماهانه ایتالیایی کوچک ، بسیار مقرون به صرفه منعکس شده است. به دلیل DNA اتومبیل شهری ، Fiat 500 برقی به ویژه برای استفاده شهری بریده شده است. این همه جا را دزدکی می کند ، مراقب مکانهای کاهش یافته است ، به لطف وزن پرش بسیار کم مصرف می کند. برای گردش در سبک در شهرهایی مانند پاریس ، لیون یا مارسی ، بهتر از فیات 500 وجود ندارد. در لیزینگ بدون مشارکت ، می توانید بدون اتصال به وام خودرو یا پرداخت مبلغ قابل توجهی ، چرخ این وسیله نقلیه را بگیرید.

علاقه مندان به وسیله نقلیه با ظاهری ورزشی می توانند به اجاره یک Abarth Fiat 500 تبدیل شوند. با چهره Abarth ، ساکنان شهر به یک کنسانتره اتومبیل سازی تبدیل می شوند ! علاوه بر جنبه وسیله نقلیه (پایین آمدن زمین ، بالابر بدن و غیره) ، موتورهای این نوع 500 عملکرد عملکردی را ارائه می دهند که آن را در دسته اتومبیل های لذت طبقه بندی می کنند.

ادامه خواندن:

 • لیزینگ حرفه ای: مزایای این راه حل برای شرکت ها
 • لیزینگ کارآفرین خودرو: تحت چه شرایطی ، برای چه کسی
 • اتومبیل خدمات: مزایا و مضرات
 • لیزینگ ماشین برقی: 5 بهترین پیشنهاد

کپی رایت ششم © 2023. کلیه حقوق محفوظ است.

اشتراک جدید برای Fiat 500E

اشتراک جدید Fiat 500 100 ٪ Electric را کشف کنید !

فیات او را فاش می کند اشتراک 100 ٪ جدید آنلاین و به شما امکان می دهد ماشین خود را انتخاب کنید ! فقط در 4 کلیک ، می توانید از طریق 3 بسته که با شما سازگار است مشترک شوید ! شما 1 ماه برای تأیید یا تسلیم شدن دارید. نه آسان ?

اشتراک چگونه کار می کند ?

بسته بندی کردن

1 – بسته خود را انتخاب می کنم

اشتراک فیات 3 بسته ارائه می دهد که با تمام انتظارات شما سازگار هستند ! بسته ای را که شبیه شما است انتخاب کنید !

دفتر خاطرات

2 – من جایی را انتخاب می کنم که می خواهم تحویل بگیرم

با انتخاب اشتراک FIAT ، 15 روز پس از اولین پرداخت خود ، ماشین خود را تحویل دهید.

شست

3 – من سبد خود را تأیید می کنم و به صورت آنلاین پرداخت می کنم

با اشتراک فیات ، می توانید بسته خود را با گزینه هایی که برای شما ضروری است ، شخصی سازی کنید ! تعداد رانندگان را انتخاب کرده یا حق رای دادن بیمه خود را تعدیل کنید !

قرارداد

4 – من قرارداد آنلاین خود را نهایی و امضا می کنم

24 ساعت قبل از مسئولیت 500 جدید خود ، سپرده امنیتی خود را با یک لینک پرداخت ایمن ثبت کنید. سپس قرارداد اشتراک خود را دریافت کنید که به صورت الکترونیکی با کد تأیید پیام کوتاه امضا شود.

من می خواهم مشترک شوم

شما نمی دانید کدام اشتراک را ساخته اید ? هر اشتراک برای همه سبک های زندگی طراحی شده است ، شما فقط باید انتخاب کنید !

شهر

شهر – برای رانندگی در شهر

شما فقط در شهر گردش می کنید ? اشتراک شهر برای شما ساخته شده است !

> پشتیبانی از تلفن های هوشمند
> تهویه مطبوع دستی
> کمک رانندگی
> شروع بدون کلید

از 299 یورو در ماه

آسان

آسان – برای + تطبیق پذیری

با بسته آسان, شما به دنبال تطبیق پذیری بیشتری هستید و شما می خواهید به هر کجا که می خواهید بروید ، وقتی شما را می خوانید !

> نماد 500 جدید ، 500 تا 500 ٪
> صفحه مرکزی UConnect 10.25 ‘HD با ناوبری ، Apple CarPlay/Android Auto ™
> تهویه مطبوع اتوماتیک
> نورپردازی اتوماتیک چراغ ها و برف پاک کن
> شارژ کابل برای ترمینال عمومی و داخلی

از 429 € در ماه

عیار

Tutti – برای ضرورت

بسته Tutti ترکیبی هوشمندانه از جذابیت و زرق و برق است ، به خودتان اجازه دهید اغوا شوید ?

> 500 جدید Prima ، 500 باید
> سطح 2 رانندگی کمک کرده است
> معکوس دوربین و 360 رادار پارکینگ با نمای هواپیماهای بدون سرنشین
> شارژر القایی برای تلفن های هوشمند
> اثاثه یا لوازم داخلی عاج اکو پلی

از 499 €/ماه

500 ٪ همه فراگیر

 • بیمه
  بیمه در هر اشتراک Fiat 500 گنجانده شده است ! تمام 500 برنامه جدید که ما به شما ارائه می دهیم ، تمام بیمه های ریسک را شامل می شود که از “سرقت” ، “خسارت” و “آتش” محافظت می کند. مسئولیت مدنی پوشش خسارت جسمی و مادی به شخص ثالث نیز درک می شود ! همچنین می توانید یک آستانه حق رای پایین را انتخاب کنید یا تعداد رانندگان مجاز به گرفتن چرخ 500 جدید خود را تعریف کنید.
 • ضمانت
  اشتراک فیات بدیهی است که ضمانت سازنده را در طول دوره اشتراک شما تضمین می کند. برای آرامش کامل پشت فرمان 500 ، 500 ٪ برقی خود انتخاب کنید.
 • مصاحبه
  ما از همه چیز برای شما مراقبت می کنیم ، بنابراین روح سبک را بچرخانیم ! اشتراک Fiat در 500 جدید شامل نگهداری برنامه ریزی شده 500 جدید شما در ارتباط با استفاده از آن و مسافت پیموده شده آن است که شما را در هر شرایطی یک عملیات بهینه و ایمن را تضمین می کند بدون اینکه مجبور به فرض هزینه هنگام عبور ، احتمالاً به کارگاه FIAT باشد. همچنین یقین داشتن یک وسیله نقلیه قابل اعتماد و سازگار هر بار است.
 • معاونت
  شما با وسیله نقلیه ای که در آن مشترک هستید ، یک خرابی یا تصادف دارید (E) ? یک سرویس کمک خاص (24/7) در قرارداد شما گنجانده شده است. هزینه های بکسل یا عیب یابی پس از آن توسط ارائه دهنده اجاره Leasys اجاره می شود و فرض می شود.

شما هم می خواهید اشتراک Electric Fiat 500 را آزمایش کنید ? شک نکن !

این سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه ناوبری شما ، برای اندازه گیری عملکرد محتوا و داده های آماری مخاطبان استفاده می کند. آنها همچنین به ما کمک می کنند تا با شما ارتباط برقرار کنیم و تبلیغات و محصولات سازگار را به شما پیشنهاد دهند. بدون پذیرش ادامه دهید

انتخاب من را شخصی سازی کنید
کوکی های کاملاً لازم

این کوکی ها برای عملکرد مناسب سایت ما ضروری هستند. بنابراین آنها نمی توانند غیرفعال شوند.

کوکی های آماری و بازاریابی

کوکی های آماری به ما امکان می دهد مخاطبان سایت را اندازه گیری کنیم (تعداد و فرکانس بازدیدها ، صفحات مشاهده شده ، منشأ ترافیک. ) برای بهبود تجربه و عملکرد جهانی. کوکی های بازاریابی به ما این امکان را می دهند تا تبلیغات سازگار با علایق خود را ارائه دهیم و کارآیی آن را اندازه گیری کنیم.