Fiber SFR ارائه می دهد., SFR Box ارائه می دهد. بسته های فیبر ، ADSL و موبایل: همه چیز در اپراتور

SFR ، Box Fiber Box و بسته های تلفن همراه

این دو شبکه در SFR دوام دارند و پیشنهادات یکسان است به جز در سطح دسته های تلویزیونی که اختلافات همچنان ادامه دارد.

Fiber SFR ارائه می دهد

SFR دومین ارائه دهنده دسترسی به اینترنت در فرانسه است. این سه پیشنهاد اینترنتی را ارائه می دهد: جعبه استارت ، جعبه برق و جعبه حق بیمه.

قیمت با توجه به خدمات موجود و مزایای آن متفاوت است ، در حالی که جعبه استارت در سطح ورودی است و Box Premium the High -end و کامل ترین پیشنهاد اپراتور.

فیبر SFR جزئیات را ارائه می دهد

پیشنهاد قیمت تبلیغی
ماهانه
قیمت استاندارد
ماهانه
حداکثر
پذیرایی
(MBIT/S)
حداکثر
ظهور
(MBIT/S)
کانال های تلویزیون تعهد هزینه
راه اندازی
هزینه
خاتمه دادن
صندوق 20.99 یورو
(12 ماه)
34.99 یورو 500 500 160 12 ماه 49 یورو 49 یورو
جعبه قدرت 29.99 یورو
(12 ماه)
39.99 یورو 2000 700 200 12 ماه 49 یورو 49 یورو
جعبه حق بیمه 35.99 یورو
(12 ماه)
46.99 یورو 8000 1000 200 12 ماه 49 یورو 49 یورو

خدمات شامل

اینترنت

حتی اگر یک جریان 100 مگابیت در ثانیه برای اکثر خانوارها کافی باشد ، می توانید با جعبه 8X حداکثر جریان 8 گیگابایت در ثانیه را به دست بیاورید.

SFR تمایز ارائه پیشنهادات جعبه فیبر خود را در دو شبکه فیبر نوری مختلف دارد:

 • فوت (فیبر به مسکن) از SFR
 • fttb (فیبر به ساختمان) از اعداد و استفاده از کابل کواکسیال در ساختمان برای اتصال مشترک

در نتیجه, حداکثر سرعت پیشنهادی با توجه به شبکه متفاوت است. در اینجا حداکثر نرخ جریان با توجه به شبکه ای که واجد شرایط آن هستید آورده شده است:

شبکه FTTH شبکه FTTB
پیشنهاد حداکثر
پذیرایی
در mbit/s
حداکثر
ظهور
در mbit/s
حداکثر
پذیرایی
در mbit/s
حداکثر
ظهور
در mbit/s
صندوق 500 500 200 10
جعبه قدرت 2000 700 400 20
جعبه حق بیمه 8000 1000 400 20

تلفن

پیشنهادات جعبه فیبر SFR شامل تماس های نامحدود به سمت ثابت به کلانشهر فرانسه و ادارات خارج از کشور فرانسه ، و همچنین تماس های نامحدودی به ثابت بیش از 100 کشور در اروپا و سایر نقاط جهان.

رمزگشایی تلویزیون را در

رمزگذار تلویزیون Android Connect TV

تلویزیون

دسته های تلویزیونی فیبر SFR یکی دیگر از عناصر تمایز دهنده است. بسته به پیشنهاد انتخاب شده ، تعداد کانال های موجود متفاوت است و رمزگشایی تغییر می کند:

 • جعبه استارت SFR: 160 کانال ، SFR Box 7 TV
 • جعبه قدرت SFR: 200 کانال ، Android TV را به هم وصل کنید
 • جعبه حق بیمه SFR: 200 کانال ، SFR Box 8 TV

و در حال حاضر ، برای هر اشتراک جدید در جعبه برق یا جعبه Premium, SFR به ترتیب 6 و 9 ماه در Netflix ، Disney+ یا Video Prime (Amazon Prime) ارائه می دهد یک انتخاب.

سایر خدمات گنجانده شده است

 • ابری : شما 10 گیگابایت ذخیره سازی در ابر SFR با تمام پیشنهادات اینترنتی وجود دارد
 • تلویزیون SFR : پیشنهاد تلویزیونی شما در رایانه شخصی ، رایانه لوحی یا موبایل در دسترس است
 • WiFi SFR : شما به میلیون ها نقاط مهم WiFi در فرانسه و در سراسر جهان دسترسی دارید

Fiber SFR به طور خلاصه ارائه می دهد

پیشنهادات قیمت فیبری SFR

تبلیغات لحظه

پیشنهادات فیبر SFR در حال تبلیغ با:

 • جعبه استارت SFR در 20.99 یورو در هر ماه به مدت 12 ماه (به جای 34.99 یورو)
 • جعبه قدرت SFR در 29.99 یورو در هر ماه به مدت 12 ماه (به جای 39.99 یورو)
 • جعبه حق بیمه SFR در 35.99 یورو در هر ماه به مدت 12 ماه (به جای 46.99 یورو)

چه پوشش فیبر با SFR ?

بیش از 22 میلیون مسکن توسط SFR در فیبر با سرعت بسیار بالا/THD و 6 میلیون در جعبه های 4G با سرعت بالا پوشانده شده است+.

به عنوان یادآوری ، SFR دارای دو شبکه فیبر نوری است:

 • فوت : شبکه فیبر نوری ftth SFR
 • fttb : شبکه با استفاده از کابل کواکسیال برای اتصال ساکنان به سرعت بسیار بالا

این دو شبکه در SFR دوام دارند و پیشنهادات یکسان است به جز در سطح دسته های تلویزیونی که اختلافات همچنان ادامه دارد.

با این حال ، این دو شبکه مکمل هستند و رقابتی نیستند. بیشتر اوقات ، شما شبکه فیبر خود را در SFR انتخاب نخواهید کرد. برای اینکه بدانید به چه فناوری وابسته هستید ، انجام دهید یک تست واجد شرایط بودن در وب سایت SFR.

تعهد و هزینه

 • تعهد : 12 ماه
 • هزینه راه اندازی : 49 €
 • هزینه خاتمه : 49 €
 • اجاره جعبه : عبارتند از

اتصال فیبر توسط SFR

 • در ساختمان بیش از 3 خانه: 60 یورو
 • خانه / ساختمان شخصی کمتر از 4 خانه:
  • اتصال زیرزمینی: 149 یورو
  • اتصال هوایی: 299 یورو

  SFR ، Box Fiber Box و بسته های تلفن همراه

  SFR

  مخاطب

  SFR

  SFR با انتخاب نزدیک شدن به نه Cegetel ، دو مین اپراتور ارتباطات از راه دور فرانسه و اولین اپراتور جایگزین اروپایی را ایجاد می کند. SFR (انجمن Radiotelephone فرانسوی) یکی از اصلی ترین اپراتورهای ارتباطات از راه دور فرانسه است. پیشرو در تلفن همراه ، او همچنین ارائه دهنده دسترسی به اینترنت است.

  اپراتور دوم در فرانسه در پشت نارنجی در سهم بازار ، او در شانه است تا با رایگان برود و مدتهاست که در کیفیت شبکه تلفن همراه خود شرط بندی کرده است تا خودش را متمایز کند. امروز ، پیشنهادات فیبر آن جزء کارآمدترین بازار است. در زیر جزئیات و قیمت پیشنهادات SFR در مورد برنامه های تلفن همراه و جعبه های اینترنتی کشف کنید.

  پیشنهادات اینترنتی SFR

  SFR 6 پیشنهاد جعبه با اینترنت ، تلویزیون و تلفن ثابت ارائه می دهد. در میان آنها ، 3 با ADSL و 3 با فیبر یا THD ، که می توانید گزینه های زیادی را به آن اضافه کنید. برای موبایل ، تعداد زیادی بسته سازگار با تمام بودجه ها وجود دارد.

  SFR همچنین بسته های بسته بندی اینترنتی و بسته های تلفن همراه را به بازار عرضه می کند که باعث می شود از قیمت های ویژه در تلفن همراه خود بهره مند شوید. برای دولت های خود ، توجه داشته باشید که قیمت پیشنهادهای شرح داده شده در زیر برای تعهد 12 ماهه معتبر است و اغلب در Grè برای تبلیغات متفاوت است. فقط برای کسب اطلاعات بیشتر با SFR تماس بگیرید.

  SFR Box ADSL پیشنهادات

  SFR Markets 3 پیشنهاد ADSL: adsl starter در 20.99 €/ماه برای یک سال و سپس 34.99 €/ماه ، ADSL در 29.99 €/ماه برای یک سال و سپس 39.99 €/ماه و حق بیمه ADSL در 35.99 €/ماه برای یک سال و سپس 46.99 €/ماه.

  اولین مورد به شما امکان دسترسی به 160 کانال ، اینترنت در هر ADSL تا 20 مگابیت در ثانیه در بدهی نزولی و 1Mbit/s در بروزرسانی را می دهد ، تماس های نامحدود برای رفع فرانسه و 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی آنلاین.

  دوم 40 کانال اضافی ، تماس های نامحدود به موبایل در فرانسه و 90 گیگابایت فضای ذخیره آنلاین اضافه می کند. پیشنهاد حق بیمه تماس های نامحدودی به ثابت و موبایل در سراسر اروپا و تقریباً 1000 گیگابایت فضای ذخیره آنلاین است.

  جعبه فیبر SFR

  اگر واجد شرایط باشید ، اپراتور 3 پیشنهاد فیبر را نیز ارائه می دهد. اولین ، پیشنهاد فیبر استارت ، با قیمت بسیار جذاب 20 به بازار عرضه می شود.99 €/ماه به مدت 12 ماه ، سپس 34.99 €/ماه. این بیش از 160 کانال ، سرعت بسیار بالایی با 500 مگابیت در ثانیه در جریان رو به پایین و 500 مگابیت در ثانیه به روزرسانی ، تماس های نامحدود برای ثابت در فرانسه و ذخیره سازی روی ابر بیش از 10 گیگابایت به شما می دهد.

  با پیشنهاد فیبر برق ، در 29.99 €/ماه سال اول 39.99 € در ماه ، شما یک جعبه 4K و 40 کانال اضافی دارید. بدهی اینترنت شما دو برابر شده است و تماس ها نیز به موبایل در فرانسه نامحدود است.

  با پیشنهاد فیبر حق بیمه ، در 35.99 €/ماه به مدت 12 ماه ، سپس 46.99 €/ماه ، سرعت بسیار بالا به 1 گیگابایت/خشک در بدهی پایین می رود ، گزینه Multi TV ارائه می شود ، تماس ها برای ثابت و موبایل در سراسر اروپا نامحدود هستند و شما از یک فضای ذخیره سازی بصورت آنلاین از 1000 گیگابایت بهره می برید ، به اندازه کافی برای ذخیره عکس از عکس یک زندگی کامل !

  بسته های تلفن همراه SFR

  از طرف بسته های موبایل ، پیشنهاد SFR با یک بسته 4 یورو در ماه سال اول و سپس 7 شروع می شود.99 €/ماه به مدت 2 ساعت تماس ، پیام کوتاه نامحدود و 40 مگابایت اینترنت موبایل. قیمت بسته های مختلف از 13 متغیر است.99 €/ماه تا 64.99 € در ماه ، با هر بار کمی اینترنت موبایل و مقصد نامحدود جدید.

  بسته بسته بسته SFR 240GO 5G با موبایل به ویژه اینترنت نامحدود موبایل ، تماس ها و پیامک های نامحدود از فرانسه در خارج از کشور یا برعکس و بیش از 100 گیگابایت اینترنت موبایل قابل استفاده در اروپا و سایر نقاط جهان را ارائه می دهد.

  واجد شرایط بودن با SFR

  قبل از ارائه پیشنهاد SFR ، از صلاحیت خانه خود اطمینان حاصل کنید. برای آزمایش صلاحیت SFR خود ، می توانید از یک ابزار اختصاصی در وب سایت SFR استفاده کنید. فقط به بخش “جعبه پیشنهادات” بروید و روی دکمه “تست خود واجد شرایط بودن” کلیک کنید. سپس می توانید شماره تلفن یا آدرس پستی خود را وارد کنید تا بررسی کنید که کدام فناوری ، ADSL ، VDSL2 یا فیبر نوری با محل اقامت شما سازگار است. شما پیشنهادی را برای آدرس جدید خود انتخاب کرده اید ? در صورت حرکت ، جزئیات کلیه مراحل SFR را کشف کنید.

  ADSL یا فیبر ? صلاحیت خود را برای جعبه های SFR ساده ، سریع و رایگان آزمایش کنید.

  SFR برای جوانب

  برای خواندن پیشنهادات اینترنتی و تلفن همراه SFR ، باید به سایت SFR اختصاص داده شده به متخصصان ، SFR Business بروید. SFR راه حل های بسیاری را برای رهبران مشاغل ، صنعتگران یا کارگران خود شاغل با قیمت های بسیار سودمند ارائه می دهد. آنها مربوط به موبایل ، اینترنت بلکه تلفن های شرکت ، استانداردهای تلفنی و مجموعه ای از راه حل ها و خدمات تخصصی از ادغام تا بهره برداری هستند.

  نظرات در مورد SFR

  از آنجا که کسب SFR توسط گروه Altice ، بسیاری از مشتریان به وخامت کیفیت خدمات و کمک های مشتری اشاره کرده اند. آنها همچنین خطاهای صورتحساب مکرر را از بین می برند. با این وجود ، به نظر می رسد برای چند ماه این مشکلات حل شده است و تعداد کمی از مصرف کنندگان هنوز شکایت دارند. از طرف نظرات مثبت ، مشتریان SFR اغلب از کیفیت شبکه سلولی اپراتور خود و مدولار بودن اشتراک های مختلف ارائه شده ستایش می کنند. ما در اینجا درباره بررسی های SFR بیشتر به شما می گوییم.

  داستان SFR

  SFR ، از لحاظ تاریخی انجمن رادیو فرانسه برای رادیو ، در سال 1987 توسط Compagnie Générale des Eaux ایجاد شد. وی با تلاش برای دسترسی به بیشترین تعداد ، از توسعه فن آوری های جدید اطلاعات و ارتباطات حمایت کرد. SFR در سال 2011 توسط Vivendi خریداری شده و سپس توسط Altice در سال 2014 ، SFR امروز دومین اپراتور فرانسوی است.

  مدیران SFR

  SFR هر بار با تغییر در سازمان خود و در حاکمیت خود ، بازخریدهای پی در پی همراهی کرده است. در حین دستیابی به SFR توسط آلتیس ، پاتریک دراحی دست و پنجه نرم گروه جدید را می گیرد. او آنها را چند ماه قبل از جای دادن به میشل کامبز نگه می دارد. از نوامبر 2017 ، آلن ویل ریاست گروه SFR را اشغال کرده است.

  اعداد کلیدی

  SFR دومین اپراتور فرانسوی در پشت نارنجی است. نزدیک به 15 میلیون مشترک تلفن همراه دارد. به همین ترتیب ، در بیش از 2.3 میلیون خانوار فرانسوی سرعت بسیار بالایی به همراه دارد. بنابراین در بازار حرفه ای بسیار مناسب است ، بنابراین بیش از 150،000 شرکت و اداره در بین مشتریان خود دارد. از سال 2011 ، وی با پیشنهاد کم هزینه از طریق شرکت تابعه قرمز خود بازاریابی کرده است.

  موقعیت یابی SFR

  این اشتراک های اینترنتی و بسته های تلفن همراه را برای کلیه قیمت ها و تمام نیازها به بازار عرضه می کند. برای مدت طولانی ، او خود را به عنوان یک بازیگر مرجع برای متخصصان قرار داد ، حتی اگر امروز کمتر باشد. استراتژی فعلی گروه SFR برای تمایز خود از رقبای خود شرط بندی در همگرایی است. بنابراین ، SFR دیگر نمی خواهد برای دسترسی به اینترنت راضی باشد. او همچنین می خواهد با ارائه بسیاری از برنامه های تلویزیونی ، مطالبی را که با آن همراه است ، به شما ارائه دهد.

  سوالات متداول

  چگونه بسته موبایل SFR خود را خاتمه دهم ?

  برای خاتمه برنامه تلفن همراه خود ، باید با شماره 1023 تماس بگیرید. ما آدرس پستی را برای شما ارائه می دهیم که باید نامه خاتمه خود را ارسال کنید. اگر متحمل شوید ، مبلغ هزینه خاتمه به تناسب بقیه به شما صورتحساب می شود.

  نارنجی فیبر را در ساختمان من نصب کرد ، آیا هنوز هم می توان یک پیشنهاد فیبر را با SFR تهیه کرد ?

  پیشینی بله. این به این دلیل نیست که نارنجی فیبر را در ساختمان خود مستقر کرده است که باید از این اپراتور عبور کنید تا یک پیشنهاد فیبر را مشترک کنید. هنوز هم لازم است که SFR شبکه خود را به درستی به ساختمان شما وصل کند. برای اطمینان ، واجد شرایط بودن آدرس خود را به پیشنهادات SFR با استفاده از ابزار آنلاین اختصاصی ما آزمایش کنید.

  آیا می توانم از آن زمان و با بسته تلفن همراه SFR خود بدون هیچ هزینه اضافی تماس بگیرم ?

  همه اینها به بسته تلفن همراه شما مشترک است. به عنوان مثال ، بسته تلفن همراه SFR سطح ورود به شما 2 ساعت ارتباط از اروپا به فرانسه را به شما ارائه می دهد. از طرف دیگر ، این امکان را به شما نمی دهد که بدون هیچ هزینه اضافی از فرانسه به اروپا تماس بگیرید. بسته موبایل High -end SFR به شما امکان می دهد از کشورهای اتحادیه اروپا به کشورهای اتحادیه اروپا و به کشورهای اتحادیه اروپا تماس بگیرید.