آرم یک فیلم را حذف کنید – Filigranes ، تصاویر و تاریخ ها را به صورت رایگان پاک کنید ، نحوه حذف یک فیلم در YouTube? (FR)

نحوه حذف یک فیلم در YouTube

هنگام ایجاد محتوا ، گاهی اوقات با موقعیت هایی روبرو می شوید که باید یک آرم ویدیویی را که بارگیری کرده یا ذخیره کرده اید حذف کنید. انجام این کار خودتان بسیار ساده است: شما فقط باید ویدیوی خود را بر روی ابزار آنلاین ما بارگیری کنید و با چند کلیک ، می توانید علامت ها را حذف کنید ، آرم ها ، تاریخ ها و همه آنچه را که به نظر می رسد اضافی یا بی فایده به نظر می رسد. این سیستم عامل از طیف گسترده ای از کدک های چندرسانه ای و قالب های پرونده مانند MP4 ، MOV ، AVI ، WMV و دیگران پشتیبانی می کند و آستانه ورود صفر دارد که بسیار عملی است.

آرم یک فیلم را حذف کنید

آرم ، تصویر ، علامت یا تاریخ فیلم را پاک کنید

 • درایو گوگل
 • صندوق عقب
 • از URL

یا پرونده را اینجا قرار دهید

با چند کلیک از آرم ها و علامت گذاری خلاص شوید

هنگام ایجاد محتوا ، گاهی اوقات با موقعیت هایی روبرو می شوید که باید یک آرم ویدیویی را که بارگیری کرده یا ذخیره کرده اید حذف کنید. انجام این کار خودتان بسیار ساده است: شما فقط باید ویدیوی خود را بر روی ابزار آنلاین ما بارگیری کنید و با چند کلیک ، می توانید علامت ها را حذف کنید ، آرم ها ، تاریخ ها و همه آنچه را که به نظر می رسد اضافی یا بی فایده به نظر می رسد. این سیستم عامل از طیف گسترده ای از کدک های چندرسانه ای و قالب های پرونده مانند MP4 ، MOV ، AVI ، WMV و دیگران پشتیبانی می کند و آستانه ورود صفر دارد که بسیار عملی است.

نحوه حذف یک علامت علامت از یک فیلم ?

با استفاده از این ویرایشگر ویدیوی آنلاین ، می توانید آرم ها ، فیلیگان ها ، تاریخ ها و متن را تار کنید. برای ایجاد ویدیوی منحصر به فرد خود این دستورالعمل ها را دنبال کنید.

نحوه حذف یک فیلم در YouTube ?

شما به عنوان یک خالق YouTube ، شما مسئول آنچه در کانال خود باقی مانده است هستید. می توانید فیلم هایی را که از طریق رایانه ، تلفن یا رایانه لوحی خود بارگیری کرده اید از کتابخانه ویدیویی خود حذف کنید. حذف یک فیلم یک عمل دائمی است و فقط با بارگیری مجدد این فیلم در زیر URL جدید می توان لغو کرد. شما نمی توانید یک فیلم را در حالت نسخه جایگزین کنید. باید با محتوای جدید بارگیری شده حذف شود.

YouTube بیش از 50 میلیون سازنده محتوا دارد که به طور مرتب در بستر رسانه های اجتماعی خود منتشر می کنند ، که بسیاری از آنها محتوای روزانه را منتشر می کنند. اگر یک خالق YouTube هستید ، می خواهید مطمئن شوید که فیلم های شما جدید و تازه هستند. بعضی اوقات ممکن است بخواهید فیلم هایی را که از کانال خود بارگیری کرده اید حذف کنید. نحوه حذف یک فیلم در YouTube ? برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عملکرد سیستم عامل می توانید با کمک سازندگان در اینجا تماس بگیرید و در زیر آنچه را که می توانید برای حذف محتوای منسوخ انجام دهید پیدا خواهید کرد.

حذف یک فیلم YouTube

اول از همه ، توجه به این نکته مهم است که فقط می توانید فیلم های ارسال شده به صورت آنلاین در کانال خود را حذف کنید. شما نمی توانید محتوای ایجاد شده و بارگیری شده توسط شخص دیگری را حذف کنید. همچنین نمی توانید یک ویدیو را با یک فیلم جدید جایگزین کنید زیرا هر بارگیری URL منحصر به فرد خود را بدست می آورد.

حذف فیلم ها از طریق رایانه

برای حذف یک ویدیو از کانال YouTube در رایانه خود ، مراحل زیر را دنبال کنید.

 1. وب سایت YouTube را در مرورگر خود باز کنید.
 2. در استودیوی YouTube به کانال خود وصل شوید.
 3. “محتوا” را از منوی سمت چپ صفحه انتخاب کنید.
 4. روی ویدیویی که می خواهید حذف کنید کلیک کنید و “حذف قطعی” را انتخاب کنید.
 5. شما باید تأیید کنید که می دانید که این کار دائمی فیلم را از سیستم عامل حذف می کند.
 6. برای تکمیل فرآیند بر روی “حذف قطعی” کلیک کنید.

حذف فیلم ها از طریق دستگاه تلفن همراه

همچنین می توانید با استفاده از تلفن یا رایانه لوحی خود فیلم ها را از کانال خود حذف کنید. این مراحل را که هم برای دستگاه های Android و هم برای آیفون ها و iPads کار می کنند ، دنبال کنید:

 1. برنامه YouTube را روی تلفن یا رایانه لوحی خود باز کنید.
 2. به حساب خود وارد شوید.
 3. “کتابخانه” را در گزینه های منو انتخاب کنید.
 4. به “فیلم های خود” بروید.
 5. سه امتیاز را در کنار ویدیویی که می خواهید حذف کنید فشار دهید.
 6. “حذف” را از منوی موجود در صفحه انتخاب کنید.
 7. تأیید کنید که می خواهید فیلم را حذف کنید تا به طور دائم آن را از کانال خود حذف کنید.

به عنوان یک یادآوری ، حذف فیلم ها دائمی است ، بنابراین اگر می خواهید بعداً دوباره آن را بارگیری کنید ، پشتیبان تهیه کنید. شما فقط می توانید محتوای خود را حذف کنید ، نه به شخص دیگری. اگر فکر می کنید کانال دیگری از محتوای شما به طور غیرقانونی استفاده می کند ، می توانید آن را برای نقض حق چاپ به YouTube گزارش دهید تا YouTube بتواند محتوا را برای شما حذف کند. برای اطلاعات بیشتر و کمک ، با کمک به سازندگان YouTube در اینجا تماس بگیرید .

کمک از افراد واقعی

ما با یک شرکت مستقر در ایالات متحده با کارشناسان فنی زنده همکاری می کنیم 24/7. از یک عضویت آزمایشی 5 دلاری یک هفته ای استفاده کنید و اکنون با یک متخصص گپ بزنید.

چگونه می توان یک فیلم را در یوتیوب حذف کرد؟

چرا Didhuman می نویسد “چگونه یک فیلم را در YouTube حذف کنیم ?””?

بعد از اینکه هزاران مشتری YouTube به Gethuman آمد و به دنبال پاسخ به این مشکل (و بسیاری دیگر) بود ، ما تصمیم گرفتیم که زمان آن رسیده است که دستورالعمل ها را منتشر کنیم. بنابراین ما نحوه حذف یک فیلم در YouTube را تنظیم کردیم ? برای کمک به کمک. به گفته سایر کاربران ، عبور از این مراحل ، از جمله زمان صرف شده در هر مرحله و در صورت لزوم با YouTube تماس می گیرد. موفق باشید و به ما اطلاع دهید که آیا شما موفق شده اید مشکل خود را با مشاوره در این صفحه حل کنید.

چرا Gethuman چگونه می نویسد راهنما برای مشکلات YouTube?

Gethuman بیش از 10 سال است که در یافتن اطلاعات در مورد سازمان های بزرگ مانند YouTube برای کمک به مشتریان در حل سریعتر مشکلات خدمات مشتری کار می کند. ما با اطلاعات تماس و سریعترین وسیله برای دستیابی به یک انسان در شرکت های بزرگ شروع کردیم. به خصوص آنهایی که دارای سیستم های منو IVR یا پیچیده یا پیچیده هستند. یا شرکت هایی که به جای خدمات به مشتری ، انجمن های کمک به سلف سرویس. از آنجا ، ما فهمیدیم که مصرف کنندگان هنوز هم برای حل رایج ترین مشکلات به کمک دقیق تری نیاز دارند ، بنابراین ما این مجموعه از راهنماها را گسترش داده ایم ، که هر روز هر روز رشد می کند. و اگر با نحوه حذف یک فیلم در YouTube با ما روبرو هستید ? راهنما ، لطفاً با ارسال نظرات به ما اطلاع دهید. ما می خواهیم تا حد امکان مفید باشیم. اگر از این راهنما لذت بردید ، آن را با افراد مورد علاقه خود به اشتراک بگذارید. اطلاعات و ابزارهای رایگان ما توسط شما ، مشتری ارائه شده است. هرچه افراد بیشتری از آن استفاده کنند ، بهتر می شوند.

یوتیوب

اکنون با یک متخصص صحبت کنید

ما با یک سایت راهنمای متخصص مستقر در ایالات متحده همکاری می کنیم تا پشتیبانی فنی 24/7 را در اختیار شما قرار دهیم. از یک عضویت آزمایشی 5 دلاری یک هفته لذت ببرید و اکنون با یک متخصص زنده گپ بزنید.