اپل Finis فوق العاده سبز را به آیفون 13 اضافه می کند – Apple (CA) ، Consomac: رنگ های جدید برای آیفون 13 و 13 Pro?

رنگ های جدید برای آیفون 13 و 13

آیفون 13 Pro Alpin و iPhone 13 Green به محدوده می پیوندند. آنها یک تراشه Vive A15 Bionic مانند Lightning ، یک سیستم دوربین پیشرفته ، استقلال چشمگیر ، پایداری غیرمعمول و 5G دارند

اپل Finis فوق العاده سبز را به محدوده آیفون 13 اضافه می کند

آیفون 13 Pro Alpin و iPhone 13 Green به محدوده می پیوندند. آنها یک تراشه Vive A15 Bionic مانند Lightning ، یک سیستم دوربین پیشرفته ، استقلال چشمگیر ، پایداری غیرمعمول و 5G دارند

iPhone 13 Pro جدید در آلپین گرین و آیفون 13 به رنگ سبز

تورنتو (انتاریو) اپل امروز دو رنگ باشکوه جدید برای آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 ، آلپ سبز و سبز اعلام کرد. دامنه آیفون 13 دارای یک مورد زیبا است که قبل از سپر سرامیک ، تراشه A15 Bionic انقلابی و یک سیستم دوربین برش برای عکس ها و فیلم های نفس گیر تقویت شده توسط سطح سطح تقویت شده است. همچنین یک تجربه 5G پیشرفته و جهشی در استقلال پدیده ارائه می دهد. آیفون 13 و آیفون 13 مینی نیز دارای صفحه نمایش فوق العاده شبکیه ای XDR هستند. صفحه نمایش Super Retina XDR XDR از iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max دارای فناوری تبلیغی و نرخ تازه سازی تطبیقی ​​از 10 تا 120 هرتز است. آیفون 13 Pro Alpine Green و iPhone 13 Green را می توان از جمعه 11 مارس از قبل تنظیم کرد و از جمعه 18 مارس در دسترس خواهد بود.

آیفون 13 طرفدار آلپ سبز

آیفون 13 و آیفون 13 مینی به رنگ سبز

باب بورچرز ، معاون رئیس جمهور گفت: “همه عاشق طراحی iPhone 13 Pro و iPhone 13 هستند ، و ما مشتاق هستیم تا پایان های جدید Alpine و Bright Green and Green را اعلام کنیم که به تمام رنگهای باشکوه دامنه آیفون 13 اضافه می شود. ، بازاریابی محصول در سراسر جهان در اپل. با این رنگ ها ، ما حتی به مشتریان خود انتخاب بیشتری می کنیم. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا همه از هر آنچه که دامنه آیفون 13 ارائه می دهد ، از جمله عملکرد بی نظیر به لطف تراشه A15 بیونیک ، پیشرفته ترین سیستم دوربین ما ، پیشرفت های چشمگیر در استقلال برای تأمین نیازهای روزانه ، سرعت 5G ، باور نکردنی استفاده کنیم. دوام و بیشتر. »»

آیفون 13 Pro در Blue Sierra ، Graphite ، Gold ، Silver و Alpine Green ، پایان جدید ما

آیفون 13 در (محصول) قرمز ، دنباله دار ، نیمه شب ، آبی ، صورتی و سبز ، پایان جدید ما

ظرافت و دوام

iPhone 13 Pro و iPhone 13 یک مورد براق و پایدار دارند. پایان جدید Alpine Green از iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max با استفاده از چندین لایه ذرات فلزی سرامیکی با اندازه نانومتری بر روی سطح امکان پذیر شده است. به این اضافه شده است نوار استیل ضدزنگ با کیفیت جراحی و پشت شیشه ای تنی متری. هر دو مدل پیشرفته ترین صفحه را تا به امروز در آیفون دارند: Super Retina XDR با فناوری تبلیغ. آنها در دو قالب ارائه می شوند: 6.1 و 6.7 در. آیفون 13 و آیفون 13 مینی به رنگ سبز شامل یک جعبه آلومینیومی با تطبیق زیبا ، یک شیشه با ماشین ریز و یک صفحه نمایش فوق العاده شبکیه XDR است. آنها در قالب های 6.1 و 5.4 در 1 ارائه می شوند . محدوده کل توسط سطح قبل از سپر سرامیکی منحصر به آیفون و جامد تر از لیوان هر تلفن محافظت می شود. همچنین دارای گواهینامه IP68 است ، بالاترین میزان مقاومت در برابر آب و گرد و غبار 2 .

نزدیک به شیشه های ریز ماشینکاری شده و سپر سرامیکی سطح جلوی آیفون سبز جدید

A15 Bionic: یک تراشه تلفن بی نظیر

کاملاً در iOS 15 یکپارچه شده است ، تراشه A15 Bionic از آیفون 13 Pro و iPhone 13 تجربیات باورنکردنی مانند حالت فیلمبرداری و عملکرد گرافیکی چشمگیر را فراهم می کند. تراشه A15 بیونیک به طور موثری از مطالبه ترین کارها مراقبت می کند و محاسبات ماتریس را بیشتر تسریع می کند. پردازنده تصویر طراحی شده سفارشی و دوربین پیشرفته جدید ویژگی هایی مانند Smart HDR 4 ، سبک های عکاسی و موارد دیگر را به ارمغان می آورد. با تراشه A15 بیونیک ، اجزای سازگار با محیط زیست بیشتر و بهینه سازی مصرف انرژی که به ادغام کامل اجزای سخت افزاری و نرم افزاری نسبت داده می شود ، iPhone 13 Pro و iPhone 13 حتی استقلال بهتری دارند. iPhone 13 Pro Max بهترین استقلال را در بین محدوده آیفون 3 ارائه می دهد .

iPhone 13 Pro و iPhone 13 از تراشه A15 Bionic استفاده می شوند ، که امکان تجربیات باورنکردنی مانند بازی های خواستار و عملکرد گرافیکی شگفت انگیز را فراهم می کند. کاملاً در iOS 15 ادغام شده است.

پیشرفته ترین سیستم دوربین تا به امروز در آیفون

iPhone 13 Pro و iPhone 13 ، به لطف اجزای سخت افزاری پیشرفته جدیدشان که کاملاً در iOS 15 و پردازنده تصویر جدید تراشه A15 Bionic یکپارچه شده اند ، سیستم های حرفه ای و دو دوربین پیشرفته را تا به امروز در آیفون ارائه می دهند. iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max دارای دوربین های با زاویه بالا ، فوق زاویه ای و تله ای جدید هستند که عکس ها و فیلم ها و فیلم های نفس گیر را ضبط می کنند. آنها راه را برای عملکردهای جدید حرفه ای چشمگیر مانند ماکروفوتوگرافی و فیلم باز می کنند. آیفون 13 و آیفون 13 مینی یک قدم بزرگ به جلو در طراحی دوربین ها را نشان می دهد. سیستم دو دوربین آنها شامل زاویه بزرگی با بزرگترین سنسور ارائه شده در سیستم دو دوربین آیفون ، یک تثبیت خیاطی با طراحی فوق العاده گسترده و تثبیت نوری با جابجایی سنسور است. با استفاده از موتور عصبی سریعتر A15 Bionic ، iPhone 13 Pro و iPhone 13 Chip ویژگی های عکاسی قدرتمند عکاسی مانند HDR هوشمند 4 ، حالت فیوژن عمیق و شب در تمام دوربین ها ، حالت پرتره با جلوه های نورپردازی پرتره و سبک های عکاسی ارائه می دهند. iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max نیز فرمت Proraw Apple را ارائه می دهند.

عکسی که با استفاده از دوربین فوق زاویه آیفون 13 Pro گرفته شده است

عکسی که با حالت شب و دوربین زاویه بزرگ آیفون 13 Pro گرفته شده است

یک پرتره در حالت شب ، ضبط شده در آیفون 13 Pro

ماکروفوتوگرافی ساخته شده با iPhone 13 Pro

علاوه بر ضبط فیلم های با کیفیت بی نظیر ، iPhone 13 Pro و iPhone 13 اکنون یک حالت سینمایی جدید ارائه می دهند که به شما امکان می دهد جلوه ای عالی بوکه را به فیلم ها اضافه کنید. و می توان تمرکز را در حین و بعد از ضبط 4 تنظیم کرد . آیفون اولین تلفن در جهان است که از تمام مراحل HDR Dolby Vision برای فیلمبرداری ، نصب و به اشتراک گذاری فیلم ها پشتیبانی می کند. iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max Adopt Prores.

پرتره ای از دو نفر ساخته شده با دوربین زاویه بزرگ آیفون 13

پرتره ای با نور بیشتر در آیفون 13 ساخته شده است

عکسی که با دوربین فوق العاده گسترده آیفون 13 گرفته شده است

یک نوازنده در حالت شب در آیفون 13 عکاسی کرد

یک دوچرخه سوار که در حالت شب در آیفون 13 عکاسی شده است

چراغ های کامل در iOS15

iPhone 13 Pro Alpine Green و iPhone 13 Green مجهز به iOS 15 هستند.4 ، که به شما امکان می دهد هنگام پوشیدن ماسک از شناسه Face استفاده کنید و گزینه صوتی جدیدی برای Siri ، مدیریت زبانهای جدید توسط عملکرد جستجوی بصری ، ایموجی های جدید و موارد دیگر ارائه می دهد.

این ویژگی های جدید بخشی از تداوم iOS 15 است که قابلیت های آیفون را با روش های جدید برای برقراری ارتباط ، به روزرسانی های قدرتمند که باعث افزایش غلظت و کشف و ویژگی های هوشمندانه ای می شود ، بهبود بخشیده است. تماس های FaceTime با حالت صوتی و پرتره به طور طبیعی به دست می آیند و به شما امکان می دهند به لطف SharePlay ، تجربیات بی نظیری را با عزیزان زندگی کنید. عملکرد غلظت منابع حواس پرتی را کاهش می دهد ، اعلان ها دوباره طراحی شده اند ، و از متن زنده از اطلاعات صفحه برای تشخیص متن در یک عکس استفاده می کند و به کاربران امکان می دهد تا بر این اساس یک عمل را انجام دهند. برنامه Apple برنامه ها روش های مهیج برای کشف جهان را ارائه می دهد ، از جمله یک تجربه رانندگی شهری سه بعدی و امکان ایجاد یک مسیر عابر پیاده در واقعیت افزوده. سرانجام ، برنامه Weather شامل نمای کلی گرافیکی بیشتر از داده های آب و هوا و کارت های صفحه نمایش کامل ، کیف پول پشتیبانی از کلیدهای خانگی ، مجوزهای رانندگی و اسناد رسمی هویت و تنظیمات محرمانه جدید برای Siri ، Mail و سایر نقاط سیستم برای تقویت امنیت داده های شخصی 5 ارائه می شود .

گروهی در مقابل یک گروه در آیفون 13 Pro

یک جلسه SharePlay در Apple Music در iPhone 13 Pro

عملکرد غلظت جدید iOS 15 در iPhone 13 Pro

عملکرد متن زنده iOS 15 در iPhone 13 Pro

ناوبری در برنامه اپل برنامه در آیفون 13 Pro

پیش بینی های هواشناسی در برنامه هواشناسی در آیفون 13 Pro

آیفون و محیط

مدل های آیفون 13 به طور خاص طراحی شده اند تا پیامدهای محیطی خود را تا حد امکان محدود کنند. بنابراین ، آهن ربا هایی مانند فناوری Magsafe از زمین های نادر بازیافت شده در 100 ٪ ساخته شده اند ، در حالی که جوش های کارت منطق اصلی و – اول – آنهایی که از واحد مدیریت انرژی باتری 100 ٪ قلع بازیافت شده ساخته می شوند. در مورد آنها ، سطح کارت منطق و موضوعات دوربین های جلو و عقب از طلای کاملاً بازیافت شده ساخته شده است. آیفون 13 و آیفون 13 مینی دارای آثار آنتن ساخته شده از پلاستیک از بطری های آب بازیافت شده و شیمیایی تبدیل به یک ماده با کارایی قوی تر – اولین بار در صنعت. بسته بندی مجدد از محدوده آیفون 13 استفاده از فیلم پلاستیکی در فضای باز را از بین می برد ، که نشان دهنده صرفه جویی در 600 معیار پلاستیک است و سیب را به لنزهای خود نزدیک می کند که با هدف از بین بردن کامل پلاستیک از بسته بندی آن تا سال 2025 از بین می رود. iPhone 13 Pro و iPhone 13 مطابق با استانداردهای بالای بهره وری انرژی اپل هستند و از بسیاری از مواد سمی عاری هستند.

در حال حاضر Carboneutrum در دفاتر خود در سراسر جهان ، اپل قصد دارد تا تمام فعالیت های خود ، زنجیره تدارکات و چرخه زندگی محصولات خود را تا سال 2030 به کربن خالص کامل برساند. بنابراین ، هر محصول فروخته شده اپل با در نظر گرفتن تولید ، مونتاژ ، حمل و نقل ، عمر مفید ، شارژ مجدد و حتی بازیافت و بازیابی مواد ، دارای یک ردپای کربن صفر خواهد بود.

قیمت و در دسترس بودن

  • iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max در حال حاضر در Bleu Sierra محدود ، گرافیت ، طلا و نقره ارائه شده و در پایان جدید Alpine Green برای مدل های 128 گیگابایتی ، 256 گیگابایت ، 512 گیگابایتی و 1 سل از آن ارائه می شود 1،399 دلار CA و از 1،549 دلار به ترتیب. آیفون 13 و آیفون 13 مینی در حال حاضر در پایان (محصول) قرمز 6 ، دنباله دار ، نیمه شب ، آبی و صورتی ارائه می شود و در مدل های سبز جدید برای 128 گیگابایت ، 256 گیگابایتی و 512 گیگابایت از مدل ها ارائه می شود 949 دلار و از 1،099 دلار به ترتیب.
  • مشتریان در کانادا, در استرالیا ، چین ، فرانسه ، آلمان ، هند ، ژاپن, در انگلستان, به ایالات متحده و در بیش از 30 کشور دیگر و مناطق قادر به پیش تنظیم آیفون 13 Pro و iPhone 13 Pro Max در آلپین گرین و آیفون 13 و آیفون 13 مینی در سبز از جمعه 11 مارس ساعت 5 صبح (زمان اقیانوس آرام) هستند و آن را خریداری می کنند. از جمعه 18 مارس.
  • به دست آوردن آیفون 13 Pro برای 58.29 دلار در هر ماه به مدت 24 ماه قبل از مبادله ، iPhone 13 Pro Max for 64.54 دلار در هر ماه به مدت 24 ماه قبل از مبادله ، آیفون 13 برای 45.79 دلار در هر ماه به مدت 24 ماه قبل از مبادله و آیفون 13 مینی برای 39.54 دلار در هر ماه به مدت 24 ماه قبل از مبادله اپل.com/ca/فروشگاه ، در برنامه Apple Store یا فروشگاه Apple Store 7 .
  • iPhone 13 Pro ، iPhone 13 Pro Max ، iPhone 13 و iPhone 13 Mini نیز در فروشندگان تأیید شده اپل و برخی از تأمین کنندگان ارائه می شوند.
  • iOS 15.4 هفته آینده در قالب بروزرسانی نرم افزار رایگان در دسترس خواهد بود.
  • شما می توانید ذخیره کنید تا 770دلار با تبادل دستگاه قدیمی خود به طور مستقیم روی اپل.COM/CA/فروشگاه یا در فروشگاه Apple Store هنگام راه اندازی شبکه های خاص در ایالات متحده. شرایط اعمال 8 .
  • اپل خدمات زیادی را در فروشگاه و آنلاین به مشتریان خود ارائه می دهد. اپل با ارائه پشتیبانی و مشاوره شخصی از طریق متخصصان اپل و گزینه های تحویل و انتخاب عملی ، اطمینان می دهد که بهترین راه برای خرید محصولات اپل بازدید از فروشگاه های اپل و سایت اپل است.com/ca/فروشگاه.

رنگ های جدید برای آیفون 13 و 13 ?

این سه شنبه ، 14 سپتامبر است که اپل به طور رسمی دامنه آیفون 13 خود را ارائه می دهد. مدل های جدید در طول ماه به فروشندگان می رسند و برخی از آنها بدیهی است که با کمی پیشرفت شروع به مراجعه می کنند. این مورد KTC اوکراین (از طریق 91mobiles) است که رنگ های جدید را نشان می دهد. بسته به ضبط های ساخته شده ، آیفون 13 به رنگ سفید ، سیاه ، آبی ، ماوو ، قرمز و صورتی در دسترس خواهد بود: سبز از کاتالوگ بیرون می آید ، جایگزین صورتی صورتی. iPhone 13 Pro دارای رنگ های سیاه ، نقره ای ، طلا و برنز است: سیاه جایگزین گرافیت و برنز آبی صلح آمیز می شود.

آیفون 13 رنگ

سیاه ، برنز و صورتی – مونتاژ توسط macrumors

از طرف ظرفیت ، آیفون 13 و آیفون 13 مینی با 64 گیگابایت یا 128 گیگابایت ذخیره سازی ارائه می شود (هیچ مدل 256 گیگابایتی دیگر وجود نخواهد داشت) و آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو با 128 گیگابایت ، 256 گیگابایت یا 512 گیگابایت ذخیره سازی امروز (بنابراین هیچ مدل 1 سل ، بنابراین). با این حال ، پایگاه داده KTC ممکن است کامل نباشد. یکی دیگر از سایت های اوکراینی همچنین به آیفون 13 مینی بدون مدل 64 گیگابایتی اشاره می کند اما با 128 گیگابایت ، 256 گیگابایتی ، 512 گیگابایتی و حتی 1 سل ، که به نظر می رسد بسیار غیرممکن است اما به ما نشان می دهد که این اطلاعات برای لحظه ای با موچین های بزرگ گرفته می شود.

پیوندها ظاهر نمی شوند ? تصاویر از دست رفته اند ? مسدود کننده تبلیغات شما ترفندهایی را روی شما بازی می کند. برای مشاهده تمام مطالب ما ، لطفاً مسدود کننده تبلیغات خود را غیرفعال کنید !