مرورگر وب Firefox در فروشگاه App ، Mozilla Firefox را برای ویندوز ، Mac ، iOS ، Android ، Linux بارگیری کنید.

موزیلا فایرفاکس

Mozilla Firefox یک مرورگر اینترنت معیار است. اگر او محبوب ترین در جهان در مقابل رقبایی مانند Google Chrome و Safari نیست ، این اولین بار در بین تمام ابزارهای رایگان متمرکز بر محافظت از داده ها است. در همین بخش ، گزینه های مختلفی مانند Opera One وجود دارد.

Firefox 17 مرورگر وب+

سریع ، کارآمد و مهمتر از همه ، همه دستگاه ها را به خوبی بین آنها متصل می کند. هماهنگ سازی پایدار و سریع است و مربوط به آنچه من استفاده می کنم مربوط می شود: زبانه ها و امکان ارسال URL از یک دستگاه به دستگاه دیگر. در حالت ایده آل ما منتظر امکان نصب پلاگین در موبایل هستیم. اما به نظر می رسد به توسعه برنامه تمیز بستگی ندارد.

محرمانه بودن برنامه

توسعه دهنده موزیلا اظهار داشت که پردازش داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است می تواند از جمله شیوه های برنامه در امور محرمانه بودن باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه دهنده مشورت کنید.

داده هایی که پیوندی با شما ایجاد می کنند

  • جزئیات تماس
  • شناسه ها
  • از داده ها استفاده کنید

داده ها هیچ پیوندی با شما ایجاد نمی کنند

داده های زیر را می توان جمع آوری کرد ، اما به هویت شما مرتبط نیست:

  • محل
  • از داده ها استفاده کنید
  • تشخیص

شیوه های محرمانه بودن ممکن است به ویژه بسته به ویژگی هایی که استفاده می کنید یا سن شما متفاوت است. بیشتر بدانید

اطلاعات

فروش شرکت موزیلا

سازگاری آیفون به iOS 14 نیاز دارد.0 یا بعد. iPad به iPados 14 نیاز دارد.0 یا بعد. iPod Touch به iOS 14 نیاز دارد.0 یا بعد.

French, Afrikaans, Albanian, German, Angika, English, Arabic, Aragonese, Armenian, Asturian, Azéri, Basque, Bengali, Burma, Belarusian, Bosnian, Breton, Bulgarian, Cambodian, Catalan, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Korean, Korean, کرواسی ، دانمارکی ، اسپانیایی ، اسپرانتو ، استونیان ، فیلیپینی ، فیننوی ، گالیکین ، گالوئیس ، گیلیک ، یونانی ، گجراتی ، گرجی ، هندی ، مجارستانی ، عبری ، عبری ، اندونزیایی ، Interlingua ، ایسلندی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، جاواس ، کابیل ، کابیل ، کابیل ، کابیل ، Kazakh, Koyraboro Senni Songhai, Laotien, Latvian, Lithuanian, Lower Sorbian, Malay, Malayalam, Marathi, Norwegian, Norwegian (Nynorsk), Dutch, Nepalese, Occitan, Oriya, Ourdou, Ouzbek, Pendjabi, Persan, Polish, Portuguese, Rhéto- رومی ، رومی ، روسی ، سانتالی ، سینگالی ، اسلواکی ، اسلوونی ، سودان ، سوئدی ، تامیل ، تاتار ، چک ، تلوگو ، تایلندی ، تبت ، ترکی ، اوکراینی ، سوربی فوقانی ، ویتنامی

سن 17+ دسترسی به وب کنترل نشده.
کپی رایت © Mozilla و همکاران آن 2023

موزیلا فایرفاکس

موزیلا فایرفاکس

ارائه Mozilla Firefox با بارگیری.کم

موزیلا فایرفاکس مرورگر اینترنتی رقیب Google Chrome ، Microsot Edge و Safari است. این نتیجه یک پروژه منبع باز است ، می تواند با بسیاری از دستگاه ها از جمله رایانه ها و تلفن های هوشمند سازگار باشد ، در حالی که به سمت محافظت از زندگی حرکت می کند.

برای حکایات ، مرورگر وب Mozilla Firefox کار سازمان غیر انتفاعی است که به بنیاد موزیلا معروف است. پس از ایجاد آن در سال 2003 ، این شرکت شرکت Mozilla بود که دو سال بعد مسئولیت توسعه خود را به عهده گرفت در حالی که همچنان توسط انجمن توسعه می یابد. برای زنده بودن ، این شرکت با مشارکت و کمکهای مالی پاداش می گیرد ، با دانستن اینکه بخش خوبی از این موارد از Google حاصل می شود.

بارگیری Mozilla Firefox برای انتخاب یک مرورگر آسان و ایمن است. به طور مرتب به روز شده ، این ابزار دارای ویژگی هایی است که به آن امکان می دهد با محبوب ترین نرم افزار جهان در همین بخش ، به ویژه Chrome رقابت کند. به موازات آن ، اهمیت ویژه ای را به محافظت از داده های شخصی از کاربران متصل می کند.

عملکرد فایرفاکس موزیلا

Mozilla Firefox یک مرورگر اینترنتی است که استفاده از آن آسان است. جابجایی نیز نسبتاً سریع است ، زیرا ویژگی های اصلی شبیه به سایر ابزارهای همان ILK است. در واقع ، شما می توانید به همان اندازه یک پنجره ناوبری خصوصی را باز کنید ، یک صفحه مورد علاقه اضافه کنید یا به مشروط بر اینکه سازگار باشند ، پسوند اضافه کنید.

اگر بارگیری Mozilla Firefox ساده است ، همین کار برای شخصی سازی مرورگر اینترنت نیز انجام می شود. از یک طرف ، شما می توانید رابط کاربری را تغییر دهید همانطور که می بینید مناسب برای اضافه کردن رنگ ، جو ، حیوانات و نقاشی ها. در غیر این صورت ، می توان از پسوندها یا نوار جستجو که تاریخ ، جستجوی و موارد دلخواه شما را گرد هم می آورد ، استفاده کنید.

به طور موازی ، یادآوری می شود که شما باید بین مرورگر اینترنت و موتور جستجو تمایز قائل شوید. بنابراین ، Mozilla Firefox مرورگر وب است در حالی که Google موتور جستجوی پیش فرض دومی است.

نکته مهم مهم موزیلا فایرفاکس امنیت و محرمانه بودن است. این یک نکته قوی است که آن را از Google Chrome متمایز می کند ، که اغلب برای استفاده از داده های کاربر برای اهداف تبلیغاتی ذکر شده است. برای انجام این کار ، مرورگر وب به طور خودکار بیشتر ردیاب های حاضر در وب و شبکه های اجتماعی را مسدود می کند ، بلکه خواندن اتوماتیک – از نظر ویدیویی خاص – به عنوان مثال.

فراتر از این مسدود کننده تبلیغات ، بارگیری Mozilla Firefox به شما امکان دسترسی به سایر ابزارهای جهت گیری از داده های شخصی را می دهد. در این لیست ، یک مدیر رمزعبور یکپارچه وجود دارد که شامل گزینه هایی برای پر کردن خودکار فرم ها ، هشدارها در صورت نشت داده در سایت های خاص یا حتی به روزرسانی های خودکار است تا در حال حاضر نقص های احتمالی همه چیز را جذب کنند.

در وب سایت رسمی Mozilla Firefox ، ما تمام پسوندهای Mozilla Firefox مانند Facebook Container (Free) را پیدا می کنیم که مانع از شبکه اجتماعی از پیگیری ناوبری آنلاین شما در خارج از سایت خود می شود. در غیر این صورت ، ما نیز روی پسوند جیب ، که توسط Mozilla در سال 2017 خریداری شده است ، حساب می کنیم. این به شما امکان می دهد مقالات را ذخیره کرده و آنها را در یک فضای اختصاصی بخوانید تا مزاحم نشوید.

Mozilla Firefox ، همچنین یک مرورگر اینترنتی سبک و سریع است. این می تواند بدون تأخیر کار کند حتی اگر تعداد زیادی برگه باز داشته باشید ، که در یک محیط حرفه ای ضروری است. در غیر این صورت ، منابع کمی در هنگام بهره برداری مصرف می کند ، که باعث ایجاد مزاحمت در برنامه های دیگر ، چه در رایانه ، موبایل یا تبلت نمی شود.

در سال 2023 Mozilla Firefox در تحقیقات آینده خود موضوع هوش مصنوعی را در نظر گرفت. در این منطق ، بنیاد تصمیم به سرمایه گذاری 30 میلیون دلار در موزیلا کرده است.هوش مصنوعی ، یک راه اندازی اختصاص داده شده به توسعه یک هوش مصنوعی منبع باز. به این ترتیب ، او امیدوار است که خود را از AI تولیدی مانند Openai ، در مبدأ ابزار چتپپ متمایز کند.

سازگاری

شما می توانید Mozilla Firefox را در بسیاری از دستگاه ها بارگیری کنید ، این همچنین چیزی است که به محبوبیت آن کمک می کند. ابتدا در رایانه ها در دسترس است به شرط داشتن سیستم عامل ویندوز 7 ، 8 ، 10 یا 11 در نسخه های 32 و 64-bit. اگر نسخه ای از Mac OS X 10 را دارید ، می توانید از آن در Mac خود نیز استفاده کنید.9 یا برتر.

Mozilla Firefox لینوکس را نیز فراموش نمی کند ، به طوری که مرورگر وب برای نسخه های 32 و 64 بیت در دسترس است. فراتر از رایانه ها ، Mozilla Firefox با تلفن های هوشمند سازگار است ، شما به نسخه Android 4 نیاز دارید.1 و Superior یا iOS 11.4 و بالاتر برای به دست آوردن کاربرد موبایل مرورگر وب. برنامه Mozilla Firefox در iOS و Android است و رایگان است.

قیمت

بارگیری Mozilla Firefox رایگان است. به محض نصب مرورگر اینترنت بر روی تلفن هوشمند ، رایانه یا رایانه لوحی ، می توانید از آن در تمام دستگاه های خود نامحدود استفاده کنید. توجه داشته باشید که هیچ نسخه پرداخت شده یا سیستم اشتراک وجود ندارد.

گزینه های دیگر برای Mozilla Firefox

Mozilla Firefox یک مرورگر اینترنت معیار است. اگر او محبوب ترین در جهان در مقابل رقبایی مانند Google Chrome و Safari نیست ، این اولین بار در بین تمام ابزارهای رایگان متمرکز بر محافظت از داده ها است. در همین بخش ، گزینه های مختلفی مانند Opera One وجود دارد.

اگر نمی خواهید Mozilla Firefox را بارگیری کنید ، Opera One می تواند خود را به عنوان گزینه خوبی معرفی کند. باید بدانید که این نسخه موفق به موفقیت می شود ، در طول سال 2023 رسمی شد. رایگان ، این مرورگر اینترنت با ویندوز ، رایانه های MacOS و Linux یا تلفن های هوشمند Android و iOS سازگار است.

در مواجهه با Mozilla Firefox ، Opera One همچنین یک مرورگر اینترنتی است که به سمت محافظت از حریم خصوصی محور است. این همچنین شامل یک مسدود کننده تبلیغاتی و VPN است. آنچه با این نسخه جدید جالب است این است که شامل چندین ویژگی جدید از جمله ابزاری به نام آریا است. این هوش مصنوعی مولد رایگان و نامحدود است ، از اطلاعات به روز شده استفاده می کند.

در غیر این صورت ، استفاده از شجاع به جای Mozilla Firefox امکان پذیر است. مرورگر اینترنت رایگان است ، در رایانه هایی با ویندوز ، مکوس و لینوکس و همچنین تلفن های هوشمند و تبلت با Android و iOS یافت می شود.

او در سال 2016 توسط Brendan Eich ، بنیانگذار موزیلا فایرفاکس و خالق زبان جاوا اسکریپت تأسیس شد ، وی همچنین به سمت مفهوم زندگی خصوصی گرایش دارد ، این اسب نبرد اوست. این نشان می دهد که سه برابر سریعتر از Google Chrome است و محافظت از حریم خصوصی پیشرفته در برابر غول های وب (از جمله گوگل ، یک بار دیگر). برای انجام این کار ، ردیابی تبلیغات و همه تبلیغات ناخوشایند از همه سایت های پیش فرض را مسدود می کند. علاوه بر این ، این امکان را برای کاربران فراهم می کند که هنگام بادبان بصورت آنلاین از یک پنجره خصوصی ، ترافیک خود را از طریق TOR حمل کنند.

برای تغییر کامل از گروه Mozilla Firefox ، می توانید Google Chrome و Safari ، دو وسیله نقلیه کالاهای سنگین را در بخش مرورگر یکپارچه که دارای فعال ترین کاربران هستند ، استناد کنید. سریع ، کارآمد و روان ، ما دیگر آنها را ارائه نمی دهیم. در طول سال 2022 ، ابزار Google بیش از 65 ٪ سهم بازار را در سراسر جهان در برابر 15 ٪ برای اپل نشان می دهد.