آزمایشگاه اقیانوس Fisker: آزمایش ، اتمام ، قیمت ها و ویژگی ها ، با قیمت تهاجمی آن ، می تواند Fisker Ocean یک جعبه ایجاد کند?

با قیمت تهاجمی خود ، می توان Fisker Ocean یک جعبه را ساخت

اولین نسخه های اقیانوس Fisker به تازگی به جاده های ما رسیده است. Fisker برای لحظه ای ، نمایندگی در فرانسه ، مناسب ترین روش برای خرید اقیانوس Fisker ، سفارش آن در وب سایت رسمی شرکت کالیفرنیا است.

آزمایش اقیانوس Fisker: تست ، پایان ، قیمت و ویژگی ها

اگر به دنبال یک ماشین برقی مرسوم ، مد روز و نوآورانه هستید ، پس اقیانوس Fisker برای شما ساخته شده است. تست اقیانوس Fisker و ویژگی های آن ، پایان آن ، قیمت و آزمایش آن را کشف کنید. آماده رفتن به هیئت مدیره ?

خلاصه مقاله

یک طراحی جسورانه Henrik Fisker را امضا کرد

از نگاه اول ، اولین مدل SUV برقی برند آمریکایی Fisker بدون شک توجه را به خود جلب می کند. با ابعاد آن 4.77 متر, اقیانوس دارای یک شبح است که با هر دو خط ظریف و پویا مشخص می شود.

در حالی که به طراحی و تطبیق پذیری یک SUV وفادار مانده است ، اقیانوس Fisker دارای یک شبح حک شده است که با جسارت آن متمایز است ، با خطوط تمیز ، سطوح ظریف ، نورپردازی پروفایل و اشکال کمی آینده نگر.

این طرح اصلی از SUV برقی با دقت تحت نظارت مستقیم بنیانگذار به صورت حضوری ترسیم شد, هنریک فیسکر, که قبلاً به عنوان یک طراح خودرو ورزش کرده و منبع خلاقیت های برجسته ای مانند BMW Z8 وت x5 که در آن استون مارتین DB9 ، V8 Vantage.

اقیانوس Fisker: یک فضای داخلی بزرگ

با تشکر از یک پیشرانه الکتریکی منحصر به فرد ، اجزای انتقال ضروری و مکانیک اقیانوس Fisker در مقایسه با وسایل نقلیه موتوری حرارتی فضای کاهش یافته را اشغال می کنند. این طرح وسیله نقلیه را از محدودیت های معمولی که اغلب با آن همراه است ، آزاد می کند ماشین شاسی بلند.

که غیرقابل انکار بهینه می کندطراحی داخلی, ایجاد a فضای داخلی ایده آل برای پنج بزرگسال با تعداد کافی صندلی.

در داشبورد همچنین در یک است خط آینده نگر با یک حالت -از صفحه مرکزی -ART که به شما امکان می دهد به سرعت و به راحتی به همه خود دسترسی پیدا کنید برنامه های کاربردی وت سیستم های جاسازی شده.

فضاهای انباره انعطاف پذیر به گفته سازنده و طراح آمریکایی هنریک فیسکر ، “برای استقبال از صفحه گشت و گذار ، تجهیزات پیاده روی شما ، همراهان چهار لگد و بسیاری از عناصر دیگر” طراحی شده است.

سه موتور برای انتخاب SUV کالیفرنیا

اقیانوس Fisker چندین گزینه حرکتی را ارائه می دهد. نسخه اصلی ، مدل Sport ، مجهز به یک است موتور الکتریکی در قسمت جلوی وسیله نقلیه قرار داده شده است. این موتور قدرت تولید می کند 275 اسب (205 کیلو وات) و به شتاب می رسد 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 7.4 ثانیه.

برای کسانی که به دنبال عملکرد بالاتر هستند ، نسخه های فوق العاده وت مفرط پیکربندی به دو موتور. موتورهای جلو و عقب برای تأمین قدرت کل ترکیب می شوند 540 اسب بخار (400 کیلو وات) در مدل فوق العاده ، که به این SUV برقی اجازه می دهد تا به شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت فقط در 4.2 ثانیه.

اما برای یک تجربه حتی هیجان انگیز تر ، نسخه اقیانوس مفرط مجهز به دو موتور الکتریکی است که قدرت چشمگیر را ایجاد می کند 550 اسب (410 کیلو وات) در کل. این پیکربندی موتور به شما امکان می دهد به یک شتاب نفس گیر برسید: 0 تا 100 کیلومتر در ساعت که در 3.9 ثانیه !

Fisker Ocean: باتری های بزرگ ، استقلال بزرگ ..

اقیانوس Fisker با موجود است دو گزینه باتری : باتری محدوده تور برای مدل Ocean Sport در نظر گرفته شده است و مبتنی بر فناوری لیتیوم فسفات (LFP) است که توسط تهیه کننده تجهیزات چینی CATL تهیه شده است. این باتری ارائه می دهد خودمانی رفتن تا آنجا 440 کیلومتر.

در مورد باتری دامنه بیش از حد, این مدل های فوق العاده و اقیانوس های افراطی اقیانوس را مجهز می کند و بر اساس شیمی کبالت منگنز نیکل (NMC) است که توسط CATL تهیه شده است. این باتری با ظرفیت بزرگ خودمانی قابل توجه بین 610 وت 630 کیلومتر, بسته به نسخه انتخاب شده.

یک سقف خورشیدی برای بازیابی انرژی !

اقیانوس Fisker مجهز است حریص, یک سقف خورشیدی انقلابی طراحی شده برای تصرف پرتوهای خورشید و تبدیل آنها به انرژی برای تأمین انرژی موتور الکتریکی خودرو. با تشکر از یک بهره برداری هوشمندانه انرژی خورشیدی, سیستم Solarsky می تواند مقدار کافی انرژی را برای پوشش مسافتی که تا آنجاست ایجاد کند 2400 کیلومتر در سال.

در شرایط ایده آل ، این فناوری حتی می تواند به شما امکان دهد استقلال خورشیدی چشمگیر بیش از 3200 کیلومتر, بنابراین استفاده فوق العاده اقتصادی و سازگار با محیط زیست را ارائه می دهد.

اقیانوس Fisker ، یک ماشین “سبز” ?

“در فیسکر ، ما به اولویت برای مردم و در سیاره در هر کاری که انجام می دهیم. ما توسعه پایدار را در تفکر سیستمی خود ادغام می کنیم ، جایی که هر تصمیم در نظر گرفته می شود محیط زیست »، به تولید کننده جوان کالیفرنیا اطمینان می دهد. از طریق SUV خود ، Fisker قصد دارد بدون قطع کیفیت مواد ، هدف پایداری را برای کاهش تأثیر محیطی خودروهای خود کاهش دهد.

در میان اقدامات مختلف انجام شده ، می توانیم استفاده از بیش از 50 کیلوگرم مواد بازیافت شده و همچنین پلیمرهای منشأ آلی را در طراحی داخلی خودرو استناد کنیم. به پایان می رسد داخلی ، شاهد یک کیفیت درک شده دلپذیر است ، و به یک سطح قابل مقایسه با آنچه که تسلا ارائه شده است ، می رسد ، که حاکی از تمایل Fisker برای درگیر کردن هر دو سطح محیطی فقط بر کیفیت مدل های آن است.

اقیانوس Fisker: 3 مدل ، 3 سطح پایان

Ocean Sport: قیمت 42،880 یورو

هنریک فیسکر تصمیم به طراح گرفت 3 سطح پایان برای SUV برقی. آنجا Fisker Ocean Sport سطح ورود SUV کالیفرنیا را نشان می دهد. این تغییر در کشش, با یک موتور منحصر به فرد و الف باتری خودمانی محدوده تور, چشمگیر می پوشد صفحه لمسی مرکزی از 17.1 اینچ.

همچنین یک سقف شیشه ای پانوراما ثابت Bigsky ، یک درب کنترل الکتریکی ، آینه های دیجیتال ، رینگ های 20 اینچی Aerostealth F7 ، یک سیستم ترمز اضطراری اتوماتیک بالا و ویژگی های مختلف اوج ارائه می دهد.

تجهیزات

 • صفحه لمسی 17 اینچی.
 • سیستم صوتی Harman Kardon 8 HP.
 • بلوتوث. اتصال 4G.
 • صندلی های جلوی برقی. آینه داخلی دیجیتال
 • نکات برجسته اتوماتیک. دستیار تعمیر راه.
 • نظارت زاویه مرده. دوربین نمای عقب
 • حالت های رانندگی.
 • نیمکت کسری 40-20-40
 • سقف شیشه ای ثابت. 20 اینچ رینگ
 • باتری 75 کیلووات ساعت

Ocean Ultra: قیمت 58،480 یورو

آنجا نسخه لوکس از اقیانوس فیسکر “نامیده می شود” فوق العاده »». آن دارد یک تمام چرخ موتور دوتایی ، از a باتری داشتن خودمانی زیاد مرتب و طیف چشمگیر فن آوری های پیشرفته و عملکرد استثنایی.

در میان اینها ، می توانیم حالت کالیفرنیا ، سقف پانوراما OpenSKY را با پنل کشویی برقی ، پنجره درب کنترل الکتریکی یا Doggie Windows استناد کنیم.

علاوه بر ورزش

 • مد کالیفرنیا
 • سیستم صوتی Harman Kardon 12 HP
 • شارژر تلفن هوشمند القایی
 • دوربین 360 درجه
 • دهانه سقف شیشه ای
 • باتری 113 کیلووات ساعت

Ocean Extreme: قیمت 70.930 یورو

در اقیانوس فیسکر نسخه مفرط با تجهیزات لوکس متمایز است و به لطف باتری Hyper Range و سیستم درایو دو چرخ آن ، یک تجربه رانندگی بی نظیر را ارائه می دهد.

در میان چندین ویژگی نوآورانه ، ما پیدا می کنیم فناوری کشش هوشمند, منصفحه لمسی مرکزی چرخشی چرخشی 17.1 با ارائه حالت های کنترل (پرتره) و هالیوود (چشم انداز) ، سقف Solarsky با پانل های خورشیدی که در یک سقف شیشه ای پانوراما با پنل کشویی برقی ادغام شده است ، سیستم صوتی پالس Fisker که از ELS Studio 3D® استفاده می شود ، و همچنین دامنه ای پر از Fisker ویژگی های خلبان هوشمند.

علاوه بر فوق العاده

 • صفحه لمسی چرخش محوری
 • دهانه خورشیدی.
 • سیستم صوتی 15 HP Hyperound – 575 W
 • صندلی های جلو و عقب گرم شده
 • شارژر 2 تلفن هوشمند با القاء
 • کنترل کروز تطبیقی
 • پارکینگ نیمه اتوماتیک
 • صفحه کنترل صندلی های عقب
 • پرونده نیمکت وام

�� ورق فنی Extreme Ocean Fisker

طول 4.77
عرض 1.98
قد 1.65
پایه 2.92
وزن
وزن تخلیه نشده 2،433 کیلوگرم
کاهش سرعت وزن تراکت 1815 کیلوگرم
قابلیت سکنی
تعداد مکان ها 5
حجم سینه 476 لیتر
موتور
نوع موتور آهنرباهای دائمی همزمان
انرژی برقی
معماری موتور الکتریکی
تزریق باتری منگنز کبالت لیتیوم نیکل
حداکثر قدرت واقعی 550 اسب بخار
استاندارد ضد آلودگی یورو 6
انتقال
جعبه دنده خودکار
حالت انتقال یکپارچه
کارایی
حداکثر سرعت، بیشینه سرعت 205 کیلومتر در ساعت
0 تا 100 کیلومتر در ساعت 3.9 ثانیه
مصرف
مخلوط 18.1 کیلووات ساعت/100 کیلومتر
انتشار CO2 0 گرم در کیلومتر
قیمت 70.930 یورو

❓ سؤالات متداول

اکنون بیشترین سؤالات مربوط به Fisker Ocean را کشف کنید.

از کجا می توان اقیانوس فیسکر را خریداری کرد ?

اولین نسخه های اقیانوس Fisker به تازگی به جاده های ما رسیده است. Fisker برای لحظه ای ، نمایندگی در فرانسه ، مناسب ترین روش برای خرید اقیانوس Fisker ، سفارش آن در وب سایت رسمی شرکت کالیفرنیا است.

با قیمت تهاجمی خود ، می توان Fisker Ocean یک جعبه را ساخت ?

 • 1/5اقیانوس Fisker عضلانی است: 1.99 متر عرض ، طول 4.77 متر
 • 2/5اقیانوس Fisker می تواند تا 700 کیلومتر استقلال حرکت کند
 • 3/5صفحه بزرگ اقیانوس Fisker از سطح ورزش استاندارد است
 • 4/5اقیانوس فیسکر وارد اروپا می شود
 • 5/5آینده فیسکر ، گلابی ، یک SUV جمع و جور است
 • 5/5اقیانوس Fisker عضلانی است: 1.99 متر عرض ، طول 4.77 متر

این مدل شما را مورد علاقه خود قرار می دهد ?
با قیمت تهاجمی خود ، می توان Fisker Ocean یک جعبه را ساخت ?

با قیمت 41.990 یورو ، ممکن است در سال 2023 در اروپا بسیار زیاد باشد. به خصوص از آنجا که رقابت با این قیمت نادر است. اما Fisker باید برای این امر غلبه کند.

کارما اولین پیش نویس نسبتاً از دست رفته برای برند Fisker بود که به نام بنیانگذار آن ، هنری فیسکر نامگذاری شده بود. یک سدان بزرگ و بسیار گران قیمت با پانل های خورشیدی سقف که سپس برخی از راه حل های آوانگارد را ارائه می داد. اما این محصول طاق. تقریباً ده سال بعد ، فیسکر این بار با محصولی که بسیار مناسب تر نیازهای فعلی است ، باز می گردد: یک SUV برقی. یک مدل نسبتاً خانوادگی ، الگوی یک مدل تسلا y. آیا آمریکایی ها رگه مناسب را پیدا می کردند ? این مدل دقیقاً بهترین ماشین فروش در اروپا در سه ماهه اول ، در مقابل Dacia Sandero بود. و این ، علی رغم قیمت ها چیزی جز مقرون به صرفه برای عموم مردم. بنابراین امید برای اقیانوس مجاز است ، به خصوص که در حال حاضر قیمت بسیار تهاجمی را به همراه دارد. در غیاب تصویر برند ، برای لحظه ای که در قاره قدیمی وجود ندارد.

حد اصلی آن ? تولید.

امروز هیچ SUV برقی وجود ندارد که بتواند 5 نفر را به راحتی در اختیار داشته باشد ، با یک تنه بزرگ و خدمات اول (در هر صورت) با کمتر از 42،000 یورو. جدا از اقیانوس فیسکر ، در ورزش فروخته شده 41.990 یورو. تولید از اواخر سال 2022 آغاز می شد ، و Fisker به موقع است: اولین تحویل ها در ماه مه در اروپا و فرانسه انجام می شود.

اما فیسکر باید بر یک مانع اساسی غلبه کند: محدودیت ظرفیت کارخانه مگنا استیر ، در اتریش. از سال 1907 ، این سایت وسایل نقلیه فرعی را برای بسیاری از تولید کنندگان تولید کرده است. او هنوز هم امروز BMW 5 Series ، Z4 ، Mercedes G Class G و Jaguar را مونتاژ می کند. این کارخانه نمی تواند دیوارها را بی پایان دفع کند ، بنابراین یک حد جسمی به موفقیت اقیانوس وجود دارد.

در سال 2022 ، هنری فیسکر پیش بینی “محتاطانه” را با 5000 واحد در ماه از سال 2024 اعلام کرد ، حتی اگر ممکن است انتظار بهتر از این را داشته باشد. Fisker احتمالاً می تواند به 10،000 محصول اقیانوس در ماه (در بهترین موارد) برود, اما باید به خاطر داشت که آخرین ارزیابی های Magna Steyr ظرفیت کل کارخانه را به حدود 200،000 واحد در سال گزارش داد ، هر مدل گیج شده. و پس از آن ، بگذارید مشخص کنیم که این اقیانوس ها برای اروپا ، بلکه در ایالات متحده نیز در نظر گرفته می شوند !

او در حال حاضر چیزهای زیادی می دهد

واقعیت باقی مانده است که اگر درخواست واقعاً قوی باشد ، Fisker می تواند به همین دلیل از حمایت مالی برای در نظر گرفتن یک کارخانه تمیز دریافت نکند. به خصوص از آنجا که برند آمریکایی ورود مدل دیگری را آماده می کند ، جمع و جور تر و حتی ارزان تر: گلابی.

در انتظار, اقیانوس و 275 اسب بخار آن در حال حاضر در حال ضرب و شتم است : 360 درجه دوربین ، صفحه لمسی 17.1 اینچ ، سیستم صوتی خاص ، دسترسی به دست و شروع کار ، سقف پانوراما یا حتی آینه مرکزی دیجیتال از 41.990 یورو استاندارد است ، با باتری 62 کیلووات ساعت (ارزش خالص) خودآموزی 440 کیلومتر ارائه می دهد. این مدل در آنجا هشدار داده می شود.

با توجه به استاندارد اندازه گیری های استاندارد ما ، خودمختارهای واقعی بهترین اتومبیل های برقی را مقایسه کنید. ظرفیت باتری ، مصرف ، استقلال ، ما همه چیز را به شما می گوییم !

اقیانوس فیسکر

اقیانوس فیسکر

وسیله نقلیه Fisker Ocean خود را پیکربندی کنید یا یک آزمایش رایگان درخواست کنید.

Fisker Ocean اولین SUV برقی سازنده کالیفرنیا است که چندین سال اعلام شد و EFIN با ما در دسترس ما است. در بالاترین پیکربندی خود ، یک برگه فنی نسبتاً دیدنی و به ویژه قدرت 550 اسب بخار (410 کیلو وات) و 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 3.9 ثانیه نشان می دهد.

حرکتی اقیانوس فیسکر

در نسخه ورودی (Sport) ، اقیانوس Fisker دارای یک موتور الکتریکی منفرد است که در محور جلوی آن قرار دارد. Ultra ، Extreme و یک نسخه با موتور دوم در عقب آراسته شده اند.

 • ورزشگاه اقیانوس : یک موتور جلوی تک در حال توسعه 275 اسب بخار (205 کیلو وات) و در 7.4 ثانیه 0 تا 100 کیلومتر در ساعت اجازه می دهد
 • اقیانوس فوق العاده : دو موتور جلو و عقب 540 اسب بخار قدرت (400 کیلو وات) از قدرت توسعه می یابند و SUV برقی را از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 4.2 ثانیه سوق می دهند
 • اقیانوس افراطی / یک : به لطف 550 اسب بخار (410 کیلو وات) که توسط 2 موتور الکتریکی ساخته شده است ، تمرین شتاب از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 3.9 ثانیه انجام می شود

افراطی و یک نسخه از

Extreme و یکی از نسخه های اقیانوس به عنوان استاندارد با حالت خارج از جاده مجهز شده است

باتری و استقلال اقیانوس Fisker

SUV برقی Fisker Ocean با دو باتری ارائه می شود که جزئیات فنی دقیق آنها هنوز کشف نشده است. محدوده تور باتری سطح ورودی از نوع آهن لیتیوم فسفات (LFP) است که توسط CATL تهیه شده است ، این امکان را تا 440 کیلومتر استقلال فراهم می کند. باتری بزرگ ، Hyper Range ، مبتنی بر شیمی کبالت منگنز نیکل (NMC) است که طبق نسخه انتخابی بین 610 تا 630 کیلومتر استقلال ارائه می دهد. همچنین توسط CATL تهیه شده است.

 • ورزشگاه اقیانوس : باتری کوچک محدوده تور استقلال را تا 440 کیلومتر اجازه می دهد
 • اقیانوس فوق العاده : باتری دامنه بیش از حد و 610 کیلومتر استقلال مختلط
 • اقیانوس افراطی / یک : باتری دامنه بیش از حد در اینجا تا 630 کیلومتر استقلال پیشنهاد دهید

چراغهای جلو و چراغهای LED در تمام نسخه های اقیانوس فیستر استاندارد هستند

چراغهای جلو و چراغهای LED در تمام نسخه های اقیانوس فیستر استاندارد هستند

سقف خورشیدی Solarsky

Fisker Ocean دارای Solarsky است ، یک سقف خورشیدی نوآورانه که اجازه می دهد پرتوهای خورشید اسیر شود تا بتواند انرژی و قدرت موتور الکتریکی خودرو را تولید کند. Solarsky با بهره برداری کامل از مزایای قرار گرفتن در معرض آفتاب ، قادر به تولید انرژی کافی برای سفر به 2400 کیلومتر در سال است. در شرایط بهینه ، حتی می تواند به یک استقلال بیش از 3200 کیلومتر برسد ، فقط با استفاده از انرژی خورشیدی.

سقف خورشیدی Solarsky در بالاترین سطح افراطی موجود است ، 69.950 یورو

سقف خورشیدی Solarsky در بالاترین سطح افراطی موجود است ، 69.950 یورو

نسخه ها و تجهیزات

SUV برقی اقیانوس در سه سطح پایان در کاتالوگ ارائه می شود:

 • ورزش : ورودی -سطح دارای یک موتور واحد در محور جلو است. بدون سقف خورشیدی Solarsky بلکه یک سقف پانوراما “کلاسیک” Bigsky. باتری محدوده تور کوچک.
 • فوق العاده : دو موتور ، باتری بزرگ بیش از حد ، تمام چرخ های چرخ و باز کردن سقف پانوراما.
 • مفرط : این کل با بزرگترین باتری ، دو موتور برقی و سقف ادغام پانل های خورشیدی است.

یک نسخه یکی همچنین در دسترس است اما این نسخه پرتاب محدود به 5000 نسخه است. این مبتنی بر اقیانوس شدید با برخی از ویژگی های اضافی است.

باتری Hyper Range قول می دهد تا

باتری Hyper Range نوید می دهد تا 630 کیلومتر استقلال در اقیانوس افراطی و یک

به عنوان استاندارد ، تمام نسخه های خودرو تجهیزات زیر را دارند:

 • پنج مکان
 • کلید موجود از طریق برنامه
 • سیستم قدرت
  • بارگذاری وسیله نقلیه
  • PowerShare didirectional Load V2H (“VehiculeTo-Home”)
  • منبع تغذیه خارجی نیروگاه

  بازاریابی و قیمت ها

  اولین SUV Fisker Electric در حال حاضر در وب سایت خود در استادیوم Pre -order قرار دارد. با قیمت 250 دلار ، می توانید اقیانوس خود را رزرو کنید ، اما زمان تحویل هنوز تار شده است. “تاریخ تولید و تحویل می تواند از منطقه به منطقه دیگر متفاوت باشد ، تا اختیار Fisker Group Inc” پس از آن می توان در شرایط عمومی رزرو برند خوانده شد.

  قیمت اقیانوس بسته به پایان انتخاب شده از 41.900 تا 69.950 یورو تمدید می شود و لازم به ذکر است که تولید کننده نیز اجاره ای را ارائه می دهد قابل انعطاف برای مدل های او.

  “>ورزش “>فوق العاده “>مفرط “>یکی
  “>قدرت (CH) “> 275 “> 540 “> 550 “> 550
  “>قدرت (kW) “> 205 “> 400 “> 410 “> 410
  “>شتاب از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت (خشک) “داده های صفحه-numberformat =” “> 7.4 “داده های صفحه-numberformat =” “> 4.2 “داده های صفحه-numberformat =” “> 3.9 “داده های صفحه-numberformat =” “> 3.9
  “>WLTP Mixed Autonomy (KM) “> 440 “> 610 “> 630 “> 630
  “>قیمت (€) “داده های صفحه-numberformat =” “> 41 900 “داده های صفحه-numberformat =” “> 57،500 “داده های برگه-numberformat =” “> 69 950 “داده های برگه-numberformat =” “> 69 950