چه توجیهی? – مرکز توجیهی کمک ، Flipboard – برنامه های Google Play

تخته سامسونگ

جلسه توجیهی Flipboard خلاصه ای از همه مواردی را که علاقه مند به یک رابط دلپذیر برای مشاوره است ، برای شما ارائه می دهد. شما می توانید به سرعت به بسیاری از موضوعات مانند آخرین اطلاعات ، اخبار فنی یا ایده های سفر دسترسی پیدا کنید. با دنبال کردن هزاران موضوع ، شما یک جریان مداوم از اطلاعات در انگشتان خود دارید.

تخته سامسونگ

توجیهی Flipboard از هم اکنون کیوسک خبری شماست. صفحه اصلی خود را به سمت چپ بکشید تا به سرعت به آخرین اطلاعات و گزارش ها دسترسی پیدا کنید. برای دستگاه های سامسونگ با Bixby ، دستیار مجازی را باز کنید و سپس کارت توجیهی را انتخاب کنید.

جلسه توجیهی Flipboard خلاصه ای از همه مواردی را که علاقه مند به یک رابط دلپذیر برای مشاوره است ، برای شما ارائه می دهد. شما می توانید به سرعت به بسیاری از موضوعات مانند آخرین اطلاعات ، اخبار فنی یا ایده های سفر دسترسی پیدا کنید. با دنبال کردن هزاران موضوع ، شما یک جریان مداوم از اطلاعات در انگشتان خود دارید.

چه خبر ?
توجیهی 3.0.5 با استفاده از هر آنچه را که دوست دارید در توجیهی با استفاده از فلیپ بورد استفاده کنید. اکنون می توانید مانند گذشته هرگز در مجلات Flipboard خود را اظهار نظر یا ذخیره کنید. همچنین می توانید موضوعات خاص را جستجو و دنبال کنید ! و برای اینکه کنترل بیشتری بر جریان خود داشته باشید ، اکنون می توانید منابع را مسدود کنید.

تخته سنگ

هر روز توسط میلیون ها نفر استفاده می شود ، Flipboard یک سرویس برنده جایزه است که اخبار ، مقالات محبوب و مکالمه را در اطراف هر مرکز مورد علاقه یا هرگونه اشتیاق گرد هم می آورد. به لطف تمرکز ، خواندن ، جمع آوری و به اشتراک گذاری آن هرگز ساده تر یا باشکوه نبوده است.

به لطف علاقه های متنوعی برای کشف افراد برای دنبال کردن ، همیشه چیزی برای همه وجود دارد. از عکاسی گرفته تا اخبار از طریق سفر و فناوری گرفته تا طراحی و معده. برنامه را بارگیری کنید ، علایق خود را انتخاب کنید و Flipboard یک مجله برای هر یک از آنها ایجاد می کند.

همچنین می توانید با جمع آوری تمام مقالات ، تصاویر و فیلم هایی که دوستشان دارید ، مجلات شخصی خود را ایجاد کنید. شما می توانید مجلات خود را عمومی یا خصوصی بسازید و مجلات گروهی را ایجاد کنید تا افراد دیگر را برای کمک به تلاش های خود دعوت کنید.

همانطور که افرادی را پیدا می کنید که علایق شما را به اشتراک می گذارند ، آنها را در Flipboard دنبال کنید تا بیشتر آنچه را که دوست دارند یا به اشتراک می گذارند ، ببینید. تمام نظرات شما ، به اشتراک گذاری و ذکر کردن من دوست دارم Flipboard را برای همه بهتر کنم.

Flipboard را بارگیری کنید و از امروز شروع کنید ، رایگان است !

با تشکر از Flipboard ، شما می توانید:

– به سرعت به 9 علاقه برتر خود در پذیرایی دسترسی پیدا کنید.
– مقالات مربوط به موضوعات مختلف را بخوانید ، عشق و به اشتراک بگذارید.
– اخبار را به لطف نسخه روزانه ، خلاصه ای از مقالات مهم که باید کشف کنید ، دنبال کنید.
– به لطف مجلات ویژه که توسط تیم تحریریه ما طراحی شده اند ، با آخرین مقاله های مربوط به رویدادهای مهم مشورت کنید.
– با سایر اعضای جامعه Flipboard که علایق شما را به اشتراک می گذارند تعامل داشته باشید.
– مقالاتی را در مورد مضامین خاص جمع آوری کرده و آنها را در مجلات شخصی ضبط کنید.
– مقالاتی از Vogue ، فرانسه 24 ، مسابقه پاریس ، GQ فرانسه ، RMC Sport و بسیاری از نشریات معتبر دیگر از سراسر جهان را بخوانید.
– از Flipboard در 25 نسخه روزانه ، از جمله نسخه های فرانسه ، استرالیا ، برزیل ، هند و چین استفاده کنید.

Flipboard را دنبال کنید
برای به روزرسانی ها و آخرین اخبار موجود در وبلاگ ما ، از جمله نکاتی در مورد نحوه استفاده از فلیپ بورد و مصاحبه با بازیگران ، نوازندگان و نویسندگان و سایر مطالب جالب ، ما را دنبال کنید:
www.توییتر.com/@flipboard
www.فیس بوک.com/flipboard
https: // www.وابسته به لینکدین.com/company/flipboard-inc-

برای فیلم هایی در مورد نحوه استفاده از Flipboard ، به https: // درباره.تخته سنگ.com/آموزش/.

بازخورد شما همیشه مورد استقبال ماست. در تنظیمات پیام از برنامه برای ما ارسال کنید و سپس به شما کمک کنید و نظرات. یا روی دکمه تماس با Flip کلیک کنید.آن/کمک.