چرا می دانید که چگونه پیانو را بازی کنید به شما کمک می کند تا در زندگی موفق شوید | FlowKey ، پیانو مجازی – به صورت آنلاین مانند یک پیانو واقعی پخش کنید!

پیانو مجازی

توسط دوروته هرمان

چرا می دانید چگونه پیانو را بازی کنید به شما کمک می کند تا در زندگی بهتر موفق شوید

آیا می دانید افرادی که یک ساز بازی می کنند نیز به احتمال زیاد تعداد زیادی کارها را انجام می دهند ? در اینجا به همین دلیل است که آموزش موسیقی شما می تواند به شما در موفقیت در سایر زمینه های زندگی کمک کند.

توسط دوروته هرمان

آیا می دانید که وقتی یاد می گیرید پیانو را نواختید ، ظرفیت هایی را ایجاد می کنید ، که به شما کمک می کند در سایر زمینه های زندگی موفق شوید ، به عنوان مثال در تحصیلات یا حرفه ای خود ? در واقع ، چندین مطالعه نشان داده اند که بین درس موسیقی و موفقیت در دنیای کار ارتباط مستقیمی وجود دارد. یک مثال در اینجا آورده شده است: مقاله ای از نیویورک تایمز .

چگونه است که نوازندگان در زندگی موفق می شوند ? ما به زیر شش توانایی اساسی اشاره کرده ایم که هنگام یادگیری پیانو ترسیم می کنید.

1. نوازندگی پیانو ظرفیت غلظت شما را افزایش می دهد

هنگامی که پیانو را می نوازید ، باید به بسیاری از عناصر مانند ریتم ، ارتفاع صداها ، سرعت ، ارزش نت ها و غیره توجه کنید. در عمل ، شما در حالی که آهنگ هایی را که دوست دارید پخش می کنید ، یک تمرین تمرکز واقعی انجام می دهید.

مطالعات همچنین نشان داده است که هر بار که یک نوازنده ساز خود را تصرف می کند ، یک آتش بازی واقعی در مغز او شروع می شود (اگر می خواهید در مورد این موضوع بیشتر بدانید ، ما از شما دعوت می کنیم فیلم زیر را جستجو کنید: TED Talk).

2. نواختن پیانو به شما می آموزد که پشتکار خود را توسعه دهید

یک آهنگ جدید را یاد بگیرید یا یک آهنگ جدید به زمان و دوز خوب تلاش می کند. قبل از اینکه بتوانید یک آهنگ به صورت دل و روان پخش کنید ، باید چند هفته تمرین کنید. ایده ساده برای قادر به پخش آهنگی که روزی کار می کنید انگیزه شما را تحریک می کند. این به شما می آموزد که صبور باشید و پشتکار خود را افزایش می دهد. این توانایی به ویژه برای شما مفید است وقتی که خود را با کارهای دشوار در دانشگاه یا کار روبرو می کنید.

3. نواختن پیانو شما را نظم تر می کند

یادگیری نواختن پیانو یک چالش واقعی است. تمرین منظم و کار شدید نه تنها استقامت خود را افزایش می دهد ، بلکه به شما کمک می کند تا نظم بیشتری پیدا کنید. برخی از معابر آهنگ نیاز به کار بیشتری از شما دارد. برای یادگیری پیانو ، یک کلید “جادویی” برای موفقیت وجود دارد. البته ، من آن را برای شما فاش می کنم. نکته اصلی موفقیت ، تمرین ، تمرین ، تمرین است.

به طور مرتب کار پیانو خود را به نظم و انضباط نیاز دارد. در ابتدا ، چنین سختگیری ممکن است برای شما دشوار به نظر برسد. شما می توانید با فکر کردن به شما پاداش کوچکی که به یک هدف رسیده اید ، خود را تشویق کنید. با گذشت زمان ، شما به یک تمرین منظم عادت خواهید کرد و به نظر می رسد احترام به ساعات کار پیانو دیگر پیچیده به نظر نمی رسد.

4. نواختن پیانو مدیریت زمان شما را بهبود می بخشد

بسیاری از ما یک برنامه بسیار شلوغ داریم. متأسفانه ، دانشمندان هنوز راهی برای تمدید روزهای 24 ساعته پیدا نکرده اند. برای اینکه وقت خود را برای مدیریت تمام فعالیت های خود داشته باشید ، بنابراین باید خود را به خوبی سازماندهی کنید. با عادت کردن به طور منظم پیانو خود ، همچنین یاد می گیرید که از وقت خود به روشی مولد استفاده کنید. از این منظر ، 20 دقیقه کوچک ضرب و شتم بین دو فعالیت می تواند برای یک جلسه پیانو استفاده شود.

5. نواختن پیانو باعث بهبود هوش هیجانی شما می شود

نواختن پیانو ظرفیت گوش دادن شما را بهینه می کند. این کیفیت هنگام تعامل با دیگران بسیار مهم است. شما نه تنها احساسات خود را از طریق بیان صورت ، زبان بدن خود ، بلکه از طریق Intonation ، ملودی و ریتم صدای خود ارتباط می دهید. هرکسی که یک ساز را پخش کند نیز شنونده مورد توجه تری است. بنابراین جای تعجب آور نیست که مطالعات نشان داده است که نوازندگان از احساسات دیگران احساس بهتری دارند و از غیر موزیکین ها قادر به تفسیر آنها هستند.

6. نواختن پیانو منجر به حافظه شما می شود

نواختن پیانو مغز شما را تحریک می کند. در حالی که خود را در حال پخش آهنگ های مورد علاقه خود ، مناطقی از مغز خود که تحریک می شوند گسترده تر می شوند و فعال تر می شوند. به ویژه مناطقی که مسئول ذخیره اطلاعات شنوایی هستند ، در موسیقی دانان بسیار بیشتر از بین غیر موسیقی دان ها هستند.

هنگامی که پیانو را می نوازید ، بنابراین توانایی خود را در پردازش اطلاعات صوتی بهبود می بخشید. بنابراین ، خود را به ندرت در شرایطی می بینید که باید از این طریق جمله ای را بیان کنید: “ببخشید ، شاید شما قبلاً این را به من گفته اید ، اما من دیگر آن را به یاد نمی آورم. ».

دیدن همه چیزهایی که یادگیری پیانو برای شما به ارمغان می آورد جالب نیست ? اگر به دنبال یک دلیل خوب برای قرار دادن خود در پیانو بودید ، اکنون چندین چشم در زیر چشم دارید. 🙂

پیانو مجازی

مرورگر شما (اینترنت اکسپلورر) قدیمی است و از رابط صوتی وب لازم پشتیبانی نمی کند.

در عوض از یک مرورگر اخیر مانند Firefox ، Chrome یا Edge استفاده کنید !

کلیدی را فشار دهید !

انتخاب کننده صدا پیانو

انتخاب کننده صدای اندام

انتخاب کننده صدا ویبرا

انتخاب صدا فلوت

انتخاب کننده صدا گیتار

انتخاب کننده صدا گروه کر

انتخاب کننده صدا Marimba

انتخاب کننده صدا رودز

انتخاب کننده صدا Hammond

توافقنامه انتخاب کننده صدا

زنگ های انتخاب کننده صدا

انتخاب کننده صدا Lespaul

کاغذ.FR این پیانو کوچک قابل پخش را مستقیماً در مرورگر اینترنت خود به شما ارائه می دهد ! هیچ چیز برای نصب. روی کلیدها کلیک کنید ! البته ، این یک مدل استینوی D یا یک Bösenderfer امپریال نیست ، اما نقش خود را به عنوان یک راهنمای کوچک راهنما انجام می دهد. تنها جاه طلبی است: به شما اجازه می دهد آهنگ هایی را که از سرتان عبور می کنند هک کنید.

استفاده کنید

کتابچه راهنمای کاربر واقعاً مورد نیاز نیست. ما با فشار دادن کلیدها بازی می کنیم ..
شما می توانید یادداشت ها را با ماوس پخش کنید ، اما صفحه کلید رایانه نیز می تواند به عنوان یک مینی پینو خدمت کند. در این حالت ، با یک صفحه کلید Azerty ، دامنه DO از کلیدهای Q ، S ، D ، F ، G شروع می شود. (با یک Qwerty ، آن A ، S ، D ، F ، G).

اگر صفحه نمایش شما کوچک است ، پنجره مرورگر خود را به صورت بزرگ باز کنید تا هرچه بیشتر کلیدها را ببینید. در صورت لزوم ، صفحه کلید را با نوار افقی پیمایش کنید تا به کل صفحه کلید دسترسی داشته باشید.

پیانو ، اندام ، ویبرافون. با فشار دادن پیانوی دم کوچک در سمت چپ بالای صفحه کلید می توانید صداهای ساز را که ترجیح می دهید انتخاب کنید.

برای نمایش نام یادداشت ها در هر کلید ، نماد ارائه شده برای این منظور را فشار دهید.

اگر اتصال اینترنتی شما کند است ، باید چند لحظه صبر کنید تا صداها بارگیری شود. اتصال ADSL ، کابل یا فیبر بسیار توصیه می شود. در تلفن های هوشمند و تبلت ها ، همیشه Wi-Fi یا 4G را ترجیح می دهید ..

برای کاربران پیشرفته ، مکان نما کج در پایین صفحه کلید به شما امکان می دهد تنظیم را برای محدودیت +/- نصف تغییر دهید.

سرانجام ، از مکان نما دوم برای انتقال یادداشت هایی که بازی می کنید استفاده می شود. که برای خوانندگانی که می خواهند از پیانوی مجازی ما به عنوان یک راهنما استفاده کنند بسیار کاربردی است. صفحه کلید سپس کاملاً با محدوده مورد نظر سازگار می شود.

یخ زدن روی کیک ، می توانید با کلیک بر روی نماد برس که در سمت راست بالای صفحه کلید قرار دارد ، ظاهر بصری صفحه کلید را تغییر دهید.

برگه فنی

V2 پیانو مجازی.0

  • صفحه کلید پلیفونیک از 8 اکتاو (88 کلید) ، قابل پخش با ماوس ، روی صفحه کلید رایانه یا انگشت روی تلفن های هوشمند و تبلت ها.
  • چندین بانک صوتی: پیانو ، گیتار ، ارگان.
  • جابجایی: -12 سل +12 سمیتون.
  • مطابق (تنظیم آن): -100 / +100 سنت.
  • سیستم های سازگار: ویندوز ، لینوکس ، مک ، اندروید و iOS.
  • مرورگرهای سازگار: Firefox ، Chrome ، Opera ، Edge یا هر مرورگر مدرن دیگر.
  • فناوری مدرن HTML5 / WebAudio

پیانو مجازی از کاغذ.خط از کتابخانه عالی برنامه نویسی Digun استفاده کنید.

اگر رایانه شما پیر یا بسیار قدرتمند است ، باید از نسخه قدیمی استفاده کنید: V1 پیانو مجازی.0

از راهنمای پیانو مجازی

در قرن نوزدهم تعداد زیادی از هارمونیوم های نی آزاد در کلیساها و سپس مدارس و سایر مؤسسات شکوفا شدند. طرف عملی در خصوصیات صوتی و صوتی اندامهای مثبت کوچک سالهای گذشته به دست آورد. هارمونیوم ها و سایر راهنمای نی های آزاد بدون نیاز به توافق های مکرر قوی و نسبتاً منصفانه است.

راهنما

راهنماهای قابل حمل سپس بر اساس همین اصل Bellows ساخته شده اند. اگر در کلیساها هارمونیوم هوا توسط یک پدال فشرده شود ، زنگ های زنجیره راهنما توسط یکی از دست های نوازنده خفه می شود. بنابراین فقط یک دست می تواند روی صفحه کلید بازی کند ، مگر اینکه البته شخص ثالث را به این یک کار اختصاص دهد ..
اگر این هارمونیوم های قابل حمل کوچک توسط سایر سیستم ها در غرب مورد استفاده قرار گرفته اند ، آنها هنوز هم در موسیقی هند بسیار حضور دارند ، در نسخه ای با شاخه هایی که با تعویض 22 نت (Shritis) موسیقی هندی فقط در 12 کلید توسط Octave بازی می کنند.

قرن بیستم ، تا دهه 1970 ، توسط راهنماهای برقی مشخص شد. این جعبه های بزرگ حاوی یک موتور کوچک بودند که فشار بیش از حد هوای لازم را تولید می کرد. آنها غالباً چندین پوند یا ده ها کیلو وزن داشتند ، تقریباً غیر قابل تخریب بودند اما به موسیقی دانان ارائه می دادند فقط یک قطعه نسبتاً مسخره … گاهی به ترتیب یک دهم !

سپس ، مینیاتوریزاسیون الکترونیک وارونه (مانند بسیاری از مناطق) نسبت وزن/ظرفیت کتابهای خوان. دوران سینت سایزرها تولد ابزارها را در قیمت انحراف (و کیفیت بسیار نابرابر) می بیند ، زنجیره راهنما را از قبل به یک ابزار سرگرم کننده با صداهای متعدد تبدیل می کند. نامگذاری راهنما-به عنوان یک ، گاهی اوقات جای خود را به سمت “مصنوعی” می گذارد که به وضوح مدرن تر ..

رایانه سپس تبلت ها و تلفن های هوشمند ما را به آخرین مرحله از تکامل این صفحه کلیدهای کوچک سوق می دهند. مواد مخدر مفهوم به انتشار بسیار گسترده این ابزار جهانی کمک می کند. پیانو مجازی جایگزین ابزار فیزیکی نیست بلکه یک مکمل فوق العاده است. از طریق یک برنامه یا یک صفحه وب ساده مانند آنچه در حال حاضر خوانده اید ، همه می توانند ملودی مورد علاقه خود را در رایانه یا تلفن هوشمند خود انجام دهند. آیا این فوق العاده نیست ?

صفحه کلید Papermaker.بنابراین FR به خواننده اجازه می دهد تا با یک زنجیره راهنمای مادی کار کند ، حتی اگر حرف اصلی او سرگرم کننده باشد تا همه بتوانند موسیقی را “پخش کنند” !