از سرگیری FNAC: کوپن ها در ازای تلفن های هوشمند قدیمی خود ، می دانید FNAC گرفته شده است? – Geeky و Girly

شما می دانید FNAC از سر گرفته شده است

گیک عزیز ، شما که یک تن از محصولات با تکنولوژی بالا جمع می کنید ، باید آنچه را که اتفاق می افتد را بخوانید ..

از سرگیری FNAC: کوپن در ازای تلفن های هوشمند قدیمی شما

FNAC تلفنهای قدیمی را بازخرید

تلفن های هوشمند سابق که در پایین یک کشو کم و بیش کامل و کم و بیش کاربردی آویزان بودند ، همه ما حداقل یک یا دو در خانه داریم بدون اینکه واقعاً بدانیم با آن چه کار کنیم. FNAC دلیل خوبی برای نگه داشتن آنها به شما می دهد ، زیرا به عنوان بخشی از برنامه خود FNAC گرفته شده ، برند شما را برای کوپن مبادله می کند.

یک تلفن هوشمند قدیمی را بازیافت کرده و یک کوپن FNAC دریافت کنید

کارآمدتر ، باتری که خیلی سریع خالی می شود ، دوربین منسوخ ، پیشنهادات جالب از اپراتورهای تلفن همراه ، تبلیغات ، فروش فلش … دلایل تغییر موبایل بی شمار و مکرر است. اگر این خبر خوبی برای مشتریان است ، بخش بازیافت در حال حاضر چندین سال است که زنگ خطر را صدا می کند. تلفن های همراه و به خصوص تلفن های هوشمند در واقع هستند متشکل از بسیاری از کم و بیش نادر اما به عنوان مواد گرانبها که یادگیری استفاده مجدد از آن مهم است. در این منظر ، FNAC خدمات خود را تنظیم کرده است “بازیابی FNAC” که به مشتریان ارائه می دهد تا در ازای تلفن های خود که بی فایده شده اند ، با کوپن ترک کنند.

یک شبیه ساز برای ارزیابی تلفن همراه شما

  • یک شناسه
  • دستگاه شما در شرایط خوبی بدون شکستگی یا تخریب است
  • لوازم جانبی لازم مانند باتری یا شارژر

FNAC همچنین لیست تلفن های همراه واجد شرایط برای این پیشنهاد را ارائه می دهد و مشخص می کند که برخی از مدل ها به دلیل “فناوری منسوخ یا سن و سال” آنها قادر به تصرف نخواهد بود. توجه داشته باشید که کوپن های داده شده برای یک سال معتبر خواهند بود اما فقط در فروشگاه ها و به استثنای FNAC.سفرهای com و fnac.

اما FNAC تنها مارک ارائه این نوع پیشنهاد نیست ، دریابید که کدام مارک ها برای بازیافت محصولات قدیمی کوپن را به شما پیشنهاد می دهند.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

  • اشتراک گذاری
  • توییتر
  • ارسال به یک دوست

شما می دانید FNAC از سر گرفته شده است ?

بنابراین ، وقتی می دانید چقدر می خواهید محصول خود را بفروشید ، هنوز هم عملی تر است.

حالا آیا می دانید FNAC گرفته شده است ? هیچ ? خوب خیلی خوب می افتد ، از آنجا که تا چند روز پیش ، من هم نمی دانستم ، و این مفهوم را واقعاً خوب می دانم (لزوماً ، در غیر این صورت من در اینجا صحبت نمی کنم !).

گیک عزیز ، شما که یک تن از محصولات با تکنولوژی بالا جمع می کنید ، باید آنچه را که اتفاق می افتد را بخوانید ..

FNAC خوب است ، می دانید? آره? خوب ، تاکنون همه چیز خوب است. به بیان ساده تر ، FNAC بخشی “استفاده شده” را به شما ارائه می دهد که در آن می توانید تمام محصولات پیشرفته خود را بفروشید (تلویزیون ، کنسول ، تلفن ، دوربین ، گربه همسایه -ما همیشه می توانیم امتحان کنیم -) اکنون به شما امکان می دهد به آرگوس دسترسی داشته باشید ( موجود در: FNAC.com). این بدان معناست که شما به نام محصول خود ، تاریخ خرید آن ، قیمت اصلی آن ، … و می دانید نرخ بازیابی محصول خود را می دانید. ناگهان ، شما فقط باید بعد از نزدیکترین فروشگاه به FNAC بروید و محصول خود را در برابر کوپن ها بفروشید !

به عنوان مثال ، اگر نمی دانید با تلویزیون قدیمی خود چه کاری انجام دهید ، آن را به فروشگاه بازگردانید ، آن را برای FNAC خوب مبادله می کنید و هاپ می کنید یکی دیگر.

او زندگی زیبایی نیست ?

من اغلب آن را در بلیط هایم می گویم ، من یک تنبل عالی هستم. من هرگز چیزی نمی فروشم. با گذشت یک آگهی ، ملاقات با خریدار ، اگر مناسب نباشد ، ممکن است برای هیچ چیز دور شوید ، با محصول خود زیر بازوی خود به خانه بروید … جهنم. و سطح “فروشندگان حرفه ای که خریداری می کنند” ، من استرس را که در خط اول این پست توضیح داده شده است ، دوست ندارم ، ما همیشه این تصور را داریم که از بین می روند. ناگهان ، سیستمی مانند این بسیار کاربردی است ، شما دقیقاً می دانید که چقدر ترک خواهید کرد !

برای نشان دادن همه اینها ، من یک فیلم کوچک به شما ارائه می دهم (که باعث شد لبخندم بزنم ، به هر حال)

بنابراین اگر کمی شبیه من هستید ، وقتی می خواهید چیزی بفروشید ، بیش از حد غافلگیرکننده را دوست ندارید ، مذاکرات قیمت را دوست ندارید ، در آنجا با فناوری پیشرفته FNAC وجود دارد و به این بحث و گفتگو نگاه می کند که می خواهید بفروشید !

بنابراین چه اتفاقی می افتد ?

من سعی نکردم ، من چیزی برای فروش ندارم (من تنبل هستم و همه چیز را جمع می کنم … بازار را تصور کنید ! ) اما پس از آن ، این آرگوس چه چیزی را ارائه می دهد ?