به لطف پیشنهاد بازیابی FNAC و بازپرداخت FNAC – Numériques ، پیشنهاد بازیابی تلویزیون ما |

پیشنهاد بازیابی تلویزیون ما

Contents

یک مزیت مهم دیگر ، نانوکریستال ها معدنی هستند, تلویزیون های Neo Qled نیز بسیار پایدار هستند و انرژی کمتری. علاوه بر این ، سامسونگ بدون علامت گذاری ده سال آنها را تضمین می کند. کنترل از راه دور جدید ساخته شده با 24 ٪ محصولات بازیافت شده شامل یک سلول فتوولتائیک است که به لطف نور داخلی ، خورشید یا در USB اجازه شارژ مجدد آن را می دهد.

به لطف پیشنهاد بازیابی FNAC و بازپرداخت FNAC ، خود را با یک تلویزیون Samsung Neo Qled با قیمت های شکسته رفتار کنید

در حال حاضر FNAC تلویزیون قدیمی خود را با 15 ٪ تخفیف فوری در انتخاب تلویزیون Samsung Neo Qled ، جمع می کند تا با یک پیشنهاد بازپرداخت 20 ٪ از قیمت پرداخت شده جمع شود. فرصتی برای تغییر به فناوری ای که کیفیت تصویر را که هرگز در LCD در 4K و 8K دیده نمی شود با امتیاز اضافه شده یک رویکرد واقعی با محیط زیست به ارمغان می آورد.

در سال 2021 ، سامسونگ با استفاده از فناوری Neo QLED ، یک تکامل بزرگ برای تلویزیون های دال LCD معرفی کرد. با LED های کوچک 40 برابر کوچکتر از LED های کلاسیک, این صفحه ها روشنایی و تضادهای منتشر نشده را ارائه می دهند در مورب های بزرگ. اما اگرچه مقرون به صرفه تر از تلویزیون OLED است ، تلویزیون های Neo Qled در محدوده قیمت بالاتر از مدل های اصلی LCD هستند. به جز در حال حاضر ! در واقع ، FNAC پیشنهاد بسیار جالبی را ارائه می دهد که برای از سرگیری تلویزیون قدیمی شما و بازپرداخت 20 ٪ از قیمت پرداخت شده در یک مدل QLED NEO QLED ، QN750A یا 8K QN800A و QN900A ، تخفیف فوری 15 ٪ را ارائه می دهد.

نمونه ای از سامسونگ Neo Qled QE65QN95A 65 اینچ (165 سانتی متر). پیشنهاد بازپرداخت مبلغ 500 یورو است که به آن کاهش 15 ٪ برای از سرگیری یک تلویزیون قدیمی اضافه می شود. از 2،799 یورو ، قیمت به 1،954 یورو کاهش می یابد ، تخفیف خوبی از 845 یورو. پیشنهاد بازیابی تا 12 ژوئن معتبر است و به 5000 بار محدود می شود. ارائه 15 ٪ در قالب کد کاهش معتبر در فروشگاه تا 06/30/2022 گنجانده شده است.

کنترل نور بسیار تیزتر

جلسه Catch -up کوچک برای کسانی که هنوز فناوری Neo QLED را نمی شناسند. واقعیت افزایش چشمگیر مینیاتور سازی LED ها باعث شده است که تعداد بیشتری با سطح مساوی ادغام شود و کنترل دقیق تر نور پس زمینه را در مناطق نور و تاریک فراهم می کند با تشکر از یک فیلتر جعبه کوانتومی که در پنل LCD قرار داده شده و یکپارچهسازی با سیستمعامل توسط LED ها ثبت شده است. جعبه های کوانتومی نانوکریستال سلنیال کادمیوم ، ساختارهای ریز در سه بعد نیمه هادی هستند که به نور واکنش نشان می دهند. بسته به اندازه آنها ، طول موج درخشان می تواند متفاوت باشد و در نتیجه سایه های بسیار ریز رنگ ها (بیش از یک میلیارد) و وفادار به واقعیت است. این کیفیت نمایشگر آنجاست شرایط روشنایی و موقعیت تلویزیون هر چه باشد. فناوری Neo QLED همچنین از مدل های 4K که از 25 میلی متر ضخامت و 8K تجاوز نمی کنند ، از طراحی بهره مند می شوند که به اوج خود نمی رسند.

همراه ایده آل برای کنسول های بازی های ویدیویی

این تلویزیون ها به گونه ای طراحی شده اند از قابلیت های گرافیکی کاملاً بهره برداری کنید سری Sony PlayStation 5 و X/S Xbox از مایکروسافت. همه مدل ها از طریق درگاه HDMI 2 خود 4K را در 120 تصویر در ثانیه (و همچنین 8k تا 60 i/s در QN800A و QN900A) مدیریت می کنند.1. و به لطف عملکرد Freesync Premium Pro که فرکانس تصویر را در خروجی با نرخ تازه سازی مناسب همزمان می کند ، گیم پلی همیشه پایدار است.

یک طراحی سازگار با محیط زیست و ماندگار

یک مزیت مهم دیگر ، نانوکریستال ها معدنی هستند, تلویزیون های Neo Qled نیز بسیار پایدار هستند و انرژی کمتری. علاوه بر این ، سامسونگ بدون علامت گذاری ده سال آنها را تضمین می کند. کنترل از راه دور جدید ساخته شده با 24 ٪ محصولات بازیافت شده شامل یک سلول فتوولتائیک است که به لطف نور داخلی ، خورشید یا در USB اجازه شارژ مجدد آن را می دهد.

سامسونگ همچنین بسته بندی تلویزیون های خود را مجدداً طراحی کرده است تا مصرف جوهر را کاهش دهد و حتی آنها را قابل استفاده مجدد کند. مقوا Neo Qled خود را پرتاب نکنید ! برای برش آنها و ایجاد اشیاء جدید ، خطوط نقطه دار را دنبال کنید: میز قهوه ، واحد ذخیره سازی ، طاقچه برای یک حیوان خانگی. در یک ثبت عملی تر, سامسونگ 7 سال در دسترس بودن قطعات یدکی را تضمین می کند.

با داشتن تلویزیون قدیمی خود توسط FNAC برای ارائه یک تلویزیون Samsung Neo Qled ، شما این فرصت را دارید که لذت یک فناوری را با رضایت از سرمایه گذاری در یک محصول سازگار با محیط زیست ترکیب کنید.

سامسونگ QE65QN95A: اولین تلویزیون مینی به رهبری سامسونگ قدرتمند است

Neo Qled QE65QN95A در بالای محدوده 2021 سامسونگ Ultra HD 2021 TV 2021 قرار دارد. در برنامه: یک نور پس زمینه مینی به رهبری.

توپی.فروشگاه: پیشنهاد بازیابی تلویزیون ما

با بازیابی تلویزیون تجهیزات جدیدی بخرید

آیا می دانید ? Hubside Chez.فروشگاه ، ما پیشنهادات بازیابی را برای تلفن هوشمند شما ارائه می دهیم اما اگر تصمیم به فروش مجدد تلویزیون خود دارید ، قیمت های کمتری را نیز ارائه می دهیم. به فروشگاه بروید تا از پیشنهادات بازیابی ما و شرایط سودمند برای تجدید تجهیزات خود استفاده کنید.

چه تلویزیون هایی تحت تأثیر پیشنهاد بازیابی ما قرار دارند ?

پیشنهاد بازیابی ما در تلویزیون های سامسونگ و ال جی زیر 3 سال از سن و سال معتبر است. میزان پیشنهاد به اندازه تلویزیون شما بستگی دارد. برای از سرگیری ، دستگاه شما باید کاملاً کاربردی باشد.

چه پیشنهادی برای خرید تلویزیون سامسونگ یا ال جی تلویزیون شما ?

توپی.فروشگاه بسته به اندازه تلویزیون شما ، سه پیشنهاد بازیابی تلویزیون را ارائه می دهد برای هر کاربردی و بدون نقص فنی.

چگونه می توان از پیشنهاد بازیابی تلویزیون خود در Hubside استفاده کرد.نابینا ?

برای استفاده از پیشنهاد بازیابی تلویزیون خود ، هیچ چیز ساده تر نیست ! به فروشگاه بروید: مشاوران ما شما را برای بررسی تلویزیون خود دریافت می کنند و پیشنهاد تصرف را به شما پیشنهاد می دهند. اگر مبلغ بازیابی مناسب است ، می توانید بلافاصله از آن استفاده کنید تا تجهیزات مورد نظر خود را خریداری کنید: تلفن هوشمند جدید یا بازپرداخت شده ، هدفون ، هدفون ، ساعت متصل ، بلندگو بلوتوث ..

از سرگیری تلویزیون

از سرگیری تلویزیون

رستگاری تلویزیون: دریافت کنید رتبه بازیابی شخصی رایگان بسته به مارک و سال تلویزیون شما. قسمت متن موجود را در زیر سوالات پر کنید و سپس سبد خود را ذخیره کرده و اعتبار دهید. تخمین از بازیابی تلویزیون خود را از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

فقط تلویزیون ها در نظم کار کامل ، بدون هیچ گونه نقصی روی دال و رنگ های آن وفادار هستند.

تلویزیون

فراموش نکنید که شخصی سازی خود را ذخیره کنید تا بتوانید آن را به سبد اضافه کنید

نقاط کنترل و تأیید ما:
• وضعیت زیبایی و عملکردی دستگاههای شما
• حضور لوازم جانبی اصلی (به جز هدفون)
• سایش باتری
• صورتحساب خرید برای دستگاه های خاص

سوال هایی در مورد –تست های ما, -, وضعیت دستگاه شما یا نیاز به اطلاعات ?

09 88 99 98 06
– قبل از ارسال ارسال خود: – .

account Icloud یا Google Account و رمزهای عبور خود را غیرفعال کنید.

شما نمی توانید مک خود را پیدا کنید ? ما روش را در دو مرحله توضیح می دهیم: اینجا است .

– قبل از ارسال ارسال خود: –

از کار انداختن حساب شما دارای صدای بلند (iPhone ، iPad ، iMac) یا گوگل (اندروید)

برداشتن همه رمزهای عبور (معتبر برای همه دستگاه ها).

به منظور بهره مندی از بهترین قیمت, به یاد داشته باشید که لوازم جانبی اصلی را تهیه کنید در اختیار شما:

جعبه ، شارژر ، کابل ، ماوس ، صفحه کلید ، فاکتور و غیره.

مطمئن شوید که شما از دستگاه های خود محافظت کنید قبل از ارسال – ما پس از دریافت از آن مراقبت خواهیم کرد.

– و حالا. ♫ –

برای ادامه بازخرید : روی کلیک کنید – فروش

می توانید از حالت های زیر انتخاب کنید:

ارسال رایگان توسط Colissimo

شما چاپ می کنیدبرچسب مرجوعی و بسته را در – اداره پست – نزدیک ترین.

– وضعیت دستگاه خود را تعریف کنید: –

شما دریافت خواهید کرد حداکثر پیشنهاد بازیابی در صورت رعایت این معیارها:

حالت زیبایی :: –

حالت بسیار خوبی : دستگاه بدون نوار و نه نقص زیبایی شناختی

شرایط خوب : نوارهای سبک خارج از صفحه نمایش

شرط صحیح : نوارهای قابل مشاهده و نقص زیبایی شناسی سبک

هرچه حالت بهتر باشد و بهبودی بالاتر باشد

حالت کارکردی :: –

محصول شما روشن می شود و به طور عادی می چرخد ​​و به طور تصادفی نمی شود

تمام ویژگی های اصلی موجود است

وضعیت باتری بسیار خوب است

تمام لوازم جانبی و جعبه اصلی در شرایط خوبی ارائه شده است

دستگاه قفل شده است

شما نمی توانید مک خود را پیدا کنید ? ما روش را در دو مرحله توضیح می دهیم: اینجا است .

5 محصول دیگر در همان گروه:

طرفداران و بخاری های Dyson Recover

داغ خالص+دیسون خنک

به دنبال دستگاه خود باشید


به دنبال دستگاه خود باشید

و قیمت خرید را با چند کلیک پیدا کنید

محصول خود را به صورت رایگان ارسال کنید

حمل و نقل. png


ذخیره واریز یا ارسال رایگان

توسط Colissimo ، 100 ٪ خدمات رایگان

پرداخت خود را دریافت کنید


پرداخت خود را دریافت کنید

با انتقال ، چک یا پی پال

تجهیزات فناوری اطلاعات و فناوری پیشرفته: Tech-Rhat

فنی خرید.کم به شما پیشنهاد می دهد خرید از محصولات قدیمی و موبایل خود را خریداری کنید با بهترین قیمت.

از تخمین قیمت خرید فوری برای تجهیزات خود استفاده کنید. یک راه حل ساده و سریع به شما امکان می دهد تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه و لپ تاپ خود را دوباره فروش کنید در اسرع وقت.

خود را بفروشید کامپیوتر یا او سیار با بهترین قیمت به لطف فنی خرید.کم امکان پذیر است: تجهیزات خود را برای ما ارسال کنید رایگان, از طریق برچسب Colissimo که از قبل از طریق پست الکترونیکی دریافت خواهید کرد. اگر در منطقه پاریس یا France هستید ، به یکی از چهار فروشگاه ما بروید. پس از پذیرش رتبه بازیابی دستگاه الکترونیکی خود ، پرداخت خود را طی 2 تا 30 روز دریافت می کنید انتقال سیم.

اگر می خواهید تجهیزات خود را برای تخمین بازیابی واریز کنید ، به نقاط سپرده ما بروید 8 Rue de L’Andour ، La Garenne Colombes 92250 و یا به 3 Rue D’Alençon ، 75015 Paris.

برای اطلاعات بیشتر ، الف توصیه به س questions الات شما پاسخ می دهد 09 88 99 98 06 یا از طریق ایمیل در با@tech-roiss تماس بگیرید.کم.

اطلاعات
  • مغازه های ما
  • با ما تماس بگیرید
  • درباره فناوری-راچات
  • شرایط استفاده
  • بازخرید
  • بازیافت
  • کمک