دریافت Fortnite | Xbox ، Fortnite | باکس

Xbox Fortnite

راه های بیشتری برای بازی را کشف کنید ! دوستان خود را به صورت رایگان در Fortnite ایجاد ، بازی کنید و با آنها روبرو شوید. در بازی ها ، کنسرت ها ، رویدادهای زنده و موارد دیگر شرکت کنید !

پره

خون آشام Kado Thorne این جزیره را در Fortnite Battle Royale فصل 4 – فصل 4 ، با ترسیم ثروت محلی برای تأمین مالی مجتمع های لوکس املاک و مستغلات: سوئیت های Sanguine ، عقب نشینی بی امان و املاک گرفتگی قرار داد. در حالی که سرنوشت این جزیره در معرض خطر است ، وقت آن است که یک تیم نازک از راهزنان را برای آخرین رقص جمع کنیم. به منظور استفاده از آنچه او اختصاص داده است و مهمتر از همه ، برای ناراحت کردن برنامه اسرارآمیز خود ، خواص Thorne را براق می کند. شما هستید ? دوستان خود را به صورت رایگان در Fortnite ایجاد ، بازی کنید و با آنها روبرو شوید. آخرین بازمانده در Battle Royale و Zero Construction باشید ، در کنسرت ها و رویدادها شرکت کنید یا در بیش از یک میلیون بازی طراحی شده توسط سازندگان در بسیاری از ژانرها: Race ، Parkour ، Survival راه اندازی کنید. Fortnite ، این همه در یک زمان است ! بازی Battle Royale و حالت خلاق Fortnite را به صورت رایگان یا خرید Save the World ، کمپین در JCE. تمام خریدهای یکپارچه اختیاری هستند. آنها شامل کمپین Saving the World ، Objects Cosmetic (از جمله لباس) ، V-Bucks و محصولات پیشرفت در فصول مانند Combat Pass هستند. اکنون بارگیری کنید و وارد عمل شوید.

منتشر شده توسط

توسعه یافته توسط

تاریخ انتشار

قابل خواندن

امکانات

  • حالت تعاونی آنلاین (2-4)
  • بازی چند نفره آنلاین (2-100)
  • 4K Ultra HD
  • 120 I/S
  • بهینه شده برای سری Xbox X | S
  • انتشار هوشمند
  • xbox one x بهبود یافته است
  • Xbox Live

پره

پنج شخصیت Fortnite که در سبک شهری با هم لباس پوشیده اند

 در Fortnite به صورت رایگان با دوستان خود ایجاد کنید ، بازی کنید و با دوستان خود روبرو شوید. آخرین بازمانده در Battle Royale و صفر ساخت باشید ، در یک کنسرت یا یک رویداد زنده شرکت کنید یا بیش از یک میلیون بازی خالق ، از جمله مسابقات ، پارکور ، بقا در برابر زامبی ها و موارد دیگر را کشف کنید. همه اینها در Fortnite است !

تریلرها و تصاویر بازی

سری Xbox Series Xbox و کنسول

بهینه شده برای سری Xbox X | S

بازی های ایجاد شده با استفاده از کیت توسعه Xbox Series X | S به گونه ای طراحی شده اند که از ظرفیت های منحصر به فرد سری Xbox X | S استفاده کنند. آنها عملکرد بی نظیری را از نظر بارگذاری ، تصاویر و پاسخگویی ، در فرکانس های تصویر تا 120 فریم در ثانیه ارائه می دهند.

دامنه پویا بالا
وضوح 4K
120 تصویر در ثانیه
4K Ultra HD
تحویل هوشمند
صدا Premium Dolby Atmos and DTS: X Audio

ویژگی های بازی

پنج شخصیت حامل لباس و پوست های مختلف رنگ های سبز در یک پس زمینه سبز قرار دارند

ساخت و ساز صفر

در غیاب ساخت و ساز ، همه بازیکنان مجهز به یک سوره شارژ شارژر هستند و به عنوان اولین خط دفاعی عمل می کنند. از شیب های جلوگیری از عکس گرفتن یا استفاده از کوهنوردی برای رسیدن به ارتفاعات و تسلط بر مخالفان خود استفاده کنید. و مهمتر از همه ، فراموش نکنید که در هر زمان پوشش خود را برای پیروزی در پیروزی سلطنتی فراموش نکنید !

مروری بر جزیره Fortnite که در فضا شناور و ترسناک است

زمین در دنیای جدید

مکانهای جدید را کاوش کنید ، با سلاح های جدید با دشمنان روبرو شوید و تمام آنچه را که جزیره جدید برای شما ذخیره کرده است کشف کنید.

دو شخصیت ، یکی نگه داشتن کارت و مداد و اسلحه دیگر ، به عقب ایستاده اند

نبرد در حال آماده سازی است

دنیای گسترده و تخریب شده ای را که در آن قطعات هرگز یکسان نیستند ، کاوش کنید. قلعه های عظیمی بسازید ، غارت کنید و با دوستان خود همکاری کنید تا پیروزی سلطنتی خود را بدست آورید.

شخصیتی در اسکیت های غلتکی دارای بالن است که همراه با گروهی از اسکیت بازهای رنگارنگ در غروب آفتاب است

خود را بیان کنید

پیروزی همیشه مرسوم است. برای ایجاد یک ظاهر منحصر به فرد برای شما و تیم خود ، چندین ترکیب بپوشید.

بازیکنان از تله های آسیب دیده در بالای یک دره باز پرواز می کنند

ایجاد و بازی

راه های بیشتری برای بازی را کشف کنید ! دوستان خود را به صورت رایگان در Fortnite ایجاد ، بازی کنید و با آنها روبرو شوید. در بازی ها ، کنسرت ها ، رویدادهای زنده و موارد دیگر شرکت کنید !

یک نشان XP بنفش در مقابل کولاژ تصاویر از بازی Fortnite

خارج از حالت Battle Royale

Battle Royale و Zero Construction دیگر تنها مکانهایی نیستند که می توانید EXP کسب کنید. همچنین به لطف پاداش در برخی از بازی های خالق برنده شوید: همانطور که می خواهید باز کردن “Doom Slayer” ، “The Timeless” و موارد دیگر بازی کنید !

پنج شخصیت Fortnite که پوست های با مضمون بنفش را پوشیده اند ، با هم قرار می گیرند

اطلاعات بازی

نبرد رویال:
Fortnite شامل Battle Royale ، حالت JCJ کاملاً رایگان برای 100 بازیکن است. یک کارت غول پیکر. اتوبوس خفاش. آخرین بازمانده برنده بازی است. ذخیره جهان:
طوفان در حال افزایش است و 98 ٪ از جمعیت جهان ناپدید شده اند. همراه با 1 تا 3 بازیکن ، شما قهرمانان زنده مانده را در قلب یک نبرد برای نجات جهان هدایت خواهید کرد. 4K: 4K Ultra HD در کنسول های Xbox One یا Xbox One S موجود نیست. بهینه سازی شده برای Xbox One X: ویژگی های بهبود یافته برای Xbox One X در معرض انتشار به روزرسانی محتوا. اطلاعات مربوط به بازی ها در Xbox.com/پیشرفته.

اطلاعات اضافی

در انتظار طبقه بندی

  • ممکن است شامل محتوای نامناسب برای کودکان باشد. برو به پگی.اطلاعات/ FR/ برای اطلاعات در مورد طبقه بندی.