آیفون – اپل (FR) ، اپل آیفون 12 Pro و آیفون 12 Pro Max را با 5G – Apple (FR) ارائه می دهد

اپل آیفون 12 Pro و آیفون 12 Pro Max را با 5G ارائه می دهد

Contents

از 3 ماه اشتراک استفاده کنید
رایگان
به Apple TV+ برای خرید آیفون 9 .

آیفون

شما می توانید روش پرداخت خود را انتخاب کنید ، با استفاده از یک دستگاه صرفه جویی کنید ، از یک پیکربندی سریع بهره مند شوید و با متخصصان ما ارتباط برقرار کنید.

تجهیزات جانبی
بر روی صفحه نمایش

مگس

هویج و پوسته های مغناطیسی: این مطرح شده است ، بیایید برویم. و همانطور که Magsafe شارژ بی سیم را افزایش می دهد ، عالی است.

کلوچه

یکی را در صفحه کلید خود آویزان کنید. دیگری به کوله پشتی شما. و اگر به دنبال یکی یا دیگری هستید ، فقط از برنامه برنامه استفاده کنید.

یک دامنه اصلی. و جادو.

همه مدل ها را کشف کنید
Airpods و مواردی را انتخاب کنید
شما ترجیح میدهید.

تحویل سریع یا برداشت

در دو ساعت از فروشگاه اپل در برخی از شهرهای بزرگ ، تحویل رایگان یا برداشت آسان از تحویل استفاده کنید.

برای خرید کمک بگیرید

یک سوال ? با متخصصان ما به صورت آنلاین چت کنید یا
با او تماس بگیرید
0800 046 046.

که آیفون را منحصر به فرد می کند.

iOS 17

برای یک زندگی روزمره بیشتر از حد معمول.

به آیفون بروید ?
آسان.

چگونه آیفون
از خود محافظت کنید
زندگی خصوصی.

تو نداری
چیزی بیش از. آیفون در واقع خیلی بیشتر می کند.

همیشه با آیفون خود کارهای بیشتری انجام دهید.

یک سیب

یک بسته از جمله حداکثر پنج سرویس اپل را مشترک کنید. و بیشتر لذت ببرید. برای کمتر.

Apple TV Plus

از 3 ماه اشتراک استفاده کنید
رایگان
به Apple TV+ برای خرید آیفون 9 .

موسیقی اپل

بیش از 100 میلیون آهنگ.
گوش دادن به رایگان به صورت رایگان
6 ماه برای خرید آیفون .

قوس سیب

از 3 ماه آزمایش رایگان Apple Arcade برای خرید آیفون بهره مند شوید.

تناسب اندام+

از HIIT تا مراقبه,
همه جلسه خود را در آنجا پیدا می کنند.

کارت هدیه اپل

برای همه سلیقه ها.
و برای همه.

برای امتحان کردن Apple Arcade به صورت رایگان ، سیستم عامل خود را به روز کنید.

 • آخرین iOS را بارگیری کنید
 • آخرین iPados را بارگیری کنید
 • آخرین MACOS را بارگیری کنید
 • آخرین TVOS را بارگیری کنید

سیب

 • فقط مشترکان افراد جدید. در صورت خاتمه ، اشتراک به طور خودکار با نرخ ماهانه در کشور شما تمدید می شود. محدودیت ها و شرایط دیگر اعمال می شود. یک پیشنهاد واحد برای هر شناسه اپل ، صرف نظر از تعداد دستگاه های خریداری شده. این پیشنهاد را نمی توان با سایر پیشنهادات آزمایشی رایگان و پیشنهادات موسیقی اپل ترکیب کرد. با دستگاه های صوتی واجد شرایط: برای مشترکان جدید که دستگاهی را که واجد شرایط دستگاه اپل است که iOS 15 یا iPados 15 را اجرا می کند ، برای مدت زمان محدودی در دسترس است. پس از دوقلوی دستگاه واجد شرایط ، به مدت 3 ماه معتبر است. هیچ خریدی برای افراد دارای دستگاه های صوتی واجد شرایط لازم نیست. با خرید و فعال سازی آیفون جدید: برای مدت زمان محدودی برای مشترکان افراد جدید که یک آیفون جدید را خریداری و فعال می کنند ، در دسترس است. پس از فعال کردن آیفون واجد شرایط به مدت 3 ماه معتبر است.
 1. صفحه نمایش گوشه هایی گرد دارد که از خط ظریف دستگاه پیروی می کنند و بخشی از یک مستطیل استاندارد هستند. اگر این مستطیل را اندازه بگیریم ، صفحه نمایش مورب 5.42 اینچ (آیفون 13 مینی ، آیفون 12 مینی) ، 5.85 اینچ (آیفون 11 پرو ، آیفون XS ، آیفون X) ، 6.06 انگشت شست (آیفون 14 ، آیفون 13 PRO ، آیفون 13 ، iPhone 12 Pro ، iPhone 12 ، iPhone 11 ، iPhone XR) ، 6.12 اینچ (iPhone 14 Pro ، iPhone 15 ، iPhone 15 Pro) ، 6.46 اینچ (iPhone 11 Pro Max ، iPhone XS Max) ، 6.68 اینچ (iPhone 14 Plus ، iPhone 13 Pro Max ، iPhone 12 Pro Max) یا 6.69 اینچ (iPhone 14 Pro Max ، iPhone 15 Plus ، iPhone 15 Pro Max)). منطقه نمایش واقعی کمتر است.
 2. این سرویس به مدت دو سال به صورت رایگان با فعال شدن مدل آیفون 14 یا آیفون 15 درج شده است. کیفیت اتصال و زمان پاسخ بسته به مکان ، پیکربندی سایت و سایر عوامل متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر ، به پشتیبانی مراجعه کنید.سیب.com/fr-fr/ht213885.
 3. آیفون 14 ، آیفون 14 Pro ، آیفون 15 و آیفون 15 Pro می توانند یک تصادف جدی رانندگی را تشخیص دهند و با کمک تماس بگیرند. نیاز به اتصال سلول یا تماس های Wi -Fi دارد.
 4. رقم پیشرفته از نظر استقلال به بزرگترین مدل ها اشاره دارد. تمام ارقام استقلال پیشرفته به پیکربندی شبکه و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. عملکرد واقعی ممکن است متفاوت باشد. باتری ها تعداد محدودی از چرخه شارژ دارند. در نهایت ممکن است جایگزینی آنها لازم باشد. استقلال و تعداد چرخه بار بسته به استفاده و تنظیمات متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر ، به صفحات اپل مراجعه کنید.com/fr/باتری و سیب.com/fr/iphone/باتری.HTML.
 5. کابل USB 3 با سرعت انتقال 10 گیگ بر ثانیه مورد نیاز است.
 6. تمام ارقام پیشرفته استقلال به پیکربندی شبکه و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. نتایج واقعی احتمالاً متفاوت است. باتری ها تعداد محدودی از چرخه شارژ دارند. در نهایت ممکن است جایگزینی آنها لازم باشد. استقلال و تعداد چرخه بار بسته به استفاده و تنظیمات متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر ، به صفحات اپل مراجعه کنید.com/fr/باتری و سیب.com/fr/iphone/باتری.HTML.
 7. مقادیر بازیابی بسته به وضعیت ، سال و پیکربندی دستگاهی که شما در دست گرفته اید ممکن است متفاوت باشد. برای اینکه بتوانید از تخفیف بهره مند شوید و مبلغ انتقال بانکی را دریافت کنید ، باید حداقل 18 سال سن داشته باشید و یک حساب بانکی معتبر در فرانسه داشته باشید. همه دستگاه ها حق تخفیف ندارند. بازیابی رایانه های اداری (قابل حمل نیست) در حال حاضر فقط آنلاین امکان پذیر است. شما می توانید اطلاعات اضافی در مورد دستگاه های واجد شرایط از شرکای بازیابی اپل بدست آورید. اپل این حق را دارد که به هر دلیلی از هر دستگاه خودداری کند یا تعداد دستگاه های گرفته شده را محدود کند. ارزش دستگاه برداشت شده پس از خرید دستگاه جدید اپل و پس از تجزیه و تحلیل دستگاه شما ، که اپل مسئول بازیافت خواهد بود به شما پرداخت می شود. اپل هنگام خرید دستگاه جدید خود تخمین از این ارزش بازیابی را به شما می دهد. این برآورد اپل را درگیر نمی کند و میزان تحویل نهایی را تضمین نمی کند. مقدار تخفیف نهایی پس از تجزیه و تحلیل دستگاه شما در اختیار اپل تعیین می شود. انتقال بانکی به شرط آنکه دستگاه دریافت شده با توضیحات ارائه شده در طول درخواست بازیابی مطابقت داشته باشد ، انجام می شود. این پیشنهاد ممکن است در همه فروشگاه ها در دسترس نباشد. شرایط اضافی ممکن است در فروشگاه های خاص اعمال شود. می توانید اطلاعات اضافی را از شرکای تأیید شده اپل مسئول بازیافت و بازیافت دستگاه های واجد شرایط دریافت کنید. محدودیت ها و محدودیت ها می توانند اعمال شوند.
 8. آزمایش رایگان Apple One فقط شامل خدماتی است که شما در حال حاضر در زمینه آزمایش رایگان یا اشتراک از آن استفاده نمی کنید. در صورت خاتمه ، اشتراک در پایان دوره آزمایشی به طور خودکار تمدید می شود. محدودیت ها و شرایط دیگر اعمال می شود.
 9. مشترکین افراد جدید و مشترکان سابق واجد شرایط. 6.99 یورو/ماه پس از محاکمه رایگان. یک پیشنهاد واحد برای هر شناسه اپل ، و فقط یک پیشنهاد برای هر خانواده اگر شما بخشی از یک گروه به اشتراک گذاری خانواده هستید ، صرف نظر از تعداد دستگاه های خریداری شده توسط شما یا خانواده خود. اگر شما یا اعضای خانواده خود قبلاً سه ماه یا یک سال اشتراک رایگان به Apple TV را بپذیرید ، این پیشنهاد در دسترس نیست+. پس از فعال کردن دستگاه واجد شرایط به مدت 3 ماه معتبر است. اگر خاتمه نشود ، اشتراک به طور خودکار تمدید می شود. محدودیت ها و شرایط دیگر اعمال می شود.
 10. فقط مشترکان افراد جدید. 10.99 یورو/ماه پس از محاکمه رایگان. در صورت خاتمه ، اشتراک در پایان دوره آزمایشی به طور خودکار تمدید می شود.
 11. مشترکین افراد جدید و مشترکان سابق واجد شرایط. 4.99 یورو/ماه پس از محاکمه رایگان. یک پیشنهاد واحد برای هر شناسه اپل ، و فقط یک پیشنهاد برای هر خانواده اگر شما بخشی از یک گروه به اشتراک گذاری خانواده هستید ، صرف نظر از تعداد دستگاه های خریداری شده توسط شما یا خانواده خود. اگر شما یا اعضای خانه خود قبلاً پیشنهاد سه ماه اشتراک رایگان به Apple Arcade را بپذیرید ، این پیشنهاد در دسترس نیست. پس از فعال کردن دستگاه واجد شرایط به مدت 3 ماه معتبر است. اگر خاتمه نشود ، اشتراک به طور خودکار تمدید می شود. محدودیت ها و شرایط دیگر اعمال می شود.
 12. Apple Fitness+ نیاز به آیفون 8 (یا مدل بعدی) یا یک سری Watch Series 3 (یا مدل بعدی) دارد که با آیفون 6S (یا مدل بعدی) دوقلوی شده است. فقط مشترکان افراد جدید. 9.99 یورو/ماه پس از محاکمه رایگان. اگر خاتمه نشود ، اشتراک به طور خودکار تمدید می شود. مشمول شرایط.

همچنین می توانید در یک فروشگاه اپل یا در یک فروشنده خرید کنید. یا با شماره 0800 046 046 تماس بگیرید.

کپی رایت © 2023 Apple Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

 • توافق محرمانه
 • استفاده از کوکی ها
 • شرایط استفاده
 • فروش و بازپرداخت
 • اطلاع قانونی
 • نقشه سایت

اپل آیفون 12 Pro و آیفون 12 Pro Max را با 5G ارائه می دهد

بهترین آیفون تا به امروز دارای تراشه A14 Bionic ، یک طراحی کاملاً جدید با محافظت از سپر سرامیکی ، دوربین های حرفه ای ، یک اسکنر LiDAR و بزرگترین صفحه نمایش Super Retina XDR که هرگز در آیفون دیده نمی شود.

iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max

Cupertino ، کالیفرنیا – اپل امروز آیفون 12 Pro و آیفون 12 Pro Max را اعلام کرد و یک تجربه قدرتمند 5G و فن آوری های پیشرفته را افتتاح کرد که محدودیت های نوآوری را برای بیشترین کاربران خواسته می کند. مدل های آیفون 12 Pro با صفحه نمایش Super Retina XDR Edge Edge طراحی جدیدی دارند ، بزرگترین صفحه نمایش هرگز در آیفون و محافظت از نام تجاری جدید قبل از سرامیک سپر ، که بیشترین پیشرفت را از نظر پایداری برای آیفون نشان می دهد. تراشه A14 Bionic که توسط اپل طراحی شده است ، سریعترین تا به امروز در یک تلفن هوشمند ، از ویژگی های چشمگیر عکاسی محاسباتی تغذیه می کند ، به ویژه فرمت جدید Apple Proraw برای کنترل بیشتر در جنبه خلاقانه عکس ها ، و اولین تجربه Dolby Vision Video را از ابتدا ارائه می دهد برای پایان دادن ، با حداکثر 60 i/s. دوربین های حرفه ای کاملاً طراحی شده ، از یک دوربین بسیار گسترده و گسترده دوربین ، طول تله فوتو با فاصله کانونی حتی طولانی تر در آیفون 12 Pro Max و دوربین های با زاویه بزرگ جدید برای گرفتن تصاویر عالی و فیلم های با کیفیت حرفه ای در شرایط قوی یا کم تشکیل شده است. سبک. مدل های iPhone 12 Pro همچنین دارای یک اسکنر Lidar جدید برای واقعیت افزوده (RA) و فناوری MAGSAFE برای شارژ بی سیم با قدرت بالا و اکوسیستم لوازم جانبی جدید است که به راحتی در آیفون ثابت می شوند.

iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max با یک مورد از جنس استنلس استیل در چهار پایان (گرافیت ، نقره ، طلا و آبی صلح آمیز) در دسترس خواهند بود. پیش نمایش های آیفون 12 Pro از جمعه 16 اکتبر با در دسترس بودن از جمعه 23 اکتبر آغاز می شود. آیفون 12 Pro Max در روز جمعه ، 6 نوامبر و در فروشگاه ها از جمعه ، 13 نوامبر در دسترس خواهد بود.

گرگ جوسویاک ، معاون ارشد بازاریابی اپل در سراسر جهان گفت: “این یک جهش بزرگ برای آیفون است و بهترین تجربه 5G را در بازار و پیشرفته ترین فناوری های ما به کاربرانی که می خواهند از آیفون خود استفاده کنند ، ارائه می دهد.”. “هر نسل از آیفون انتظارات ما را در تلفن های هوشمند تعریف کرده است و امروز با 5G ، آیفون 12 Pro نسل جدیدی از عملکرد را ارائه می دهد. ادغام نزدیک سخت افزار و نرم افزارها در محصولات ما ویژگی های عکاسی محاسباتی باورنکردنی مانند گسترش حالت شب به سایر دوربین ها و مراقبت از فیلم های HDR با Dolby Vision را فراهم می کند. یک اسکنر Lidar برش به شما امکان می دهد از تجربیات واقعیت افزوده بی سابقه ای لذت ببرید و با تمرکز اتوماتیک سریعتر در نور کم و ورود پرتره ها در حالت شب ، مزایای دوربین جدیدی را ارائه می دهد. با این تجربیات و موارد دیگر ، این موفق ترین دامنه آیفون تا به امروز است. »»

آیفون 12 Pro و آیفون 12 Pro Max در فولاد ضدزنگ طلا به پایان می رسند

تجربه برجسته 5G

آیفون 12 Pro و آیفون 12 Pro Max به لطف ادغام شفاف سخت افزار و نرم افزاری برش ، تجربه جهانی 5G را ارائه می دهند. با 5G ، آیفون از دنده بالا می رود: بارگیری سریعتر ، پخش فیلم با کیفیت بهتر ، تجربه بازی واکنشی بیشتر ، تعامل زمان واقعی در برنامه ها ، FaceTime با کیفیت بالا و موارد دیگر. مشتریان همچنین می توانند از یک اتصال سریع و ایمن بهره مند شوند و بنابراین نیاز به اتصال به نقاط دسترسی به Wi-Fi عمومی دارند.

با داشتن گروههای 5G بیشتر از هر تلفن هوشمند دیگر ، مدل های آیفون 12 Pro وسیع ترین پوشش 5G را در جهان 1 ارائه می دهند . در ایالات متحده ، مدل ها از امواج میلی متر پشتیبانی می کنند و بر روی باند فرکانس بالاتر کار می کنند ، که به آیفون 12 Pro اجازه می دهد به سرعت 4 گیگابایت در ثانیه برسد ، حتی در مناطقی با تراکم جمعیت بالا. مدل های آیفون 12 Pro همچنین دارای حالت داده هوشمند هستند که با ارزیابی هوشمندانه نیازهای 5G و تطبیق استفاده از داده ها ، سرعت و قدرت در زمان واقعی ، عمر باتری را افزایش می دهد.

کتابخانه بارگیری در iPhone 12 Pro

تراشه بیونیک A14: قدرتمند و کارآمد

با چندین نسل از قبل در رقبای خود ، تراشه A14 Bionic اولین تراشه در صنعت تلفن های هوشمند است که با یک فرآیند مشارکت 5 نانومی ساخته شده است. سریعتر و کارآمدتر از همیشه ، تراشه A14 Bionic دارای یک پردازنده مرکزی و یک پردازنده گرافیکی تا 50 ٪ سریعتر از تراشه های رقیب است ، اجازه می دهد تجربیات بازی به طور خاص شایسته یک کنسول ، ظرفیت های عکاسی قدرتمند محاسباتی و استقلال بسیار خوب باشد. با فشار دادن محدودیت های یادگیری خودکار ، تراشه A14 Bionic دارای موتور عصبی 16 هسته (80 ٪ افزایش از نظر عملکرد) است که قادر به انجام 11 هزار میلیارد عمل در دوم است. سود عملکرد حتی در مورد مدلهای یادگیری اتوماتیک در منابع حتی ذکر شده است.

آیفون 12 Pro به شما امکان می دهد تا به راحتی فیلتر را روی عکسی که در غروب آفتاب گرفته شده است ، بمالید

طراحی جدید صفحه نمایش و فن آوری های صفحه نمایش

مدل های آیفون 12 Pro با استفاده از مواد با کیفیت اول ، دارای یک طراحی پیشرفته جدید با یک لبه مسطح متشکل از یک نوار استیل با شکوه با کیفیت جراحی و پشتی شیشه ای مات با دقت هستند. آنها همچنین سپر سرامیکی جدید ، محافظت فوق العاده مقاوم را افتتاح می کنند. سپر سرامیکی ، مقاوم تر از شیشه مورد استفاده در هر تلفن هوشمند ، یک شیشه تقویت شده با کریستال های نانو سرامیک است که به طور قابل توجهی استحکام را بهبود می بخشد و با چهار مقاومت در برابر Falls 2 ضرب می شود .

با استفاده از صفحه نمایش های Edge -to -to -to -Edge به لطف کاهش یافته برای اندازه های کلاسیک ، 6.1 اینچی آیفون 12 Pro و 6.7 -inch iPhone 12 Pro Max 3 مجهز به صفحه نمایش Super Retina XDR با مدیریت رنگ برای دقت رنگ های بی نظیر هستند. علاوه بر این ، iPhone 12 Pro Max بزرگترین صفحه نمایش را که هرگز در آیفون و بالاترین وضوح (تقریباً 3.5 میلیون پیکسل) دیده نشده است ، برای ارائه یک تجربه بصری قابل توجه و واقع بینانه. این صفحه های OLED به محتوای ویدیوی HDR ، با حداکثر روشنایی 1200 نیت ، زندگی می کنند.

مدل های iPhone 12 Pro شاخص حفاظت IP68 را بدست آورد. آنها در برابر غوطه وری در آب در حداکثر عمق 6 متر به مدت 30 دقیقه حداکثر مقاومت می کنند و از میان 4 نفر از پاشش قهوه یا سودا محافظت می شوند .

نمای نمایه آیفون 12 Pro طراحی جدید خود را با لبه های مسطح و سپر سرامیکی جلوی آن برجسته می کند

دوربین های حرفه ای همه کاره

با تشکر از اجزای سخت افزاری پیشرفته که توسط تراشه A14 Bionic استفاده می شود ، بهترین دوربین حرفه ای جهان برای خوشبختی عکاسان و فیلمبرداران در تمام سطوح حتی همه کاره تر می شود. مرتبط با پردازنده سیگنال تصویر جدید (ISP) ، تراشه A14 Bionic کیفیت تصویر را بهبود می بخشد و ظرفیت های قدرتمند عکاسی محاسباتی را که تاکنون با دوربین های سنتی غیرممکن است ، پیاده سازی می کند. مدل های iPhone 12 Pro همچنین شامل فرمت جدید Apple Proraw (موجود در پایان سال 5) است که پردازش تصویر چند منظوره اپل و عکاسی محاسباتی را با چند برابر فرمت خام ترکیب می کند. کاربران به لطف کنترل رنگ ، جزئیات و دامنه پویا که مستقیماً در آیفون یا سایر برنامه های روتوش عکس حرفه ای ادغام می شوند ، می توانند به خلاقیت خود مجدداً به خلاقیت خود بپردازند.

نمای پشتی آیفون 12 Pro اهداف سیستم Proxy Pro را نشان می دهد

iPhone 12 Pro مجهز به دوربین جدید زاویه بزرگ با هفت عنصر با باز شدن در ƒ/1.6 ، ناشناخته در آیفون ، برای افزایش عملکرد 27 ٪ در شرایط کم نور برای عکس ها و فیلم است. یک دوربین زاویه فوق العاده گسترده ای که دارای زاویه ای 120 درجه است ، ایده آل برای ضبط صحنه گسترده تر در مکان های دیوانه وار یا مناظر قابل توجه. و طول تله با طول کانونی 52 میلی متر ، ایده آل برای پرتره های قاب ، با بزرگنمایی نوری تا 4x.

iPhone 12 Pro Max یک دوربین حرفه ای قابل توجه تر ارائه می دهد. دوربین با زاویه دید گسترده ƒ/1.6 دارای سنسور 47 ٪ بزرگتر با پیکسل های 1.7 میکرومتر برای بهبود 87 ٪ در شرایط کم نور است. همچنین شامل یک دوربین فوق العاده گسترده و لنز تله فوتو 65 میلی متر برای انعطاف پذیری بیشتر با عکس های نزدیکتر و قاب بندی محکم تر است. جمع آوری شده ، این دوربین ها پنج برابر بیشتر از بزرگنمایی نوری ارائه می دهند.

فضای داخلی یک اتاق که با فیوژن عمیق در آیفون 12 Pro عکاسی شده است

یک صحنه گرگ و میش با استفاده از حالت شب آیفون 12 Pro گرفته شده است

یک پانل نئونی که با استفاده از قابلیت های تراشه A14 Bionic و پردازنده جدید ISP در آیفون 12 Pro عکاسی شده است

زنی با موهای صورتی که با دوربین فوق العاده زاویه آیفون 12 Pro عکاسی شده است

منظره کوهستانی که با آیفون 12 Pro گرفته شده است

پرتره یک مرد با استفاده از دوربین گسترده در iPhone 12 Pro ضبط شده است

پرتره مردی که با دوربین زاویه ای بالا آیفون 12 Pro ساخته شده است

پیشرفت های انجام شده در حالت شب ، که اکنون به دوربین Treuredepth و دوربین با زاویه فوق العاده گسترده گسترش یافته است ، به شما امکان می دهد حتی تصاویر روشن تر نیز بدست آورید. علاوه بر این ، حالت شتاب از حالت شب ، زمان قرار گرفتن در معرض طولانی تر برای فیلم های واضح تر ، رگه های نوری موفق تر و قرار گرفتن در معرض نرم تر در شرایط کم نور با استفاده از سه پایه ارائه می دهد. ویژگی فیوژن عمیق ، بهبود یافته و سریعتر ، اکنون در تمام دوربین ها در دسترس است و با استفاده از HDR 3 جدید Smart ، کاربران می توانند تصاویر را وفادار تر به واقعیت بدست آورند ، حتی در صحنه های پیچیده.

مدل های آیفون 12 Pro بهترین کیفیت فیلم را در تلفن هوشمند ارائه می دهند. این اولین دوربین ها و تنها دستگاه های جهان هستند که می توانند تجربه پایان برای فیلم HDR با Dolby Vision ، حداکثر 60 I/S و تثبیت ویدیویی بهتر را برای تولید کیفیت فیلم فراهم کنند. کالیبراسیون Dolby Vision به صورت زنده تحت درمان قرار می گیرد و در طول مونتاژ ، در برنامه عکس و Imovie ، بلکه در Final Cut Pro X تا پایان سال نیز تحت درمان قرار می گیرد. Dolby Vision از صفحه نمایش Super Retina XDR برای کنتراست باورنکردنی در هنگام ضبط و خواندن ویدیویی استفاده می کند. فیلم ها را می توان در دستگاه های خارجی از طریق AirPlay تا فرمت 4K Dolby Vision 6 به اشتراک گذاشت .

iPhone 12 Pro تنها دستگاهی در جهان است که مجهز به دوربین است که کنترل کامل فیلم های HDR را با Dolby Vision ارائه می دهد. این فیلم در HDR با Dolby Vision در iPhone 12 Pro توسط کارگردان امانوئل “Chivo” Lubezki فیلمبرداری شد.

تجربیات واقع بینانه و عکسهای نوآورانه

اسکنر جدید Lidar ، که به مدل های PRO دامنه مجهز است ، امکان اندازه گیری فاصله از نور و عمق پیکسل های یک صحنه را فراهم می کند. این فناوری تجربیات RA سریعتر و واقع بینانه تر و پیشرفت اتوماتیک 6 برابر سریعتر در شرایط کم نور را ارائه می دهد. عکس ها و فیلم ها با کاهش زمان ضبط دقت بیشتری دارند. این ماده پیشرفته ، همراه با قدرت موتور عصبی تراشه بیونیک A14 ، همچنین در حالت شب ابعاد جدیدی به پرتره ها می دهد ، با اثر باشکوه بوکه در نور کم.

یک پرتره در حالت شب ، که توسط اسکنر Lidar ساخته شده است ، ساخته شده با آیفون 12 Pro است

لوازم جانبی نوآورانه جدید با Magsafe

MAGSAFE تجربه شارژ بی سیم را بهبود می بخشد و اکوسیستم جدیدی از لوازم جانبی آسان -برای -Fix را معرفی می کند که کاملاً مکمل مدل های آیفون 12 Pro 7 است . Magsafe تجربه ای منحصر به فرد در آیفون ارائه می دهد. به لطف مجموعه آهنربای خود که در یک دایره در اطراف بار بی سیم قرار گرفته اند ، آیفون کاملاً تراز شده و شارژ بی سیم از این رو بهینه شده است. شارژرهای MagSafe بسیار مؤثر ، ضمن پشتیبانی از دستگاههای سازگار با QI موجود ، حداکثر 15 W از قدرت را تأمین می کنند. راه حل های بار شامل شارژر Magsafe و شارژر Duo Magsafe است که با آیفون و اپل واچ و همچنین سیلیکون ، چرم و پوسته های شفاف جدید که به راحتی به آیفون وصل می شوند و همچنین یک کیف پول چرمی استفاده می شود ، استفاده می شود. لوازم جانبی نوآورانه MAGSAFE توسط سایر تولید کنندگان نیز ارائه می شود.

ادغام iOS 14

iOS 14 با ارائه راه های جدید برای شخصی سازی صفحه اصلی ، تجربه آیفون را دوباره زنده می کند. ویجت های طراحی مجدد اطلاعات مربوط به زمان مناسب را دارند و می توانند در هر صفحه از صفحه اصلی در اندازه های مختلف اضافه شوند. کتابخانه برنامه ها یک فضای جدید است که به طور خودکار تمام برنامه های کاربر یا کاربر را در یک نمای تصفیه شده سازماندهی می کند و به راحتی قابل کشف است. iOS 14 همچنین از عصاره برنامه ، روش جدیدی برای کشف و استفاده از برنامه ها ، چیزهای قدرتمند جدید برای ارتباط با پیام ها ، وسایل سازگار با محیط زیست برای مرور شهرها با برنامه ها ، و ویژگی های محرمانه بهبود یافته برای کنترل و شفافیت بیشتر رونمایی می کند .

صفحه اصلی iOS 14 در آیفون 12 Pro

عصاره برنامه در آیفون 12 Pro

پیام های موجود در iPhone 12 Pro

متعهد به محیط زیست

امروز ، اپل برای فعالیت های شرکت در مقیاس جهانی کربن خنثی است و تا سال 2030 برای رسیدن به انتشار خالص صفر در تمام فعالیت های خود ، که شامل زنجیره لجستیک ، تولید و چرخه زندگی تمام محصولات آن است ، می تواند به صفر برسد. به طور واضح ، این بدان معنی است که هر دستگاه سیب فروخته شده ، از جمع آوری مواد تا ساخت قطعات ، مونتاژ ، حمل و نقل ، استفاده ، شارژ مجدد ، تا زمان بازیافت و بازیابی مواد ، 100 ٪ کربن خنثی خواهد بود. مدل های iPhone 12 Pro با احترام به محیط طراحی شده اند و برای اولین بار در تمام آهن ربا ، به ویژه مدل های جدید ، موتور تاپیک و دستگاه Magsafe و همچنین در مواردی از زمین های نادر بازیافت شده در 100 ٪ استفاده می کنند. لوازم جانبی Apple Magsafe. اپل همچنین آداپتور AC و Earpods را از بسته بندی آیفون حذف می کند ، که باعث کاهش بیشتر انتشار کربن و جلوگیری از استخراج و استفاده از مواد گرانبها می شود. این اقدامات بسته بندی های کوچکتر و سبک تر ایجاد می کند و 70 ٪ جعبه بیشتر در هر پالت ارسال می کند. با هم ، این تغییرات باعث کاهش انتشار کربن بیش از دو میلیون تن در سال می شود ، که معادل حذف ترافیک نزدیک به 450،000 اتومبیل برای یک سال است.

قیمت و در دسترس بودن

 • iPhone 12 Pro و آیفون 12 Pro Max در قابلیت های 128 گیگابایتی ، 256 گیگابایتی و 512 گیگابایتی در گرافیت ، نقره ، طلا و آبی صلح آمیز به ترتیب با قیمت فروش اپل از طریق فروش اپل در دسترس خواهند بود 1،159 یورو وت 1،259 یورو. مشتریان همچنین می توانند با قیمت آیفون 12 Pro به دست آورند 859 € با از سرگیری یک دستگاه قدیمی و یک آیفون 12 Pro Max با قیمت 949 € با از سرگیری یک دستگاه قدیمی روی اپل.COM/FR ، در برنامه Apple Store و Apple Store 9 Store . آیفون 12 Pro و آیفون 12 Pro Max نیز از فروشندگان تأیید شده اپل و اپراتورهای خاص در دسترس هستند (ممکن است قیمت ها متفاوت باشد).
 • در آلمان ، استرالیا ، چین ، ایالات متحده ، ژاپن ، انگلستان و در بیش از 30 کشور و منطقه دیگر ، آیفون 12 Pro در روز جمعه ، 16 اکتبر از ساعت 2 بعد از ظهر در پیش سفارش ارائه می شود (زمان پاریس) ، و از جمعه 23 اکتبر در دسترس خواهد بود. آیفون 12 Pro Max در روز جمعه ، 6 نوامبر از ساعت 2 بعد از ظهر (زمان پاریس) به قبل از سفارش داده می شود و از جمعه 13 نوامبر در دسترس خواهد بود.
 • iPhone 12 Pro در دسترس خواهد بود هندوستان, که در کره جنوبی و در بیش از ده ها کشور دیگر از جمعه 30 اکتبر.
 • Charger Magsafe ، پرونده Portfolio Leather با Magsafe ، Silicone Shell for Iphone 12 Pro و Transparent Shell برای آیفون 12 Pro Max از جمعه 16 اکتبر در دسترس خواهد بود و نمونه کارها چرمی برای آیفون 12 Pro از جمعه 6 نوامبر در دسترس خواهد بود. شارژر دوتایی Magsafe و پرونده چرمی بعداً در دسترس خواهد بود.
 • برای یک دوره محدود ، مشتریان واجد شرایط که یک دستگاه جدید را خریداری می کنند (آیفون ، آیپد ، آی پاد لمسی ، Apple TV یا Mac) از یک سال اشتراک رایگان+ اشتراک و سه ماه اشتراک رایگان در Apple Arcade 10 بهره مند می شوند .
 • با استفاده از اپل One ، مشتریان از دسترسی ساده به بسیاری از خدمات اشتراک اپل بهره مند می شوند و می توانند بسته ای متناسب با نیازهای آنها و خانواده های خود را انتخاب کنند. ثبت نام در اپل یک پاییز امسال امکان پذیر خواهد بود.
 • مشتریان خدمات خرید و کمک یکسانی را در اپل دارند.com/fr و در فروشگاه اپل. مشتریان می توانند از کمک متخصصان اپل برای خرید ، انتخاب یک گزینه تأمین مالی ماهانه ، مبادله دستگاه های واجد شرایط ، کمک به تیم کمک دریافت کنند و از گزینه هایی مانند تحویل بدون تماس یا خروج فروشگاه اپل بهره مند شوند. از مشتریان و مشتریان برای مشورت اپل اپل دعوت شده است.com/fr/خرده فروشی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقدامات بهداشتی و ایمنی اعمال شده در فروشگاه ها و خدمات موجود.
 • مشتریان می توانند ضمانت محدود را با AppleCare+ گسترش دهند و از اولویت دسترسی 24/7 به کمک فنی بهره مند شوند.
 • کلیه مشتریانی که آیفون را از اپل خریداری می کنند می توانند از یک جلسه شخصی آنلاین با یک متخصص اپل بهره مند شوند که به آنها کمک می کند تا تمام امکانات ارائه شده توسط آیفون جدید خود را کشف و کشف کنند.

تعلیق موقت آیفون 12 در فرانسه

خرید و فروش آیفون 12 به عنوان احتیاط به حالت تعلیق در می آید*

این اقدام مربوط به مدل های MINI ، Pro و Pro Max آیفون 12 نیست. با ما ، شما اولویت ما هستید

محصول دیگری را بفروشید

*پس از اعلامیه های دولت در مورد عدم رعایت DAS TRONC که توسط وزیر دیجیتال و آژانس ملی فرکانس ها ذکر شده است.

IMG-Foot-Prix

پول نقد ، آسان: 5 یورو ارائه شده*

و اخبار در تمام طول سال برای زندگی دوم سبک زندگی شما

پول ، آسان: 5 یورو ارائه شده است. پیشنهاد یکبار استفاده معتبر به طور انحصاری در فروشگاه ، از 30 یورو خرید. به شرایط فروشگاه مراجعه کنید. با ثبت نام در خبرنامه ، شما موافقت می کنید ارتباطات تجاری نقدی آسان دریافت کنید و به خط مشی رازداری ما توجه داشته باشید. شما می توانید در هر زمان از لینک اشتراک مشترک یا از حساب مشتری خود مشترک شوید.

 • ما که هستیم ?
 • به ما بپیوند !
 • تبدیل شدن به یک حق رای دادن
 • 130 فروشگاه در فرانسه
 • از سرگیری با بهترین قیمت
 • محصولات خریداری شده
 • تخمین از راه دور را انجام دهید
 • مهلت و پرداخت فروش شما
 • پرسش
 • مخاطب
 • مطبوعات
 • ذکر پیشنهادات تجاری
 • اطلاع قانونی
 • شرایط عمومی
 • سیاست مدیریت کوکی
 • سیاست مدیریت اطلاعیه مشتری