تماس با ماسک: چگونه شماره خود را به راحتی مخفی کنیم ، نحوه تماس با شماره ماسک با تلفن هوشمند من | سامسونگ FR

نحوه تماس با شماره ماسک با تلفن هوشمند من

وقتی با شما تماس می گیرید ، ممکن است اتفاق بیفتد که شما همبستگی خود را به شماره خود نمی خواهید.

با ماسک تماس بگیرید: چگونه شماره خود را به راحتی پنهان کنیم

نیاز به تماس بدون شناسایی ? با شماره ماسک تماس بگیرید تا ناشناخته بمانید. این ساده و رایگان است ، هم از یک تلفن ثابت و هم با تلفن همراه ، صرف نظر از اپراتور شما.

 • به طور دقیق با یک تلفن همراه
 • به طور دقیق با تلفن ثابت
 • همیشه با موبایل
 • همیشه با تلفن ثابت

دلایل مختلفی برای برقراری تماس پنهان وجود دارد – که گاهی اوقات حالت مخفی یا حالت خصوصی خوانده می شود. برخی از آنها کاملاً مشروع هستند: به عنوان مثال ، وقتی می خواهید یک شماره خصوصی را حفظ کنید ، بدون اینکه آن را به خبرنگاران افشا کنید ، وقتی می خواهید با ماندن ناشناخته ، با یک سرویس تجاری یا اداری تماس بگیرید ، زمان گرفتن اطلاعات ، بدون آنکه خطرناک باشد ، پس از آن به خطر بیفتد ، به طرز سوءاستفاده ای به یاد می آورید ، یا وقتی می خواهید با یک دوست شوخی کنید. دیگران بسیار کمتر ، به خصوص وقتی صحبت از آزار و اذیت یک خبرنگار ناشناس می شود. با این حال ، شما باید بدانید که اپراتورهای تلفن هنوز اثری از تماس ها را حفظ می کنند و خدمات پلیس و عدالت کاملاً قادر به یافتن یک شماره هستند ، حتی نقاب دار ..

انگیزه های شما هرچه باشد ، می توانید با پنهان کردن شماره خود ، به طور دقیق یا دائمی ، هم با تلفن همراه و هم با خط ثابت خود ، تماس برقرار کنید. این حالت تماس رایگان است – دقیق تر ، هیچ هزینه اضافی ایجاد نمی کند – و می توانید از آن با هر تلفن و هر اپراتور استفاده کنید.

در هر صورت ، به یاد داشته باشید که گیرنده می تواند شماره های ناشناخته را کاملاً مسدود کرده و تماس شما را حتی بدون نیاز به رها کردن رد کند. با این حال ، توجه داشته باشید که شماره نقاب دار هنگام تماس با 15 (سامو) ، هفدهم (پلیس نجات) ، 18 (آتش نشان) یا 112 (شماره اضطراری اروپا) کار نمی کند.

نحوه تماس با شماره ماسک با تلفن همراه ?

کاملاً امکان پذیر است که هر از گاهی با یک تلفن همراه با شماره ماسک تماس گرفته شود. این روش صرف نظر از مدل تلفن و اپراتور یکسان است: فقط با پیشوند جهانی برخورد کنید.

 • برای برقراری تماس با شماره نقاب به صورت دقیق ، به سادگی کد را تهیه کنید #31# قبل از شماره گیرنده.
 • بنابراین ، برای تماس با شماره 0123456789 با ماسک شماره خود ، تایپ کنید #31#0123456789 قبل از راه اندازی تماس در صفحه کلید تلفن خود.
 • البته این حالت نقاب دار دائمی نیست و شما باید پیشوند را تهیه کنید #31# هر وقت می خواهید با شماره پنهان تماس بگیرید.

نحوه تماس با شماره ماسک با تلفن ثابت ?

تماس با شماره ای که هر از گاهی با تلفن ثابت ، با یا بی سیم تماس گرفته می شود کاملاً امکان پذیر است. این عملیات نیز رایگان است – به طور دقیق تر ، بدون هزینه اضافی – و اصل یکسان است ، هر مدل تلفن و اپراتور: دوباره برای تهیه پیشوند. از طرف دیگر ، کد با توجه به اپراتور متفاوت است !

 • برای برقراری تماس با شماره ماسک به طور دقیق با تلفن ثابت خود ، باید آهنگسازی کنید یک کد خاص قبل از شماره گیرنده.
  Bouygues Telecom: *1651
  رایگان: *31 *
  نارنجی و SOSH: 3651 یا 3172
  SFR و قرمز: 3651
 • برای سایر اپراتورها ، یکی از پیشوندهای فوق را امتحان کنید. به عنوان مثال ، OVH از 3651 برای تماس های ماسک شده دقیق استفاده می کند.
 • بنابراین ، برای تماس با شماره 0123456789 با ماسک شماره خود ، تایپ کنید *31*0123456789 اگر خط رایگان دارید یا 36510123456789 اگر خط نارنجی دارید.
 • همانطور که گفتیم ، این حالت نقاب دار دائمی نیست و هر بار که می خواهید با شماره پنهان تماس بگیرید باید با این پیشوند مقابله کنید.

چگونه می توان به طور سیستماتیک با شماره ماسک با تلفن همراه تماس گرفت ?

حتی اگر این کار را انجام ندهید ، می توانید با مخفی کردن شماره تلفن همراه خود ، تمام تماس های خود را برقرار کنید. چندین روش امکان پذیر است. به یاد داشته باشیم که دوباره ، این حالت تماس ماسک شده رایگان است ، حتی اگر به عنوان گزینه ارائه شود.

 • ساده ترین و جهانی ترین روش تهیه یک کد است. برنامه را باز کنید تلفن, روی کد ضربه بزنید *31# و مطبوعات دکمه تماس. یک اعلان به شما اطلاع می دهد که اپراتور شما سرویس تماس دائمی ماسک شده را فعال کرده است. شما دیگر پیشوند برای تهیه تماس های خود نخواهید داشت ، که همه در حالت مخفی انجام می شود. برای تأیید اینکه حالت مخفی دائمی به خوبی فعال شده است ، تایپ کنید *#31# و یک تماس را راه اندازی کنید. برای غیرفعال کردن کامل این سرویس تماس دائمی ماسک ، کد را تشکیل دهید #31# و یک تماس را راه اندازی کنید. باز هم ، اطلاعیه ای از اپراتور شما از این تغییر مطلع خواهد شد. این روش است که ما توصیه می کنیم: ابتدا آن را امتحان کنید.
 • راه دیگر برای اقدام به عبور از منطقه مشتری اپراتور ، در وب سایت خود یا از طریق یک برنامه اختصاصی است. برای فعال کردن حالت تماس مخفی به خدمات و گزینه ها نگاه کنید. بدیهی است که این روش با توجه به اپراتور متفاوت است – ما نمی توانیم آنها را به صورت موردی توصیف کنیم … – اما شما نباید در یافتن آن مشکل داشته باشید.
 • راه حل سوم و نهایی پیکربندی تلفن خود برای تماس با سیستماتیک با ماسک کردن شماره شما است. هم در اندروید و هم در زیر iOS امکان پذیر است.
 • در آیفون ، باز را باز کنید تنظیمات, به بخش بروید تلفن, سپس سوئیچ گزینه را غیرفعال کنید شماره من را نمایش دهید.
 • در Android ، این رویکرد مشابه است ، اما شما باید کمی شایع شوید زیرا این روش با توجه به نسخه سیستم و مدل تلفن متفاوت است ، بسیاری از تولید کنندگان که یک پوشش نرم افزاری را اضافه می کنند. در هر صورت ، به برنامه بروید تلفن, باز کن منوی اصلی (نقاط یا خطوط در گوشه ای در بالای صفحه) و انتخاب کنید تنظیمات یا پارامترهای تماس بگیرید. بقیه به سازنده بستگی دارد. با یک تلفن هوشمند سامسونگ ، انتخاب کنید خدمات اضافی, سپس شناسه تماس گیرنده را نشان دهید و انتخاب کنید شماره را پنهان کنید. با تلفن هواوی ، انتخاب کنید بیشتر در بخش اختصاص داده شده به سیم کارت شما شماره تماس گیرنده و انتخاب کنید شماره را پنهان کنید. با یک مدل Xiaomi ، به حساب های تلفنی, سپس تنظیمات پیشرفته, انتخاب کنید هویت تماس گیرنده, فشار دهید هویت تماس گیرنده در صفحه بعدی و در منوی نمایش داده شده ، انتخاب کنید شماره را پنهان کنید.

نحوه تماس منظم با شماره ماسک با تلفن ثابت ?

مانند یک تلفن همراه ، می توانید حالت تماس پنهان را به طور دائم در تلفن ثابت خود فعال کنید. خبر خوب این است که همه اپراتورها همان رویه را اتخاذ کرده اند ، بسیار ساده.

 • با تلفن خود کد را تشکیل دهید *31# و احتمالاً کلید تماس را فشار دهید. در اصل ، هنگامی که اپراتور شما سرویس تماس دائمی ماسک شده را فعال کرده است ، یک پیام صوتی به شما اطلاع می دهد. از این پس ، تمام تماس های شما بدون نیاز به تهیه پیشوند قبل از هر شماره ، در حالت نقاب قرار می گیرند. برای تأیید اینکه حالت مخفی دائمی به خوبی فعال شده است ، تایپ کنید *#31# و یک تماس را راه اندازی کنید. برای غیرفعال کردن کامل این سرویس ، کد را شماره گیری کنید #31# و یک تماس را راه اندازی کنید. باز هم ، یک پیام صوتی از طرف اپراتور شما را از تغییر مطلع می کند.
 • اگر ترجیح می دهید ، می توانید منطقه مشتری اپراتور ، در وب سایت آن یا از طریق یک برنامه اختصاصی را نیز طی کرده و با جستجو در خدمات و گزینه ها ، حالت تماس مخفی را فعال کنید.

نحوه تماس با شماره ماسک با تلفن هوشمند من

وقتی با شما تماس می گیرید ، ممکن است اتفاق بیفتد که شما همبستگی خود را به شماره خود نمی خواهید.

سپس باید تماس خود را با شماره ماسک انجام دهید.

در این حالت ، وقتی با یک شخص تماس می گیرید ، شماره شما در تلفن آنها نمایش داده نمی شود. خبرنگار شما بسته به مدل ، “شماره خصوصی” “شماره نقاب دار” یا “شماره ناشناخته” را می بیند.

با تلفن هوشمند کهکشان من با شماره ماسک تماس بگیرید

در این سؤالات متداول ، متوجه خواهید شد:

 • چگونه می توان تماس های خود را با شماره نقاب فعال کرد.
 • چگونه می توان تماس های شماره پنهان را غیرفعال کرد تا شماره شما دوباره در تلفن همبستگی شما ظاهر شود.

اگر می خواهید شماره تلفن خود را به طور دقیق ماسک کنید-یعنی می گویند برای یک تماس – شماره 31 # را در مقابل شماره ای که می خواهید بپیوندید اضافه کنید.

اگر می خواهید شماره خود را پنهان کنید برای چندین تماس, مراحل شرح داده شده را دنبال کنید. گزینه ها بسته به نسخه Android تلفن هوشمند شما ممکن است متفاوت باشد. توضیحات مربوط به مدل خود را دنبال کنید.

توجه: سیم کارت شما برای استفاده از این عملکرد باید فعال باشد.

نحوه تماس با ماسک شده / شماره تلفن همراه خود را پنهان کنید ?

اگر نمی خواهید شماره تلفن همراه خود را نشان دهید ، می توانید هنگام تماس با خبرنگاران خود به طور موقت یا حتی دائمی ، آن را پنهان کنید. در اینجا روش انجام با تلفن هوشمند اندرویدی یا آیفون اپل وجود دارد:

 1. برنامه “تلفن” را شروع کنید
 2. قبل از تعداد خبرنگار خود شماره 31 # را تهیه کنید

اگر می خواهید تمام تماس های ناشناس خود را برای راه دائمی انجام دهید ، در تنظیمات تلفن هوشمند خود گزینه “شماره پنهان کردن” را جستجو کنید.

شماره خود را به طور دقیق پنهان کنید

اگر می خواهید شماره تلفن خود را پنهان کنید از موبایل خود به طور دقیق ، یعنی برای تماس ، فقط باید قبل از تعداد خبرنگار خود سر و کار داشته باشید #31#. بنابراین شخصی که با او تماس می گیرید قادر به دیدن شماره شما نخواهد بود ، در حالت ناشناخته تماس می گیرید. مراقب باشید ، با این روش ، شماره شما به محض تماس بعدی شما ظاهر می شود ! اطلاعات دیگر ، این روش برای مخفی کردن شماره تلفن همراه شما به طور موقت رایگان است و با آیفون و همچنین یک موبایل اندرویدی کار می کند.

به تلفن هوشمند نیاز دارید ?

چگونه شماره خود را به طور دائم مخفی کنیم ?

از تنظیمات تلفن هوشمند خود می توانید شماره تلفن همراه خود را ماسک کنید یا نه. با یک تلفن همراه اندرویدی, برای اینکه شماره خود را در تمام تماس های بعدی خود فاش نکنید ، باید به تنظیمات برنامه “تلفن” بروید ، “پارامترهای بیشتر” یا “تنظیمات اضافی” را انتخاب کنید و روی “نمایش شناسه تماس گیرنده من” یا “هویت تماس گیرنده” کلیک کنید و در آخر انتخاب کنید “شماره را پنهان کن”. می توانید با انجام همان رویکرد و انتخاب “نمایش شماره” این ویژگی را غیرفعال کنید. اگر شما آیفون, به “تنظیمات” بروید ، سپس “تلفن” را انتخاب کنید و “نمایش شماره من” را انتخاب کنید. سپس فقط مکان نما را تغییر دهید (برای پنهان کردن شماره خود ، باید به رنگ خاکستری باشد). برعکس ، برای نمایش شماره تلفن همراه خود ، مکان نما باید سبز باشد.