خط مشی لغو فروشگاه پلی استیشن (FR Canada) ، PlayStation Plus: نحوه لغو اشتراک خود?

PlayStation Plus: چگونه اشتراک خود را لغو کنیم

شما نمی توانید برای خرید یک شناسه آنلاین ، بازپرداخت خود را لغو یا دریافت کنید.

اشتراک PlayStation Plus را لغو کنید

خط مشی لغو فروشگاه PlayStation

حق لغو و بازپرداخت شما به نوع محصولی که در فروشگاه پلی استیشن خریداری کرده اید بستگی دارد:

 • بازی ها ، برنامه های افزودنی بازی ، پاس فصلی ، مواد مصرفی در بازی و عناوین ویدیویی PlayStation®
 • پیش سفارش
 • گروه تبلیغاتی از نوع “3 برای قیمت 2” پیشنهادات
 • خدمات اشتراک
 • لوازم Drivests
 • تغییر شناسه آنلاین
 • خریدهای انجام شده در خارج از فروشگاه PlayStation
 • نحوه درخواست بازپرداخت

علاوه بر حقوقی که در زیر آمده است ، می توانید طبق قوانین مورد نظر از سایر حقوق لغو و بازپرداخت بهره مند شوید. این سیاست حقوق شما را به قانون محلی محدود نمی کند.

بازی ها ، برنامه های افزودنی بازی ، گذر فصلی ، مواد مصرفی در بازی و عناوین ویدیویی PlayStation

شما می توانید ظرف 14 روز از تاریخ خرید ، خرید محتوای دیجیتالی را لغو کنید و در کیف پول PSN خود بازپرداخت دریافت کنید ، مشروط بر اینکه شما شروع به بارگیری یا خواندن آن به طور مداوم نکرده اید.

محتوای دیجیتالی که شما شروع به بارگیری کرده اید یا اینکه به طور مداوم شروع به خواندن کرده اید و مواد مصرفی در بازی تحویل داده شده واجد شرایط بازپرداخت نیستند ، مگر اینکه محتوا معیوب باشد.

شما می توانید طی 14 روز از تاریخ خرید ، خرید خود را از یک گذرگاه فصلی لغو کنید و در کیف پول PSN خود بازپرداخت دریافت کنید ، مشروط بر اینکه شما شروع به بارگیری محتوای دیجیتال موجود نکرده اید (P. سابق., پسوندهای بازی) در پاس یا به طور مداوم آن را بخوانید.

اگر مواد مصرفی را در بازی در فروشگاه PlayStation خریداری کنید ، دفعه بعد که بازی را راه اندازی می کنید به شما تحویل داده می شود. در ضمن ، می توانید طی 14 روز از معامله خریدها را لغو کنید. اگر در حین بازی ، مواد مصرفی را در بازی خریداری کنید ، آنها بلافاصله به شما تحویل می شوند. بنابراین شما قادر به لغو این خرید نخواهید بود. مواد مصرفی در بازی عناصری مانند ارزهای مجازی هستند (P. سابق., مجموعه های نقدی FIFA یا GTA) ، پیشرفت ها و سایر عناصر در طول یک بازی کاهش می یابد.

پیش سفارش

شما می توانید در هر زمان قبل از تاریخ انتشار ، محتوای دیجیتالی پیش سفارش را لغو کرده و در کیف پول PSN خود بازپرداخت دریافت کنید. اگر تاریخ انتشار به پایان رسیده است ، هنوز هم می توانید نظر خود را تغییر دهید و در مدت 14 روز از پرداخت پیش سفارش ، بازپرداخت در کیف پول خود درخواست کنید ، مشروط بر اینکه شما شروع به بارگیری مطالب در دستگاه خود نکرده یا به طور مداوم آن را بخوانید.

اگر شروع به بارگیری قسمت اصلی سفارش کرده اید ، قادر به درخواست بازپرداخت نخواهید بود. لطفاً در نظر داشته باشید که اگر گزینه بارگیری خودکار در تنظیمات سیستم شما فعال شود ، بارگیری ها به طور خودکار قابل انجام هستند. برای غیرفعال کردن گزینه بارگیری خودکار ، به [Settings]> [System]> [بارگیری خودکار] بروید و کادر را با توجه به “پرونده های به روزرسانی برنامه” غیرفعال کنید.

اگر هنوز بارگیری محصول اصلی را شروع نکرده اید و سفارش شما شامل محتوای اضافی است که بلافاصله در دسترس است ، اگر پیش سفارش خود را لغو کنید و بازپرداخت در کیف پول PSN خود بازپرداخت می کنید ، این محتوا متوقف می شود. اگر محتوای اضافی درج نشده باشد ، تا آنجا که ممکن است بازپرداخت روش پرداختی که استفاده کرده اید دریافت خواهید کرد.

*ما نمی توانیم این کار را با روش های خاص پرداخت انجام دهیم. در این موارد ، بازپرداخت به کیف پول PSN شما ارسال می شود.

در صورت اصلاح تاریخ انتشار ، می توانید از حقوق بازپرداخت اضافی استفاده کنید. اطلاعات بالا و زیر این حقوق را با توجه به قوانین محلی محدود نمی کند.

پیشنهادات تبلیغاتی

می توانید خرید خود را از یک پیشنهاد گروه تبلیغاتی لغو کنید (پ. سابق., 3 بازی برای قیمت 2) ظرف 14 روز از تاریخ معامله و بازپرداخت در کیف پول PSN خود ، به شرط آنکه شما شروع به بارگیری پیشنهاد گروه یا خواندن مداوم آن کرده اید.

خدمات اشتراک

PlayStation Plus ، PlayStation Now و Spotify Premium

شما می توانید خرید خود را از یک اشتراک پلی استیشن به علاوه ، به پلی استیشن اکنون یا سرویس حق بیمه Spotify لغو کنید و در مدت 14 روز از تاریخ معامله اولیه ، حتی پس از شروع استفاده از اشتراک ، در کیف پول PSN خود بازپرداخت کنید. بازپرداخت را می توان به طرفداری کاهش داد تا منعکس کننده استفاده شما از این سرویس باشد. این می تواند منجر به دو معامله در تاریخچه حساب شما در حساب شما شود: بازپرداخت در کیف پول شما برای کل مبلغی که در ابتدا تعیین شده است ، سپس سرعت برای دوره استفاده از سرویس.

اگر هنگام ثبت نام در یک سرویس از یک آزمایش رایگان لذت می برید ، دوره لغو 14 روزه روزی را شروع می کنیم که سفارش شما را برای آزمایش رایگان می پذیریم و مدت زمان این آزمایش رایگان در دوره 14 روز گنجانده می شود. به عنوان مثال ، اگر برای یک آزمایش 7 روزه رایگان ثبت نام کنید و کیف پول شما در پایان آزمون از اشتراک گذاری پرداخت می شود ، 7 روز پس از سرعت روی کیف پول خود خواهید داشت تا لغو کنید.

توجه: هنگام خرید یک سرویس اشتراک پلی استیشن به علاوه ، پلی استیشن هم اکنون یا Spotify Premium ، یک صورتحساب دوره ای مداوم را می پذیرید (P. سابق., سالانه). شما می توانید با غیرفعال کردن گزینه [تجدید خودکار] در هر زمان پرداخت را متوقف کنید (برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید) اما ، پس از دوره لغو اولیه 14 روزه ، بازپرداخت برای پرداخت های قبلاً انجام شده دریافت نخواهید کرد. اگر گزینه [تجدید خودکار] را غیرفعال کنید ، اشتراک شما تا تاریخ پرداخت بعدی ، هنگامی که متوقف می شود ، ادامه می یابد.

پلی استیشن دیده شده*

شما می توانید اشتراک PlayStation خود را که در هر زمان مشاهده می شود ، لغو کنید ، اما پرداخت های قبلاً انجام شده قابل استرداد نیست ، مگر اینکه در غیر این صورت برای قانون مقرر شده باشد. اگر اشتراک خود را لغو کنید ، لغو در پایان دوره اشتراک فعلی به اجرا در می آید. برای لغو: در کنسول های PS4 ™ و PS3 and و در دستگاه های تلویزیون آتش نشانی آمازون ، به [تنظیمات] در برنامه مشاهده شده PS دسترسی پیدا کنید ، “اشتراک” را انتخاب کنید ، سپس روی “Dischable” کلیک کنید. در دستگاه های Android Mobile یا در یک مرورگر وب ، “مدیریت اشتراک” (احتمالاً در منوی تنظیمات) را انتخاب کنید و صفحه را برای “لغو اشتراک” پیمایش کنید و روی آن کلیک کنید (احتمالاً تحت عنوان “خلاصه اشتراک”). در غیر این صورت ، با +1-877-883-7669 تماس بگیرید. اگر اشتراک چند کانال را لغو کنید ، اشتراک شما در یک کانال اضافی لغو می شود.

*PlayStation Vue در فروشگاه PlayStation ™ فروخته نمی شود. PlayStation Vue را می توان به صورت آنلاین خریداری کرد https: // www.پلی استیشن.com/en-us/network/view/

عدم تأیید کیف پول

شما نمی توانید عرضه کیف پول PSN را لغو کنید. بودجه اضافه شده به کیف پول قابل استرداد نیست.

تغییر شناسه آنلاین

شما نمی توانید برای خرید یک شناسه آنلاین ، بازپرداخت خود را لغو یا دریافت کنید.

خریدهای انجام شده در خارج از فروشگاه PlayStation

ما بازپرداخت برای خریدهای انجام شده در خارج از فروشگاه PlayStation ، مانند کدهای بارگیری برای PlayStation®Plus و بازی های خاص ارائه نمی دهیم.

نحوه درخواست بازپرداخت در کیف پول PSN خود

اگر مایل به درخواست بازپرداخت در کیف پول PSN خود هستید ، لطفاً با کمک تماس بگیرید.

PlayStation Plus: چگونه اشتراک خود را لغو کنیم ?

اشتراک های جدید پلی استیشن بیشتر از ماه ژوئن در دسترس شما نیست ? ما توضیح می دهیم که چگونه ثبت نام خود را خاتمه دهید.

شما از حداقل 9.99 یورو در هر ماه خسته شده اید ، یا حتی در هر سال برای اشتراک PlayStation Plus خود ، یا حتی دیگر علاقه ای به فرمول های جدید راه اندازی شده توسط سونی در ماه ژوئن ندارید.

اشتراک اشتراک از این سرویس برای پلی استیشن 5 یا پلی استیشن 4 بسیار پیچیده نیست.

چگونه می توان از پلی استیشن بیشتر اشتراک کرد ?

شما روش های مختلفی برای اشتراک از PS دارید+. شما می توانید آن را از رابط وب یا از کنسول بازی خود انجام دهید.

از وب

 • به سایت پلی استیشن بروید و وارد حساب خود شوید.
 • به برگه بروید اشتراک، ابونمان در سمت چپ صفحه.
 • روی کلیک کنید اشتراک مشترک.

منبع: Frandroid

از PS5

 • از زمان پذیرش کنسول خود ، روی نماد به سمت راست بروید تنظیمات (چرخ ناچیز) از نوار بالا.

 • انتخاب کنید کاربران و حساب ها.

 • انتخاب کنید حساب> پرداخت و اشتراک> اشتراک ها> PlayStation Plus.

منبع: Frandroid

منبع: Frandroid

منبع: Frandroid

 • فشار دهید اشتراک مشترک.

از PS4

 • در نوار منو ، نماد را انتخاب کنید PlayStation Plus.
 • رفتن به اشتراک را مدیریت کنید, سپس در اشتراک، ابونمان.
 • روی کلیک کنید اشتراک مشترک.

اشتراک در تاریخ مهلت معمول بعدی غیرفعال خواهد شد.

چگونه می توان برای اشتراک PlayStation Plus خود بازپرداخت کرد ?

شما به اشتباه اشتراک کرده اید یا دیگر مطمئن نیستید که می خواهید از این سرویس استفاده کنید ? شما تا 14 روز پس از تاریخ معامله اولیه برای لغو اشتراک دارید. و این ، حتی اگر شروع به استفاده از آن کنید. متناسب با روزهای صرف استفاده از آن بازپرداخت می شود.

اگر از یک دوره آزمایشی 7 یا 14 روزه رایگان بهره مند شده اید ، دوره خاتمه در پایان دادگاه آغاز می شود.

اشتراک با روش دیگر

می توانید با مشخص کردن درخواست خود به این آدرس ها ، اشتراک خود را از طریق ایمیل فسخ کنید: Unscuccect@EU.پلی استیشن.com یا playstation@fr.پلی استیشن.کم.

شما می توانید از دوشنبه تا جمعه از ساعت 9:30 صبح تا 7:30 بعد از ظهر تا 01 70 70 07 78 به خدمات مشتری PlayStation برسید.

چه چیزی از بازی های کتابخانه شما تبدیل می شود ?

اگر از PlayStation Plus اشتراک خود را لغو کنید ، تمام بازی هایی که هر ماه به صورت رایگان به کتابخانه خود اضافه کرده اید غیرفعال می شود. برای استفاده از آنها باید آنها را در فروشگاه پلی استیشن خریداری کنید.

بازی هایی که با استفاده از تخفیف های PlayStation Plus خریداری کرده اید ، با این حال ، ملک شما و همچنین آواتارها و مجموعه های بازیابی شده به عنوان بخشی از اشتراک هستند.

آیا هنوز هم می توانید از مزایا لذت ببرید ?

با خاتمه اشتراک PlayStation Plus خود ، شما همچنین تمام مزایا را از دست می دهید (بازی ها ، بلکه در برخی از بازی های نابینا ، ذخیره آنلاین ، چند نفره آنلاین ، بسته های ارائه شده و غیره نیز قرار می دهید.).

بازسازی بیشتر پلی استیشن

اگر تصمیم گرفتید که در نهایت قبل از مهلت ماه آینده که گرفته می شود ، دوباره از خود استفاده کنید ، فقط از کنسول یا آنلاین خود به فضای فوق برگردید و روی آن کلیک کنید و روی آن کلیک کنید اشتراک را دوباره فعال کنید.

اگر اشتراک شما منقضی شده است و شما می خواهید خود را بازسازی کنید ، باید رویه آنلاین معمول ، در PS4 یا PS5 خود را دنبال کنید. سپس بازی های پلی استیشن خود را که قبلاً در اختیار داشتند بازیابی خواهید کرد.

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، همکاران ما به شما احتیاج دارند. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات آنها پاسخ دهید

Sony Playstastion 5 Digital Edition PS5 2020 رسمی FANDROID

نسخه دیجیتال پلی استیشن 5

مجموعه در فیلم

خبرنامه شخصی شما

ضبط شده است ! صندوق پستی خود را تماشا کنید ، در مورد ما خواهید شنید !

بهترین اخبار را دریافت کنید

داده های منتقل شده از این فرم برای Humanoid ، ناشر شرکت از سایت Frandroid به عنوان کنترل کننده درمان در نظر گرفته شده است. آنها به هیچ وجه به اشخاص ثالث فروخته نمی شوند. این داده ها با توجه به رضایت شما برای ارسال از طریق اخبار پست الکترونیکی و اطلاعات مربوط به محتوای سرمقاله منتشر شده در Frandroid ، پردازش می شوند. شما می توانید در هر زمان با کلیک بر روی لینک های قفل کننده موجود در هر یک از آنها ، با این ایمیل ها مخالفت کنید. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید با تمام خط مشی ما برای پردازش داده های شخصی خود مشورت کنید. شما حق دسترسی ، اصلاح ، پاک کردن ، محدودیت ، قابلیت حمل و مخالفت را به دلایل قانونی برای داده های شخصی مربوط به خود دارید. برای اعمال یکی از این حقوق ، لطفاً از طریق فرم تمرینی حقوق اختصاصی ما درخواست خود را انجام دهید.

اعلان های وب

اعلان های فشار به شما امکان دریافت هر کدام را می دهند اخبار fandroid در زمان واقعی در مرورگر یا تلفن Android خود.