ویژگی های اصلی مجموعه ناکس | سامسونگ FR ، سامسونگ ناکس برای مشاغل | متخصصان سامسونگ fr

سامسونگ ناکس

Knox Suite استقرار و پیکربندی تلفن ها ، تبلت ها و دستگاه های تلفن همراه را ساده می کند تا به طور خودکار پیکربندی شده و آماده استفاده به محض روشن شدن باشد. مدیران فناوری اطلاعات و مدیران سیستم می توانند برای انواع برنامه ها سیاست و برنامه نویسی محیطی را ارائه دهند. به عنوان مثال ، آنها می توانند کیوسک های اطلاعاتی ، پایانه های نقطه فروش ، پیروان موجودی یا سیستم های سرگرمی را بطور خاص طراحی کنند.

ویژگی های اصلی مجموعه ناکس

مجموعه طیف کاملی از ابزارها را برای محافظت ، استقرار و مدیریت کلیه دستگاه های تلفن همراه در تجارت خود ارائه می دهد. این سکویی است که از پلت فرم KNOX برای شرکت ، ناکس موبایل ثبت نام ، مدیریت ناکس و ناکس E-Fota ساخته شده است که راه حل های کاملی را برای ایجاد چرخه زندگی دستگاه های شما ساده ، ایمن و کارآمد ارائه می دهد.

مزایای اصلی مجموعه ناکس

  1. تعداد زیادی در یک: یک راه حل “پایان به انتها” ، یا از آن به صورت فرانسوی اداره می شود و تمام مراحل زندگی روزمره خود را در این شرکت پوشش می دهد.
  2. مدیریت مجوز ساده: برای استفاده از تمام محصولات با یک مجوز واحد.
  3. فرآیند ادغام ساده یا ورود به سیستم: یک ضبط واحد و شما به تمام محصولات Knox موجود دسترسی دارید.
  4. تجربه کاربر شفاف IT: مدیر فناوری اطلاعات می تواند به راحتی به کنسول های ناکس ارائه شده از طریق یک سیستم اتصال واحد دسترسی پیدا کند.

Knox Suite یک پیشنهاد شرکتی است که شامل محصولات زیر است:

  • پلت فرم ناکس برای شرکت – یک راه حل ناکس که به مدیران شرکت اجازه می دهد تا از ویژگی های امنیتی و مدیریتی مانند حفاظت از داده ها ، نظارت بر دانه و کنترل دستگاه ها و همچنین مدیریت همه کاره شناسایی اطلاعات و گواهینامه های تلفن های آندروید سامسونگ و تبلت های Tizen و ساعت ها استفاده کنند. شرکت.
  • ثبت نام موبایل ناکس – یک راه حل ناکس که به شما امکان می دهد هزاران دستگاه سامسونگ را همزمان برای تجارت خود ثبت کنید. هنگامی که کاربران دستگاه های خود را فعال کرده و به شبکه متصل می شوند ، به طور خودکار در تأمین کننده EMM (مدیریت تحرک سازمانی) ثبت می شوند.
  • Knox Manage – یک راه حل ناکس که به شما امکان می دهد از راه دور کل ناوگان دستگاه های تلفن همراه خود را مدیریت کنید. با استفاده از این EMM ، شما برای کنترل نحوه استفاده کاربران از دستگاه های خود ، استراتژی های مختلفی ایجاد خواهید کرد.
  • KNOX E -fota – یک راه حل KNOX که به شما امکان می دهد از راه دور سیستم عامل و به روزرسانی های ایمنی را در دستگاه ها بدون نیاز به تعامل کاربر مستقر کنید. با استفاده از KNOX E-FOTA ، شما یک کمپین ایجاد می کنید ، مدت زمان آن را مشخص می کنید ، به دستگاه های IT نسبت می دهید و به روزرسانی سیستم عامل را انتخاب کنید که در طول کمپین روی آنها نصب شود.

با استفاده از Knox Suite ، فقط یک کلید مجوز به شما امکان می دهد از تمام محصولات KNOX مرتبط با دستگاه های خود استفاده کنید. این بدان معنی است که شما می توانید از همان کلید مجوز KNOX در چندین دروازه مدیریت سرویس KNOX استفاده کنید.

سکوی ایمنی ناکس در دستگاه های سامسونگ ادغام شده است و به محض اینکه آنها را باز کنید و آنها را روشن کنید ، از آنها محافظت می کند. این ویژگی های امنیتی چند لایه را برای سخت افزار و نرم افزار مانند رمزگذاری و عایق داده ها ارائه می دهد ، که از دستگاه ها در برابر نفوذ ، نرم افزار مخرب و تهدیدهای مضر محافظت می کند. داده های شخصی ضبط شده در دستگاه های سامسونگ در برابر تهدیدهای تلفن همراه مانند باج افزار ، نرم افزار مخرب و ریشه غیرمجاز محافظت می شوند ، حتی در هنگام استفاده از دستگاه خود. تمام جنبه های امنیتی را در سایت اختصاصی ما کشف کنید.

ایمن توسط ناکس

استقرار و فعال سازی

Knox Suite استقرار و پیکربندی تلفن ها ، تبلت ها و دستگاه های تلفن همراه را ساده می کند تا به طور خودکار پیکربندی شده و آماده استفاده به محض روشن شدن باشد. مدیران فناوری اطلاعات و مدیران سیستم می توانند برای انواع برنامه ها سیاست و برنامه نویسی محیطی را ارائه دهند. به عنوان مثال ، آنها می توانند کیوسک های اطلاعاتی ، پایانه های نقطه فروش ، پیروان موجودی یا سیستم های سرگرمی را بطور خاص طراحی کنند.

شما می توانید نسخه های سیستم عامل و به روزرسانی های ایمنی را در مورد دستگاه های شرکت بررسی کنید ، به روزرسانی های خاص را در مورد کلیه دستگاه های مدیریت شده برنامه ریزی کرده و نسخه های سیستم عامل پایدار را برای برنامه های تجاری مستقر کنید. به عنوان یک مشتری Knox Suite ، شما همچنین می توانید از دسترسی به آخرین ویژگی های KNOX که می توانند به طور شفاف در سازمان شما یکپارچه شوند ، در هنگام آزاد شدن از آن بهره مند شوید.

سازگاری دستگاه ها با راه حل های ناکس با توجه به منطقه و / یا آخرین نسخه پشتیبانی از پلت فرم ناکس متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر با تیم فروش محلی سامسونگ خود تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر ، از رفتن به وب سایت سامسونگ فرانسه برای متخصصان دریغ نکنید.

سامسونگ ناکس

برای شرکت ها طراحی شده است.
تحسین شده توسط دولت.

سامسونگ ناکس مستقیماً در تلفن های هوشمند و تبلت های سامسونگ کهکشان از پردازنده خود ادغام می شود ، با یک سری راه حل ها برای استفاده بیشتر از این پلتفرم. پیکربندی آسان. برای امنیت مدیریت بی دردسر و امنیت در سطح دفاعی که دولت ها در سراسر جهان* اعتماد دارند.

در پس زمینه سیاه ، سه نماد انتزاعی سفید که سه ساختمان را نشان می دهد ، یک سپر و یک تلفن با دو ابزار در بالا در پس زمینه سیاه ، سه نماد انتزاعی سفید که سه ساختمان را نشان می دهد ، یک سپر و یک تلفن با دو ابزار در بالا

*سامسونگ ناکس با موفقیت به بسیاری از الزامات امنیتی تعیین شده توسط دولت ها و شرکت های بزرگ در سراسر جهان پاسخ داد و به کاربران حرفه ای راه حل امنیتی بالایی ارائه داد – https: // www.سامسونگکنوکس.com/fr/knox-platform/knox-

ایمن توسط ناکس

سامسونگ ناکس به طور بومی در هر دستگاه تلفن همراه سامسونگ ادغام شده است. ناکس تضمین می کند که داده های محرمانه و حساس در هر کجا که هستید ایمن است. همه دستگاه های ما در هر سطح و در زمان واقعی محافظت می شوند. این محافظت است که می توانید روی آن حساب کنید.

سپر سپر

مجموعه ناکس برای تحرک شرکت

Knox Suite به مدیران IT اجازه می دهد تا در طول چرخه زندگی دستگاه ها روی نیازهای شرکت تمرکز کنند. برای کنترل و بهره وری حداکثر ، امنیت ، استقرار و مدیریت کل پارک دستگاه های تلفن همراه شرکت خود را ایمن ، مستقر و مدیریت کنید.

در مقابل یک پس زمینه سفید ، سه فلش سایه دار ، انتزاعی در آبی تیره ، آبی روشن ، بنفش و صورتی قرار دارد در مقابل یک پس زمینه سفید ، سه فلش سایه دار ، انتزاعی در آبی تیره ، آبی روشن ، بنفش و صورتی قرار دارد

دستگاه های سازگار با توجه به نیاز شما

با سامسونگ ناکس ، در تصویر خود و نیازهای خود برای استقرار دستگاه های تلفن همراه سازگار با تیم های شما شخصی سازی کنید. از کیوسک های تعاملی گرفته تا ابزارهای ارزیابی مارک دیجیتال ، سامسونگ ناکس به راحتی و به سرعت دستگاه های کهکشان سامسونگ را تغییر می دهد تا آنها را با نیازهای شما سازگار کند.

دو زن از هر دو طرف از پیشخوان یک فروشگاه عکاسی می شوند ، این زن فروش که دو کیسه را به مشتری منتقل می کند

چرا به سامسونگ ناکس اعتماد کنید ?

بیش از 20،000 شرکت در سراسر جهان در حال حاضر به سامسونگ ناکس اعتماد می کنند تا دستگاه های گلکسی سامسونگ خود را تأمین و مدیریت کنند. به لطف استانداردهای امنیتی بی نظیر ، این بستر انتخاب دولت ها و سربازان از سراسر جهان است. تأیید شده توسط گارتنر که 27 یادداشت “قوی” را از میان 30 مورد ارزیابی به وی اختصاص داده است. *

سه مربع سفید گرد در جلوی پس زمینه سیاه به صورت آنلاین نشان داده می شوند. هر مربع در مرکز خود متن سیاه دارد سه مربع سفید گرد در جلوی پس زمینه سیاه به صورت آنلاین نشان داده می شوند. هر مربع در مرکز خود متن سیاه دارد

*سکوی Knox 3.2 از گزارش گارتنر 27 از 30 یادداشت “قوی” دریافت کردند. گارتنر ، شرکت. سیستم عامل های موبایل و ایمنی دستگاه ها: مقایسه سیستم عامل ها ، پاتریک هویسی ، 6 مه 2019 https: // www.سامسونگکنوکس.com/fr/blog/سامسونگ-KNOX-PLATFORM-3-2-RECEIVES-strings-by-Gartner

آنها به ما اعتماد کردند

ناکس مکان های خرده فروشی را تبدیل می کند

هر یک از 14000 کارمند شرکت راه آهن Abellio به تلفن های هوشمند دیگری که به طور متفاوتی پیکربندی شده اند. دریابید که چگونه Knox Configure و Knox Mobile ثبت نام این شخصی سازی را ممکن کرده است.

ناکس در خدمات بهره وری تکنسین ها

کشف کنید که چگونه Savpro به لطف قرص های سخت شده مرتبط با راه حل های ناکس ، محیط کار تیم های میدانی خود را بهینه کرده است. این پایانه های جامد و قابل اعتماد به تکنسین ها اجازه می دهند تا بهره وری و امنیت را بدست آورند.

پتانسیل سامسونگ ناکس را کاوش کنید

تبدیل به شغلی شوید که با یک سیستم باز کار می کند اما با خیال راحت کار می کند. امروز درباره سامسونگ ناکس بیشتر بدانید و آن را به صورت رایگان امتحان کنید.

یک نور روشن ساختمانها را روشن می کند

خبرنامه ما را دریافت کنید

درخواست نقل قول

به ما کمک کنید تا راه حل ایده آل برای فعالیت خود را پیدا کنید.

معاونت

ما به سؤالات شما خاص برای محصول مانند استفاده از محصول دستگاه های شما ، وضوح علائم و غیره پاسخ خواهیم داد.

با ما تماس بگیرید

ما به شما کمک خواهیم کرد تا راه حل مناسبی برای تجارت خود پیدا کنید.

کمک خرید

کمک فنی

پنجره پاپ آپ را ببندید

شما دسترسی دارید

با انتخاب ادامه ، به یک وب سایت دسترسی خواهید یافت

این وب سایت با سیاست حفظ حریم خصوصی خود ، سطح امنیت و شرایط استفاده از آن اداره می شود

پنجره پاپ آپ را ببندید

با تشکر !

در خواست شما ارسال شد. ما به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

پنجره پاپ آپ را ببندید

درخواست تماس

• اگر فردی هستید ، اینجا را کلیک کنید
• اگر درخواست شما مربوط به کمک است ، اینجا را کلیک کنید
• اگر درخواست شما مربوط به فروشگاه Samsung Pro است ، با شماره 01 83 82 82 00 (6 روز در هفته ، 9 صبح -20 ساعت) با کمک تماس بگیرید یا با سؤالات متداول مشورت کنید.

* این قسمت مورد نیاز است

* این قسمت مورد نیاز است

* این قسمت مورد نیاز است

ایمیل حرفه ای * لازم است

* این قسمت مورد نیاز است

علاقه تولید شده * لازم است
علاقه تولید شده

* این کادر انتخاب مورد نیاز است

* این قسمت مورد نیاز است

* این قسمت مورد نیاز است

* این قسمت مورد نیاز است

* این قسمت مورد نیاز است

تعداد کارمندان * لازم است

* این قسمت مورد نیاز است

تأیید منقضی شده. لطفا جعبه را بازیابی کنید.

من آگاه هستم.e که داده های من توسط سامسونگ الکترونیک فرانسه به عنوان کنترل کننده و توسط هر پیمانکار فرعی برای دریافت ارتباطات تجاری از سامسونگ از طریق ایمیل در مورد پیشنهادات سامسونگ و ویژگی های جدید که احتمالاً مورد علاقه من است ، پردازش می شود.
من می توانم رضایت خود را پس بگیرم و/یا حق دسترسی ، مخالفت ، اصلاح ، حذف و قابلیت حمل و نقل خود را در هر زمان ، از این صفحه ، از این صفحه استفاده کنم ، مشخص می کنم که من یک حرفه ای هستم. من حق دارم شکایتی را به CNIL ارسال کنم. من در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی سامسونگ B2B آموختم.

* لطفاً خط مشی رازداری سامسونگ را بپذیرید

* این کادر انتخاب مورد نیاز است

من نمی خواهم ارتباطات تجاری را از طریق محصولات و خدمات سامسونگ دریافت کنم ، از طریق تلفن.

من نمی خواهم از طریق ایمیل ارتباطات تجاری را از طریق محصولات و خدمات سامسونگ دریافت کنم.

* لطفاً خط مشی رازداری سامسونگ را بپذیرید