استفاده از رمزهای عبور برای برنامه – کمک اپل (FR) ، نحوه ایجاد رمز عبور برنامه در Google – LE Blog SafetyMania

نحوه ایجاد رمز عبور برنامه در Google

از آنجا که Google ایمنی خود را تقویت کرده است ، لازم است این نوع رمز عبور اختصاصی ایجاد کنید ، به عنوان مثال برای پیکربندی ارسال دوربین خود از دوربین (پارامترهای SMTP).

با شناسه اپل خود با استفاده از رمزهای عبور برای برنامه به برنامه های کاربردی متصل شوید

رمزهای عبور برنامه به شما امکان می دهد با خیال راحت از شناسه اپل خود برای اتصال به برنامه های ایجاد شده توسط توسعه دهندگان غیر از اپل استفاده کنید. برخی از برنامه های ایجاد شده توسط توسعه دهندگان به غیر از اپل از شما می خواهند با شناسه اپل خود ارتباط برقرار کنید ، تا برنامه بتواند به اطلاعاتی مانند ایمیل ، مخاطبین و تقویم هایی که در iCloud ذخیره می کنید دسترسی پیدا کنید. برای اطمینان از اینکه رمز ورود شناسه اپل شما توسط برنامه ذخیره نمی شود یا جمع آوری می شود ، می توانید برای ایجاد یک رمز عبور برای حساب اپل خود ایجاد کنید تا فقط با این برنامه مورد استفاده قرار گیرد. شما از این رمز عبور برای برنامه استفاده می کنید وقتی برنامه از شما می خواهد با شناسه اپل خود ارتباط برقرار کنید. برای تولید و استفاده از رمزهای عبور برای کاربرد ، شناسه اپل شما باید با شناسایی با دو عامل محافظت شود.

رمز عبور برای برنامه ایجاد کنید

 1. به وب سایت AppleID متصل شوید.سیب.کم.
 2. در بخش اتصال و امنیت ، رمزهای عبور را برای برنامه ها انتخاب کنید.
 3. ایجاد یک رمز عبور برای برنامه را انتخاب کنید یا دکمه ADD را انتخاب کنید ، سپس دستورالعمل های نمایش داده شده در صفحه را دنبال کنید.
 4. رمز ورود را برای برنامه در قسمت در نظر گرفته شده برای رمز عبور برنامه وارد یا چسب بزنید.

رمزعبور را برای برنامه لغو کنید

25 رمز عبور برای برنامه می تواند همزمان فعال باشد. در صورت لزوم می توانید این موارد را به صورت جداگانه یا به طور کلی لغو کنید.

 1. به وب سایت AppleID متصل شوید.سیب.کم.
 2. در بخش اتصال و امنیت ، رمزهای عبور را برای برنامه ها انتخاب کنید.
 3. دکمه Delete را در کنار رمزعبور مورد نظر برای حذف یا لغو همه چیز انتخاب کنید.

پس از غیرفعال کردن رمز عبور ، برنامه ای که با آن در ارتباط است از حساب شما جدا می شود ، تا زمانی که یک رمز عبور جدید ایجاد نشود و دوباره به هم وصل شوید.

هر زمان که رمز عبور اصلی شناسه اپل خود را تغییر داده یا تنظیم مجدد کنید ، تمام رمزهای عبور شما برای برنامه به طور خودکار ابطال می شوند تا از ایمنی حساب خود محافظت کنند. سپس باید یک رمز عبور جدید برای برنامه هایی برای برنامه هایی که می خواهید با استفاده از این نوع رمز عبور ادامه دهید ایجاد کنید.

اطلاعات مربوط به محصولاتی که توسط اپل تولید نشده اند ، یا به وب سایت های مستقل که توسط اپل بررسی نشده و مورد آزمایش قرار نمی گیرند ، فقط به عنوان یک نشانه ارائه شده است و هیچ توصیه ای را تشکیل نمی دهد. اپل نمی تواند مسئولیت استفاده از چنین سایت ها یا محصولات شخص ثالث یا عملکرد آنها را بر عهده بگیرد. اپل به هیچ وجه قابلیت اطمینان یک وب سایت شخص سوم یا صحت اطلاعاتی را که دومی ارائه می دهد تضمین نمی کند. برای اطلاعات بیشتر با تامین کننده تماس بگیرید.

نحوه ایجاد رمز عبور برنامه در Google

در این مقاله خواهیم دید که چگونه یک رمز عبور برنامه Google ایجاد کنیم.

از آنجا که Google ایمنی خود را تقویت کرده است ، لازم است این نوع رمز عبور اختصاصی ایجاد کنید ، به عنوان مثال برای پیکربندی ارسال دوربین خود از دوربین (پارامترهای SMTP).

برای شروع ، به حساب Google خود متصل شوید. پس از آن:

 1. به تنظیمات حساب Google خود بروید
 2. سپس به تنظیمات “امنیت” بروید
 3. در اینجا ، در چارچوب “اتصال به Google” بررسی کنید که “اعتبار سنجی دو مرحله” به خوبی فعال شده است (اگر اینگونه نیست ، پس از مراحل آن را فعال کنید)
 4. سپس بر روی “رمزهای عبور برنامه ها” کلیک کنید
 5. دوباره وصل کردن
 6. یک برنامه را با استفاده از منوی Drop -down انتخاب کنید ، در غیر این صورت جعبه را با “دوربین” به عنوان مثال سفارشی کنید
 7. روی “تولید” کلیک کنید
 8. یک پنجره باز می شود و رمز عبور تولید شده در مستطیل زرد نشان داده شده است. مهم : به این رمز عبور خوب توجه داشته باشید زیرا بعد از آن دیگر دسترسی نخواهید داشت.
 9. روی “خوب” کلیک کنید
 10. رمز ورود برنامه شما ایجاد شده است.

توضیحات ویدیویی در زیر.

اکنون می توانید عملکرد SMTP را برای ارسال عکس دوربین خود از طریق ایمیل مانند اینجا پیکربندی کنید.