با ما تماس بگیرید., FranceConnect – به سادگی به خدمات عمومی دسترسی پیدا کنید

FranceConnect رویه های بیش از 40 میلیون نفر را ساده می کند

این زمانی است که کلاهبرداری شروع می شود. “زن نام و نام من را ذکر کرد و از من خواست که هویت خود را تأیید کنم. من تکان دادم و بعد مرا راه اندازی کردم “شما در آن متولد شدید (. ) ژوئن 1997 “، بدون زایمان. من بلافاصله فهمیدم که این کلاهبرداری است بنابراین روز به او نگفتم “.

مخاطب

با تولید کننده API مستقیماً در حال مورد تماس باشید. در صفحه ای که آن را توصیف می کند ، یک لینک مخاطب پیدا خواهید کرد.

API.گوا.FR برای مراجعه به API های موجود محتوا است. بنابراین ما نمی توانیم شما را در مورد یک API خاص به شما اطلاع دهیم.

یک API اضافه کنید

درخواست اضافه کردن به کاتالوگ به طور مستقل از طریق GitHub انجام می شود. درخواست شما در اسرع وقت بررسی می شود و ما در صورت لزوم به شما در بهبود آن کمک خواهیم کرد.

در صورت رعایت معیارهای زیر می توان API را ارجاع داد.

 • API باید توسط سازمانی مسئول مدیریت یک سرویس عمومی اداری تولید و اداره شود (به عنوان مثال: ادارات دولتی متمرکز و غیرمتمرکز ؛ مقامات محلی ؛ مؤسسات عمومی از ماهیت اداری ؛ سازمان هایی که مدیریت طرح های حفاظت اجتماعی …).
 • API باید طبق قوانین روشن و پایدار ، بهبود یا ایجاد خدمات ارائه شده توسط سایر سازمان ها (عمومی یا خصوصی) را فراهم کند و از قبل ابلاغ شود.
 • API باید مستندات فنی روشنی داشته باشد که از طریق اینترنت قابل دسترسی باشد.
 • اگر برای دسترسی به آن باید درخواستی توسط مجدداً انجام شود ، روش درخواست نیز باید از طریق اینترنت در دسترس باشد.
 • باید بدون مداخله انسانی ، API را آزمایش کرد. این را می توان از طریق یک نهاد عمومی ، توزیع نشانه های آزمایشی یا حتی یک محیط “ماسهبازی” که داده های کاذب را برمی گرداند ، اما به قالب های یکسان با موارد بدست آمده پس از ثبت نام بدست آورد.

یک سرویس اضافه کنید

درخواست اضافه کردن به کاتالوگ به طور مستقل از طریق GitHub انجام می شود. درخواست شما در اسرع وقت بررسی می شود و ما در صورت لزوم به شما در بهبود آن کمک خواهیم کرد.

در صورت رعایت معیارهای زیر ، می توان یک سرویس را ارجاع داد.

 • این سرویس باید به یکی از ویژگی های اساسی آن یک یا چند API ارجاع شده بستگی داشته باشد.
 • این سرویس باید از طریق اینترنت در دسترس عموم باشد.

بهبود سایت API.گوا.خط

شما یک مشکل را مشاهده کرده اید یا می خواهید در کاتالوگ پیشرفت کنید ?

بررسی کنید که این پیشرفت قبلاً برنامه ریزی نشده است و اگر اینگونه نباشد ، آن را در GitHub پیشنهاد دهید.

دیگران

درخواست شما مربوط به یکی از API های کاتالوگ است ، مستقیماً با استفاده از ایمیل مخاطب موجود در صفحه توضیحات API با تأمین کننده تماس بگیرید.

موضوع شما مربوط به API است.گوا.به طور کلی. سوال خود را از ما بپرسید.

FranceConnect و مورچه ها

درخواست شما مربوط به استفاده از FranceConnect است ، برای پشتیبانی از FranceConnect بنویسید .

درخواست شما مربوط به ثبت نام یا درخواست کارت خاکستری است ، با مورچه ها تماس بگیرید .

شما نمی توانید API مورد نیاز خود را پیدا کنید ?

شما می خواهید یک API به اشتراک بگذارید ?

FranceConnect روشهای بیش از 40 میلیون نفر

FranceConnect راه حل ارائه شده توسط دولت برای تأمین و ساده سازی اتصال به بیش از 1400 سرویس آنلاین است.

صرفه جویی در وقت

خود را ایمن کنید
اطلاعات

دیگر ایجاد نکنید
حساب جدید

آخرین اخبار

دوشنبه 14 اکتبر 2022 حساب آموزش من به FranceConnect منتقل می شود+

از 25 اکتبر ، استفاده از FranceConnect+ به جای FranceConnect برای تأیید خرید آموزش خود در مورد انطباق من ضروری است.گوا.خط. برای ادامه استفاده از این سرویس ، ما از شما دعوت می کنیم تا یک هویت دیجیتالی ایجاد کنید.

پنجشنبه 22 سپتامبر 2022 FranceConnect بیش از 40 میلیون کاربر است

با 40 میلیون کاربر ، 1440 سرویس آنلاین متصل و بیش از 19 میلیون فرانسوی که 4 بار و بیشتر در سال از FranceConnect استفاده می کنند ، FranceConnect همچنان در سیکسیسی دیجیتال فرانسوی لنگر می زند.

سه شنبه 6 سپتامبر 2022 توصیه های ما برای محافظت از شما در برابر کلاهبرداری و سرقت هویت

هرگز اطلاعات شخصی حساس مانند هویت خود ، شناسه یک حساب آنلاین ، رمز عبور یا شماره تأمین اجتماعی خود را ، چه از طریق تلفن ، پیام کوتاه و چه از طریق ایمیل به افراد یا سازمان هایی که با اطمینان تأیید نکرده اید ، ارتباط برقرار نکنید.

➝ تمام توصیه های ما را ببینید

FranceConnect را کشف کنید+

FranceConnect+ نسخه FranceConnect است که در حساس ترین مراحل شما از شما پشتیبانی می کند.

تمام خدمات موجود از طریق FranceConnect را کشف کنید

به لطف FranceConnect بیش از 1400 مرحله در دسترس است.

کمک خواستن ?

آیا اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کرده اید؟ ?

با پاسخ دادن به پرسشنامه ما به ما کمک کنید تا از FranceConnect بهتر پشتیبانی کنیم. ناشناس است و شما را کمتر از 2 دقیقه می برد.

 • شرایط استفاده از خدمات
 • اطلاع قانونی
 • ما در مورد ما صحبت می کنیم
 • با سؤالات متداول ما مشورت کنید
 • شریک شوید
 • با ما تماس بگیرید
 • دسترسی
 • نقشه سایت
 • سایت های دیگر:
 • قسمتی.گوا.خط
 • خدمات عمومی.خط
 • دولت.خط
 • داده ها.گوا.خط

FranceConnect: مراقب این کلاهبرداری جدید و گسترده باشید که هدف از داده های شخصی شما است

مقیاس SK لژیون است. در حال حاضر ، برخی از افراد به منظور استخراج اطلاعات شخصی ، وانمود می کنند که با همکاران خود عوامل FranceConnect هستند.

این مهم است که همیشه بدانید چه کسی در انتهای دیگر خط است. اگر بسیاری از کلاهبرداری ها از طریق پیام کوتاه ارسال می شوند ، برخی دیگر در هنگام تماس تلفنی انجام می شوند.

با توجه به چندین شهادت جمع آوری شده توسط CNEW ، قربانیان در مورد رویکردهای اخیر از طرف نمایندگان فرانسوی هشدار داده اند “. این سرویس شناسایی و احراز هویت آنلاین ، اطلاعات خاصی را در لیست قرار داده و ارتباط آنها را با خدمات مختلف مدیریت عمومی تسهیل می کند.

به نوبه خود ، افراد مخرب به دنبال به دست آوردن داده های شخصی هستند. “این یک شماره لپ تاپ است که با من تماس گرفته است. من با زنی روبرو شدم که خودش را به عنوان کارمند FranceConnect معرفی کرد. او به من گفت که باید ثبت نام خود را روی سکو نهایی کنم. “.

“تاریخ تولد خود را تأیید کنید”

این زمانی است که کلاهبرداری شروع می شود. “زن نام و نام من را ذکر کرد و از من خواست که هویت خود را تأیید کنم. من تکان دادم و بعد مرا راه اندازی کردم “شما در آن متولد شدید (. ) ژوئن 1997 “، بدون زایمان. من بلافاصله فهمیدم که این کلاهبرداری است بنابراین روز به او نگفتم “.

شخص دیگری در CNEWS همان روند را توصیف کرد. وی گفت: “همکار به سرعت به سؤال زیر رفت و می خواست شماره تأمین اجتماعی من را تأیید کند. او سه چهره اول خوب را به او داد و سپس منتظر تکمیل من شد. “.

“شما یک تأیید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد ، آدرس خود را به من یادآوری کنید”

قربانی اول نشان می دهد که ، با وجود لحن مسخره کننده نسبتاً قابل تشخیص ، به اصطلاح کارمند FranceConnect شرکت خود را ادامه داد. وی گفت: “او اعلام كرد كه من قصد دارم از طریق ایمیل اعلان دریافت كنم كه به من اجازه می دهد تا قبل از اینکه آدرس ایمیل خود را از من بخواهم به راحتی شناسه هایم را اصلاح کنم.”.

در 19 مه ، بیش از 1.400 عضو Agricole Mutuality (MSA) قربانی سرقت هویت در FranceConnect بوده اند.

در سال 2022 ، سرویس آنلاین حتی به دنبال چندین کلاهبرداری مجبور به قطع ارتباط از بیمه درمانی (AMELI) بود. در پاسخ به تهدیدهای مربوط به امنیت داده ها ، این پلتفرم به منظور دسترسی به خدماتی که در آن معاملات مالی انجام می شود ، از ابزار جدید FranceConnect+خود رونمایی کرده بود.

با ما در تماس ، FranceConnect در مورد توصیه های آن به ما گفت. شما نباید “هرگز با اطلاعات شخصی حساس مانند هویت آن ، شناسه یک حساب آنلاین ، رمز عبور یا شماره تأمین اجتماعی آن ، اعم از تلفن ، پیام کوتاه و یا از طریق ایمیل به افراد یا سازمان های غیر معتبر با اطمینان ارتباط برقرار نکنید. ما هنگام برقراری ارتباط با افراد در اینترنت یا از طریق تلفن ، کلاهبرداران با استفاده از ابزارهای دیجیتالی (ایمیل ، شبکه های اجتماعی و غیره) و همچنین پیامک یا تماس های تلفنی ، کاربران خود را با بیشترین هوشیاری فرا می خوانیم تا وانمود کنند که برای سازمانهای رسمی برای استخراج شخصی هستند. یا اطلاعات شناسه ، رمزهای عبور. ما همچنین آنها را براساس ایمیل های اعلان دریافت شده هنگام اتصال توسط FranceConnect و سابقه اتصال موجود از داشبورد FranceConnect ، آنها را بررسی می کنیم.