دوست سیتروئن: بهترین ورق فنی و فنی – اتومبیل – Frandroid ، Citröen Friend: قیمت ، استقلال ، اجراها ، باتری ، تمام دانش

Citröen Friend: قیمت ، استقلال ، اجراها ، باتری ، همه را می شناسید

Contents

پس از خرید ، دوست Citroën با قیمت 6،900 یورو ارائه می شود ، قیمتی که در آن پاداش زیست محیطی باید از 900 یورو حذف شود. این یک قیمت بسیار رقابتی است ، حتی اگر بسیار بالاتر از قیمت یک چرخ دو چرخ باشد. شگفت انگیزترین این است که این ماشین برقی کوچک مستقیماً از FNAC-Darty در دسترس است.

دوست سیتروئن

Citroën AMI یک ماشین برقی است که در فوریه 2020 برای بازاریابی در ژوئن 2020 اعلام شده است. این تفاوت دارد که بدون مجوز و از 14 سالگی انجام شود. این دوست می تواند به سرعت 45 کیلومتر در ساعت با یک زوج بلافاصله برسد و طیف وسیعی از 70 کیلومتر دارد. این تنها در 3 ساعت در یک سوکت بخش داخلی 220 ولت ، “مانند تلفن هوشمند” شارژ می شود.

از کجا بخریم
دوست سیتروئن با بهترین قیمت ?

8،190 یورو این پیشنهاد را کشف کنید

موجود در راهنماهای خرید

درباره دوست سیتروئن بیشتر بدانید

“” دوست یک شیء ضد سازگار است »، خود را در مطبوعاتی خود در مورد ماشین برقی جدید خود ، به درستی افتخار می کند. دوست سیتروئن مانند سایر موارد ، هم در امکانات و هم در مدل اقتصادی آن که باعث می شود بیشترین تعداد را در دسترس قرار دهد.

این خودروی برقی کوچک دو نفره یک الگوی فوق العاده فشرده تنها 2.41 متر (حتی کوچکتر از 2.69 متر هوشمند) ارائه می دهد ، که پارک کردن در شهر را ایده آل می کند و یک قطر بسیار سرقت برای ساده کردن مانورها ارائه می دهد. حتی بیشتر ، می توان آن را بدون مجوز انجام داد ، که باعث می شود از 14 سالگی برای همه در دسترس باشد ، مشروط بر اینکه مجوز BSR یا AM را داشته باشید ، مانند اسکوتر ، اما راحت تر و ایمن تر.

مزایا و مضرات مجوز بدون مجوز

ماشین بدون مجوز ، دوست سیتروئن از 45 کیلومتر در ساعت تجاوز نمی کند ، اما موتور الکتریکی 100 ٪ آن بلافاصله گشتاور موجود ، رانندگی سیال و سکوت برقی را ارائه می دهد. باتری 5.5 کیلووات ساعت آن ، خودمختاری 70 کیلومتر و شارژ مجدد را در 3 ساعت در یک پلاگین خانگی 220 ولت ارائه می دهد ، ” مثل تلفن هوشمند »».

با دوست سیتروئن ، گروه PSA به وضوح دانش آموزان کالج ، دانش آموزان دبیرستانی و سایر افراد شهری و شهری را که فقط به سفرهای روزانه کوتاه دست می یابند ، هدف قرار می دهد و می تواند به یک دو چرخ جذب شود. در اینجا ، مزیت کابین باقی مانده است ، بدیهی است که راحت تر و کامل تر است.

فضای داخلی سیتروئن

علاوه بر این ، برنامه Citroën من به داده های اساسی خودرو مانند بار آن ، مسافت پیموده شده یا تاریخ مصاحبه های بعدی آن توجه می کند.

یک الگوی اقتصادی هوشمند

چه کسی می گوید دانش آموز نیز می گوید معنی کمی دارد. به همین دلیل است که سیتروئن تصمیم گرفته است یک مدل اقتصادی ارائه دهد که بتواند با تمام نیازها سازگار باشد ، به سه فرمول تقسیم می شود: کارساژ ، اجاره یا خرید.

پس از خرید ، دوست Citroën با قیمت 6،900 یورو ارائه می شود ، قیمتی که در آن پاداش زیست محیطی باید از 900 یورو حذف شود. این یک قیمت بسیار رقابتی است ، حتی اگر بسیار بالاتر از قیمت یک چرخ دو چرخ باشد. شگفت انگیزترین این است که این ماشین برقی کوچک مستقیماً از FNAC-Darty در دسترس است.

کسانی که ترجیح می دهند چندین بار پرداخت کنند می توانند اجاره طولانی مدت را طی کنند. پس از اولین پرداخت 2،644 یورو ، Citroën AMI را می توان با 19.99 یورو در هر ماه به مدت 48 ماه اجاره داد. قیمت بسیار پایین تر از یک پاس ناوگو برای مثال برای پاریسی ها.

سرانجام ، پاریسی ها می توانند از 16 سالگی – از خدمات کابل از طریق Free2Move با نرخ 0.26 یورو در دقیقه استفاده کنند.

سرانجام ، توجه داشته باشید که Citroën AMI از 30 مارس برای بازاریابی از ماه ژوئن برای قبل از Arder در دسترس خواهد بود.

Citröen Friend: قیمت ، استقلال ، اجراها ، باتری ، همه را می شناسید

از 11 مه 2020 ، Citroën یک ماشین برقی بدون مجوز از 14 سالگی در دسترس قرار داده است: دوست Citröen. این مدل از 7990 یورو به استثنای پاداش اکولوژیکی 900 یورو به بازار عرضه می شود. طراحی ، تاریخ انتشار ، قیمت ، تجهیزات: در اینجا همه چیزهایی است که شما باید در مورد این ماشین کوچک شهر مانند سایرین بدانید.

  • �� چه طرحی برای دوست سیتروئن ?
  • �� چه چیزی برای دوست Citröen به پایان می رسد ?
  • – استقلال دوست Citröen چیست ?
  • �� قیمت دوست Citröen چقدر است ?
  • ⏲ ​​چه تاریخ انتشار برای دوست Citröen ?
  • چه مشکلاتی که توسط اولین مشتریان دوست ذکر شد ?

دوست سیتروئن

دوست Citröen برای اولین بار در نمایشگاه موتور ژنو در سال 2019 ، قبل از اینکه در نهایت در 11 مه 2020 به بازار عرضه شود ، ارائه شد. این ماشین برقی جمع و جور ، البته ساکنان شهر ، بلکه بیش از همه جوانان را هدف قرار می دهد ، زیرا امکان رانندگی آن از 14 سال ، با مجوز AM یا BSR در جیب وجود دارد. در اینجا همه چیزهایی است که شما باید در مورد این سبد برقی بدون مجوز بدانید ، که با قیمت دوست ارائه می شود. برای خواندن بیش از حد> دوست سیتروئن: یک ماشین در رنگ های پلیس فاش شد.

�� چه طرحی برای دوست سیتروئن ?

برند Citroën از افسانه 2CV افسانه ای برای طراحی دوست خود الهام گرفته است. با این حال و عدم ارائه منحنی های گرد مانند اجداد خود ، ماشین الکتریکی برعکس یک طراحی کاملاً مکعب و حداقل اصلی را نشان می دهد. به منظور برآورده کردن ضروریات ساکنان شهر ، دوست ابعاد جمع و جور دارد: 2.41 x 1.39 x 1.52 متر. همچنین یک وزن پر از وزن فقط نشان می دهد 490 کیلوگرم و چهار چرخ 14 اینچی دارد. دوست Citröen همچنین به لطف آن هیچ مشکلی در تحول در خیابان های باریک ندارد شعاع چرخش 3.6 متر, که آن را به خصوص مفید می کند. طراحی دوست Citröenعلی رغم اندازه کوچکش ، دوست می تواند با فضای بزرگ خود دو بزرگسال را در خود جای دهد 63 ل. فضای داخلی در واقع به منظور ارائه حداکثر راحتی به سرنشینان ترتیب داده شده است. این خودرو همچنین توسط پنجره های بزرگ احاطه شده است که از روشنایی ایده آل در وسیله نقلیه اطمینان می دهد. سرانجام ، این ماشین توسط دو درب با دهانه آنتاگونیستی تکمیل می شود. Citröen دو درببرای اینکه بتواند سبد خرید خود را با قیمت طلایی ارائه دهد ، Citröen مجبور شد از نظر تجهیزات موجود در ماشین برقی خود ، برخی از امتیازات را به دست آورد. بنابراین دوست روی ملزومات متمرکز است و یک صفحه مرکزی روی صفحه را ارائه نمی دهد. در محل ، این ماشین با یک مکان مرکزی برای تلفن های هوشمند فراهم شده است. برنامه Citröen من بنابراین دسترسی به تمام اطلاعات وسایل نقلیه را فراهم می کند. همچنین بخوانید> اتومبیل های مینی برقی: کمترین مسابقه Dragsters در تمام دوران !

�� چه چیزی برای دوست Citröen به پایان می رسد ?

داشبورد دوست Citröen

با توجه به اتمام ، این ماشین در هفت نسخه مختلف با نام های اصلی ارائه می شود. در میان آنها ،در میامی مراجعه به مدل استاندارد. مدل ها دوست من گری, دوست من آبی وت دوست من نارنجی تجهیزات اضافی مانند بلوتوث و دانگل USB ، یک تشک کف ، یک شبکه جداسازی مرکزی ، یک کیسه برای کیف ، یک درب درب ، انبردست تلفن های هوشمند یا یک سینی ذخیره سازی یکپارچه را در قسمت فوقانی داشبورد ارائه دهید. دوست من بار یک نسخه خاص است و مکانی است که یک رایانه لوحی ماژولار برتر ، یک دیوار جداسازی عمودی با فضای رسانا یا حتی یک کف مدولار با موقعیت ارائه می دهد. Citröen همچنین دو پایان حق بیمه را ارائه می دهد, دوست من پاپ وت دوست من تونیک, که یک باله عقب سیاه ، دو لوپیک چراغ عقب سیاه ، دو تقویت کننده سپر در جلو و عقب و همچنین دو برچسب نارنجی برای کف درب ارائه می دهد. نسخه پاپ نیز تنها کسی است که از یک برچسب شورون لذت می برد. با این حال است دوست من تونیک که بالاترین پایان پایان را ارائه می دهد, با استفاده از چرخ های و میله های سقف سیاه. همچنین بخوانید> به لطف این برنامه رایگان رنو ، ماشین الکتریکی خود را از دیگران شارژ کنید.

– استقلال دوست Citröen چیست ?

دوست بارگیری مجدد Citroën

دوست Citröen مجهز به موتور 6 کیلو وات, که حداکثر سرعت را به 45 کیلومتر در ساعت, طبق مقررات لازم برای اتومبیل های بدون مجوز. بنابراین شما قادر نخواهید بود در بزرگراه ، مسیرهای سریع و لوازم جانبی ، که در آن حداقل سرعت به طور کلی 70 کیلومتر در ساعت است ، گردش کنید. به عنوان یک تسلی ، موتور الکتریکی شتاب فوری را ارائه می دهد ، به ویژه قابل توجه است. با تشکر از آن باتری 5.5 کیلووات ساعت, ماشین شهر از a بهره می برد استقلال 75 کیلومتر. که برای یک روز استفاده بیش از حد کافی است ، با دانستن اینکه به طور متوسط ​​، فرانسوی ها روزانه 54 کیلومتر سفر می کنند. با این حال ، شما باید روزانه در مورد شارژ مجدد ماشین فکر کنید تا تعجب ناخوشایند نداشته باشید. در مورد آن, دوست را می توان در سوکت 220 ولت شارژ کرد 8a, به یک حداکثر قدرت 1.8 کیلو وات. لازم است حساب شود حدود سه ساعت برای شارژ کامل ماشین. همچنین بخوانید> باتری های اتومبیل های برقی بسیار بادوام تر از آنچه فکر می کنید است.

�� قیمت دوست Citröen چقدر است ?

  • در میامی: 7،990 یورو ؛
  • دوست من خاکستری ، آبی ، نارنجی و بار: 8،390 یورو ؛
  • دوست من پاپ: 8،890 یورو ؛
  • مندوست تونی : 9،190 یورو.

برای هر خرید یا اجاره یک دوست Citröen ، از یک کاهش 900 یورو به لطف پاداش اکولوژیکی. سیتروئن نیز ارائه می دهد پیشنهادات اجاره ای طولانی مدت از 24 ماه به 48 ماه. وسیله نقلیه نیز می تواند از طریق سرویس اجاره شود free2move, که وسایل نقلیه برقی را فراهم می کند. افراد این امکان را دارند که بسته به نیازهای خود ، اجاره کوتاه مدت ، خیاط ساخته شده یا طولانی مدت را انتخاب کنند.

⏲ ​​چه تاریخ انتشار برای دوست Citröen ?

این مینی ماشین برقی از موجود است 11 مه 2020. می توان دوست خود را در وب سایت رسمی Citroën سفارش داد.

دوست سیتروئن

در تاریخ 20 ژوئن ، Citröen نسخه ویژه ای به نام: دوست من حشره دار. دومی ، پیشنهاد شده از 10،490 €, 1000 نسخه فروخته است. علاوه بر این ، نسخه دوم در نظر گرفته شده برای افرادی که دارای تحرک کاهش یافته هستند نیز به زودی در دسترس خواهد بود: دوست من [برای] همه. سیتروئن هنوز تاریخ انتشار را نشان نداده است.

چه مشکلاتی که توسط اولین مشتریان دوست ذکر شد ?

وقتی بیرون آمد ، دوست با ارائه بسیاری از نقص های تولیدی متفق القول نبود. اولین مشتریان این خودرو به ویژه توانسته اند از نظر برف پاک کن ، ضد آب ، باتری ، بار ، ترمز یا حتی قفل هایی را ببینند که تمایل به جلوگیری از باز شدن درها دارد. سیتروئن مشتریان خود را در حاشیه ترک نکرد و به تدریج مدل ها را با نقص به یاد آورد تا قطعات معیوب را کنترل کند و آنها را جایگزین کند. این برند همچنین در هنگام تعمیرات وسیله نقلیه جایگزینی را به مشتریان مربوطه ارائه داده است.

حالا همه چیز به حالت عادی برگشته است. اگرچه سوال امنیت در هیئت مدیره همیشه جای سوال دارد. این دوست واقعاً عاری از کیسه هوا است ، که در صورت بروز حادثه بسیار اطمینان بخش نیست. علاوه بر این ، ABS و ESP نیز از وسیله نقلیه غایب هستند. حتی اگر ماشین در 45 کیلومتر در ساعت مهار شود ، دانستن اینکه تصحیح مسیر وسیله نقلیه شما امکان پذیر نیست یا جلوگیری از مسدود شدن چرخ ها در صورت ترمز ، خیلی ایمن نیست. همانطور که می گویند ، احتیاط مادر امنیت است.

�� شما از Google News استفاده می کنید ? راهنمای تام را به Google News اضافه کنید تا هیچ خبری مهم از سایت ما را از دست ندهید.

دوست جدید سیتروئن در مراکش

سیتروئوندوست سیتروئن
قیمت و نسخه ها

نه مراکش: Citroen Electric Friend 5.5Kwh New - 2769 در Engine.ma

برقی 5.5 کیلو
2 CV – 8 اسب بخار
105 900 DHS
119 900 DHS
– 14000 DHS

برقی 5.5 کیلو
2 CV – 8 اسب بخار
105 900 DHS
119 900 DHS
– 14000 DHS

دوست سیتروئن – به طور خلاصه

Citroën Ami اتومبیل تولید شده توسط خودروساز فرانسوی Citroën بین سالهای 1961 و 1978 است. این برنامه برای جایگزینی 2CV طراحی شده و در چندین کشور از جمله مراکش تولید شده است. دوست سیتروئن از سال 1961 تولید شد و تا سال 1978 فروخته شد. این کشور در چندین کشور از جمله مراکش تولید شد ، جایی که از سال 1965 تولید شد.

Citroën Friend یک ماشین کوچک دو منظوره است که برای جایگزینی 2CV طراحی شده است. مجهز به موتور 602 سیلندر 602 سی سی است که قدرت 28 اسب بخار را ایجاد می کند. این خودرو مجهز به گیربکس دستی 4 -speed و سیستم تعلیق تیغه است. Citroën AMI یک ماشین بسیار قابل اعتماد و اقتصادی است که در مراکش بسیار محبوب بوده است.

Citroën Ami یک ماشین بسیار محبوب در مراکش است و هنوز هم در جاده های مراکش بسیار حضور دارد. از قابلیت اطمینان بسیار کم و مصرف سوخت بسیار قدردانی می شود. دوست سیتروئن یک ماشین بسیار کاربردی و بسیار اقتصادی است که توسط مراکشی ها بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. همچنین از سادگی و استحکام آن بسیار استقبال می شود.

دوست سیتروئن – عکس

قیمت سیتروئن در مراکش

ماشین های جدید بر اساس مارک

Citroen Friend – مدل های جدید مشابه

Citroen Friend – مدل های جدید مشابه

Mini Hatch 5 Doors Cooper S Park Lane

مینی دریچه 5 درب
Cooper S Park Lane

HYUNDAI I20 1.4 MPI مبتکر در

هیوندای i20
1.4 MPI مبتکر در

فیات پاندا 1.2 سالن

فیات پاندا
1.2 سالن

Mini Hatch 5 Doors One Oxford

مینی دریچه 5 درب
یک آکسفورد

Renault Clio 1.5 DCI Ultimate EDC

رنو کلیو
1.5 DCI Ultimate EDC

Dacia Sandero Streetway 1.5 DCI 95 HP Expression Streetway+

خیابان Dacia Sandero خیابان
1.5 DCI 95 HP Expression Streetway+

(*) قیمت وسایل نقلیه جدید نمایش داده شده در بازار موتور.MA با آخرین به روزرسانی قیمت ها (بدون هزینه اضافی) در حمایت های رسمی عمومی نمایندگی های اتومبیل در مراکش ارتباط برقرار کرد. تغییرات ممکن است از آخرین به روزرسانی گرفته شده باشد. در نتیجه ، موتور.کارشناسی ارشد هیچ مسئولیتی در قبال نامناسب بودن قیمت های منتشر شده بر عهده نمی گیرد. به منظور به دست آوردن جدیدترین به روزرسانی برگه های فنی ، به ویژه قیمت ها و ویژگی های مدل ها ، همچنین هزینه های ثبت نام و رنگ فلزی (2 لیتر) ، توصیه می کنیم مستقیماً از نمایندگی نزدیکتر به خود بیابید.

شبکه تجاری

قرار ملاقات خود را بخواهید

شهر خود را انتخاب کنید

به دنبال چه ماشین هستید?

شرایط استفاده از موتور.من

این شرایط استفاده شرایطی را که براساس آن موتور شرکت است توصیف می کند.ma sarl ‘دسترسی به خدمات خود را ارائه می دهد.

1. شرایط ثبت نام خدمات ما برای خردسالان زیر 18 سال در دسترس نیست. حساب موتور شما.اقامت من در ملک شرکت ‘موتور’.sarl من ، بنابراین نام مستعار و حساب شما نمی تواند به هر شکلی به اشخاص ثالث منتقل یا فروخته شود. شرکت ما حق دارد در هر زمان صحت اطلاعات شخصی که هنگام ثبت نام ارائه داده اید ، تأیید کند. ما این حق را داریم که تمام تبلیغات یا حساب کاربری را که مطابق با این شرایط استفاده ما نیست ، حذف کنیم.

2. نقش موتور.سایت موتور من.نقش بازی واسطه بین خریدار و فروشنده با فراهم کردن پلت فرم خود به این بازدید کنندگان برای خرید و فروش وسایل نقلیه. ما در معامله بین خریداران و فروشندگان مداخله نمی کنیم. در نتیجه ، نمی تواند مسئولیت کلیه مشکلاتی که پس از پیشرفت معامله بین خریدار و فروشنده رخ داده است ، مسئولیت پذیر باشد. از طرف دیگر ، ما اکیداً توصیه می کنیم که اقدامات خود را توسط یک حرفه ای مورد نظر خود (اعتماد به نفس) انجام دهید تا قبل از هرگونه روش پرداخت ، حالت وسیله نقلیه را برگردانید.

3. اوراق قرضه اعضای فروشنده متعهد می شود که هرگونه پیشنهاد یک محصول با یک ملک مادی که دارای ظرفیت کامل و کامل و ظرفیت فروش است ، بلافاصله در دسترس باشد. همچنین متعهد می شود که توضیحات ویژگی ها ، ظرفیت ها ، خصوصیات و غیره. مطابق با توصیف ویژگی های مؤثر محصول ارائه شده برای فروش است.