رنو بسیج دوتایی: بهترین برگه ، فنی و اخبار – اتومبیل – Frandroid ، Mobilize Duo: خودمختاری ، قیمت ، بازاریابی – خودرو تمیز

بسیج دوتایی

این دوتایی چیزی را به شما یادآوری می کند ? طبیعی است زیرا او DNA خود را از رنو Twizy که شبح و معماری او را حفظ می کند ، می کشد. قادر به اسکان دو مسافر در پشت سر هم ، ماشین کوچک موبایل با اندازه فوق العاده فشرده آن (L 2.43 متر ، L 1.30 متر ، ساعت 1.46 متر) متمایز است که به آن اجازه می دهد تا در مناطق شلوغ شهری به راحتی تکامل یابد.

رنو بسیج دوتایی

Duo Renault Mobiily Twizy جدید است. یک میکروکار برقی که درهای باز الیترت را دارد. این موتور یک موتور الکتریکی واحد دارد که به آن اجازه می دهد در نسخه خود بدون مجوز به 45 کیلومتر در ساعت برسد ، یا 80 کیلومتر در ساعت در نسخه خود که به مجوز B1 نیاز دارد. استقلال در 140 کیلومتر ثابت شده است. به دلیل طبقه بندی چهار چرخه ، این دوتایی متحرک از 14 سالگی مانند دوست سیتروئن می تواند انجام شود. این برنامه برای پایان سال 2023 برنامه ریزی شده است.

از کجا بخریم
رنو دوتایی را با بهترین قیمت بسیج می کند ?

به زودی برای کشف پیشنهاد در دسترس است

اطلاعات بیشتری در مورد Duo Renault Mobiily کسب کنید

در حالی که اتومبیل های برقی بیشتر و بیشتر موفق هستند و اتومبیل ها جایگاه کمتری در شهر دارند ، بازار کوادریکسیل های شهری در حال رشد است. اگر رنو Twizy ، که در سال 2011 راه اندازی شد ، یکی از اولین بازیکنان در بازار بود ، سایر بازیکنان نیز وارد این بخش شدند. این به ویژه مورد سیتروئن با دوست دخترش است که مشتری و به ویژه جوانترین آنها را اغوا می کند.

جایگزینی برای Twizy

اما اکنون این به زودی رقیب جدیدی خواهد داشت. و نه فقط ، از آنجا که در واقع استجایگزینی برای Twizy فعلی, با وجود سن زیادش هنوز در تولید است. به نام Duo ، این رنو به نام رنو نیست بلکه بسیج ، یک شرکت تابعه از گروه Tricolor متخصص در تحرک شهری و خود شاری است.

نمایش ابعاد فوق العاده فشرده ، تنها 2.43 متر طول و 1.30 متر عرض ، کوادریک چرخه برقی از پانل های پلاستیکی ساخته شده و از 50 ٪ مواد بازیافت شده ساخته شده است. این سبک نسبتاً نزدیک به اتومبیل که باید جایگزین آن شود ، با ویژگی های کمی مدرن تر همه یکسان است.

در هیئت مدیره ، ارائه کاملاً خلاصه است ، در حالی که این وسیله نقلیه می تواند دو مسافر را در خود جای دهد ، همیشه یکی از عقب دیگر. توجه داشته باشید که صندلی راننده در 20 سانتی متر اسلایدها می شود ، در حالی که مربع عقب می تواند یک مسافر را تا 1.80 متر در خود جای دهد.

فضای ذخیره سازی برای دو چمدان کابین ارائه می شود ، در حالی کهپیشرفتی برای افراد با کاهش تحرک برنامه ریزی شده است, اجازه می دهد یک صندلی چرخدار تاشو در آن قرار بگیرد. داشبورد دارای یک گوشی دیجیتالی ، یک درگاه USB-C و همچنین پشتیبانی تلفن هوشمند است و به شما امکان می دهد بدون صفحه مرکزی انجام دهید. فرمان دارای کیسه هوا است ، یک چیز نادر در این بخش.

رانندگی از 14 سال و 140 کیلومتر استقلال

مثل دوست سیتروئن, دوتایی متحرک بدون مجوز قابل انجام است, از 14 سالگی در نسخه 45 کیلومتر در ساعت خود ، یک چهار چرخه سبک در نظر گرفته شده است. از طرف دیگر ، نوع 80 کیلومتر در ساعت به یک مجوز سنتی B نیاز داشت ، همانطور که برای Renault Twizy 80 ، این دو در آن زمان کوادریکسیل های سنگین هستند. اگر قدرت و گشتاور در بیانیه مطبوعاتی این برند مشخص نشده باشد ، آن را مشخص می کند این وسیله نقلیه می تواند تا 140 کیلومتر حرکت کند در یک اتهام واحد ، منوط به تأیید WMTC. این یک چرخه خاص است که به وسایل نقلیه سبک اختصاص داده شده است ، که با WLTP کلاسیک متفاوت است.

برای مقایسه با نیم استقلال پایین سیتروئن AMI (75 کیلومتر) یا رنو توئیزی قبلی (120 کیلومتر).

دو نوع شارژ با یک کابل استاندارد و نوع 2 از نوع ، برای پایانه های عمومی در نظر گرفته شده است. حداکثر قدرت و همچنین زمان لازم مشخص نیست و همچنین ظرفیت باتری. این دوتایی متحرک جدید برای افراد قابل دسترسی ، بلکه برای متخصصان و اپراتورهای تحرک نیز در دسترس است در اجاره طولانی مدت و همچنین به صورت اشتراک سه ماهه ارائه می شود. سپس وسیله نقلیه می تواند مستقیماً بصورت آنلاین سفارش داده شود. وی سپس با میکرولینو کوچک ، که قبلاً در سفارش موجود است ، و همچنین با Xev Yoyo جدید ، از چند هفته پیش رونمایی می کند.

نسخه “بار” برای متخصصان

به موازات, نسخه ابزار به نام بنتو نیز توسط این شرکت رونمایی شد. این سپس صندلی مسافر را با سینه بسته 700 لیتر ساخته شده از پلاستیک چرخان جایگزین می کند. همچنین توسط دریچه ای که امکان حمل و نقل اشیاء طولانی را فراهم می کند ، تکمیل می شود ، در حالی که می توان ماژول های ذخیره سازی برای ابزارها را اضافه کرد. این نسخه در LLD برای متخصصان در دسترس خواهد بود از سال 2024.

بسیج دوتایی

بسیج دوتایی

وسیله نقلیه دوتایی بسیج خود را پیکربندی کنید یا به صورت رایگان از آزمایش بخواهید.

رقیب دوست سیتروئن در بخش اتومبیل های برقی بدون مجوز ، دوتایی متحرک ارائه می شود در یک اشتراک یا اجاره طولانی مدت از پایان سال 2023.

طراحی دوتایی بسیج

این دوتایی چیزی را به شما یادآوری می کند ? طبیعی است زیرا او DNA خود را از رنو Twizy که شبح و معماری او را حفظ می کند ، می کشد. قادر به اسکان دو مسافر در پشت سر هم ، ماشین کوچک موبایل با اندازه فوق العاده فشرده آن (L 2.43 متر ، L 1.30 متر ، ساعت 1.46 متر) متمایز است که به آن اجازه می دهد تا در مناطق شلوغ شهری به راحتی تکامل یابد.

کاملاً بسته به لطف درهای افتتاحیه خود در الیترت ، دوتایی بسیج از سرنشینان خود مراقبت می کند و محیطی بسیار کمتر اسپارتان را نسبت به دوست سیتروئن ارائه می دهد. از طرف امنیتی ، این دوتایی یکی از مدل های نادر بخش آن برای ادغام کیسه هوا راننده است.

نسخه ها و استقلال دوتایی متحرک

مانند Twizy ، این دوتایی در دو نسخه در دسترس خواهد بود:

 • تصویب شده در کوادریک چرخه سبک و از 14 سالگی در دسترس است بسیج دوتایی 45 می تواند تا 45 کیلومتر در ساعت صعود کند
 • طبقه بندی شده در بین چهار قوطی های سنگین ، بسیج دوتایی 80 می تواند تا 80 کیلومتر در ساعت صعود کند

اگر Mobiily هنوز جزئیات مربوط به ویژگی های فنی این دوتایی را ارائه نداده است ، پیش بینی می شود در مقایسه با Twizy ، که از زمان راه اندازی آن به سختی تغییر کرده است. محدود با معیارهای همولوگ ، قدرت موتور نباید بیش از حد حرکت کند. برعکس ، باید باتری جدیدی وجود داشته باشد ، رنو اعلام کرد تا 140 کیلومتر استقلال با بار.

از نظر شارژ ، رنو هنوز ویژگی های شارژر روی تخته را مشخص نمی کند اما وجود یک کانکتور نوع 2 را که در اکثر محدودیت های عمومی یافت می شود ، تأیید می کند.

بازاریابی و قیمت دوتایی بسیج

انتظار می رود در پایان سال 2023 ، دوتایی بسیج از طریق راه حل های اجاره ای به بازار عرضه شود. این دوتایی براساس فرمولهای انعطاف پذیر با راه حل های اشتراک و اجاره طولانی مدت برای افراد ، شرکت ها و اپراتورهای تحرک برای برنامه های کاربردی سلف سرویس قابل دسترسی است.

قیمت دوتایی بسیج هنوز اعلام نشده است اما به فرمول انتخاب شده به شدت بستگی دارد.

برای افراد ، Mobiily طیف وسیعی از اشتراک های انعطاف پذیر را از سه ماه اجاره ارائه می دهد. این وسیله نقلیه را می توان مستقیماً از طریق یک سایت اختصاصی که به زودی راه اندازی می شود سفارش دهید.

برای متخصصان ، بسیج مبتنی بر خدمات مالی بسیج برای ارائه راه حل های مناسب LLD با راه حل های کامل نگهداری ، بیمه و شارژ خواهد بود. سرویس پس از فروش مستقیماً توسط شبکه رنو ارائه می شود.

توجه داشته باشید که این دوتایی نیز حق کاهش ابزار خود را خواهد داشت. با نام بنتو بوم ، از سال 2024 در دسترس خواهد بود.

دوتایی متحرک را امتحان کنید ?

وسیله نقلیه دوتایی بسیج خود را پیکربندی کنید یا به صورت رایگان از آزمایش بخواهید.

Renault Mobiily Duo: تاریخ انتشار ، قیمت ، گزینه ها … تمام اطلاعات مربوط به ماشین برقی جدید

Renault Mobilily اخیراً از دوتایی جدید خود رونمایی کرد که جایگزین Twizy خواهد شد. این خودروی برقی جدید این ویژگی را دارد که از 14 سالگی قادر به انجام آن باشد و استقلال عالی ارائه دهد.

 • دوتایی رنو بسیج چیست ?
 • که می تواند رنو بسیج دوتایی را هدایت کند ?
 • چه استقلال برای رنو بسیج دوتایی ?
 • نسخه ابزاری دوتایی متحرک
 • نحوه خرید دوتایی بسیج ?
 • نظرات

اتومبیل های برقی همیشه محبوبیت بیشتری دارند زیرا بحران نفت همچنان از بین می رود. اما بازار عمدتاً از ایجاد یک دسته جدید شگفت زده شد: اتومبیل های کوچک شهر که خیلی شبیه نیستند, اما به همان اندازه قابل دسترسی هستند که از رانندگی تسکین می یابند. در این زمینه ، این دوست سیتروئن بود که موفق به درخشش شد.

رنو به تازگی از طریق مارک بسیج خود به این امر پاسخ داده است. ما اکنون در حال آماده سازی برای ورود هستیم دوتایی متحرک, یک ماشین کوچک که ما ترجیح می دهیم آن را به عنوان یک چهار چرخه در نظر بگیریم که دارای ویژگی های بسیاری است … و دارایی ها.

دوتایی رنو بسیج چیست ?

اگر در موتورهای حرارتی متوقف شده اید بدون اینکه علاقه زیادی به برقی داشته باشید ، ماشین جدید برند Mobilize درک ساده تر خواهد بود که آیا آن را با SMART مقایسه می کنید. اما اگر ، شما می دانید ، اینها دو مکان بسیار کوچک که این مزیت بزرگ را دارند که بتوانند در همه جا پارک و دزدکی کنند. دوتایی متحرک از همان ilk است: این یک کوادریکسیکل دو منظوره است که از آن مقام دوم در پشت راننده است. مسافر می تواند تا 1.80 متر ارتفاع داشته باشد ، و صندلی جلو بیش از 20 سانتی متر می تواند به او اجازه دهد تا به صندلی خود دسترسی پیدا کند.

این اندازه او شگفت انگیز است. در اینجا ما یک “ماشین” داریم طول 2.43 متر طول و 1.20 متر عرض و 1.46 متر ارتفاع دارد. برای اینکه ایده ای به شما ارائه دهید ، می توانید به راحتی سه دوبله مبلمان را در یک فضای پارکینگ معمولی پارک کنید. ایمنی وسیله نقلیه به سمت پایین دیده نشده است ، با این حال ، از آنجا که در سپرهای بزرگی پیچیده شده است که برای تسهیل تولید آن به راحتی ترمیم و تعویض می شوند. به همین دلیل است بدن از پلاستیک ساخته شده است, بدون نقاشی ، که می توانید در تعداد زیادی از برچسب ها در 6 منطقه از پیش تعریف شده سفارشی کنید.

همچنین می توانید حساب کنید کیسه هوا در جلوی وسیله نقلیه, یک بلندگو بزرگ در محفظه مسافر و یک درگاه USB C برای اتصال تلفن هوشمند شما ، که بدین ترتیب به “مغز” چندرسانه ای از دوتایی متحرک تبدیل می شود. ذخیره سازی در دسترس است و دو چمدان کابین را در خود جای می دهد. همچنین می توان این فضا را برای بهینه سازی آن تبدیل کرد برای افراد با کاهش تحرک, و بدین ترتیب صندلی چرخدار تاشو را ذخیره کنید.

برای شارژ مجدد وسیله نقلیه ، باید از آن استفاده کنید یک سوکت نوع 2 در اکثر محدودیت های عمومی موجود است. یک سوکت استاندارد نیز برای خانه به ویژه در دسترس است.

که می تواند رنو بسیج دوتایی را هدایت کند ?

Duo Renault Mobiily می تواند بدون مجوز در اولین نسخه خود انجام شود محدود به 45 کیلومتر در ساعت. بنابراین وسیله نقلیه به عنوان یک چهار چرخه سبک ، به همان روشی که اسکوتر های کلاسیک نوجوانان طبقه بندی می شوند ، طبقه بندی می شوند.

یک نوع دوم که می تواند تا 80 کیلومتر در ساعت بچرخید با این حال ، مجوز سنتی B خواستار کوادریکس های سنگین است.

چه استقلال برای رنو بسیج دوتایی ?

رنو و گروه بسیج آن اعلام کردند تا 140 کیلومتر برای دوتایی متحرک ، با این حال منتظر تأیید است. این تا حد زیادی بالاتر از رقبای خود مانند سیتروئن امی یا مدل قبلی رنو ، Twizy قرار گرفته است.

همانطور که قبلاً گفته شد ، برای شارژ آن در محدوده عمومی ، باید روی یک کابل نوع 2 حساب کنید. با این حال ، استفاده از یک کابل استاندارد برای شارژ مجدد آن ، به ویژه در خانه امکان پذیر است. با این حال ، ما هیچ جزئیاتی در مورد مشخصات باتری مورد استفاده یا میانگین زمان شارژ آن نداریم.

نسخه ابزاری دوتایی متحرک

توجه داشته باشید که این دوتایی متحرک نه تنها در یک ماشین ساده در دسترس خواهد بود. نسخه ابزار نیز برنامه ریزی شده است, با نام مستعار بنتو توسط شرکت. او صندلی دوم خود را در عقب ساخت تا یک تنه بزرگ بسته 700 لیتر ، همچنین در پلاستیک قرار دهد.

نحوه خرید دوتایی بسیج ?

حداقل در صورت بیرون آمدن قادر به خرید دوتایی Reenault Bobiily نخواهید بود. این وسیله نقلیه در واقع خواهد بود برای اجاره طولانی مدت ، با حداقل اشتراک سه ماهه ارائه می شود. برای سفارش آن ، لزوماً لازم است از طریق وب سایت رسمی این برند ، که هنوز در دسترس نیست. در حال حاضر ، دوتایی بسیج به سادگی برای جام جهانی 2022 به عموم ارائه می شود.

نسخه ابزار بنتو نیز برای اجاره طولانی مدت در دسترس خواهد بود ، اما فقط برای متخصصان ، از سال 2024. توجه داشته باشید که برای این پروژه ها ، رنو به دنبال تمرکز تولید در خاک فرانسه است.

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست