شعار دو: بهترین قیمت ، فنی و اخبار – دوچرخه برقی – Frandroid ، شعار – خانه

دوچرخه برقی شما → اشتراک

دیگر پسر عموی ولیب ، شعار ، شعار می رود و اکنون با 75 یورو در ماه یک طراحی و دوچرخه متصل و خدمات تعمیر و نگهداری مرتبط با آن ارائه می دهد.

شعار دو

شعار دو یک دوچرخه با کمک الکتریکی است که برای سفرهای شهری طراحی شده است که به صورت اشتراک (6 ماه ، سالانه یا بدون تعهد) ارائه می شود. این موتور 250 وات با گشتاور 50 نانومتر ، 3 حالت کمک دارد و برای افراد بین 1.60 متر و 1.95 متر مناسب است. در 2 نسخه 2 نسخه “ورزش” و “راحتی” وجود دارد. این سرویس با یک سرویس دربان 24/7 که بیمه برای سرقت و شکستگی در دسترس است ، در دسترس است.

از کجا بخریم
شعار دو با بهترین قیمت ?

در حال حاضر هیچ پیشنهادی وجود ندارد

درباره شعار دو بیشتر بدانید

در پاریس ، بسیاری از شرکت ها با اشتراک ماهانه خود را در طاقچه های برقی قرار داده اند: از Swapfiets گرفته تا رقص از طریق شعار ، حتی Veligo در مقیاس منطقه منطقه. فرمولی که به نظر می رسد برنده است ، زیرا تعداد مشتریان در طی ماه ها رشد می کند.

به عنوان مثال ، Véligo در ژوئیه سال 2023 چند صد مدل به پارک خود اضافه می کند تا تقاضای زیاد را برآورده کند. از طرف خودش ، شعار فشار می آورد که شعار یک سال پس از راه اندازی او در پاریس ، راه کوچک خود را ادامه می دهد. به عنوان یک یادآوری ، پیشنهاد آن حول دو مدل می چرخد: ورزش و راحتی.

یک باتری کوچکتر ، اما هنوز هم بسیار ماندگار است

یکی برای یک تنظیمات بسته اسپرت تر انتخاب می کند ، دیگری برای یک تنظیم باز آسانتر سوار می شود. همه برای 94 یورو در هر ماه بدون تعهد ، 84 یورو در ماه در صورت تعهد 6 ماه یا 79 یورو در هر ماه با تعهد یک ساله. همانطور که ایستاده است ، این شبکه قیمت تغییر نخواهد کرد.

از طرف دیگر ، شعار چندین پیشرفت را به ارمغان می آورد و همیشه به مدل های او خوش آمدید. برای یک استقلال مشابه با یک باتری جدید دو برابر کوچکتر و نیمی از سنگین کمتر شروع می شود – در حدود 70 کیلومتر ، 50 کیلومتر با حالت Sport طبق گفته همکاران ما شمار. این باتری با USB-C شامل می تواند یک تلفن را شارژ کند.

ترمزهای دیسک مکانیکی تا کنون می توانند تیک بزنند: اکنون از گذشته خواهد بود ، زیرا شعار جدید اکنون براساس ترمزهای دیسک هیدرولیک لزوماً کارآمدتر است. برای ایمنی و توانایی ترمز و توقف ، مهم است.

این برند همچنین به ما می گوید که ابعاد دسته های فرمان مورد بررسی قرار گرفته است: اکنون باریک تر است. در اینجا جالب است که به عنوان مثال بهتر بین اتومبیل ها ، یا سبقت گرفتن در یک مسیر چرخه باریک بهتر است. لاستیک های توپ نیز برای پاک کردن بهتر زبری جاده و اضافه کردن دوز راحتی اضافه شده است.

گشتاور و موتور یکسان

از طرف برنامه ، شعار طراحی خود را کاملاً اصلاح کرده است. این شرکت نوید دسترسی بهتر به پشتیبانی مشتری یا آمار دقیق تر را دارد. البته ، سرویس دربان 24/7 هنوز هم مرتبط است ، همانطور که بیمه سرقت و شکستگی است.

برای بقیه ، هیچ چیز تغییر نمی کند: 250 W موتور در عقب ، گشتاور 50 نانومتر ، تک سرعت ، انتقال کمربند ، لاستیک های 27.5 اینچی. زین آشکارا قابل جابجایی است. بنابراین در اینجا ما با پیشرفت های لمسی کوچک سر و کار داریم که جالب است, یک فورتوری وقتی قیمت تکامل نمی یابد.

دوچرخه برقی شما
→ در اشتراک

دوچرخه سنگی

اشتراک از 65 € در ماه موجود است.
ضد سرقت ، GPS ، هشدار ، بیمه ، تعمیرات ظرف 48 ساعت در محل
از انتخاب شما ، همه چیز گنجانده شده است.

یک خدمت
فراگیر – عمومی – کلی

مرد در کنار دوچرخه شعار

شعار زن نورد

شعار ، این یک اشتراک کامل است که به شما امکان می دهد بدون دردسر از دوچرخه خود کاملاً لذت ببرید !

 • دوچرخه برقی بالا شما
 • بیمه پرواز و شکستگی
 • کمک و تعمیر خانه در 48 ساعت
 • GPS و Antolle یکپارچه
 • SP Connect Connect Location تلفن

تاپ های ما
مدل ها

مدل های شعار

ما خودمان خودمان هستیم. آنها متناسب با همه طراحی شده اند.شما ، هر چه سبک زندگی شما باشد.

اشتراک در
با سرعت خودت

دو کاربر شعار در خیابان

در شعار ، ما دوست داریم این انتخاب را داشته باشیم ، پس چرا آن را به مشترکان خود نگذارید.اشمیه.حرف ? این شما هستید که زمان اشتراک خود را انتخاب می کنید: بدون تعهد ، 6 ماه یا 1 سال. همه ، بی نهایت تجدید پذیر !

 • تعهد از یک ماه
 • همان ضمانت بدون در نظر گرفتن اشتراک
 • افزودن/حذف لوازم جانبی
 • سرویس همیشه همه جانبه

یک خدمت
حق بیمه

مردی در کنار دوچرخه شعار

ارائه خدمات با کیفیت در قلب نگرانی های ما است: به همین دلیل تیم ما تلاش می کند تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهد و راه حل پیدا کند.

ما از همه چیز مراقبت می کنیم ، و شما از آزادی خود استفاده می کنید.

تست شعار: آیا باید با اشتراک دوچرخه برقی جدید را ترک کنید ?

تست شعار: آیا باید با اشتراک برای دوچرخه برقی جدید سقوط کنیم؟

چند ماه در پاریس موجود است ، شعار جوانترین خدمات اجاره دوچرخه برقی با اشتراک است. چنگال ما از شعار ، یک طراحی و دوچرخه برقی متصل.

Swapfiets ، Redwill ، Dance … خدمات اجاره دوچرخه در شهرهای مهم فرانسه شکوفا می شوند. از آخرین متولد این بهار چرخه ها ، شعار پاریس. این شرکت جوان فرانسوی در واقع از تیم Bloom ساخته شده است ، که دوچرخه ای از خدمات اجاره سلف سرویس (“فیوژن” از راه اندازی های فرانسوی Smoove و Zoov-Gony O Here) در سال 2021 ارائه داده بود. یک آزمایش با اندازه زندگی که باعث می شود تا انتظارات کاربران را بهتر بشناسد ، و این منجر به یک نسخه کاملاً جدید با شعار شد.

دیگر پسر عموی ولیب ، شعار ، شعار می رود و اکنون با 75 یورو در ماه یک طراحی و دوچرخه متصل و خدمات تعمیر و نگهداری مرتبط با آن ارائه می دهد.

طراحی کارآمد

قرار ملاقات در نمایشگاه خدمات پاریس انجام می شود. در سایت ، فضای صنعتی شیک یادآور محل WeWork برای این آدرس در معبد Rue du ، در قلب ماریس است. ردیف عالی دوچرخه های با نام تجاری جدید باعث می شود شما بخواهید و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا مسئولیت این جانور را بر عهده بگیریم.

شعار ادعا می کند که حق بیمه است و نگاه اول در دوچرخه در تست ما به این معنا فراوان است. طراحی براق است و مدل راحتی ما (برای اینکه قاب باز آسانتر آن باشد) یادآور VanMoof X3 است – به عنوان یک مرجع بدتر است. ردیف LED در دسته های فرمان کاملاً یکپارچه است و سمت فناوری دوچرخه را تقویت می کند. برای تکمیل این همه ، مجمع جدی به نظر می رسد. به طور خلاصه ، طرحی که در داخل آن ایجاد شده است از این شعار همه چیز برای لذت بردن دارد و باید موارد مورد علاقه زیادی را ایجاد کند.

یک دوچرخه زیبا خوب است ، اما در مورد تکنیک چیست ? این مدل راحتی ، این مدل راحتی را فراموش نمی کند: ترمزهای دیسک (مکانیکی) ، انتقال کمربند ، پشتیبانی تلفن های هوشمند ، عصا ، نگهبانان گل … و این همه چیز است. طراحان به ملزومات رفتند و این خوب است. از طرف حرکتی ، موتور سنسور چرخش (حرکت چرخش پدال زدن آن را تحریک می کند) در قطب چرخ عقب ادغام می شود و به شما امکان می دهد از سرعت خلاص شوید. 50 نانومتر گشتاور ایجاد می کند. کمی ضعیف است اما با وزن موجود در کل سازگار است. باتری 36 ولت به طرز ماهرانه ای در صندلی صندلی ادغام می شود. این به شما امکان می دهد تا آن را در خانه بارگیری کنید (برخلاف مدل VanMoof). معکوس مدال ، یک اتصال کمی ناخوشایند و مهمتر از همه ضعیف در زیر پدال ها (جایی که خاک تمایل به تجمع دارد) قرار می گیرد که طرحی را لکه دار می کند که اجازه می دهد تقریباً سیم به نظر برسد.

یک برنامه تکاملی

نوبت مالک بدون ارائه برنامه شعار ناقص خواهد بود ، برای کار با دوچرخه ضروری است زیرا اجازه می دهد موتور شروع شود ، سطح کمک (3 سطح) را تنظیم کرده و با سطح بار باتری مشورت کنید.

سایر کارکردها در ماه های آینده حضور دارند یا مستقر خواهند شد: جغرافیایی ، سرعت ، زنگ هشدار و غیره. کمی شبیه یک تسلا ، شعار به لطف اتصال مجاز توسط برنامه ، ویژگی های مقیاس پذیر را ارائه می دهد. دوچرخه ای که برای مخاطبی در نظر گرفته شده است که بدون تلفن هوشمند آن بیرون نمی رود. در غیر این صورت ، استفاده از آن غیرممکن است.

روی نوار دسته

از دور اول ، دوچرخه بسیار آسان است ، به خصوص که هیچ سرعتی برای تنظیم وجود ندارد. با این وجود ، گسل های اصلی آن نسبتاً سریع ظاهر می شود: کمی آسایش بیش از حد محکم ، یک موقعیت رانندگی بیش از حد خم و جهت محدود با معماری دوچرخه. این نکته آخر مطمئناً مشکل ساز ترین است. غیرممکن است که به طور کامل دسته های دسته (قطعاً به دلیل ادغام سیمها) را که به طور قابل توجهی سرقت را کاهش می دهد ، انجام شود. به طور خلاصه ، برای ایجاد یک چرخش U ، اگر فضای کاهش یافته ای داشته باشید ، باید چندین بار آن را انجام دهید. کسانی که شیشه را نیمه کامل می بینند می توانند استدلال کنند که این امر به نفع امنیت است و می تواند از چرخش های بیش از حد جاه طلب جلوگیری کند. اما برای یک دوچرخه شهری هنوز یک محدودیت تا حدودی غیرفعال است.

برای بقیه ، دوچرخه شعار کاملاً قانع کننده است. کمک حتی اگر در شدیدترین دنده ها کمی ضعیف باشد (یک عملکرد تقویت کننده با استفاده از یک دکمه روی دسته ها ، باید به شما امکان اصلاح آن را بدهد). استقلال اعلام شده در 80 کیلومتر با بار نیز منسجم به نظر می رسد. بعد از یک دوره بیست کیلومتر ، 70 ٪ استقلال باقی مانده بود. انتقال کمربند و چراغ عقب که نورپردازی آن برای گزارش ترمز شدت می یابد ، دو کوچک بیشتر از آنچه دوست داریم بیشتر در دوچرخه های شهری ببینیم.

پیشنهاد شده در 75 یورو در ماه بدون تعهد ، دوچرخه برقی شعار بخشی از دامنه متوسط ​​خدمات دوچرخه با اشتراک است. همه چیز در این قیمت ، یعنی بیمه پرواز و شکستگی (با حق رای دادن) ، تعمیر و نگهداری و تعمیر ظرف 48 ساعت گنجانده شده است. مداخلات خانگی جدا از تحویل دوچرخه که برای شما 65 یورو هزینه خواهد داشت.

3 سوال در driss ibenmansour, مدیرعامل شعار

شما در حال حاضر در یک نمونه اولیه دوچرخه هستید ، می توانید بیشتر به ما بگویید ?

این دوچرخه که در حال حاضر از طریق سرویس ما موجود است ، یک دوچرخه توسعه یافته با دوچرخه Rayvolt ، یک شرکت اسپانیایی است. این طرح در داخل انجام شد اما Rayvolt به ما در طراحی فنی کمک کرد. امروز ، ما می خواهیم بازخورد کاربران خود را در مورد دوچرخه با ایده بهبود آن پر کنیم. نسخه جدیدی را می توان سال آینده منتشر کرد.

هیچ مدل برنامه ریزی شده دیگری وجود ندارد ?

به موازات این پروژه ، ما همچنین در مورد یک دوچرخه بلند (یادداشت ویرایشگر فریم گسترده) فکر می کنیم تا فرزندان یا مشاغل بیشتری را حمل کنیم. اما ما ابتدا یک قفسه چمدان و یک صندلی کودک را روی دوچرخه خود ارائه خواهیم داد.

به عنوان یک راه اندازی فرانسوی ، شما سعی نمی کنید با یک دوچرخه سه رنگ “ساخته شده در فرانسه” را گشت و گذار کنید ?

ما با مجامع فرانسوی گپ می زنیم ، زیرا پوشیدن کاملاً در فرانسه دشوار یا حتی غیرممکن است. امروز این دوچرخه در آسیا از قبل مونتاژ شده است. هدف ما انجام مجمع کامل در اروپا است. در فرانسه پیچیده است زیرا با طراحی صاحب ما و حجم های کوچک ما ، درخواست ما لزوماً با صنعتگران محلی سازگار نیست.

شعار یک دوچرخه برقی – تست تست

 • وزن: 25 کیلو
 • قاب: ALU 6061
 • لاستیک: 27.5
 • موتور: Rayvolt – 50 نانومتر – 250 W
 • باتری: 504 WH / 36V – 14 AH
 • استقلال: 80 کیلومتر
 • طراحی موفق
 • امکاناتی که توسط اتصال ایجاد می شود
 • راحتی در استفاده

ما آن را کمتر دوست داشتیم

 • مانور در شهر
 • راحتی
 • فقط در پاریس موجود است

دوچرخه های برقی خوب