چگونه می توان Freebox خود را به صورت رایگان خاتمه داد? آموزش ، نامه خاتمه رایگان – مدل نامه رایگان

خاتمه رایگان: مدل نامه ما

چاپخانه
خاتمه آزاد
BP 40090
91003 évry cedex

خاتمه رایگان: نحوه انجام خاتمه Freebox من ?

اشتراک Freebox شما دیگر مناسب شما نیست یا به منطقه ای که توسط رایگان پوشانده نشده است حرکت می کنید ? سپس می توانید پیشنهاد اینترنت خود را با رعایت یک روش خاتمه تعیین شده خاتمه دهید. در این مقاله کشف کنید که آدرس خاتمه رایگان و نحوه ادامه آن چیست؟.

 • ضروری
 • از زمان قانون جدید اول ژوئن 2023 ، خاتمه رایگان شما بوده است در چند کلیک.
 • پیشنهادات موبایل رایگان است بدون درگیری, بنابراین وجود دارد بدون هزینه خاتمه.
 • شما باید ارسال کنید نامه خاتمه به صورت رایگان, اگر می خواهید پیشنهاد خود را بدون مراجعه به اپراتور دیگر خاتمه دهید.
 • هزینه های خاتمه آزاد با حداقل مقدار است 49 یورو و هستند توسط اپراتور جدید خود بازپرداخت شده است.

خاتمه رایگان: چگونه اشتراک خود را بدون هیچ هزینه ای پایان دهیم ?

با تغییر اپراتور هزینه های خاتمه رایگان را بازپرداخت کنید

اگر برای تغییر اپراتور از اشتراک Freebox خود طنین انداز هستید ، بدانید که ارائه دهنده جدید دسترسی به اینترنت شما هزینه های خاتمه رایگان خود را بازپرداخت کنید.

حداکثر مقدار و روش بازپرداخت هزینه ها به اپراتور انتخاب شده بستگی دارد.

 • اگر شما به صورت رایگان خاتمه دهید نارنجی, اپراتور جدید شما شما را بازپرداخت می کند 150 € اگر در یک پیشنهاد مشترک شوید فیبر, و تا 100 یورو اگر پیشنهادی را انتخاب می کنید ADSL /VDSL 2.
 • اگر انتخاب کنید SFR, اینها هستند 100 یورو بسته شدن هزینه هایی که برای شما بازپرداخت می شود ، و همچنین هزینه های اشتراک باقی مانده. بازپرداخت به شکل a انجام می شود داشتن در فاکتورهای بعدی شما.
 • سرانجام ، اگر آزاد شوید بویگ, تأمین کننده جدید شما بازپرداخت می کند 100 یورو حداکثر هزینه خاتمه آزاد. در Bouygues Télécom ، بازپرداخت توسط انتقال بانکی طی دو ماه از خاتمه آزاد.

برای بازپرداخت هزینه های خاتمه رایگان توسط اپراتور جدید خود ، باید خود را منتقل کنید شماره ریو به دومی.

با تماس با 09 71 07 95 18, یک مشاور به شما کمک می کند تا کد ریو را بازیابی کرده و اشتراک Freebox خود را خاتمه دهید. شما همچنین از آن بهره مند خواهید شد مشاوره شخصی برای کمک به شما در انتخاب مناسب ترین جعبه به نیازها و بودجه خود.

با تشکر از شماره ریو (که شما نیز می توانید با آهنگسازی 3179) ، اپراتور جدید شما قادر خواهد بود در حالی که به شما امکان می دهد اشتراک شما را به صورت رایگان پایان دهد شماره خود را نگه دارید تلفن (ثابت یا لپ تاپ).

شما می خواهید پیشنهاد اینترنت خود را تغییر دهید ?

سرویس Jechange رایگان
شما می خواهید اپراتور را تغییر دهید ? 09 71 07 95 18 سرویس JCHANGE رایگان

در صورت وجود یک دلیل مشروع از هزینه های خاتمه آزاد خودداری کنید

در شرایط خاص ، هزینه های خاتمه رایگان اعمال نمی شود. این موارد توسط اپراتور به عنوان “دلایل قانونی فسخ بدون هیچ هزینه ای” دیده می شود:

 • در حال حرکت در منطقه ای که توسط رایگان پوشانده نشده است.
 • آ بیماری یا یک نقص از بهره مندی از خدمات اینترنتی ارائه شده توسط اپراتور خود جلوگیری می کند.
 • حبس در زندان با مجازات بیش از 3 ماه.
 • روش قابلیت حمل که شکست می خورد : دوره خاتمه شما 12 روز است.
 • مرگ دارنده خط : خانواده می توانند بدون نیاز به پرداخت هزینه ، خاتمه پیشنهاد رایگان اینترنت را اعلام کنند.
 • عدم دسترسی مداوم خدمات تلفن ثابت یا اینترنت 30 روز پس از دریافت نامه تأیید اشتراک یا 30 روز پس از نصب جعبه رایگان.

علاوه بر این ، طبق کد مصرف کننده, اگر اپراتور شما به طور یک جانبه قرارداد اشتراک اینترنت شما را تغییر می دهد ، شما یک دوره از 4 ماه برای خاتمه رایگان و بدون هزینه پس از اجرای شرایط جدید.

توجه داشته باشید که این لیست از دلایل لزوماً جامع نیست و همیشه با آهنگسازی با یک مشاور رایگان امکان پذیر است 3244. همکار شما در مورد روش خاتمه بیشتر به شما اطلاع می دهد و در صورتی که برای شما توضیح می دهد دلیل مشروع است یا نه.

خاتمه Freebox: مراحل دنبال می شود ?

قبل از اینکه رویه ای را شروع کنید که گاهی اوقات می تواند نسبتاً طولانی باشد ، بدانید که از زمان 1 ژوئن 2023, خاتمه آزاد ساده شده است. در واقع ، از آنجا که اعلام قانون در مورد قدرت خرید ، اشتراک های مشترک در چند دقیقه بصورت آنلاین نیز باید برای خاتمه دادن ساده باشد.

به همین دلیل اکنون امکان پذیر است فقط در 3 کلیک رایگان خاتمه دهید و کمتر از 2 دقیقه. بنابراین ، دیگر نیازی به تماس نیست 3244 برای به اشتراک گذاشتن خدمات مشتری از تمایل خود برای ترک کشتی. بدون نیاز به ارسال نامه به آدرس خاتمه از زمان اجرای این روش جدید.

 1. به بخش بروید “خاتمه دادن“از شما فضای مشترک.
 2. که در “اشتراک من“(زیر برگه”داشبورد“از منطقه مشتری خود) ، دلیل خود را برای خاتمه وارد کنید.
 3. آن را اضافه کنید تاریخ پایان مورد نظر (این می تواند روز درخواست شما باشد یا در پایان ماه جاری برای استفاده از آن تا پایان).
 4. بعد از خواندن خلاصه از درخواست خود ، روی “کلیک کنید”درخواست خاتمه من را تأیید کنید“برای تأیید روش.

شما می خواهید پیشنهادات اینترنتی را مقایسه کنید ?

سرویس Jechange رایگان
با یک مشاور شریک در شماره 09 71 07 95 18 خدمات SELECTRA رایگان تماس بگیرید

1. از تمایل خود برای خاتمه اشتراک خود جلوگیری کنید

با این حال ، ممکن است ترجیح داده شود که از روش قدیمی برای خاتمه اشتراک رایگان خود استفاده کنید.

بنابراین می توانید با با اپراتور خود تماس بگیرید به منظور هشدار دادن به او از تمایل شما برای پایان دادن به اشتراک خود. تماس شما به 3244 (موجود از 7 صبح تا نیمه شب ، هر روز) به شما امکان می دهد تا به همبستگی خود توضیح دهید دلایل از عزیمت شما. دومی ممکن است تمام اطلاعات لازم برای انجام خاتمه رایگان خود را برای شما ارسال کند: نامه خاتمه, آدرس خاتمه, و غیره.

2. نامه ای را به خاتمه تخفیف ابلاغ ارسال کنید

لازم است ارسال نامه خاتمه رایگان اگر نمی خواهید شماره خود را نگه ندارید, یا در صورت خاتمه آزاد بدون تغییر اپراتور.

رایگان ، مانند اکثر اپراتورها ، در آدرس خاتمه آن ارتباط برقرار نمی کند. به گفته منابع ، بنابراین ممکن است کهآدرس رایگان که به شما نشان داده شده است می تواند متفاوت باشد.

در میان متفاوت آدرس های خاتمه رایگان, ما این یکی را داریم:

چاپخانه
خاتمه آزاد
BP 40090
91003 évry cedex

علاوه بر آدرس چاپخانه از évry ، به نظر می رسد که همچنین می توان به صورت رایگان به آن خاتمه دادآدرس ::

Freebox – موبایل رایگان
سرویس خاتمه
75371 پاریس Cedex 08

به یک روش یا روش دیگر ، ما به شما توصیه می کنیم که هنگام تماس با شما ، نامه خاتمه خاتمه آزاد خود را به آدرس ارتباط برقرار شده توسط همبستگی خود ارسال کنید شماره رایگان.

شما نمی دانید چه چیزی را در نامه خاتمه جعبه خود بنویسید ? Freebox-News به شما پیشنهاد می دهد مدل نامه کمی بیشتر در این مقاله (نیازی به جستجوی فرم خاتمه آزاد نیست ، اپراتور خواستار آن نیست).

3. در مهلت های خاتمه ، مواد آزاد را بازیابی کنید

اکنون که خاتمه شما در نظر گرفته شده است ، شما تجهیزات تجهیزات (مودم ، رمزگشایی و لوازم جانبی) باید باشد بازگشت به رایگان. آنها باید به لطف ثبت نام در AR ، به لطف ثبت نام در AR ، به لطف برنامه کاری خوب ارسال شوند.

شما 15 روز از تاریخ خاتمه مؤثر برای بازگشت تجهیزات. می توانید تجهیزات را مستقیماً با فرم خاتمه ، به آدرس ابلاغ شده به شما ارسال کنید. در غیر این صورت ، تجهیزات به تنهایی یا به آدرس PublicIspatch در évry ارسال می شوند ، که ما در پاراگراف قبلی یا به آدرس زیر به شما ارائه کردیم:

صندوقچه
C/O Publidispatch
91070 bondoufle cedex

مهلت های بازپرداخت پس از خاتمه چیست؟ ? هنگامی که خاتمه مؤثر است ، شما دارید حداکثر 15 روز برای بازگشت تجهیزات Freebox خود. اینها باید در نقطه رله خاتمه آزادی نزدیک به شما. با تشکر از حق بازگشت در منطقه مشتری خود به صورت رایگان در دسترس است ، لازم نیست هزینه ارسال بسته را بپردازید.

مدل نامه خاتمه Freebox ما

در اینجا یک است مدل نامه خاتمه رایگان که می توانید به عنوان یک فرم استفاده کنید. فقط زمینه های قابل تنظیم را با اطلاعات و voila خود جایگزین کنید !

نام نام اول
نشانی
تلفن
پست الکترونیک
شماره مشتری/قرارداد رایگان

چاپخانه
خاتمه آزاد
BP 40090
91003 évry cedex

هدف: خاتمه قرارداد رایگان

من با این نامه به شما اطلاع می دهم که می خواهم اشتراک رایگان خود را فسخ کنم “(نام اشتراک مورد نظر را نشان دهید)” . /. /… زیر شماره: .. – .. – ..- .. -..

(دلایلی را که می خواهید اشتراک رایگان خود را خاتمه دهید ، نشان دهید: پایان دوره تعهد ، تغییر اپراتور و غیره)

مطابق با مفاد ماده l.224-39 از کد مصرف کننده ، من می خواهم درخواست خاتمه من ظرف ده روز از دریافت این نامه ثبت شده در نظر گرفته شود و این که شما را تأیید خاتمه قرارداد من می کند.

لطفا بپذیرید ، خانم ، آقا ، بیان تبریک های برجسته من.

خاتمه موبایل رایگان چگونه است ?

خاتمه موبایل رایگان

هیچ چیز ساده تر نیست ! فقط کد خود را بازیابی کنید موبایل رایگان ریو با آهنگسازی 3179.

به خوبی توجه داشته باشید ، پس آن را به اپراتور جدید خود منتقل کنید هنگام عضویت در بسته جدید خود. بنابراین این امر می تواند از تمام مراحل تضمین شده مراقبت کند قابلیت حمل شماره تلفن شما و خاتمه دادن از بسته تلفن همراه رایگان شما.

خاتمه یک بسته رایگان با اجاره موبایل توجه ! اگر بسته رایگان شما با اجاره موبایل همراه است ، بدانید که اجاره تلفن هوشمند شما خواهد بود ماهانه 5 یورو افزایش یافته است تا آخر 24 ماه اجاره.

میزان هزینه های خاتمه چقدر است ?

به صورت رایگان ، هزینه های خاتمه به دو بخش تقسیم می شود.

 • اول از همه ، وجود دارد هزینه های خاتمه ثابت, که برای همه پیشنهادات جعبه رایگان اعمال می شود. اینها در مقدار هستند 49 یورو.
 • ما همچنین داریم هزینه های خاتمه متغیر. دومی فقط در صورتی وجود دارد که پیشنهاد خود را قبل از پایان دوره تعهد از بین ببرید.

توجه داشته باشید که داشتن هزینه خاتمه متغیر به صورت رایگان بسیار نادر است زیرا تنها انقلاب Freebox با یک تعهد 12 ماهه ارائه می شود: تمام اینترنت و موبایل دیگر اپراتور اپراتور هستند بدون درگیری. در واقع ، پیشنهادات بدون تعهد مشمول هزینه های خاتمه متغیر نیستند.

از هزینه های خاتمه خود تخمین بزنید !

خاتمه رایگان: مدل نامه ما

خاتمه رایگان: مدل نامه ما

خاتمه آزاد. شما می خواهید اشتراک خود را به صورت رایگان خاتمه دهید ? با مدل نامه ما هیچ چیز ساده تر نیست.

شما به زودی حرکت می کنید ? شما از کیفیت خدمات رایگان راضی نیستید ? مجله خالص یک مدل نامه خاتمه رایگان به شما ارائه می دهد. می توانید آن را بارگیری کنید ، سپس آن را با اطلاعات خود تغییر دهید (نام ، نام اول ، آدرس ، شماره مشتری. ) با تشکر از نرم افزار پردازش کلمه.

نام خانوادگی نام
نشانی
کد پستی
شماره تلفن
شماره مشتری رایگان

چاپخانه
خاتمه آزاد
BP 40090
91003 evry cedex

ساخته شده در (شهر) ، (تاریخ).

نامه ثبت شده با تأیید رسید
موضوع: درخواست خاتمه اشتراک رایگان من

من شما را از این خواسته من برای پایان دادن به اشتراک خود به شما اطلاع می دهم (نوع اشتراک را مشخص کنید: موبایل ، ADSL ، فیبر نوری) ، که در تاریخ (مشخص کردن تاریخ شروع قرارداد) در قرارداد n در خدمات خود مشترک شده است. ° (شماره قرارداد را نشان دهید).

مطابق با شرایط عمومی فروش ، لطفاً اقدامات صحیح را انجام دهید تا قرارداد اشتراک را که ما را به هم وصل می کند ، پایان دهید.

(یک پاراگراف کوتاه به دلایلی که شما را به درخواست خاتمه ترغیب می کند اضافه کنید: پیشنهاد بهتر از رقابت ، نارضایتی در خدمات ارائه شده ، جابجایی ، نیروی دریایی و غیره.)

مطابق با مفاد ماده L224-39 کد مصرف کننده ، من می خواهم که خاتمه من در طی ده روز پس از دریافت این امر ، تأیید دریافت نامه ارسال شده از طریق نامه ثبت شده ، مؤثر باشد.

لطفاً بیان بهترین احساسات من را بپذیرید ، (خانم ، آقا).

(توجه: رایگان فرم خاتمه از پیش تنظیم شده را ارائه می دهد ، که به طور مستقیم در فضای مشترک در دسترس است. فقط آن را پر کنید و با تأیید دریافت به جای این نامه خاتمه ، آن را از طریق نامه ثبت شده ارسال کنید.)

خاتمه دادن

 • نامه خاتمه بیمه وابستگی
 • نامه خاتمه آسان میلیون ها
 • نامه خاتمه فعلی زنان
 • نامه خاتمه فرانسوی یکشنبه
 • نامه خاتمه مجموعه هاچت
 • نامه خاتمه Le Parisian
 • نامه خاتمه نوزاد
 • خاتمه نامه navigo تصور کنید r
 • نامه خاتمه ویتا آزادی
 • نامه خاتمه کارت IKEA
 • نامه خاتمه کارت Aurore
 • نامه خاتمه مرکز زیبایی
 • نامه خاتمه خنک را نگه دارید
 • نامه خاتمه ویتاوی
 • نامه خاتمه B و شما
 • نامه خاتمه نیوکس
 • نامه خاتمه کارت UGC
 • نامه خاتمه کارت CGR
 • نامه خاتمه برنامه لاغری
 • نامه خاتمه کارت Castorama
 • نامه خاتمه کارت FNAC
 • نامه خاتمه موبایل

میراث خبرنامه

اطلاعات جمع آوری شده برای اطمینان از ارسال خبرنامه شما برای گروه معیار CCM در نظر گرفته شده است.

آنها همچنین توسط گروه معیار CCM برای هدف قرار دادن تبلیغات و جستجوی تجاری در گروه Le Figaro ، و همچنین با شرکای تجاری ما ، توسط گروه معیار CCM مورد استفاده قرار می گیرند.

درمان ایمیل شما برای تبلیغات و محتوای شخصی هنگام ثبت نام در این فرم انجام می شود. با این حال ، شما می توانید در هر زمان با آن مخالفت کنید

به طور کلی ، شما از حق دسترسی و تصحیح اطلاعات شخصی خود و همچنین درخواست پاک کردن در محدوده مقرر در قانون بهره مند می شوید. همچنین می توانید گزینه های خود را از نظر جستجوی تجاری و هدف گذاری بررسی کنید. درباره خط مشی رازداری یا سیاست کوکی های ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 • 05 اکتبر 2023
  CSR
 • 09 اکتبر 2023
  chatgpt: اقدامات خوب
 • اکتبر 1123
  هوش هیجانی و مدیریت استرس