استثنایی: بهترین بسته تلفن همراه بسته اینترنت به صورت رایگان است (و واقعاً ارزان است! ) ، بسته بندی فیبر Freebox را در سپتامبر 2023 مقایسه کنید

Freebox بسته موبایل مقایسه کننده را ارائه می دهد

Contents

این بسته غیر اتصال شامل می شود تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS در سرزمین اصلی فرانسه ، خارج از کشور ، در اروپا ، ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا ، آفریقای جنوبی ، نیوزیلند یا حتی اسرائیل. از فرانسه می توانید تلفن حدود 100 مقصد بین المللی. اگر در اروپا باشید ، در بخش های خارج از کشور فرانسه یا در یکی از کشورهای خارجی که در بالا به آن اشاره شد ، شما آزاد خواهید بود به وصیت نامه بپیوندید شهر.

استثنایی: بهترین بسته جعبه اینترنت + بسته موبایل به صورت رایگان است (و واقعاً ارزان است !)

یکی از بهترین جعبه های اینترنتی و یک بسته موبایل 5G برای کمتر از 40 یورو در هر ماه ، پیشنهاد فوق العاده Canon از رایگان است.

برنامه خوب: یک بسته پاپ Freebox + بسته نامحدود 4G/5G برای کمتر از 40 € در ماه به صورت رایگان

Olivia Cheval – منتشر شده در تاریخ 01/16/2023 ساعت 9:30 صبح

ترکیب جعبه اینترنت و بسته موبایل اغلب صرفه جویی در پول. و این دقیقاً همان چیزی است که با بسته بندی او بسیار جالب است: Freebox Pop و بسته نامحدود 5G با قیمت کمتر از 40 یورو در هر ماه ! بزرگنمایی در این برنامه اینترنتی خوب + موبایل که به شما امکان می دهد 120 یورو در سال صرفه جویی کنید !

FENDBOX POP + بسته نامحدود رایگان: یک قیمت بی نظیر !

چه پیشنهادی فوق العاده به صورت رایگان ارائه شده است ! اپراتور به شما امکان می دهد دو اشتراک اینترنتی و موبایل خود را با هم ترکیب کنید و از این رو از تخفیف فوری استفاده کنید. در واقع ، Freebox Pop در حال حاضر به مدت 1 سال 29.99 یورو در هر ماه و بدون تعهد است. و این جعبه رایگان به شما امکان می دهد از بسته 5G رایگان فقط با 9.99 یورو در هر ماه لذت ببرید. بد نیست ? با پیوند دادن جعبه رایگان و بسته نامحدود ، بنابراین به جای 49.98 یورو یا پس انداز سالانه 120 یورو ، فقط 39.98 یورو در ماه پرداخت می کنید !

Freebox Pop مطمئناً یکی از بهترین جعبه های موجود در بازار است. بدون تعهد و بازی سه گانه ، اتصال فیبر با 5 گیگابایت در ثانیه برای بارگیری و 700 مگابایت در ثانیه در ارسال ارائه می دهد. همچنین به شما امکان می دهد لذت ببرید تماس های نامحدود به موبایل فرانسه (متروپولیتن و دام) ، ایالات متحده ، چین یا کانادا و همچنین به سمت ثابت بیش از 110 مقصد. شما همچنین به بیش از 220 کانال تلویزیونی از طریق OQEE با رابط رایگان و همچنین به سرویس دسترسی دارید LIGUE رایگان 1 Uber می خورد (بهترین لحظات در مسابقات فوتبال فرانسه تقریباً مستقیم). این پیشنهاد شامل بیش از 12 ماه اشتراک کانال+ سری ، 6 ماه اشتراک به فیلم های اولیه و 3 ماه اشتراک به دیزنی است +.

با بسته رایگان ، از یک قیمت کاهش یافته در یک بسته 5G با داده های نامحدود بهره مند شوید

با تشکر از اشتراک شما پاپ آزاد, شما می توانید از یک بهره مند شوید بسته 5G رایگان با نصف قیمت. فقط برای 9.99 یورو در هر ماه (به جای 19.99 یورو) ، شما از یک بسته موبایل 5G رایگان با داده های نامحدود (25 گیگابایت در 4G/3G از بیش از 70 قلمرو خارج از کلانشهر).

این بسته غیر اتصال شامل می شود تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS در سرزمین اصلی فرانسه ، خارج از کشور ، در اروپا ، ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا ، آفریقای جنوبی ، نیوزیلند یا حتی اسرائیل. از فرانسه می توانید تلفن حدود 100 مقصد بین المللی. اگر در اروپا باشید ، در بخش های خارج از کشور فرانسه یا در یکی از کشورهای خارجی که در بالا به آن اشاره شد ، شما آزاد خواهید بود به وصیت نامه بپیوندید شهر.

این اطلاعات را با کلیک بر روی اینجا به اشتراک بگذارید

تمام اخبار Ariase را در Google News دنبال کنید.

Freebox + مقایسه کننده بسته بندی موبایل

کشف کردن 19.99 یورو/ماه بسته Freebox + اشتراک تلفن همراه ارزانترین لحظه.

بد. آیه متحرک
12 ماه سپس 44.99 یورو در ماه
تعهد 12 ماه
سیم 10 یورو

پیش زمینه شبکه

واجد شرایط بودن فیبر من را آزمایش کنید

fleche برای پیشنهادات فیلتر

پیشنهادات را فیلتر کنید

پیشنهادات را فیلتر کنید

حداکثر بودجه. 50 € و بیشتر
ارائه دهنده سرویس اینترنت :
تنظیم مجدد فیلترها
بد. آیه متحرک
12 ماه سپس 44.99 یورو در ماه
تعهد 12 ماه
سیم 10 یورو
بد. آیه متحرک
12 ماه سپس 39.99 یورو در ماه
سیم 10 یورو
بد. آیه متحرک
فراخوانی نامحدود
12 ماه سپس 60.98 یورو در ماه
تعهد 12 ماه
سیم 10 یورو
بد. آیه متحرک
فراخوانی نامحدود
12 ماه سپس 49.98 یورو در ماه
سیم 10 یورو
بد. آیه متحرک
فراخوانی نامحدود
12 ماه سپس 60.98 یورو در ماه
تعهد 12 ماه
سیم 10 یورو

درباره مقایسه ما بیشتر بدانید
پیشنهادات مربوط به معیارهای مقایسه کننده صفحه بر اساس قیمت طبقه بندی می شود و در فاصله معادل قیمت ، به طور خودسرانه توسط اپراتور طبقه بندی می شوند. پیوندهای پیشنهادات می تواند کمیسیون برای ADSL و فیبر منطقه ایجاد کند بدون اینکه بر قیمت اشتراک شما تأثیر بگذارد. اطلاعات بیشتر در مورد عملکرد سایت.

کدام یک از بسته های تلفن همراه Freebox + را انتخاب کنید ?

پیشنهادات Freebox را با بسته تلفن همراه مقایسه کنید

با تشکر از Freebox + Mobile Mobile از Zoneadsl ، شما می توانید تمام پیشنهادات Freebox موجود را در حال حاضر با یک بسته موبایل رایگان کشف کنید. با انتخاب جعبه + بسته های موبایل رایگان ، می توانید از مزایای تبلیغاتی در اشتراک جعبه اینترنت و بسته موبایل رایگان خود بهره مند شوید.

Freebox + تلفن همراه رایگان

کدام جعبه های فیبر رایگان با یک بسته تلفن همراه ارائه می شود ?

Zoneadsl تمام خدمات اینترنتی و موبایل موجود در بازار را مقایسه می کند تا به شما سودمندترین جعبه + پیشنهاد بسته موبایل را برای شما ارائه دهد. در اینجا انتخاب ما از بهترین بسته موبایل Freebox + Mobile از لحظه آورده شده است.

چه جعبه رایگان + بسته موبایل ارزان ترین در سپتامبر 2023 است ?

کدام یک از پیشنهادات Freebox با بسته موبایل 5G/4G اقتصادی ترین است ?

پیشنهاد تلفنی تلفن همراه با مقرون به صرفه ترین جعبه اینترنت به صورت رایگان ، Freebox Fiber Revolution + TV 280 کانال + تماس به موبایل + بسته رایگان 2H 50 MB موبایل در 19.99 €/ماه به مدت 12 ماه و سپس 44.99 €/ماه است.

بد. آیه متحرک
12 ماه سپس 44.99 یورو در ماه
تعهد 12 ماه
سیم 10 یورو

نرخ پیشنهادات اینترنتی رایگان با بسته تلفن همراه چقدر است ?

Freebox Fiber Revolution + TV 280 کانال + تماس به موبایل + بسته رایگان 2 ساعت 50 موبایل موبایل در 19.99 €/ماه با 12 ماه درگیری به مدت 12 ماه از 44.99 €/ماه. به عنوان یک مقایسه ، می توانید Freebox Fiber Revolution + TV 280 کانال + تماس با Mobiles + Package Package 5G بسته بندی نامحدود با 150 گیگابایت با قیمت 35.98 یورو در ماه به مدت 12 ماه و سپس 60.98 یورو در ماه پیدا کنید.

تمام پیشنهادات Freebox با ارزانترین بسته موبایل در سپتامبر 2023

جعبه + بسته تلفن همراه قیمت سال اول سرعت دانلود داده های موبایل
Freebox Fiber Revolution + TV 280 کانال + تماس به موبایل + بسته موبایل رایگان 2H 50 MB 19.99 1 گیگابایت در ثانیه 50 مگابایت
فیبر فیبر Freebox + TV 220 کانال + تماس به موبایل + بسته موبایل 2H 50 مگابایت 29.99 5 گیگابایت در ثانیه 50 مگابایت
Freebox Revolution ADSL + TV 280 کانال + تماس به موبایل + بسته موبایل بسته 5G بسته های نامحدود 150 گیگابایت 35.98 50 مگابایت در ثانیه 150 گیگابایت
Freebox Fiber Revolution + TV 280 کانال + تماس به موبایل + بسته موبایل بسته 5G بسته های نامحدود 150 گیگابایت 35.98 1 گیگابایت در ثانیه 150 گیگابایت

کاهش قیمت ها با یک جعبه + پیشنهاد بسته موبایل رایگان

چه مزایایی یک جعبه رایگان را با یک بسته تلفن همراه به ارمغان می آورد ?

مشترکین یک بسته بسته بندی و بسته موبایل ترکیبی از چندین مزیت بهره مند می شوند. به عنوان فراوانی Freebox ، می توانید با کاهش قیمت در چهار بسته تلفن همراه مشترک شوید. با تمام برنامه های تلفن همراه خانواده ، به لطف بسته های ترکیبی Freebox و تلفن همراه می توانید در هر سال 264 یورو پس انداز کنید.

Freebox + پیشنهادات بسته بندی موبایل بدون تعهد است

Free یکی از تنها اپراتورها با RED است که بدون تعهد ، پیشنهادات ترکیبی اینترنت و موبایل را ارائه می دهد. دو بسته تلفن همراه ارائه شده توسط Free و Freebox Pop و Delta امکان اشتراک در یک پیشنهاد ترکیبی را بدون تعهد فراهم می کنند.

می توانید بسته تلفن همراه را به تنهایی در جعبه + پیشنهاد رایگان موبایل خود خاتمه دهید

با رایگان ، می توانید بسته تلفن همراه خود را به تنهایی به عنوان بخشی از پیشنهاد اینترنت + موبایل خاتمه دهید. به استثنای نارنجی ، کلیه ارائه دهندگان خدمات اینترنتی به شما امکان می دهند بدون خاتمه جعبه ، تلفن همراه را خاتمه دهید.

برای بسته بندی موبایل همراه با یک جعبه 5G یا 4G رایگان کاهش نمی یابد

در حال حاضر هیچ جعبه 5G یا 4G رایگان با کاهش برنامه تلفن همراه شما در اپراتور وجود ندارد. اگر می خواهید از تخفیف در بسته های تلفن همراه خود بهره مند شوید ، باید در یک جعبه فیبر یا ADSL رایگان مشترک شوید.

چگونه می توان یک جعبه را تحت تعهد رایگان برای یک جعبه + موبایل خاتمه داد ?

این که آیا شما یک دوره تعهد دارید یا خیر ، می توانید اشتراک اینترنتی خود را بدون هیچ هزینه ای خاتمه دهید زیرا هزینه های خاتمه 100 یورو را برای اپراتور سابق خود بازپرداخت می کند. این 100 یورو هزینه های خاتمه حدود 50 یورو را که همه شرکت ها شارژ می کنند ، بازپرداخت می کنند ، و همچنین در صورت بروز تعهد در پیشرفت ، هزینه 50 یورو هزینه می کنند.

آیا خانه شما می تواند فیبر رایگان دریافت کند ?

اگر از دسترسی به فیبر رایگان در خانه مطمئن نیستید ، واجد شرایط بودن فیبر خود را با ابزار ZoneadSL ما آزمایش کنید. اگر در مکانی زندگی نمی کنید که یک سرویس فیبر رایگان ارائه می دهد ، قصد دارید در یک اپراتور که خانه شما را پوشش می دهد ، مشترک شوید.

بسته موبایل رایگان خود را انتخاب کنید

چگونه بدانیم که آیا شبکه تلفن همراه رایگان در خانه به خوبی پوشش می دهد ?

یک تست شبکه ZoneAdsl Mobile ایجاد کنید تا قبل از عضویت در رایگان ، در مورد کیفیت شبکه تلفن همراه در آدرس خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. اگر رایگان پوشش کافی را ارائه نمی دهد ، توصیه می کنیم به تأمین کننده مراجعه کنید که بهترین سطح خدمات را برای اتصال به اینترنت 4G و 5G ارائه می دهد.