کانال رایگان: چگونه کانال بیشتری را در Freebox خود داشته باشید?, همه چیز درباره پیشنهادات کانال برای – 26 ساله

همه چیز درباره پیشنهادات کانال برای – 26 ساله

Contents

صرف نظر از اشتراک Freebox ، می توانید کانال به علاوه با قیمت 22.99 یورو در هر ماه مشترک شوید به مدت 12 ماه 27.99 یورو/ماه. با این کار ، شما به آن دسترسی خواهید داشت به علاوه کانال, کانال+ صفحه بزرگ, کانال+ ورزش 360, کانال+اسناد, کانال+ بچه ها وت کانال+ سری. این پیشنهاد فقط در صورت متعهد شدن امکان پذیر است 24 ماه.

کانال رایگان+: چگونه کانال بیشتری را در Freebox خود داشته باشید ?

شما یک مشتری Freebox هستید و به پیشنهادات کانال به علاوه با رایگان علاقه دارید ? شما تعجب می کنید که پیشنهادات موجود چیست و چگونه می توان از آن بهره مند شد ? قیمت آن چند است ? به چه کانال ها یا برنامه هایی دسترسی خواهید داشت و چگونه می توانید مشترک شوید ? در اینجا مقاله ای وجود دارد که تمام اطلاعات مورد نیاز شما را گرد هم می آورد.

 • ضروری:
 • مشترک شدن در کانال پلاس امکان پذیر است با تمام پیشنهادات Freebox.
 • پیشنهاد اساسی در آغاز می شود 22.99 یورو در هر ماه (به مدت 1 سال) و چندین کانال کانال دارد+.
 • سه پیشنهاد کانال دیگر+ موجود است: کانال+ ورزش ، کانال+ ، سری سینما و سری محدود کانال+ دیزنی+ و پارامونت+
 • اگر مشترک دارید انقلاب یا دلتا, شما از گزینه بهره مند می شوید تلویزیون توسط پانوراما کانال که به شما امکان دسترسی به 50 کانال اضافی را می دهد.

Canal+Series ارائه شده با Freebox در حال حاضر ، پیشنهاد Canal+Series است به مدت 1 سال ارائه شده است برای مشترکین دلتای Freebox ، Pop یا Revolution, یا برای هر اشتراک جدید در یکی از این پیشنهادات.

کانال رایگان Plus: اشتراک های اشتراک چیست؟ ?

تلویزیون

اگر شما در حال حاضر Freebox مشترک شده است, یا اینکه شما قصد دارید در اپراتور مشترک شوید و دوست دارید از اشتراک در کانال پلاس در صندوقچه خود استفاده کنید ، کاملاً ممکن است.

شما باید آن را بدانید شما می توانید به Canal+ اختیاری در All Freebox دسترسی پیدا کنید (در تلویزیون خود اگر رمزگذار تلویزیون رایگان و/یا دستگاه های عشایری خود را از طریق برنامه MyCanal دارید).

برای انجام این کار ، شما باید در یک اشتراک Canal+ مشترک شوید که پیشنهاد شما از کانال های تلویزیونی Freebox را تکمیل می کند. با تشکر از این اشتراک ، شما قادر خواهید بود از برنامه های اختصاصی کانال+ ورزش ، سینما ، سریال کانال بهره مند شوید. ).

به عنوان یک یادآوری ، امروزه چندین پیشنهاد آزاد (قیمت و شرایط معتبر در 18 ژانویه 2023) وجود دارد:

 1. انقلاب Freebox در 19.99€/ماه (44.99€/ماه به استثنای ارتقاء) ، با یک سال نامزدی. این شامل یک پیشنهاد تلویزیونی گسترده با دسته گل کانال است و شامل یک پخش کننده Blu-ray است. بدون خدمات تلویزیونی ، 35.98 یورو در ماه هزینه دارد.
 2. Freebox Pop که جدیدترین و کوچکترین Freebox است ، به 29.99€/ماه برای یک سال 39.99€/ماه, بدون درگیری. این شامل یک تکرار کننده WiFi و یک پخش کننده و پیشنهاد تلویزیون Freebox است.
 3. Delta Freebox S ، 39.99€/ماه, بدون درگیری. این اولین جعبه آزاد است که قادر به جمع آوری جریان های ADSL و سرعت 4G است تا به شما جریان های قدرتمندی ارائه دهد. این می تواند حداکثر 4 درایو هارد داشته باشد.
 4. Delta Freebox ، در 39.99€/ماه برای یک سال 49.99€/ماه, بدون درگیری. این شامل 4K Apple TV (2.99 €/ماه به مدت 48 ماه) یا پاپ مورد نظر شما.

شما می خواهید یک پیشنهاد Freebox را بیرون بیاورید ?

سرویس Jechange رایگان

شما می خواهید یک پیشنهاد Freebox را بیرون بیاورید ?

Freeboxes اخیر چندین مزیت اختیاری را ارائه می دهد ، مانند دسترسی به Netflix یا گاهی اوقات اشتراک در Amazon Prime Video. با این حال ، این مهم است که بدانید هر اتفاقی می افتد, شما می توانید در کانال پلاس مشترک شوید ، حتی اگر انقلاب Freebox داشته باشید مدل سطح ورودی است.

به علاوه پیشنهاد کانال رایگان: بسته های مختلف موضوعی چیست ?

کانال موضوعی بسته های بیشتری با رایگان

بسته به منافع و مراکز بودجه خود ، می توانید در چندین بسته موضوعی مشترک شوید تا دسته های زنجیره ای به پیشنهاد خود اضافه کنید.

وجود دارد 3 بسته موضوعی که می توانید با مشترک بودن Freebox مشترک شوید. گاهی اوقات سری محدود فقط برای چند روز یا هفته ، با دسته های اختصاصی و تخفیف های جالب در دسترس است.

خلاصه کانال+ بسته ها با 18 سپتامبر 2023 رایگان

نام محتوا قیمت
کانال+ کانال+ ، سری+ سری ، کانال+ اسپرت 360 ، کانال+ اسناد ، کانال+ بچه ها ، کانال+ صفحه بزرگ 22.99 یورو در هر ماه به مدت 1 سال 27.99 یورو/ماه (اگر تعهد 24 ماهه ، اگر نه 27.99 یورو در ماه بدون تعهد)
کانال+ سوریس کانال اصلی+ بسته و همچنین دیزنی+ ، Netflix ، OCS ، Paramount+ ، کانال+ سینما ، Ciné+ 34.99 یورو در هر ماه به مدت 1 سال 45.99 یورو در ماه (اگر تعهد 24 ماهه ، در غیر این صورت 45.99 یورو در ماه بدون تعهد)
کانال+ ورزش کانال اصلی+ بسته و همچنین کانال+ ورزش ، کانال+ اسپرت 360 ، کانال+ پا ، ورزش باین ، یوروپورت ، گلف+ ، راگبی+ و پا+ 25.99 یورو در هر ماه به مدت 1 سال 39.99 یورو در ماه (اگر تعهد 24 ماهه ، در غیر این صورت 39.99 یورو در ماه بدون تعهد)

سئو رایگان از پیشنهادات کانال. ارائه شده با قیمت صعودی قیمت به استثنای ارتقاء 12 ماه اول.

به علاوه کانال رایگان و بسته سری Ciné+

Ciné Séries

مزایای بسته Ciné Séries چیست+ ?

پیشنهاد سریال Canal+ Ciné بدون شک نمادین ترین پیشنهاد در کانال است+.

برای 45.99 یورو در ماه (با تعهد 12 ماهه ، یا 34.99 یورو پس از آن 1 سال 45.99 یورو با تعهد 24 ماهه) ، شما امکان عضویت در بسته Ciné Séries را دارید+. این بسته برای عاشقان داستانی ، فیلمبرداران و سریال ها, و تمام موارد انحصاری را که می توانید در بازار پیدا کنید جمع می کند.

این بسته به شما حق هر دو را می دهد کاتالوگ کانال های اصلی فیلم ها و خلاقیت ها+, اما همچنین دیزنی+، در Netflix یا Lionsgate+.

مزیت اصلی این پیشنهاد این است که تمام این زنجیره ها و سیستم عامل ها را در همان مکان ، با یک دسترسی واحد ، به جای چند برابر کردن اشتراک ها و همه ، گرد هم می آورد در کل 45.99 یورو در ماه.

علاوه بر این ، اگر در Delta Freebox مشترک هستید ، به آن دسترسی دارید ویدیوی نخست آمازون در جعبه آزاد خود ، که به شما امکان می دهد همه کارهایی را که در فیلم ها و بازار سریال ها انجام می شود در دسترس کنترل از راه دور خود داشته باشید.

توجه داشته باشید از این بسته ، شما نیز به آن دسترسی دارید کانال+ سری (پلت فرم دیجیتالی که سریال Canal+را گرد هم می آورد) و اشتراک مجله تله.

حاوی+ ?

از طرف سینما ، به شما دسترسی خواهید داشت سینمای فوق العاده اخیر منحصراً, هم فرانسوی و هم بین المللی ، و همه نوع, تا بالا 500 فیلم (از جمله 350 منتشر نشده) در هر سال (آخرین بلاک ها ، موفقیت های محبوب یا سینمای نویسنده).

شما همچنین به کاتالوگ بیش از دسترسی خواهید داشت 6،500 فیلم در سال از همه ژانرها و برای همه سلیقه ها: کمدی ، اکشن ، خارق العاده ، هیجان انگیز ، کلاسیک عالی و همچنین همه محتوای دیزنی+ با فیلم های تولید شده توسط دیزنی ، پیکسار ، مارول و ستارگان جنگ استودیو و کل کاتالوگ سینما نتفلیکس.

از طرف سری ، بسته به شما امکان دسترسی به همه لحظه ها را می دهد: اصل دیزنی+ (مانند ماندالوریایی) ، سری خالص fl ix (چیزهای غریبه ، نارنجی سیاه جدید است ، La Casa de Papel. ) و همچنین همه کانال اصلی خلاقیت+ (معتبر ، پاپ جدید ، دفتر Legends. ).

کانال های موجود در Ciné Series+ Canal+ Cinema Pack ، Canal+ Series ، Ciné+ Premier ، Ciné+ Frisson ، Ciné+ احساسات ، Ciné+ Famiz ، Ciné+ Club ، Ciné+ Classic ، Disney+ ، Netflix ، LionsGate+

به علاوه کانال رایگان و کانال+ پیشنهاد ورزشی

ورزش

برای 25.99 یورو در هر ماه (یا 39.99 یورو در ماه با اشتراک 24 ماهه ، به مدت 1 سال 25.99 یورو در ماه) ، شما با تعهد یک یا دو سال از انتخاب خود به Canal+ Sport دسترسی دارید. همانطور که از نام آن پیداست ، پیشنهاد کانال+ اسپرت با هدف قرار گرفته است, علاقه مندان به ورزش و ورزشی.

به شما دسترسی می دهد:

 • بهترین فوتبال, با بخشی از لیگ 1 و لیگ قهرمانان اروپا ، کل لیگ برتر ، لیگا ، سری A و بوندس لیگا یا یورو 2024.
 • بهترین راگبی, با کل 14 Live Top ، The Pro D2 ، Cuts European و بزرگترین مسابقات بین المللی.
 • به بزرگترین رویدادهای ورزشی مانند Grand Prix فرمول 1 ، مسابقات Grand Slam و Tennis Masters 1000.

با عضویت در Canal+ Sport ، از دسترسی به آن نیز بهره می برید کافه و الف اشتراک در روزنامه l’quipe.

 • کانال های موجود در Canal+ Sport Pack:
 • کانال+ ورزش
 • Bein Sports 1
 • Bein Sports 2
 • Bein Sports 3
 • Bein Sports Max
 • یوروپورت 1
 • یوروپورت 2
 • یوروپورت حداکثر
 • غوغا+
 • کانال+ پا

برای دانستن هر یک از این پیشنهادات ، شما نیز می توانید برای انتخاب یک پیشنهاد غیر اتصال. با این حال ، باید در نظر داشته باشید که اگر این فرمول اشتراک ارزان تر باشد ، مزایای یکسانی ندارد زیرا دسترسی شما به کانال+ کانال ها قادر به انجام از تلویزیون شما نخواهند بود. دریافت فقط از طریق برنامه یا سیستم عامل آنلاین MyCanal انجام می شود.

چه وسیله ای برای فعال کردن کانال به علاوه در Freebox استفاده می شود ?

برای به دست آوردن کانال پلاس در Freebox خود ، دو فرصت مختلف دارید.

در بسته های کانال به علاوه مشترک شوید

صرف نظر از اشتراک Freebox ، می توانید کانال به علاوه با قیمت 22.99 یورو در هر ماه مشترک شوید به مدت 12 ماه 27.99 یورو/ماه. با این کار ، شما به آن دسترسی خواهید داشت به علاوه کانال, کانال+ صفحه بزرگ, کانال+ ورزش 360, کانال+اسناد, کانال+ بچه ها وت کانال+ سری. این پیشنهاد فقط در صورت متعهد شدن امکان پذیر است 24 ماه.

دانستن با عضویت در کانال پلاس با رایگان ، این حق به شما می دهد. شما بهبرنامه Cafeyn Press Application (که به شما امکان می دهد با صدها عنوان مطبوعات نامحدود مشورت کنید) و گزینه تلویزیون+ به مدت 2 ماه ارائه شده است.

دسته گل ممتاز تلویزیون توسط پانوراما کانال

بدون انتخاب مشترک کانال به علاوه ، می توانید از یک گزینه بهره مند شوید تلویزیون توسط کانال با Freebox خود. این یک دسته است حق بیمه, دسترسی آنها برای مشترکان خاص Freebox محفوظ است و مجموعه ای از 50 کانال را ارائه می دهد. فقط 25.99 یورو در ماه (با تعهد 12 ماه) یا 20.99 یورو در ماه برای 1 سال و سپس 25.99 یورو در ماه (تعهد 24 ماهه) هزینه دارد. با رایگان ، این دسته در دو پیشنهاد گنجانده شده است:

شما می خواهید در انقلاب Freebox یا Delta Freebox مشترک شوید ?

سرویس Jechange رایگان

شما می خواهید در انقلاب Freebox یا Delta Freebox مشترک شوید ?

تلویزیون توسط کانال دسته اصلی کانال های تلویزیونی رایگان (حدود 220 کانال) را تکمیل می کند ، با حدود شصت کانال که برای کل خانواده در نظر گرفته شده است ، از جمله 25 منحصر به گروه کانال هستند+. و اگر مشتری دیگری از پیشنهاد Freebox دیگر ، مانند Freebox Mini 4K یا Freebox Pop اخیر هستید ، می توانید در این دسته از این دسته نیز عضو شوید 25.99 یورو در هر ماه با تعهد یک ساله.

کانال های تلویزیونی توسط کانال Paris Première ، Eurosport 1 و 2 ، Teva ، Planete+ کانال (جرم و ماجراجویی) ، Ushuaïa تلویزیون ، تاریخ تلویزیون ، کانال هواشناسی ، موسیقی M6 ، Trace Urban ، RFM TV ، TV Breizh ، کمدی+ ، Serieclub ، MCM ، MCM ، MCM ، MCM ، MCM ، MCM ، MCM ، MCM ، MCM ، MCM ، MCM ، MCM ، MCM ، MCM ، MCM ، MCM ، MCM ، MCM ، MCM ، MCM ، MCM مانگا ، کانال های دیزنی (دیزنی جونیور ، کانال دیزنی) ، کانال های نیکلودئون (Junior and Mynickelodeon) ، Tiji ، Piwi+، Boomerang ، Cartoon Network ، Canal J ، Teletoon و Teletoon +1 ، Boing ، Infosport+، Warner TV ، Thriller+، Novelyas TV ،. کانال موزه.

برنامه های تلویزیونی توسط کانال در تمام صفحه های خود قابل مشاهده است (تلویزیون ، رایانه ، تلفن هوشمند ، رایانه لوحی).

با این گزینه ، شما به آن دسترسی دارید وابسته به یا. این برنامه به شما امکان می دهد با تجسم آنها بر اساس موضوع یا کانال ها در بین کانال های خود حرکت کنید. شما از ابتدا امکان از سرگیری یک برنامه زنده یا حتی پیمایش در برنامه را بدون نیاز به ترک برنامه خود دارید. شما حالت اتصال خارج که به شما امکان می دهد برنامه های خاصی را در بالادست بارگیری کرده و بدون دسترسی به شبکه WiFi ، آنها را تماشا کنید.

نحوه اشتراک در یک پیشنهاد کانال رایگان تر ?

شما چندین روش برای بیرون کشیدن کانال پلاس با رایگان دارید. شما می توانید آن را انجام دهید مستقیماً از طرف آزاد خود : فقط به شماره زنجیره 4. اگر هنوز در کانال +مشترک نشده اید ، یک درج ظاهر می شود و به شما پیشنهاد می دهد که مشترک شوید.

فقط فشار دهید “خوب»، سپس اگر می خواهید پیشنهاد خود را با کانال های خاص (کانال+کانال ، Sport+یا Pack Séries+Pack) پیشنهاد خود و دسته های موضوعی خود را انتخاب کنید.

همچنین می توانید به صورت آنلاین مشترک شوید و به وب سایت Canal+ بروید:

 1. رفتن به وب سایت کانال+ فروشگاه.
 2. پیشنهادات مختلف موجود را مشاهده کنید و روی آن کلیک کنید انتخاب کنید, سپس اعتبارسنجی کنید.
 3. سپس یک برگه جدید باز خواهد شد و از شما می خواهد فرمول تعهد خود را انتخاب کنید. فرمول 24 ماهه را انتخاب کنید: این همان است که هست در دسترس با Freebox.
 4. اطلاعاتی را که به شما خواسته شده است برای شناسایی حساب رایگان (نام خانوادگی خانواده و شماره تلفن ثابت) خود تکمیل کنید).
 5. یک حساب کانال ایجاد کنید+.
 6. اطلاعات بانکی خود را وارد کرده و مشترک شوید.

این دو وسیله معدنی از مزیت کمتری برخوردار نیستند: سریع است ، زیرا بلافاصله پس از انجام اشتراک از کانال های خود بهره مند می شوید. شما همچنین یک دوره عقب نشینی دارید 14 روز اگر تا به حال نظر خود را تغییر دهید.

همچنین می توانید برای عضویت در A به فروشگاه بروید پیشنهاد کانال رایگان به علاوه, اگر ترجیح می دهید به صورت خوراکی با یک همکار مبادله کنید. در واقع انجام این اشتراک در مراکز آزاد و تحت نظارت یک مشاور رایگان.

کانال رایگان به علاوه: نحوه استفاده از برنامه MyCanal

وابسته به یا, برای همه مشترکین انقلاب Freebox توسط Canal Panorama در دسترس است و برای همه مشترکین یک پیشنهاد کانال رایگان تر ، یک سکوی امکان دسترسی به همه کانال ها و پخش مجدد توسط اشتراک کانال شما, قابل دسترسی از رایانه یا رایانه لوحی/تلفن هوشمند (از طریق برنامه MyCanal). اگر از تلویزیون متصل یا Chromecast بهره مند شوید ، می توانید از برنامه در تلویزیون خود نیز استفاده کنید.

برای دانستن اینکه اشتراک شما به شما امکان دسترسی به کل پیشنهاد MyCanal را نمی دهد ، باز هم به دسته اصلی ارائه شده توسط کانال (زنجیرهای پاک و غیره دسترسی پیدا می کنید.)

بنابراین ، می توان از آن بهره مند شد, غیر قابل پیش بینی, از همه زنجیرهای دسته گل خود در چندین صفحه.

برای دسترسی به فضای MyCanal از هر رایانه ای که به اینترنت متصل است ، بسیار ساده است:

 1. به وب سایت Canaplus بروید.com از مرورگر خود و برای شناسایی شما بر روی آرم واقع در بالا سمت راست کلیک کنید.
 2. سپس روی کلیک کنید منطقه مشتری, یک لینک جدید باز خواهد شد ، روی کلیک کنید ورود به سیستم.
 3. در درج تازه باز ، روی کلیک کنید آرم رایگان در زیر شناسه های اتصال مشترک مشترک خود را وارد کنید.
 4. پس از اتصال ، برای دسترسی به تجسم زنده زنجیره مورد نظر خود ، روی کلیک کنید تلویزیون زنده.
 5. اکنون به کانال های خود دسترسی دارید. برای مرور برنامه های کانال های On Demand (پخش مجدد) ، بخش را مرور کنید بر اساس تقاضا.

برای دسترسی به MyCanal از رایانه لوحی یا تلفن هوشمند:

 • اگر یک دستگاه Apple (iOS) دارید ، MyCanal را در AppStore جستجو کرده و نصب کنید.
 • اگر دستگاه Android دارید ، MyCanal را در Playstore جستجو کرده و نصب کنید.

سپس مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید:

 1. برنامه MyCanal را راه اندازی کنید.
 2. از منو ، فشار دهید تلویزیون توسط کانال اگر نگران هستید. صفحه احراز هویت برای Freebox ظاهر می شود.
 3. فشار دهید شناسایی کردن.
 4. شناسه های Freebox خود را مطلع کنید سپس فشار دهید ورود به سیستم.
 5. از طریق برگه در بین کانال های خود حرکت کنید تلویزیون زنده

برای دانستن اینکه آیا شما دارنده هستید گزینه TV by Canal, گزینه تلویزیون باید در فضای مشترک شما فعال شود تا از دسترسی به MyCanal بهره مند شود.

شما به دنبال یک پیشنهاد آزاد با تلویزیون توسط Canal هستید ? پیشنهادات موجود را کشف کنید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی متناسب با نیازهای خود استفاده کنید.

به روز شده در تاریخ 08/21/2023

مگالی در سال 2020 به عنوان ویراستار آزاد به Selectra پیوست. این عمدتا از مقالات مربوط به موضوعات مرتبط با مضامین موبایل و اینترنت مراقبت می کند.

همه چیز در مورد کانال+ پیشنهادات – 26 ساله

برای افراد زیر 26 سال ، کانال+ بسته هایی را با قیمت های بسیار جذاب ارائه می دهد. هر آنچه را که باید در مورد کانال بدانید+ برای جوانان 18 تا 26 ساله کشف کنید.

همه چیز در مورد کانال+ پیشنهادات - 26 ساله

François Le Gall – اصلاح شده در تاریخ 08/24/2023 در 5:10 بعد از ظهر

 1. کانال+ زنجیرها و دسته ها با قیمت پایین
 2. چگونه می توان از یک کانال+ زیر 26 ساله استفاده کرد ?
 3. نحوه تماشای کانال+ در پخش تلویزیون ?
 4. چند نفر می توانند به طور همزمان با یک حساب “- 26 ساله” ارتباط برقرار کنند ?
 5. چه اتفاقی می افتد برای مشترکین پس از 26 سالگرد آنها ?

کانال+ زنجیرها و دسته ها با قیمت پایین

شما طرفدار فیلم ، سریال یا حتی ورزش هستید ? تمام پیشنهادات کانال+، تقریباً ، با کاهش قیمت برای افراد زیر 26 قابل دسترسی است . در واقع ، اگر زیر 26 سال سن دارید ، می توانید از یک 50 ٪ تخفیف در قیمت پیشنهادات بدون تعهد. در نتیجه ، اشتراک های کانال+ برای افراد زیر 26 سال و با چه قیمتی چیست؟ ?

 • کانال+ (با کانال+ ، سری+ سری ، کانال+ اسناد ، کانال+ بچه ها و کانال+ Offbeat): 13.99 یورو در ماه
 • کانال+ سوریس (با کانال های کانال+ ، دیزنی+ ، Netflix ، OCS ، Starzplay ، Canal+ Series و Canal+ Cinema: 22.99 یورو در ماه
 • موش+ ورزش (با کانال های کانال+ پیشنهاد ، کانال+ ورزش ، کانال+ پا ، کانال+ اسپرت 360 ، پا+ ، ورزش Bein ، Eurosport ، Dazn ، Multisports): 19.99 یورو در ماه

در چهار بسته کانال+ ، فقط یک ، بنابراین ، با کاهش 50 ٪ رزرو شده برای زیر 26s سازگار نیست: کانال+ پیشنهاد دوستان و خانواده. علاوه بر این, برخی از سری های محدود نیز واجد شرایط تبلیغ برای افراد زیر 26 سال هستند.

شما زیر 26 ساله هستید ? یک شانس ! اشتراک کانال+ نصف قیمت است.

کلیه اشتراک های کانال+ رزرو شده برای زیر 26 سال در دسترس است بدون تعهد مدت زمان. با این وجود ، این 100 ٪ پیشنهادات دیجیتالی هستند ، یعنی این محتوا فقط در جریان قابل دسترسی است, از طریق وب سایت Canal+ یا برنامه MyCanal در تمام دستگاه های Apple یا Android شما.

چگونه می توان از یک کانال+ زیر 26 ساله استفاده کرد ?

برای بهره مندی از پیشنهاد به کاهش قیمت در نظر گرفته شده برای کودکان زیر 26 در کانال+، لازم است:

 • بسته خود را در وب سایت Canal+ در بخش “پیشنهاد -26 سال” انتخاب کنید
 • یک پیشنهاد Canal+ را انتخاب کنید و برای اشتراک گذاری روی دکمه “Select” کلیک کنید
 • و با تأیید سن خود با بارگیری کارت هویت ، گذرنامه ، مجوز اقامت یا گواهینامه رانندگی ، پیشنهاد خود را تأیید کنید.

اگر قبلاً کانال+ مشترک کرده اید ، برای بهره مندی از پیشنهادی که برای جوانان 18 تا 26 ساله اختصاص داده شده است ، باید قبل از تهیه یک پیشنهاد جدید “کانال+ جوان” قرارداد فعلی خود را فسخ کنید. لطفاً توجه داشته باشید ، اگر هنوز درگیر هستید ، باید تا پایان دوره تعهد خود صبر کنید تا هزینه خاتمه را پرداخت نکنید.

و اگر یک پیشنهاد کانال+ بدون تعهد دارید ، می توانید فرمول فعلی خود را از منطقه مشتری کانال خود به حالت تعلیق درآورید. پس از پایان اشتراک خود ، می توانید در یک پیشنهاد کانال جوان مشترک شوید+.

کانال

نحوه تماشای کانال+ در پخش تلویزیون ?

با اشتراک های کانال+ 100 ٪ پخش, با اتصال به برنامه MyCanal در Apple TV ، Android TV ، Xbox One ، PlayStation 4 و 5 می توان برنامه ها را به صورت زنده یا پخش در تلویزیون تماشا کرد. همچنین می توانید از یک سیستم Chromecast یا AirPlay برای پروژه کانال+ محتوا در تلویزیون خود استفاده کنید.

چند نفر می توانند به طور همزمان با یک حساب “- 26 ساله” ارتباط برقرار کنند ?

پیشنهادات جوان بدون تعهد برای افراد 18-26 ساله به طور پیش فرض شامل می شود 2 کاربر MyCanal. با این حال ، می توانید یک کاربر اضافی MyCanal را برای 5 یورو بیشتر در ماه اضافه کنید. و اگر می خواهید حساب خود را با چندین کاربر به اشتراک بگذارید ، می توانید 3 کاربر اضافی MyCanal را برای 10 یورو بیشتر در ماه اضافه کنید.

چه اتفاقی می افتد برای مشترکین پس از 26 سالگرد آنها ?

کانال جوان+ پیشنهاد ارائه شده در کانال+ اشتراک ها برای افراد 18 تا 25 ساله تا 26 سالگرد محفوظ است. بنابراین, از 26 سالگی شما ، اشتراک Canal+ به طور خودکار با نرخ مورد نظر صورتحساب می شود.

اگر نمی خواهید قیمت بالایی را بپردازید ، می توانید اشتراک کانال خود را فسخ کنید+. به یاد بیاورید که پیشنهادات “-26 ساله” کانال+ بدون حداقل مدت نامزدی در دسترس است. برای خاتمه پیشنهاد کانال+خود ، در بخش “اشتراک” به منطقه مشتری خود بروید ، سپس در قسمت “مدیریت اشتراک من”.

این اطلاعات را با کلیک بر روی اینجا به اشتراک بگذارید

این پرونده ها همچنین ممکن است به شما علاقه مند شوند:

 • کانال+ در 4K: چگونه کار می کند ?
 • MyCanal: به اندازه کافی می دانید برای دسترسی به کانال+ در همه جا و تمام وقت
 • Canal+ vs Netflix Series: مقایسه دو سیستم عامل ویدیویی جریان
 • نحوه تماشای کانال+ در تمام صفحه های خود ?
 • Canal+ Series: هر آنچه را که باید در مورد سرویس SVOD de Canal بدانید+
 • بهترین کانال+ سری سری