دیزنی رایگان در Freebox: چگونه می توان از این پیشنهاد استفاده کرد?, دیزنی رایگان: چگونه می توان دیزنی را در یک صندوق عقب قرار داد?

دیزنی رایگان: چگونه می توان دیزنی را در یک صندوق عقب قرار داد

Contents

اولین راه حل این است که محتوای برنامه دیزنی را پروژه کنید+ به صفحه تلویزیون. از پایانه های ذکر شده در بالا ، مشترکین Freebox می توانند برنامه ها را از طریق چندین روش در تلویزیون خود طراحی کنند. از طریق ، به ویژه ، یک کلید کرومی یا تجهیزات موجود در این دستگاه. به عنوان مثال ، مورد تلویزیون Connect که توسط SFR از زمان راه اندازی RMC Sport ارائه شده است ، که عملکرد داخلی Chromecast را ادغام می کند. از طرف اپل ، ما همچنین می توانیم به تجهیزات سازگار به دستگاه AirPlay اعتماد کنیم.

دیزنی+ رایگان: نحوه قرار دادن دیزنی+ در Freebox من ?

در سال 2020 راه اندازی شد ، دیزنی+ به سرعت یکی از محبوب ترین خدمات پخش در کنار Netflix و Amazon Prime Video شد. بنابراین ، بسیاری از مشتریان مایل به تماشای دیزنی+ از Freebox خود هستند. در این مقاله کشف کنید که چگونه دیزنی پلاس را در انقلاب Freebox ، Pop یا Delta خود قرار دهید.

نحوه تماشای دیزنی پلاس در انقلاب Freebox من ?

Disney Plus Freebox Revolution: هنوز کاربردی ندارد

جعبه رایگان نمادین از زمان انتشار بیش از 10 سال پیش ، انقلاب متاسفانه دارد نه برنامه دیزنی به علاوه. در واقع ، شرکت آمریکایی از صدور گواهینامه انقلاب Freebox خودداری کرد و به امیدهای اپراتور خاویر نیل (که قبلاً یک برنامه داخلی برای جعبه انقلاب خود تهیه کرده بود) پایان داد.

بر خلاف Netflix و Video Prime ، بنابراین هرگز یک برنامه دیزنی + در Freebox Revolution وجود نخواهد داشت.

با این حال ، راه حل های دیگری برای دیدن دیزنی پلاس در جعبه انقلاب رایگان شما وجود دارد: ما آنها را در زیر ارائه می دهیم.

دیزنی + در انقلاب Freebox با پیشنهاد دیجیتال

برای استفاده از کاتالوگ غول پیکر دیزنی+ در انقلاب Freebox خود ، باید طی کنید پیشنهاد دیجیتالی, قیمت آنها دقیقاً همان است که از جعبه رایگان خود عبور می کنید.

با عضویت در وب سایت سرویس پخش ، شما حق دارید آزمایش رایگان 7 روزه.

نرخ دیزنی+ به فرمولی که انتخاب می کنید بستگی دارد:

 • اشتراک ماهانه :: 8.99 یورو/ماه بدون درگیری
 • اشتراک سالانه :: 89.99 یورو در سال به جای 107.99 یورو ، پس انداز 17 ٪. این فرمول به شما امکان می دهد دو ماه اشتراک را ذخیره کنید.

پس از انجام اشتراک ، فقط برای تماشای برنامه های مورد علاقه خود باید وارد برنامه دیزنی به علاوه در یکی از صفحه های متصل خود شوید.

دیزنی پلاس در انقلاب Freebox: راهنمای ما

چندین راه حل برای شما در دسترس است تا دیزنی + را در انقلاب Freebox خود قرار دهید ، مشروط بر اینکه شما در پیشنهاد دیجیتال مشترک شده اید.

شما تلویزیون متصل ? بنابراین شما فقط باید برنامه دیزنی+ را در تلویزیون هوشمند خود بارگیری کنید و با شناسه های خود ارتباط برقرار کنید تا از پیشنهاد خود استفاده کنید. شما هم می توانید کاستر تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا صفحه رایانه خود را در تلویزیون خود با استفاده از کرومی یا عملکرد پخش (بسته به اینکه دستگاه Android / Google یا Apple داشته باشید). همچنین می توان از طریق صفحه آینه کاری برای بازتولید صفحه دستگاه تلفن همراه خود در تلویزیون خود.

تو نداری تلویزیون هوشمند ? سپس به شما توصیه می کنیم که پلت فرم جریان را روی رایانه خود راه اندازی کنید و کامپیوتر خود را به HDMI وصل کنید در تلویزیون خود (به یاد داشته باشید اگر صفحه رایانه شما چند ثانیه بعد از اتصال در تلویزیون شما نمایش داده نشده است) منبع را تغییر دهید). راه حل دیگر ، برنامه را روی خود نصب کنید کنسول بازی و سرویس جریان خود را از خود تماشا کنید PS4 ، PS5 یا Xbox One ، Xbox Series X و S.

دیزنی + Freebox 3 ماه با پاپ و دلتا رایگان

چگونه می توان دیزنی را در Freebox رایگان تر کرد ?

خانواده در مقابل دیزنی پلاس

در حال حاضر ، پیشنهادات رایگان 3 ماه اشتراک به دیزنی + برای هرگونه اشتراک یک جعبه دلتا یا پاپ. برای استفاده از این پیشنهاد ، فقط مشترک در Pop Freebox یا Delta.

پس از مشترک شدن ، فقط باید به سمت خود بروید فضای مشترک یا مستقیم از کانال 132 از Freebox شما. بنابراین ، پلت فرم میکی به عنوان گزینه ای بدون تعهد در دسترس است 3 ماه رایگان, سپس 8.99 یورو در ماه.

مشتریان Freebox Revolution متأسفانه نمی توانند از این تبلیغات دیزنی + رایگان استفاده کنند ، که برای مشترکان Pop و Delta Freebox محفوظ است.

در زیر لیست Freebox ادغام آزمایش رایگان دیزنی+ 3 ماهه مشاهده خواهید کرد:

نحوه تماشای دیزنی + در Freebox Pop یا Delta ?

اکنون ، Freebox Pop و Delta برنامه را ادغام می کنند دیزنی+ به طور مستقیم از OQEE توسط رابط تلویزیون رایگان. بنابراین می توانید به کل سرویس جریان از طریق دسترسی پیدا کنید کانال 132 از تلویزیون Freebox شما.

بازیکن پاپ آزاد

توجه داشته باشید که نوتفلیکس از کانال 130 وت ویدیوی نخست آمازون از آنجا که کانال 131 از تلویزیون Freebox شما.

با پاپ, شما هم می توانید برنامه دیزنی را بارگیری کنید+ در Freebox شما برای دسترسی به پلت فرم جریان در 4K HDR. بدانید که به ویژه از پخش کننده پاپ ، می توان تعداد زیادی برنامه را در تلویزیون خود نصب کرد یوتیوب, با لکه بینی کردن, دره اما همچنین نوتفلیکس وت ویدیوی نخست آمازون.

شما می خواهید یک پیشنهاد آزاد با دیزنی+ رایگان ارائه دهید ?

سرویس Jechange رایگان

شما می خواهید یک پیشنهاد آزاد با دیزنی+ رایگان ارائه دهید ?

دیزنی+ رایگان: ارائه پیشنهاد

با عضویت در یک پیشنهاد دیزنی+، می توانید برنامه های مورد علاقه خود را تماشا کنید 4 صفحه همزمان و از 10 دستگاه تلفن همراه متمایز. می توانید سری ، برنامه ها و فیلم های خود را بارگیری کنید و با آفلاین بودن آنها را تماشا کنید.

نکته بسیار قابل توجه دیگر: امکان ایجاد وجود دارد 7 پروفایل در هر حساب, به طوری که همه تجربه شخصی دارند.

از زمان راه اندازی آن 2020, این پلتفرم با یک کاتالوگ که همچنان به رشد خود ادامه می دهد ، به ویژه به لطف کسب بیشمار شرکت والت دیزنی ثابت شده است.

دیزنی + با پیکسار ، مارول ، جنگ ستارگان و National Geographic

در اینجا یک مرور کلی از محتوایی که می توانید در دیزنی +پیدا کنید وجود دارد:

 • فیلمهای انیمیشن دیزنی وت پیکسار : آیا کلاسیک به عنوان شیر کینگ ، علاءالدین ، ​​راتاتویل وت اون بالا, یا جدیدترین به عنوان نارگیل, حماسه داستان اسباب بازی, Vive Versa, زوتوپی.
 • در شگفت : عنکبوت, در انتقامجویان ، کاپیتان آمریکا ، نگهبانان کهکشان, در مرد.
 • حماسه جنگ ستارگان : همه اقساط به طور کامل و منحصراً در دسترس هستند
 • در فیلم های کلاسیک : حماسه ایندیانا جونز, روزی روزگاری در آمریکا, Fight Club ، آواتار ، تایتانیک ، دایره شاعران مفقود شده.
 • از سلسله برای تمام خانواده : سیمپسونها (33 فصل آنجاست !), آناتومی گری ، مالکوم ، شکستن زندان بلکه خلاقیت های اصلی مانند ماندالوریایی, سریال مبتنی بر جهان جنگ ستارگان.
 • از مستند در آشفتگی با محتویات جغرافیای ملی.

شما درک کرده اید ، با دیزنی + چیزی برای همه و به خصوص برای همه اعضای خانواده وجود دارد ! جوان و پیر حساب خود را در مقابل این سرویس جریان با محتویات بسیار متنوع پیدا می کنند.

دیزنی پلاس ، نتفلیکس و آمازون پرایم با دلتای Freebox

سرور دلتا Freebox

همانطور که در بالا توضیح داده شد ، با عضویت در دلتای Freebox ، شما حق دارید 3 ماه اشتراک رایگان به دیزنی پلاس.

اما این همه چیز نیست ! آنجا جعبه بالا رایگان همچنین شامل اشتراک ضروری Netflix و Amazon Prime Video است.

با Delta Freebox ، به شما دسترسی پیدا می کنید پیشنهاد تلویزیون بعد :

 1. نتفلیکس ضروری شامل ، اقتصاد از 8.99 یورو/ماه
 2. آمازون نخست شامل (با Premium Video ، Amazon Prime Music, تحویل شتاب رایگان, خواندن حق بیمه, . ) یا اقتصاد 6.99 یورو در ماه
 3. دیزنی+ در طول 3 ماه, سپس اختیاری در 8.99 یورو/ماه
 4. کانال+ سری در حین 12 ماه, سپس اختیاری در 9.99 یورو/ماه
 5. سینمای اوکی : دسترسی رایگان به بیش از 300 فیلم و سریال
 6. LIGUE رایگان 1 Uber می خورد : مسابقات باشگاه مورد علاقه شما در شبه مستقیم
 7. بیشتر از 270 کانال تلویزیونی از کدام 50 کانال های اختصاصی تلویزیون توسط کانال (به ویژه Eurosport ، کانال دیزنی ، National Geographic ، Première پاریس, . )
 8. کافه : دسترسی به هزاران عنوان مطبوعات.

برای استفاده از تمام این گزینه های تلویزیونی که با Delta گنجانده شده است ، شما انتخاب بین پاپ و بازیکن Delta Devialet.

اولین است مشمول با Delta Freebox و سازگار 4K HDR. همچنین به شما امکان می دهد تعداد زیادی برنامه را بارگیری کنید و از آن لذت ببرید کیفیت تصویر استثنایی.

بازیکن Delta Devialet

در بازیکن Delta Devialet برای اجاره در دسترس است 9.99 یورو/ماه بدون تعهد یا خرید برای 480 €. با استفاده از این بلندگو با کیفیت بالا ، شما از بهترین صدای ممکن برای تماشای دیزنی+ در جعبه آزاد خود در شرایط بهینه بهره مند می شوید.

علاوه بر پیشنهاد تلویزیونی استثنایی ، Delta Delta نیز سریعترین جعبه در بازار است. در واقع ، با کمتر از 8 گیگ بر ثانیه در سرعت نزولی و 700 مگابیت در ثانیه در حال افزایش نرخ ، فقط جعبه فیبر حق بیمه SFR موفق به دنبال کردن Cadence !

از طرف تلفن ، Delta Freebox به شما امکان می دهد تا با نامحدود و موبایل فرانسه و موبایل نامحدود تماس بگیرید 110 مقصد. سرانجام ، شما همچنین به وفور Delta Freebox حق تخفیف در برنامه های موبایل رایگان را دارید: بسته 2H رایگان از آن استفاده می شود 2 €/ماه داشتن 0 €/ماه و بسته نامحدود رایگان از آن بهره می برد کاهش 4 €/ماه با قیمت قیمت 15.99 یورو در ماه.

Delta Freebox با Netflix و Amazon Prime

Delta Freebox با Netflix و Amazon Prime شامل: کمتر از 40 € در ماه ! زنگ زدن رایگان Jechange ، یک شرکت تابعه از گروه Selectra ، در 01 82 88 25 07 و صرفه جویی در 120 € در سال با عضویت در دلتا.

Delta Freebox با Netflix و Amazon Prime

Delta Freebox با Netflix و Amazon Prime شامل: کمتر از 40 € در ماه ! زنگ زدن رایگان Jechange ، یک شرکت تابعه از گروه Selectra ، در 01 82 88 25 07 و صرفه جویی در 120 € در سال با عضویت در دلتا.
01 82 88 25 07

سوالات مکرر در مورد دیزنی+ Freebox

کانال دیزنی+ در Freebox من چیست ?

اگر یک پاپ یا دلتا Freexbox دارید ، دیزنی+ از طریق قابل دسترسی است کانال 132 از تلویزیون Freebox شما.

نحوه بارگیری Disney Plus در Freebox ?

با پاپ, تو می توانی برنامه را نصب کنید در Freebox Pop یا Delta خود و از سرویس پخش خود از تلویزیون لذت ببرید. اگر Freebox Revolution دارید ، نمی توانید برنامه Disney+ Free را بارگیری کنید و بنابراین از طریق دستگاه متصل دیگر (تلفن هوشمند ، رایانه ، رایانه لوحی ، کنسول بازی یا تلویزیون هوشمند) بروید.

آیا می توانیم دیزنی پلاس را در انقلاب Freebox تماشا کنیم ?

در صورتی که مشتری Freebox Revolution را برای شما فراهم کرده است ، می توان به Disney Plus نگاه کرد از طریق دستگاه متصل دیگر بروید, هر یک ریخته گری صفحه روی تلویزیون شما ، یا در HDMI در تلویزیون شما. همچنین می توان از آن عبور کرد برنامه دیزنی + قابل بارگیری از بیشتر تلویزیون های متصل.

رایگان

همه چیز در مورد رایگان

 • با خدمات رایگان مشتری تماس بگیرید
 • ویژگی های Pop Freebox
 • بسته رایگان با 19.99 یورو
 • گزینه Bein Sport با Freebox خود
 • Freebox خود را خاتمه دهید

آیا واجد شرایط فیبر هستید؟ ?
تست رایگان صلاحیت شما در کمتر از 3 دقیقه و کشف کنید بهترین پیشنهادات برای دسترسی به اینترنت شما.

برای رویه های خود با مشاوران ما تماس بگیرید (واجد شرایط بودن ، تغییر اپراتور. )

از دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 9 بعد از ظهر شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر

دیزنی+ رایگان: چگونه می توان دیزنی+ را در یک جعبه آزاد قرار داد ?

همه چیز برای تماشای دیزنی+ در یک جعبه آزاد: اشتراک ، قیمت ، حالت انتشار.

دیزنی+ رایگان: چگونه می توان دیزنی+ را در یک جعبه آزاد قرار داد؟

 • دیزنی+ در Freebox: دسترسی مستقیم به Freebox Pop ، Freebox Mini 4K و Delta Freebox
 • دیزنی+ رایگان با یک پیشنهاد کانال: در تلویزیون ، اما برای همه نیست
 • 5 راه دیگر برای تماشای دیزنی پلاس در یک جعبه آزاد
 • فقط یک حساب ، چهار صفحه و 4K

آیا می توانیم دیزنی+ را در هنگام مشترک شدن در اینترنت رایگان تماشا کنیم ? آره. آیا می توانیم آن را در همه جعبه های آزاد داشته باشیم ? هیچ. در واقع ، برنامه دیزنی+ در Freebox Pop ، Freebox Mini 4K و Delta Freebox در دسترس است. اما ، چگونه از آن لذت ببریم ? و چگونه مشترکین انقلاب Freebox می توانند برای دسترسی به دیزنی انجام دهند+ ? دیزنی+ در Freebox ، جریان یا با کانال ، همه چیز را در این راهنما برای شما توضیح می دهیم.

دیزنی+ در Freebox: دسترسی مستقیم به Freebox Pop ، Freebox Mini 4K و Delta Freebox

این اپراتور اکنون سه پیشنهاد برای دسترسی مستقیم به دیزنی+ در تلویزیون خود دارد: Freebox Pop ، Freebox Delta با Player Pop و Freebox Mini 4K. اینها امکان دسترسی مستقیم به سرویس جریان را از طریق دسته گل رایگان تلویزیون یا برنامه دیزنی فراهم می کنند+. بی فایده ، بنابراین ، به دنبال دسترسی مستقیم به سکو در سایر رمزگشاهای اپراتور تحویل شده با Freebox Revolution ، Freebox One یا Freebox Delta با Player Free / Devialet: آنها وجود ندارند.

1- از کجا می توان دیزنی+ را در Freebox پیدا کرد ?

تا اواسط دسامبر سال 2020 ، Freebox Pop ، Freebox Mini 4K و Delta + Pop به دیزنی + از طریق برنامه موجود در فروشگاه Google Play اجازه دادند. اما اکنون این برنامه به طور مستقیم در رابط تلویزیون رایگان در دسترس است. همچنین امکان دسترسی مستقیم به سرویس پخش از طریق کانال 132 FREE توسط OQEE TV Bouquet بر روی رمزگذار POP وجود دارد.

توجه داشته باشید که مشتریان سایر پیشنهادات Freebox به لطف گزینه Multi-TV از لحاظ نظری می توانند از دسترسی به دیزنی+ بهره مند شوند. برای انجام این کار ، شما باید 48 ماه برنامه Apple TV 4K را با نرخ 2.99 یورو در ماه خریداری کنید ، سپس برنامه Disney Plus را بارگیری کنید و در سرویس ویدیویی پخش مشترک شوید.

2 – دیزنی+ در Freebox: نحوه اشتراک ?

روش ثبت نام دیزنی+ اکنون با توجه به پیشنهاد Freebox که ما در اختیار داریم متفاوت است.

 • Freebox Mini 4K ، Freebox Pop و Freebox Delta + Pop: اشتراک دیزنی + اکنون از طریق منطقه مشتری رایگان شما انجام می شود. یا به طور متناوب ، از طریق کانال 132 دسته گل رایگان تلویزیون شما. با امکان بهره گیری از 6 ماه ارائه شده ، بدون تعهد ، به عنوان یک پیشنهاد خوش آمدید.
 • سایر مشترکین Freebox: برای دارندگان یک کریستال ، انقلاب ، یک یا Delta Internet Internet بدون رمزگشایی POP ، اشتراک دیزنی+ فقط می تواند مستقیماً در دیزنی مشترک شود+.

هرچه حالت اشتراک باشد ، نرخ یکسان است: 8.99 یورو در هر ماه ، بدون تعهد یا 89.99 یورو برای یک سال اشتراک (دو ماه پس انداز).

از آخرین پیشنهادات دیزنی+ اکنون از 8.99 یورو استفاده کنید

3 – اشتراک دیزنی به علاوه چگونه به صورت رایگان است ?

همه چیز به پیشنهاد آزاد شما بستگی دارد. برای مشترکین Mini 4K ، Pop یا Delta+ Pop ، اشتراک دیزنی+ اکنون به صورت رایگان مشترک شده است ، به این معنی که این اپراتور است که سرویس را فاکتور می دهد. و همچنین با اوست که ما باید به عنوان مثال در فضای مشترک مشترک ، سرویس را خاتمه دهیم.

برای سایر مشترکین Freebox ، اشتراک به دیزنی پلاس مستقل از اپراتور است و بنابراین مبلغ مستقیماً از کارت بانکی استفاده می شود که برای شروع در سرویس پخش استفاده می شود. به همین ترتیب ، خاتمه پیشنهاد شما باید در حساب دیزنی+شما ، در سایت DisneyPlus انجام شود.کم. این می تواند در هر زمان مداخله کند و به شما امکان می دهد تا پایان ماه که قبلاً پرداخت شده است ، از سرویس موجود در رمزگذار Freebox خود استفاده کنید.

4 – نحوه تماشای دیزنی+ در یک جعبه آزاد ?

برای تماشای دیزنی+ به طور مستقیم در تلویزیون خود از طریق رمزگذار تلویزیون Freebox ، دو راه حل:

دیزنی+ در Freebox موجود است

 • از آنجا که بخش برنامه (برنامه های کاربردی) از رابط تلویزیون از بازیکن پاپ یا مینی 4K
 • از طریق کانال 132 دسته تلویزیونی رایگان شما

دیزنی+ رایگان با یک پیشنهاد کانال: در تلویزیون ، اما برای همه نیست

برای اینکه بتوانید دیزنی+را تماشا کنید ، سایر مشترکین Freebox می توانند به یک راه حل جایگزین اعتماد کنند: الف اشتراک کانال+. اما نه فقط در هر شرایطی و نه در هر شرایطی ، به خصوص اگر می خواهید دیزنی+ را در تلویزیون خود تماشا کنید.

1 – رایگان و کانال+ مشترک: که به دیزنی دسترسی می دهد+ ?

دارندگان برنامه های دیزنی برنامه ها را در فرانسه از بین می برند ، کانال+ شامل دسترسی به سرویس به گوش های بزرگ در چندین پیشنهاد آن است:

 • کانال+ سری محدود با دیزنی+ هنگام ارائه
 • کانال+ اشتراک خلاصه
 • اشتراک Cana+ دوستان و خانواده

2 – چقدر این پیشنهادات با هزینه دیزنی+ شامل هزینه ?

اگر یکی از این پیشنهادات کانال را انتخاب کنید ، حداقل باید برنامه ریزی کنید 20.90 یورو در هر ماه علاوه بر اشتراک اینترنتی رایگان شما برای ارزانترین فرمول (دیزنی+سری محدود). و حداکثر 64.99 برای نسخه کامل+. سازش خوب باقی مانده از اشتراک کانال+ Séries ، امکان دسترسی به Netflix ، Disney+ ، OCS و بسیاری از کانال های سینما و سری دیگر را با 34.99 یورو در ماه فراهم می کند. در هر صورت ، ماه اول به آزمون ارائه می شود.

3 – نحوه فعال کردن دیزنی+ با کانال ?

شما در یکی از این پیشنهادات کانال+مشترک شده اید ، شاید از طریق رایگان ? مندسترسی به دیزنی+ با این حال اتوماتیک نیست. ابتدا باید به خود بروید منطقه مشتری کانال. به طور خاص در بخش “حساب من / شخص ثالث” که در آن فعال سازی سرویس به شما ارائه می شود. توجه داشته باشید که برای انجام این عملیات ، استفاده از مرورگر Chrome با کمک زنجیره رمزگذاری شده توصیه می شود.

4 – آیا می توانیم با اشتراک کانال دیزنی+ را در صندوقچه خود داشته باشیم ?

برای دسترسی به دیزنی پلاس در صندوقچه خود ، پس از اشتراک در دیزنی+ از طریق کانال ، دو امکان:

 • برنامه MyCanal. خدمات تلویزیونی کانال+ عشایری اجازه می دهد دیزنی را بیشتر در تمام صفحه ها تماشا کنید (رایانه ، تلفن هوشمند ، رایانه لوحی). حتی در تلویزیون خود با نصب این برنامه به عنوان مثال در یک رمزگذار Mini 4K یا Pop TV رایگان.
 • آخرین رمزگشایی کانال نسل. این در واقع تنها تجهیزات سازگار برای دیزنی+ را در تلویزیون تماشا کنید با اشتراک زنجیره ای رمزگذاری شده. توجه داشته باشید که فقط مشترکان با پیشنهاد با تعهد (1 یا 2 سال) قادر به بهره مندی از آن هستند. این دستگاه زیر است:

مشتریان رایگان مجهز به یکی از رمزگذارهای دیگر کانال ، مانند مکعب ، قادر به دسترسی بهسرویس کامل فقط از طریق برنامه MyCanal. برای آنها ، در مورد مشترکان Freebox در خارج از Mini 4K که اشتراک دیزنی+را دارند ، باقی مانده است که چگونه می توان از آن در تلویزیون خود استفاده کرد. و برای آن ، کمبود امکان وجود ندارد.

5 راه دیگر برای تماشای دیزنی پلاس در یک جعبه آزاد

حتی اگر رمزگذار رایگان شما اجازه ندهد این برنامه ها به طور مستقیم در تلویزیون لذت ببرند ، گزینه های بسیاری در دسترس شما هستند تا بتوانید این مشکل را دور بزنید. و این با اشتراک دیزنی + و همچنین از طریق MyCanal ، به لطف کاربردهای مربوطه این دو سرویس.

از طریق بازیگران یا صفحه نمایش:

خانواده اول راه حل ها: کسانی که از آن تشکیل شده اند محتوا را از رایانه یا تلفن هوشمند در تلویزیون پخش کنید. یا فقط برنامه دیزنی+یا دستگاه دستگاه به طور کامل آن.

ممکن است در این مرحله بی فایده نباشد تا سهام را بدست آورید تلفن های هوشمند ، تبلت ها و رایانه هایی که دیزنی می توانند در آن کار کنند +. از طرف پایانه های اندرویدی ، لازم است نسخه 5 داشته باشید.0 حداقل Lollipop ، در حالی که iPhone و iPad از IOS 11 از سرویس پشتیبانی می کنند.0 ، قرص های آتش نشانی آمازون. در رایانه شخصی ، این سیستم عامل می تواند از ویندوز 7 ، با مرورگر Chrome (75 و +) یا Firefox (68 و +) کار کند. همان مورد در مک ، که مرورگر Safari آن حداقل باید نسخه 11+ را با سیستم عامل 10 روشن کند.حداقل (سیرا) حداقل.

1 – چگونه کاستر دیزنی+ ?

اولین راه حل این است که محتوای برنامه دیزنی را پروژه کنید+ به صفحه تلویزیون. از پایانه های ذکر شده در بالا ، مشترکین Freebox می توانند برنامه ها را از طریق چندین روش در تلویزیون خود طراحی کنند. از طریق ، به ویژه ، یک کلید کرومی یا تجهیزات موجود در این دستگاه. به عنوان مثال ، مورد تلویزیون Connect که توسط SFR از زمان راه اندازی RMC Sport ارائه شده است ، که عملکرد داخلی Chromecast را ادغام می کند. از طرف اپل ، ما همچنین می توانیم به تجهیزات سازگار به دستگاه AirPlay اعتماد کنیم.

2 – دیزنی+ در تلویزیون به لطف اشتراک گذاری صفحه نمایش

گزینه دیگری برای تماشای محتوای دیزنی به علاوه در تلویزیون برای مشتریان رایگان تمام مواردی را که روی صفحه نمایش داده می شود به اشتراک بگذارید از تلفن یا رایانه شما. و دیگر تنها محتوای برنامه مانند ریخته گری نیست.

 • یا در “آینه سازی صفحه نمایش” یا آینه ، راه حل طرح ریزی بی سیم در برخی از تلویزیون های متصل موجود است. هنگامی که تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه به همان شبکه Wi-Fi به عنوان تلویزیون وصل شد ، به عنوان مثال ، انتخاب عملکرد “پخش” از منوی دستگاه Android خود کافی خواهد بود. دارندگان دستگاه اپل که دارای تلویزیون پشتیبانی نیستند ، می توانند به یکی از بسیاری از برنامه های آینه کاری بازار مراجعه کنند.
 • یا با اتصال مستقیم به تلویزیون دستگاهی که برنامه دیزنی+ با استفاده از کابل HDMI یا میکرو HDMI (رایانه یا دستگاه های Android) یا آداپتور دیجیتال رعد و برق (مک ، آیفون ، آیپد) نصب شده است. روشی که مطمئناً به یک کابل اضافی نیاز دارد ، اما با ثبات تر و اغلب مترادف با کیفیت تصویر بهتر است که بیشتر است.

3 – دیزنی+ از طریق جعبه چندرسانه ای

مجموعه دیگری از راه حل ها که به مشتریان رایگان اجازه می دهد تا از دیزنی بهره مند شوند + در تلویزیون خود: کسانی که از تجهیزات اضافی عبور می کنند. به عنوان مثال الف جعبه اندرویدی مانند جعبه Nvidia Shield یا Mi ، فقط محبوب ترین آنها را نامگذاری کنید. دستگاه هایی که تحت تلویزیون Android کار می کنند ، جایی که می توانیم برنامه دیزنی را نصب کنیم.

اجازه دهید ما همچنین تجهیزات اختصاصی برند اپل ، Apple TV را ذکر کنیم. در این گروه ، سرانجام ، ما کلیدهای کوچک Amazon Fire Stick و Roku را فراموش نخواهیم کرد تا به تلویزیون خود در HDMI متصل شویم.

4 – دیزنی پلاس در تلویزیون متصل

چندین مدل از تلویزیون های متصل به اینترنت در حال حاضر برنامه دیزنی را در بر می گیرد+. این به ویژه در مورد جدیدترین تلویزیون هوشمند سامسونگ (2016 یا بعد از آن) یا تلویزیون های متصل به ال جی ، به شرط آنکه تحت WebOS 3 کار کنند.0. Aquos Sharp و Sony Bravia TV Run Run Android TV را اجرا می کنند و بنابراین به طور طبیعی سازگار هستند ، همانطور که مدل های تلویزیون هوشمند Philips Ambilight.

5 – دیزنی+ روی کنسول

شما Freebox را مشترک می کنید اما دارای یک پلی استیشن 4 یا یا Xbox One ? درهای خانه دیزنی همچنین با نصب برنامه از نابینایان دستگاه بازی شما قادر به باز کردن بدون مشکل خواهد بود.

همه اشتراک های دیزنی+ را کشف کنید:

فقط یک حساب ، چهار صفحه و 4K

دیزنی برای سرویس پخش خانگی خود نیمه اندازه گیری نکرد ، تصمیم گرفت تا در همان خانه به بیشترین تعداد در دسترس باشد. از یک اشتراک واحد به 6.99 یورو در هر ماه کافی است تا اجازه دهید چهار نفر محتوای جداگانه را در چهار دستگاه مختلف مشاهده می کنند. ما غول های بخش بسیار محدودتر را می شناسیم. انعطاف پذیری همراه با امکان ایجاد حداکثر 7 پروفایل برای یک اشتراک واحد و صرفه جویی در حداکثر 10 دستگاه. چه چیزی به راحتی اشتراک خود را به اشتراک می گذارد ، حداقل تا زمانی که شرکت آمریکایی این عمل را تحمل کند.

جایی که دیزنی+ نیز به رقبای خود باز می گردد ، با درج کردن تعریف 4K یا فوق العاده بلند, در این اشتراک واحد. کیفیت بهینه تصویر که برای آن گاهی اوقات باید بیش از دو برابر در سیستم عامل های رقیب بپردازید. رایگان به شما امکان می دهد از دیزنی+ در 4K در تمام رمزگشاهای سازگار با سرویس استفاده کنید (پاپ یا مینی 4K). با این وجود یک شرط: داشتن فیبر برای استفاده از آن ضروری است ، اپراتور را مشخص می کند.

این اطلاعات را با کلیک بر روی اینجا به اشتراک بگذارید

این پرونده ها همچنین ممکن است به شما علاقه مند شوند:

 • دیزنی+ SFR: چگونه می توان دیزنی+ را با جعبه SFR یا قرمز داشت ?
 • چگونه دیزنی+ را با یک جعبه نارنجی داشته باشیم ?
 • چگونه دیزنی+ را در تلویزیون هوشمند سامسونگ داشته باشیم ?
 • چگونه می توان دیزنی+ را در جعبه مخابراتی Bouygues قرار داد ?
 • چگونه دیزنی+ را در تلویزیون هوشمند ال جی داشته باشیم ?
 • چگونه دیزنی+ را در تلویزیون فیلیپس داشته باشیم ?