Freebox Mini 4K | Fiber & ADSL پیشنهادات | چه مزایایی?, Freebox Mini 4K در نیمه بازنشستگی �� | مات تولید

Freebox Mini 4K در نیمه بازنشستگی

15.99 € / ماه 34.99 € / ماه

Freebox Mini 4K: ارائه و ویژگی های جعبه تلویزیون Android

بسته اینترنتی مینی 4K رایگان یک پیشنهاد سه گانه ایده آل برای بودجه های کوچک است: از اینترنت ، تلویزیون HD و پیشنهاد تلفنی با قیمت پایین تر و گزینه های رایگان چندگانه از 14.99 یورو در ماه استفاده کنید. ویژگی ها ، بررسی های مشتری ، گزینه ها یا نصب ، به طور مفصل کشف Freebox Mini 4K از اپراتور رایگان. از آنجا که کریستال Freebox دیگر وجود ندارد ، اکنون Mini 4K Freebox سطح ورودی است.

از پنجشنبه ، 3 نوامبر 2022 ، Freebox Mini 4K دیگر در وب سایت رایگان فروخته نمی شود. این انقلاب Freebox جایگزین شده است که ارزانترین پیشنهاد از رایگان با قیمت سال اول 19.99 یورو در ماه است.

قیمت و خدمات پیشنهاد مینی 4K ، ایده آل برای بودجه های کوچک

پیشنهاد Mini 4K پیشنهاد Freebox است مناسب برای بودجه های کوچک. این یک سه گانه که به شما امکان می دهد از اینترنت ، تلویزیون و تلفن ثابت بهره مند شوید. او است از 14.99 یورو موجود است/ماه به مدت 1 سال و سپس با 34.99 یورو در ماه (1 سال تعهد و اجاره جعبه شامل).

Mini 4K در دسترس است نسخه فیبر یا ADSL, بستگی به صلاحیت شما دارد. اگر واجد شرایط فیبر نباشید و نسخه ADSL را انتخاب کنید ، از یک جریان رو به پایین بین 1Mbit/s و 15mbit/s بهره مند می شوید و به طور کلی از 1Mbit/s سرعت می گیرید. با این حال ، جریان اینترنت متفاوت است با توجه به طول خط شما.

در نسخه فیبر, Mini 4K به شما جریان می دهد حداکثر 10 برابر سریعتر از ADSL/VDSL : حداکثر 200 مگابایت در ثانیه با سرعت رو به پایین و 100 مگابایت در ثانیه در جریان به روزرسانی => جریان خود را برای مقایسه آزمایش کنید

پیشنهاد تلفنی بسیار گسترده است. این شامل آنها است تماس های نامحدود برای رفع در سرزمین اصلی فرانسه ، به سمت ثابت 110 مقصد بین المللی (دام ، اروپا ، آمریکای شمالی ، آفریقا ، اقیانوسیه ، آمریکای مرکزی ، آمریکای جنوبی ، آسیا) و به موبایل 12 مقصد (از جمله ایالات متحده و کانادا).

پیشنهاد تلویزیون با Android TV شامل 220 کانال تلویزیونی است و همچنین دسترسی به Replay Freebox و سرویس VOD (Netflix و Canal+ اختیاری و بدون تعهد).

2 گزینه تلفنی با Mini 4K امکان پذیر است: گزینه France Mobile با قیمت 2.99 یورو در ماه (تماس های نامحدود به موبایل در سرزمین اصلی و DOM) و گزینه تونس + الجزایر با 2.99 یورو در ماه (همچنین (تماس های نامحدود برای رفع تونس و تونس و تونس 5 ساعت تماس برای رفع الجزایر.)

تست Freebox Mini 4K: ویژگی ها و ویژگی ها

جعبه مینی 4K است جمع و جور ترین جعبه از اپراتور رایگان: این پرونده فقط 15 سانتی متر عرض ، عمق 11 سانتی متر و ضخامت 3.4 سانتی متر است.

از طرف فنی ، Mini 4K با اینترنت باند پهن سازگار است: ADSL2 ، VDSL2 و فیبر نوری. این یک پردازنده دو هسته ای A15 1.5 گیگاهرتز است ، WiFi 802.11 درجه و همچنین 2 گیگابایت رم و ذخیره 8 گیگابایتی. همچنین اتصالات HDMI را شامل می شود. برای خواندن محتوای چندرسانه ای ، کادر مجهز است 3 پورت 2 USB 2.0, دو پشت و دیگری در جلو. آ کارت خوان SD همچنین روی نمای جعبه نصب شده است.

ویژگی های رایگان مینی 4K

نسخه 4K تلویزیون

جعبه مینی 4K یک جعبه است تلویزیون اندرویدی با سازگاری 4K در 60 تصویر در ثانیه (3840 x 2160 پیکسل) ، برای تصاویر با کیفیت بسیار بالا, در تلویزیون خود شفاف و خوب متضاد است. او به بلوتوث 4 می پیوندد.0 و همچنین کنترل مستقیم و امکان ثبت برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود. همچنین می توانید برای مشاهده برنامه های تأخیر خود از Replay Freebox استفاده کنید. کنترل از راه دور کنترل صدا با کادر Mini 4K ارائه می شود که به شما امکان می دهد تلویزیون خود را از راه دور با صدای صدای خود کنترل کنید.

Mini 4K اکنون در Wifi 5

Freebox Mini 4K که قبلاً با فناوری WiFi 4 پیکربندی شده بود اکنون شامل WiFi 5 است (802.11 ac). تکامل مهم از زمان اتصال WiFi است خیلی سریعتر در WiFi 5 (802.11 AC): به روزرسانی که به این جعبه آزاد اجازه می دهد تا تجمع جریان MU-MIMO و باندهای فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز را مدیریت کند. Mini 4K اکنون قادر به دستیابی به سرعت انتقال است بی سیم سفارش 1.7 گیگابایت در ثانیه.

وابسته به تلویزیون

15.99 € / ماه 34.99 € / ماه

Netflix را در Freebox 4K خود تماشا کنید

هنگامی که راه اندازی شد ، Mini 4K Netflix را در رابط خود قرار نداد. از پایان سال 2019 ، مشتریان Mini 4K هم اکنون می توانند برنامه Netflix را مستقیماً در رابط پیدا کنید از صفحه آنها. اگر قبلاً یک حساب Netflix دارید ، فقط شناسه ها را مستقیماً در تلویزیون خود وارد کنید. اگر حساب Netflix ندارید ، می توانید از طریق Freebox خود مستقیماً یکی از برنامه ها را در برنامه ایجاد کنید. بسته ای را انتخاب کنید که متناسب با شما باشد و اشتراک خود را تأیید کنید. صورتحساب به صورت رایگان اداره می شود.

اگر Freebox Mini 4K دارید ، اما هنوز به Netflix در رابط خود دسترسی نداشته اید ، فقط به روزرسانی کنید (به روز رسانی 3.1.11) از جعبه شما. برای انجام این کار ، خاموش و خاموش کردن صندوقچه خود را روشن کنید.

دسته تلویزیونی رایگان Mini 4K

آن شامل تلویزیون آزاد و تلویزیون اندرویدی با تشکر از او ضبط کننده تلویزیون. این پیشنهاد به شما امکان می دهد بیشتر از آن لذت ببرید 220 کانال تلویزیونی از جمله 100 در HD ، از کاتالوگ رایگان VOD و عملکرد پخش مجدد با بیش از 50 کانال تلویزیونی برای دیدن و مرور در صفحه خود. TV Freebox همچنین دارای یک عملکرد کنترل والدین. Netflix و Canal+ در پیشنهاد Mini 4K اختیاری هستند. با برنامه تلفن همراه Freebox, حتی می توانید برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را مستقیماً از طریق تلفن یا رایانه لوحی خود تماشا کنید.

در صورت تمایل می توانید با قیمت 4.99 یورو در هر ماه در گزینه Multi TV مشترک شوید.

نصب Mini 4K: کتابچه راهنمای کاربر

شما به تازگی جعبه مینی 4K خود را دریافت کرده اید ? نصب جعبه ساده است, در چند دقیقه شما می توانید از ناوبری باند پهن و کلیه پیشنهادات از Freebox Mini 4K لذت ببرید. در اینجا مراحل مختلف برای نصب Freebox خود:

 • FEEDBOX خود را به سوکت تلفن دیوار وصل کنید : کابل سیاه RJ11 و فیلتر را بردارید ، کانکتور مربع RJ11 را به درگاه DSL قرار داده شده در پشت مودم/روتر وصل کنید و در سوکت مودم در سوکت تلفن وصل کنید.
 • صندوقچه را به پریز برق نقاشی دیواری وصل کنید : نوک گرد را به درگاه 12 ولت جعبه وصل کنید و کابل منبع تغذیه اصلی را به نقاشی دیواری وصل کنید.
 • اجازه دهید Freebox حل و فصل شود: پس از نمایش زمان روی جعبه شما ، عملیاتی است. سپس می توانید به نصب Mini Player Freebox خود بروید تا بتوانید از تمام خدمات TV Box لذت ببرید.

تمام توضیحات مربوط به نصب و استفاده از جعبه آزاد خود را می توان در دستورالعمل های استفاده با جعبه تهیه شده است.

اگر در محل اقامت خود T -Picking ندارید ، اما فقط یک شبکه RJ45 دریافت می کند ، تأمین کننده رایگان آداپتور را ارائه داده است که در بسته شما ارائه شده است.

تجهیزات تهیه شده با مینی 4K

در تجهیزات ارائه شده با جعبه به شرح زیر است:

 • کابل RJ11
 • کابل اترنت RJ45
 • یک آداپتور RJ 45 گرفتن دیوار
 • یک کابل HDMI
 • کابل اترنت
 • یک آداپتور آزاد
 • راهنمای کاربری

شما هم دارید بازیکن رایگان مینی (رمزگذار تلویزیون) در پیشنهاد شما گنجانده شده است ، که مستقیماً به تلویزیون شما وصل می شود. با تشکر از او ، شما قادر خواهید بود به تمام خدمات چندرسانه ای موجود در پیشنهاد خود دسترسی پیدا کنید: اینترنت ، کنسول بازی ، دسترسی به کاتالوگ های فیلم ، VOD ، کارت خوان SD و غیره. Freebox Player Mini ارائه شده است یک کیت شامل:

 • یک بلوک بخش و خروجی الکتریکی آن
 • کابل RJ11 و فیلتر آن (DSL)
 • کابل اترنت (RJ45)
 • یک آداپتور آزاد
 • آداپتور کاغذ دیواری RJ45
 • دستورالعمل نصب.

بررسی مشتری: مینی 4K در ساحل

Freebox Mini 4K مورد توجه کاربران قرار می گیرد. مشتریان تأکید می کنند قیمت کوچک آن برای یک پیشنهاد سه گلی با کیفیت خوباشمیه. مشتریانی که برای پیشنهاد فیبر انتخاب کرده اند نسبتاً از اتصال به اینترنت راضی است, که آنها آن را سریع پیدا می کنند. آنجا اندازه مسکن همچنین یک نکته قوی برای مشتریان رایگان درست مانند تابلو سرویس ارائه شده توسط مینی 4K. سرانجام ، آنها نیز قدردانی می کنند پیشنهاد تلویزیون که آنها کامل می یابند ، و همچنین فناوری 4K برای لذت بردن از تصاویر عالی.

مشتریانی که برای یک انتخاب کرده اند پیشنهاد ADSL/VDSL بیایید تا جدول را لکه دار کنید زیرا برخی از آنها نیستند از جریان راضی نیست اینترنت مینی 4K در ADSL ، و آن را خیلی کند می بیند. برخی نیز پشیمان هستند عدم وجود هارد دیسک در مینی 4K ، برخلاف انقلاب Freebox ، و عدم وجود Netflix که به طور مستقیم در هنگام راه اندازی جعبه برخلاف پیشنهادات Pop و Delta Freebox گنجانده نشده است. از پایان سال 2019 ، Netflix اکنون از رابط Freebox Mini 4K در دسترس است ، که باید طرفداران پلت فرم پخش ویدیو را خوشحال کند.

وابسته به تلویزیون

15.99 € / ماه 34.99 € / ماه

Freebox Mini 4K در نیمه بازنشستگی

آیا Freebox Mini 4K زمستان را می گذراند ? هیچ چیز کمتر مطمئن نیست. ارائه دهنده دسترسی با احتیاط از پیشنهادات خود جعبه و رمزگذار تلویزیون Android خود را که در سال 2015 راه اندازی شد ، خارج شد و قبل از بازگشت به طور موقت در سال 2020 ناپدید شد. دستگاه در هیچ کجای وب سایت رایگان قابل مشاهده نیست ، در حالی که تست واجد شرایط دیگر آن را ارائه نمی دهد.

این بار ، نیاز به فکر کردن که بازنشستگی است ، یا به اصطلاح نیمه بازنشستگی وجود دارد: همانطور که خاطرنشان می کند جهان آزاد, همیشه می توان در “پیشنهاد رایگان تاریخی” که مینی 4K را با قیمت 29.99 یورو در هر ماه (یا انقلاب با 39.99 یورو) ارائه می دهد ، مشترک شود. شما باید از این لینک عبور کنید ، اما واقعاً باید آن را بخواهید !

در سپتامبر گذشته ، خاویر نیل اظهار داشت که می توان جعبه جدیدی را در سال آینده منتشر کرد. آخرین نوآوری در کاتالوگ رایگان به سال 2020 با Freebox Pop باز می گردد که رمزگذار آن نیز در Android TV کار می کند.

یک صندوق عقب جدید می تواند در سال 2023 وارد شود

یک صندوق عقب جدید می تواند در سال 2023 وارد شود

به روز رسانی – اوه ، سهام به سرعت ذوب شده است ، ظاهراً Freebox Mini 4K به هیچ وجه در دسترس نیست !