پیشنهاد Freebox Mini 4K: آزمون و نظر ما در مورد پیشنهاد ، Freebox Mini 4K پیشنهاد: برگه فنی کامل

بزرگنمایی در Freebox Mini 4K پیشنهاد رایگان

Contents

از طرف موبایل ، 17 مقصد مانند کامبوج ، هاوایی ، هنگ کنگ یا پورتوریکو را به خود اختصاص می دهد. فقط ! زیرا با نگاه دقیق تر به جزئیات پیشنهاد Mini 4K ، متوجه می شویم که تماس های موبایل در فرانسه گنجانده نشده است. بنابراین اگر در این پیشنهاد مشترک هستید مراقب باشید !

Freebox Mini 4K: آزمون و نظر ما

از 3 نوامبر 2022 ، پیشنهاد اینترنت Freebox Mini 4K دیگر توسط رایگان به بازار عرضه نمی شود. نظر ما در مورد بسته Freebox Mini 4K با این وجود برای اطلاعات در زیر در دسترس است.

نتایج تست Mini 4K Freebox ما

نکات خوب

 • قیمت کوچک آن در سال اول
 • رمزگذار TV Ultra HD 4K
 • جریان نسبتاً کارآمد آن

نکات منفی

 • ماده پیری او
 • دسته اصلی تلویزیون آن

Freebox Mini 4K یکی از پیشنهادات برجسته اپراتور رایگان است. حتی اگر قیمت آن کوچک باشد ، Freebox Mini 4K همه چیز بزرگ را دارد ! Wi-Fi ، جریان ، تلفن یا تلویزیون … رمزگشایی و تست Freebox Mini 4K.

�� Freebox Mini 4K Flow: می تواند بهتر عمل کند !

چه کسی می گوید جعبه سطح ورودی نیز به معنای جریان کمی کارآمدتر از یک جعبه حق بیمه است … اما در مورد جریان Freebox Mini 4K 4K چه چیزی است ? رمزگشایی فن آوری های مختلف اینترنت این جعبه رایگان.

Freebox Mini 4K در فیبر نوری

حتی اگر Freebox Mini 4K کمترین جعبه اینترنت در بازار نباشد ، جریان فیبر نوری آن یکی از کمترین سریع اشتراک های رایگان اینترنت است که با انقلاب Freebox گره خورده است.

با سرعت پایین تا 1 گیگابایت در ثانیه و نرخ آن تا 600 مگابایت در ثانیه افزایش می یابد ، Freebox Mini 4K نوید یک جریان فیبر نسبتاً معقول را می دهد. یک سرعت اتصال ایده آل برای خانواده هایی که مایل به استفاده از چند استفاده از آن هستند ، اما با فشارهای زیاد می توان به سرعت کاهش یافت. مطمئناً در مقایسه با Freebox Pop یا Delta Freebox ، Freebox Mini 4K از نظر جریان کمتر رویای دارد. اما به دلیل قیمت بسیار مناسب آن ، انجام بهتر کار دشوار است !

اگر ما Freebox Mini 4K را با سایر جعبه های همان محدوده قیمت مقایسه کنیم ، این یکی از مواردی است که بهترین سرعت را در این بخش قیمت ارائه می دهد.

Freebox Mini 4K آشکارا با ADSL سازگار است. حتی اگر این فناوری در سالهای آینده به طور قطعی ناپدید شود ، بسیاری از مردم فرانسوی هنوز فقط به این فناوری دسترسی دارند. Freebox Mini 4K به شما امکان می دهد تا در ADSL تا 20 مگابایت در ثانیه و حداکثر 95 مگابایت در ثانیه در VDSL2 برای کوتاهترین خط (کمتر از 1 کیلومتر) برسید.

Freebox Mini 4K از Wi-Fi اساسی راضی است

همانطور که می توانیم با توجه به قیمت Freebox Mini 4K تصور کنیم ، Wi-Fi 6 در برنامه این پیشنهاد رایگان ! بنابراین ما باید از Wi-Fi 5 راضی باشیم, که بسیار کارآمد است ، حتی اگر آخرین استاندارد Wi-Fi نباشد.

یک نقص کوچک دیگر برای ابطال: عدم وجود یک تکرار کننده Wi-Fi که در این پیشنهاد وجود دارد. اگر مشترکان Freebox Mini 4K آرزو می کنند که پوشش Wi-Fi از محل اقامت خود را گسترش دهد ، شما باید به فروشگاه رایگان بروید و Repeater Wi-Fi را دریافت کنید ، که با قیمت 20 € خرید فروخته می شود.

Freebox Mini 4K شما را اغوا می کند اما نمی دانید واجد شرایط فیبر رایگان هستید ? بهترین راه برای دانستن آن انجام یک تست واجد شرایط بودن است.

�� تلویزیون: کیفیت 4K با رمزگذار تلویزیون اندرویدی

جعبه ورودی نیاز دارد ، Freebox Mini 4K حداقل خدمات کانال های تلویزیونی و تلویزیونی را دارد. موجودی ویژگی های تلویزیون Freebox Mini 4K. مانند اکثر جعبه های اینترنتی رایگان ، Freebox Mini 4K کانال های تلویزیونی زیادی دارد. در واقع ، برای یک جعبه سطح ورودی ، دسته تلویزیونی Freebox Mini 4K به خوبی تهیه شده است: 220 کانال تلویزیونی ، از جمله 100 کانال HD ، فقط همین. بازی یک ، بازدید NRJ ، تلویزیون مد یا خودرو ، همه این کانال ها به لطف Freebox TV ، بستر طراحی شده توسط اپراتور در دسترس هستند.

ویژگی های زیبا با رمزگذار Mini 4K

رمزگذار Mini 4K دارای چندین ویژگی است که تجربه تلویزیون کاربر را تسهیل می کند. مراقب باشید ، با این حال ، برخی از ویژگی ها مانند ضبط یک برنامه نیاز به خرید هارد دیسک دارند ، زیرا Freebox Mini 4K عاری از آن است. در اینجا ویژگی های موجود در Freebox Mini 4K وجود دارد:

 • کنترل مستقیم
 • ضبط برنامه
 • پخش مجدد

آنچه ما در مورد Freebox Mini 4K نیز دوست داریم ، دسترسی به فروشگاه Google Play است که به شما امکان می دهد تمام برنامه های مورد علاقه آن مانند YouTube ، Netflix یا Prime Video را بارگیری کنید.

سعادت

خدمات جریان. صورتحساب اختیاری

ما فقط می توانیم از عدم وجود سیستم عامل های جریان گنجانده شده استفاده کنیم. به دلایل خوب ، در Freebox Mini 4K ، No Netflix ، Amazon Video Prime یا Disney+ گنجانده شده است. اگر می خواهید به این سیستم عامل ها دسترسی پیدا کنید ، باید مستقیماً از طریق Freebox خود یک حساب کاربری خود را بیرون بیاورید. به نظر ما این ممکن است یکی از اصلی ترین خطاهای The Freebox Mini 4K باشد ، در زمانی که پخش جریان بخشی جدایی ناپذیر از روزانه فرانسوی ها است.

یک نکته سیاه که ما مجبور شدیم در این نظر Freebox Mini 4K تأکید کنیم . از آنجا که علی رغم قیمت پایین آن در سال اول ، ما می توانستیم به این پیشنهاد رایگان حداقل یک سال از نتفلیکس یا دیزنی امیدوار باشیم+.

�� در حالی که برنامه فقط در Delta Freebox قابل دسترسی بود ، Freebox Pop و Freebox Revolution, برنامه OQEE با برنامه رایگان اکنون در Freebox Mini 4K در دسترس است. هدف از این برنامه ? به 550 کانال تلویزیونی زنده و بسیاری از کانال های پخش مجدد در تمام دستگاه های خود دسترسی داشته باشید: تلفن های هوشمند ، تبلت ها ، Apple TV و TV Connected.

�� هر کجا که می خواهید در نظر بگیرید. به جز به موبایل در فرانسه

مانند رفقای خود ، Freebox Mini 4K شامل تماس با بیش از 110 مقصد مانند آلاسکا ، برزیل ، هند یا مالزی است.

از طرف موبایل ، 17 مقصد مانند کامبوج ، هاوایی ، هنگ کنگ یا پورتوریکو را به خود اختصاص می دهد. فقط ! زیرا با نگاه دقیق تر به جزئیات پیشنهاد Mini 4K ، متوجه می شویم که تماس های موبایل در فرانسه گنجانده نشده است. بنابراین اگر در این پیشنهاد مشترک هستید مراقب باشید !

عدم برقراری تماس نامحدود به موبایل در فرانسه ، امکان داشتن یک بسته موبایل بسیار ارزان تر وجود دارد. این یکی از نقاط قوت Freebox Mini 4K است. با Freebox Mini 4K ، مشترکان مزیت بزرگی دارند: بسته 2 یورو معمولاً 0 € است. همچنین ، تنها با 15.99 یورو در ماه (به جای 19.99 یورو در ماه) ، مشتریان Freebox Mini 4K به این ترتیب تشویق می شوند که بسته تلفن همراه “همه نامحدود” اپراتور را انتخاب کنند (تماس و تماس و پیام کوتاه/MMS نامحدود ، اما بالاتر از همه اینترنت نامحدود در 4G /5G شبکه رایگان).

�� Freebox Mini 4K: به دنبال هارد دیسک

حال بیایید به تجهیزات تجهیزات ارائه شده با اشتراک ، به تست Freebox Mini 4K برویم. منتشر شده در مارس 2015 ، Freebox Mini 4K با طراحی فوق العاده جمع و جور خود ، بیش از همه مارک می کند: این یکی از پیشنهادات با کوچکترین تجهیزات همه رمزگشاها و جعبه اینترنت است !

سرور مودم Freebox Mini 4K

بیایید ابتدا در مورد مودم صحبت کنیم. سرور Mini 4K به لطف اندازه کوچک آن می تواند با همه محیط ها سازگار شود. می توان تصور کرد که به دلیل اندازه کوچک ، جعبه مینی 4K برق کمتری مصرف می کند.

همان اظهارات برای بازیکن Mini 4k ، در غیر این صورت رمزگذار TV Mini 4K نامیده می شود. ابعاد آن با اندازه بسیار کوچک آنها گیج کننده است: فقط 11 x 15 x 3.5 سانتی متر ! حتی اگر اندازه آن بتواند مزایای بسیاری داشته باشد ، مانند ادغام کامل در هر محیطی ، شامل کاهش اتصالات نیز می شود. رمزگذار TV Mini 4K دارای سوکت کمتر از رفقای خود است.

پخش کننده تلویزیون Mini 4K

ما همچنین در مورد پخش کننده Mini 4K در عدم وجود هارد دیسک ، که از ثبت نام برنامه ها جلوگیری می کند ، ابراز می کند. این ویژگی فقط در صورت استفاده از مشترکین یک هارد دیسک خارجی یا درج کارت SD در رمزگذار TV Mini 4K استفاده می شود. هزینه اضافی برای در نظر گرفتن و شاید محدودیتی برای افرادی که به طور منظم برنامه های خود را ثبت می کنند.

شما نظر ما را در مورد جعبه های مینی 4K و رمزگشایی می خواهید ? با وجود به روزرسانی های منظم برای به روزرسانی رمزگذار تلویزیون ، با این وجود تجهیزات پیر می شوند و گاهی اوقات مشکلات خاصی را برای پیروی از نرخ تجربه می کنند.

�� آنچه را که باید قبل از عضویت در Freebox Mini 4K بدانید

این خطوطی است که به صورت بسیار کوچک نوشته شده است و ما همیشه متوجه آن نمی شویم: هزینه های اضافی هنگام عضویت در اشتراک اینترنتی. هزینه های راه اندازی ، هزینه های خاتمه ، پرداخت رمزگذار تلویزیون … ما تمام هزینه های اجتناب ناپذیر را برای شما شناسایی کرده ایم که در هنگام عضویت در Freebox Mini 4K.

 • هزینه های تنظیم: 49 یورو
 • هزینه خاتمه: 49 یورو
 • بازپرداخت هزینه خاتمه اپراتور سابق: 100 یورو

قیمت Freebox Mini 4K در فیبر یا ADSL چقدر است ?

نظر ما در مورد Freebox Mini 4K

برای یک جعبه سطح ورودی ، Freebox Mini 4K بسیار خوب از خود دفاع می کند. در واقع کمتر از 20 € در ماه ، کاربران از یک جعبه بازی سه گانه که جاده را در خود نگه می دارد بهره می برد ، یک رمزگشایی سازگار با تعریف فوق العاده بالا ، اما محدودیت های خاصی دارد. اتصال در فیبر محدود به حداکثر 1 گیگابایت بر ثانیه ، تجهیزات پیری ، عدم وجود هارد در رمزگذار تلویزیون … این در واقع یک پیشنهاد اینترنتی ارزان است. اما نکته بزرگ سیاه به نظر ما در مورد این جعبه و که در این نظر Freebox Mini 4K به شدت برجسته است ، این عدم وجود خدمات جریان شامل و معدود ویژگی های تلویزیون در رمزگذار است. برای تکمیل بررسی Freebox Mini 4K ، در اینجا یادداشت های مختلفی که ما در مورد معیارهای مهم یک پیشنهاد اینترنتی به Freebox Mini 4K ارائه می دهیم:

بزرگنمایی در Freebox Mini 4K پیشنهاد رایگان

برای اغوا کردن کاربران بیشتر ، ارائه دهنده خدمات اینترنتی رایگان چندین پیشنهاد بسیار رقابتی Freebox را در بازار ارائه می دهد. در میان ارزان ترین ، ما کریستال Freebox و همچنین پیشنهاد Freebox Mini 4K را در دسترس می یابیم با قیمت پایین برای یک سال با تشکر از یک تبلیغی آزاد.

آرم رایگان

�� پیشنهاد Freebox از 29.99 یورو در ماه !
بدون تعهد به رایگان

سرویس Jechange رایگان – شریک رایگان

آرم رایگان

�� پیشنهاد Freebox از 29.99 یورو در ماه !
بدون تعهد به رایگان

آرم رایگان

�� پیشنهاد Freebox از 29.99 یورو در ماه !
بدون تعهد به رایگان

سرویس Jechange رایگان – شریک رایگان

آرم رایگان

�� پیشنهاد Freebox از 29.99 یورو در ماه !
بدون تعهد به رایگان

 1. پرونده Freebox Mini 4K
 2. پیشنهاد Freebox Mini 4K: اینترنت
 3. TV Experience Freebox Mini 4K
 4. برنامه های Android
 5. پیشنهاد Freebox Mini 4K: تلفن
 6. شرایط پیشنهاد و قیمت Freebox Mini 4K

The Freebox Mini 4K ، اولین جعبه بازی سه گانه در زیر Android TV ، به شما امکان می دهد از بسیاری از خدمات با کمتر از 15 یورو در ماه در سال اول اشتراک لذت ببرید.

قبل از پیوستن به صورت رایگان ، علاوه بر مشاوره بررسی های Freebox Mini 4K, برگه فنی کامل این پیشنهاد اینترنتی رایگان را با قیمت کوچک کشف کنید.

پرونده Freebox Mini 4K

با بسته بندی جدید Freebox Mini 4K ، اپراتور رایگان سرور رایگان را برای شما فراهم می کند تا تمام تجهیزات خود را به اینترنت وصل کنید ، یک پخش کننده برای دسترسی به خدمات تلویزیونی و همچنینآ Freebox Mini 4K Control از راه دور قادر به کنترل کامل رمزگذار تلویزیون شما با صدا است.

برای نصب Freebox Mini 4K ، در صورت بروز مشکلات ، شما با کمک تلفنی رایگان از خط Freebox دارید. برای تماس رایگان ، از خط خود در 3244 تشکیل دهید.

با استفاده از این اپراتور اینترنتی ، شما همچنین با بسیاری از برگه های مشاوره در اختیار خود از کمک های آنلاین لذت می برید.

اتصالات

برای قسمت همبستگی ، مودم Freebox Mini 4K ادغام می کند:

 • چهار درگاه گیگابیت اترنت,
 • یک بندر الکترونیکی,
 • دو درگاه USB 2.0.

با توجه به Freebox Player Mini 4K موجود برای سرویس تلویزیون ، این مورد:

 • سه درگاه USB 2.0,
 • بندر HDMI,
 • از یک بندر کارت SD در جلو.

به منظور تسهیل نصب تجهیزات رایگان خود در خانه ، این اپراتور CPL FreePlugs (شرکت مخابراتی آنلاین) را در اختیار شما قرار می دهد.

⭐ پیشنهاد 5 -STAR رایگان

کانال + ارائه شده به مدت 6 ماه

با Pop Freebox (نامزدی 1 سال)
01 82 88 25 07 به پیشنهاد مراجعه کنید

شرایط و ضوابط

خصوصیات فنی

مودم Freebox Mini 4K با فن آوری های مختلف ، یعنی ADSL ، VDSL و فیبر رایگان سازگار است. علاوه بر این ، این جعبه رایگان مجهز به فناوری WiFi 802 است.11n.

برای Freebox Player Mini 4K ، این رمزگذار Android TV 4K و High Definition (HD) 1080p سازگار است. سایر خصوصیات فنی ، بازیکن رایگان وقف شده است:

 • از یک پردازنده 1.5 گیگاهرتز A15,
 • عملکرد بازیگران گوگل برای عکس ها یا فیلم های خود را در تلویزیون خود با یک ژست ساده پروژه کنید,
 • بلوتوث 4.0 برای انجمن کنترل از راه دور Freebox Mini 4K.

سرانجام ، کنترل از راه دور Mini 4K ، که با این اشتراک جعبه موجود است ، از عملکرد جستجوی صوتی برای کنترل رمزگذار تلویزیون رایگان با صدای خود بهره می برد.

پیشنهاد Freebox Mini 4K: اینترنت

فناوری موجود در محل اقامت شما هر چه باشد ، این پیشنهاد اینترنت تلویزیون رایگان هر ماه با همان قیمت ارائه می شود. بسته به صلاحیت فنی خط شما ، بسته جدید Freebox Mini 4K در دسترس است ADSL ، VDSL یا فیبر نوری تا 1 گیگابایت در ثانیه.

شبکه

این اپراتور بیش از 1.5 میلیون مشترک فیبر و 12 میلیون سوکت قابل اتصال در پایان سپتامبر 2019 در قلمرو دارد.

با توجه به کیفیت فیبر نوری آن ، اپراتور رایگان است شماره یک در جریان FTTH (فیبر به خانه یا “فیبر به خانه”) ، طبق فشارسنج NPERF ، در نیمه اول سال 2019.

رایگان تأمین کننده اینترنت است که در بازار ارائه می دهد سریعترین جریان فیبر جریان می یابد با 600 مگابایت در ثانیه (در برابر 500 مگابایت در ثانیه برای رقبای خود).

سرعت اینترنت

برای اطلاع از فن آوری های موجود در محل اقامت خود و همچنین حداکثر سرعت نظری خود ، باید صلاحیت رایگان خود را آزمایش کنید.

 • اگر واجد شرایط سرعت بسیار بالایی در خانه خود با فیبر نوری هستید ، با این اشتراک Freebox Mini 4K ، با یک جریان نظری در سراشیبی استفاده می کنید 1 گیگابایت در ثانیه و تا 600 مگابایت در ثانیه در افزایش نرخ.
 • در سرعت بالا با ADSL ، جریان نزولی با Freebox Mini 4K به طور کلی متفاوت است 1 مگابایت در ثانیه و 15 مگابایت در ثانیه. مقدار آن با ADSL به طور کلی پایین تر است 1 مگابایت در ثانیه.
 • در افزایش جریان با VDSL ، جریان رو به پایین با نوسان مینی 4K Freebox بین 15 مگابایت در ثانیه و 50 مگابایت در ثانیه بسته به طول خط. مقدار قابل دسترسی در VDSL با این جعبه این است 8 مگابایت در ثانیه.

TV Experience Freebox Mini 4K

مانند پیشنهاد Freebox Revolution ، شما با Freebox Mini 4K از جهان TV Freebox ، با موارد بیشتر 220 کانال گنجانده شده است. توجه داشته باشید که برخلاف بسته جدید Delta Delta یا بسته جدید Freebox One ، سرویس Netflix با Freebox Mini 4K گنجانده نشده است.

تلویزیون Freebox

با استفاده از Freebox Mini 4K ، از سرویس TV Freebox بهره می برید تا بیش از 220 کانال شامل 100 در Definition High (HD). برای استفاده از Netflix Free در Freebox Mini 4K ، باید به عنوان گزینه ای برای بسته Netflix در دسترس از 7.99 یورو در هر ماه (اشتراک Netflix بدون تعهد) مشترک شوید.

و برای استفاده از تلویزیون Freebox در تلویزیون دوم ، می توانید در خدمات رایگان مشتری مشترک شوید گزینه چند تلویزیون با سرعت 4.99 یورو در هر ماه. اتصال Multi Multi Freebox Mini 4K به لطف CPL FreePlugs شامل Freebox Mini 4K 4K قابل دستیابی است.

پخش مجدد آزاد و VOD

با استفاده از TV Freebox با اشتراک Freebox Mini 4K ، شما به سرویس تلویزیونی Catch -up ، یعنی سرویس پخش مجدد Freebox دسترسی دارید. شما همچنین VOD دارید ، یعنی دسترسی به خدمات ویدیویی در صورت تقاضا. لطفاً توجه داشته باشید ، سرویس VOD علاوه بر فاکتور Freebox شما صورتحساب می شود.

تلویزیون اندرویدی

Freebox Mini 4K از تأمین کننده رایگان اولین جعبه بازی سه گانه در زیر Android TV است ، یعنی یکپارچه شده است پلتفرم Google برای تلویزیون. با تشکر از این ویژگی ، می توانید در تلویزیون خود پیدا کنید کل جهان اندرویدی : محتوا ، برنامه ها

برنامه Freebox

با استفاده از برنامه Freebox به صورت رایگان در Google Play یا App Store ، می توانید تلویزیون را در تلفن همراه خود تماشا کنید و ضبط های خود را از راه دور برنامه ریزی کنید. این برنامه به شما امکان می دهد به راحتی Freebox خود را مدیریت کنید.

برنامه های Android

با این جعبه مینی 4K رایگان ، شما به Google Play دسترسی دارید تمام برنامه های Google خود را در تلفن هوشمند خود بارگیری کنید مستقیماً از تلویزیون خود (یوتیوب ، نتفلیکس …).

یکی دیگر از ویژگی های موجود ، به لطف سرویس Google Cast گنجانده شده ، می توانید فیلم ها یا عکس های خود را به صورت بزرگ در تلویزیون خود با یک ژست ساده پروژه کنید. و در آخر ، با Google Assistant ، شما می توانید با صدای خود کنترل Freebox خود را کنترل کنید.

پیشنهاد Freebox Mini 4K: تلفن

با Freebox Mini 4K ، از یک سرویس لذت می برید تلفن ثابت نامحدود تا با عزیزانتان در تماس باشید. به طور خاص ، شما با تماس های Freebox Mini 4K از تماس های نامحدود برای رفع بیش از 110 مقصد از جمله کلانشهر فرانسه و DOM بهره می برید.

اگر ما Freebox Mini 4K vs Freebox Revolution را با هم مقایسه کنیم ، این جعبه شامل تماس های نامحدود به موبایل در سرزمین اصلی فرانسه و DOM نیست. مشترکین Freebox Mini 4K در واقع باید اضافه کنند گزینه “بسته موبایل” با نرخ ماهانه 2.99 یورو از منطقه مشترک مشترک موجود است. این گزینه Freebox به شما امکان می دهد از تماس های نامحدود به موبایل در سرزمین اصلی فرانسه و DOM بهره مند شوید.

شرایط پیشنهاد و قیمت Freebox Mini 4K

با Freebox Mini 4K قیمت اشتراک در حال افزایش است 14.99 یورو در هر ماه برای مدت 12 ماه به جای 34.99 یورو. این پیشنهاد ADSL یا فیبر Freebox منوط به تعهد 12 ماهه است.

یکی دیگر از نشانه های تعرفه ، هزینه های راه اندازی این پیشنهاد رایگان 49 یورو. بنابراین این اشتراک سه گانه رایگان برای بودجه های کوچکتر یا لذت بردن از یک ایده آل است پیشنهاد اینترنت دانشجویی رایگان با هزینه کمتری.

در صورت نقض قرارداد ، هزینه خاتمه Freebox 49 یورو در پایان دوره تعهد اعمال می شود. در صورت خاتمه مشارکت ، علاوه بر این ، از پرداخت ماهانه باقی مانده تا تاریخ پایان تعهد با نرخ کامل ، یعنی 34.99 یورو در هر ماه ، مدیون هستید. توجه داشته باشید ، در صورت تغییر آدرس ، فقط باید به خدمات رایگان مشتری نزدیک شوید تا یک درخواست متحرک رایگان انجام دهید.

اطلاعات دیگر ، با این اشتراک Freebox ، می توانید از یک کاهش مشترکان Freebox به عنوان بخشی از پیشنهاد اینترنت و موبایل رایگان. به طور واضح ، شما می توانید از تخفیف 4 یورو در هر ماه در یک بسته تلفن همراه رایگان (حداکثر 4 بسته با مزیت چند منظوره) یا تخفیف 2 یورو در هر ماه در بسته رایگان با 2 یورو بهره مند شوید.

برای کمک به شما در یافتن پیشنهاد FreeBox که انتظارات و بودجه شما را برآورده می کند (Freebox ADSL ، VDSL ، فیبر یا 4G Free Box …) ، از مخالفت با همه اشتراک های رایگان موجود به لطف ارائه دهنده پیشنهادات ما دریغ نکنید.

رایگان

همه چیز در مورد رایگان

 • با خدمات رایگان مشتری تماس بگیرید
 • ویژگی های Pop Freebox
 • بسته رایگان با 19.99 یورو
 • گزینه Bein Sport با Freebox خود
 • Freebox خود را خاتمه دهید

آیا واجد شرایط فیبر هستید؟ ?
تست رایگان صلاحیت شما در کمتر از 3 دقیقه و کشف کنید بهترین پیشنهادات برای دسترسی به اینترنت شما.

برای رویه های خود با مشاوران ما تماس بگیرید (واجد شرایط بودن ، تغییر اپراتور. )

از دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 9 بعد از ظهر شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر