Frigo Magic – Frigo Magic ، 2 برنامه برای یافتن دستور العمل مطابق مواد تشکیل دهنده آن – USSCPLUS

2 برنامه برای یافتن دستور العمل مطابق مواد تشکیل دهنده آن

چگونه کار می کند ? اولین باری که برنامه را باز می کنید ، Frigo Magic ترجیحات شما را از شما ضبط می کند:

دستور العمل با توجه به مواد تشکیل دهنده

به مصرف تغذیه ای دستور العمل های خود نگاه کنید و آنها را همانطور که می خواهید اصلاح کنید. در صورت تمایل می توانید با جابجایی مواد تشکیل دهنده ، شاخص نماد اکو را تغییر دهید.

�� اضافه کردن

دستور خرید شما

در 1 کلیک ، مواد تشکیل دهنده در لیست شما یافت می شوند ! سپس می توانید آن را تنظیم کنید تا خریدهای معمول خود را اضافه کنید.

�� پیدا کردن

دستور العمل به تصویر شما

اگر رژیم غذایی خاصی دارید ، وسایل مورد نظر خود ، عادات غذایی خود را به ما بگویید و به ما اجازه دهید !

�� برنامه ریزی

هفته شما

… با اضافه کردن دستور العمل ها به تقویم خود! اکنون این سوال را فراموش کنید “امشب چه می خوریم ? “” “

موارد دلخواه شما

در صفحه اصلی خود دستور العمل هایی را پیدا کنید که جوانه های طعم شما را لرزاند تا دیگر هرگز آنها را از دست ندهید.

✍ شخصی

یخچال شما

از آنجا که همه گشنیز را دوست ندارند ، ما به شما امکان می دهیم آنچه را که می خواهید در دستور العمل های خود مشاهده کنید انتخاب کنید. با این حال ، ابتدا با رژیم غذایی شما سازگار است (گیاهخواری ، وگان ، کوکیور …) .

�� کشف کنید

فصلی

یادداشتی برای هر ماده برای بررسی اینکه آیا آنها فصلی هستند در دسترس است !

�� یاد بگیرید

علاوه بر این !

من آن را کجا قرار دادم ? چه مدت برای خوردن آن ? من آن را طبخ می کنم چگونه ? تمام پاسخ ها در “من” است که روی هر ماده است !

Magic Frigo با میلیون ها آشپز روزانه همراه است

دستور العمل های موجود در سس شما

شما بهتر از هر کسی می دانید که چه چیزی را دوست دارید تا شما را ترک کند.

خداحافظی کنید

سطل زباله بخشی از خانواده/جمع شما نیست ، بنابراین چرا به تغذیه آن ادامه دهید ?

زمان بیشتر برای نتفلیکس

چون وقت کمتری را می گذرانید و از خود می پرسید “ما امشب چه چیزی می خوریم ?»

و آنچه حتی جادوی بیشتر است این است که رایگان است

بله ، بله خوب می خوانید. برنامه رایگان است ، اما نه تنها ..

�� تنظیم

دستور العمل شما

  • تعداد افرادی را که به میز شما دعوت می شوند تغییر دهید
  • نمره Nutri را مدیریت کنید تا بتوانید یک غذای سالم ایجاد کنید (یا نه!)
  • غذاها را مطابق با مواد موجود در یخچال تنظیم کنید

�� اصلاح کنید

Nutriscore و Ecoscot

به مصرف تغذیه ای دستور العمل های خود نگاه کنید و همانطور که می خواهید آنها را تغییر دهید. همچنین اگر می خواهید با جابجایی مواد تشکیل دهنده ، شاخص Ecoscorer را تغییر دهید.

�� اضافه کردن

دستور خرید شما

در 1 کلیک ، مواد تشکیل دهنده در لیست شما یافت می شوند ! سپس می توانید آن را تنظیم کنید تا خریدهای معمول خود را اضافه کنید.

�� پیدا کردن

دستور العمل به تصویر شما

اگر رژیم غذایی خاصی دارید ، وسایل مورد نظر خود ، عادات غذایی خود را به ما نشان دهید و به ما اجازه دهید !

�� برنامه ریزی

هفته شما

با اضافه کردن دستور العمل ها به تقویم خود. اکنون سوال را فراموش کنید “امشب چه می خورد ! “” “

❤ این نگهداری می شود

موارد دلخواه شما

در صفحه اصلی خود دستور العمل هایی را پیدا کنید که جوانه های طعم شما را لرزاندند تا دیگر هرگز آنها را از دست ندهید.

✍ شخصی سازی کنید

یخچال شما

از آنجا که همه گشنیز را دوست ندارند ، ما به شما امکان می دهیم آنچه را که می خواهید در دستور العمل های خود مشاهده کنید انتخاب کنید. با این حال ، ابتدا با رژیم غذایی شما سازگار است (گیاهخواری ، وگان ، کوکیور و غیره)

2 برنامه برای یافتن دستور العمل مطابق مواد تشکیل دهنده آن

چه کسی هرگز جلوی یخچال خود به پایان نرسید و از او تعجب کرد که چه چیزی می تواند بپزد ? هیچ کس ، به جز شاید کسانی که اصلاً آشپزی نمی کنند. بعضی اوقات پیدا کردن الهام بخش دشوار است ، به خصوص وقتی که ما در کمد ها چیز زیادی نداریم. بنابراین اگر مجبور هستید برای افراد دیگر آشپزی کنید ، حتی پیچیده تر است. اگر فقط راهی برای یافتن دستور العمل از آنچه داریم وجود دارد … چه ? وجود دارد ? بله ، بسیاری از برنامه های کاربردی برای یافتن دستور العمل مطابق مواد تشکیل دهنده آن وجود دارد ، و ما بیشترین چیزی را که دوست داریم برای شما انتخاب کرده ایم.

یخچال جادویی

امشب چه می خوریم ? به نظر می رسد یخچال جادویی جواب آن را دارد و او به شما اطمینان می دهد که شما نمی خواهید با او حوصله خود را داشته باشید. ظاهراً در یخچال جادویی ، می توانید بیش از 21،000،000 ترکیب ممکن از دستور العمل ها را پیدا کنید ، فقط همین.

جدی تر ، Frigo Magic یک برنامه مرجع برای کسانی است که فاقد الهام در آشپزخانه هستند. اما مهمتر از همه ، برنامه بسیار مورد استقبال قرار می گیرد ، زیرا دستور العمل های مختلفی را از بقایای و مواد تشکیل دهنده قدیمی ارائه می دهد. با کمد های پر شده ، پیدا کردن یک دستور العمل خودتان ساده تر است. وسواس بسیاری از ما آشپزی از هیچ چیز نیست. با جادوی Frigo ، همیشه چیزی برای پخت و پز وجود دارد ، حتی با مواد تشکیل دهنده ای که هیچ کاری برای انجام آنها ندارند.

چگونه کار می کند ? اولین باری که برنامه را باز می کنید ، Frigo Magic ترجیحات شما را از شما ضبط می کند:

  • در تعداد افراد برای آنها که می پزم
  • در تجهیزاتاز آشپزخانه که شما دارید
  • شما رژیم غذایی و شما محدودیت های

سپس به هر آنچه که برنامه ارائه می دهد دسترسی خواهید داشت و موارد زیادی وجود دارد. بدون آزار و اذیت بیشتر ، بیایید در مورد عملکرد دستور العمل توسط مواد تشکیل دهنده صحبت کنیم. همه چیز در برگه اتفاق می افتد آشپزخانه. صدها ماده ذکر شده است. آنها براساس دسته بندی ها طبقه بندی می شوند: خامه ، فروشگاه مواد غذایی ، میوه ، سبزیجات ، ماهی و گوشت. برای هر ماده ، در صورت داشتن آن را انتخاب خواهید کرد همیشه, گاهی یا هرگز. شما باید برای مرور هر ماده وقت بگذارید.

هنگامی که محتوای آشپزخانه خود را به دقت شرح داده اید ، به برگه می روید خوش آمدی : اینجاست که دستور العمل های ارائه شده توسط Frigo Magic واقع شده است. چندین بخش پیدا خواهید کرد. اول ، Frigo Magic به شما دستور العمل روز را به خصوص برای شما می دهد. این لزوماً آنچه را که در کمد خود دارید در نظر نمی گیرد. از طرف دیگر ، درست در زیر ، پیدا خواهید کرد دستور العمل ها فقط برای شما. تحت این بخش نمایش داده می شود دستور العمل های تعیین شده توسط مواد تشکیل دهنده شما. پایین ، شما دستور العمل های فصلی را با محصولات تازه و همچنین نکات زیادی در مورد پخت و پز و غذا ، (10 ایده برای بازیافت به راحتی نان سخت ، 9 ماده برای جایگزینی کره در ظروف ، تخم مرغ های حفاظت و پخت و پز کامل و غیره پیدا خواهید کرد.) چه چیزی شما را به یک متخصص تبدیل کند.

آنچه با دستور العمل های Magic Frigo عالی است این است که آنها انعطاف پذیر هستند. در واقع ، برای هر یک از مواد تشکیل دهنده دستور العمل ، هرگز یک ماده واحد نیست که به شما ارائه شود. مگر اینکه برای دستور العمل بسیار ضروری باشد ، برنامه گزینه های مختلفی را ارائه می دهد.

ما به خصوص از سطح جزئیات برنامه قدردانی می کنیم. در لیست مواد تشکیل دهنده ، برخی از آنها یک نماد اطلاعات کوچک در کنار نام آن دارند. اگر این نماد را فشار دهیم ، می توانیم نکاتی را برای حفاظت ، مصرف ، مزایا و مشخصات غذایی آن پیدا کنیم. همچنین می توانید یک نماد تقویم کوچک را در کنار مواد خاص مشاهده کنید. وقتی آن را فشار می دهید ، می توانید بدانید که این ماده به چه فصلی تعلق دارد.

یخی

برنامه عالی نیز ، Icuisto کم و بیش روی همان اصل با Magic Frigo کار می کند (مانند اکثر برنامه های خوب دستور العمل در هر ماده). بیایید به سمت آنچه او را خاص می کند حرکت کنیم.

اول از همه ، به نظر می رسد Icuisto یک است جمع کننده از دستور پخت. این بدان معنی است که دستور العمل های پایگاه داده آن از سایت های شخص سوم مانند Marmiton یا 750G تهیه شده است. از نظر روش انتخاب مواد تشکیل دهنده ، Icuisto به شما پیشنهاد می کند یخچال مجازی و کمد مجازی را پر کنید ، عملی تر از Magic Frigo.

پس از تعریف لیست مواد تشکیل دهنده ، فقط باید فشار دهید چیزی برای پخت و پز پیدا کنید برای نمایش دستور العمل های طبقه بندی شده با توجه به نوع ظروف. دو دسته را مشاهده خواهید کرد: اکنون برای پخت و پز و بعداً پخت و پز. دستور العمل ها به طور کلی با فیلم ها همراه هستند.

ما از ارگونومی کاربرد و کارآیی آن قدردانی می کنیم. دستور العمل های ارائه شده مرتبط و بسیار متنوع است ، از دستور العمل برای مدفوع, به دستور العمل رئیس. بیشترین این برنامه ابزار است پژوهش پیشرفته اجازه انتخاب درآمدها در معیارهای مدت زمان ، تعداد افراد ، قیمت برای هر نفر ، کالری و غیره.