محاسبه مسیرها: دویدن ، دوچرخه سواری ، پیاده روی ، غلتک زدن. واردات/Fuionner یک ردیابی GPX یا KML – وارد کردن یک مسیر در حال اجرا – یک پیاده روی دوچرخه ، برنامه های دوچرخه GPS وارد کنید: یک مسیر GPX را در تلفن هوشمند دنبال کنید

یک مسیر GPS را در تلفن هوشمند خود دنبال کنید

برای اینکه بتوانید خود را در زمان واقعی در مقایسه با این مسیر پیدا کنید ، حتماً خود را فعال کرده اید جغرافیایی که شما را نمایش می دهد محل روی نقشه !

محاسبه مسیر

در اینجا کارت Google Maps برای وارد کردن پرونده های GPX یا KML (آهسته دویدن ، آهسته دویدن ، دویدن ، دوچرخه سواری ، دوچرخه سواری ، غلتک. ) ، توسط GPS خود ایجاد شده است. کلید واژه ها : محاسبه مسیر ، مسیر ، مسیر ، مسیر ، مسیر ، دویدن ، فاصله ، نقشه های گوگل ، آهسته دویدن ، ورزش ، تریاتلون ، نقطه ، کارت ، ماهواره ، توپوگرافی ، دوچرخه سواری ، دویدن ، ورزش ، صادرات ، واردات ، GPX ، XML ، GPS ، ارتفاع غلتک ، سرعت ، زمان ، کیلومتر ، کالری ، Vo2max ، VMA ، پیاده روی ، تریاتلون ، ماراتن ، سفر ، IGN ، ژئوپورتیل ، اجرا

مسیر دوچرخه – دوره دوچرخه – مسیر در حال اجرا – دوره در حال اجرا – مسیر پیاده روی – دوره پا – وارد کردن GPX KML

بارگیری بسته به اتصال اینترنت شما می تواند چند ثانیه طول بکشد.
JavaScript باید برای وارد کردن یک فایل GPX یا KML در مسیر ورزشی شما فعال شود (آهسته دویدن ، آهسته دویدن ، دویدن ، دوچرخه سواری ، دوچرخه سواری ، غلتک. ) ، توسط GPS خود در Google Maps یا IGN ، Geoportail ایجاد شده است.

فاصله کل از مسیر:
مگسyd هر دو کیلومترمایل

یک مسیر GPS را در تلفن هوشمند خود دنبال کنید

نحوه پیگیری مسیر دوچرخه در تلفن خود ?

1) برای نمایش مسیر یک برنامه دوچرخه GPS بارگیری کنید

برنامه های ارائه شده در اینجا هستند برنامه های GPS دوچرخه تخصصی در سفرهای در فضای باز و کدام پیشنهاد نقشه برداری آفلاین. آنها به شما امکان می دهند دوره ای را که قبلاً از سایت ما بارگیری شده است یا یک سایت شخص ثالث را نمایش دهید.

برنامه GPS برای دوچرخه

برنامه های دوچرخه GPS برای دنبال کردن مسیرها در تلفن هوشمند خود

برنامه های GPS با نقشه برداری در صفحه (با حالت آفلاین)

این برنامه ها عملکرد آفلاین را ارائه می دهند ، که نیاز به بارگیری صندوق های نقشه برداری بالادست دارد. برخی از برنامه ها خدمات پولی را ارائه می دهند.

  • اسمند – اندرویدی / اپل
  • نقشه LOCUS – Android
  • اوروکس نقشه – اندرویدی
  • Iphigenia – Android / Apple
  • Visorando – Android / Apple
  • Sitytrail – Android / Apple
  • نقشه ها.ME – Android / Apple
  • Komoot – Android / Apple

صندوق های کارت لازم برای عملکرد برخی برنامه ها را بارگیری کنید

می توانید وجوه کارت رایگان را از OpenAndromaps به صورت رایگان بارگیری کنید تا آنها را به برنامه خود اضافه کنید. شما دیگر نیازی به اتصال اینترنت برای “بارگیری” کارت خود نخواهید داشت: این پرونده به عنوان فایل ، حتی در حالت هواپیما یا شبکه بدون شبکه در تلفن شما حضور خواهد داشت !

2) طرح GPX دوره خود را بارگیری کنید

هنگامی که با مراحل دوچرخه در سایت گردشگری فرانسه ولو مشورت می کنید ، می توانید طرح هر مرحله یا مسیر را بارگیری کنید در قالب .GPX

همچنین می توانید از ماشین حساب مسیر دوچرخه ما استفاده کنید مسیر ایده آل خود را از نقطه A تا نقطه B پیدا کنید سپس مسیر را بارگیری کنید.

در .GPX یک فرمت فایل استاندارد است که به تبادل مختصات GPS اجازه می دهد. این قالب امکان توصیف مجموعه ای از نقاط قابل استفاده در قالب مسیرها ، ردیابی یا مسیر را فراهم می کند.

بیشترین پیدا خواهید کرد آثار GPS مسیرهای بزرگ دوچرخه برای بارگیری در اینجا.

طرح بارگیری شده در تلفن هوشمند شما ، بیشتر اوقات در پوشه “بارگیری” از تلفن هوشمند شما

بارگیری مسیر GPX در فرانسه Vélo Tourisme

3) مسیر بارگیری شده را به برنامه انتخاب شده نمایش دهید

طرح بارگیری شده در پوشه “بارگیری” تلفن هوشمند خود.

روی “باز با” کلیک کنید و برنامه اختصاصی را انتخاب کنید.

4) طرح در برنامه GPS انتخاب شده و همچنین موقعیت شما نمایش داده می شود: شما برای عزیمت آماده هستید !

برای اینکه بتوانید خود را در زمان واقعی در مقایسه با این مسیر پیدا کنید ، حتماً خود را فعال کرده اید جغرافیایی که شما را نمایش می دهد محل روی نقشه !

مشاوره: برای محدود کردن استفاده از باتری خود می توانید به حالت هواپیما تغییر دهید ، عملکرد “موقعیت“از تلفن شما برای یافتن شما کافی است.

پشتیبانی می کند تا تلفن هوشمند خود را بر روی دوچرخه ثابت کند

برای دنبال کردن برنامه سفر خود هنگام پدال ، پشتیبانی های مختلفی برای رفع تلفن هوشمند و نگه داشتن آن قبل از پیاده روی وجود دارد. این ابزارها گاهی اوقات می توانند تلفن را از باران با پوشش های ضد آب یا موارد محافظت کنند.

پشتیبانی مستقیم بر روی نوار دسته

این پشتیبانی به طور مستقیم به دسته های دسته ، به شما امکان می دهد دستگاه الکترونیکی خود را در حالی که آن را در محدوده نگه دارید ، تعمیر کنید تا بتوانید به لطف GPS حرکت کنید.

��: سادگی ضمیمه و دسترسی به دستگاه.
��: ضد آب نیست ، نسبت به شوک های جاده ای نسبتاً حساس است.

کیف دستی

کیف موجود در دسته ها ، تلفن هوشمند روی کیف ، GPS در تلفن هوشمند: راه حل کافی برای رفع تلفن هوشمند و محافظت از آن در برابر دوش های بالقوه.

��: ضد آب ، محافظت از تلفن.
��: لمسی کمتر حساس با پرونده.

تلفن هوشمند روی قاب

جنبه عملی این پشتیبانی ، آن را به یک راه حل ایده آل برای پیاده روی های کوتاه دوچرخه تبدیل می کند: این امکان را به شما می دهد تا با ارائه یک مورد ضد آب در بالا ، ابزارها یا میان وعده های خود را ذخیره کند.

��: دو منظوره.
��: لمسی محدود ، حساس تر.