برای شروع سال تحصیلی در کالج چه تلفن هوشمند از فرزند خود خریداری کنید?, تلفن هوشمند GABB برای کودکان و نوجوانان 100 ٪ امن – خانه پالرمو

گوشی هوشمند GABB برای کودکان و نوجوانان 100 ٪ ایمن است

شما آن را برای خودتان خواهید دید ، انتخاب برای خرید تلفن هوشمند از فرزندتان بسیار گسترده است. خارج از بودجه, از یک تلفن هوشمند سطح ورودی ، شهوت و خطر سرقت را از دست ندهید. سرانجام, دستگاه باید قوی باشد در برابر سقوط های متعدد و شوک هایی که او تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. محافظت شده توسط یک پوسته و صفحه محافظ, او دانشجوی دانشگاه شما را خوشحال خواهد کرد.

برای شروع سال تحصیلی در کالج چه تلفن هوشمند از فرزند خود خریداری کنید ?

نوجوان شما وارد کالج ، مرحله جدیدی از زندگی مدرسه خود می شود ، که توسط خودمختاری بیشتر مشخص شده است خرید اولین لپ تاپ او. چه مدل تلفن هوشمند برای بازگشت به دانشگاه به فرزند خود می دهد ? در اینجا 5 مدل با کیفیت وجود دارد که با توجه به بودجه شما قابل دسترسی است.

همه تلفن های هوشمند

بودجه مینی: شیائومی Redmi 12c

در فوریه 2023 راه اندازی شد ، تلفن هوشمند Redmi 12c, با خود ارزش زیادی برای پول, مناسب برای یک نوجوان که برای آنها دستگاه بالایی نمی خواهد. برای کودکان معتاد به عکس ، او عکس های زیبایی می کند و سنسور جلوی 5 MP او برای سلفی ایده آل است. نکته قدرتمند دیگر: استقلال آن توسط باتری 5000 میلی آمپر ساعتی تضمین می شود.

بودجه متوسط: گلکسی A34 سامسونگ

کارآمد ، کارآمد و کامل ، سامسونگ Galaxy A34 باید خواسته های فرزند شما را برآورده کند. دست زدن به آن هم ساده و هم سریع و هم آن است استفاده بصری. سازگار با 5G ، مجهز به صفحه نمایش 6.6 اینچی Super AMOLED است. با داشتن یک دوربین سنسور چهار گوش ، تلفن هوشمند بسیاری از ویژگی های عکس را ارائه می دهد. حالت سلفی کارکردهای خود را برآورده می کند و به فرزند شما امکان می دهد حساب های Tiktok و اینستاگرام خود را تغذیه کند. در 3 سایه (پاستیل) موجود است ، هر دو سرگرم کننده و کیفی.

بودجه بالا: آیفون 12 اپل

این انتخابی است که می تواند به بحث و جدال بپردازد. آیفون 12 یک تلفن هوشمند در سطح ورودی نیست ، اما همچنین کمی از رویای بسیاری از دانش آموزان دانشکده و دبیرستانی است. کمی کوچکتر از رقبای خود ، از ویژگی های چشمگیر و استقلال بهتری نسبت به مدل های قدیمی تر برخوردار است. مجهز به صفحه محافظ سرامیکی ، آن ترس از سقوط کمتر. او همچنین جاسازی می کند پردازنده جدید iOS و یک دوربین با کیفیت بسیار خوب ، به خصوص در نور کم. دلپذیر در دست ، ارگونومیک است و زمینه امکانات جهان اپل را باز می کند. آیفون SE (2022) نیز یک است جایگزین جمع و جور و مقرون به صرفه تر, اما به همان اندازه کارآمد.

مورد علاقه ما: Google Pixel 6A

با صفحه نمایش 6.1 اینچی و پردازنده قدرتمند آن ، Google Pixel 6a ظرفیت های خوبی را برای یک تلفن هوشمند متوسط ​​نشان می دهد. برای یک تلفن هوشمند در کلاس خود ، کیفیت نمایش و چند وظیفه ای مشکلی ندارد. به علاوه دیگر ، این از یک شارژ سریع بهره می برد: آنچه همیشه عملی است !

شما آن را برای خودتان خواهید دید ، انتخاب برای خرید تلفن هوشمند از فرزندتان بسیار گسترده است. خارج از بودجه, از یک تلفن هوشمند سطح ورودی ، شهوت و خطر سرقت را از دست ندهید. سرانجام, دستگاه باید قوی باشد در برابر سقوط های متعدد و شوک هایی که او تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. محافظت شده توسط یک پوسته و صفحه محافظ, او دانشجوی دانشگاه شما را خوشحال خواهد کرد.

Microsoftteams-Image (9)

بازگشت دانشجویی: فناوری پیشرفته

بازپرداخت عکس ماده 2022

محصولات بازسازی شده با تکنولوژی بالا: 2022 برتر

fr_bts_coverpicture kopie

بازگشت به ملزومات مدرسه: انتخاب ما

گوشی هوشمند GABB برای کودکان و نوجوانان 100 ٪ ایمن است

امکانات پرداخت

کودکان در معرض خطر دیجیتال هستند.
دسترسی نامحدود اینترنت و سایر سیستم عامل های آنلاین یک مشکل رو به رشد در کودکان است. کودکان در معرض محتوای خطرناک و تعامل ناسالم قرار می گیرند. این خطرات از همه شکل ها و همه اندازه ها است.

دریابید که چرا گاب در آنجا است و ما از فرزندانمان محافظت می کنیم.
1- مشکل صفحه

زمان بیش از حد در مقابل صفحه نمایش می تواند منجر به کاهش سلامت کودکان و رشد اجتماعی و عاطفی کودکان شود.

این می تواند مانع از توانایی آنها در فعالیت های روزانه معمولی شود که به آنها اجازه می دهد تا جهان و خودشان را بشناسند.

مشکل 2 – شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی رایج ترین مکان در جایی است که کودکان در معرض محتوا و تعامل با بزرگسالان ، زبان درشت ، ایده های افراطی قرار می گیرند و حتی می توانند خود را در مقابل صمیمیت سایبری پیدا کنند.

مشکل 3- محتوای صریح

محتوای صریح به سادگی مجموعه ای از عناصر تحریک آمیز ، مرتبط با جنس یا نامناسب را ارائه می دهد. این می تواند یک زبان درشت ، تصاویر/فیلم ها از SiteSx یا اعمال خشونت باشد.

مشکل 4- CyberitIntimidation

CyberIntimidation استفاده از فناوری برای آزار و اذیت ، تهدید یا خجالت کشیدن یک شخص است.

این سوءاستفاده شامل ارسال پیام های سازش ، هک ، شایعات ، انتشار عکس های شرم آور و لیست هنوز طولانی است.

راه حل
مطمئناً فناوری کودکان.
آگاهی برای همه.

GABB تلفن خانواده های تیمی را تضمین می کند که ضمن اتصال آنها به دوستان و خانواده خود ، ایمنی کودکان را تضمین می کنند.

این امر باعث می شود تا زمان آزاد شود تا آنها بتوانند جهان را مثبت کشف کنند.
حفاظت

تلفن Secure GABB مجهز به فیلتر ضد اسپم نوآورانه برای متون ، بدون مرورگر اینترنت ، بدون برنامه های رسانه های اجتماعی ، بدون فروشگاه برنامه و بدون بازی است.

کودکان در برابر شکارچیان جنسی ، محتوای صریح ، حمله سایبری و وابستگی به صفحه ها محافظت می شوند.

ارتباط

تلفن های GABB به کودکان کمک می کند تا بر روی وسایل ایجاد روابط متمرکز شوند: تعامل به صورت حضوری ، مکالمات زنده از طریق تلفن و ارتباطات شخص از طریق متن.

آزاد بودن

از آنجا که تلفن های GABB عاری از برنامه های مترادف با از دست دادن زمان هستند ، آنها به کودکان این امکان را می دهند تا زمان بیشتری را به پیشرفت مهارت ها و فعالیت های اوقات فراغت خود اختصاص دهند (قربانی ، موسیقی. ) تا آنها بتوانند کارهای “خنک” بیشتری انجام دهند.

نیازی به کنترل والدین نیست

با یک کنترل والدین که انرژی و وقت شما را به خود اختصاص می دهد زحمت نکشید. بگذارید فناوری ما شما را در این سطح سبک کند ! با چشمان بسته در تلفن GABB اعتماد کنید !

علاوه بر آن ، خرید تلفن با قیمت گزاف در صورت عدم استفاده از آن به طور کامل اجازه می دهد تا از مد خارج شود ، چه فایده ای دارد ?