ترتیب سامسونگ چیست?, Galaxy A Series – مرور تلفن های هوشمند | سامسونگ آفریقا

همه سامسونگ به ترتیب

دامنه j ، سطح ورودی برای کسانی که به دنبال تلفن هوشمند بین 100 تا 250 € هستند. دامنه A ، میانه ، تلفن های هوشمند بین 240 تا 500 €. S ، دامنه بالا ، تلفن های هوشمند از 500 تا بیش از 950 یورو.

ترتیب سامسونگ چیست ?

دامنه j ، سطح ورودی برای کسانی که به دنبال تلفن هوشمند بین 100 تا 250 € هستند. دامنه A ، میانه ، تلفن های هوشمند بین 240 تا 500 €. S ، دامنه بالا ، تلفن های هوشمند از 500 تا بیش از 950 یورو.

چگونه سامسونگ طبقه بندی می شود ?

تلفن های هوشمند گلکسی سامسونگ در حال حاضر در پنج محدوده اصلی گروه بندی شده اند: دامنه های Galaxy S و Galaxy Note ، بالاترین -end ، محدوده Galaxy Z ، بسیار اخیر برای تلفن های هوشمند تاشو ، محدوده کهکشان برای میانی و دامنه Galaxy M برای سطح ورودی.

بهترین سامسونگ در سری A چیست ?

در میان بهترین سامسونگ گلکسی A ، ما Galaxy A30s ، Samsung Galaxy A13 ، Samsung Galaxy A33 یا مدل های A52 و A53 ​​را نقل خواهیم کرد.

چه تفاوتی بین کهکشان A و S ?

سری Samsung Galaxy S شامل تلفن های هوشمند بالا است ، در حالی که سری Galaxy مدل های میانی و مدل های اصلی را گرد هم آورده است. سرانجام ، سری Z دارای تلفن های هوشمند تاشو است.

بهترین رتبه سامسونگ چیست ?

اگر بدون نقص نباشد ، سامسونگ Galaxy S22 Plus بهترین تجربه عالی در دسترس از تولید کننده است. تست کامل تلفن ما توسط Grégoire شما را قانع خواهد کرد. سامسونگ Galaxy S22 Plus با بهترین قیمت ?

چه تلفن هوشمند سامسونگ برای خرید در سال 2022 ?

20 سوال مرتبط یافت

آخرین سامسونگ در سری A چیست ?

سامسونگ Galaxy A52 ، A52 5G و A72 جدید خود را ارائه می دهد

سامسونگ به طور رسمی از سه تلفن هوشمند جدید Mid -Range خود رونمایی کرده است: Galaxy A52 ، Galaxy A52 5G و Galaxy A72. این سه مورد جدید جدید از مارک کره ای با کمتر از 500 یورو ارائه می شود.

بهترین سامسونگ با قیمت پایین چیست ?

اگر سامسونگ واقعاً ارزان و خوب می خواهید ، سامسونگ A40 بازپس گیری بهترین انتخاب شما خواهد بود. در واقع ، این کمتر از 200 یورو در بازار برگشت است (یعنی 54 جعبه Pringles: D).

بهترین سامسونگ کمتر از 300 € است ?

بهترین تلفن های هوشمند سامسونگ برای کمتر از 300 €

  • گلکسی A32 5G در کمتر از 300 € .
  • Galaxy A51 برای صفحه بزرگ AMOLED خود. .
  • Galaxy A41 برای تطبیق پذیری آن. .
  • Galaxy A70 برای صفحه نمایش بسیار بزرگ 6.7 -inch HDR10 خود. .
  • Galaxy M31 برای باتری 6000 میلی آمپر ساعت خود.

همه سامسونگ به ترتیب

گلکسی اس سریعترین پردازنده و بهترین دوربین در یک کهکشان

کهکشان Z وام برای تلنگر ?

کهکشان دارد نوآوری کهکشان برای همه در دسترس بود

کهکشان م قدرت و سرعت با قیمتی که دوست خواهید داشت

مقایسه کردن دستگاهی را پیدا کنید که متناسب با شما باشد

لوازم جانبی تلفن هوشمند موارد و موارد دیگر

همه تلفن های هوشمند تمام تلفن های هوشمند کهکشان را کشف کنید

فیلتر

/ * منطقه لیست کارت محصول *//
برای کاهش کلیک کنید

قیمت بدون مالیات بر ارزش افزوده:

قیمت با تخفیف:

قیمت بدون مالیات بر ارزش افزوده:

قیمت با تخفیف:

محصول دیگری را از لیست اضافه کنید

قیمت بدون مالیات بر ارزش افزوده:

قیمت با تخفیف:

محصول دیگری را از لیست اضافه کنید

برای مقایسه همه چیز را پاک کنید (3/3)

محصولی که قابل مقایسه نیست

* تصویر شبیه سازی شده برای اهداف تصویرگری.

** مدل ها و رنگ های موجود بسته به کشور یا اپراتور ممکن است متفاوت باشد.

*** Galaxy A53 5G IP67 طبقه بندی شده است. بر اساس شرایط آزمایش برای غوطه وری تا 1 متر آب شیرین به مدت 30 دقیقه حداکثر. محافظت در برابر فشارهای کم آب.

* تصویر شبیه سازی شده. در دسترس بودن رنگ بسته به کشور یا اپراتور ممکن است متفاوت باشد. Galaxy A52 IP67 طبقه بندی شده است. بر اساس شرایط آزمایش برای غوطه وری در 1 متر آب شیرین به مدت 30 دقیقه حداکثر. برای ساحل ، استخر و آب صابون توصیه نمی شود. اگر مایعات حاوی قند را از طریق تلفن واژگون می کنید ، لطفاً هنگام فشار دادن کلیدها ، دستگاه را در آب تمیز و راکد بشویید. فقط فشار آب کم. فشار زیاد آب مانند آب شیر یا دوش می تواند به دستگاه آسیب برساند.

*تصویر شبیه سازی شده. در دسترس بودن رنگ بسته به کشور یا اپراتور ممکن است متفاوت باشد. Galaxy A72 IP67 طبقه بندی شده است. بر اساس شرایط آزمایش برای غوطه وری در 1 متر آب شیرین به مدت 30 دقیقه حداکثر. برای ساحل ، استخر و آب صابون توصیه نمی شود. اگر مایعات حاوی قند را از طریق تلفن واژگون می کنید ، لطفاً هنگام فشار دادن کلیدها ، دستگاه را در آب تمیز و راکد بشویید. فقط فشار آب کم. فشار زیاد آب مانند آب شیر یا دوش می تواند به دستگاه آسیب برساند.

* کهکشان ابزار جستجو: OIS به معنای تثبیت تصویر نوری است. استقلال 2 روز در رابطه با مشخصات کاربر یک کاربر متوسط/معمولی تخمین زده می شود. ارزیابی مستقل انجام شده توسط تجزیه و تحلیل استراتژی در انگلستان با نسخه های آزمایشی SM-A536 ، SM-A336 ، SM-A736 ، SM-A135 و SM-A235. برای اطلاعات بیشتر ، به صفحه مفصل هر محصول در سامسونگ مراجعه کنید.کم. قوچ و ظرفیت حافظه داخلی بسته به کشور می تواند متفاوت باشد. در دسترس بودن واقعی ذخیره بسته به نرم افزار از پیش نصب شده می تواند متفاوت باشد. کارت microSD به طور جداگانه فروخته می شود. برخی از دستگاه های Galaxy A طبقه بندی شده IP67. بسته به شرایط آزمایش غوطه وری در حداکثر 1 متر آب شیرین به مدت 30 دقیقه. محافظت در برابر فشارهای کم آب. فرکانس تازه کردن بسته به کاربرد ممکن است متفاوت باشد. برخی از برنامه ها یا رابط های بازی به دلایل سازگاری می توانند از فرکانس کمتر از 120 هرتز پشتیبانی کنند.

* برآورد با توجه به عادت یک کاربر متوسط/معمولی ساخته شده است. بین 8 تا 20 دسامبر 2021 در ایالات متحده و انگلستان در مورد نسخه های آزمون SM-S901 ، SM-S906 و SM-S908 با پارامترهای پیش فرض در شبکه های زیر 6 5G به طور مستقل توسط Analytics استراتژی انجام شد (آزمایشات انجام نمی شود. Out با یک شبکه MMWAVE 5G). عمر واقعی باتری بسته به شبکه ، استفاده از ویژگی ها و برنامه ها ، فراوانی تماس ها و پیام ها ، تعداد بار و بسیاری از عوامل دیگر متفاوت است.

* باتری: استقلال واقعی به شبکه ، توابع و برنامه های مورد استفاده ، فرکانس پیام ها و تماس ها ، تعداد بار و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد.

* حافظه موجود کاربر: حافظه کاربر کمتر از کل حافظه است زیرا توسط سیستم عامل و نرم افزار برای عملکرد عملکرد تلفن استفاده می شود. حافظه واقعی کاربر بسته به اپراتور تلفن متفاوت است و می تواند پس از بروزرسانی نرم افزار تغییر کند.

* شبکه: عرض های Baith که توسط تلفن پشتیبانی می شود بسته به منطقه یا ارائه دهنده خدمات ممکن است متفاوت باشد.

* گالری تصویر محصول PDP: تصاویر فقط برای اهداف تصویر استفاده می شوند و لوازم جانبی به طور جداگانه فروخته می شوند. ویژگی ها و مشخصات از راه اندازی تجاری معتبر است ، اما می تواند بدون اطلاع قبلی در معرض اصلاحات باشد.

* تصویر بالای صفحه Galaxy Note20 Ultra Posed Face Down برای اهداف تصویرگری شبیه سازی شده است.

* تصویر بالای صفحه Galaxy Z Fold2 که از قسمت جلویی دیده می شود که یک تصویر زمینه گرافیکی از پروانه را برای اهداف تصویر نشان می دهد.

* S Pen Pro و S Pen Fold Edition به طور جداگانه فروخته می شود. فقط از Samsung S Pen Pro یا S Pen Fold Edition که منحصراً برای Galaxy Z Fold3 5G طراحی شده است استفاده کنید. تمام قلم یا استایل دیگر که برای Galaxy Z Fold3 5G طراحی نشده است (از جمله سایر تولید کنندگان) می توانند به صفحه آسیب برساند.

* Galaxy Z Fold3 5G و Z Flip3 5G دارای مجوز IPX8 هستند. استاندارد IPX8 براساس شرایط تست غوطه وری تا 1.5 متر آب شیرین به مدت 30 دقیقه حداکثر است. در ساحل یا استخر توصیه نمی شود.