سامسونگ Galaxy Fit (Gear Fit) در فروشگاه App ، فروشگاه Galaxy Samsung که در برابر هکرها آسیب پذیر است ، به سرعت بروزرسانی را نصب کنید

فروشگاه سامسونگ گلکسی در برابر هکرها آسیب پذیر است ، به سرعت بروزرسانی را نصب کنید

در سال 2009 راه اندازی شد ، فروشگاه سامسونگ گلکسی ، که قبلاً با عنوان “برنامه های سامسونگ” و “Galaxy Apps” شناخته می شد ، یک فروشگاه برنامه است که فقط در دستگاه های ساخته شده توسط سامسونگ یافت می شود.

سامسونگ گلکسی فیت (دنده مناسب) 4+

واضح است که ساعت در تنظیمات بسیار کامل است و استفاده می شود.
فقط با اپل iOS مشکلات هماهنگ سازی وجود دارد به این معنی که ما گاهی اوقات داده ها را از دست می دهیم ، بسیار آزار دهنده برای آنچه می خواهند نظارت دقیق بر تکامل آموزش و غیره داشته باشند.
اگر سامسونگ با ایجاد یک ساعت کاملاً سازگار با عملکرد یکسان با اتصال به تلفن هوشمند خود ، مشکل دارد ، پس عاقلانه است که یک حالت هماهنگ سازی را از طریق کابل USB روی رایانه ایجاد کنیم زیرا ما یک پروفایل کاربر Galaxy Samsung ایجاد کرده ایم.
به آقایان فکر کنید .
دارای ورزش

پاسخ توسعه دهنده ,

عزیز USH_ALUCARD ، از بازخورد و پیشنهاد شما متشکرم. تیم توسعه ما برای بهبود برنامه سخت تلاش می کند. ما پیشنهاد ارزشمند شما را برای توسعه تیم تصویب خواهیم کرد. تشکر برای بودن با ما.

اعلان های WhatsApp

من از یک ساعت Galaxy Fit 2 (iOS 14 در آیفون 8 پلاس) استفاده می کنم و با توجه به اعلان های WhatsApp با مشکل روبرو می شوم زیرا آنها را در ساعت خود دریافت نمی کنم ، گزینه در تنظیمات اعلان ها ظاهر نمی شود (که به نظر من می تواند بهتر ارائه شود و شفافیت بیشتری در مورد برنامه های پشتیبانی شده ارائه می دهد) پیام های مهم ، پیام رسان ، و حتی Discord!) کار اما WhatsApp که یکی از برنامه های مورد استفاده برای برقراری ارتباط است ، واقعاً شرم آور است. آیا این یک اشکال است? آیا این یک مشکل پشتیبانی است (iOS)? این ساعت من است? لطفاً مشکلات را در به روزرسانی های آینده اصلاح کنید در غیر این صورت ساعت بسیار کاربردی است! و پوشیدن بسیار دلپذیر ؛)

پاسخ توسعه دهنده ,

کاربر عزیز ، ما از تجربه مشکل ساز بسیار متاسفیم. لطفاً موارد زیر را برای حل و فصل اعلان خود:
1. اول ، برنامه Galaxy Fit را قادر به دریافت اعلان ها برای دریافت اعلان های آیفون در دستگاه دنده کنید. (Galaxy Fit App → اعلان ها → دریافت اعلان ها)
2. پس از آن ، به تنظیمات آیفون بروید → بلوتوث → روی نماد “I” کنار نام دستگاه دنده خود ضربه بزنید و گزینه “اعلان های سیستم اشتراک گذاری” را روشن کنید.
توجه: اگر “گزینه اعلان های سیستم” را نمی بینید:
داشتن. دنده خود را مجدداً راه اندازی کنید (خاموش).
شرح. هنگام دریافت پیامی در آیفون خود ، روی اجازه ضربه بزنید.
در مقابل. اگر پیام دریافت نکردید ، دنده خود را با آیفون وصل کنید و مرحله 2 را انجام دهید
3. برای پیام ها ، اطمینان حاصل کنید که “اعلان ها اجازه دهید” از تنظیمات آیفون -> اعلان ها -> پیام ها روشن است. همچنین بررسی کنید که آیا صفحه قفل ، اعلان مرکز و آگهی ها روشن هستند.
4. برای هر برنامه دیگر ، مرحله 3 را تکرار کنید.
به ما اطلاع دهید که چگونه پیش می رود ، متشکرم.

جولیان از 88 ، 09/06/2021

Galaxy Fit Bit 2

ساعت بسیار خوب ، من Galaxy Fit Bit 2 را دارم که ویژگی های زیادی دارد ، نکته ضعیف برای من این است که ما نمی توانیم مستقیماً در ساعت بیدار شویم ، در حالی که زمان و تایمر را داریم

پاسخ توسعه دهنده ,

سلام ، ما بازخورد ارزشمند شما را کاهش داده ایم و آن را به تیم توسعه منتقل خواهیم کرد ، متشکرم.

محرمانه بودن برنامه

شرکت توسعه دهنده Samsung Electronics., با مسئولیت محدود. نشان داد که پردازش داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است می تواند از نظر محرمانه بودن از جمله شیوه های برنامه باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه دهنده مشورت کنید.

داده ها هیچ پیوندی با شما ایجاد نمی کنند

  • محل
  • شناسه ها
  • از داده ها استفاده کنید
  • تشخیص

شیوه های محرمانه بودن ممکن است به ویژه بسته به ویژگی هایی که استفاده می کنید یا سن شما متفاوت است. بیشتر بدانید

اطلاعات

فروش شرکت الکترونیک سامسونگ., با مسئولیت محدود.

سازگاری آیفون به iOS 13 نیاز دارد.0 یا بعد. iPod Touch به iOS 13 نیاز دارد.0 یا بعد.

فرانسوی ، آلبانیایی ، آلمانی ، انگلیسی ، عرب ، چینی ساده ، چینی سنتی ، کره ای ، کروات ، دانمارکی ، اسپانیایی ، استونی ، فنلاندی ، یونانی ، هندی ، مجارستانی ، عبری ، اندونزیایی ، ایرلندی ، ایسلندی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، لیتوانی ، لیتوانی ، لیتوانی ، مقدونی ، مالزی ، نروژی ، هلندی ، لهستانی ، پرتغالی ، رومانیایی ، روسی ، صربستان ، اسلواکی ، اسلوونی ، سوئدی ، چک ، تایلندی ، ترکی ، اوکراینی ، ویتنامی

موقعیت حتی در صورت باز بودن ، این برنامه می تواند از موقعیت جغرافیایی شما استفاده کند و استقلال دستگاه شما را کاهش دهد.

کپی رایت © 2018 شرکت الکترونیک سامسونگ.,با مسئولیت محدود

  • وب سایت توسعه دهنده
  • معاونت
  • توافق محرمانه
  • وب سایت توسعه دهنده
  • معاونت
  • توافق محرمانه

فروشگاه سامسونگ گلکسی در برابر هکرها آسیب پذیر است ، به سرعت بروزرسانی را نصب کنید

فروشگاه سامسونگ کهکشان

اپل مک iphi iPad

دو نقص ایمنی به تازگی در فروشگاه سامسونگ کهکشان مشاهده شده است. یکی از آنها به شما امکان می دهد بدون اطلاع خود برنامه های خود را در دستگاه خود نصب کنید.

این که آیا شما یک تلفن هوشمند یا رایانه لوحی سامسونگ دارید ، برنامه فروشگاه Galaxy را به روز کنید تا دو نقص ایمنی را که دستگاه های شما را در معرض خطرات خاصی قرار می دهد ، تصحیح کند.

دو نقص ایمنی در فروشگاه کهکشان سامسونگ

در سال 2009 راه اندازی شد ، فروشگاه سامسونگ گلکسی ، که قبلاً با عنوان “برنامه های سامسونگ” و “Galaxy Apps” شناخته می شد ، یک فروشگاه برنامه است که فقط در دستگاه های ساخته شده توسط سامسونگ یافت می شود.

این هفته ، محققان امنیت سایبری از گروه NCC دو آسیب پذیری را در فروشگاه کهکشان نشان دادند. اولین ، به لطف “کنترل دسترسی نادرست” ، به یک برنامه مخرب که قبلاً روی دستگاه نصب شده است اجازه می دهد تا هر برنامه دیگری را از فروشگاه سامسونگ بارگیری کند.

آسیب پذیری دوم مربوط به فیلتر صفحه نمایش وب Galaxy Store است که به درستی پیکربندی نشده است و امکان دسترسی به مناطق مخرب را تا زمانی که حاوی عناصری شبیه به URL تأیید شده باشد. مشکلی که به هکرها امکان اجرای کد JavaScript را برای شروع حملات می دهد ، همانطور که کن گانون ، محقق گروه NCC توضیح می دهد:

“روی یک پیوند Hypertext مخرب در Google Chrome یا یک برنامه مخرب از پیش نصب شده در یک دستگاه سامسونگ کلیک کنید می تواند فیلتر URL سامسونگ را دور بزند و یک نمای وب را به قسمت یک مهاجم راه اندازی کند. »»

سامسونگ می گوید این نقص را در نسخه 4 اصلاح کرده است.5.49.8 فروشگاه کهکشان, اما نیاز به به روزرسانی برنامه در دستگاه شما دارد. علاوه بر این ، به لطف عملکردهای ایمنی سیستم عامل ، کاربرانی که Android 13 دارند ، تأثیر نمی گذارد. فقط افرادی که دارای تلفن هوشمند یا تبلت تحت Android 12 یا نسخه قبلی هستند تحت تأثیر قرار می گیرند.

به روزرسانی که پس از استقرار سامسونگ در ژانویه 2023 از یک پچ امنیتی صورت می گیرد. دومی چندین نقص را اصلاح کرده است که برخی از آنها می توانند برای اصلاح پارامترهای شبکه اپراتور تلفن همراه یا نمایش تبلیغات بدون رضایت کاربر استفاده شوند.

دستگاه Android خود را به روز کنید

بسیار ساده برای انجام ، به روزرسانی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی اندرویدی خود به شما امکان می دهد از جدیدترین ویژگی ها استفاده کنید ، بلکه شما را در برابر تهدیدهای خاص مانند مواردی که در بالا به آنها اشاره کردیم محافظت کنید. ما در اینجا نحوه بروزرسانی اندروید را به سادگی توضیح می دهیم.

فراتر از به روزرسانی های مهم اندرویدی ، تولید کنندگان هر دو ماه یا هر سه ماهه ، به روزرسانی های امنیتی را ارائه می دهند. دومی نباید نادیده گرفته شود زیرا بعضی اوقات نقص های مهمی را که دستگاه شما را در خطرات خاصی در معرض خطر قرار می دهند ، تصحیح می کنند.

ما همچنین از شما دعوت می کنیم آخرین نسخه فروشگاه Play ، فروشگاه Google Application را بارگیری و نصب کنید. مورد دوم این امکان را به شما می دهد که به طور خودکار برنامه های نصب شده در دستگاه Android خود را به روز کنید.