سامسونگ رنگهای آنلاین اختصاصی Galaxy S22 ، Galaxy S22 و Galaxy S22 Ultra را ارائه می دهد و در دسترس بودن منطقه ای را تأیید می کند – اخبار ، سری Galaxy S22 با رنگ های منحصر به فرد آراسته شده است ، فقط در دسترس است – Samsung Newsroom France

سری Galaxy S22 با رنگ های منحصر به فرد آراسته شده است ، فقط در دسترس است

کپی رایت © 2010-2023 سامسونگ کلیه حقوق محفوظ است.

سامسونگ رنگهای آنلاین اختصاصی Galaxy S22 ، Galaxy S22+ و Galaxy S22 Ultra را ارائه می دهد و در دسترس بودن منطقه ای را تأیید می کند

سامسونگ مدل های Galaxy S22 ، Galaxy S22+ و Galaxy S22 Ultra را در رنگ های مختلفی به فروش می رساند که نمی توانید در جای دیگری بدست آورید. این موارد منحصر به فرد آنلاین در تقریباً دو ده کشور از جمله استرالیا ، انگلستان ، ایالات متحده و بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا در دسترس است.

الکس آلدرسون ، منتشر شده 02/10/2022 ���� . ����

سامسونگ کل سری Galaxy S22 را در بسیاری از رنگ ها به بازار عرضه کرده است ، اما همه آنها را نمی توان از خرده فروشان اصلی خریداری کرد. از امروز ، سامسونگ Galaxy S22 و Galaxy S22+ را در چهار رنگ اختصاصی بصورت آنلاین ارائه می دهد. از طرف دیگر ، این شرکت سه رنگ منحصر به فرد برای Galaxy S22 Ultraen ایجاد کرده است که از رنگ های کرم و بنفش Modelgalaxy S22etgalaxy S22+برای قرمز چشم پوشی می کند.

در یک بیانیه مطبوعاتی ، سامسونگ مشخص می کند که این موارد انحصاری آنلاین فقط در “بازارهای خاص” در دسترس خواهد بود. شخصیت های کوچک جامعه نشان می دهد که این کشورها عبارتند از:

 • استرالیا
 • اتریش
 • بلژیک
 • کانادا
 • چین
 • دانمارک
 • عظم
 • فرانسه
 • آلمان
 • ایتالیا
 • هلند
 • نروژ
 • لهستان
 • کشور پرتغال
 • روسیه
 • سنگاپور
 • کره جنوبی
 • اسپانیا
 • سوئد
 • سوئیس
 • تایلند
 • انگلستان
 • امارات متحده عربی
 • ایالات متحده

با این حال ، در بیانیه مطبوعاتی خود ، سامسونگ فاش نمی کند که این رنگهای آنلاین منحصر به فرد خیلی دیرتر از همتایان استاندارد خود ارسال می شود. ظاهرا ، رنگهای آنلاین منحصر به فرد “به تولید ویژه نیاز دارند” و پس از سفارش به مدت چهار هفته ارسال نمی شود. به عبارت دیگر ، پیش از روزهای گذشته امروز قبل از هفته دوم مارس ، در اسرع وقت حمل نمی شوند.

همانطور که در تصاویر فوق نشان داده شده است ، انحصار آنلاین S22 همچنین یک قلم S مطابق با ویرایش فوق العاده ویرایش شده است. در حال حاضر ، خرید این رنگ های منحصر به فرد قلم S به طور جداگانه امکان پذیر نیست. ما نمی دانیم که آیا سامسونگ نیز جایگزینی را می فروشد ، و نه این رنگ های آنلاین منحصر به فرد چه مدت در دسترس خواهند بود.

سری Galaxy S22 با رنگ های منحصر به فرد آراسته شده است ، که فقط در سامسونگ موجود است.کم

سامسونگ الکترونیک پس از رونمایی از Galaxy S22 ، Galaxy S22+ Galaxy S22 و Galaxy S22 Ultra ، Samsung Electronics در دسترس بودن خود را در انواع رنگهای منحصر به فرد اعلام کرد ، که فقط از سایت سامسونگ قابل دسترسی است.com [1] .

طیف وسیعی از رنگهای اختصاصی

علاوه بر رنگ های موجود از طریق شبکه توزیع آنها ، Galaxy S22 و Galaxy S22+ در واقع کرم ، گرافیت ، آبی و بنفش [2] در سایت سامسونگ ارائه می شوند.

Galaxy-S22-Series-ONLINE-COLORS-COLORS_MAIN1F

Galaxy-S22-Series-ONLINE-COLORS-COLORS_MAIN2F

Ultra Galaxy S22 منحصراً به رنگ خاکستری ، قرمز و آسمان آبی کاهش می یابد.

Galaxy-S22-Series-ONLINE-COLORS-COLORS_MAIN3F

[1] رنگهای اختصاصی در کشورهای زیر موجود است: ایالات متحده ، کانادا ، انگلستان ، آلمان ، فرانسه ، ایتالیا ، اسپانیا ، پرتغال ، سوئد ، نروژ ، دانمارک ، فنلاند ، هلند ، بلژیک ، اتریش ، سوئیس ، لهستان ، روسیه ، امارات متحده عربی ، استرالیا ، تایلند ، سنگاپور ، چین و کره.

[2] رنگ ها با توجه به کشور متفاوت است.

برای هرگونه سؤال مربوط به خدمات مشتری ، لطفاً این لینک سامسونگ را دنبال کنید.com/fr/info/contact-us
برای هر درخواست مطبوعاتی ، لطفا با rpfrance@سامسونگ تماس بگیرید.کم.

آخرین اخبار سامسونگ را کشف کنید

 • اطلاع قانونی
 • شرایط استفاده
 • اطلاعات شخصی
 • خط مشی کوکی
 • کوکی های من را مدیریت کنید

کپی رایت © 2010-2023 سامسونگ کلیه حقوق محفوظ است.

اتاق خبر سامسونگ و کوکی ها

سامسونگ و شرکای آن از ردیاب ها برای ذخیره و دسترسی به اطلاعات مربوط به ترمینال خود استفاده می کنند. این ردیاب ها می توان مخاطبان سایت را اندازه گیری کرد. برای پذیرش همه ردیاب ها روی “پذیرش و بستن” کلیک کنید. روی “ادامه بدون پذیرش” کلیک کنید تا همه آنها را امتناع کنید. همچنین می توانید با رفتن به “شخصی سازی” ، براساس دسته بندی انتخاب کنید. این انتخاب را می توان در هر زمان با کلیک بر روی پیوند “ابزار مدیریت کوکی” در خط مشی کوکی ها ، در دسترس از برگه های پایین تغییر داد. اطلاعات بیشتر در سیاست کوکی های ما.

کوکی ها را پیکربندی کنید

کوکی ها فایلهای متنی کوچکی هستند که در رایانه/رایانه لوحی/تلفن هوشمند شما سپرده شده اند. ما به توافق شما نیاز داریم تا کوکی های زیر را ثبت کنید و نحوه مفید بودن آنها را توضیح می دهیم. شریک (ها) (ناشر شخص ثالث) که کوکی ها را در دستگاه شما سپرده می کنند/در زیر آمده است. شما می توانید تنظیمات برگزیده خود را در هر زمان با کلیک بر روی پیوند “ابزار مدیریت کوکی” موجود در خط مشی کوکی ها در سایت تغییر دهید. انتخاب شما 6 ماه نگه داشته می شود. کوکی های فنی را نمی توان پیکربندی کرد زیرا برای عملکرد سایت یا ارائه خدمتی که درخواست کرده اید کاملاً ضروری است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، سیاست کوکی های ما را نیز ببینید.

کوکی های فنی یا کاملاً لازم برای خدمات

این کوکی ها برای ارائه خدمتی که صریحاً درخواست کرده اید یا هدف انحصاری اجازه دادن یا تسهیل ارتباطات با وسایل الکترونیکی کاملاً ضروری است. این کوکی ها به طور خودکار فعال می شوند و نمی توانند غیرفعال شوند زیرا به شما امکان می دهد تا به سایت ما حرکت کنید.

کوکی دامنه هدف، واقعگرایانه تاریخ انقضا
Awsalbcors اخبار.سامسونگ.کم کوکی از برنامه AWS. کوکی تعادل بار: برای مرتبط کردن جلسه با نمونه استفاده می شود. همان مقدار AWSALB.
https: // aws.وابسته به آمازون.com/fr/elasticloadLoadAncancing/?elb-whats-new.ماده متقاطع.مزارع اضافی.postdatetime & elb-whats-new.مرتب سازی = نزول
7 روز
AWSALB اخبار.سامسونگ.کم بقاء بار برنامه AWS ابتدا درخواستی از مشتری دریافت می کند ، درخواست یک هدف را می بیند ، یک کوکی به نام AWSALB تولید می کند که اطلاعات را در هدف انتخاب شده رمزگذاری می کند ، کوکی را شکل می دهد و کوکی را در پاسخ به مشتری شامل می کند.
https: // aws.وابسته به آمازون.com/fr/elasticloadLoadAncancing/?elb-whats-new.ماده متقاطع.مزارع اضافی.postdatetime & elb-whats-new.مرتب سازی = نزول
7 روز
متضاد اخبار.سامسونگ.کم جلسه. کوکی phpsessid بومی Lange of Script PHP است و به وب سایت ها اجازه می دهد تا داده های وضعیت سریال را ذخیره کنند. در وب سایت Action ، از آن برای ایجاد یک جلسه کاربر و انتقال داده های حالت از طریق یک کوکی موقت استفاده می شود ، که معمولاً Cookie Session نامیده می شود. از آنجا که کوکی phpsessid هیچ انقضاء برنامه ریزی نشده ای ندارد ، با بسته شدن مشتری از بین می رود. جلسه
پخته اخبار.سامسونگ.کم برای ذخیره وضعیت رضایت کاربر در کوکی استفاده می شود 6 ماه

کوکی های تحلیل مخاطب (گزینه ها)

کوکی های اندازه گیری مخاطب به شما امکان می دهد نحوه دسترسی به سایت و همچنین سفر ناوبری خود را درک کنید (مثال: صفحات مشاهده شده ، زمان صرف شده در یک صفحه ، روی محتوای کلیک کنید). آنها به شما امکان می دهند عملکرد و طراحی سایت ما را تجزیه و تحلیل کرده و هرگونه خطا را تشخیص دهید. با تشکر از این شاخص های عملکرد ، ما به طور مداوم سایت و همچنین محصولات ، محتوا یا پیشنهادات ارائه شده در آنجا را بهبود می بخشیم.

در اینجا چیزی است که سامسونگ Galaxy S22 در رنگ جدید Bora Purple به نظر می رسد

در اینجا چیزی است که سامسونگ Galaxy S22 در رنگ جدید Bora Purple به نظر می رسد

طبق برخی شایعات ، سامسونگ در حال آماده سازی برای بیرون کشیدن گلکسی S22 با رنگ جدید است. شایعات اکنون تأیید شده است.

آنچه ما می دانیم

این دستگاه در وب سایت رسمی تایلندی سازنده “مورد توجه” قرار گرفت. این یک رنگ بنفش است که نام آن Bora Purple است. به عنوان یک یادآوری ، Galaxy S22 اکنون در هشت رنگ موجود است: شبح سیاه ، سفید ، طلای صورتی ، سبز ، گرافیت ، آبی آسمانی ، بنفش و خامه. از این نظر ، این امکان وجود دارد که رنگ جدید نیز مدل قدیمی Galaxy S22 باشد+.

باید در هفته های آینده فاش شود. این اعلامیه باید هنگام راه اندازی تلفن های هوشمند تاشو Galaxy Fold 4 ، Galaxy Flip 4 و Smartwatch Galaxy Watch 5 در اوایل ماه اوت انجام شود.