سامسونگ Galaxy S22 با بهترین قیمت – ارتباطات – خرید ارزان تر ، سامسونگ گلکسی S22 ارزان: SFR یا Bouygues از 10 یورو در ماه

سامسونگ گلکسی S22 ارزان: با SFR و Bouygues ، از 10 یورو در ماه

برای دیدن واضح تر ، کارمندان تحریریه Monpetitforfait این گلکسی S22 ارزان از SFR را با جزئیات بیشتر ارائه می دهند. اول از همه ، این پیشنهادی است که با دستیابی به یک برنامه موبایل 5G از SFR همراه است. این شامل 150 گیگابایت داده در 4G و 5G بستگی به قلمرو قلمرو دارد. با قیمت 30 یورو در ماه به مدت یک سال نمایش داده می شود ، سپس 37 یورو در ماه بعد.

Samsung Galaxy S22 ارزان

بر روی … ما مقایسه قیمت, ما به آنها پیشنهاد می کنیم تلفن های هوشمند با بهترین قیمت, برای نمایش بهترین معاملات در بالای لیست ، می توانید محصولات را با افزایش قیمت مرتب کنید. برای اطمینان از اینکه پیشنهادات برنامه های خوبی هستند ، ما به شما توصیه می کنیم قبل از حرکت به خرید خود ، نظرات محصولات را در چندین سایت بررسی کنید.

از ایجاد هشدارهای قیمت در مورد موارد دریغ نکنید ، ما به محض تماس با شما تماس خواهیم گرفت پایین و بنابراین ، انجام دهید پس انداز زیبا در تلفن های هوشمند شما.

با بهترین ارزش برای پول بخرید

اگر می خواهید بهترین سازش را پیدا کنید یک سامسونگ ارزان Galaxy S22 و چه کسی به مرور زمان برگزار می کند ، ما به شما توصیه می کنیم از سایتی مانند Amazon ، Cdiscount ، Leclerc ، Carrefour ، Boulanger یا FNAC استفاده کنید.
در واقع ، این فروشندگان اغلب در مورد تلفن های هوشمند خود یادداشت ها و نظر زیادی دارند.

هنگامی که محصولی را که متناسب با شما است ، نام خود را در خرید تایپ کنید در جای دیگر بسیار ارزان تر !

برای یافتن در چشمک بهترین قیمت سامسونگ گلکسی S22 ، می توانید با کپی کردن/محکم کردن پیوند محصول خود از ابزار جادویی ما استفاده کنید.

سامسونگ گلکسی S22 ارزان: با SFR و Bouygues ، از 10 یورو در ماه

Galaxy S22 ارزان

SFR و Bouygues Telecom تصمیم می گیرند یکی از بهترین تلفن های هوشمند را در بازار مینی قیمت ارائه دهند. برای به دست آوردن ارزان سامسونگ گلکسی S22 خود ، توصیه می شود در مورد پیشنهادات اپراتورهای ممتاز بپردازید. علاوه بر این ، تلفن های مورد نظر همراه هستند یک برنامه موبایل بسیار کارآمد. برای دیدن واضح تر ، خود را در این چند خط که در تلاشند تا شرایط اخذ آخرین تلفن های سامسونگ را رمزگشایی کنید ، غوطه ور شوید !

SFR در آثار خود با تلفن سامسونگ در فروش !

یکی دیگر از دلایل خوب برای پرداختن به پیشنهادات اپراتور SFR ! این در حال حاضر به شما امکان می دهد یک سامسونگ Galaxy S22 ارزان در زیر درخت داشته باشید. ارتقاء عالی در پیش بینی کریسمس ، به منظور برآورده کردن خواسته های انواع مشتریان. با تشکر از این پیشنهاد ، SFR قرار داده شده است در میان معاملات خوب بازار.

برای به دست آوردن گلکسی S22 ، به سادگی در یک بسته تلفن همراه مشترک شوید و به جای 699 یورو 149 یورو بپردازید در تجارت. چندین روش گنجانده شده است ، و همچنین کاهش 50 یورو برای خرید بسته S22 + Galaxy Watch 5 !

Galaxy S22 S22 S22 ارزان

Samsung Galaxy S22 ارزان ، در SFR در تبلیغ با یک بسته 150 گیگابایتی.

برای دیدن واضح تر ، کارمندان تحریریه Monpetitforfait این گلکسی S22 ارزان از SFR را با جزئیات بیشتر ارائه می دهند. اول از همه ، این پیشنهادی است که با دستیابی به یک برنامه موبایل 5G از SFR همراه است. این شامل 150 گیگابایت داده در 4G و 5G بستگی به قلمرو قلمرو دارد. با قیمت 30 یورو در ماه به مدت یک سال نمایش داده می شود ، سپس 37 یورو در ماه بعد.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، می توان با کارت تعاملی ARCEP که اطلاعاتی در مورد مفاد و استقرار آنتن ها ارائه می دهد ، مشورت کنید. علاوه بر این ، بسته موبایل مورد نظر دارای تماس های نامحدود و پیام کوتاه/MMS و همچنین یک پاکت داده اختصاص داده شده به رومینگ است. این مقدار 100 گیگابایت است, قابل استفاده در اتحادیه اروپا/دام و سوئیس.

همچنین ، باید به شرایط دستیابی نهایی تلفن اشاره کنید. این Galaxy S22 ارزان سامسونگ را می توان در ازای مبلغ 229 یورو بدست آورد. پس از آن, 80 یورو بازپرداخت می شود به مشتری در فاکتور بعدی ، قیمت آن را به 149 یورو برساند. سرانجام ، فاکتور 8 یورو در هر ماه ، به مدت 24 ماه ضروری است. علاوه بر این ، قرارداد این پیشنهاد تبلیغاتی مشتری را طی یک دوره 24 ماهه آغاز می کند. در پایان این ، او می تواند ضمن استفاده از قابلیت حمل شماره برای حفظ آن ، برای خاتمه درخواست کند.

برخی از نکات مربوط به این پیشنهاد:

  • سامسونگ Galaxy S22 با نام تجاری جدید با 149 یورو ؛
  • 8 یورو در ماه به مدت 24 ماه ؛
  • قرارداد تعهد 2 ساله ؛
  • بسته موبایل SFR 150 گیگابایتی در 5 گرم با 30 یورو در ماه سال اول.

فعال سازی SIF سیم کارت

همچنین نحوه فعال کردن سیم کارت SFR خود را با بسته تلفن همراه خود بخوانید ?

Galaxy S22 ارزان در Bouygues Telecom: یک معامله خوب واقعی ?

با وجود اپراتور Bouygues Telecom ، مشتریان می توانند راه را به سمت فن آوری های جدید باز کنند. با انجام این کار ، آنها به پیشنهادهایی دسترسی دارند که به آنها اجازه می دهد یک تلفن هوشمند جدید با قیمت مناسب داشته باشند. بنابراین ، برای به دست آوردن ارزان سامسونگ Galaxy S22 ، فقط در پیشنهاد کریسمس ماندگار از راه دور Bouygues Telecom.

این با قیمت 1 یورو ارائه می شود 10 € در ماه به مدت 36 ماه. یک پیشنهاد تأمین مالی 0 ٪ که برای همه به وجود می آید تا به همه اجازه دهد این تلفن هوشمند را با 5G و Esim Bouygues از راه دور سازگار کنند.

Galaxy S22 Bouygues ارزان

Bouygues Telecom به شما امکان می دهد که Galaxy S22 ارزان قیمت را با قیمت 10 یورو در هر ماه داشته باشید.

با این تبلیغ ، Bouygues Telecom امیدوار است چشم مشترکان بالقوه را به خود جلب کند. به مناسبت ، اپراتور شامل خود است بسته 5G موبایل با 200 گیگابایت داده. علاوه بر آن ، تماس ها و پیامک/mms نامحدود است. علاوه بر این ، یک پاکت نامه در نظر گرفته شده برای رومینگ داده های تلفن همراه گنجانده شده است. این میزان 100 گیگابایت است که در کشورهای اروپایی قابل استفاده است. خبر خوب برای کاربرانی که به دنبال یک برنامه مرزی موبایل هستند. همچنین به شما امکان می دهد از پتانسیل کامل Galaxy S22 ارزان استفاده کنید.

برای نتیجه گیری ، این تبلیغ ویژه Bouygues Telecom به جزئیات مربوط به قیمت نیاز دارد. قیمت بسته موبایل 5G به 31.99 یورو در ماه برای یک سال, سپس 49.99 یورو در هر ماه. این قرارداد شامل یک دوره تعهد 24 ماهه است. اگر مشتری همچنین دارای جعبه اینترنت Telecom Bouygues باشد ، می تواند از کاهش اضافی قیمت نهایی برنامه تلفن همراه با قیمت 26.99 یورو در هر ماه بهره مند شود.

بسته موبایل ارزان

همچنین بسته موبایل ارزان قیمت را با قیمت کمتر از 10 یورو بخوانید: با قیمت های پایین پیشنهادات

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.