تست سامسونگ Galaxy S22 Ultra: یک تلفن هوشمند متعالی با عطر Galaxy Note ، Samsung Galaxy S22 و S22 Test: آنها شما را بی تفاوت نمی گذارند

آزمون سامسونگ گلکسی S22 و S22: آنها شما را بی تفاوت نمی گذارند

سامسونگ Galaxy S22 Ultra

تست سامسونگ گلکسی S22 Ultra: یک تلفن هوشمند متعالی با عطر گلکسی نوت

سامسونگ پس از یک فوق العاده بیش از Galaxy S21 موفق ، عنوان قهرمان ترمینال High -end را در بازی قرار می دهد. Galaxy S22 Ultra با ادای احترام واقعی به محدوده یادداشت ، استدلال های جدی دارد تا خود را به عنوان کادور امسال 2022 تعیین کند.

نظر 01Net.کم

سامسونگ Galaxy S22 Ultra

 • + صفحه نمایش زیبا
 • + طراحی عالی
 • + یک UI 4.0
 • + فوق العاده متنوع در عکاسی
 • – یک ماژول زاویه ای فوق العاده گسترده خیلی منصفانه
 • – پردازنده Exynos 2200 ، کمی جوان
 • – ما یک هیولا را به طور مستقل دوست داشتیم

یادداشت نوشتن

یادداشت منتشر شده در تاریخ 03/21/2022

برگه فنی

سامسونگ Galaxy S22 Ultra

سیستم Android 12
پردازنده سامسونگ Exynos 2200
اندازه (مورب) 6.8
وضوح صفحه 500 ppi

پرونده کامل را ببینید

شما باید میراث Galaxy Note را ذخیره کنید. پس از ناپدید شدن اخیر دامنه ، سامسونگ شرط جسورانه ای را انجام می دهد: ویژگی هایی را که موفقیت خود را در حق بیمه ترین کهکشان ها ایجاد کرده است ، ادغام کنید. نتیجه یک فوق العاده گلکسی S22 است که با یک عامل مربع و ادغام بومی قلم S با برادران کوچک خود متفاوت است.
سال گذشته ، ما Ultra S21 “بهترین تلفن هوشمند در بازار” را واجد شرایط کردیم. باید گفت که صفحه نمایش LTPO ، پارتیشن عکس آن ، سیستم عامل آن و تراشه Exynos 2100 همه جعبه ها را با هم زندگی می کند تا ما را راضی کند. Galaxy S22 Ultra می خواهد بهتر عمل کند ، در حالی که میراث Galaxy Note را ادغام می کند. به مدت دو هفته ، ما آن را به تلفن هوشمند اصلی خود ساختیم. بلافاصله تعلیق را سوراخ می کند ، نظر ما بسیار مثبت است. از طرف دیگر ، نسبت به سال گذشته کمتر دیتیرامبی است.

مثل هوای گلکسی نوت

بدون لبه های گرد دیگر ، Ultra Galaxy S22 زاویه های بیرون زده و مربع از گلکسی را به ارث می برد. انتخابی از طراحی که باعث می شود تلفن هوشمند از نظر ما کمی دلپذیر باشد. در حال حاضر به این دلیل که زاویه های مناسب در قسمت داخلی دست پشتیبانی می کنند ، اما مهمتر از همه به این دلیل. این تغییر در فاکتور فرم هنوز یک مزیت دارد ، این تلفن هوشمند را حتی از سلف خود زیباتر می کند.
در جلو ، تصور داشتن مرز تقویت می شود. اثری که توسط صفحه نمایش کمی خمیده تر از نسخه 2021 است. حتی اگر صفحه های مسطح را در دست راحت تر بدانیم ، مشخص است که در چشم ، نتیجه خیره کننده است.

همان احساس در پشت. سامسونگ ادغام ماژول های دوربین خود را تجدید نظر کرده است. پلاک دیگر بیرون زده نیست ، هر لنز به طور مستقل از پشت گوشی هوشمند پدیدار می شود. این ایده خوش آمدید و غول کره یک قدم جلوتر از رقبای طراحی خود است. ما با سامسونگ به آن عادت کرده ایم ، اما پایان ها بی عیب و نقص هستند. انتخاب درمان MAT در پشت تجدید می شود و نظر ما را در سال گذشته آرامش می بخشد: بسیار باشکوه است.

ادغام سنسورها در عقب بسیار موفق است

به ناچار ، با صفحه نمایش 6.8 اینچی ، Samsung Galaxy S22 Ultra بزرگ است. استفاده از دستگاه از یک طرف پیچیده خواهد بود ، حتی اگر سامسونگ در سالهای اخیر سیستم عامل خود را به شدت بهبود بخشد تا بر این مشکل غلبه کند. همچنین کمی بالاتر و کمی ضخیم تر از سلف خود است.
در سمت وزن ، با 229 گرم ، دستگاه در لبه بالا باقی می ماند ، بدون اینکه ناخوشایند باشد. برخی از کاربران می توانند مختل شوند ، اما از آیفون 13 Pro Max سبک تر است.

مهم جدید ، این فوق العاده S22 قلم S را با یک فضای ذخیره سازی اختصاصی در پایین سمت چپ تلفن هوشمند گنجانیده است. در واقعیت ، Ultra S21 قبلاً با قلم سازگار بود ، اما مکانی برای ذخیره آن را شامل نمی شد. در اینجا دوباره ، میراث دامنه یادداشت احساس می شود زیرا رابط و کارکردهای مرتبط تقریباً با موارد موجود در گلکسی نوت 20 یکسان است. ما نمی خواهیم تجزیه و تحلیل انتخاب سامسونگ را برای ادغام قلم S در این تکرار وارد کنیم. ما قبلاً مقاله ای را منتشر کرده ایم که در آن توضیح می دهیم که چرا علاقه آن از نظر ما است ،.

یک صفحه نمایش همیشه بسیار مجلل

سامسونگ در تولید صفحه نمایش استاد است و بار دیگر آن را اثبات می کند. Ultra Galaxy S22 به سادگی درخشان ترین صفحات موجود در بازار است. آزمایشگاه ما روشنایی متوسط ​​1 135 CD/m² و اوج روشن تا 1601 CD/m² را اندازه گیری کرده است ، دو سوابق مطلق از زمان شروع اندازه گیری های ما.
ما همیشه به لطف OLED و نرخ تازه سازی تطبیقی ​​حداکثر 120 فریم در ثانیه از تضادهای نامحدود استفاده می کنیم. در دست ، این یک لذت مداوم است ، به خصوص در خارج از منزل یا روشنایی استثنایی آن اجازه می دهد تا در هر شرایطی از آن استفاده شود.

به استثنای دقت رنگهای نمایش داده شده ، یافتن گسل های آن آسان نیست. این توبیخ است که ما به طور مرتب در کره ای فرموله می کنیم. به طور پیش فرض ، سامسونگ صفحه نمایش خود را با رنگ های مخصوص روشن پیکربندی می کند. نتیجه ، وفاداری رنگ سوال برانگیز است. Delta E در آزمایشگاه ما در 5.96 اندازه گیری شد. به عنوان یک یادآوری ، هرچه این رقم نزدیک تر باشد ، رنگ ها نزدیک تر هستند.
ما به شما توصیه می کنیم نمایشگرهای صفحه نمایش را تغییر داده و آن را در “طبیعی” پیکربندی کنید که در آن ما یک دلتا E 3 را اندازه گیری کردیم. رنگها کمتر مصنوعی به نظر می رسند. توجه داشته باشید که وفاداری رنگ در این حالت کمی کمتر از Ultra S21 باقی مانده است. کاملاً تعجب آور است.

Exynos 2200 شاید کمی جوان باشد

امسال دوباره ، سامسونگ دو پردازنده را برای ترمینال بالایی خود ارائه می دهد. یکی برای اروپا ، Exynos 2200 و دیگری ، Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 ، برای سایر نقاط جهان. خانه سامسونگ 2022 Vintage 2022 مشتاقانه در انتظار بود. در واقع ، این تراشه ، حکاکی شده در 4 نانومتر ، با همکاری AMD طراحی شده است. معماری مورد استفاده همانند سری Xbox و در پلی استیشن 5 است. به ناچار ، یک انتظار قوی در مورد عملکرد و بازی های سه بعدی آن ایجاد شد.

بله ، Exynos 2200 قدرتمند است. آیا به همان اندازه که امیدوار بودیم کارآمد است ? نه واقعا. با توجه به آزمایشات ما ، اگر Galaxy S22 Ultra یکی از قدرتمندترین تلفن های هوشمند اندرویدی در بازار باشد ، بسیار عقب مانده از A15 Bionic آیفون 13 است. به سختی در A14 Bionic از آیفون 12 قرار می گیرد.

همچنین ثبات نسبتاً متوسط ​​در استفاده از GPU وجود دارد. واضح است ، S22 Ultra تمایل دارد که همیشه عملکرد یکسان را در استفاده های سه بعدی ارائه ندهد ، با افزایش مدت زمان نتایج نزولی. به نظر می رسد که تراشه سرعت را کاهش می دهد تا گرمایش دستگاه را محدود کند. پروب ما دمای 42.4 درجه را افزایش داد ، نه در لبه بالا در مقایسه با رقبای خود.

با این حال ، در حال استفاده ، همه چیز خوب پیش رفت. همه برنامه ها کاملاً کار می کنند. در مورد بازی های سه بعدی ، حتی حریص ترین ، ما هرگز به کندی توجه نکرده ایم. این لزوماً برای همه همکاران ما که در آزمایشات خود فاش کرده اند ، با ناراحتی های مختلفی روبرو نشده است.
به نظر می رسد سامسونگ از مشکل آگاه است. پس از متهم به مهار SOC ، به جز آن معیار, کره ای به روزرسانی بعدی برای “انتشار” قدرت Exynos 2200 اعلام کرده است. واقعیت باقی مانده است که اگر درجه حرارت بیش از حد بالا برود ، پردازنده همیشه باید سرعت را کاهش دهد.

استقلال: روز ، نه بیشتر !

با وجود باتری 5000 میلی آمپر ساعتی ، Galaxy S22 Ultra استقلال نسبتاً متوسط ​​ارائه می دهد. در تست استقلال همه کاره ما ، که کاربردهای مختلف یک تلفن هوشمند را تا زمان انقراض آن شبیه سازی می کند ، ساعت 3.30 بعد از ظهر برگزار می شود. بدون اینکه بد باشد ، ما دوست داشتیم سامسونگ آیفون را قلقلک دهد.
همان مشاهدات در پخش ویدیو که در آن آزمایشگاه ما یک استقلال 12:18 بعد از ظهر اندازه گیری کرده است ، یک امتیاز نسبتاً متوسط. در واقع ، شما می توانید از تلفن هوشمند خود برای یک روز بدون نیاز به شارژ مجدد استفاده کنید ، اما بیشتر نیست. در این محدوده قیمت ، در سال 2022 ، ما حق داریم انتظار بیشتری داشته باشیم.

به خصوص از آنجا که سامسونگ شارژ فوق العاده سریع را ارائه نمی دهد. S22 Ultra با شارژ 45 W Wired سازگار است. اما ، از آنجا که سامسونگ شارژر بخش را از جعبه خود خارج کرد ، لازم است 49.99 یورو برای تهیه خدمات خود هزینه کنید ! برای شارژ مجدد دستگاه از 0 تا 100 ٪ 62 دقیقه حساب کنید. S22 Ultra همچنین با شارژ بی سیم 15 W سازگار است. ما دوست داریم که تولید کننده کره در این زمینه پیشرفت کند.

یک پارتیشن عکس و ویدئویی در استمرار

در عکس ، سامسونگ جزئیات را پس از S21 فوق العاده موفق اصلاح می کند. هیچ گونه تحول بزرگی در فاصله کانونی وجود ندارد. ما برای سنسور اصلی ، معادل 24 میلی متر ، یک لنز تله فوتو کوچک “x3” معادل 72 میلی متر و یک تله فوتو “x10” ، معادل 240 میلی متر ، یک معادل بزرگ با زاویه بزرگ پیدا می کنیم. کره ای تعداد زیادی از پیشرفت ها در سنسور اصلی با فوتودیودهای بزرگتر متمرکز شده است. آنها از نظر تئوری قادر به ضبط نور بیشتر هستند و به عکس های پویا بهتر عکس می دهند.

ما در اینجا مشخص می کنیم که ما در روزهای آینده یک آزمایش پیشرفته تر انجام خواهیم داد ، اما می توانیم از قبل به شما بگوییم که این سنسور اصلی موفق است. در شب ، مانند روز ، تقریباً هرگز فاقد آن خواهد بود. فوکوس خودکار آن خوب است و بازگرداندن صحنه ها بسیار عالی است. حتی در شب ، این سنسور اصلی از کارآیی فوق العاده ای برخوردار است.

فوق زاویه ای کمتر قانع کننده است. روز به روز ، بیش از عکس های قابل قبول ارائه می دهد ، اما تغییر شکل تصویر قابل توجه است و شیرجه در لبه های تصویر تصویر کاملاً بد است. در مقایسه با سایر سنسورها ، رنگ سنجی نامنظم نیز وجود دارد. در شب ، لازم است تعریف کمی خوش بین تر باشد. مثل سال گذشته ، گرسنه می مانیم.

بزرگنمایی نوری X3 ، که قبلاً در Ultra S21 بسیار خوب است ، ناامید نمی شود. ما حتی در تمام مدت قابل استفاده در چراغهای کم با یک تصویر با یک تصویر پیشرفت کردیم ، به طوری که ما هرگز از استفاده از آن دریغ نمی کنیم ، حتی در شرایط دشوار.

سرانجام ، معادل 270 میلی متر همیشه در شرایط نور بسیار خوبی کار را انجام می دهد. در شب ، استفاده از آن همیشه دشوار است.

فاصله کمی به فیلم. Ultra S22 به شما امکان می دهد تا حداکثر 8k 24 فریم در ثانیه یا 4K 60 فریم در ثانیه فیلمبرداری کنید. کره ای نوید تثبیت استثنایی می کند ، و این درست است. ترکیبی از اپتیک با درمان های الگوریتمی باعث می شود که حرکات بدن را در حالی که یک فیلم است احساس نکند.
کیفیت تصویر واقعاً خوب است ، حتی اگر هنوز هم کمی از آیفون باشد. برای هر فیلمبردار آماتور کافی خواهد بود. بازگشت به حالت کارگردان که به شما امکان می دهد چهره خود را در گوشه فیلم فعلی برگردانید ، اضافه کنید و یک دستگاه VLOG در حال حاضر بسیار کامل برای تولیدات کوچک دارید.

سخت افزار: همیشه در بالا

بگذارید به سرعت به عملکردهای دیگر Galaxy S22 Ultra برگردیم. این 5G سازگار است ، بلوتوث 5.2 و Wi-Fi 6th. همیشه مقاوم در برابر آب است و از شارژ معکوس بهره می برد. این بلندگوهای استریو با کیفیت نسبتاً خوبی را ارائه می دهد.
سرانجام ، به نظر می رسد که درگاه میکرو SD به طور قطعی رها شده است در حالی که پورت سیم نانو دوتایی البته بازگشت آن است. سنسور اثر انگشت در زیر صفحه نمایش کاملاً یکسان با سال گذشته است. انتقاد ما در مورد اندازه آن ، برای ما کمی کوچک است ، بنابراین دوباره اعمال می شود ، و می فهمیم که سامسونگ آن را کمی زیاد قرار داده است. با این وجود ، واکنش پذیری آن همیشه رضایت بخش است.

یک UI 4.0 ، بله است !

هرکسی که قبل از ورود یک UI از سامسونگ استفاده کرده است می داند که این پوشش یک نعمت است. یک UI 4.0 در پایان سال گذشته منتشر شد و از نظر منطقی تیم این گلکسی S22 Ultra را تیم می کند. روکش چندین عنصر Android 12 را به خود اختصاص می دهد ، به ویژه برنامه هایی که بسته به تصویر زمینه شما رنگ را تغییر می دهند.
در استفاده ، همیشه بسیار دلپذیر است. ما همچنین از این فرصت استفاده می کنیم تا به شما یادآوری کنیم که سامسونگ متعهد است به مدت چهار سال به روزرسانی های امنیتی این پایانه ها را ارائه دهد. بررسی تعهد با Galaxy S9 که آخرین بروزرسانی خود را چند روز پیش هنگام نوشتن این خطوط دریافت کرده است. اگر می خواهید در یک دستگاه طولانی مدت سرمایه گذاری کنید ، این یک استدلال وزن است.

برگه فنی

سامسونگ Galaxy S22 Ultra

سیستم Android 12
پردازنده سامسونگ Exynos 2200
اندازه (مورب) 6.8
وضوح صفحه 500 ppi

پرونده کامل را ببینید

 • + صفحه نمایش زیبا
 • + طراحی عالی
 • + یک UI 4.0
 • + فوق العاده متنوع در عکاسی
 • – یک ماژول زاویه ای فوق العاده گسترده خیلی منصفانه
 • – پردازنده Exynos 2200 ، کمی جوان
 • – ما یک هیولا را به طور مستقل دوست داشتیم

حکم آزمون

سامسونگ Galaxy S22 Ultra

در تداوم ، سامسونگ Galaxy S22 Ultra یکی از بهترین تلفن های هوشمند موجود در بازار است. با این حال ، عنوان قهرمان وی امسال کمتر آشکار است. Vintage 2022 بسیار عالی است ، اما شما نمی توانید کمک کنید اما برخی از جزئیات را بیان کنید. از این گذشته ، از 1،250 یورو فروخته می شود !
استقلال می تواند بهبود یابد ، تراشه می تواند چشمگیر تر باشد ، زاویه فوق العاده گسترده می تواند بهتر باشد. رقابت با سرعت دیوانه ای پیشرفت می کند. اگر هواوی از این رقابت خارج بود ، شیائومی و به ویژه Oppo در کمین با بسیار جذاب و جذاب تر هستند.

توجه داشته باشید
نوشتن

سامسونگ Galaxy S22 و S22+ تست: آنها شما را بی تفاوت نمی گذارند

Galaxy S22 و S22+ دستور العمل راه اندازی شده توسط محدوده Galaxy S21 را تعقیب می کنند ، در حالی که دوباره سطح را بالا می برند. تست Galaxy S22 و S22 ما: آیا آنها در سال 2023 تلفن های هوشمند مرتبط باقی می مانند ?

سامسونگ گلکسی S22

هنگامی که سامسونگ در اوایل سال 2022 از Galaxy S22 رونمایی کرد ، Galaxy S22 Ultra سایه زیادی را به بقیه محدوده ، از جمله مدل های این Galaxy S22 و S22 تست کرد+. با این حال ، نه تنها برای همه فوق العاده است – خواه به دلیل اندازه ، طراحی خاص آن یا قیمت آن ..

اما به عنوان یک امتیاز ، در ابتدای سال 2023 Galaxy S22 و S22+ هنوز در آن هستند و قیمت آنها بسیار کاهش یافته است. علاوه بر عکس و تجزیه و تحلیل ویژگی های آنها ، می توانید تمام برداشت های ما را در مورد این تلفن های هوشمند پیدا کنید آزمون Galaxy S22 و S22 ما+.

Galaxy S22 8/128 GB با بهترین قیمت قیمت اساسی: 859 یورو

ما همچنین پیشنهاد می کنیم فیلم آزمون Galaxy S22 خود را در زیر مشاهده کنیم:

طراحی طراحی Galaxy S22 چیست؟ ?

طراحی گلکسی S22 و S22+ بر روی دستاوردهای طراحی بسیار زیبا که در نسل S21 راه اندازی شده است ساخته شده است. که چیز بدی نیست زیرا طراحی گلکسی S21 ، به نظر فروتنانه ما ، یکی از موفق ترین در شرکت کره ای بود.

از ابتدا ، این کهکشان S22 و S22+ یک کلاس خاص و هوشیاری دارند – که نشان دهنده بلوغ یک محصول آنقدر خوب است که تعجب می کنید که سامسونگ هنوز چه می تواند بهبود یابد. هنوز برخی از پیشرفت های کوچک استقبال وجود دارد:

اول از همه انتهای صفحه های لبه با لبه های خمیده ، برای بازگشت به سادگی صفحات مسطح. ما مانند S22 Ultra روی شاسی کاملاً مسطح و زاویه ای قرار نداریم. همیشه کمی گرد بودن وجود دارد: که کاملاً خوشایند است و دست زدن به آن را تسهیل می کند. این امر به ویژه در کهکشان S22+ قابل توجه است که کمی بزرگتر است و کمتر از سلف خود اسلایده می شود.

سپس پشت: Galaxy S22 سطح شیشه ای یخ زده را به جای پلاستیک بسیار پریمیوم کمتر به Galaxy S21 ارائه می دهد. برای مدل بیشتر ، بدون تغییر: در سال 2021 شیشه بود. اما همیشه خوب است که ببینیم حتی کوچکترین مدل ها از یک طراحی و مواد به عنوان حق بیمه به عنوان سایرین بهره می برند.

آزمون Galaxy S22

صفحه نمایش Galaxy S22 ارزش دارد ?

در مورد اندازه صفحه نمایش ، ما همچنین تفاوت دیگری در تست Galaxy S22 ما ذکر می کنیم: برش های مستقیم باعث می شود این تلفن های هوشمند اندکی پهن شوند … و اندازه صفحه ها نیز کاهش می یابد !

Galaxy S22 یک دال 6.1 اینچ (در برابر 6.2 اینچ برای Galaxy S21) ارائه می دهد و Model Plus حق 6.6 اینچ را در برابر 6.7 اینچ برای سلف خود دارد. برای برندی که اندازه های بزرگ را در تلفن های هوشمند محبوب کرده است ، بی نظیر است. Galaxy S22 با مرزهای بسیار نازک خود حتی می تواند بهترین تلفن هوشمند جمع و جور سال را مدعی شود. توجه به آماتورها.

نسبت صفحه نمایش نیز از 20/9 به 19.5/9 تغییر می کند. به طور خلاصه ، Galaxy S22 کمی کوتاه تر است و رسیدن به بالای صفحه در یک دست آسان تر است.

صفحه نمایش Galaxy S22

این صفحه ها اگرچه کمی کوچکتر هستند ، زیبا هستند. ما اکنون به سامسونگ عادت کرده ایم و این کهکشان S22 و S22+ از این قانون جدا نمی شوند. ما از کاشی های فوق العاده درخشان AMOLED 2X Dynamic ، بسیار متضاد با رنگ های گرم ، تعریف کامل HD+، یک نرخ تازه سازی تطبیقی ​​که تا 120 هرتز گسترش می یابد و بنابراین یک تجربه فوق العاده -دلخراش استفاده می کنیم ، استفاده می کنیم. به طور خلاصه: این یک صفحه نمایش پر زرق و برق است و سامسونگ هنوز بسته را در این نسل قرار داده است.

علاوه بر این ، حتی اگر صفحه نمایش Galaxy S22 و S22+ از قبل از روشنایی مثال زدنی بهره مند شود ، به لطف یک حالت خاص به نام “روشنایی اضافی” می توان آن را تقویت کرد. او به عنوان مثال تماشای فیلم های در فضای باز خواهد بود. یکی دیگر از تازگی های این دال: سنسور اثر انگشت اولتراسونیک بیشتر بهبود یافته است. در آزمون Galaxy S22 ما آن را فوق العاده واکنش پذیر ، دقیق و سریع یافتیم.

دوربین Galaxy S22 را آزمایش کنید

استقلال S22 چیست ?

اندازه صفحه نمایش تنها نقطه تمایز بین Galaxy S22 و Big Brother آن ، S22 Plus نیست. در موارد شارژ مجدد ، مدل کوچک فقط می تواند تا 25 W در برابر 45 W برای کهکشان S22 افزایش یابد+.

گفته می شود ، Galaxy S22 یک باتری کوچکتر را شامل می شود ، بنابراین حتی اگر شارژ کندتر باشد ، زمان کمتری برای بازگشت به بار طول می کشد. برای مدل استاندارد دامنه به طور متوسط ​​بیش از یک ساعت طول خواهد کشید. ما همچنین خاطرنشان می کنیم که این تلفن های هوشمند بدون بلوک شارژر تحویل داده شده اند ، یک استاندارد برای چند سال.

طراحی کهکشان S22 به عقب

بنابراین این ما را به استقلال این تلفن های هوشمند که همیشه خوب است ، بدون اینکه بیشتر باشد ، سوق می دهد. اگر Galaxy S22+ موفق به نگه داشتن یک روز کامل و بدون مشکل در باتری 4500 میلی آمپر ساعتی خود شود ، Galaxy S22 و باتری 3700 میلی آمپر ساعت آن در برگزاری مشکل بیشتری دارند. این احتمالاً تا عصر دوام خواهد داشت ، اما اگر استفاده از مصرف انرژی (استفاده از GPS ، تماشای فیلم ، بازی های موبایل ، 5G) داشته باشید ، باتری آن می تواند روح را به سرعت تبدیل کند. اگر می خواهید تلفن هوشمند واقعاً ماندگار را در این محدوده قرار دهید ، در عوض Galaxy S22 را انتخاب کنید+.

ما کمی شرم آوریم که استقلال گلکسی S22 و S22+ چندان خوب نیست. هر دوی آنها Exynos 2200 SoC جدید سامسونگ را امضا کرده و در 4 نانومتر حکاکی شده است که ظاهراً اقتصادی تر است. در اصل ، بنابراین ما می توانیم انتظار مدیریت بهتر مصرف انرژی را داشته باشیم. در واقع ، این واقعاً اینگونه نیست. با این وجود ، بهینه سازی نرم افزار (و به ویژه Onei 5 با اندروید 13) باید در سال 2023 استقلال Galaxy S22 و S22+ را تقویت کند.

عملکرد Galaxy S22 چیست ?

با توجه به این تراشه جدید ، به نظر می رسد که در معیارها کمی ناامید کننده است. با این حال ، بین 4 نانومتر و قسمت گرافیکی که توسط AMD ایجاد شده است ، می توانیم انتظار یک هیولای کوچک از قدرت را داشته باشیم اما در نهایت بسیار دور از A15 هستیم که توسط اپل طراحی شده است. با وجود همه چیز ، ما دروغ نمی گوییم: کاملاً روزانه و حتی در خوشمزه ترین برنامه ها احساس نمی شود.

Galaxy S22 و S22+ بسیار کارآمد هستند: آنها هرگز خراشیده نمی شوند ، مدیریت چند وظیفه ای مثال زدنی است و هیچ کاربردی او را ترساند. ما در استادیومی هستیم که معیارها دیگر نمی خواهند چیز زیادی بگویند ، تا زمانی که برنامه دیگر نیازی به تکامل در تلفن های هوشمند نداشته باشد.

طرف نرم افزار ، همچنین بی عیب و نقص است. ما Android 12 را همراه با نسخه جدید پوشش نرم افزار سامسونگ ، یک UI 4 می یابیم.1 ، هنوز هم عملی و به خوبی فکر شده است (اما همانطور که در بالا به شما گفتیم ، اکنون آنها حق دارند یک UI 5 و Android 13 داشته باشند).

چگونه Galaxy S22 از خود در عکس و فیلم دفاع می کنند ?

محدوده Galaxy S همیشه از نظر تلفن های هوشمند بهترین دانش و دانش سامسونگ را نشان داده است. این یک نکته اساسی در مورد همه دستگاه های High -end است و کره ای ها مجبور به پاسخگویی به حال حاضر هستند.

تخته Galaxy S22 و S22+ دقیقاً همان پاراگرافیک عکس: در این بلوک که مستقیماً در شاسی تلفن هوشمند برش داده می شود ، بنابراین 3 سنسور وجود دارد. و خبر خوب این است که هنوز هم در مقایسه با Galaxy S21 تغییراتی وجود دارد.

عکس ویدیویی Galaxy S22

لنزهای اصلی زاویه بزرگ از 12 مگاپیکسلی به 50 مگاپیکسلی در این Cuvée جدید می رود. هنوز هم بزرگ شده است و از تکنیک فشار دادن پیکسل برای ادغام پیکسل ها بین آنها استفاده می کند و در نتیجه نور و جزئیات بیشتری را ضبط می کند.

در سمت بزرگنمایی این گلکسی S22 سامسونگ ، سنسور 64 MP با بزرگنمایی هیبریدی سال گذشته توسط یک سنسور 10 MP با یک زوم نوری 3 برابر واقعی جایگزین شد. در مورد زاویه فوق العاده بزرگ ، دقیقاً مشابه سال گذشته است: یک سنسور 12 مگاپیکسلی با لنز قادر به گرفتن تصاویر در 120 درجه.

آیا این دستور العمل کار می کند ? شما می توانید آن را در تصاویر در آزمون Galaxy S22 ما در زیر مشاهده کنید ، این قانع کننده است. در واقع ، ما در مقایسه با کهکشان S21 و S21+ که قبلاً در این موضوع بسیار خوب بودند ، پیشرفت عظیمی را یادداشت نمی کنیم.

Galaxy S22 و S22+ کلیشه های دلپذیر را با چشم با شیرجه خوب ، کنتراست زیاد و رنگ سنجی به طور کلی کنترل شده می گیرند. فوکوس خودکار به خوبی و تثبیت کننده کار می کند … به طور خلاصه: اینها فوتوفون های عالی هستند ، مطمئناً در بین بهترین های موجود در بازار.

جایی که Galaxy S22 قوی است وقتی شب سقوط می کند. با استفاده از این سنسور اصلی جدید ، حالت شب دیگر حتی آنقدر ضروری نیست. تلفن هوشمند قادر به ضبط آنقدر نور است که نتایج در حال حاضر قانع کننده است بدون اینکه حتی مجبور به عبور از یک حالت خاص شود.

لنز تله فوتو نیز تحت این شرایط بسیار خوب عمل می کند. از طرف دیگر ، زاویه فوق العاده بزرگ ، وقتی نور از دست می رود ، کمتر قانع کننده است.

سرانجام ، در طرف سلفی ، یک سنسور جلوی 10 مگاپیکسلی در یک مشت بسیار کوچک قرار دارد که تقریباً فوراً فراموش خواهید کرد ، و این ترفند را برای آنچه خواسته می شود انجام می دهد.

تست سامسونگ گلکسی S22: گزینه جمع و جور و طراحی

یادداشت نوشتن: 4 از 5

مقرون به صرفه ترین مدل سری S جدید سامسونگ ، Galaxy S22 نیز جمع و جور ترین نسخه است. این تلفن هوشمند قصد دارد خدمات معادل آن با Galaxy S22+را با قیمت برخی از امتیازات ارائه دهد.

ارائه

دروازه خانوادگی Galaxy S22 از سامسونگ ، تلفن هوشمند ناشناس نیز جمع و جور ترین است. صفحه نمایش 6.1 اینچ AMOLED ، SOC Exynos 2200 با 8 گیگابایت رم ، ماژول عکس سه گانه ، باتری 3700 میلی آمپر ساعت و ذخیره 128 گیگابایتی با سرعت 256 گیگابایتی در منوی این تلفن هوشمند برتر ظاهر می شود. بدیهی است که مجهز به رابط UI 4 مرتبط با Android 12 است و بنابراین یکی از تظاهرات دانش دانش کره جنوبی را تشکیل می دهد.

فاکتورهای سامسونگ این گلکسی S22 را با همان قیمت سلف خود ، گلکسی S21 یا 859 یورو (128 گیگابایت) و 909 یورو (256 گیگابایت). به عنوان مثال ، آن را در محدوده قیمت یک Pro OnePlus 9 ، یا Google Pixel 6 Pro قرار می دهد.

یادداشت نوشتن: 5 از 5

ارگونومی و طراحی

در زمانی که تلفن های هوشمند جمع و جور ، با استثنائات بسیار نادر ، از بازار ناپدید شده اند ، سامسونگ Galaxy S22 تعجب آور است. این دستگاه در واقع 146 70 70.6 x 7.6 میلی متر اندازه گیری می کند و بنابراین لوکس بودن کوچکتر از سلف خود را می پردازد. Galaxy S21 ابعاد 151.7 x 71.2 x 7.9 میلی متر را نشان می دهد. فقط دو گرم کوچک دو محصول (167 گرم برای S22 ، 169 گرم برای S21) را از هم جدا می کنند ، نور در دست. تازه وارد گواهینامه IP68 را از بزرگتر خود حفظ می کند و بنابراین در برابر آب و همچنین گرد و غبار مقاوم است. کیفیت اتمام او مثال زدنی است و ما به ویژه از زجاجیه او ، مت بازگشت ، که اثر انگشت آنها نامرئی است یا تقریباً قدردانی می کنیم.

یک تغییر کوچک ، دقیقاً در پشت ، باید ذکر شود: بلوک عکس دیگر در لبه دستگاه گسترش نمی یابد ، همانطور که در مورد S21 وجود داشت ، و قسمت پشت تلفن کاملاً مسطح است. این به همان اندازه زیبایی شناختی است که می توان آنها را در دست گرفت.

هنگامی که Galaxy S22 Ultra دارای صفحه نمایش با لبه های خمیده است ، Galaxy S22 یک صفحه مسطح را ترجیح می دهد که 89 ٪ از نمای خود را اشغال می کند. چنگال از همه مطمئن تر است و استفاده از آن با یک دست دشوار نیست. با استفاده از این فرمت ، خواننده اثر انگشت واقع در زیر صفحه تلفن هوشمند علاوه بر واکنشی بودن ، و همچنین کلیدهای کنترل واقع در لبه سمت راست آن ، به راحتی در دسترس است. ترمینال برای بقیه یک کشو که قادر به قرار دادن دو کارت نانو سیم در لبه پایین آن ، در کنار پورت USB-C اختصاص داده شده به بار در صدا است ، شمارش می کند. توجه داشته باشید که هدفون دیگر با تلفن هوشمند و همچنین بلوک بار ارائه نشده است.

سمعی

همانطور که در بالا مشخص شد ، Galaxy S22 هدفون سیمی را نادیده می گیرد ، که حضور آن دیگر به صورت قانونی در جعبه های تجاری تحمیل نمی شود. بنابراین لازم است که از بلندگوهای خود که از یک تجربه مناسب در کنار آنها با توجه به قالب دستگاه اطمینان حاصل می کنند ، راضی باشید.