Galaxy S23 Ultra Smartphone | Samsung FR ، گوشی هوشمند Smartla Samsung Galaxy S23 از تخفیف خوب 400 یورو در این سایت شناخته شده بهره می برد – Le Parisien

گوشی هوشمند Samsung Galaxy S23 Ultra از تخفیف خوب 400 یورو در این سایت شناخته شده بهره می برد

Contents

* تصویر شبیه سازی شده برای اهداف تصویرگری. رابط واقعی و تجربه کاربر ممکن است متفاوت باشد.

مطبوعات آن را توصیه می کند

Galaxy S23 Ultra به رنگ سبز که از قسمت عقب دیده می شود و کمی کج می شود. قلم S در جلو است

Galaxy S23 Ultra به رنگ سبز که از قسمت عقب دیده می شود و کمی کج می شود. قلم S در جلو است

1 ، 2-> 3-> Galaxy S23 Ultra دارای دانش دانش سامسونگ در قلب یک طراحی مینیمالیستی و منحصر به فرد است. با ادغام مواد بازیافت شده در لیوان چهره های جلو و عقب یا استفاده از رنگهای متشکل از رنگدانه های طبیعی برای درمان قاب آلومینیومی ، ساخت آن کاملاً دوباره طراحی شده است. 3 برای یک تلفن هوشمند احترام بیشتری به. 1،2

رنگ

سایه های جدید برای مردن

4 -> 3 -> یک پالت جدید از رنگ های نمادین با Galaxy S23 Ultra ظاهر می شود. با الهام از طبیعت حدود 4 ، دومی به رنگ سیاه ، سبز ، خامه یا اسطوخودوس موجود است.

دو تلفن فوق العاده سبز کهکشان S23. یکی ایستاده است و از پشت دیده می شود. دیگری برای نشان دادن طراحی دوربین شناور کنار گذاشته شده است.

دو تلفن Galaxy S23 Ultra به رنگ سیاه. یکی مستقیم نگه می دارد و از عقب دیده می شود. دیگری برای نشان دادن طراحی دوربین شناور کنار گذاشته شده است.

دو تلفن فوق العاده کهکشان S23 در اسطوخودوس. یکی ایستاده است و از پشت دیده می شود. دیگری برای نشان دادن طراحی دوربین شناور کنار گذاشته شده است.

دو تلفن فوق العاده CREAM Galaxy S23. یکی ایستاده است و از پشت دیده می شود. دیگری برای نشان دادن طراحی دوربین شناور کنار گذاشته شده است.

منحصراً در سامسونگ.کم

رنگهای منحصر به فرد که ظاهر را به خود جلب می کند

در مرکز توجه با یک رنگ از رنگهای منحصر به فرد قرار بگیرید. سایه های گرافیتی ، قرمز ، آبی و آهک را منحصراً در سامسونگ پیدا کنید.کم. 4.5

مواد بازیافت شده

برای احترام بهتر از محیط طراحی شده است

استفاده از مواد بازیافت شده باعث می شود که Galaxy S23 Ultra به عنوان سازگار با محیط زیست هوشمند که تاکنون توسط سامسونگ طراحی شده است. چهره های شیشه ای جلو و عقب و همچنین فیلم پلاستیکی تزئینی شامل مواد بازیافت شده 1.2 است و بسته بندی تلفن های هوشمند از مقوا کاملاً بازیافت شده ساخته شده است. 6

 • 01 22 ٪ شیشه بازیافت شده
 • 02 80 ٪ فیلم پلاستیکی بازیافت شده
 • 03 22 ٪ شیشه بازیافت شده
 • 04 پلاستیک بازیافت شده از شبکه های ماهیگیری 20 ٪ پلاستیک بازیافت شده در مورد داخلی قلم S

استفاده از مواد آگاهانه این باعث می شود این تلفن هوشمند سازگار با محیط زیست تا کنون باشد. 1.2 ، و بسته بندی تلفن های هوشمند از مقوا کاملاً بازیافت شده ساخته شده است. 6

مقاومت

ساخت و ساز قوی
01 Corning® Gorilla® Glass Victus® 2
قاب زره آلومینیومی 02

یک طراحی قوی که برای نگرانی از پایداری طراحی شده است. Galaxy S23 Ultra مقاومت در برابر شوک را با شیشه Corning® Gorilla® Glass Victus® 2 در شیشه جلو و عقب نشان می دهد ، بدون آنکه با دوام ترین قاب زره پوش خود که تاکنون در یک گوشی هوشمند سامسونگ استفاده شده است ، فراموش کند. و به لطف شاخص محافظت از IP68 ، می توانید از تلفن خود استفاده کنید ، زیرا در برابر آب و گرد و غبار مقاومت می کند.

 • * شیشه عقب شامل شیشه دوربین نیست. این قاب شامل کلیدهای جانبی و سینی سیم کارت نیست.
 • * Galaxy S23 ، S23+ و S23 Ultra طبقه بندی شده IP68. براساس شرایط آزمایش غوطه وری آزمایشگاهی تا 1.5 متر آب شیرین به مدت 30 دقیقه حداکثر. در ساحل یا استخر استفاده نمی شود. مقاومت در برابر آب و گرد و غبار دستگاه دائمی نیست و به دلیل ساییدگی و پارگی طبیعی می تواند با گذشت زمان کاهش یابد.

01 Corning® Gorilla® Glass Victus® 2
قاب زره آلومینیومی 02

قلم

آنها یکدیگر را ترک نمی کنند

قلم S Galaxy S و Galaxy Note را ادغام کرده است. یکپارچه سازی در شاسی فوق العاده S23 Galaxy S23 ، این ابزار ایده آل برای یادداشت سازی ، ویرایش عکس یا کنترل تلفن های هوشمند از راه دور است.

قلم S Galaxy S و Galaxy Note را ادغام کرده است. یکپارچه سازی در شاسی فوق العاده S23 Galaxy S23 ، این ابزار ایده آل برای یادداشت سازی ، ویرایش عکس یا کنترل تلفن های هوشمند از راه دور است.

01 راه دیگر برای بیان خود

خود را با دقت شدید بیان کنید. مستقیماً در عکس ها بکشید و از یک چک اضافی برای لمس های خود لذت ببرید. پیام ها را حتی در حرکت ضبط کنید و تماشای آنها را فوراً به متن تبدیل کنید.

*فشار بیش از حد روی صفحه را با قلم S اعمال نکنید ، زیرا می تواند به صفحه آسیب برساند. *تصویر شبیه سازی شده برای اهداف تصویرگری. IU واقعی می تواند متفاوت باشد.

02 با هر خط قلم بیشتر انجام دهید

هر قلم به شما امکان می دهد بنویسید ، اما S قلم کلمات را ضبط می کند. اطلاعات را از یک رویداد در یک پوستر یا فیلم شروع کنید ، سپس برای ذخیره تاریخ در تقویم خود فشار دهید. 12 *تصویر شبیه سازی شده برای اهداف تصویرگری. IU واقعی می تواند متفاوت باشد.

دوربین

فوق العاده را به اشتراک بگذارید

فوق العاده همه کاره ، Galaxy S23 Ultra مجهز به یک سیستم عکس کاملاً تجدید نظر شده است. قادر به آشکار کردن جزئیات جزئی ، برای گرفتن عکس های خیره کننده در نور کم یا ضبط فیلم ها با وضوح بسیار بالا ، در سامسونگ بهترین است که هر لحظه جاودانه شود.

 • 12 سنسور سلفی MP
 • سنسور زاویه ای فوق العاده Grand 12 MPX
 • سنسور زاویه دید 200 مگاپیکسلی
 • تله 10 مگاپیکسلی با بزرگنمایی نوری 10 برابر
 • تله 10 مگاپیکسلی با بزرگنمایی نوری 3 برابر

عکس ها و فیلم ها در کم نور

نور کم ..
موتور … عمل !

مشاجره در سپیده دم ، Galaxy S23 Ultra بهترین متحد شما برای عکس های شما در نور کم است. با داشتن یک پردازنده جدید و یک سیستم عکس فوق العاده همه کاره ، نور را در تاریکی نشان می دهد تا عکس ها و فیلم های خیره کننده را در شرایط کم نور بدست آورید.

01 پرتره شب

ما سیستم عکس خود را دوباره کار کرده ایم تا پرتره های شب شما را حتی درخشان تر کنیم. با داشتن پس زمینه ای که با کمال تار شده است ، عزیزان شما در هر پرتره جاودانه به بهترین نور خود خواهند بود.

F1.7 بزرگ #WithGalaxy

02 فیلم شبانه

با استفاده از تثبیت کننده نوری بهبود یافته و فناوری کاهش نویز در صفحه ، Ultra Galaxy S23 حتی در Nightfall در ویدیو برتری دارد. با فیلم های فوق العاده روان ، پایدار و مفصل در هر شرایطی ، خلاقیت های شما بیشترین کارگردانان هالیوود را حسادت می کند.

03 Hyperlapse ستاره ای

در شب ، آسمان به لطف حالت هایپرلاپ به یک اثر هنری واقعی تبدیل می شود. با تشکر از این ، جاودانه کردن یک آسمان پرستاره و حرکات جذاب آن بازی کودک می شود. به سادگی سرعت ضبط حالت Hyperlapse از Galaxy S23 Ultra را تطبیق دهید ، و شما راه شیری هستید.

کیفیت بالا

200 MP عکس های شما صفحه اول را ایجاد می کند

7 -> ما تقریباً وضوح دوربین اصلی را دو برابر کرده ایم تا سطح جزئیات را که هرگز در تلفن هوشمند کهکشان دیده نشده است به شما ارائه دهیم. 7 با سنسور 200 مگاپیکسلی خود ، ضبط فوق العاده Galaxy S23 از عکس های فوق العاده دقیق ، که می توانید به تمایل به درک هر جزئیات پنهان در تصویر اشاره کنید.

در پشت هر عکس ، یک سنسور پیکسل سازگار با نام تجاری جدید ، امکان ایجاد عکس از 200 مگاپیکسل روشن و خالص را فراهم می کند ، هر شرایط نور.

متخصص خام

با متخصص RAW بیشتر انجام دهید

8 -> برای اطلاعات بیشتر به Expert Raw بروید. 8 عکس های 50 مگاپیکسلی خود را برای به دست آوردن تصاویر دقیق و پویا دریافت کنید ، یا فهرست خود را با اخترفوتو ، نمایشگاه های متعدد و سایر توابع قرار گرفتن در معرض گسترش دهید.

01 اخترفوتوگرافی

بزرگ f/1.7 #withgalaxy

02 نمایشگاه های متعدد

بزرگ f/1.7 #withgalaxy

خود را از گالری سری Galaxy S23 الهام بگیرید. لحظات حماسی زنده ، سلفی با آسمان پرستاره.

کارایی

او بازی خود را عضلات می کند

Ultra Galaxy S23 دارای یک تراشه فوق العاده قدرتمند است. با انرژی کمتری ، به شما امکان می دهد همیشه در تلفن هوشمند خود همیشه طولانی تر انجام دهید. کارآمدتر ، این یک تجربه فوق العاده سیال را در هر شرایطی تضمین می کند. این تراشه Snapdragon® 8 Gen 2 است ، سریعترین جاسازی شده در تلفن هوشمند کهکشان.

*Wreckfest © 2022 Thq Nordic AB ، سوئد. Wreckfest یک علامت تجاری ثبت شده از Thq Nordic AB Sweden است. کلیه حقوق محفوظ است. تمام آرم ها ، علائم تجاری و حق چاپ دیگر متعلق به صاحبان مربوطه است. این خرید در فروشگاه سامسونگ کهکشان و سایر فروشگاه های برنامه در برخی از کشورها امکان پذیر است. محتوای بازی برای کودکان زیر 3 سال مناسب نیست.

* تصویر شبیه سازی شده برای اهداف تصویرگری. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

قدرتمندترین پردازنده اسنپدراگون 9

Snapdragon® 8 Gen 2 Platform موبایل برای کهکشان

*Snapdragon محصول Qualcomm Technologies ، Inc است. و/یا شرکتهای تابعه آن.

*Snapdragon یک علامت تجاری یا یک مارک ثبت شده از Qualcomm Incorporated است.

خودمانی

یک مدل استقامتی

همزیستی کامل بین سخت افزار و نرم افزار باعث می شود که Galaxy S23 Ultra یک مدل استقامتی باشد. با مدیریت انرژی هوشمندتر و باتری 5000 میلی آمپر ساعتی ، از یک تلفن هوشمند که قادر به پشتیبانی از تمام پروژه های خود است ، بهره مند می شوید. 10

* تصویر شبیه سازی شده برای اهداف تصویرگری. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

صفحه نمایش

درخشان ترین صفحه ما

11-> تمام دانش های سامسونگ را در یک صفحه نمایش پویا 2x 2x پیدا کنید. به زیبایی کالیبره شده ، Quad HD+ Definition آن جزئیات واضح و رنگارنگ را با روشنایی نشان می دهد که می تواند تا 1750 نیت صعود کند. از طرف دیگر ، 11 فناوری تطبیقی ​​120 هرتز ، هوشمندانه نرخ خنک کننده را برای سیال کردن محتوای شما و ذخیره باتری بهینه می کند.

* تصویر شبیه سازی شده برای اهداف تصویرگری. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

محرمانه بودن

حریم خصوصی شما ایمن است.

طاق

اطلاعات حساس را در یک ایمن ایمن ذخیره کنید.

با Knox Vault ، داده های خصوصی شما ایمن و محافظت می شود. رمزهای عبور ، داده های بیومتریک و سایر اطلاعات مهم امنیتی توسط تجهیزات ایمن جدا شده از دیگران محافظت می شود. به لطف حفاظت از کهکشان یکپارچه بر روی داده ها به مصالحه خودداری نکنید و در این جهان با تمرکز بر روی داده ها متمرکز شوید.

* تصویر شبیه سازی شده برای اهداف تصویرگری. رابط واقعی و تجربه کاربر ممکن است متفاوت باشد.

داشبورد ایمنی و محرمانه بودن

محرمانه بودن دیجیتال خود را در یک مکان بررسی کنید.

تجزیه و تحلیل کاملی از تنظیمات حریم خصوصی تلفن خود انجام دهید. حتی برنامه های مجاز را نیز انتخاب کنید تا از چه چیزی و چه زمانی استفاده کنید.

* تصویر شبیه سازی شده برای اهداف تصویرگری. رابط واقعی و تجربه کاربر ممکن است متفاوت باشد.

مجذوب کردن

از سرگیری
سن شما
دستگاه

تلفن قدیمی خود را برای دستگاه Galaxy مورد نظر خود مبادله کنید و بدانید که چقدر می توانید در خرید Galaxy S23 Ultra خود صرفه جویی کنید.

*به شرایط بازیابی مراجعه کنید

سوئیچ هوشمند

انتقال داده های شما هرگز ساده تر نبوده است

باز کردن. پیکربندی کردن. داده های خود را منتقل کنید. Smart Switch انتقال داده تلفن فعلی شما را از طریق گالری ، یادداشت ها ، مخاطبین و موارد دیگر تسهیل می کند. حتی از یک سیستم عامل دیگر. 13.14

* تصویر شبیه سازی شده برای اهداف تصویرگری. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

بدون محدودیت به اشتراک بگذارید و کشف کنید که یک ارتباط واقعی چیست

پیوستگی PC Continuity PC

یک هم افزایی کامل بین دستگاه های کهکشان شما ? ماهر.

دستگاه های کهکشان خود را به راحتی بررسی کنید ، حتی با رفتن از یک سیستم عامل به سیستم عامل دیگر. فقط با حساب سامسونگ خود ارتباط برقرار کنید و از رایانه شخصی خود برای کار کردن تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود استفاده کنید ، پرونده ها را اسلاید کرده و قرار دهید یا متن و تصاویر را بین دستگاه ها کپی و چسباند. آسان به عنوان پای. 15،16،17،18

* تصویر شبیه سازی شده برای اهداف تصویرگری. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

یک UI

کهکشان شما ، قوانین شما

یک UI رابط کاربری Ultra Galaxy S23 شما است. غنی و قابل تنظیم ، می توانید تلفن هوشمند خود را با کوچکترین جزئیات پیکربندی کنید. به طوری که با سبک و روحیه روز شما مطابقت داشته باشد.

* تصویر شبیه سازی شده برای اهداف تصویرگری. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

کیف پول

سامسونگ پرداخت شده است. سلام به کیف پول سامسونگ

سامسونگ پرداخت به خوبی برای رفتن به سطح بعدی و تبدیل شدن به کیف پول سامسونگ تکامل یافته است. Samsung Wallet Samsung کلیدها ، کارتهای پرداخت ، اسناد هویت ، کارتهای شبانه روزی و موارد دیگر را ذخیره می کند. همه توسط داده های بیومتریک شما تضمین شده است. 19

* تصویر شبیه سازی شده برای اهداف تصویرگری. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

سلامتی سامسونگ

پیگیری بهزیستی شما در یک مکان

20-> برنامه بهداشت سامسونگ اطلاعات بهزیستی شخصی شما را در همان مکان جمع می کند. اهداف خود را با استفاده از تلفن هوشمند و Galaxy Watch5 خود تنظیم کنید ، 20 خواب خود را تماشا کنید ، ترکیب بدن و موارد دیگر را در یک برنامه طراحی شده برای خود قرار دهید.

* تصویر شبیه سازی شده برای اهداف تصویرگری. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

* عملکرد GPS فقط در ساعت Galaxy Watch5 Pro موجود است.

* نیاز به واردات یک پرونده مسیر GPX برای پیاده روی و دوچرخه سواری و تعریف مسیر به عنوان هدف در تنظیمات بهداشتی سامسونگ دارد.

تجهیزات جانبی

برای یک کهکشان که شبیه شما است

سوالات متداول

چگونه Galaxy S22 Ultra و Galaxy S23 Ultra متفاوت هستند ?

چه رنگ هایی برای Ultra Galaxy S23 من در دسترس است ?

4 -> 5 -> Ultra Galaxy S23 به رنگ سبز ، سیاه ، اسطوخودوس و کرم موجود است. 4 چهار رنگ اضافی منحصراً در سامسونگ موجود است.com ، در میان آن آهک ، آبی آسمان ، گرافیت و قرمز. 5 رنگ ها را کشف کنید

ویژگی های سیستم عکس روی صفحه در Ultra Galaxy S23 چیست ?

Ultra Galaxy S23 در کل با 5 سنسور مجهز است. در جلو ، او یک سنسور سلفی 12 MPX دارد. در قسمت عقب ، سیستم عکس به شرح زیر تجزیه می شود: یک زاویه فوق العاده گسترده از سنسور 12 MPX ، یک سنسور زاویه دید 200 MPX ، لنزهای تله 10 MPX اول با زوم نوری 3 برابر و یک تله 10 MPX دوم با زوم نوری 10x.
سلفی ها در نور کم با درمان AI بهبود می یابند و جزئیات واضح تر و رنگهای دقیق را فراهم می کنند. حتی در شب شب. نقشه برداری از عمق میدان نیز امکان تمرکز سریعتر و پرتره های دقیق تر را فراهم می کند. درباره دوربین بیشتر بدانید

نحوه استفاده از اخترفوتوگرافی در برنامه کاربردی خام متخصص ?

با تشکر از Galaxy S23 Ultra ، می توانید بدون تجهیزات خاص از یک آسمان پرستاره عکاسی کنید. در برنامه RAW Expert ، به سادگی نماد صورت فلکی واقع در گوشه بالا سمت راست را فشار دهید. سپس تلفن هوشمند خود را به آسمان نشان دهید و حداکثر 10 دقیقه از قرار گرفتن در معرض آن را ذخیره کنید. تقسیم بندی توسط IA سپس وضوح را برای بیرون آمدن ماه و ستاره ها در عکس شما افزایش می دهد. 8 در مورد Expert Raw بیشتر بدانید

آیا می توانیم بازی های ویدیویی را در Galaxy S23 Ultra انجام دهیم ?

آره. علاوه بر میزان طراوت صفحه نمایش عمودی در 120 هرتز (تطبیقی ​​، 1-120 هرتز) ، Galaxy S23 Ultra مجهز به باتری عظیم 5000 میلی آمپر ساعت و قدرتمندترین پردازنده ما ، Snapdragon® 8 Gen 2 است. برای یک تلفن هوشمند که هم ماندگار و هم فوق العاده قدرتمند است. 9،10،22 در مورد عملکرد بیشتر بدانید

اندازه صفحه نمایش Galaxy S23 Ultra چیست ?

Ultra Galaxy S23 مجهز به صفحه نمایش بزرگ 6.8 اینچی است. ایده آل برای جلسات بازی فوق العاده همهجانبه ، مونتاژ عکس ، یادداشت ها و موارد دیگر. 23 در صفحه نمایش بیشتر بدانید

آیا Galaxy S23 Ultra یک قلم S می گیرد ?

آره. یک قلم S در شاسی فوق العاده S23 Galaxy S23 ادغام شده است ، که از برنامه های حتی بیشتر پشتیبانی می کند. درباره قلم S بیشتر بدانید

چه ظرفیت های ذخیره سازی برای Galaxy S23 Ultra من در دسترس است ?

Galaxy S23 Ultra در 3 تغییر ذخیره سازی موجود است: 256 گیگابایت ، 512 گیگابایت و 1 تا. 24 مدل مقایسه کنید

فوق العاده را با Galaxy S23 به اشتراک بگذارید | S23+

فوق العاده با Galaxy S23 Ultra به مرجع تبدیل می شود

در واقعیت افزوده Galaxy S23 Ultra را ببینید

چرا کهکشان را انتخاب کنید

کهکشان شما
در تصویر شما

دستگاه های کهکشان به شما امکان می دهد به روش های مختلفی متصل شوید و به شما آزادی شخصی سازی تجربه خود را همانطور که می خواهید می دهد.

* سامسونگ این حق را دارد که در این سند و محصول شرح داده شده در اینجا ، در هر زمان ، بدون نیاز به ارائه اطلاع رسانی در مورد این اصلاحات ، ایجاد کند. کلیه ویژگی ها ، مشخصات ، رابط کاربری گرافیکی (GUI) و سایر اطلاعات محصول ارائه شده در این سند ، از جمله ، اما بدون محدود کردن خود ، مزایا ، طراحی ، قیمت ، قطعات ، عملکرد ، در دسترس بودن و ظرفیت محصول ، احتمالاً تغییر می کند بدون اطلاع یا تعهد. مطالب موجود در صفحه تصاویر شبیه سازی هستند و فقط برای اهداف تظاهرات طراحی شده اند.

سرعت شبکه من
– حالت پهنای باند بالا – حالت پهنای باند پایین

Das Galaxy S23 Ultra Head: 0.963W/kg | das tronc: 1.398W/kg | اعضای DAS = 2.95W/kg
DAS (جریان جذب خاص) تلفن های همراه حداکثر میزان قرار گرفتن در معرض کاربر در امواج الکترومغناطیسی ، برای سر ، عضو یا صندوق عقب را تعیین می کند. مقررات فرانسوی مستلزم آن است که DAS از 2 W/ kg برای تنه و سر و 4 W/ kg برای اعضا تجاوز نکند.

Floa ، SA با سرمایه 72،297،200 € – RCS Bordeaux 434 130 423 – ساختمان G7 ، 71 Rue Lucien Faure ، 33300 Bordeaux. با توجه به کنترل اداره کنترل محتاطانه و وضوح ، 4 Place de Budapest CS 92459 ، 75436 Paris ، Orias n ° 07028160 (www.عیاش.FR).

منوط به پذیرش توسط floa. شما یک دوره برداشت قانونی دارید.
نمونه تأمین مالی خرید 1500 یورو در 24 بار: 24 پرداخت ماهانه 62.50 یورو در TAEG ثابت 0 ٪ ، نرخ بدهکار ثابت 0 ٪. مبلغ کل ناشی از وام گیرنده = 1500 یورو (به استثنای بیمه اختیاری). هزینه بیمه اختیاری 2.55 یورو در هر ماه. نرخ بیمه مؤثر 0.17 ٪ است.

به شرایط کامل در صفحه خرید محصول مراجعه کنید

 1. در مقایسه با سری Galaxy S22.
  پوسته داخلی در نظر گرفته شده برای ذخیره قلم S شامل حداقل 20 ٪ پلی آمید بازیافت شده (PA) از شبکه های ماهیگیری رد شده در اقیانوس است. لیوان های جلو و عقب به طور متوسط ​​22 ٪ از مواد بازیافت شده قبل از مصرف ، که از منابع تولیدی مانند مواد زباله های صنعتی (سقوط تولید) یا محصولاتی که توسط مصرف کنندگان استفاده نشده است ، حاصل می شود. فیلم پلاستیکی تزئینی لیوان عقب حداقل 80 ٪ مواد بازیافت شده است. اندازه گیری های فوق بر اساس وزن انجام می شود.
 2. فیلم پلاستیکی تزئینی ، شیشه های بازیافت شده و پلاستیک بازیافت شده از شبکه های ماهیگیری دارای گواهینامه ECV است (اعتبارسنجی ادعاهای محیط = اعتبارسنجی ادعاهای زیست محیطی).
 3. رنگهای مورد استفاده برای تصفیه سطحی قابهای فلزی حداقل 10 ٪ از رنگدانه های طبیعی تشکیل شده است.
 4. رنگ های موجود بسته به کشور یا فروشنده ممکن است متفاوت باشد.
 5. رنگ های منحصر به فرد Galaxy S23 به صورت تقاضا ساخته می شوند. لطفا 4 هفته به مدت 2 تهیه کنید.
 6. این بسته بندی از مقوا 100 ٪ بازیافت شده ساخته شده است ، به استثنای برچسب برچسب و وینیل انقباض. فیلم محافظت از عینک از کاغذ 100 ٪ بازیافت شده ساخته شده است.
 7. در مقایسه با Galaxy S22 Ultra.
 8. Expert Raw برای بارگیری (رایگان) از فروشگاه کهکشان است. پشتیبانی از دستگاه های سری S23 ، دستگاه های S22 ، S21 Ultra ، S20 Ultra ، Note20 Ultra ، Z Fold4 ، Z Fold3 و Z Fold2 سری.
 9. در اول فوریه 2013 ، با توجه به ویژگی های فنی و مطالعات مقایسه ای بخش که توسط Qualcomm Technologies ، Inc انجام شده است.
 10. مقدار معمولی با توجه به شرایط آزمایشگاه A-Land تأیید شده است. مقدار معمولی مقدار متوسط ​​ارزیابی شده با توجه به انحراف ظرفیت باتری در بین نمونه های باتری که از آزمایش به عنوان بخشی از استاندارد IEC 61960 عبور کرده اند. ظرفیت اسمی (حداقل) ارزیابی شده 3،785 میلی آمپر ساعت برای گلکسی S23 ، 4565 میلی آمپر ساعت برای گلکسی S23+ و 4،855 میلی آمپر ساعت برای گلکسی S23 Ultra است. عمر واقعی باتری بسته به محیط شبکه ، عادت های استفاده و سایر عوامل می تواند متفاوت باشد.
 11. صفحه نمایش Dynamic AMOLED 2X با عملکرد تقویت کننده Vision از Galaxy S23 Ultra دارای مجوز است که قادر به تولید 100 ٪ از حجم رنگ موبایل توسط Verband Deutcher Elektrotechniker (VDE) در محدوده رنگ DCI-P3 است ، به این معنی که تصاویر شما نیستند محو نمی شوند و بدون توجه به سطوح مختلف روشنایی ، رنگ های روشن خواهید گرفت. این صفحه نمایش می تواند به حداکثر روشنایی تا 1750 نیت برسد و تضاد بین جنبه های تاریک و واضح محتوای دیجیتال را برای کیفیت تصویر روشن تر بهبود بخشد ، با نسبت 3،000،000 کنتراست: 1 برای بازگشت تجربه همهجانبه موبایل خود.
 12. در دسترس بودن ویژگی ها و برنامه ها ممکن است بسته به منطقه متفاوت باشد.
 13. پیکربندی سریع فقط روی مدل های موجود در محدوده Galaxy S23 پشتیبانی می شود که یک UI 5 را اجرا می کند.نسخه 1 یا بعد و نسخه اندرویدی M یا نسخه بعدی.
 14. نقل و انتقالات کابین شده حداقل به اندروید 4 نیاز دارد.3. iOS 5. سیستم عامل های قدیمی Android باید از گزینه های انتقال بی سیم استفاده کنند. اگر اتصال کابل/USB را برای انتقال سیمی به کهکشان لازم ندارید ، می توانید از گزینه های انتقال بی سیم نیز استفاده کنید. تلفن همراه Smart Switch را در “تنظیمات” در تلفن جدید Galaxy خود باز کنید یا برنامه Smart Switch را از فروشگاه Galaxy بارگیری کنید. داده ها و محتوای موجود برای انتقال بسته به سیستم عامل ممکن است متفاوت باشد. داده های دستگاه کهکشان در دستگاه ذخیره سازی ذخیره و بازیابی می شود. از نسخه پشتیبان تهیه از PC با استفاده از SmartSwitchPC یا تهیه نسخه پشتیبان از کارت SD SD از SmartSwitchMobilible استفاده کنید.
 15. عملکرد چند کنترل فقط در برخی از تلفن های هوشمند کهکشان با یک UI 5 در دسترس است.1 یا بعد از آن ، دستگاه های Galaxy Tab با یک UI 4.1 یا بعد از آن و دستگاه های کتاب کهکشان در سال 2021 یا اخیراً با تنظیمات سامسونگ v1 راه اندازی شد.5 (اینتل) یا تنظیمات سامسونگ v3.3 (بازو).
 16. برخی از توابع موجود بسته به مدل دستگاه ممکن است متفاوت باشد.
 17. برخی از اقدامات چند کنترول ممکن است در برنامه های خاص در دسترس نباشد.
 18. اتصال به یک حساب سامسونگ مورد نیاز. اتصال Wi-Fi و بلوتوث مورد نیاز است.
 19. در دسترس بودن کیف پول سامسونگ بسته به کشور و/یا مدل می تواند متفاوت باشد.
 20. به استثنای الکتروکاردیوگرام و اندازه گیری فشار خون ، این ویژگی ها فقط برای تناسب اندام و بهزیستی عمومی در نظر گرفته شده است. در نظر گرفته نشده است که در تشخیص ، تشخیص ، درمان ، نظارت یا مدیریت هرگونه بیماری یا بیماری پزشکی مورد استفاده قرار گیرد. هیچ اطلاعاتی در رابطه با سلامت قابل دسترسی از طریق سیستم و/یا برنامه باید به عنوان یک مشاوره پزشکی پردازش شود. کاربران باید با پزشک مشورت کنند. رابط (UX/IU) بسته به نسخه نرم افزاری ، مدل ، منطقه و سایر عوامل می تواند متفاوت باشد. عملکرد مسیر GPS فقط در Galaxy Watch5 Pro موجود است.
  برای استفاده از برنامه مانیتور بهداشت سامسونگ ، یک ساعت کهکشان و یک تلفن هوشمند سازگار با گلکسی سامسونگ مورد نیاز است.
 21. بر اساس شرایط آزمایش آزمایشگاه داخلی سامسونگ با نسخه قبل از راه اندازی مدل داده شده متصل به دهلیز توسط بلوتوث با پارامترهای پیش فرض در LTE. برآورد در رابطه با ظرفیت باتری و ولتاژ اندازه گیری شده در مصرف انرژی باتری در حین پخش ویدیویی (وضوح فایل ویدیویی 720p ، ذخیره شده در دستگاه). زمان واقعی خواندن ویدیویی با توجه به اتصال شبکه ، تنظیمات ، قالب فایل ویدیویی ، روشنایی صفحه ، وضعیت باتری و بسیاری از عوامل دیگر متفاوت است.
 22. اسنپدراگون محصولی از Qualcomm Technologies ، Inc است. و/یا شرکتهای تابعه آن. Snapdragon یک مارک تجاری یا یک مارک ثبت شده از Qualcomm Incorporated است.
 23. اندازه صفحه نمایش Galaxy S23 Ultra 6.8 اینچ در مستطیل کامل است. منطقه نمایش به دلیل گوشه های گرد و دهانه دوربین پایین تر است.
 24. گزینه های ذخیره سازی و در دسترس بودن بسته به کشور یا منطقه ممکن است متفاوت باشد. در دسترس بودن حافظه واقعی بسته به نرم افزار از پیش نصب شده ممکن است متفاوت باشد.

S23 فوق العاده

گوشی هوشمند Samsung Galaxy S23 Ultra از تخفیف خوب 400 یورو در این سایت شناخته شده بهره می برد

 • پاریسی
 • با تکنولوژی

گوشی هوشمند Samsung Galaxy S20 Ultra: از کاهش دیوانه وار -76 ٪ استفاده کنیدCdiscount به طرز چشمگیری قیمت تلفن هوشمند Google Pixel 7A را کاهش می دهدسقوط برای این تلفن هوشمند 5G که از تخفیف زیاد 500 یورو بهره می بردسامسونگ Galaxy S21FE: این تلفن هوشمند محبوب با قیمت خیره کننده در دسترس است

فروش فلش در تلفن هوشمند OnePlus 10T از دست نمی رودخود را با تلفن هوشمند سامسونگ Galaxy Z Flip5 رفتار کنید و از برنامه های خوب Mega در وب سایت رسمی لذت ببریدXiaomi Redmi Note 12 Pro+ Smartphone به کمتر از 300 یورو کاهش می یابدبا انتشار آیفون 15 جدید ، قیمت آیفون 14 Pro Max در حال افزایش است

لو پاریسین او را راهنمایی می کند

 • بهمن اسباب بازی های LEGO را در اسباب بازی های Cdiscount از دست ندهید
 • گوشی هوشمند Samsung Galaxy S20 Ultra: از کاهش دیوانه وار -76 ٪ استفاده کنید
 • Cdiscount به طرز چشمگیری قیمت تلفن هوشمند Google Pixel 7A را کاهش می دهد
 • این بخشنامه اره از فروش فلش در این سایت تخصصی مزایایی دارد
 • انتخاب خرید