تست سامسونگ Galaxy S23 Ultra: The Extra – CNET France Champion ، تست تلفن هوشمند Smartla Samsung Galaxy S23: Ultimate Smartphone

تست گوشی هوشمند Samsung Galaxy S23 Smart: تلفن هوشمند نهایی

یکی از کارکردهای اضافی که با انتخاب Ultra یا بیشتر از همه مدل استاندارد از آن بهره مند می شوید ، پشتیبانی از آن است فناوری فوق العاده پهنای باند, که به شما امکان می دهد با دقت بیشتری نسبت به بلوتوث به دستگاه های مجاور متصل شوید. پشتیبانی از این فناوری یک ضرورت نیست ، اما می تواند به اشتراک گذاری فایل یا استفاده از تلفن شما به عنوان یک کلید ماشین دیجیتال سریعتر و آسان تر شود. ما می توانیم خدمات و لوازم جانبی بیشتری را ببینیم که در آینده به آن نیاز دارند.

تست سامسونگ گلکسی S23 Ultra: قهرمان اضافی

تست سامسونگ گلکسی S23 Ultra: قهرمان اضافی

سامسونگ می خواهد Ultra Galaxy S23 به وسیله مرجع فیلمسازان و عکاسان تبدیل شود. پس از چند روز استفاده از آن ، مشخص است که دوربین جدید محدودیت هایی را در زمینه های کنترل شده توسط سامسونگ به عنوان عکاسی در نور کم فشار می دهد.

فوق العاده کهکشان S23 ، ارزش دارد 1419 یورو, از گلکسی S23 که از 959 یورو و گلکسی S23 ارائه شده از 1219 یورو پشتیبانی می کند ، پشتیبانی می کند. به عنوان Galaxy S22 Ultra از سال گذشته ، این تلفن هوشمند بسیار بالا با صفحه نمایش غول پیکر خود برای همه کف دست در نظر گرفته نشده است.

در واقع ، نام “Ultra” چیزهای زیادی می گوید: برای کاربرانی که مایل به یک دستگاه فوق العاده هستند مناسب خواهد بود. نسبت به Galaxy S23 و S23 Plus, فوق العاده از ظرفیت بزرگنمایی بیشتر ، قلم و صفحه جامد 6.8 اینچ بزرگتر از آن بهره می بردiPhone 14 Pro Max وت Google Pixel 7 Pro. ممکن است شما به همه آن احتیاج نداشته باشید اما بعد از چند روز دست زدن به این تلفن ، ما شما را مقصر نمی دانیم که می خواهید از نقاط قوت آن بهره مند شوید.

دوربین Samsung Galaxy S23 Ultra یک درجه بالا است

اگر به ارائه نگاه کردید از روز از سامسونگ ، شما از قبل می دانید که دوربین اصلی Ultra S23 است با ارزش ترین ویژگی آن. سامسونگ اضافه کرد برای اولین بار سنسور 200 مگاپیکسلی, نشان دادن پیشرفت فنی در مقایسه با دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی S22 Ultra.

با استفاده از Ultra S23 ، شما می توانید استفاده کنید عکس های 12 مگاپیکسلی ، 50 مگاپیکسل یا 200 مگاپیکسل. برنامه RAW Expert Samsung پس از بارگیری برای اولین بار در برنامه دوربین بومی ادغام شده است. اگرچه ما به ویرایش تصاویر خام عادت نداریم, مورد استفاده مطمئناً برای تلفن مانند این مناسب به نظر می رسد. عکسبرداری در قالب خام به عکاسان این امکان را می دهد تا نسخه کامل و فشرده یک تصویر را روتوش کنند ، که به آنها انعطاف پذیری و داده های بیشتری می دهد تا از نظر رنگ و قرار گرفتن در معرض استفاده شوند.

سامسونگ Galaxy S23 Ultra

سنسورهای مختلف عکس در پشت سامسونگ گلکسی S23 S23. جیمز مارتین/CNET

پیشرفت های انجام شده در رنگ ها ، دامنه پویا ، فوکوس خودکار و عملکرد کم نور به نظر می رسد مهمتر از افزایش تعریف. سامسونگ در حین اعلام Ultra S23 گفت که سنسور تصویر جدید وی کارآمدتر است برای کاهش سر و صدا و اینکه الگوریتم های او مؤثرتر بودند برای بهبود رنگ ها و جزئیات. این تغییرات نسبت به افزایش تعریف برای چشم غیر مسلح قابل درک است.

بزرگترین تفاوت هایی که در این عکسهای 200 مگاپیکسلی در مقایسه با تصاویر 108 مگاپیکسلی گرفته شده در گلکسی S22 Ultra مشاهده کردیم مربوط به رنگ ها. تفاوت فقط در هنگام بزرگنمایی برای دیدن اندازه واقعی پیکسل ها قابل توجه است.

کسانی که قبلاً با تلفن های سامسونگ عکس گرفته اند ممکن است متوجه شده باشند که گاهی اوقات رنگ ها اغراق آمیز به نظر می رسند. سامسونگ در سالهای اخیر این نکته را بهبود بخشیده است, اما Pixel 7 Pro و iPhone 14 Pro همیشه عکس می گیرند که در کل طبیعی تر به نظر می رسد.

اما ، طبیعی همیشه به معنای بهتر نیست. مواقعی وجود دارد که درمان اغراق آمیز سامسونگ به خوبی کار می کند ، و دیگران وقتی کار نمی کند. به عنوان مثال ، برای عکس های افراد و حیوانات خانگی ، لهجه قرار داده شده توسط سامسونگ بر روی رنگ می تواند تصاویر چاپلوسی بیشتری ایجاد کند. با این حال ، تلفن های سامسونگ همیشه سناریوهای روشنایی دشوار را خیلی خوب مدیریت نمی کنند.

رنگ عکسهای منظره گرفته شده توسط Ultra Galaxy S23 ممکن است در مقایسه با نمونه های آیفون 14 Pro و Pixel 7 Pro پر جنب و جوش تر و اغراق آمیز به نظر برسد. سامسونگ با دامنه پویا کار بسیار خوبی انجام داده است.

تولید کننده کره جنوبی هنوز است پادشاه عکاسی در نور کم. در طول آزمایشات ما ، Galaxy S23 Ultra جزئیات و رنگ های بهتری را ضبط کرد. او توانست توسعه واضح تری نسبت به Pixel 7 Pro و آیفون 14 Pro انجام دهد. همچنین کمی بهتر از Galaxy S22 Ultra بود ، حتی اگر گاهی اوقات محکم بود.

با توجه به سایر ماژول های عکس ، می توانید در همان دفع در مورد Galaxy S22 Ultra انتظار داشته باشید. علاوه بر دوربین اصلی ، یک زاویه فوق العاده 12 مگاپیکسلی و دو تله 10 مگاپیکسلی نیز وجود دارد که به یک بزرگنمایی نوری 3x یا 10 برابر و یک بزرگنمایی دیجیتال تا 100 برابر امکان پذیر است. عکسهای گرفته شده توسط زاویه فوق العاده بزرگ هستند سرشار از رنگ و روشنایی.

شما همچنین از آنچه که احتمالاً در Ultra S23 به آن نیاز دارید ، زوم بیشتری خواهید داشت ، اما می تواند برای افرادی که مرتباً در طول کنسرت و رویدادهای ورزشی عکس می گیرند مفید باشد. بزرگنمایی دیجیتال 100x ممکن است خیلی مفید به نظر نرسد ، اما سامسونگ ارائه می دهد بزرگنمایی نوری بالاتر از رقبای خود. مانند Ultra S22 ، Ultra S23 می تواند از نظر نوری تا 10 برابر بزرگنمایی کند ، در حالی که آیفون 14 Pro 3x و Pixel 7 Pro 5x است.

ضبط ویدیویی در Galaxy S23 Ultra به 8k در 30 تصویر در ثانیه (fps), در حالی که قبلاً در این وضوح به 24 فریم در ثانیه محدود شده بود. سامسونگ نیز هنگام ضبط فیلم های 8K ، زمینه دید را افزایش داد, که در مقایسه با Ultra Galaxy S22 بسیار قابل توجه است.

حتی اگر گوگل در عکاسی رنگهای طبیعی بیشتری ارائه دهد ، ما هنگام ذخیره فیلم ها بر خلاف آن را تجربه کرده ایم. Galaxy S23 Ultra به طور کلی اسیر شده است رنگ ها و وضوح واقعی تر در مقایسه با Pixel 7 Pro در طول تست های ما. آیفون 14 Pro یک رقیب نزدیک بود ، اما سکانس های سامسونگ جزئیات کمی بیشتر ارائه دادند. وقتی قابلیت های ویدیویی هر تلفن را آزمایش کردیم ، کلیپ هایی را با بالاترین تعریف و فرکانس تصاویر پشتیبانی شده ضبط کردیم. یعنی 8K تا 30 تصویر در ثانیه برای Galaxy S23 Ultra ، 8k تا 24 تصویر در ثانیه برای Galaxy S22 Ultra و 4K در 60 تصویر در ثانیه برای آیفون 14 Pro و Google Pixel 7 Pro.

سامسونگ همچنین در طول اعلامیه تلفن ، دوربین جلوی 12 -megapixel جدید را از Ultra S23 برجسته کرد ، که به گفته وی, برای وضوح بیشتر پیشینه پیشینه را از هم جدا می کند. سلفی ها به طور کلی واضح و رنگی بودند و ما عکس های گرفته شده با دوربین سلفی S23 Ultra را به صفحه Pixel 7 Pro در تمام آزمایشات ترجیح می دادیم. آنهایی که از Ultra Galaxy S22 با موارد فوق العاده S23 قابل مقایسه بودند ، اما سلفی های آیفون 14 Pro بهترین ترکیب کلی از جزئیات و رنگ های دقیق را ارائه دادند. سلفی های سامسونگ به نظر می رسید گاهی غیر طبیعی. تنها استثناء در صورت روشنایی بسیار کم ، منطقه ای که سامسونگ سلطنت می کند عالی است.

به طور کلی ، ما تحت تأثیر دوربین های Galaxy S23 Ultra قرار گرفتیم. آنها می مانند بهترین عکس هایی با بزرگنمایی و عکاسی در نور کم. پیشرفت های انجام شده به رنگ و دامنه پویا نیز قابل توجه است ، و طرفداران سامسونگ که حداقل دو سال از تلفن هوشمند قدیمی می روند ، احتمالاً تفاوت عمده ای خواهند دید.

عملکرد فوق العاده Samsung Galaxy S23

Ultra Galaxy S23 با a کار می کند SOC Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, که تعجب آور نیست زیرا سامسونگ به طور کلی از آخرین تراشه بنیانگذار برای تلفن های جدید خود استفاده می کند. از طرف دیگر ، تعجب آور است که سازنده تصمیم گرفته است این تراشه را بیش از حد معمول برای سری S23 شخصی سازی کند. سامسونگ آن را به عنوان Galaxy Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 می نامد و در اصل یک نسخه خاص از پردازنده است که برای آن بهینه شده است عملکرد بهتر و بهره وری بهتر انرژی. یک نسخه استاندارد از Snapdragon 8 Gen 2 در تلفن های رقیب مانند Oneplus 11 5g.

Ultra S23 سرزنده است, چه برای ناوبری در رابط ، در حین تماس ویدیویی بازی کنید یا برنامه DEX را اجرا کنید تا از تلفن به عنوان رایانه استفاده کنید. ما Ultra S23 خود را به یک صفحه نمایش خارجی متصل کردیم ، یک صفحه کلید و ماوس را از طریق بلوتوث وصل کردیم و پنج برنامه از جمله Google Docs را اجرا می کنیم تا برای این مقاله یادداشت برداری کنیم. ما هرگز در طی یکی از این کارها احساس تغییر یا گرمای بیش از حد نکردیم.

Antutu ، Geekbench ، Mark 3D و PC Mark.

Ultra S23 همچنین می تواند فیلم ها را به سرعت صادر کند, که می تواند برای کسانی که اجرا می کنند و مرتباً پروژه های ویدیویی را بر روی تلفن خود تنظیم می کنند مفید باشد. در تست های ما ، وی یک کلیپ ویدیویی 4K از 30 ثانیه در 1080p سه ثانیه سریعتر از S22 Ultra صادر کرد و 10 ثانیه سریعتر از Pixel 7 Pro به طور متوسط ​​کامل شد. با این حال ، آیفون 14 Pro حدود سه ثانیه سریعتر از Ultra S23 به طور متوسط ​​کار را پایان داد. توانایی حافظه داخلی دو برابر شده است در مقایسه با مدل اصلی Galaxy S23 Ultra (256 گیگابایت در برابر 128 گیگابایت) ، که به شما فضای بیشتری برای ذخیره این پروژه های ویدیویی می دهد.

تلفن هوشمند جدید سامسونگ نیز به دست آمده است نتایج بهتر از Galaxy S22 Ultra ، Pixel 7 Pro و OnePlus 11 5G در معیارهای معمول ما. آیفون 14 Pro با این حال به نمره بالاتری نسبت به Ultra S23 در Geekbench 5 رسیده است ، اما در آن 3DMARK WILDS LIFE EXTREME پایین تر است که دوره های کوتاه با شدت زیاد را اندازه گیری می کند.

استقلال و بار Samsung Galaxy S23 Ultra

Ultra Galaxy S23 باتری دارد 5000 میلی آمپر ساعت, مانند Ultra Galaxy S22 ، اما به لطف پردازنده جدید خود ، بهره وری انرژی بهتری دارد. بعد از 12 ساعت استفاده ، که معادل یک روز کاری کامل و بیشتر است ، باتری فقط 66 ٪ بود. Ultra S23 به راحتی می تواند اطمینان حاصل کند دو روز استفاده.

سامسونگ Galaxy S23 Ultra

Galaxy S23 S23 سامسونگ. جیمز مارتین/CNET

ما همچنین یک آزمایش 45 دقیقه ای را انجام دادیم که در طی آن بازی کردیم ، یک تماس ویدیویی 10 دقیقه ای ، با رسانه های اجتماعی مشورت کردیم و فیلم های مداوم را پخش کردیم. در این دوره ، S23 Ultra گذشت از 100 ٪ تا 94 ٪. Galaxy S22 Ultra در همین تست 91 ٪ سقوط کرد. نتایج حاصل از Ultra Galaxy S23 است شبیه به پیکسل 7, که پس از این چالش 45 دقیقه ای نیز به 94 ٪ رسید. (در طی این آزمایش ، ما روشنایی را در 50 ٪ حفظ کردیم ، پارامتر نرخ تازه سازی بالا را فعال و غیرفعال کرد و همیشه غیرفعال شد).

مانند Ultra Galaxy S22 سال گذشته ، Ultra Galaxy S23 از حداکثر بار سیم پشتیبانی می کند 45 وات. شما باید از آداپتور مناسب استفاده کنید ، که اگر قبلاً آن را ندارید ، باید به طور جداگانه خریداری کنید ، زیرا سامسونگ آن را در جعبه ارائه نمی دهد. تاکنون ، این قدرت 45 وات باعث شده S23 Ultra ما را تصویب کند از 46 ٪ تا 91 ٪ فقط در 30 دقیقه از شارژاشمیه.

بد نیست ، اما دیدن سامسونگ در حال حاضر بیشتر از شرکت هایی مانند OnePlus و شیائومی هزینه سریع بیش از 100 وات را ارائه می دهد ، بسیار خوب خواهد بود. در Xiaomi 12t Pro, به عنوان مثال ، از شارژ سریع 120 وات پشتیبانی می کند و در بیش از 20 دقیقه از صفر به 100 ٪ رفت.

طراحی ، صفحه نمایش و سایر ویژگی های Samsung Galaxy S23 Ultra

Ultra Galaxy S23 است تقریباً یکسان با Galaxy S22 Ultra. اما امسال به رنگ های خامه ای ، سبز ، سیاه و اسطوخودوس در دسترس است. مانند دستگاه سال گذشته ، مجوز دارد IP68, این بدان معنی است که می توان آن را به مدت 30 دقیقه در 1.5 متر آب شیرین غوطه ور کرد.

شکی نیست ، Galaxy S23 Ultra یک تلفن غول پیکر است ، دقیقاً مانند سلف خود. این صفحه نمایش 6.8 اینچی دارد و آن را کمی بزرگتر از آیفون 14 Pro Max و 6.7 -inch Google Pixel 7 می کند. اگر زیاد بخوانید ، بازی کنید ، ویرایش کنید و تلویزیون را روی تلفن خود تماشا کنید و فکر نمی کنید انگشتان خود را برای استفاده از آن با یک دست بکشید ، احتمالاً از فضای اضافی روی صفحه قدردانی خواهید کرد.

سامسونگ Galaxy S23 Ultra

Galaxy S23 Samsung’s Galaxy S23 با قلم قلم S همراه است. جیمز مارتین/CNET

ما همچنین مطمئن هستیم که شما هرگز در دیدن صفحه نمایش Galaxy S23 Ultra در آفتاب کامل مشکل نخواهید داشت. فوق العاده روشن است ، با اوج در 1750 نیت, که بالاتر از 1500 عدد پیکسل 7 Pro است ، اما کمتر از 2000 عدد آیفون 14 Pro. با وجود همه چیز ، به اندازه کافی روشن است که نیازهای اکثر مردم را برآورده کند.

شما نیز خواهید داشت قلم قلم S, درست مثل سال گذشته Ultra Galaxy S22. Range Samsung’s Ultra Range در واقع جایگزین سری Galaxy Note شد ، که قبلاً به دلیل صفحه های بزرگ و قلم یکپارچه شناخته شده بود. از همان تجربه آشنا با قلم قلم S در این دستگاه انتظار دارید. به محض اینکه آن را از شکاف آن خارج کردید ، مشاهده خواهید کرد که یک منوی متنی با برنامه های سازگار مانند Samsung Notes و برنامه طراحی Penup ظاهر می شود. ما عادت نداریم که به طور مکرر از قلم S استفاده کنیم ، اما خودمان را در طول این آزمایش بیش از آنچه برنامه ریزی کرده بودیم یادداشت کردیم.

سامسونگ نیز بار دیگر به چهار نسل به روزرسانی در سیستم عامل Android, آنچه با OnePlus 11 گره خورده است و از وعده سه سال Google برای پیکسل 7 و 7 Pro فراتر می رود. سامسونگ ، OnePlus و Google هر پنج سال به روزرسانی های امنیتی را برای آخرین دستگاه های خود ارائه می دهند. این بدان معنی است که شما دیگر نگران این نخواهید بود که نرم افزار S23 Ultra از آنجا که با Android 13 راه اندازی شده است ، از تاریخ خارج می شود یک نرم افزار UI 5.1 از سامسونگ.

یکی از کارکردهای اضافی که با انتخاب Ultra یا بیشتر از همه مدل استاندارد از آن بهره مند می شوید ، پشتیبانی از آن است فناوری فوق العاده پهنای باند, که به شما امکان می دهد با دقت بیشتری نسبت به بلوتوث به دستگاه های مجاور متصل شوید. پشتیبانی از این فناوری یک ضرورت نیست ، اما می تواند به اشتراک گذاری فایل یا استفاده از تلفن شما به عنوان یک کلید ماشین دیجیتال سریعتر و آسان تر شود. ما می توانیم خدمات و لوازم جانبی بیشتری را ببینیم که در آینده به آن نیاز دارند.

نتیجه

در واقع فوق العاده کهکشان S23 ، اما در جهت درست کلمه. صفحه بزرگ آن ، سنسور اصلی 200 مگاپیکسلی آن ، بزرگنمایی 100 برابر و قلم آن شاید بیشتر از آنچه بیشتر افراد در یک تلفن به آن احتیاج دارند. اما دقیقاً عموم مردم است که سامسونگ را هدف قرار می دهد ، و در واقع تکرار در فرمولی است که در گذشته کار کرده است.

این برای افرادی که به طور فعال به دنبال هستند در نظر گرفته شده است ویژگی هایی مانند صفحه نمایش بسیار بزرگ و یک قسمت عکس همه کاره, و چه کسی آماده پرداخت قیمت بالا برای به دست آوردن آنها است. اگر فقط می خواهید یک تلفن هوشمند جدید Android قابل اعتماد با یک دوربین عالی ، Pixel 7 Pro ، Galaxy S23 یا Galaxy S23 گران تر ، احتمالاً این کار را انجام دهید.

سامسونگ Galaxy S23 Ultra

Ultra Galaxy S23 دارای صفحه نمایش غول پیکر 6.8 اینچی است. جیمز مارتین/CNET

دوربین جدید Ultra Galaxy S23 است مهمترین تغییر در مقایسه با Ultra S22 سال گذشته. اما طبق تجربه ما ، پیشرفت هایی که سامسونگ پشت صحنه به ارمغان آورده است ، به روشی که دوربین رنگ ها ، رنگ های پوست و دامنه پویا را از آن استفاده می کند ، جالب تر از تنها افزایش تعریف است.

سامسونگ می توانست کارهای بیشتری برای پیشبرد محدوده فوق العاده گلکسی فراتر از دوربین انجام دهد. به عنوان مثال دوست داریم بار سریع تری ببینیم. و حتی اگر تجهیزات عکس چشمگیر باشد ، آیفون 14 Pro اغلب در تست های ما از آن فراتر رفته است.

اگر می خواهید از یک صفحه نمایش غول پیکر لذت ببرید ، یک دوربین عالی و به روزرسانی تلفنی که بیش از دو سال دارد ، از S23 Ultra ناامید نخواهید شد.

سامسونگ Galaxy S23 Ultra

Ultra Galaxy S23 (بالا) و آیفون 14 (پایین). جیمز مارتین/CNET

مقاله CNET.com اقتباس و غنی شده توسط CNET فرانسه

نتیجه

خطای sed ut stepicitis und omnis iste natus sit voluptatem accantium doloremque laudantium ، totam rem aperiam ، eaque ipsa quae ab elo Inventore Veritatis و تقریباً معماری beatae vitae dicta توضیحات توضیحاتیکابو. nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur auto aut fugit ، sed quia conniantur magni dolores eos که. Neque Porro Quisquam ، چه کسی Dolorem ipsum quia dolor sit amet ، consectetur ، adipisci velit ، sed quia non -numquam eius mode tempora ucubunt ut lab و dolore magnam aliquam quaerat vouptatemem. ut enim ad minima veniam ، quis nostrum esterm ultlam corporis détipit labariosam ، nisi ut aliquid ex ea convil? quis autem vel eum iure temphererit که در ea voluptate vell esse nihil moletiae consaquatur ، ellum که dolorem eum fugiate quo voluptas no?

آزمون کامل را بخوانید

  • یادداشت نوشتن

تست گوشی هوشمند Samsung Galaxy S23 Smart: تلفن هوشمند نهایی

گوشی هوشمند Samsung Galaxy S23 Smartphone ، پیشرو جدید برند کره جنوبی است. این نهایی تلفن همراه است که هر کاری را که شرکت می داند چگونه از نظر تحرک انجام دهد ، شروع می کند. او از یک پردازنده بهینه شده برای او ، 12 گیگابایت رم ، یک باتری 5000 میلی آمپر ساعتی ، امکان بار با یا بدون بی سیم ، صفحه نمایش بسیار بزرگ 120 هرتز AMOLED و یک عکس پیکربندی در بین بهترین های موجود در بازار بهره می برد ، به خصوص با 200 مگاپیکسل آن. سنسور و توانایی آن در بزرگنمایی 100 برابر. ما آن را آزمایش کرده ایم و در اینجا برداشت های ما وجود دارد.

سامسونگ Galaxy S23 Ultra

برگه فنی :

  • صفحه نمایش 6.8 اینچی AMOLED ، 1440×3088 پیکسل 1-120 هرتز
  • چیپست Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 برای کهکشان
  • 12 گیگابایت رم
  • 256/512 گیگابایت یا 1 سل از حافظه داخلی غیر قابل حمل
  • سنسور عکس چهارگانه 200+12+10+10 مگاپیکسلی
  • سنسور جلو 12 مگاپیکسلی
  • اثر انگشت در زیر صفحه نمایش
  • باتری 5000 میلی آمپر ساعت 45 وات ، بار بی سیم و معکوس
  • سیستم عامل: Android 13 با One One UI 5 روکش نرم افزار.0

Samsunggalaxy S23 Ultra

Galaxy S23 Ultra

رکوتن

طرح

سامسونگ Galaxy S23 Smartphone از A بهره می برد طراحی کاملاً شبیه به نسخه قبلی, اما در سبکی حتی تصفیه شده و کلاسیک تر از فوق العاده Galaxy S22. در واقع ، خطوط مخصوصاً هوشیار و پشت کاملاً مسطح ارائه می دهد.

وجود دارد سه دایره نسبتاً گسترده که به صورت عمودی تراز شده اند در حالی که دو دایره دیگر با قطر کوچکتر برای تکمیل نقاشی دوربین ها در آنجا هستند. در به نظر می رسد اهداف فقط روی سطح عقب قرار داده شده است دستگاه. آن را به یک طرف بسیار تصفیه شده می دهد که ما واقعاً از آن قدردانی می کنیم. با این حال ، همچنین باید تشخیص داد که ، بدون پوسته ، گرد و غبار می تواند بین اهداف جمع شود. این طرح همچنین برای سایر مدلهای سری S23 اعمال می شود در حالی که مدل قبلی تفاوت آن را ایجاد می کند.

پروفایل های تلفن همراه کاملاً گرد هستند یک چنگال عالی ارائه دهید. این مورد در مورد پروفایل های برتر و پایین که کاملاً مسطح است. در سمت راست ، دکمه ای برای ایستادن در حالت آماده به کار و دکمه دوتایی برای مدیریت حجم وجود دارد. شاسی از فلز ساخته شده است در اینجا و آنجا ، آنتن ها را برای گرفتن سیگنال ها ، هر موقعیتی از دستگاه ، آشکار می کند. یک میکروفون در نمایه بالا وجود دارد. در قسمت پایین ، میکروفون دیگری ، بلندگو ، کانکتور USB-C ، محل ذخیره قلم و کشوی سیم کارت وجود دارد. بلافاصله توجه داشته باشید که موبایل می تواند حداکثر 2 کارت همزمان همزمان را پشتیبانی کند ، اما هیچ کارت حافظه برای افزایش ظرفیت های ذخیره داخلی دستگاه وجود ندارد. کشو از نفوذ آب محافظت می شود. Galaxy S23 Ultra دارای مجوز IP68 است بنابراین کاملاً ضد آب ، حتی در غوطه وری کامل و همچنین گرد و غبار.
گوشی هوشمند Galaxy S23 Ultra برجسته ترین برند است. این وزن 233 گرم (240 گرم برای آیفون 14 Pro Max و 229 گرم برای Xiaomi 13 Pro) را متهم می کند ، که باعث می شود احساس خوبی در جیب و دست شما داشته باشد. همچنین در میان بزرگترین بازار بسیار بزرگ است. در ارتفاع 163.4 میلی متر برای عرض 78.1 میلی متر در برابر 160.7×77.6 میلی متر برای آیفون 14 Pro Max و 162.9×74.6 میلی متر برای Xiaomi 13 Pro بشمارید. این ماده نسبتاً ضخیم است که مشخصات 8.9 میلی متر در برابر 8.4 میلی متر برای Xiaomi 13 Pro و فقط 7.85 میلی متر برای Apple Mobile ارائه می دهد.

Samsung Galaxy S23 Ultra ارائه می دهد صدای استریو. این است مخصوصاً سازگار و متعادل برای یک تلفن همراه ، که چیز بسیار خوبی است. عملاً از اعوجاج معاف است و به شما امکان می دهد یک فیلم یا حتی یک سری را در شرایط کاملاً قابل قبول تماشا کنید. البته اثرات مکانی سازی قالب Dolby Atmos که با آن سازگار است با کلاه ایمنی بهتر خواهد بود ، اما در حال حاضر با بلندگوهای یکپارچه در هر دو طرف بسیار خوب است.
برای اتصال ، Ultra Galaxy S23 نیمی از اقدامات ارائه بهترین بازار را در بازار با ظرفیت استفاده از شبکه ها انجام نمی دهد 5G ، NFC ، بلوتوث 5.3 و Wi-Fi 6th. همچنین توجه داشته باشید که امکان تشخیص اشیاء متصل واقع در نزدیکی از طریق اتصال نوار فوق العاده گسترده است. او هست ESIM سازگار. در اثر انگشت در زیر صفحه نصب شده است. منطقه تشخیص است از لبه 3.5 سانتی متر واقع شده است, که به شما امکان می دهد انگشت شست را روی آن قرار دهید. خواننده معلوم شد که در طول تست های ما کامل است ، جاده به انگشتان دیگر را نسبت به تستر ما مسدود کرده و دستگاه را به سرعت باز کردن دستگاه به گونه ای که این عملیات رضایت بخش باشد و ناامید کننده نباشد.

سریال Samsung Galaxy S23

رکوتن

CDScount

Galaxy S23 Plus (سامسونگ)

رکوتن

Galaxy S23 Ultra (سامسونگ)

صفحه نمایش بسیار با کیفیت برای فوق العاده Galaxy S23

Galaxy S23 Ultra از یک دال AMOLED ساخته شده توسط صفحه نمایش سامسونگ استفاده می کند که دارای مورب 6.8 اینچ با دو طرف خمیده است. این به او اجازه می دهد تا لبه های جانبی بسیار خوبی را ارائه دهد ، اما این نیز مورد لبه های فوقانی و پایین است. ما متوجه یک رانش کروماتیک بسیار جزئی شده ایم و می توانیم از زوایای بینایی بزرگ ارائه شده توسط این صفحه قدردانی کنیم. این می تواند به تعریفی از 1440×3088 پیکسل, اما همچنین می تواند برای صرفه جویی در مصرف انرژی در زیر بماند. علاوه بر این ، ما می توانیم روی یک دال LPTO حساب کنیم که به این معنی است که می تواند انجام دهد فرکانس طراوت بین 1 تا 120 هرتز را تغییر دهید, بسته به برنامه مورد استفاده ، برای یافتن خودکار بهترین سازش بین سیالیت و مصرف باتری. بدیهی است ، یک سنسور وجود دارد که روشنایی محیط را برای تنظیم خودکار روشنایی صفحه اندازه گیری می کند. علاوه بر این ، می توان روی سنسور گرما نیز حساب کرد که امکان سازگاری را فراهم می کند رنگ ها با توجه به سایه محیط برای محدود کردن خستگی چشم, در گزینه های راحتی بصری در پارامترها. انتخاب بین حالت نمایش پر جنب و جوش یا طبیعی امکان پذیر است. همچنین به احتمال بازی در دمای رنگ برای گرفتن سایه سردتر یا داغتر توجه داشته باشید. صفحه نمایش از قالب ویدیویی HDR10 پشتیبانی کنید+, اما هنوز هیچ دید دالبی در سامسونگ وجود ندارد. برای مقایسه ، صفحه نمایش های Xiaomi 13 Pro و iPhone 14 Pro Max از هر دو قالب پشتیبانی می کنند.
سطح نمایشگر فوق العاده کهکشان S23 درمانی است که به صورت روزانه استفاده می شود. صفحه نمایش کاملاً به تمام درخواست ها پاسخ می دهد (در صورت لزوم ، می توانید حساسیت صفحه را افزایش دهید) و بسیار روشن است که در خارج از منزل ، حتی در آفتاب کامل و همچنین در شرایط تاریک ، با حداقل روشنایی کاملاً قابل قبول استفاده شود.
یک سنسور عکس جلو وجود دارد که در یک دایره کوچک در بالای صفحه ، در مرکز صفحه نمایش نوشته شده است که هر روز زحمت نمی کشد. این صفحه با فناوری Corning Gorilla Glasse 2 محافظت می شود (در برابر پیروزی در Ultra Galaxy S22) به ویژه در برابر خراش مقاوم تر و در برابر مواد سخت مانند آسفالت یا قیر می افتند.

Samsunggalaxy S23 Ultra

سامسونگ Galaxy S23 Ultra

رکوتن

859.99 یورو

Android 13 با پوشش یک UI

مانند Galaxy Z Flip4 سامسونگ ، Galaxy S23 Ultra توسط متحرک شده است Android 13 با One UI 5 Overlay.1 توسعه یافته توسط سامسونگ. اگر به طور منظم در موبایل برند کره جنوبی هستید ، از هم جدا نخواهید شد. رابط بسیار قابل تنظیم است. با حرکات می توانید در منوها قایقرانی کنید. در صورت لزوم یک نوار کناری وجود دارد ، یک مدیر برنامه که به شما امکان می دهد خیلی سریع از یک به دیگری تغییر دهید یا برخی از موارد مورد استفاده اخیراً را راه اندازی کنید. به منظور تبادل پرونده ها یا حتی نمایش محتوای صفحه موبایل بر روی مانیتور رایانه شخصی ، می توان با رایانه ای در زیر ویندوز پیوند برقرار کرد. چندین برنامه از پیش نصب شده است از جمله مایکروسافت (Office ، OneDrive ، LinkedIn و Outlook) و Google آنها. Netflix ، Facebook و Spotify نیز یکی از برنامه هایی هستند که هنگام استفاده از تلفن هوشمند بلافاصله پیدا می شوند.
البته ، سامسونگ همچنین برنامه های خود را از جمله Smartthings ، Samsung Health ، Samsung Pay ، Bixby ، AR Zone ، Samsung TV Plus یا Smart Switch ارائه می دهد تا با کپی کردن داده ها به سرعت از یک موبایل به دیگری بروید.
پارامترهای زیادی برای سازماندهی و مدیریت موبایل وجود دارد. آنها به خوبی سازماندهی شده اند و یک موتور جستجو به شما امکان می دهد گزینه مورد نظر را پیدا کنید. توجه داشته باشید در دسترس بودن یک حالت “تعمیر و نگهداری” که به شما امکان می دهد در حین تعمیر دستگاه دسترسی به داده های دستگاه را مسدود کنید. خیلی خوب فکر شده است. در مدل تست ما ، به روزرسانی Google Play مورخ 1 ژانویه 2023 در حالی که از امنیت مربوط به 1 فوریه است ، که اخیراً برای تست های انجام شده در ماه فوریه انجام شده است. از این طرف ، ما می توانیم به سامسونگ اعتماد کنیم تا به روزرسانی های بعدی را از زمان شرکت دنبال کند وعده 4 سال به روزرسانی.
یادداشتی در مورد مقدار حافظه داخلی مورد استفاده توسط سیستم و پوشش که از اهمیت ویژه ای برخوردار است: بیش از 70 گیگابایت .

Samsunggalaxy S23 Ultra

سامسونگ Galaxy S23 Ultra

رکوتن

859.99 یورو

قلم

مانند مدل قبلی ، Galaxy S23 Ultra دارای قلم است. این یکی توابع مشابهی را ارائه می دهد ، به ویژه برای یادداشت برداری ، حرکت از طریق تصاویر یا ایجاد عکس ، از راه دور. در اینجا هیچ خبری وجود ندارد.

از بهترین عملکرد در بازار با چیپست ویژه “برای کهکشان”

نسخه های دیگر با چیپست Exynos وجود ندارد ! Samsung Galaxy S23 Ultra ، مانند سایر موبایل های موجود در سری S23 ، از نسخه ویژه ای بهره می برد پردازنده Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 “برای کهکشان” را نشان داد. تحت این نام “بازاریابی” ، باید درک کرد که تراشه اصلی Snapdragon 8 Gen 2 که در سایر موبایل های بالا در سال 2023 یافت شده است ، برای موبایل سامسونگ بهینه شده است. در واقع, فرکانس ساعت قلب اصلی بالاتر است از دیگران که عملکرد ناخالص بهتری دارند.
علاوه بر این ، Qualcomm و Samsung نیز برای بهینه سازی تعامل سخت افزار/نرم افزار به ویژه با هم همکاری کرده اند تا بتوانند یک رابط حتی سیال تر داشته باشند و ویژگی های دوچرخه بیشتری نسبت به سایرین داشته باشند. با قدرت محاسبه ای که توسط Snapdragon 8 Gen 2 Chip ارائه شده است که ما قبلاً توانسته ایم در طول تست Red Magic 8 Pro ما به طور خاص اندازه گیری کنیم ، چنین بهینه سازی هایی بود که واقعاً مورد نیاز است ? مطمئن نیستید از آنجا که عملکرد شدید است و به شما امکان می دهد در حداقل زمان تعداد بسیار زیادی از چیزها را بدست آورید. اما بنابراین سامسونگ می تواند به ارائه بهینه سازی که دیگران ندارند ، افتخار کند. Ultra Galaxy S23 یک درمان روزانه است, همیشه با سرعت ناامید کننده و سیالیت شدید پاسخ می دهید. هیچ چیز نمی تواند در برابر او مقاومت کند. انجام بازی های ویدیویی ، حتی در میان خواستگارترین آنها امکان پذیر است با حداکثر جزئیات و قابلیت پخش. به یاد داشته باشید که چیپست با آن همراه است 12 گیگابایت رم. در پارامترها ، کمی پنهان (باتری و نگهداری دستگاه و سپس حافظه) ، امکان دسترسی به عملکرد RAM Plus که پس از فعال شدن ، امکان پذیر است2 ، 4 ، 6 یا 8 گیگابایت رم مجازی اضافی را اختصاص دهید, در صورت وجود. خیلی بد این منو بیشتر قابل مشاهده نیست. یک حالت با کارایی بالا در دسترس است.
به منظور مقایسه عملکرد ناخالص موبایل با دیگران ، ما آن را به چندین آزمایش ارسال کرده ایم که در اینجا نتایج اصلی آورده شده است. تست طول نشان می دهد که پتانسیل کامل چیپست واقعاً استفاده نمی شود. در واقع ، در همان دقایق اول است ، اما پس از آن ، عملکرد در حدود 80 ٪ حفظ می شود.

آنچه با سنسور 200 مگاپیکسلی و بزرگنمایی نوری 10 برابر آن ارزش دارد

Ultra Galaxy S23 کاملاً قادر است محتویات سیستم عامل های جریان را با تعریف کامل HD بخوانید از آنجا که با پروتکل Widevine L1 سازگار است.
برای عکس ها ، Samsung Galaxy S23 Ultra مجهزترین نام تجاری موبایل برای گرفتن عکس است. در واقع ، او اولین کسی است که از آن استفاده می کند سنسور 200 مگاپیکسلی سامسونگ HP2, متفاوت از مورد ارائه شده در موتورولا Edge 30 Ultra (سامسونگ HP1). در مقایسه با Galaxy S22 Ultra ، دومی از سنسور 108 مگاپیکسلی سامسونگ HM3 استفاده می کند. سنسور اصلی Galaxy S23 Ultra با a همراه است سنسور فوق العاده با زاویه بالا از 12 مگاپیکسلی مانند نسخه قبلی, اما چه کسی منابع را تغییر داد که ترجیح می دهد یک سونی IMX564 در برابر سونی IMX563 قبلاً داشته باشد. دو سنسور 10 -megapixel دیگر که به یک بزرگنمایی نوری 3 برابر و یک بزرگنمایی نوری 10 برابر با Galaxy S22 Ultra یکسان هستند.
در جلو ، یک سنسور وجود دارد 12 مگاپیکسل قادر به فیلمبرداری در قالب HDR10+ بنابراین اجازه می دهد تا جزئیات در مناطق شفاف و تاریک به خوبی مدیریت شود.

Samsunggalaxy S23 Ultra

سامسونگ Galaxy S23 Ultra

رکوتن

859.99 یورو

رابط کاربردی بسیار کلاسیک است و گزینه های مختلفی در بالای صفحه ، منطقه قاب بندی ، سطح بزرگنمایی (0.6x ، 1x ، 3x و 10x) در دسترس است و بلافاصله در دسترس است و از نمای سوکت ها (پرتره ، عکس ، فیلم و موارد دیگر). این منو به علاوه امکان دسترسی به حالت های دیگر را فراهم می کند: حرفه ای ، فیلم حرفه ای ، شب ، غذا ، پانوراما ، فوق العاده بیکار ، حرکت آهسته ، هایپرلاپ ، ویدیوی پرتره ، نمای کارگردان (نمای دوتایی) و تک آهنگ. می توان رابط را با حالت های مورد علاقه سفارشی کرد. به طور پیش فرض ، و بسیار کاربردی است ، موبایل نشان می دهد که بهترین تیراندازی با یک ماژول مجازی که روی صفحه حرکت می کند ، می توان بهترین تیراندازی را انجام داد و این یک سوال برای هدف است. این یک موفقیت کامل است و به شما امکان می دهد عکس های بسیار زیبایی بگیرید ، که توسط رابط کاربری کمک می کند. با این وجود بدون آن امکان پذیر است. عکس های تولید شده توسط Samsung Galaxy S23 Ultra زیبا هستند با جزئیات بسیار بالایی. سنسور اصلی شگفتی هایی را انجام می دهد ، به خصوص با رنگ سنجی عالی و دامنه پویا بسیار گسترده. تلخ بسیار جالب است. در ماژول فوق العاده بزرگ زاویه ای نیز از رنگ سنجی عالی بهره می برد, که از همیشه دور است ، از هنگام رفتن از یک ماژول به دیگری اجتناب کنید تا تفاوت معنی داری بین این دو داشته باشید. زوم ها همچنین یک درمان برای استفاده هستند ، بلکه برای مشاهده. ما عاشق دقت لنز تله فوتو بودیم. سطح 100 برابر واقعاً قابل استفاده نیست ، اما به شما امکان می دهد کارهای بسیار زیبایی را در سطح پایین تر انجام دهید. جزئیات و به خصوص کنتراست بهتر از Google Pixel 7 Pro است همانطور که در عکس های زیر مشاهده می کنیم. در طول عکس ها در شرایط تاریک یا شب ، موبایل موفق به تولید تصاویر دقیق و واضح می شود. به طور خلاصه ، از دیدگاه ما ، Galaxy S23 Ultra در هر شرایطی رضایت کامل می دهد.
برای آزمایشگاه Dxomark ، او به اندازه Google Pixel 7 و کمتر از مرجع جدید ، Honor Magic5 Pro (152) نمره 140 به دست آورد.
Ultra Galaxy S23 قادر است فیلم با تعریف فوق العاده HD 8K در 30 فریم در ثانیه.

یک باتری بزرگ برای یک استقلال بسیار زیبا ، بار از طرف دیگر ..

Ultra Galaxy S23 دارای باتری با ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت است. این یک چیز خوب با پردازنده آن کارآمدتر از الگوریتم های قبلی و بهینه سازی مصرف است ، این اجازه می دهد استقلال عالی یک روز و نیم با یک بار واحد. از طرف دیگر ، آنچه ما می توانیم او را مقصر بدانیم این واقعیت است که او از آن پشتیبانی می کند در حداکثر 45 وات در جایی که برخی از مدل های میانی 67 وات یا حتی 120 وات ارائه می دهند (همانطور که در Xiaomi 13 Pro ، به عنوان مثال ، یک مدل بالا ، البته ، اما حداقل تا رتبه آن برای این ویژگی) ، برای یک زمان شارژ بسیار کوتاه تر. او سعی می کند در صورت کاربرد ، بار بی سیم (10 وات) و بار معکوس را جبران کند. پس از 15 دقیقه بار ، تقریباً 32 ٪ بر روی سود خود بشمارید.

Samsunggalaxy S23 Ultra

سامسونگ Galaxy S23 Ultra

رکوتن

859.99 یورو