Galaxy S24 Ultra: Titanium Design ، دوربین های جدید ، سامسونگ ، Galaxy S24 Ultra را آماده می کند: این تلفن هوشمند از حداکثر 2 ذخیره سازی برای ذخیره سازی استفاده می کند ، یکی برای اولین بار در سامسونگ

S24 سامسونگ

در حال حاضر, Galaxy S23 Ultra با 256 ، 512 گیگابایت و 1 سل ذخیره شده در دسترس است. اگر این گزینه آخر ممکن است برای اکثر کاربران نامتناسب به نظر برسد ، برخی نیاز به ذخیره سازی بسیار بیشتری دارند ، و این دقیقاً همان چیزی است که سامسونگ قصد دارد نسل بعدی را معرفی کند.

Galaxy S24 Ultra: طراحی تیتانیوم ، دوربین های جدید ، سامسونگ سنگین را آماده می کند

سامسونگ Galaxy S23 Ultra

اپل مودم 5G

عدم تفکیک جدید ، برگه فنی سامسونگ گلکسی S24 Ultra را تأیید می کند که باید برخی از ویژگی های جدید قابل توجه را ارائه دهد. چند ماه از ارائه آن ، ما از تلفن هوشمند High -end آینده برند کره ای موجود است.

Galaxy S24 Ultra بسیار پیش بینی شده توسط طرفداران این برند و “دنیای کوچک” از تلفن همراه به طور کلی ، وظیفه سنگین جانشینی Galaxy S23 Ultra را خواهد داشت. در یک توییت ، یوگش برار کمی بیشتر در مورد تلفن هوشمند به ما می آموزد.

برگه فنی Galaxy S24 Ultra واضح تر می شود

بیایید با چهار مسیر برویم ، بیایید بلافاصله نقاط مختلف ورق فنی را که توسط “نشتی” رونمایی شده است ، جدا کنیم. بنابراین ، Yogesh Brar اعلام کرد که Samsung Galaxy S24 Ultra مجهز به صفحه نمایش 6.8 اینچ AMOLED 120 هرتز با تعریف QHD است+. بله ، مانند Galaxy S23 Ultra ، که یک مرجع در بازار است.

نکته دوم مربوط به چارچوب تلفن است که دیگر آلومینیوم نخواهد بود بلکه در تیتانیوم است. چه چیزی مقاومت تلفن را در حالی که جنبه “حق بیمه” حتی تری به آن ارائه می دهد ، افزایش می دهد. برای اطمینان از عملکرد Ultra S24 ، تراشه آینده Snapdragon 8 Gen 3 را از Qualcomm پیدا می کنیم. هیچ اشاره ای به نسخه Exynos نشده است که با این وجود در بینی کاربران اروپایی آویزان است.

Yogesh Brar Galaxy S24 Sheethical فنی

از طرف عکس ، چهار ماژول دوربین در پشت تلفن برخی از تغییرات را می دانند. هنوز به گفته یوگش برار ، سنسور اصلی (زاویه بزرگ) 200 MPX تجدید می شود. تغییر اصلی باید انتخاب در کنار یکی از لنزهای تله فوتو باشد که از 10 تا 50 MPX می رود تا کیفیت بزرگنمایی نوری بهبود یابد.

دو سنسور دیگر ، زاویه فوق العاده بزرگ و زوم نوری دوم به ترتیب 12 و 10 MPX را ایجاد می کنند. دوربین سلفی در 12 MPX باقی خواهد ماند.

بدیهی است که تلفن تحت Android 14 ، با نسخه 6 از یک UI تحویل داده می شود. سامسونگ باید به ارائه خط مشی به روزرسانی گسترده خود ادامه دهد و حداقل چهار سال به روزرسانی های اندرویدی و پنج سال به روزرسانی های امنیتی را ارائه دهد.

بیایید با باتری که می تواند در 5000 میلی آمپر ساعت باقی بماند ، مانند Ultra S23 یا Ultra S22 یا Ultra S21 و غیره به پایان برسد. در سال 2023 ، سامسونگ نشان داد که استقلال می تواند بدون لمس باتری بسیار بهبود یابد. بهینه سازی های زیادی وجود دارد ، اما مورد اصلی این است که به سمت Snapdragon 8 Gen 2 بروید. بار “سریع” 45W نیز تجدید می شود.

چه پیشرفت هایی در Samsung Galaxy S24 Ultra انتظار دارید ?

Galaxy S24 Ultra: این تلفن هوشمند از حداکثر 2 ذخیره سازی برای ذخیره سازی استفاده می کند ، اولین بار در سامسونگ

اگر عادت کرده اید تعداد زیادی عکس یا فیلم را در تلفن هوشمند خود ذخیره کنید یا تعداد زیادی برنامه را بارگیری کنید ، بدانید که Galaxy S24 Ultra به لطف ظرفیت ذخیره سازی عظیم آن ممکن است برای شما باشد.

Galaxy S23 Ultra

علاوه بر این که فاش کرده است که Galaxy S24 Ultra می تواند سریال Smartphone برای استفاده از یک پردازنده Snapdragon 8 Gen 3 در مقیاس جهانی باشد ، در حالی که Galaxy S24 و S24+ به یک تراشه Exynos مجهز خواهند شد ، نشت دهنده tech_reve در X رونمایی می شود سامسونگ همچنین در حال آماده سازی برای بهبود حداکثر ذخیره سازی تلفن هوشمند شما است.

در حال حاضر, Galaxy S23 Ultra با 256 ، 512 گیگابایت و 1 سل ذخیره شده در دسترس است. اگر این گزینه آخر ممکن است برای اکثر کاربران نامتناسب به نظر برسد ، برخی نیاز به ذخیره سازی بسیار بیشتری دارند ، و این دقیقاً همان چیزی است که سامسونگ قصد دارد نسل بعدی را معرفی کند.

سامسونگ ذخیره سازی Galaxy S24 Ultra خود را دو برابر خواهد کرد

با توجه به اطلاعات tech_reve, سامسونگ فکر می کند تجهیز Ultra Galaxy S24 خود را به 2 به ذخیره سازی, یا حداکثر ظرفیت Galaxy S23 Ultra را دو برابر کنید. بنابراین این یک خبر عالی برای برخی از دوستداران عکس ها یا کسانی است که دوست دارند بازی های زیادی را در دستگاه های خود بارگیری کنند.

با توجه به برخی از نشت ها ، با توجه به برخی از نشت ها ، می توان تعجب کرد که این نسخه جدید با 2 به ذخیره ذخیره سازی به چه قیمت می رسد ، با یک گلکسی S23 که قبلاً در 1839 یورو به بازار عرضه شده است ، می تواند تعجب کند. سامسونگ برای اولین بار می تواند تلفن هوشمند Galaxy S را با بیش از 2000 یورو به بازار عرضه کند.

علاوه بر این ، سامسونگ تنها کسی نخواهد بود که چنین تغییری را برای تلفن های هوشمند بالا در نظر گرفته است. اپل ، به نوبه خود ، یک آیفون 15 Pro را با حداکثر 2 برای ذخیره سازی آماده می کند. این همچنین اولین بار برای تولید کننده خواهد بود ، که از 1 تا حداکثر در آیفون 14 Pro نیز راضی بود.

و شما ، آیا فکر می کنید چنین ظرفیت ذخیره سازی در تلفن هوشمند شما برای شما مفید خواهد بود ? دریغ نکنید که در نظرات به ما بگویید.

  • اشتراک اشتراک ->
  • توییتر
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به یک دوست

سامسونگ گلکسی S24 – خبر بد تأیید شده است

سامسونگ گلکسی S24 - بدون تغییر در مشاهده سرعت شارژ

Galaxy S24 ، Galaxy S24+ و Galaxy S24 Ultra اطلاعات مربوط به باتری خود را به شما اجازه می دهند و این خبر خوبی نیست.

Galaxy S24 در افق قرار می گیرد و انتظارات بسیار قوی است. همه امیدوارند که سامسونگ از تنظیم تلفن های هوشمند خود راضی نباشد. خبرهایی که به تازگی افتاده است ، طرفداران این برند را خوشحال نخواهد کرد.

طبق شایعات ، شانس بسیار خوبی وجود داشت که Galaxy S24 Ultra یک سیستم شارژ سریعتر از آن داشته باشید Galaxy S23 Ultra. ما منتظر باتری سازگار با شارژ 65W بودیم.

عبور از آژانس 3C در چین از کهکشان S24 تمام امیدهای ما را خرد کرده است. سایت MyFixGuide پرونده های مرجع صدور گواهینامه را در اختیار دارد.

Galaxy S24 – سامسونگ در باتری محتاط است و شارژ می کند

سه تلفن هوشمند باید با همان سرعت شارژ مسدود شوند Galaxy S23. سامسونگ هنوز در مورد سرعت شارژ تلفن های هوشمند خود محتاط است.

گلکسی S24 که تحت شماره سریال SM-S9210 مشخص شده است با شارژ 25W سازگار است. Galaxy S24+ alias the SM-S9260 شارژ 45W را به عنوان Galaxy S23 نگه می دارد+.

در Galaxy S24 Ultra (SM-S9280) بهتر عمل نمی کند. او به 65W نمی رفت. این شارژ 45W از Galaxy S23 Ultra را حفظ می کند. این تلفن هوشمند در 70 دقیقه 100 ٪ شارژ می شود. در مقایسه با رقابت کمی طولانی است.

لیست همچنین تأیید می کند که شارژر در جعبه ارائه نشده است اما ما به آن مشکوک بودیم. با توجه به ظرفیت باتری ها باید کمی بیشتر شانس داشته باشیم.

Galaxy S24+ باید یک باتری 5000 میلی آمپر ساعتی مانند Galaxy S24 Ultra را در خود جای دهد. S24 همچنین باید از یک نسخه کوچک لذت ببرد.