Galaxy S24 Ultra: یک پردازنده کمتر از حد انتظار قدرتمند است?, Ultra Galaxy S24 می تواند حتی قدرتمندتر از آیفون 15 Pro Max باشد

Ultra Galaxy S24 می تواند حتی قدرتمندتر از آیفون 15 Pro Max باشد

به گفته نشتی ، Snapdragon 8 Gen 3 که باید Galaxy S24 (حداقل مدل های خاص) را مجهز کند ، نمره 7،400 امتیاز را در تست چندگانه Geekbench 6 ، بالاتر از Apple Soc A17 Pro ثبت می کند.

Galaxy S24 Ultra: یک پردازنده کمتر از حد انتظار قدرتمند است ?

چند روز پس از یادگیری اینکه نسخه فوق العاده می تواند از بزرگنمایی پرایکوپیک 10 برابر چشم پوشی کند ، در اینجا عناصر اول به نظر می رسد که پردازنده بالاترین نوع سامسونگ ، Snapdragon Gen 3 ، در نهایت کارآمدتر از آنچه می توانستیم داشته باشیم. امیدوار. دلیل ? خنک کننده ضعیف.

Galaxy S24 Ultra: یک خنک کننده کمتر از آنچه انتظار می رود ?

اگر بدیهی است که شایعه روز با موچین گرفته می شود ، چیزی غیرممکن گفته است. از طریق سایت تخصصی wccftech, ما می آموزیم که سامسونگ در نهایت می تواند Ultra Galaxy S24 خود را با یک اتاق خواب بخار کوچکتر تجهیز کند ، که به طور مستقیم بر عملکرد چندگانه Snapdragon 8 Gen 3 تأثیر می گذارد. بر اساس معیار او (از طریق Geekbench 6) ، محصول پرچمدار بعدی تولید کننده کره جنوبی سرانجام نمره چند قلب خود را به 7000 امتیاز افزایش می دهد ، در برابر امتیاز اولیه 7،400 امتیاز. این افت 5 ٪ به دلیل مشکلات ناشی از اتلاف گرما به محدودیت حرارتی مرتبط خواهد بود.

بدیهی است ، قبل از کشته شدن ، پوست خرس را نمی فروشید. به یاد بیاورید که چند ماه هنوز از انتشار تلفن های هوشمند بعدی سامسونگ جدا است. سرانجام ، به یاد داشته باشید که اگر Snapdragon Gen 3 از Qualcomm است که باید Galaxy S24 Ultra را در ایالات متحده تغذیه کند ، خریداران اروپایی می توانند از Exynos 2400 برخوردار باشند.

شما از Google News استفاده می کنید ? Clubic را دنبال کنید تا چیزی از اخبار فنی از دست ندهید ! اخبار گوگل

برای کشف در ویدئو

در همان موضوع

سامسونگ گلکسی S24 و S25: پردازنده و دوربین ، این همان چیزی است که ما از قبل می دانیم

سامسونگ Galaxy S24 Ultra: از بزرگنمایی پریسکوپی 10 برابر خارج شوید ?

سامسونگ می خواهد تراشه “پیشرفته ترین بازار” را راه اندازی کند می تواند بهتر از اپل باشد ?

در اجرا ، آزمایشات Ultra Galaxy Tab S9 جرقه می زند !

OnePlus 12: اطلاعات به یک آشفتگی نشت می کند و نوید می دهد !

به جامعه باشگاه بپیوندید

به جامعه علاقه مندان به فن آوری های جدید بپیوندید. بیا و اشتیاق خود را به اشتراک بگذارید و اخبار را با اعضای ما که به یکدیگر کمک می کنند و روزانه تخصص خود را به اشتراک می گذارند ، بحث کنید.

نظرات (8)

آیا قیمت به همان اندازه که انتظار می رود قدرتمند خواهد بود ?
برای Exynos ، همه چیز خوب است بنابراین کمتر خوب است ، این همان است ?
هنوز هم مدل های سامسونگ فرسوده ، خوب است !

مشکل همیشه قیمت باقی خواهد ماند (بیشتر ?) بالا و درست زیرا من خواندم که Ultra S23 سودآورترین مدل برند بود
از طرف دیگر ، سطح قدرت باید حداقل 5 سال ایجاد کند که ما به اندازه کافی قدرت داریم که بقیه آن نقاشی های نشانگر است

Smarts با بیش از 1000 توپ ، بن کافی است که دو نسخه را برای آن صبر کند ، یک تبلیغ خوب برای داشتن آن در 350 توپ

400 امتیاز کمتر در یک معیار ، قابل قبول نیست ! تحریم کردن !
(درجه اول ، در مورد)

Caramel34:
400 امتیاز کمتر در یک معیار ، قابل قبول نیست !
به اندازه کافی برای رفتن به Tiktok

ما خواهیم دید ، اما مدیریت سامسونگ واقعاً خسته کننده است ، ما احساس می کنیم گروه غول پیکر یا تقسیم متفاوت هرگز با یکدیگر ارتباط برقرار نمی کنند.
برای جعبه ای به اندازه سامسونگ SOC خود را برای همه بازارها ندارد ، غیرقابل درک است و از نظر من مشخص است که بخش ریخته گری که سعی می کند سهم بازار را در شاخه های Qualcomm در پاهای بخش SOC خراش دهد که باید با آن مذاکره کند رهبری وی برای متقاعد کردن آنها برای استفاده از SOC های داخلی برای پرچمداران ، این فقط قمری است!
وقتی فکر می کنید که گوگل بر اساس Exynos Soc به دلیل تنشور خود ، شیرجه را گرفته است ، به هر حال شما را زرد می خندید. در یک مقطع لازم است که سامسونگ درک کند که این رابطه با کوالکام توانایی خود را در تولید SOC های رقابتی کاملاً تضعیف می کند ، و Qualcomm برای بازار واقعاً سالم نیست ، با S865 دیده می شد که هزینه آنها تقریباً سه برابر شده است ، زمان آن رسیده است. Exynos برای رسیدن به بازار ایالات متحده نیز

اگر بازپرداخت A17 Pro در 3NM تأیید شود ، من فکر می کنم TSMC ممکن است با روند جدید خود سقوط بزرگی را تجربه کند ، زیرا A17 Pro حتی با مصرف بیشتر از A16 4NM نمی تواند عملکرد بهتری داشته باشد. شاید فرصتی برای سامسونگ باشد و اگر روند آنها به 3NM Gaafet برود حتی ممکن است در جلو قرار بگیرد. همه چیز نشان می دهد که TSMC بیش از حد متکبر بود که بخواهد 3 نانومتر را بسازد ، ممکن است پایان آن به حد خود برسد ، اما ما خواهیم دید که آیا با S8 Gen3 تأیید شده است. Exynos 2400 ممکن است کارآمدتر باشد

شما در مورد سامسونگ صحبت می کنید ? همان کسی که بهترین تلویزیون ها ، ماشین لباسشویی عالی ، مایکروویو ، یخچال ، پروژکتور ویدیویی ، جاروبرقی و غیره را ایجاد می کند ??
شما در مورد کسانی که مارک های دیگر را بهترین Schens OLED ، حافظه پر جنب و جوش و خاطرات فلش ارائه می دهند صحبت می کنید?
و از آنها می خواهید که علاوه بر این همه بهترین در پردازنده ها باشند ? شما نمی توانید همه کارها را انجام دهید یک پیاده روی فوق العاده رقابتی است که فقط باید از فناوری ثبت اختراع برای جلوگیری از دسترسی دیگران به آن جلوگیری کنید ! سامسونگ از طرح های اصلی بازو ، Qualcumm و اپل استفاده می کرد ، لزوماً آنها بهتر هستند !

Ultra Galaxy S24 می تواند حتی قدرتمندتر از آیفون 15 Pro Max باشد

معیار تلفن هوشمند Galaxy S23 Ultra

آیفون 15 iOS 17.0.2

تلفن های هوشمند سطح بالا تحت اندروید سرانجام از نظر عملکرد آیفون را از بین می برند ? این همان چیزی است که یک نشت دهنده پیشنهاد می کند که نمره گذاری معیار تراشه آینده Galaxy S24 را به اشتراک می گذارد ، که می تواند از آیفون 15 Pro پیشی بگیرد.

این tech_reve است ، یک “نشت” قابل احترام است که در X (که قبلاً توییتر بود) به ثمر رساند در Geekbench 6 Chip Future Snapdragon 8 Gen 3 از Qualcomm. SOC که باید تجهیز کند Galaxy S24 و این قول می دهد حتی از تراشه A17 Pro از آیفون 15 Pro کارآمدتر باشد.

تلفن های هوشمند اندرویدی سرانجام از آیفون قدرتمندتر هستند ?

تلفن های هوشمند اپل مدتهاست که به دلیل عملکرد آنها به لطف کک های تبر شناخته شده اند. آخرین ، A17 Pro ، با ارائه قدرت خام عظیم که منجر به نمره ای در Geekbench 6 بین 7100 و 7300 با توجه به مدل های آیفون 15 می شود ، از این قاعده مستثنی نیست.

به گفته نشتی ، Snapdragon 8 Gen 3 که باید Galaxy S24 (حداقل مدل های خاص) را مجهز کند ، نمره 7،400 امتیاز را در تست چندگانه Geekbench 6 ، بالاتر از Apple Soc A17 Pro ثبت می کند.

8 Gen 3 برای Multicore Galaxy به 7400 امتیاز می رسد.

– Revegnus (tech_reve) 20 سپتامبر 2023

این یک تغییر مهم در مقایسه با Snapdragon 8 Gen 2 خواهد بود که امروزه Galaxy S23 Ultra و سایر تغییرات آن را مجهز می کند و میانگین نمره 4976 را ثبت می کند (هنوز هم در Multicoors). از طرف خود ، آیفون 14 Pro و تراشه Bionic A16 آن به طور متوسط ​​6406 امتیاز را در همان تست کسب می کنند. بنابراین شکاف بسیار مهم است.

بدتر نشو

Snapdragon 8 Gen 3 که هنوز توسط Qualcomm ارائه نشده است ، تا پایان سال خواهد بود ، اطلاعات مشترک چیزی رسمی نیست. همه چیز این است که با موچین سختگیرانه گرفته شود.

همچنین ممکن است که هرچه بیشتر و بیشتر آیفون 15 Pro آزمایش شوند ، میانگین نمره در Geekbench افزایش می یابد. همچنین توجه داشته باشید که این تنها نمره MultiCœur از معیار است و این که نمره مونوکور از Snapdragon 8 Gen 3 همیشه می تواند پایین تر از آن باشد که در تلفن های هوشمند اپل ثبت شده است.

سرانجام گفته می شود که سامسونگ ممکن است از Snapdragon 8 Gen 3 در تمام Galaxy S24 S24 خود استفاده نکند. در سال 2023 ، این برند با تجهیز تجهیزات Galaxy S23 ، S23+ و S23 Ultra از Snapdragon 8 Gen 2 کاملاً به Qualcomm اعتماد کرده است.

اما سامسونگ می تواند دوباره به زور برگردد و مناطق خاصی مانند اروپا را با پردازنده های Exynos خود تجهیز کند ، بنابراین کک های اسنپدراگون را برای سایر قاره ها رزرو می کند. لازم است صبر کنیم تا ابتدای سال 2024 روشن شود ، دوره ای که تولید کننده کره ای باید تلفن های هوشمند جدید خود را ارائه دهد.

Galaxy S24 Ultra: سامسونگ می خواهد لنز Periscope را با یک مؤلفه کم کارآمد جایگزین کند

وقتی بیرون آمد ، قسمت عالی عکس آن ما را به اعطای عنوان رئیس جدید تلفن های هوشمند اندرویدی در Galaxy S23 Ultra سوق داده بود. یک تصمیم غیرمعمول سامسونگ می تواند او را از دست بدهد.

Galaxy S24 Ultra Concept

Adage می گوید ما یک تیم برنده را تغییر نمی دهیم. با این حال ، این همان کاری است که سامسونگ با آینده Galaxy S24 Ultra انجام می دهد. به گفته Ice Leaker Ice Universe ، برای پرچمدار آینده خود ، غول کره ای کارت ها را رد می کند و انتخاب می کند, به جای لنزهای پریسکوپی 10 MP با بزرگنمایی نوری 10 برابر و لنزهای تله فوتو 10 مگاپیکسلی با بزرگ شدن 3 برابر ، برای یک راه حل با a لنزهای تله فوتو 10 مگاپیکسلی که یک بزرگنمایی نوری 3 برابر ارائه می دهند و یک سنسور 50 مگاپیکسلی با بزرگنمایی 5 برابر.

همانطور که ICE Universe اشاره می کند ، “مشخصات مادی [از Galaxy S24 Ultra] پایین تر از نمونه های Xiaomi 13 Ultra است که 50 MP 1/2 ، 52 ″ 0.7μm برای 3x و 5x” است “. کاربر اینترنت به اطمینان از صحت اطلاعات نگاه می کند ، زیرا او می افزاید: “شما می توانید اگر ناامید شوید ، آیفون 15 را اکنون سفارش دهید »».

سامسونگ لنز S24 Ultra Periscope را با لنز تله فوتو جایگزین می کند

اگر سامسونگ به تقویم معمول خود احترام بگذارد ، می توانیم انتظار داشته باشیم که گلکسی S24 در فوریه 2024 رونمایی شود. همه مدل ها باید از صفحه نمایش های بهتری برخوردار باشند ، بلکه حتی اهداف عکاسی کارآمدتری نیز دارند. ما همچنین می شنویم که Ultra Galaxy S24 خواهد بود تنها مدل مجهز به پردازنده Snapdragon 8 Gen 3 در سطح بین المللی فروخته می شود ، در حالی که بقیه محدوده توسط یک Exynos 2400 ، Redemption SoC برای سامسونگ ، که کک های Exynos 2200 ناامید شده بود ، تأمین می شود.

توجه داشته باشید که با وجود تمام خصوصیات آن, سامسونگ Galaxy S24 S24 از نظر فوتوفون ها متر غرفه نیست. اندازه گیری های انجام شده توسط Dxomark آن را در مقام چهاردهم در رتبه بندی بهترین دوربین ها قرار می دهد. بدین ترتیب در همان رتبه Google Pixel 7 قرار می گیرد و Xiaomi 13. با 140 امتیاز ، با این حال دور از قله ، که اکنون Huawei P60 Pro با 156 امتیاز است.

  • اشتراک اشتراک ->
  • توییتر
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به یک دوست