چهار سال پس از انتشار آنها ، سامسونگ Galaxy S7 دیگر به روز نمی شود ، Galaxy S7 هنوز در مسابقه است? | پیت بعدی

آیا کهکشان S7 هنوز در مسابقه است

از نظر استقامت ، Galaxy S7 هنوز دانش آموز خوبی است. این تلفن هوشمند باتری 3000 میلی آمپر ساعت (در مورد Galaxy S8 یا S9) را ارائه می دهد اما برخلاف نسل های قبلی ، این تلفن هوشمند پردازنده انرژی کمتری و صفحه نمایش کوچکتر دارد. در نتیجه ، S7 می تواند یک روز و نیم (یا بیشتر) بدون مشکل زیاد دوام بیاورد. با چنین استقلال ، شکایت دشوار است. به خصوص از آنجا که ترمینال نیز با شارژ سریع سازگار است. سرانجام ، جایی که می توانید سن آن را یادداشت کنید ، در سطح اتصال آن قرار دارد. Galaxy S7 در واقع دارای یک سوکت میکرو USB است و از نوع C نیست.

چهار سال پس از انتشار آنها ، دیگر Galaxy S7 سامسونگ به روز نمی شود

یک صفحه برای Galaxy S7 و Cousins ​​S7+ و S7 Edge می چرخد. چهار سال پس از راه اندازی آنها ، این برند امروز این مدل ها را از لیست خارج کرده است تلفن های هوشمند سامسونگ که در آینده به روزرسانی ها را دریافت می کند.

وب سایت سامسونگ اختصاص داده شده به به روزرسانی های ایمنی اندرویدی به روز شده است ، و دیگر لیست Galaxy S7 ، S7+، S7 Edge را لیست نمی کند. فقط Galaxy S7 فعال برای به روزرسانی های امنیتی احتمالی پشتیبانی می شود.

سامسونگ قول می دهد چهار سال پشتیبانی نرم افزار در تلفن های هوشمند خود

اگر این خبر در غم و اندوه صاحبان تلفن هوشمند مذکور ناکام نباشد ، سامسونگ وعده خود را نگه داشته و سهم خود را با این قرارداد پر می کند. تولید کننده کره جنوبی در واقع چهار سال پشتیبانی نرم افزار را در تلفن های هوشمند خود تضمین می کند. چهار سال که در مورد Galaxy S7 اکنون منقضی شده است.

اما باید گفت که Galaxy S7 قبلاً نسخه های جدیدی از Android را از سال 2018 دریافت نکرده است. در واقع ، فقط Google و OnePlus تلفن های هوشمند خود را به مدت سه سال به نسخه های اصلی جدید Android به روز می کنند. سامسونگ به دو سال محدود است. به روزرسانی های منظم کمتری وجود دارد که برای پر کردن خطاهای امنیتی احتمالی یا اختلالات مختلف در نظر گرفته شده است.

اما همه چیز برای کاربران Galaxy S7 از بین نمی رود. اگر سامسونگ دیگر در آینده برای به روز نگه داشتن آنها ناسازگار نباشد ، جامعه اندرویدی برای او انجام خواهد داد. انجمن های XDA با ROM جایگزین و به ویژه نسخه های Lineageos بسته بندی شده اند که می توانند به شما امکان دهند Galaxy S7 خود را در آخرین نسخه Android عبور دهید.

تاریخ انتشار سامسونگ گلکسی S7

شما در حال حاضر از مرورگر استفاده می کنید منسوخ. لطفاً برای بهبود تجربه خود مرورگر خود را به روز کنید.

Androidpit Samsung Galaxy S7 5

منتشر شده از آوریل 2016 ، Galaxy S7 می تواند وزن سالها را نشان دهد … حداقل روی کاغذ ، زیرا واقعیت در نهایت سایر موارد است ! این تلفن هوشمند در واقع خوب شده و بسیار محبوب است (این تلفن هوشمند است که بیشتر توسط خوانندگان ما استفاده می شود) که حتی ممکن است در چند نفر بعدی مردم را خوشحال کند. پس چرا چنین موفقیتی ? و چرا این تلفن هنوز هم می تواند یک سرمایه گذاری خوب امروز باشد ?

یک طرح و یک صفحه نمایش هنوز به روز است

اگر Borderless به طور قطع در سال 2018 در تلفن های هوشمند ظاهر شده باشد ، از جمله برای مدل های میانی ، Galaxy S7 حتی بیش از دو سال پس از انتشار آن ، ظاهری کاملاً شرافتمندانه و به بالا را حفظ می کند. طراحی آن به همان اندازه در دید و لمس کردن دلپذیر است ، من به خصوص از استفاده آسان و قالب تلفن هوشمند کاملاً جمع و جور قدردانی می کنم. یکی دیگر از جنبه های قابل توجه ، هیچ گونه پیشگیری در پشت گوشی به دلیل لنز دوربین وجود ندارد. در این مدل ، ما همچنین یک دکمه اختصاص داده شده به دستیار مجازی Bixby را پیدا نمی کنیم و بسیار بهتر است که ابزار آن جای سوال داشته باشد. به طور خلاصه ، سامسونگ به یک سکته مغزی خوب رسیده بود که امروزه هنوز هم ادامه دارد.

با گلکسی S7 ، سامسونگ سکته مغزی خوبی داشت

صفحه نمایش 5.1 اینچی Super AMOLED آن ، با تعریف WQHD (2560 x 1440 پیکسل) هنوز هم در سطح است و همیشه از بسیاری از مدل ها پیشی می گیرد ، از جمله آنهایی که اخیراً به بازار عرضه شده اند. حتی افرادی که می خواهند از دستگاه خود برای واقعیت مجازی استفاده کنند می توانند این کار را انجام دهند ، چگالی پیکسل 570 پیکسل در هر اینچ اثبات کافی به اندازه کافی است.

AndroidPit It Samsung Galaxy S7 دارای 3553 است

استقلال خوب و نرم افزار سیال

از نظر استقامت ، Galaxy S7 هنوز دانش آموز خوبی است. این تلفن هوشمند باتری 3000 میلی آمپر ساعت (در مورد Galaxy S8 یا S9) را ارائه می دهد اما برخلاف نسل های قبلی ، این تلفن هوشمند پردازنده انرژی کمتری و صفحه نمایش کوچکتر دارد. در نتیجه ، S7 می تواند یک روز و نیم (یا بیشتر) بدون مشکل زیاد دوام بیاورد. با چنین استقلال ، شکایت دشوار است. به خصوص از آنجا که ترمینال نیز با شارژ سریع سازگار است. سرانجام ، جایی که می توانید سن آن را یادداشت کنید ، در سطح اتصال آن قرار دارد. Galaxy S7 در واقع دارای یک سوکت میکرو USB است و از نوع C نیست.

از طرف نرم افزار ، Galaxy S7 نیز اخیراً از Android Oreo بهره مند شد. بنابراین در حال حاضر همان نسخه اندروید است که جانشینان آن از آن استفاده می کنند. سامسونگ مشهورترین تولید کننده برای استقرار سریع به روزرسانی های Android نیست ، درست است ، اما حداقل با استقرار این به روزرسانی به قول خود احترام گذاشته است. از طرف دیگر ، لطفاً هر به روزرسانی را در پای Android فراموش کنید. بسیار بعید است که تولید کننده کره جنوبی آن را در پرچمدار قدیمی خود ارائه دهد.

برخی از کارکردهای جالب و قیمت مناسب

در غیاب یک اسکنر عنبیه ، Galaxy S7 دارای خواننده اثر انگشت است. این ، برخلاف نسل های زیر ، در جلو است و مؤثر است. این تلفن هوشمند همچنین دارای یک متر فرکانس قلبی است که به شما امکان می دهد نبض خود را بگیرید ، که گاهی اوقات می تواند برای ورزشکاران مفید باشد.

یک مزیت دیگر ، قیمت آن ! Galaxy S7 در آغاز خود برای 699 یورو به بازار عرضه شده است ، اکنون حدود 300 یورو در دسترس است. با این حال ، به فروشندگانی که آن را با قیمت های شکسته ارائه می دهند توجه کنید زیرا این تلفن هوشمند اغلب هدف جعل است.

سامسونگ گلکسی S7 – خصوصیات فنی

نتیجه گیری: هنوز در مسابقه

اگر می خواهید برای کریسمس یک تلفن هوشمند سامسونگ بالا ارائه دهید اما نمی توانید (یا نمی خواهید) مبلغ زیادی را سرمایه گذاری کنید ، می توانید Galaxy S7 را انتخاب کنید زیرا قادر به رقابت با بسیاری از تلفن های هوشمند است. عملکرد آن هنوز به آن بستگی دارد و کیفیت عکس حتی در سال 2018 نیز صحیح است. با این حال ، قبل از ترک خوردن ، همه را بدانید که بسیاری از گزینه های دیگر برای رقابت با نرخ مشابه در دسترس هستند. بگذارید به طور خاص به بازی افتخاری یا شیائومی Pocophone F1 استناد کنیم.

آیا فکر می کنید Galaxy S7 هنوز هم ارزش آن را دارد ? همه چیز را در نظرات به ما بگویید.