تست – سامسونگ Galaxy S9: عکس کافی نیست – CNET FRANCE ، SAMSUNG GALAXY S9 TEST: آیا واقعاً بهتر از سلف خود است?

سامسونگ Galaxy S9 Test: آیا واقعاً از سلف خود بهتر است 

هیچ چیز نمی تواند در برابر او مقاومت کند ، معیارها آن را خیلی خوب نشان می دهند. ما از سامسونگ کمتر انتظار داشتیم ، به حدی که می توانیم تعجب کنیم که با این همه قدرت چه کاری انجام خواهیم داد. ما پاسخ خواهیم داد که این بیش از حد کافی نیست ، این باعث می شود تلفن هوشمند کمی “اثبات آینده” باشد.

تست – سامسونگ گلکسی S9: عکس کافی نیست

تست - سامسونگ گلکسی S9: عکس کافی نیست

او تلفن های خاصی است که ما با کمی هیجان بیشتر از دیگران انتظار داریم. بعد از گذشت چندین سال برای آزمایش تلفن های هوشمند از همه محدوده و کیفیت ، همیشه کمی تب و تاب است که ما به آیفون جدید و Galaxy S جدید نزدیک می شویم. امسال اوضاع را تغییر نخواهد داد. پس از انجام پیش نمایش در ماه فوریه و سپس یک تماس جدید در MWC ، با یک لمس اضطراب یکسان است که این خطوط به ما می رسند.

بنابراین S9 جانشین S8 می شود ، که طول عمر آن از زمانی که در تاریخ 21 آوریل 2017 یا 11 ماه به بازار عرضه شد ، کمی کوتاه تر از حد معمول بوده است. به اندازه کافی کوتاه است که یک پرچمدار جدید به دنیا بیاید ، حتی اگر حاملگی بیشتر به طول انجامد. ما به آن شک نداریم.

از آنجا که اگر از لحاظ بصری این دو محصول بسیار مشابه باشند ، سامسونگ هنوز یک انقلاب کوچک را در سمت عکس انجام می دهد: برای اولین بار در یک تلفن هوشمند (اگر ما محصولات عجیب و غریب خاصی را کنار بگذاریم) ما به لطف یک فیزیکی دیافراگم متغیر داریم. دلاوری که نباید از آن غافل شود و توسعه آن نباید آسان باشد.

بنابراین ، کمی شبیه یک آیفون “S” ، Galaxy S9 به عنوان یک مدل “انتقال” ظاهر می شود و نوآوری های فنی بسیار بیشتری را نسبت به زیبایی شناسی ارائه می دهد. هنوز هم لازم است که به خوبی اجرا شود. این همان چیزی است که ما در این آزمون خواهیم دید.

تلفن هوشمند Callipyge

هیچ چیز بیشتر شبیه یک نیست Galaxy S8 که یک کهکشان S9. از جلو ، تشخیص این دو به راحتی غیرممکن است. سامسونگ ممکن است بگوید که مرزها تصفیه شده ، مشاهده تفاوت دشوار است. با قرار دادن محصولات در کنار هم ، کاهش بسیار کمی وجود دارد ، اما ناچیز باقی می ماند.

تداوم خوب است ، با این حال: Galaxy S9 زیبا است ، مانند سلف خود. این مرزهای جانبی خمیده مطمئناً بی فایده است ، اما همیشه تأثیر خود را دارند و به کهکشان (و یادداشت) اخیر عنصر تمایز نسبت به بقیه می دهند. از همه واقعیت این است که تقلید دشوار است ، برخلاف “شکاف”آیفون X که در ماه های آینده به همان اندازه محبوب خواهد شد زیرا صفحه نمایش 18: 9 دومی بوده است.

در عقب ، تیم های طراحی سخت کار نکردند زیرا تنها تفاوت قابل توجه در محل اثر انگشت یافت می شود. او در زیر APN تبعید می شود و دیگر در کنار نیست ، مانند آنچه می توانیم در آن ببینیم کهکشان A8. مزیت اصلی این است که در واقعیت قابل دسترسی تر یا به سادگی قابل استفاده باشد.

به طور خلاصه ، جسمی کهکشان S9 نوآورانه نیست ، اما دور از ناسپاس نیست. این ضروری است و برخلاف سیب که تقریباً منحنی ها را آویزان می کند ” آیفون 6 از سال 2014 ، کسانی که سامسونگ به مدت 11 ماه در آنجا نبوده اند ، خیلی زود است که واقعاً خسته شود.

AMOLED EXEED

سامسونگ صفحه نمایش های AMOLED را از اولین کهکشان ها ارائه می دهد ، بنابراین این شرکت وقت داشت تا به طور کامل به این فناوری تسلط یابد ، ما اثبات جدیدی در مورد آن داریم. در مورد چندین سال ، دال S9 کاملاً تنظیم شده است و ما از تضادهای نامحدود در فناوری استفاده می کنیم. از طرف دیگر ، استفاده از حالت “اساسی” برای داشتن عادلانه ترین رنگ ها توصیه می شود. سازگار بدون شک به طور پیش فرض کمی سرد است ، اما این شایستگی تنظیم را با توجه به محیط دارد.

بدون تغییر برای تعریف ، ما هنوز در مقابل یک دال هستیم که 2960 x 1440 (با نسبت 18.5: 9) را نشان می دهد ، بنابراین در بهترین حالت ، این وضوح 567 ppi هیچ چیزی را در مقایسه با FHD+ (2220 10 1080) به ارمغان نمی آورد. بنابراین این تعریف است که ما توصیه می کنیم SOC را تسکین داده و از این طریق باتری را ذخیره کنید. شما به آن احتیاج خواهید داشت ، ما آن را در زیر خواهیم دید.

این یک واقعیت است که اکنون شناخته شده است ، اگر از فضای نمایش بیشتر بهره مند شویم ، فرمت 18.5: 9 برای بیشتر محتوای ویدیویی و بازی ها مناسب نیست. تا زمانی که سیستم عامل ها و ناشران با این نسبت سازگار شوند که در زمان ضبط به یک حالت شبه طغیان تبدیل شده است ، لازم است که تحت میله های سیاه قرار بگیرید یا بخشی از صفحه را قطع کنید. شما به دلیل انتخاب شرمساری خراب شده اید.

این قدرت است

برای پیشبرد S9 خود ، سامسونگ به یکی از SOC خانگی خود اعتماد می کند: The Exynos 9810. این تراشه با 8 هسته حکاکی شده در 10 نانومتر است و برای چهار هسته سریع با سرعت 2.7 گیگاهرتز در ساعت 2.7 گیگاهرتز قرار گرفته است. در این مورد توسط 4 گیگابایت رم پشتیبانی می شود که به چند وظیفه ای کمک می کند. با تشکر از تقویت GPU MALI 960 ، این سه گانه فضیلت را ظریف ترین پارتیشن ها بازی می کند.

هیچ چیز نمی تواند در برابر او مقاومت کند ، معیارها آن را خیلی خوب نشان می دهند. ما از سامسونگ کمتر انتظار داشتیم ، به حدی که می توانیم تعجب کنیم که با این همه قدرت چه کاری انجام خواهیم داد. ما پاسخ خواهیم داد که این بیش از حد کافی نیست ، این باعث می شود تلفن هوشمند کمی “اثبات آینده” باشد.

به طور پیش فرض ، S9 با 64 گیگابایت ذخیره سازی ، برای افراد عادی کافی است. اگر کافی نباشد ، می توانید 256 گیگابایت را انتخاب کنید و حتی یک کارت اضافه کنید. امسال – و برای اولین بار در Galaxy S اروپایی – این تلفن هوشمند قادر خواهد بود به جای کارت SD ، سیم کارت دوم را در خود جای دهد. این برای مسافران و دو خط تلفن همراه مفید خواهد بود.

یک بار دیگر ، سامسونگ تلفن هوشمند IP68 خود را تأیید می کند ، که به او امکان می دهد 30 دقیقه زیر آب را در یک متر عمق بگذارد بدون اینکه آسیب ببیند. همیشه قابل توجه تر است که از تصادفات خاص جلوگیری می کند و به طور روزانه عملی است ، به خصوص با رویکردهای تابستان.

استقلال ناامید کننده

این سریال برای چند سال با استقلال خود می درخشد ، اما متأسفانه سامسونگ در تلاش است تا همین کار را در S و Note انجام دهد. باید گفت که این برند باتری 3000 میلی آمپر ساعت را انتخاب کرده است ، به اندازه A8 … با عملکرد قابل توجهی پایین تر. بنابراین ما S9 داریم که حداقل لخت را تضمین می کند.

ما می توانیم یک روز کاری را با یک استفاده نسبتاً به راحتی مشترک نگه داریم. اما اگر در طول روز کمی به طور منظم از تلفن خود استفاده می کنید و خطر بازی در حمل و نقل را دارید ، می توانید در ابتدای عصر در منطقه قرمز به پایان برسید. این صریحاً شرم آور در یک تلفن بالا است.

خوشبختانه ، روشهای ساده ای برای کاهش مصرف S9 وجود دارد: همانطور که در بالا گفتیم ، تعریف صفحه نمایش را به FHD+ کاهش دهید ، و مهمتر ارائه می دهد.

این دو سقوط با استفاده “طولانی مدت” از صفحه مطابقت دارد

در اینجا ما اولین مشکل این S9 را داریم ، واقعاً حداقل لخت است. جای تاسف است. شما باید ببینید که آیا Galaxy S9+ با باتری 3500 میلی آمپر ساعت آن بهتر است (اسپویلر: کمی). ما خودمان را با حضور شارژ سریع تسلی خواهیم داد: فقط کمتر از 2 ساعت برای شارژ کامل. شارژ بی سیم نیز وجود دارد و عملی است که به عنوان مثال در طول روز لبخند به انباشتگی ها می دهد.

برای تعداد انگشت شماری از دیاف “

ما به غذای اصلی این S9 می آییم: عکس. همانطور که در مقدمه گفتیم ، S9 اولین تلفن هوشمند مدرن است که دیافراگم را ارائه می دهد. مدرن ، زیرا نوکیا قبلاً آن را در N8 در سال 2007 انجام داده بود. بنابراین سامسونگ برای سنسور 12 MPX خود دو دهانه ارائه می دهد که از S8: F/1 به ارث رسیده است.5 یا f/2.4 ، اجازه ورود کم و بیش نور. این افتتاحیه برای لحظه ای معادل بازار نیست ، LG G6 به “فقط” F/1 می رسد.6 و S8 f/1.7. بنابراین سامسونگ 28 ٪ نور اضافی را در مقایسه با مدل قبلی اعلام می کند ، یا Note 8 که دارای همان سنسور اصلی است.

این افزایش نور به سامسونگ اجازه می دهد حساسیت (کمی) را کاهش دهد و بنابراین دانه را در نور کم کاهش می دهد. توجه داشته باشید که در حالت اتوماتیک انتقال از یک دهانه دیگر در 100 لوکس انجام می شود ، که تقریباً با یک اتاق نسبتاً روشن مانند یک اتاق مطابقت دارد. سامسونگ حداقل در بخشی از شرط خود موفق می شود. S9 با بررسی پرونده های EXIF ​​از عکسهای مختلف مقایسه ای با نوت 8 ، ISO را به خوبی کاهش می دهد یا با توجه به شرایط ، زمان قرار گرفتن در معرض را کاهش می دهد.

از لحاظ بصری ، عکس های S9 به طور کلی بهتر از موارد است توجه 8. ما عمدتاً از کاهش حساس در سر و صدای الکترونیکی و رنگهای واضح تر قدردانی خواهیم کرد ، هنوز هم می توانیم جزئیات کمی بیشتر داشته باشیم. هموار سازی ، اگرچه کمتر پرخاشگر است ، اما همچنین می تواند برخی از خطاها مانند ما قبلاً آن را در اولین مقایسه خود دیده بودیم. خوشبختانه ، این تقریب ها بیشتر اوقات غافل می شوند. در نور روز ، ما از افتتاح شده برای کاهش کمی بیشتر روی تصاویر استفاده می کنیم ، اما این مسئله به ما هم نرسید. این تلفن هوشمند در نهایت بخش خوبی از وعده های خود را در اختیار دارد ، اما نقاط بهبود وجود دارد. با این وجود اختراع سامسونگ امیدوار کننده است و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا ببینیم که این شرکت چگونه آن را در مدل های بعدی تکامل می بخشد.

سر و صدا در S9 کاملاً پایین است. محصول 100 ٪ ؛ تصاویر کامل: Galaxy S9 ؛ گلکسی نوت 8

سامسونگ همچنین حالت را با 960 فریم در ثانیه کاهش می دهد. اگر از شاهکار فنی قدردانی کنیم ، ما هنوز از علاقه واقعی چنین عملکردی قانع نیستیم. دومی همیشه پس از اثر کشف به عنوان یک اسباب بازی به سرعت فراموش شده ظاهر می شود. این واقعیت تر از این بود که با وجود ماشه اتوماتیک بیکار وقتی یک جسم در این زمینه می رود ، تنظیم همیشه دشوار است. این یکی فقط می تواند فقط 0.2 مرحله پشت سر هم باشد ، گاهی اوقات کمی کوتاه. بیکار نیاز دارد ، برای عملکرد صحیح نیز به نور زیادی نیاز دارد. 960 تصویر در ثانیه حاکی از آن است که هر تصویر در 1/960 از ثانیه ضبط می شود ، که زمان زیادی را برای چاپ سنسور باقی نمی گذارد.

سامسونگ همچنین روی صدای گوشی های هوشمند کار کرد و آن را “تیونر” توسط AKG ساخت و برچسب زدن Dolby Atmos. ما باید دستگاه را مدیریت صدا خوب تشخیص دهیم: این جزئیات بیشتر از حد معمول است و حجم ارائه شده کاملاً چشمگیر است. از طرف دیگر ، مکانی سازی آشکارترین نیست. واقعیت این است که صدای تولید شده توسط بلندگوهای S9 احتمالاً شنیدنی ترین بازار در حال حاضر است.

افزایش ایموجی ها

در قسمت نرم افزاری ، سامسونگ نتوانست کمک کند اما در واقعیت افزوده ای که اپل ابتکار عمل داشت ، به مد ایموجی ها تسلیم شود. با این حال ، سامسونگ ترجیح می دهد به جای اینکه در کفش یک پاندا بکشید ، آواتار خود را در سه بعد بازآفرینی کنید. عدم مفید بودن ، ما می دانیم که مدتی ما را سرگرم می کند. از طرف دیگر ، آنها نسبت به اپل متحرک کمتری دارند ، به ویژه در سنسورهای کمتر کارآمد.

در مورد یک سنسور ، سامسونگ تصمیم گرفته است که برخلاف اپل ، یک سیستم تشخیص چهره سه بعدی ارائه ندهد. برای جبران ، کره ای راه حلی را ارائه می دهد که به رسمیت شناختن عنبیه و صورت از آن استفاده می کند. دستگاه بسته به محیط ، گزینه ای را که مؤثرترین آن است انتخاب می کند. خیلی سریع است و ما فقط در یک هفته آزمایش با چند خطا روبرو شدیم ، یک نکته خوب.

تغییر زیادی در استخوان به طور دقیق وجود ندارد: S9 امسال با اندروید 8 تحویل داده می شود.0 “Oreo” در پشت پوشش معمول. قسمت بدون تغییر است یا تقریباً. ما فقط یک مدیریت کامل از رابط در حالت چشم انداز داریم ، یعنی می گویند دکمه های ناوبری همیشه بدون توجه به جهت گیری دستگاه در انتهای صفحه قرار می گیرند. همه تفاوت های دیگر از Oreo ناشی می شود که بهترین مدیریت قابل تحسین آنها از اعلان ها است.

بیکسبی و لمس اختصاصی او هنوز هم حضور دارند ، اما دستیار هنوز فرانسه صحبت نمی کند و سایر کمک های وی کاملاً قابل پخش است. بیکسبی یک بار دیگر به این لمس اختصاصی می رسد که باعث پرتاب غیر ارادی دستیار می شود. در طولانی مدت پوشیده است. خوشبختانه ، ما می توانیم امسال آن را غیرفعال کنیم … اما شما باید قبل از اینکه بتوانید این کار را انجام دهید ، Bixby را پیکربندی کنید.

نتیجه

بنابراین در مورد این گلکسی S9 چه می کنید ? بدون سؤال ، ترمینال تمام جعبه های یک تلفن هوشمند بالا از لحظه ، از عملکرد تا طراحی از طریق صفحه یا عکس را نشان می دهد. آیا واقعاً یک جهش بزرگ در مقایسه با سلف خود است؟ ? هیچ. تحولات آشکارا مورد استقبال قرار می گیرد و قسمت عکس در حال بهبود است ، اما انقلابی نیست و ما پشیمان می شویم که تلفن هوشمند در این روند از دست می دهد. کاملاً واضح ، این یک محصول انتقالی برای سامسونگ است و در مورد همه محصولات انتقال ، خرید آنها فقط به ندرت از یک سال به سال دیگر توجیه می شود.

نتیجه گیری واضح تر هنگامی که قیمت را به صورت آنلاین برگردانید: Galaxy S8 که امروز به طور مرتب حدود 520 یورو ارائه می شود ، دشوار است که ببینید چگونه می توان 339 یورو بیشتر برای S9 توجیه کرد. در سامسونگ مانند اپل ، بهترین گزینه انتخاب نسل قبلی است. مشاهده ای که نباید از خصوصیات ذاتی S9 سوال کند. این یک محصول عالی است … که ما به هر حال با کسانی که به دنبال قیمت نیستند توصیه خواهیم کرد و آخرین محصول شیک را می خواهند.

آزمون کامل را بخوانید

  • یادداشت نوشتن

سامسونگ Galaxy S9 Test: آیا واقعاً از سلف خود بهتر است ?

سامسونگ گلکسی S9 در (تقریباً) در همه مناطق طراحی شده است. اما آیا نوآوری های آن به اندازه کافی قابل توجه است تا تفاوت قیمت را با سلف خود توجیه کند ?

نظر 01Net.کم

سامسونگ گلکسی S9

  • + قدرتمندترین تلفن هوشمند اندرویدی
  • + بهترین تلفن هوشمند عکس
  • + کیفیت عالی نمایش
  • + طرحی همیشه جذاب است
  • + یک جک
  • – بدون ماژول دوربین دوتایی
  • – استقلال کمتر از Galaxy S8
  • – دکمه غیر ضروری Bixby

یادداشت نوشتن

یادداشت منتشر شده در تاریخ 03/16/2018

برگه فنی

سامسونگ گلکسی S9

سیستم Android 8
پردازنده سامسونگ Exynos 9810
اندازه (مورب) 5.8
وضوح صفحه 568 PPI

پرونده کامل را ببینید

کلمه “Reinvented” را روی یک پوستر تبلیغاتی بنویسید تا برجسته سامسونگ Galaxy S9 کمترین حرف را بزند ، زیرا به نظر می رسد از سلف خود الهام گرفته است. این اصطلاح بلندپروازانه بیش از همه ماژول دوربین جدید ، با افتتاح متغیر. اولین بار در بازار تلفن های هوشمند. برای بقیه ، Galaxy S9 آنچه را که Galaxy S8 را به دست آورده بود ، یعنی یک صفحه نمایش 5.8 اینچی Super AMOLED در قالب 18.5: 9 و پایان شیشه ای می گیرد. از پردازنده Exynos 9810 استفاده می کند ، با سرعت 2.7 گیگاهرتز ، 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت ذخیره سازی – قابل گسترش در microSD. سامسونگ گلکسی S9 با 859 یورو راه اندازی می شود.

محافظه کاری خوش آمدید

تمایز سامسونگ گلکسی S9 از Galaxy S8 مانند انجام بازی هفت تفاوت است. به جز تعداد کمتری وجود دارد. با کنار گذاشتن انحرافات جزئی در ابعاد – S9 به سختی ضخیم تر از S8 است ، تنها تکامل مربوط به محل سنسور اثر انگشت است ، که در زیر ماژول دوربین تبعید می شود. این مکان جدید به شما امکان می دهد با آسانتر از Galaxy S8 به آن دسترسی پیدا کنید ، اگرچه انگشت می تواند گاهی اوقات پنجره دوربین را لمس کند.

Samsung Galaxy S9

همه چیز دیگر کاملاً با آنچه سامسونگ سال گذشته به ما پیشنهاد داده بود ، یعنی عالی ، اما لغزنده است. نمای و قسمت عقب خمیده است و یکی از راحت ترین چنگال را در بازار ارائه می دهد. دکمه پاور همیشه در لبه سمت راست قرار می گیرد ، دکمه های تنظیم صدا در لبه سمت چپ قرار می گیرند. چند میلی متر پایین تر ، یک دکمه Bixby همیشه بی فایده است: در این زمان ، دستیار صوتی سامسونگ هنوز به زبان فرانسوی در دسترس نیست.

Samsung Galaxy S9

بگذارید از محافظه کاری کره جنوبی پشیمان شویم ? مطمئناً نه ، تا آنجا که ما همیشه عاشق طراحی آخرین کهکشان آن هستیم به همان اندازه. کمتر از یک سال پیش ، این شرکت نوآورانه ترین فاکتور فرم را به مدت ده سال محبوب کرده است. این ناعادلانه است که او را به خاطر استراحت در این دستاورد سرزنش کنید. به خصوص هنگامی که ایده خوبی برای ادغام جک هدفون در کنار پورت USB Type-C است. به لطف صفحه نمایش که تقریباً 85 ٪ از نمای را اشغال می کند ، Galaxy S9 یکی از منابع از نظر ظرافت است.

Samsung Galaxy S9

یک صفحه نمایش عالی

روی کاغذ ، صفحه نمایش Galaxy S9 سامسونگ همه چیز را دارد که جزو بهترین کاشی های موجود در بازار باشد. او ناامید نیست ، کاملاً برعکس. طبق معمول ، سامسونگ دارای یک صفحه نمایش فوق العاده AMOLED است ، در اینجا با یک مورب 5.8 اینچی و تعریف کامل HD+ (2220 10 1080 پیکسل ، 426 PPP). در پارامترها می توان تعریف را در 2960 x 1440 پیکسل افزایش داد ، وضوح 568 ppp. عملیاتی که ما کاملاً بی فایده می دانیم ، از آنجا که عملکرد و استقلال تلفن هوشمند را کاهش می دهد ، بدون اینکه تفاوت واقعی در چشم غیر مسلح ایجاد کند.

Samsung Galaxy S9

در گذشته ، صفحه های Super AMOLED گاهی اوقات با وفاداری از رنگهای کامل گناه می کردند. این زمان تمام شد. اپل با داشتن آیفون X خود نشان داده است که با یک صفحه OLED امکان دستیابی به تعالی در این زمینه وجود دارد. سامسونگ با یک دال بسیار خوب کالیبره شده تلافی می کند … پس از یک گذرگاه کوچک در کنار تنظیمات. به طور پیش فرض ، رنگ ها بسیار روشن هستند ، با رنگ سفید که به سمت آبی می رود. حالت صفحه نمایش “اساسی” به شما امکان می دهد رنگهای گرمتر و عادلانه تری پیدا کنید. Delta E سپس به 2.09 می رسد ، در برابر 2.93 برای آیفون X. یک شاهکار عالی.

با تشکر از فناوری Super AMOLED ، صفحه نمایش Galaxy S9 از میزان کنتراست نامحدود بهره می برد و خواندن در داخل خانه و خارج از خانه بسیار راحت است. با روشنایی 514 CD/m² ، که پایین تر از Galaxy S8 (548 CD/m²) و آیفون X (585 CD/m²) است ، به خوبی کمک می شود. تا به امروز ، سامسونگ Galaxy S9 و iPhone X احتمالاً بهترین صفحه های موجود در بازار را به اشتراک می گذارند.

نوآوری های نرم افزاری

در وب سایت سامسونگ ، انتظار ندارید چیزهای زیادی راجع به ویژگی های جدید کشف کنید: پوشش Samsung Explacy – بر اساس Android Oreo – حاوی کمی نیست. جدا از چند پیشرفت بصری ، سامسونگ برای ایستادن به دو عنصر متکی است: AR Emoji و Bixby. اولی قبلاً حق مقاله خود را داشته است. دیدگاه ما برای خلاصه کردن ساده است: این یک نسخه ناموفق از Apple Animojis است.

رابط نرم افزاری سامسونگ گلکسی S9

به منظور تمایز خود از آمریکایی ، سامسونگ به کاربر ارائه می دهد تا یک آواتار “واقع بینانه” ایجاد کند ، که پس از تجزیه و تحلیل چهره خود کشیده شده است. این ایده می توانست جذاب باشد ، اگر این تجربه منجر به دو برابر مجازی کاملاً استاندارد نشده ، مجازات شده توسط یک انیمیشن بسیار نادرست. همچنین امکان انتخاب آواتارهای کودکانه تر ، Apple Way امکان پذیر است. باز هم ، از دست رفته است. چه کسی می خواهد در شخصیتی که به نظر می رسد در سال 1996 توسط یک هوش مصنوعی ایجاد شده است ، تناسخ کند ?

واقعیتی که واقعاً افزایش یافته است

بیکسبی همچنین برای ارائه ترجمه یا تجزیه و تحلیل تصویر در زمان واقعی تکامل می یابد. اولین عملکرد از طریق چندین برنامه از جمله مترجم مایکروسافت (یکپارچه در Huawei Mate 10 Pro) در دسترس است. تست های تجزیه و تحلیل تصویر ما نشان می دهد که عملکرد هنوز توسعه نیافته است.

رابط نرم افزاری سامسونگ گلکسی S9

در مواجهه با آیفون X ، سامسونگ گلکسی S9 شناسایی کرده است … سامسونگ. در مواجهه با دوربین پاناسونیک ، بین نیکون و بشکه تردید کرد. در مواجهه با مایکروسافت با مهر ماوس ، یک محصول Logitech را دید. همکار ما ژان-سباستین زانچی (طاس و ریش) خوشحال خواهد شد که به عنوان رایان گاسلینگ شناخته می شود. در صورت عدم وجود یک عملکرد Bixby واقعاً مفید ، سامسونگ می توانست به ما اجازه دهد دکمه آن را به سایر برنامه ها اختصاص دهیم. این هنوز اینگونه نیست.

رابط نرم افزاری Samsung Galaxy S9

ما همچنین قدردانی می کردیم که سامسونگ پوشش تصفیه شده تری مانند OnePlus ارائه می دهد. با استفاده از Microsoft Suite ، Google Suite و برنامه های سامسونگ ، کاربر با تعداد قابل توجهی از نسخه های کپی روبرو است که هرگز مورد استفاده قرار نمی گیرد. ما همچنین از یک رابط بیش از حد حساس رنج برده ایم ، که اغلب ما را به سمت جابجایی برنامه ها یا ایجاد اقدامات بدون تمایل سوق داده است.

یک سنسور اثر بالاخره قابل استفاده است

پیشرفت بزرگ ارگونومیک Galaxy S9 حرکت سنسور اثر انگشت ، اکنون در زیر ماژول دوربین است. این مکان بسیار بصری تر از Galaxy S8 است. ما از این روش تشخیص بیومتریک در ترکیب با تشخیص چهره و تشخیص عنبیه استفاده کردیم. با توجه به دومی ، ویژگی ای به نام Scangent Scan به تلفن هوشمند اجازه می دهد تا بسته به شرایط نور ، یکی یا دیگری را انتخاب کند. اما سامسونگ همان سطح امنیت را با شناسه چهره ادعا نمی کند.

Samsung Galaxy S9

پس از چند روز استفاده ، سنسور اثر انگشت بدون توضیح غیرفعال شد. ما مجبور شدیم خاموش کنیم و سپس تلفن هوشمند را روشن کنیم تا دوباره فعال شود. ما با سامسونگ تماس گرفتیم ، که قبلاً توسط سایر کاربران هشدار داده شده بود. سازنده تأیید کرد که این یک مشکل نرم افزاری است. بنابراین می توانیم امیدوار باشیم که طی یک به روزرسانی بعدی برطرف شود.

رابط نرم افزاری سامسونگ گلکسی S9

قدرتمندترین تلفن هوشمند اندرویدی در بازار

در حالی که Snapdragon 845 برای نسخه آمریکایی Samsung Galaxy S9 محفوظ است ، نسخه فرانسوی مجهز به Exynos 9810 است که با سرعت 2.7 گیگاهرتز به آن رسیده است. تراشه با 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت ذخیره سازی در microSD پشتیبانی می شود. پس از یک هفته آزمایش ، چند ساعت بازی ویدیویی و معیارهای زیادی انجام شد ، بدون شک S9 به عنوان قدرتمندترین تلفن هوشمند در جهان اندرویدی معرفی می شود.

در Full HD+ (پیکربندی پیش فرض) ، سطح سیالیت مثال زدنی است. به تلفن های هوشمند که از یک روکش سبک تر بهره می برند ، مانند HTC U11+ و OnePlus 5T می رسد. تجربه کاربر در HD Quad بسیار خوب است ، اما از کندی جزئی رنج می برد ، که می تواند در طول استفاده از تلفن هوشمند اهمیت بیشتری پیدا کند. در مواجهه با تفاوت بینایی ناچیز ، ما فقط می توانیم از تعریف پیش فرض استفاده کنیم.

استقلال به عنوان نیمه دفع

در بازی ، Galaxy S9 پیشرفت واقعی را در مقایسه با Galaxy S8 نشان می دهد. ما چندین ساعت از Riptide GP: Renegade را ارسال کرده ایم ، عنوانی که سطح جزئیات گرافیکی آن را می توان پیکربندی کرد. با بهترین کیفیت تصویر ممکن ، سامسونگ گلکسی S8 نسبت به دستگاههای خاصی مانند OnePlus 5T کارآمدتر بود. Samsung Galaxy S9 تجربه بهتری ارائه می دهد. به لطف نسبت رکورد صفحه نمایش و کیفیت صدا در بهبود واضح ، غوطه وری در کل است. اندازه گیری معیارهای ما – در دسترس در مقاله اختصاص داده شده به موضوع – این برداشت ها را تأیید کنید ، اما S9 را کمی در پشت آیفون X قرار دهید.

مانند Samsung Galaxy S8 ، Galaxy S9 مجهز به باتری 3000 میلی آمپر ساعتی است. افسوس ، این مؤلفه همان سطح استقامت را با مدل منتشر شده در سال 2017 تضمین نمی کند. با توجه به تست های استقلال همه کاره ما ، S9 پس از ساعت 11:18 بامداد به مدت 11:17 صبح برای آیفون X درگذشت. این عملکرد بسیار افتخارآمیز است ، اما از عملکرد Galaxy S8 (12:16) و Huawei Mate 10 Pro (14:22) کمتر خوب است. در طول هفته تست ما ، ما هرگز قبل از پایان روز باتری کوتاه نبوده ایم. دو بار ، با این حال ، ما عصر را با کمتر از 15 ٪ استقلال باقی مانده به پایان رسانده ایم.

دوربین ، اختراع شد. واقعاً ?

با گذشت سالها ، تولید کنندگان تلفن های هوشمند مجبور می شوند به دنبال نوآوری های تیزتر باشند. این بار ، سامسونگ با ارائه دو دهانه مختلف ، دوربین را دوباره زنده می کند (F/1.5 و f/2.4) ، بسته به سطح روشنایی محیط. یک انقلاب ? صادقانه بگویم. یک قدم به جلو ? بله ، اما به خوبی توسط یک دانش دانش در حال حاضر کمک کرده است.

عکس گرفته شده با گلکسی S9 سامسونگ

در نگاه اول ، تشخیص عکس های گرفته شده توسط یک کهکشان S8 از عکسهای کهکشان S9 گاهی دشوار است. اما با نگاهی به آن ، می بینیم که کار سامسونگ میوه دارد. در شرایط نوری خوب ، باز شدن به f/2.4 به شما امکان می دهد تا به سرعت بیشتری نسبت به S8 بازیابی کنید ، در حال حاضر بسیار عالی است. ما به خصوص از ساحل پویا سنسور شگفت زده شدیم.

عکس گرفته شده با گلکسی S9 سامسونگ

باخت ، در تاریکی یا با نور مستقیم ، Galaxy S9 چیزی از دست نمی دهد. در حالی که همه تلفن های هوشمند دیگر مناطق بسیار تاریک را نشان می دهند ، هیچ جزئیاتی قربانی نمی شود. به محض ورود ، رندر خنثی تر و متضاد تر از S8 است. این دامنه پویا عمدتا پرونده های استثنایی را برای کسانی که دوست دارند از عکس های خود لذت ببرند ارائه می دهد. در چراغ های کم ، باز در f/1.5 به شما امکان می دهد جزئیات بیشتری را نسبت به S8 بازیابی کنید ، در حال حاضر یکی از بهترین های این تمرین.

عکس گرفته شده با گلکسی S9 سامسونگ

سامسونگ Galaxy S9 با سرعت توسعه همیشه بالاتر از شکاف و رنگ ها به وفاداری مثال زدنی ، بهترین تلفن هوشمند در عکس بازار است. به عنوان یک امتیاز ، سامسونگ یک عملکرد فوق العاده بیمار (960 تصویر در ثانیه) را ارائه می دهد ، اگرچه یک عالی وجود دارد. محدود به HD ، توالی ها اغلب از کیفیت تصویر ضعیف رنج می برند. برای اطلاعات بیشتر ، موارد کامل تر در مورد کیفیت عکس و عملکرد فوق العاده ارجاع آنلاین است.

آزمون سامسونگ گلکسی S9: آنچه ما بعد از یک ماه استفاده در مورد آن فکر می کنیم

سامسونگ Galaxy S9 و Galaxy S9+ یک ماه پیش وارد کارمندان تحریریه شدند. ما بزرگترین این دو را آزمایش کردیم ، بدون اینکه واقعاً اغوا شویم. برای تعمیق موضوع ، ما به طور روزانه از گلکسی S9 به مدت یک ماه استفاده کردیم. این همان چیزی است که ما فکر می کنیم.

آزمون Galaxy S9

همانطور که هر ساله سامسونگ از MWC استفاده می کرد تا تلفن های هوشمند جدید خود را ارائه دهد. در سال 2018 ، این گلکسی S9 و S9+ است که نیزه های کره ای خواهند بود. بعد از اولین کار به طور زنده از اتاق نشیمن ، ما کهکشان S9 را با جزئیات بیشتری آزمایش کردیم+. برای چند روز ما نوآوری های ناشی از سامسونگ را تجزیه و تحلیل کرده ایم و باید تشخیص دهیم که ناامید شده ایم. در مقایسه با Galaxy S8+ ، S9+ چیز زیادی به همراه نمی آورد. از طرف دیگر قیمت آن هنوز هم بسیار بالا است.

باید گفت ، بسیار نادر است که ما از محصولات سامسونگ ناامید شدیم. بنابراین تصمیم گرفتیم که Galaxy S9 را آزمایش کنیم (کوچکترین این دو) برای یک دوره طولانی تر. به مدت یک ماه (از زمان انتشار آن) بنابراین من روزانه از Galaxy S9 استفاده کردم ، گویی این تلفن هوشمند شخصی من است. من مشخص می کنم که تلفن هوشمند شخصی من نیز تلفن هوشمند حرفه ای من است. بنابراین من OnePlus 5T خود را برای Galaxy S9 تعویض کردم. من از شما دعوت می کنم پس از این چهار هفته در شرکت سامسونگ گلکسی S9 برداشت های من را کشف کنید.

آغاز

به عنوان ویرایشگر -در -CHIEF Phonandroid ، من بسیاری از تلفن های هوشمند را در طول سال آزمایش می کنم. در سال 2017 ، من شخصاً برای OnePlus 5T شکسته ام. ارزش عالی آن برای پول ، رابط های اندرویدی تقریباً خالص آن برای من دارایی های غیرقابل انکار هستند. من در گذشته از کیفیت دوربین خنک شده بودم ، اما با OnePlus 5t این برند جهنمی از جهش به جلو ایجاد کرد. من از این انتخاب ناامید نشدم و هیچ تلفن هوشمند دیگری باعث نشد من از OnePlus 5T به سمت من برگردم.

تست صفحه نمایش Galaxy S9

من گلکسی S9 سامسونگ را در MWC در بارسلونا کشف کردم ، اما در یک محیط حرفه ای رویکرد فنی بیشتری دارم. بنابراین من کنجکاو بودم که ببینم روزانه از آخرین بار سامسونگ چه چیزی استفاده می کند. در حالی که من Galaxy S9+ را آزمایش می کردم ، به طور موازی از Galaxy S9 به طور موازی استفاده می کردم. من کوچکترین مدل این دو را به سادگی برای قالب کاربردی تر انتخاب کردم ، که با یک دست راحت تر استفاده می شود. این یکی از “نقص” های OnePlus 5T است که من روزانه از آن استفاده کردم: این یک قالب بزرگ است که من به آن عادت نکرده ام. بنابراین من برای چاپ های مختلف دو روش متفاوت داشتم. ارزیابی تست Galaxy S9+ من بسیار ساده است: این یک تلفن هوشمند عالی است ، احتمالاً یکی از بهترین های موجود در بازار اما در مقایسه با Galaxy S8+ ، مقرون به صرفه تر نیست.

من باید آن را بگویم, به محض اینکه جعبه Galaxy S9 (صورتی) تحت تأثیر قرار گرفت. قالب کوچک آن احساس نگه داشتن یک گوهر کوچک را می دهد. طراحی به خصوص جذاب است. Galaxy S9 واقعاً زیبا ، زیبا است. سطح اتمام غیرقابل مقایسه است. من از موقعیت یابی خواننده اثر انگشت در S8 ناامید شده بودم. در اینجا بسیار ساده تر است. جابجایی عالی است و به راحتی در جیب می چرخد. سامسونگ واقعاً کار طلافروشی را انجام داده است.

پس از روشن شدن صفحه ، سیلی دوم گرفتم. او باشکوه است. این زیباترین صفحه ای است که تاکنون در یک تلفن هوشمند ادغام شده است, در مورد آن هیچ تردیدی نیست. من طرفدار مرزها نیستم که روی برش ها می ریزند ، اما در نهایت برای استفاده چندان مزاحم نیست. با S9+کمی بیشتر است: وقتی سعی می کنید به گوشه بالایی مقابل برسید ، مرزها را به طور غیر ارادی لمس می کنیم. این مورد در S9 به دلیل قالب کوچک آن نیست.

تست صفحه نمایش Samsung Galaxy S9

پیکربندی بسیار سریع است ، من توانستم داده های خود را به راحتی منتقل کنم. من مرحله پیکربندی یک حساب Bixby ، یک حساب سامسونگ را پشت سر گذاشتم و خودم را با Google Services راضی کردم. پیکربندی خواننده اثر انگشت سریع بود و من انتخاب این روش قفل کردن را با فرآیند جدید به نام Analysis Analysis انتخاب کردم. این در واقع ترکیبی از اسکنر آیریس و شناخت صورت است. این روشی است که من از آن استفاده کردم ، سریع و کارآمد.تمام حساب های من پیکربندی شده است. Galaxy S9 من آماده بود.

برای کار

تلفن هوشمند من بالاتر از همه یک ابزار کار است. من یک روزنامه نگار هستم و پروژه های حرفه ای دیگری را به صورت موازی انجام می دهم ، بنابراین به ابزارهای قدرتمندی احتیاج دارم. فعالیت های من به سفرهای زیادی نیاز دارد ، بنابراین من به یک تلفن هوشمند قدرتمند و ماندگار نیاز دارم. به همین دلیل است که من یک Oneplus 5T را انتخاب کردم که این دو معیار را برآورده کند. عبور به کهکشان S9 بدون حادثه انجام شد. چند جزئیات دارد. از طرف عملکرد ، من بیش از آن راضی بودم. Galaxy S9 بدون شک امروز قدرتمندترین تلفن هوشمند امروز است. من به خصوص از توانایی آن در مدیریت چند وظیفه ای ، حتی با برنامه های بسیار لذیذ شگفت زده شدم. همه چیز مثل یک ساعت تمام وقت می چرخد ​​، هرگز خسته و گرم نمی شود. در این قالب بسیار کوچک ، واقعاً خیره کننده است.

از طرف دیگر ، من از نرم افزار قسمت Galaxy S9 کمتر قدردانی کردم. من قطعاً با تجربه سامسونگ مشکل زیادی دارم. من به طور دائم این برداشت از فویلی را دارم. و حتی بعد از چهار هفته ، من هنوز هم قایقرانی در منوها برای دسترسی به تنظیمات دشوار است. من از رابط تقریباً خالص OnePlus 5T برای یک پوشش نسبتاً سنگین در S9 رفتم: OnePlus 5t من این طرف را از دست داد. این تصور فویلی با حضور چندین برنامه کپی تقویت شد. برای استفاده حرفه ای باید اعتراف کنم که این مرا آزار داده است. داشتن دو تقویم ، دو گالری عکس ، دو ناوبر واقعاً مرا خسته کردند. خوشبختانه می توانیم بیشتر این نسخه ها را حذف کنیم. من می فهمم که سامسونگ می خواهد خدمات خود را تحمیل کند ، اما در اینجا به هزینه تجربه کاربر است. یک نقطه سیاه واقعی برای من.

تست قیمت Galaxy S9

نکته سیاه دیگر استقلال است. او بد نیست ، اما بهتر است. بله Galaxy S9 مانند یک ساعت می چرخد ​​، کارآمد است ، اما با گذشت زمان. به عنوان مثال OnePlus 5T من یک استقلال بسیار بهتر بود و همچنین سریعتر شارژ شد. شارژ سریع Galaxy S9 مؤثر است اما دیگران بهتر عمل می کنند. برای استفاده حرفه ای در تحرک بنابراین من این احساس را داشتم که مجبور شدم گوشی هوشمند خود را بیشتر از حد معمول شارژ کنم. بیایید بگوییم که من مجبور شدم رفلکس را برای اتصال تلفن هوشمند خود هر شب پیدا کنم ، که من با OnePlus 5T انجام ندادم.

از طرف دیگر من واقعاً از یک چیز لذت بردم ، کاملاً غیر منتظره. من فکر کردم این استفاده حاشیه ای خواهد بود ، معلوم شد که بسیار کاربردی است. برای انجام این بازخورد ، خودم را به یک شارژر بی سیم مجهز کردم. و معلوم شد که من خیلی بیشتر از آنچه تصور می کردم از آن استفاده کردم. روی میز من قرار داده شده است ، من به طور سیستماتیک از شارژر بی سیم استفاده کردم. عملی تر اما همچنین ظریف تر ، به من این امکان را می داد که وقتی مجبور شدم با یک اعلان مشورت کنم ، ارتباط برقرار نکنم و مرتباً تلفن هوشمند خود را قطع نکنم. یک تعجب خوب.

برای چندرسانه ای

یک عاشق عالی از فیلم ها و سریال ها اما همچنین موسیقی ، من از این Galaxy S9 انتظار زیادی داشتم. حتی اگر صفحه نمایش کوچکتر از 5T OnePlus یا S9 باشد+, من تماشای فیلم ها در S9 بسیار سرگرم کننده بودم. کیفیت صفحه نمایش ما را در نظرات ما قرار می دهد. البته در S9+ همهجانبه تر است اما S9 کاملاً ترکیبی از صفحه نمایش خوب و راحت است.

بسیاری از مواردی که من در این Galaxy S9 روزانه دوست داشتم. ابتدا کیفیت بلندگوها. من در تست های خود متوجه شده بودم که نسخه قبلی که کیفیت صدا شایسته یک تلفن هوشمند بالا نیست. سامسونگ خوب کار کرده است و با همکاری AKG بلندگوهای استریو را یکپارچه کرده است. من وقتی به موسیقی گوش می دهم کاربر بلندگوها نیستم. از طرف دیگر وقتی فیلم های کوتاه را پخش می کنم یا تماشا می کنم ، دوست دارم غوطه ور شوم. من از این طرف خوشحال شدم. بلندگوها قدرتمند هستند و صدا واضح است حتی اگر باس کمی باهوش باشد. برای کاربردهای من ، کیفیت صدا بالاخره شایسته یک مدل بالا است. این بسیار بهتر از یک S8 یا 5T OnePlus است. اما ما هنوز پایین تر از آنچه برخی از رقبا ارائه می دهند. و سپس سامسونگ مانند بسیاری از تولید کنندگان بلندگو را در لبه پایین ادغام کرد. در جلسات بازی تمایل داریم آن را وصل کنیم.

آزمون چندرسانه ای Galaxy S9

من به خصوص از حضور در جعبه هدفون AKG قدردانی کردم و به خصوص ادغام بندر جک 3.5 میلی متر. این تقریباً برای من ضروری است ، بنابراین از سامسونگ متشکرم. هدفون ارائه شده واقعاً فاکتور عالی است. من عاشق هدفون بیشتر از کلاه ایمنی هستم و این AKG ها کار را به خوبی انجام می دهند. صدا قدرتمند ، واضح و متعادل است. هدفون خوب نگه داشته می شود ، آنها ظریف هستند ، این یک موفقیت واقعی است. هدفون ها را بسیار راحت و با کیفیت خوب پیدا کردم.

برای استفاده از چندرسانه ای ، باید بگویم که من واقعاً از این گلکسی S9 بسیار خوشحال شدم. در تمام سطوح سامسونگ کارهای بسیار خوبی انجام داده است و استفاده روزانه از این تلفن هوشمند برای این موارد استفاده بسیار لذت بخش بود. چه کاربردی حرفه ای باشد و چه شخصی ، بنابراین Galaxy S9 دارایی های غیرقابل انکار دارد. این یکی از کامل ترین تلفن های هوشمند موجود در بازار است.

برای تصویر

سامسونگ قول داده بود که در کنفرانس خود در بارسلونا ، عکس را در تلفن هوشمند دوباره اختراع کند. بنابراین من از Galaxy S9 و لنزهای متغیر آن انتظار زیادی داشتم. سرانجام ، خوب ، بسیار خوب و از نظر کمتر خوب است. من روزانه چندین بار از دوربین تلفن هوشمند خود استفاده می کنم ، چه برای کار یا برای لذت بردن از عکاسی. من غالباً سرگردان هستم و در اینجا و آنجا چیزهایی که مرا احاطه کرده اند و من را متحیر می کند ، عکس می گیرم (این بسیار زیباست ! #انجمن شاعران مرده). من دوربین های دیگری دارم ، اما تلفن های هوشمند فعلی به شما امکان می دهند بدون احتقان از آن لذت ببرید.

هم برای کار و هم برای سرگرمی ، دوربین Galaxy S9 واقعاً عالی است. او بدون شک یکی از بهترین های موجود در بازار است. در شرایط نور خوب عکس ها عالی هستند. و در شرایط کم نور آنها به همان اندازه در بسیاری از رقبا بهتر هستند. OnePlus 5T کاملاً از این طرف رها شده است. S9 در سطح قابل توجهی بالاتر از آنچه رقابت انجام می دهد تکامل می یابد. فقط آیفون X ، Google Pixel 2 ، HTC U11 و اخیراً Huawei P20 Pro می توانند رقابت کنند. من به سادگی با دوربین Galaxy S9 شکستم.

من شخصاً عاشق ویدیویی بزرگی نیستم اما این فرصت را داشتم که از Galaxy S9 برای این استفاده در یک محیط حرفه ای استفاده کنم. من شما را با این Galaxy S9 با جعبه سازی Huawei P20 Pro آشنا کردم. و باید بگویم ، کیفیت فیلم عالی است. تعجب آور ترین تثبیت نوری است. او مرا تحت تأثیر قرار داد. برای فیلم ، Galaxy S9 یکی از بهترین های موجود در بازار است, باز هم شکی نیست.

تست دوربین سامسونگ گلکسی S9

با وجود همه این نکات خوب ، سامسونگ مرا ناامید کرد. من از ویژگی هایی که توسط سازنده در طول کنفرانس خود مطرح شده است شرمنده شدم: حرکت فوق العاده آهسته و ایموجی ها. من فقط به این دلیل که با اصرار زیاد روی این ویژگی ها ، سامسونگ باعث می شود که آنها را برای مهم عبور دهند ، خجالت کشیدم. تقریباً باید آنها را آزمایش کنیم.

بنابراین حرکت فوق العاده آهسته را آزمایش کردم. وحشتناک نیست. تنها نکته خوب این است که سامسونگ یک عملکرد تیراندازی اتوماتیک را ادغام کرده است. به محض اینکه چیزی در این زمینه حرکت کند ، حرکت فوق العاده کند به تنهایی فعال است. نکته عالی در مورد ورود دستی به لحظات 0.2 ثانیه تقریباً در منطقه غیرممکن است. از طرف دیگر ، نتیجه نهایی … زشت است. کیفیت تصویر وجود ندارد ، 720p باعث می شود که ما به دوران دیگری برگردیم. آنچه من سامسونگ را مقصر می دانم این است که اعتقاد داشته باشید که می توانید در هر زمینه ای حرکت فوق العاده آهسته ای انجام دهید. به جز این که واقعاً در شرایط نوری کامل موفق شوید ، یک سه پایه ، به طور خلاصه ، یک استودیوی عکس روی شما. خیلی بی فایده.

وقتی سامسونگ ایموجی ها را ارائه داد ، من به خودم گفتم “در اینجا ، اینجا Animojis در سس سامسونگ هستند”. من قبلاً آن را شرم آور دیدم که یک ویژگی غیر ضروری در آیفون X را ادغام می کند. اما من سعی کردم خودم را به بازی قرض دهم. دوباره ناامید شدم. ایموجی های AR بی فایده و شکست خورده اند. ایجاد شخصیت شما نسبتاً آسان است اما ارائه به هیچ وجه وفادار به واقعیت نیست. این ساده است ، من 4 یا 5 چهره مختلف از دوستان را اسکن کردم ، همه ما با همان سر یا تقریباً به پایان رسیدیم. در مورد سودمندی این عملکرد ، من هنوز به دنبال آن هستم. من از آن برای آزمایش روز اول استفاده کردم و بعد دیگر هرگز از آن استفاده نکردم.

بنابراین بله دوربین Galaxy S9 من را متحیر کرد. من هنگام انتشار بازخورد من پشیمان خواهم شد. اما من کاملاً پشیمان نخواهم شد از این کارکردهای اضافی. سامسونگ علاقه ای به تأکید بر کیفیت عکس هایی داشت که واقعاً استثنایی است.

من می خرم ?

من به عنوان یک تستر ، من همیشه باید در مقایسه با قیمت آن ، خصوصیات و گسل های یک تلفن هوشمند را به چشم بیاورم. این بار ، من خودم را به عنوان یک مصرف کننده قرار می دهم و برای شما توضیح می دهم که چرا Galaxy S9 را نمی خرم. نه به این دلیل که این یک محصول بد است ، کاملاً برعکس. در طی این ماه استفاده ، من از استفاده از آن لذت هیولا داشتم. Galaxy S9 عالی است ، او همه چیز را برای او دارد : زیبا ، کارآمد ، ماندگار است و یک دوربین دیوانه وار دارد.

تست سامسونگ گلکسی S9 در مقابل S9 پلاس

بله اما با 859 یورو ، این لایحه خیلی زیاد است. و من حتی این را با رقابت مقایسه نمی کنم. با ماندن در سامسونگ, من یک Galaxy S8 را بسیار ترجیح می دهم ، به همان اندازه عالی. فقط به این دلیل که S8 امروز با قیمت مناسب در دسترس است. احساس نمی کنم 50 یورو در یک Galaxy S8 داشته باشم. فرقی نمی کند که از سال 2017 قدمت داشته باشد ، که پردازنده کمتری دارد ، که دوربین آن کمی خوب است. Galaxy S8 تمام نیازهای کاربر تا حدودی geek را که من هستم برآورده می کند. تفاوت کیفیت بین عکسهای یک کهکشان S8 و عکسهای S9 بسیار ریز است. استقلال S8 از S9 بهتر است. Galaxy S8 عملکرد برتر دارد ، حتی اگر بهترین آنها نباشند.

سرانجام من با این S9 احساس کردم که از S8 با ویژگی های غیر ضروری جدید و برخی از پیشرفت هایی که روزانه چیزی تغییر نمی کند استفاده کنم. بنابراین نه ، اگر مجبور شدم یک تلفن هوشمند سامسونگ را انتخاب کنم ، نمی توانم Galaxy S9 را خریداری کنم ? اما فکر می کنم زمان برای وسوسه شدن توسط یک کهکشان S8 ایده آل است.

آخرین اطلاعات در مورد Samsung Galaxy S9