Galaxy S9: قیمت ، تاریخ راه اندازی., وقتی سامسونگ گلکسی S9 بیرون آمد?

وقتی سامسونگ گلکسی S9 بیرون آمد

Contents

وفادار به الگوی میانی که اجازه می دهد سامسونگ S9 برای استفاده شهودی با یک دست ، ابعاد آن در مقایسه با موارد بسیار کمی تغییر می کند s8. در واقع ، به سادگی 6 میلی متر عرض ، 5 میلی متر ضخامت و همچنین 8 گرم دارد و طول 12 میلی متر را از دست می دهد. صفحه نمایش او اکنون اشغال شده است 85 ٪ از سطح تلفن هوشمند. در سامسونگ گلکسی S9 بنابراین اندازه گیری 6.87 سانتی متر عرض, طول 14.77 سانتی متر, همچنین ضخامت 0.85 سانتی متر, برای یک وزن 158 گرم.

Galaxy S9: قیمت ، تاریخ راه اندازی.

کنفرانس مطبوعاتی برای رسمی سازی Galaxy S9 و S9+ این یکشنبه 25 فوریه ساعت 6 بعد از ظهر آغاز می شود. به مناسبت MWC2018. چند ساعت قبل از ارائه آن ، نشت های جدید در وب بوجود می آیند و جزئیات خاصی مانند قیمت یا تاریخ انتشار را تأیید می کنند. نشت ، تیزرها ، الف2018 بسته بندی نشده ، اطلاعاتی که به اشتباه نشان داده شده است. در اینجا همه چیزهایی است که ما قبل از ارائه آن در مورد سرپرست بعدی غول کره جنوبی می دانیم !

Maj در ساعت 8:00 بعد از ظهر: کنفرانس مطبوعاتی اکنون به پایان رسیده است ، Galaxy S9 و نسخه بیشتر آن رسمی است. تکامل اصلی به طرز شگفت آور روی ماژول عکس متمرکز شده است. این در حال حاضر برای پیش فروش از فروشندگان مختلف مانند Boulanger ، Cdiscount ، FNAC ، Rueducommerce در دسترس است. و همچنین با SFR ، نارنجی ، Bouygues Telecom و اپراتورهای تلفن همراه رایگان. Galaxy S9 با 859 یورو و نسخه بیشتر با 959 یورو نمایش داده می شود. برای حمایت از راه اندازی ، تولید کننده به عنوان بخشی از تصرف موبایل قدیمی شما بین 25 فوریه و 15 مارس ، 300 یورو را ارائه می دهد.

لیست لیست

Galaxy S9: نسخه ای در فرانسه برای 16 مارس با قیمت تعیین شده با 859 یورو (بروزرسانی)!

Galaxy S9 اکنون رسمی است ، در حال حاضر برای پیش از بازرگانان ، به ویژه در Boulanger ، Cdiscount با قیمت 849 یورو با یک سفر ملی که برای 16 مارس برنامه ریزی شده است ، در دسترس است.

چند ساعت قبل از ارائه آن ، اطلاعات جدید جزئیات خاصی را مشخص می کند که هنوز به ویژه قیمت Galaxy S9 در اروپا و تاریخ راه اندازی تأیید نشده است. وبلاگ نویس مشهور Evan Blass که هنوز به خوبی آگاه شده است ، در واقع در حساب توییتر خود قیمت های Galaxy S9 و S9+ را در اروپا منتشر کرده است. بنابراین S9 با 841 یورو و نسخه بیشتر با 997 یورو در دسترس خواهد بود.

Price-S9-S9+-EvanBlass

اطلاعات دیگر این بار در نانوایی مربوط به تاریخ انتشار در فرانسه است. سایت بازرگان واقعاً تصویری از رویداد بسته نشده Galaxy S9 را اضافه کرده است که در آن توانستیم این جزئیات را در تاریخ راه اندازی رسمی در فرانسه بازیابی کنیم. تصویری زیر قیمت دقیق را ذکر نمی کند ، با این حال ، تاریخ به نظر می رسد با انتشار ملی برنامه ریزی شده برای 09 مارس قابل قبول به نظر می رسد. در پیش سفارش بنابراین می تواند خیلی سریع پس از رسمی شدن آن شروع شود.

تاریخ 9

Galaxy S9: فیلم ارائه به صورت آنلاین به صورت آنلاین !

سامسونگ به اشتباه ویدئویی از تبلیغ Galaxy S9 منتشر کرده است. پرچمدار آینده غول کره جنوبی در کنفرانس مطبوعاتی که برای ساعت 6 بعد از ظهر برنامه ریزی شده است در MWC2018 ارائه می شود ! . بیشتر بخوانید

Galaxy S9: برنامه بسته بندی نشده که طراحی سه بعدی آن را نشان می دهد

چند روز قبل از افتتاح درهای MWC 2018 که در نهایت آخرین پرچمدار سازنده سامسونگ را کشف خواهیم کرد ، نگه داشتن ویژگی های مخفی آن دشوار می شود. Galaxy S9 طولانی که شما می روید آشکار می شود و افراد نشتی خود را برای آشکار کردن کوچکترین اطلاعات در مورد آن محروم نمی کنند. آخرین نشت توسط سایت توسعه دهندگان XDA فاش شد و تصاویر سه بعدی از S9 را از برنامه Unpacked 2018 رونمایی می کند. در اینجا چیزی است که این برنامه برای ما نشان می دهد. . “بیشتر بخوانید

سامسونگ Galaxy S9: 100 € گران تر از Galaxy S8 !

Galaxy S9 تقریباً چند روز قبل از رسمیت رسمی آن که این یکشنبه در آستانه افتتاح MWC2018 برگزار می شود ، دیگر اسرار ندارد. در حالی که جایزه او یک راز باقی مانده بود ، رولان وقتی امروز یک روزنامه نگار آلمانی قیمت پرچمدار آینده غول کره جنوبی را فاش می کند. و با توجه به این اطلاعات جدید ، سامسونگ قصد دارد قیمت گلکسی S9 را 15 ٪ افزایش دهد تا هنگام راه اندازی Galaxy S8 اعمال شود. . “بیشتر بخوانید

سامسونگ Galaxy S9: سه تیزر ویدیویی منتشر شده

در کمتر از 15 روز کنفرانس مطبوعاتی سامسونگ برگزار می شود. برنامه ریزی شده روز قبل از افتتاح بزرگترین نمایش تلفن همراه ، این ارائه رسمی از تلفن هوشمند جدید و جدید برند ، The Galaxy S9 رونمایی می کند. برای اینکه منتظر بماند ، غول کره جنوبی به تازگی سه فیلم را در کانال YouTube خود منتشر کرده است که ویژگی های خاصی از پرچمدار بعدی خود را نشان می دهد. . “بیشتر بخوانید

سامسونگ گلکسی S9 و S9+: یک نشت رسمی عکس در وب

Galaxy S9 که امسال در آستانه افتتاح MWC 2018 ارائه شده است در تصویر آشکار می شود. وبلاگ نویس مشهور ایوان بلاس عکس رسمی از پرچمدار آینده غول کره جنوبی و همچنین نسخه بیشتر وی را در حساب توییتر منتشر کرد. . “بیشتر بخوانید

سامسونگ گلکسی S9 در تاریخ 25 فوریه ارائه شده است و با توجه به Teasing بر روی سنسور عکس لهجه می کند

سامسونگ Galaxy S9 برای MWC انتظار می رود که بین 26 فوریه و 01 مارس در بارسلونا برگزار شود ، در آستانه افتتاحیه نمایش ارائه می شود. این اطلاعات در روزهای اخیر توسط سامسونگ تأیید شده است. اولین جعبه دعوت ها به مطبوعات ارسال شد ، بنابراین این رویداد در 25 فوریه برگزار می شود. TESING نشان می دهد که Galaxy S9 به خوبی با سنسور عکس ایزوکل جدید از این برند مجهز خواهد شد ! . “بیشتر بخوانید

Galaxy S9: اطلاعات جالب جدید در مورد ماژول عکس

ارائه رویکرد Galaxy S9 و به عنوان هر راه اندازی یک تلفن هوشمند جدید ، نشت و شایعات بوم را جاری می کند. امروز ، ما در مورد سنسور عکس پرچمدار آینده غول کره جنوبی صحبت می کنیم که باید اصلی ترین نوآوری باشد که در مقایسه با Galaxy S8 انتظار می رود. . “بیشتر بخوانید

سامسونگ گلکسی S9: یک پرتاب جهانی در 16 مارس ?

سامسونگ گلکسی S9 در تاریخ 26 فوریه در MWC 2018 در بارسلونا اعلام می شود. بسیاری از شایعات در وب گردش می کنند و آخرین مورد مربوط به تاریخ بازاریابی آن است. به گفته مشهور اوان بلس ، سامسونگ می تواند بازاریابی گلکسی S9 را در تاریخ 16 مارس با افتتاح پیش از روزهای 01 مارس آغاز کند 🙂 . “بیشتر بخوانید

Galaxy S9: عکسی از این پرونده با جزئیات نشت ورق فنی وی روی بوم

Samsung Galaxy S9 که امسال در طول MWC 2018 ارائه خواهد شد ، هنوز در مورد آن صحبت شده است ! عکسی که از ویژگی های فنی آینده جانشین Galaxy S8 در وب گردش می کند. این تصویر که قرار است نشان دهنده پرونده Galaxy S9 از شبکه اجتماعی Reddit باشد ، که در اینجا جزئیات بیشتری وجود دارد: . “بیشتر بخوانید

وقتی سامسونگ گلکسی S9 بیرون آمد ?

کمی بیش از یک سال پس از انتشار S8 ، سامسونگ گلکسی S9 در 16 مارس 2018 در فرانسه در بازار ظاهر شد. S9 با استفاده از طراحی زیبا از سلف خود ، با یک پردازنده جدید و کارآمدتر و برخی پیشرفت ها متفاوت است.

قیمت یک کهکشان S9 چقدر است ?

محصول سامسونگ گلکسی S9 با قیمت متوسط ​​از 165 یورو تا 723 یورو به فروش می رسد. بهترین پیشنهاد فعلی که توسط بازرگان FNAC ارائه می شود.بازار com با قیمت 165 €.

چرا S9 من به سرعت تخلیه می شود ?

بهینه سازی باتری به تلفن هوشمند شما اجازه می دهد تا خیلی سریع تخلیه نشود. در اینجا نحوه بررسی عملکرد مناسب آن آورده شده است: 1 “تنظیمات” را باز کنید و سپس “باتری و دستگاه نگهداری” را انتخاب کنید. 2 اگر پیام زیر ظاهر شود ، این بدان معنی است که دستگاه شما بهینه نشده است.

وقتی S10 بیرون آمد ?

از 8 مارس 2019 در فرانسه ، سامسونگ S10 جایگزین مدل قبلی ، S9 شده است. S10 جدیدترین تلفن هوشمند ، مجلل ترین برند با ویژگی ها و طراحی مجدد برای شکستن کدهای از پیش تعیین شده است.

که سامسونگ در سال 2022 انتخاب می کند ?

انتخاب بهترین تلفن های هوشمند سامسونگ در سال 2022

 • Samsung Galaxy Z Flip 4: صفحه تاشو در یک تلفن هوشمند 5G کوچک.
 • سامسونگ گلکسی A53 5G: یک تلفن هوشمند همه کاره و هوشیار.
 • سامسونگ Galaxy Z Fold 4: تلفن هوشمند تصویر تاشو.
 • سامسونگ گلکسی S22+: یک مدل کارآمد.

سامسونگ Galaxy S9/S9+: طراحی ، برگه فنی ، تاریخ انتشار و قیمت

34 سوال مرتبط یافت

سامسونگ چیست که زیباترین عکس ها را می سازد ?

بنابراین Samsung Galaxy S22 Ultra یک تلفن هوشمند عکس عالی است ، اما یک پرچمدار که به دلیل قیمت آن از تعداد زیادی از نقص رنج می برد. در طی یک مقایسه بزرگ که توسط عمر انجام شد ، این تلفن هوشمند سامسونگ بود که در مقایسه با Xiaomi 12s Ultra و همچنین آیفون 13 Pro Max آن بازی را شلیک کرد.

گرانترین تلفن جهان چیست ?

تلفن هوشمند الماس Crypto

این سیستم رمزگذاری برای محافظت از حریم خصوصی کاربر طراحی شده است ، اما در صورت عدم وجود اندروید ، تنها کاری که می توانیم با آن انجام دهیم برقراری تماس و ارسال پیامک است. تلفن هوشمند Crypto Diamond با قیمت 1.3 میلیون دلار است.

چه تلفن همراه برای خرید در سال 2021 ?

Google Pixel 6 Pro ، مرجع عکس

Pixel 6 Pro ، آخرین گوشی هوشمند Google که در سال 2021 منتشر شد ، چیزی برای رقابت با سامسونگ گلکسی S22 و حتی اپل آیفون 13 دارد. پیشنهاد شده با قیمت 899 یورو ، ویژگی ها و یک برگه فنی را ارائه می دهد که لازم نیست از رقبای خود شرمنده باشد.

وقتی سامسونگ S8 آزاد شد ?

سامسونگ گلکسی S8 در 21 آوریل 2017 در فرانسه منتشر شد. طراحی منحصر به فرد آن و عملکرد بالا به آن اجازه می دهد تا پس از رسوایی ناشی از گلکسی نوت 7 ، بازوی بازوی مارک کره را بازگرداند.

آخرین سامسونگ که تازه بیرون آمده است چیست؟ ?

تلفن های هوشمند جدید سامسونگ در محدوده Galaxy S ارائه شده در روز پنجشنبه ، 14 ژانویه 2021 از 29 ژانویه 2021 به طور رسمی به فروش می رسند. سه تلفن هوشمند 5G جدید: Galaxy S21 ، Galaxy S21+ و Galaxy S21 Ultra در چندین مدل موجود است.

کد *# 0228 چیست ?

کد مخفی *# 0228# برای بررسی سلامت باتری سامسونگ.

برنامه هایی که بیشترین باتری را مصرف می کنند چیست؟ ?

یک مطالعه بیشترین برنامه های باتری را نشان می دهد. ناوبرها و شبکه های اجتماعی به ویژه حریص هستند. Tiktok ، Opera Mini و Twitter بیشترین برنامه های کاربردی هستند.

چرا تلفن سامسونگ من گرم می شود ?

گرمی بیش از حد

در طول پیکربندی اولیه یا در هنگام ترمیم داده ها. هنگام بارگیری پرونده های بزرگ. اگر از برنامه هایی استفاده می کنید که به انرژی بیشتری احتیاج دارند یا از برنامه های طولانی استفاده می کنند.

Galaxy S9 است ?

تاثير گذار ? همیشه. نه: حتی یک سال پس از کشف آن برای اولین بار ، این طراحی نمایشگر Infinity همیشه تأثیر کمی دارد. با وجود صفحه نمایش مورب 5.8 اینچی ، Galaxy S9 استفاده روزانه با یک دست و همراه روزانه بسیار خوشایند است.

بهترین گلکسی سامسونگ چیست ?

اگر بدون نقص نباشد ، سامسونگ Galaxy S22 Plus بهترین تجربه عالی در دسترس از تولید کننده است. تست کامل تلفن ما توسط Grégoire شما را قانع خواهد کرد. سامسونگ Galaxy S22 Plus با بهترین قیمت ?

بهترین تلفن همراه چیست ?

در اینجا بهترین تلفن های هوشمند برای خرید در سپتامبر 2022 وجود دارد

 1. Honor Magic 4 Pro: بهترین تلفن هوشمند تحت Android. .
 2. Apple iPhone 14 Pro: بهترین تلفن هوشمند در iOS. .
 3. Asus Zenfone 9: بهترین تلفن هوشمند در 800 € .
 4. Google Pixel 6: بهترین تلفن هوشمند در 600 € .
 5. Google Pixel 6A: بهترین تلفن هوشمند در 500 €

آنچه سامسونگ می تواند به زیر آب برود ?

اکثر تلفن های هوشمند جدید کهکشان دارای شاخص محافظت از IP68 هستند:

 • S10E ، S10 و S10+
 • S9 و S9+
 • S8 و S8+
 • S7 و S7 Edge.
 • nott9.
 • note8.

برگه فنی سامسونگ S9: ویژگی ها ، تاریخ انتشار ، قیمت

فقط بیش از یک سال پس از آزادی s8, در سامسونگ گلکسی S9 در 16 مارس 2018 در فرانسه در بازار ظاهر شد. S9 با استفاده از طراحی زیبا از سلف خود ، با یک پردازنده جدید و کارآمدتر و برخی پیشرفت ها متفاوت است.

تلفن هوشمند سامسونگ را با SFR پیدا کنید

 • ضروری
 • سامسونگ تصمیم می گیرد که با تزئین آن با برخی از پیشرفت ها ، از مدل قبلی الهام گرفته شود تا بتوانید خود را بدست آورید سامسونگ S9. بنابراین ، دومی در دنیای تلفن هوشمند متحول نمی شود ، اما برای سوار شدن به موج راضی است s8 با تقویت عملکرد کلی آن.
 • در کهکشان S9 با یک نسخه همراه بود بیشتر, اکنون مانند اکثر تلفن های هوشمند اکنون. در سامسونگ S9 پلاس استقلال بهتری نسبت به نسخه کلاسیک و همچنین یک دوربین دوتایی در جلو ارائه می دهد که نوید عکس های با کیفیت بالا می دهد.
 • اگر می خواهید یک سامسونگ S9, توجه داشته باشید که اگر اپراتورهای تلفن همراه یک پیشنهاد قیمت جذاب را ارائه می دهند ، اگر بسته بالادست را در خانه مشترک کنید.

ویژگی های سامسونگ S9

صفحه Samsung S9

صفحه نمایش سامسونگ S9 دستور العمل را که باعث موفقیت آن شده است ، از سر می گیرد s8, یعنی یک دال نمایشگر Infinity Super AMOLED از 5.8 اینچ. مانند برادر کوچکش ، صفحه نمایش S9 در قالب 18.5: 9, به طور پیش فرض در پیکربندی شده است HD کامل+ و تعریفی از 2220 x 1080 px, و همچنین وضوح 426 PPP. همیشه بهینه سازی این تعریف توسط Quad HD+ در تنظیمات نمایشگر اگر این واقعیت را در نظر بگیریم که استقلال عمومی تلفن هوشمند رنج خواهد برد. به منظور فشار آوردن به آن 2960 x 1440 px وت 568 PPI. تفاوت در ارائه بصری هنوز کاملاً سبک است و بهتر است از صفحه نمایش پیش فرض راضی باشید تا بیش از حد “غیر ضروری” از ذخایر این کشور ترسیم نشود S9. در کنار بازگشت رنگ ها ، سامسونگ S9 عالی است و طیف وسیعی از سایه های پر جنب و جوش و بسیار وفادار به واقعیت را ارائه می دهد. به خصوص وقتی که به شیوه اساسی نمایش رنگ.

صفحه تلفن هوشمند

در مورد راحتی خواندن ، S9 یک سطح از کنتراست بی نهایت و روشنایی 514 CD/m2 ؛ که کمی پایین تر از مدل قبلی است که 548 CD/m2 را ارائه می دهد ، اما به نظر می رسد که برای لذت بردن از دید کامل در هر زمان کاملاً کافی است. مانند پیشینیان خود ، صفحه نمایش S9 یک فهرست حفاظت را حمل می کند IP68, که به او اجازه می دهد مقاومت کندغوطه وری در آب بیش از یک متر عمق برای کل مدت زمان 30 دقیقه, و همچنین در برابر محافظت چلپ چلوپ یا مخالف گرد و خاک.

ابعاد سامسونگ S9

وفادار به الگوی میانی که اجازه می دهد سامسونگ S9 برای استفاده شهودی با یک دست ، ابعاد آن در مقایسه با موارد بسیار کمی تغییر می کند s8. در واقع ، به سادگی 6 میلی متر عرض ، 5 میلی متر ضخامت و همچنین 8 گرم دارد و طول 12 میلی متر را از دست می دهد. صفحه نمایش او اکنون اشغال شده است 85 ٪ از سطح تلفن هوشمند. در سامسونگ گلکسی S9 بنابراین اندازه گیری 6.87 سانتی متر عرض, طول 14.77 سانتی متر, همچنین ضخامت 0.85 سانتی متر, برای یک وزن 158 گرم.

پردازنده سامسونگ S9

در سامسونگ S9 یک پردازنده بسیار قدرتمندتر از نسخه قدیمی خود ،Exynos 9810 فرکانس 2.7 گیگاهرتز. با تشکر از دومی ، S9 برنامه های ناوبری و اجرای اجرای برنامه را به سادگی چشمگیر نشان می دهد. در واقع ، تلفن هوشمند قادر است تقریباً بلافاصله چندین برنامه کاربردی را باز کند و همچنین بدون دانستن کوچکترین کندی ، کارهای مختلفی را انجام دهد. پردازنده آن با 8 قلب, و همچنین تراشه گرافیکی اختصاصی آن با ظرفیت 4 گیگابایت رم, اجازه S9 برای مراقبت به راحتی از جدیدترین و موفق ترین بازی های ویدیویی. همه ، با سیالیت بهینه و بدون هیچ گونه اشکال برای از بین بردن.

IA Smartphone S9

در S9 از یکی از آخرین رابط های کاربر در بازار استفاده می کند ، یعنیتجربه 9.0. در کنار سیستم عامل آن ، سامسونگ S9 نسخه دارد 8 د ‘اندروید. با تشکر از این ، تجربه ناوبری ارائه شده توسط S9 روان و دلپذیر است.

خاطره سامسونگ S9

از نظر ظرفیت ذخیره سازی, سامسونگ تصمیم گرفت خاطره ای از 64 گیگابایت برای او سامسونگ S9, همانطور که در نسخه قدیمی. علاوه بر این ، امکان گسترش حافظه تلفن همیشه امکان پذیر است ، به لطف خوانندگان کارت حاضر در S9. کارتهای حافظه پشتیبانی شده توسط تلفن هوشمند همیشه هستند میکرو SD, آنجا میکرو SDHC و میکرو SDXC.

دوربین سامسونگ S9

از نظر عکاسی ، سامسونگ S9 پیشرفت جالبی را ارائه می دهد. در واقع ، فاصله کانونی عقب آن از 12 MPX دو دهانه مختلف دارد که مطابق با سطح روشنایی خارجی سازگار هستند. روز به روز و هنگامی که قاب آفتابی است ، سنسور عکاسی خواستار باز شدن است f/2.4 که به نور بیشتری امکان پذیر است و بنابراین امکان ارائه یک عکس واضح تر ، بهتر و بهتر از همه عکس های روشن تر را فراهم می آورد. عکس از S9 بنابراین به شما امکان می دهد جزئیات بیشتری را نسبت به موارد گرفته شده با a نمایش دهید s8. شب یا وقتی تاریکی شروع به انجام می کند ، دوربین عقب آن سامسونگ S9 با افتتاح آن تماس بگیرید f/1.5. دومی موفق می شود با وفاداری اسیر اسیر شده در وضعیت چراغ های کم را بازگرداند.

در غیر این صورت ، سرعت توسعه تلفن هوشمند هنوز جزو واکنشی ترین است و بنابراین کالیبراسیون مؤثر و تثبیت عکاسی با کیفیت را تضمین می کند. علاوه بر این ، S9 جلوی دوربین دارد 8 MPX که کیفیت تصویر همیشه بسیار رضایت بخش را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد در هر شرایطی سلفی های زیبایی بگیرید. در مورد ضبط ویدیو ، سامسونگ S9 پیشنهاد مانند s8, امکان فیلمبرداری در UHD 4K یا در HD کامل داشتن 60 تصویر در ثانیه. آ مد فوق العاده بیکار پانل ویژگی های S9 و پیشنهاد فیلمبرداری در 960 تصویر در ثانیه. با این حال ، این عملکرد به سادگی مورد انتقاد قرار می گیرد که کیفیت را بازیابی می کند HD, که معلوم است در رابطه با کیفیت بیش از حد است 4K در حال حاضر توسط اکثر تلفن های هوشمند ارائه شده است. سرانجام ، کیفیت ضبط شبیه به تلفن هوشمند نسل قبلی است و همیشه تعریفی از آن را ارائه می دهد 3840 x 2160 px در پشت و 2560 x 1440 px در جلو.

استقلال سامسونگ S9

در سامسونگ S9 باتری مشابه سلف خود دارد. از طرف دیگر ، او از نظر استقلال موفق به انجام بهتر از او نمی شود. این فروماینده عمدتاً به این دلیل است که پردازنده آن S9 کارآمدتر است و به منابع بیشتری نیاز دارد. بنابراین S9 تقریباً یک استقلال متوسط ​​را نشان می دهد 11:00, تقریباً یک ساعت کمتر از s8. با این حال ، لازم است که چشم انداز شود زیرا این زمان باتری در اکثر موارد استفاده تا حد زیادی کافی است. منآیفون X د ‘سیب, همان عمر باتری را نشان می دهد.

قیمت سامسونگ S9

هنگامی که در مارس 2018 در فرانسه راه اندازی شد ، سامسونگ گلکسی S9 با قیمت 859 €, از طرف سامسونگ S9 پلاس که در 959 €. از آن زمان ، قیمت ها تغییر کرده اند و اکنون می توان خرید S9 با قیمتی که در اطراف آن قرار دارد 450 وت 710 €. در S9 Plus از طرف آن با قیمتی بین 500 وت 860 €.

خلاصه و اطلاعات اضافی در مورد سامسونگ S9

ویژگی های موجود در خلاصه زیر برای کمک به شما در تعیین سریع آنچه که قادر به سامسونگ S9, برای اینکه بتوانید بر این اساس انتخاب خود را انجام دهید. علاوه بر این ، اطلاعات اضافی خاصی برای اطلاعات ارائه شده است.

 • صفحه نمایش 5.8 اینچ Super AMOLED ؛
 • پردازنده سامسونگ Exynos 9810 ؛
 • ARM MALI G72 MP18 تراشه گرافیکی یکپارچه ؛
 • 4 گیگابایت رم (رم) ؛
 • باتری 3000 میلی آمپر ساعتی برای استقلال متوسط ​​11 ساعت در تنظیمات استاندارد ؛
 • اتصال بلوتوث 5.0 ؛
 • 802 اتصال Wi-Fi. 11b ، 11ac ، 11g ، 11n ؛
 • 1 دوربین 12 MPX ؛
 • 1 8 دوربین جلوی MPX ؛
 • جک یکپارچه ؛
 • پشتیبانی NFC ؛
 • ابعاد: 6.87 x 14.77 x 0.85 سانتی متر ؛
 • وزن: 158 گرم ؛
 • ظرفیت ذخیره سازی: 64 گیگابایت ؛
 • کارتهای عضو پشتیبانی: Micro SD ، Micro SDHC ، Micro SDXC ؛
 • در 3 رنگ موجود است: کربن سیاه ، مرجانی آبی ، فوق العاده بنفش.
 • بدون پشتیبانی مادون قرمز ؛
 • استقلال کمتر از S8.

شما به دنبال یک تلفن هوشمند سامسونگ هستید ? تلفن هوشمند سامسونگ را با SFR پیدا کنید

مقایسه بین سامسونگ S9 و سامسونگ S8

جدول مقایسه زیر این است که به شما امکان می دهد به سرعت تشخیص دهید که چه چیزی را متمایز می کند سامسونگ S9 از نسخه قبلی آن.

سامسونگ S8 سامسونگ S9
صفحه نمایش Super AMOLED 5.8 “ Super AMOLED 5.8 “
وضوح 2960 x 1440 PX – 568 PPI 2960 x 1440 PX – 568 PPI
پردازنده سامسونگ Exynos 8895 سامسونگ Exynos 9810
تراشه گرافیکی بازوی مالی G71 ARM MALI G72 MP18
رم 4 گیگابایت 4 گیگابایت
توانایی 64 گیگابایت 64 گیگابایت
ابعاد 6.81 x 14.89 x 0.8 سانتی متر 6.87 x 14.77 x 0.85 سانتی متر
وزن 150 گرم 158 گرم
دوربین 12 MPX / 8 MPX 12 MPX / 8 MPX
سیستم Android 7.0 Android 8.0
رابط کاربری تجربه 8.1 تجربه 9.0
باتری 12 ساعت 11:00
مقاومت آب IP68 (2 متر/30 دقیقه) IP68 (2 متر/30 دقیقه)
خندق 0.315 w/kg 0.362 w/kg
رنگ کربن سیاه ، نقره قطبی ، ارکیده ، آبی اقیانوس و صورتی پودری کربن سیاه ، مرجانی آبی ، فوق العاده بنفش

سامسونگ S9 یا S9 Plus: کدام یک را انتخاب کنید ?

جدول زیر این است که به شما امکان می دهد تا با یک ظاهر ساده که عمدتاً دو نسخه از آن را متمایز می کند متمایز کنید سامسونگ S9, به طوری که می توانید با آگاهی کامل از واقعیت ها ، یک انتخاب متفکرانه را انتخاب کنید. سپس شما قادر خواهید بود به راه حل متناسب با نیازهای خود مراجعه کنید.

سامسونگ S9 سامسونگ S9 پلاس
صفحه نمایش Super AMOLED 5.8 “ Super AMOLED 6.2 “
وضوح 2960 x 1440 PX – 568 PPI 2960 x 1440 PX – 531 PPI
پردازنده سامسونگ Exynos 9810 سامسونگ Exynos 9810
تراشه گرافیکی ARM MALI G72 MP18 ARM MALI G72 MP18
رم 4 گیگابایت 6 گیگابایت
توانایی 64 گیگابایت 64 گیگابایت
ابعاد 6.87 x 14.77 x 0.85 سانتی متر 7.38 x 15.81 x 0.85 سانتی متر
وزن 158 گرم 186 گرم
دوربین 12 MPX / 8 MPX 12 MPX X2 / 8 MPX
سیستم Android 8.0 Android 8.0
رابط کاربری تجربه 9.0 تجربه 9.0
باتری 11:00 12:30 بعد از ظهر
مقاومت آب IP68 (2 متر/30 دقیقه) IP68 (2 متر/30 دقیقه)
خندق 0.362 w/kg 0.294 w/kg
رنگ کربن سیاه ، مرجانی آبی ، فوق العاده بنفش کربن سیاه ، تیتانیوم خاکستری ، آبی مرجانی ، فوق العاده بنفش

سامسونگ S9 ارزان: از کجا آن را خریداری کنید ?

جزئیات S9

بیشتر اپراتورهای تلفن همراه قیمت های جذاب برای خرید a دارند سامسونگ گلکسی S9 و اشتراک همزمان یک بسته. در اینجا چیزی است که هر یک از اپراتورها در حال حاضر ارائه می دهند.

جایزه برای نوامبر 2022

وابسته به آمازون
سامسونگ S9
به تنهایی فروخته شده
185 € بازپرداخت شده
سامسونگ S9 +
به تنهایی فروخته شده
289 یورو بازنشسته شد
سامسونگ S9
فروخته شده با بسته
سامسونگ S9 +
فروخته شده با بسته
چگونه آن را بدست آوریم ? در وب سایت آمازون

شما به دنبال یک تلفن هوشمند سامسونگ هستید ? تلفن هوشمند سامسونگ را با SFR پیدا کنید

در تاریخ 02/20/2023 به روز شده است

Enzo ویرایشگر آزاد برای Selectra است و از راهنماها و مقالات در رابطه با تلفن های هوشمند مراقبت می کند.