Galaxy Watch 4 Classic Test: انتخاب خوب یا برای جلوگیری از?, تست سامسونگ گلکسی ساعت 4 و 4 کلاسیک: اولین خط امیدوار کننده – CNET FRANCE

تست سامسونگ Galaxy Watch 4 و 4 Classic: اولین خط امیدوار کننده

ببینید صفحه نمایش در نور مستقیم خورشید چگونه رفتار می کند. اسکات استین/CNET

سامسونگ Galaxy Watch 4 Classic Test: یک ساعت نزدیک متصل ?

بعد از اپل ، یکی از بزرگترین فروشندگان ساعتهای بازار متصل در بازار بود. سامسونگ اولین کسی بود که ماجراجویی ساعت هوشمند را آغاز کرد و من در اینجا Galaxy Watch 4 Classic را ارائه می دهم ، که یک نسخه تا حدودی در حال بهبود از ساعت 4 است ، به ویژه اضافه کردن یک تلسکوپ چرخان. این باید درجه یک تر و کاربردی تر باشد ، این وعده داده شده توسط غول کره است. آیا واقعاً انتخاب خوبی برای یک ساعت متصل است؟ ? من هر آنچه را که باید در این نظر دقیق از Galaxy Watch 4 Classic بدانید ، به شما می گویم ، که به نظر من جالب تر از نسخه های اساسی با تلسکوپ صفحه لمسی است. در هر صورت ، او نظرات بسیار مثبتی را از کاربران دریافت می کند (اینجا بخوانید), این نشانه خیلی خوبی است.

Galaxy Watch 4 بررسی و یادداشت های کلاسیک !

خلاصه

این یک ساعت متصل بسیار خوب است. من واقعاً صفحه نمایش آن ، رابط کاربری آن ، حاشیه چرخشی بسیار کاربردی آن و بسیاری از ویژگی های بومی یا در فروشگاه بازی را دوست دارم. من طراحی آن را کمی کمتر و به خصوص استقلال نسبتاً محدود دوست دارم. این هنوز یکی از ساعتهای هوشمند بازار است.

سامسونگ Galaxy Watch4 Classic 4G 46 میلی متر ، سیاه - ساعت متصل به هوشمند ، حاشیه چرخان

 • دوستان یا خانواده خود را از طریق به چالش بکشید.
 • دنبال کردن ورزش – UP – فعالیت های خود را دنبال کنید و.
 • فشار خون و ECG – سنسور.
 • نظارت بر خواب – شما را تشخیص داده و تجزیه و تحلیل می کند.
 • طراحی معتبر و تصفیه شده

خصوصیات فنی

 • ابعاد: 46 میلی متر یا 42 میلی متر
 • وزن: 33 گرم
 • اندازه صفحه: 1.4 اینچ یا 1.2 اینچ
 • فناوری صفحه: OLED
 • تعریف: 450 x 450 پیکسل
 • ظرفیت ذخیره سازی: 1.5 گیگابایت
 • GPS: بله
 • سنسور ریتم قلب: بله
 • 4G: بله
 • استقلال: 36 ساعت

Galaxy Watch 4 Classic: کیفیت طراحی و ساخت

Galaxy Watch 4 Classic 2 Test Avis

سامسونگ نگاهی بسیار کلاسیک برای این ساعت متصل نگه می دارد. او به لطف تلسکوپ شکافش ، ظرافت کمی به دست می آورد ، اما شخصی ، من آن را زیباتر از Amazfit GTR 3 Pro نمی دانم. طراحی آن بسیار اسپرت است و از نسخه اول تکامل نیافته یا خیلی کم است.

بنابراین ما یک محفظه گرد داریم که شاخ به اندازه کافی اساسی برای اتصال دستبند و دو نوع کوچکتر از زمان سنج رنگ تیره تر است. این طرح با این وجود بسیار جدی است ، با یک محفظه فولادی و محافظت از صفحه نمایش شیشه ای Gorilla Gorilla Glass DX ، خراش بسیار قوی و بسیار دشوار است.

دستبند در فلوئورلاستومر است ، بسیار راحت. عرق نمی کند ، به پوست نمی چسبد و نباید کوچکترین سوزش را ایجاد کند. ما از یافتن دستبند چرمی در جعبه ، مانند سالهای گذشته پشیمان نیستیم. با این حال ما می توانیم خیلی ساده دستبند اصلی را جایگزین کنیم تا ظاهری زیبا به ساعت خود ارائه دهد.

حتی اگر من واقعاً طرفدار طراحی نیستم ، باید اعتراف کنم که پایان ها بسیار مرتب هستند و پوشش مت روی پرونده بسیار خوب است ، به خصوص در نسخه فولادی. در مدل سیاه ، کمی کمتر قابل مشاهده است. شما بین یک مورد 46 میلی متر ، به طور کلی برای مردان و یک مورد 42 میلی متر ، و نه برای خانمها ، انتخاب خواهید داشت. گفته می شود ، نسخه 42 میلی متر اغلب پوشیدن آقایان مچ دست بسیار راحت تر خواهد بود.

یک صفحه نمایش عالی

Galaxy Watch 4 Classic 2 Ecran

سامسونگ Galaxy Watch4 Classic 4G 46 میلی متر ، سیاه - ساعت متصل به هوشمند ، حاشیه چرخان

 • دوستان یا خانواده خود را از طریق به چالش بکشید.
 • دنبال کردن ورزش – UP – فعالیت های خود را دنبال کنید و.
 • فشار خون و ECG – سنسور.
 • نظارت بر خواب – شما را تشخیص داده و تجزیه و تحلیل می کند.
 • طراحی معتبر و تصفیه شده

صفحه ساعت 46 میلی متر 1 است.4 اینچ ، این نسخه ای است که من آزمایش کردم. بدیهی است که در مورد 42 میلی متر کمی کوچکتر خواهد بود. به هر حال ، این یک صفحه OLED با شکوه است ، با یک تعریف بسیار خوب و یک کنتراست کامل. سیاهان بسیار سیاه هستند ، سفیدها بسیار سفید هستند و همه رنگ ها به خوبی رعایت می شوند.

از طرف روشنایی ، 10 سطح وجود دارد که امکان تنظیم نسبتاً خوبی را فراهم می کند. مطمئناً می توانیم اجازه دهیم سنسور روشنایی کار کند ، که به طور خودکار صفحه را مدیریت می کند و این کار را بسیار خوب انجام می دهد. همه چیز از این طرف عالی است ، در آفتاب کامل صفحه نمایش بسیار خواندنی باقی مانده است و در صورت مشورت با ساعت خود ، در شب خیره نمی شوید.

هنگامی که ما یک حرکت مچ دست را برای خواندن زمان انجام می دهیم ، صفحه به طور خودکار روشن می شود. در صورت تمایل می توانیم این عملکرد را غیرفعال کنیم و با فشار دادن یک دکمه یا ضربه زدن به شیشه ، صفحه را بیدار کنیم. یک حالت همیشه در حال حاضر بخشی از کسانی است که می خواهند صفحه نمایش همیشه روشن شود.

سرانجام ، لمسی به کمال پاسخ می دهد. این در حال حاضر در ساعتهای قبلی سامسونگ اتفاق افتاده است ، هنوز هم با Galaxy Watch 4 Classic پاسخگو است. هر ضربه زدن یا پیمایش روی صفحه در نظر گرفته می شود ، کوچکترین تأخیر وجود ندارد. عالیه !

یک رابط کاربری مؤثر

Galaxy Watch 4 Classic 2 بررسی

سامسونگ گفت که Aurevoir در رابط خانه Tizen OS خود و پوشیدن Wear OS 3 را اتخاذ می کند.0 ، با روکش Oneui Samsung که به شما امکان می دهد زیبایی شناسی کم و بیش شبیه به Tizen پیدا کنید. در اصل ، ما ارگونومی سیستم عامل Tizen را می یابیم ، اما علاوه بر این با فروشگاه Google Application. بنابراین ما قادر خواهیم بود بسیاری از برنامه های کاربردی را که در ساعتهای قبلی سامسونگ قابل دسترسی نیست اضافه کنیم.

در مورد استفاده ، همه چیز به خوبی مدیریت می شود. تلسکوپ چرخان به شما امکان می دهد بدون اینکه انگشتان خود را روی صفحه قرار دهید ، به راحتی پیاده روی و حرکت کنید. این دقیق است و احساس مکانیکی تلسکوپ شکاف ، طرف بسیار خوبی را برای دستکاری به ارمغان می آورد. من همچنین ژست را طبیعی تر از تغییر انگشت از راست به چپ می دانم.

بنابراین از صفحه اصلی ، ما به راحتی با تعداد مراحل ، فعالیت های بدنی برنامه ریزی شده ، ضربان قلب و سایر ویژگی هایی که ما محدود خواهیم کرد ، به همه ویجت های خود دسترسی خواهیم داشت. زیرا نیروی Galaxy Watch 4 Classic این است که کاملاً قابل تنظیم است. بنابراین می توانید برنامه های مورد نظر خود را انتخاب کرده و آنها را به ترتیب مورد نظر خود قرار دهید.

وقتی از بالا به پایین می روید ، کوتاه می شوید ، کمی شبیه یک موبایل اندرویدی. سپس می توانیم خودمان را در حالت خاموش قرار دهیم ، روشنایی را تنظیم کنیم ، حالت هواپیما را فعال کنیم یا به تنظیمات دسترسی پیدا کنیم. اینها بسیار بی شمار هستند و به شخصی سازی گسترده ساعت ما اجازه می دهند.

با کشیدن از پایین به بالا ، ما ابر را با تمام کارت های برنامه های خود پیدا می کنیم. در اولویت همه برنامه هایی وجود دارد که ما اغلب از آنها استفاده می کنیم. این به طور کلی همان سیستم در Apple Watch است.

همان ویژگی هایی که در یک تلفن هوشمند است

به طور کلی ، سامسونگ Galaxy Watch 4 Classic یکی از کامل ترین ساعتهای متصل در بازار است ، به خصوص به لطف سیستم عامل Google Wear. به طور بومی ، ما البته تمام عملکردهای یک ساعت هوشمند را با اعلان های تلفن همراه شما (که بسیار خوب نمایش داده می شود) ، حساب مراحل ، مسافت طی شده ، ضربان قلب ، کنترل استرس و خواب و غیره می یابیم. بشر. همچنین BMI کاربر یا توده چربی و عضلانی نیز وجود دارد که بسیار دقیق است.

البته آب و هوا ، ضبط صدا ، پخش کننده موسیقی و یک مجموعه کامل از کارکردها اکنون کاملاً کلاسیک در این نوع ساعت است. با تشکر از سیستم عامل Wear ، شما قادر خواهید بود Google Map ، Spotify ، Strava ، Google Pay ، Mini-Games ، یک ماشین حساب ، یک مترجم و غیره را اضافه کنید. فروشگاه برنامه فوق العاده کامل است.

یک میکروفون برای برقراری تماس مستقیم از ساعت یا دیکته صدا برای پاسخ به پیام ها وجود دارد. این مؤثر است و همچنین برای استفاده از دستیار سامسونگ بیکسبی یا برای دستیار گوگل استفاده خواهد شد.

یک برنامه به همان اندازه کامل

سامسونگ Galaxy Watch4 Classic 4G 46 میلی متر ، سیاه - ساعت متصل به هوشمند ، حاشیه چرخان

 • دوستان یا خانواده خود را از طریق به چالش بکشید.
 • دنبال کردن ورزش – UP – فعالیت های خود را دنبال کنید و.
 • فشار خون و ECG – سنسور.
 • نظارت بر خواب – شما را تشخیص داده و تجزیه و تحلیل می کند.
 • طراحی معتبر و تصفیه شده

تست سامسونگ Galaxy Watch 4 و 4 Classic: اولین خط امیدوار کننده

تست سامسونگ Galaxy Watch 4 و 4 Classic: اولین خط امیدوار کننده

ما می خواهیم بگوییم که سامسونگ Galaxy Watch 4 جدید تجربه نهایی یک ساعت اندرویدی را ارائه می دهد. ما کاملاً نمی توانیم این را بگوییم ، اما به آن نزدیک می شویم. بعد از دو هفته آخرین ساعت سامسونگ ، ما با گذشت زمان از آن قدردانی کردیم. این اولین کسی است که کاملاً جدید را اجرا می کند Google Wear OS (با هم طراحی شده توسط سامسونگ و گوگل). ما می گوییم که آینده امیدوار کننده است ، اما حال کمی نامشخص است.

سامسونگ ساعتهای عالی می سازد. آنجا Galaxy Watch 3 ترکیبی موفق از عملکردهای تناسب اندام/سلامتی و اتصال بود. با این حال ، سیستم عامل Tizen و فروشگاه برنامه Samsung همیشه از اکوسیستم اندرویدی Google دور مانده اند. Galaxy Watch 4 عمدتاً همان طراحی و ویژگی های مشابه ساعت گذشته را دارد ، اما با فناوری های مرتبط با سلامتی بیشتر. سیستم عامل آن همچنان جدید است.

گذرگاه برای پوشیدن سیستم عامل Google ، یک پلتفرم ساعت هوشمند که سالهاست وجود دارد ، به این معنی است که Watch 4 با برنامه های Google Play کار می کند و از نظر تئوری می تواند بسیار بیشتر با تلفن های Android ارتباط برقرار کند. ما از نظر تئوری می گوییم زیرا برای لحظه ای ، بیشتر عناصر اصلی Galaxy Watch 4 با برنامه های سامسونگ کار می کنند ، که به یک حساب سامسونگ نیاز دارند. این بخشی از اکوسیستم Google است ، اما خود را نیز متمایز می کند.

Galaxy Watch 4 می تواند Google Fit و سایر برنامه های تناسب اندام را اجرا کند ، اما Samsung Health تنها مکانی است که عملکردهای بهداشتی مانند ECG (الکتروکاردیوگرام) و سنسور جدید امپدانس بیوالکتریک برای اندازه گیری بدن می توانند هماهنگ شوند. برخی از عملکردهای بهداشتی ، از جمله ECG (و فشار خون در برخی از کشورها) نیز به یک تلفن سامسونگ نیز نیاز دارند.

دستیار Google ، احتمالاً مهمترین عملکرد Google که می خواهید در ساعت هوشمند داشته باشید ، نیز برای لحظه ای غایب است. Bixby de Samsung به طور پیش فرض ارائه می شود.

همه اینها به یک ساعت سامسونگ اضافه می شود که بیشتر شبیه یک قدم پس از ساعت 3 سال گذشته است تا یک جهش واقعی به جلو. در حالی که انتقال به سیستم عامل یک جدید است و می تواند به این معنی باشد که این ساعت در نهایت به همان اندازه در تلفن های اندرویدی یکپارچه شده است ساعت مچی در آیفون هستند, یکی این تصور را دارد که پانسمان اکوسیستم سامسونگ کاملاً پاره نشده است. اگر ما به روشی که تلفن های هوشمند سامسونگ Galaxy در حال اجرا برنامه های سامسونگ درست در کنار برنامه های Google است ، اعتماد داریم ، بعید است که یک روز تغییر کند. و این اولین همکاری بین سامسونگ و گوگل را کمی دشوار می کند ، زیرا ما نمی دانیم چه چیزی می تواند سیستم عامل را بپوشد. نسخه سامسونگ بهترین است ? برای لحظه ای ، بله ، زیرا ما یک ساعت اندرویدی را به خوبی انجام نمی دهیم و به همان اندازه ساعت 4 کامل است. اما یک بار دیگر فراموش نکنید که واقعاً بهتر است از آن با تلفن هوشمند سامسونگ استفاده کنید.

گوگل و سامسونگ: دوباره با هم (گاهی اوقات)

Galaxy Watch منحصراً تحت Android است ، تغییری در مقایسه با ساعتهای قبلی کهکشان که می تواند به روش محدودی به آیفون وصل شود. تجربه سیستم عامل بسیار شبیه به سایر ساعتهای Android است : برای دسترسی سریع به پارامترها ، برای یافتن همه برنامه ها ، به سمت راست برای اعلان ها و سمت چپ برای “کاشی” ، که ابزارک های کاربردی هستند ، پایین بیاورید.

تجربه ابزارک ها با ساعتهای قبلی سامسونگ یکسان است : مرور داشبورد تناسب اندام ، مشورت با آب و هوا و مرور پیام های متنی امکان پذیر است. برای ما ، مهمتر از همه برای دسترسی سریع به توابع تناسب اندام است. ما می توانیم تلسکوپ را بچرخانیم یا چند بار کرکره ها را بچرخانیم تا یک جلسه تمرینی را شروع کنیم ، یا تجزیه و تحلیل بدن را بدست آوریم ، اکسیژن موجود در خون را بررسی کنیم ، یک ECG درست کنیم.

Google Play تنها فروشگاه برنامه است از Galaxy Watch 4 ، که امکان دسترسی به برنامه های Google موجود مانند Fit ، YouTube و Maps را فراهم می کند. اما بقیه فرآیند پیکربندی بسیار سامسونگ است. شما از یک برنامه سامسونگ سامسونگ برای زوج ساعت و سامسونگ سلامت به عنوان یک برنامه بهداشتی تناسب اندام/مرجع استفاده می کنید.

سامسونگ-گالکسی-تماشای -4-و-تماشای-کلاس 21

The Galaxy Watch 4 (سمت چپ) در کنار Watch 4 Classic (راست). به عینک های اطراف توجه کنید. درو ایوانز/CNET

طراحی: پایان عالی

سامسونگ همیشه ساعتهای دلپذیر را برای پوشیدن مچ دست و Galaxy Watch 4 سبک تر بسیار راحت است. ما Galaxy Watch 44 44 میلی متر (مورد آلومینیومی) و Galaxy Watch 4 Classic 46 MM (فولاد ضد زنگ) را امتحان کردیم. کلاسیک تلسکوپ چرخشی فیزیکی ، مانند ساعت 3 و ساعتهای قبلی سامسونگ را اضافه می کند ، در حالی که Watch 4 بر اساس تاج لمسی مانند ساعت فعال و فعال 2 Galaxy (با بازگشت هاپتیک برای “کلیک”) ساخته شده است.

صفحه شیشه ای گوریل کلاسیک آن را از شوک محافظت می کند ، اما انجام برخی از تعاملات بر اساس تغییر به دلیل چارچوب کمی دشوارتر است. علاوه بر این ، ضخیم تر و گران تر است. ما بین کلاسیک معمولی پاره شده و 4 تماشا می کنیم. ما به ساعت اصلی 4 تکیه می دهیم زیرا همین کارها را با قیمت مناسب تر انجام می دهد و همیشه ظریف است, اما شیشه در معرض بیشتر می تواند به مرور زمان انتقال بیشتر شود. و تلسکوپ لمسی استفاده از یک تلسکوپ فیزیکی دشوارتر است ، حتی اگر این یک عمل کاملاً بی فایده باشد (می توانید تمام حرکات مورد نیاز خود را با شیفت و ضربه زدن روی صفحه یا با کلیک بر روی دکمه های جانبی انجام دهید). علاوه بر این ، اگر شما یک شناگر هستید ، این تلسکوپ فیزیکی هنگام خیس شدن از ساعت استفاده از ساعت را آسان تر می کند.

ما ساعت کوچکتر 4 را تماشا نکردیم ، اما دو اندازه بزرگ در مچ دست ما کامل بودند.

Galaxy-Watch-4-Outdoors

ببینید صفحه نمایش در نور مستقیم خورشید چگونه رفتار می کند. اسکات استین/CNET

صفحه فوق العاده AMOLED فوق العاده ، تمیز و رنگارنگ است. تصاویر پس زمینه از قبل توسط سامسونگ نیز بسیار زیبا هستند. مجموعه سنسورهایی که در پشت ساعت 4 طراحی شده اند نیز بسیار ظریف است. این ساعت همچنین نسبت به قسمتهای قبلی حجیم کمتری به نظر می رسد.

دو دکمه جانبی هنگام فشار در مدت زمان طولانی ، سامسونگ Pay (یا Google Pay) را نشان می دهد و سامسونگ بیکسبی برای دستیار صدا. دکمه ها می توانند برای سایر کارکردهای ناوبری (خانه/پشت) دو بار عجله داشته باشند ، و برخی از اقدامات محدود دیگر را می توان در برنامه سامسونگ پوشید ، که برای زن و شوهر ساعت در تلفن شما ضروری است ، به آنها اختصاص داده شود.

کهکشان-تماشای -4-بدن-تجزیه و تحلیل

تجزیه و تحلیل بدن: داده های زیادی اما بعد از آن زیاد نیست

سنسور بهداشتی سامسونگ جدید در ساعت 4 است امپدانس الکتریکی, فناوری ای که در بعضی از افراد یافت می شود و حتی در اولین پوشیدنی ها مانند آن ظاهر می شود فک بالا 3. سنسور امپدانس از جریان الکتریکی برای تخمین میزان آب بدن استفاده می کند ، که به ویژه برای محاسبه درصد چربی بدن و توده عضلانی اسکلتی استفاده می شود. برنامه از شما برای وزن روزانه خود می خواهد ، سپس پس از یک اسکن 15 ثانیه ای (که با حفظ دو انگشت شما در وسط در مقابل دکمه های ساعت در حالی که بی حرکت باقی مانده است انجام می شود) ، BMI ، توده عضلانی ، چربی بدن را به نمایش می گذارد و توده آب.

تفسیر این نتایج بسیار دشوار است. همه ما بد بودند (در قسمت قرمز مقیاس از سبز تا قرمز) ، با ارقام (مانند کیلو چربی بدن ، آب بدن یا عضلات اسکلتی). این چهره ها چقدر بد بودند ? آیا باید وحشت کنیم ? سامسونگ داده ها را می گیرد و آن را به برنامه سلامت سامسونگ وارد می کند ، سپس گرافیکی از نتایج را با گذشت زمان ایجاد می کند. ما می توانیم پیشرفت خود را (یا بی تحرک خود) ببینیم ، و … و سپس ? سامسونگ واقعاً به ما کمک نمی کند تا به چه معنی یا چه نگران باشیم. بعد چه آموزش هایی را باید انجام دهیم ?

سنسورهای جدید همیشه یک چالش از این نوع را نشان می دهند. از این گذشته ، اقدامات اکسیژن موجود در خون (که از نظر پزشکی دقیق نیستند) سال گذشته همه عصبانیت در اپل ، سامسونگ و فیتبیت بود و ما دریافتیم که ما شروع به نادیده گرفتن این داده ها کردیم. سال گذشته ، EDA از سنسور Fitbit در ساعت حس خود علائم احتمالی استرس را در طول اسکن های تأیید دقیق نشان داد ، اما ما هرگز از آن استفاده نکرده ایم و هرگز نمی دانستیم که با این نتایج چه کاری انجام دهیم.

Galaxy-Watch-4-SLEP-SPO2

اندازه گیری اکسیژن موجود در خون در طول شب انجام می شود … ما نمی دانیم در مورد آن چه فکر کنیم (قرائت مداوم لزوماً دقیق نیست). اسکات استین/CNET

سلامت: دنیای سامسونگ برای تلفن سامسونگ

بیشتر افرادی که ما می شناسیم و از ساعتهای متصل می پوشند ، حداقل تا حدی از آنها برای تناسب اندام استفاده می کنند. سامسونگ آن را می داند و ساعتهای آن روی تناسب اندام و سلامتی متمرکز است. اما همه اینها براساس برنامه های سامسونگ استوار است.

سلامت سامسونگ به هیچ وجه بد نیست. در واقع ، این ویژگی ها ویژگی های زیادی را ارائه می دهد: نظارت بر خواب و نمره خواب (که از نظر پزشکی دقیق نیست ، مانند تمام نظارت بر خواب در ساعتهای متصل ، اما با تشخیص خوب می تواند یک کار مناسب را انجام دهد). دویدن و تجزیه و تحلیل مسابقه. اکسیژن موجود در خون. غذا و آب دنبال شد. نه ، اهداف فعالیت. چالش های اشتراک فعالیت تیمی. این داده های جدید تجزیه و تحلیل بدن.

ما واقعاً از نظارت بر خواب ساعت قدردانی کردیم (همانطور که قید, نمره خواب به ما این امکان را داد تا از عادتهای خواب بد من آگاه شویم و ما را زودتر به رختخواب تشویق کنیم). نظارت خودکار فعالیت ، که منجر به نمایش مستقیم ضربان قلب در شماره گیری ساعت می شود ، برای مراحل سریع و جلسات آموزش خود به خود ایده آل است. این یک مجموعه واقعا محکم است.

سامسونگ-گالکسی-تماشای -4-و-تماشای-4-کلاس -9

اما Google برنامه های نظارت بر وضعیت فیزیکی خاص خود را دارد: Google Fit و اخیراً Fitbit را به دست آورد. برنامه های Google Fit را می توان در ساعت 4 برای دنبال کردن موازی با Samsung Health بارگیری کرد ، اما سامسونگ همیشه انتظار دارد که داده های شما نیز از سلامت سامسونگ عبور کند. Fitbit هنوز برنامه های سیستم عامل را ندارد ، اما باید آنها را در طول سال داشته باشد … حتی در این حالت ، هیچ فرصتی وجود ندارد که ظرفیت کامل نظارت بر Fitbit روی این ساعت کار کند.

و یک مشکل دیگر وجود دارد: شما باید این ساعت را با تلفن سامسونگ جفت کنید تا از عملکردهای بهداشتی که دارای مجوز پزشکی واقعی هستند استفاده کنید. برای چی ? ما هیچ ایده ای نداریم. برنامه مانیتور سلامت جداگانه سامسونگ که داده های ECG را جمع می کند و فشار خون فقط در فروشگاه App Galaxy سامسونگ در حال حاضر موجود است ، به این معنی که سایر تلفن های Android نمی توانند به آن دسترسی پیدا کنند. عجیب است ، زیرا دستگاه های اندازه گیری ECG مانند Fitbit Sense به سادگی با برنامه های عادی Google Play همراه هستند.

ECG آزمایشی برای تشخیص آریتمی قلبی است ، مشابه آنچه در Apple Watch Series 4 و متعاقباً یا به معنای Fitbit یافت می شود. این امکان را برای تشخیص حملات قلبی یا سایر بیماری های قلبی فراهم نمی کند و مشاوره با یک متخصص قلب و عروق جایگزین نمی شود. در این میان ، سامسونگ عملکرد اندازه گیری فشار خون را ارائه می دهد که از مانیتور نوری فرکانس قلبی برای به دست آوردن اظهارات استفاده می کند ، پس از کالیبره شدن ساعت با استفاده از بازوبند فشار خون فیزیکی.

سلام بیکسبی

همانطور که قبلاً گفتیم: دستیار عالی آواز Google در Galaxy Watch 4 حضور ندارد. در عوض ، شما با Bixby گیر کرده اید. دستیار گوگل مطمئناً باید یک روز وارد شود.

Galaxy-Watch-4-bixby

بیکسبی برای پاسخ های صوتی خوب کار می کند. اسکات استین/CNET

بیکسبی کارهای مفیدی انجام می دهد : او می تواند دیکته صدا را به اندازه کافی خوب مدیریت کند تا هنگام دریافت پیام در اواسط روز ، به اعلان های مربوط به Slack پاسخ دهد. این می تواند تایمر را تنظیم کرده و عملکردهای اساسی را مدیریت کند. اما به بقیه گوگل وصل نمی شود. بدون دستیار ، این ساعت به هیچ وجه شبیه Google نیست.

کهکشان-تماشای -4-شارژر

شارژر مغناطیسی Galaxy Watch 4. شما هر دو روز به آن احتیاج خواهید داشت. اسکات استین/CNET

رابط سیال و استقلال دو روزه (یا کمتر)

Galaxy Watch 4 بسیار روان است و برنامه ها را سریعتر از هر ساعت دیگر Android در خاطرات ما بارگیری کنید. این همیشه به همان سرعت آخرین ساعت اپل نیست ، اما همیشه بسیار دلپذیر است. به نظر می رسد پردازنده جدید ساعت هوشمند نشانه بسیار خوبی از آنچه سایر ساعتهای Google از نظر واکنش پذیری می توانند تبدیل شوند.

عمر باتری ? خوب نیست ، افسوس. ما ساعت 4 و Watch 4 Classic را روی مچ دست خود رد و بدل کردیم و یکی را وقتی دیگری از باتری کوتاه بود و در طول شب با ساعت می خوابید. استقلال هرگز بیش از دو روز نگذشته است. و این ، با شماره گیری تماشای همیشه غیرفعال. وقتی روشن شد ، ما فقط می توانیم از آن حدود یک روز قبل از نیاز به بار استفاده کنیم. و ساعت کوچکتر حتی می تواند استقلال کوتاه تری داشته باشد. علاوه بر این ، اگر مدلی مجهز به فناوری LTE بخرید ، عمر باتری حتی پایین تر خواهد بود. اگر از ساعت برای جلسات تمرینی با GPS استفاده کنید ، همین اتفاق می افتد.

با این حال بار بسیار سریع است: نیم ساعت تقریباً به ما اجازه داد که باتری را به اندازه کافی بارگیری کنیم تا در صورت لزوم بقیه روز را بپوشیم.

برداشت های ما در حال حاضر: امیدوار کننده اما ناقص

در اینجا سؤال واقعی است که در مورد ساعت 4 بوجود می آید: این اولین بار از طیف جدیدی از ساعتهای سازگار با سیستم عامل Google Wear است که در حال آمدن است. دیگران ممکن است سیستم عامل جدید را قبل از سال 2022 نداشته باشند: ساعتهای فسیلی بعدی ، مدل های جدید Ticwatch Mobvoi و Wear Os Fitbit Watch قول داده اند.

سامسونگ در صدر گلوله قرار دارد و Galaxy Watch 4 مزایای بسیاری دارد. اما هنوز هم یک استخوان متحد نیست که این تصور را به ما می دهد که در یک اکوسیستم واحد به طور کامل لنگر زده شویم. این امر به این دلیل است که اینگونه نیست: این همیشه دنیای ساعت سامسونگ است ، با لایه ای از گوگل بیش از.

شاید از ابتدا این ایده بود. شاید ساعت با گذشت زمان بهبود یابد. اما ساعتهای سیستم عامل بعدی مشابه یا حتی بهتر است ? ما نمی توانیم آن را بگوییم. Galaxy Watch 4 سامسونگ ممکن است در حال حاضر بهترین گزینه باشد و به نظر نمی رسد که ما منتظر آن باشیم.

این ممکن است ساعت نهایی اندرویدی نباشد ، اما در حال حاضر بهترین ساعت اندرویدی در بازار است.

مقاله CNET.com اقتباسی شده توسط CNET FRANCE

آزمون کامل را بخوانید

 • یادداشت نوشتن