سامسونگ Galaxy XCover 6 Pro: A ضروری در بین تلفن های هوشمند تکان دهنده?, Galaxy XCOVER6 PRO EXPRISE EDITION | متخصصان سامسونگ fr

Galaxy XCover6 Pro Edition Edition

Contents

1 عملکرد واقعی بسته به شرایط آزمون ممکن است متفاوت باشد. 2 فضای ذخیره واقعی موجود بسته به نرم افزار از پیش نصب شده می تواند متفاوت باشد. 3 کارت microSD به طور جداگانه فروخته می شود.

سامسونگ Galaxy XCover 6 Pro: A ضروری در بین تلفن های هوشمند تکان دهنده ?

در اینجا سامسونگ Galaxy XCover 6 Pro ، یک تلفن هوشمند ضد شوک است که نوید مقاومت بزرگی و طول عمر زیادی را می دهد. علاوه بر آن ، برخی از کارکردهای اختصاص داده شده به متخصصان جدول را تکمیل می کنند.

سامسونگ یک برند کاملاً مشهور برای عموم مردم است. شماره یک تاریخچه تلفن های هوشمند بازار-اگرچه این موقعیت در زمان اخیر با یک رقابت سخت مورد اختلاف قرار گرفته است-غول کره جنوبی نیز یک بازیگر مهم در تلفن های اختصاص داده شده به دنیای حرفه ای است. این برند ناوگان گروه های بزرگی مانند Stellantis (Peugeot ، Citroën….) یا حتی برخی از وزارتخانه ها. بنابراین وارد سامسونگ گلکسی Xcover 6 Pro تازه رسمی می شود.

این یک تلفن هوشمند سخت شده است که قول می دهد ” بسیار مقاوم »بدون انجام بیش از حد سازش در مورد طراحی. بنابراین ، با وجود طراحی تکان دهنده ، ضخامت 9.9 میلی متر و وزن آن 235 گرم است. از نظر مطلق ، قابل توجه است ، اما Xcover 6 Pro در رابطه با پیشینیان خود تصفیه و سبک شده است. از طرف دوام ، دستگاه استدلال های خود را مطرح می کند:

  • مجوز نظامی ارزن 810H ؛
  • IP68 برای ضد آب ؛
  • محافظت از Gorilla Glass Victus.

برخی از ویژگی های اختصاص داده شده به حالت Pro

به عبارت دیگر ، حتی اگر هرگز توصیه نمی شود ، باید بتوانید آن را ترک کنید بدون اینکه بیش از حد از وضعیت آن ترس داشته باشید. علاوه بر استحکام ، سامسونگ همچنین با تضمین سه سال به روزرسانی عمده از Android و پنج سال امنیت ، کارت ماندگاری را از بین می برد. توجه داشته باشید که تلفن بومی Android 12 را روشن می کند.

علاوه بر این ، به مدت هفت سال قطعات موجود در بازار وجود دارد – و پنج سال برای باتری قابل جابجایی. تا حدودی به لطف این امر است که شاخص تعمیر در این مدل به 8.7/10 افزایش می یابد.

Galaxy XCover 6 Pro همچنین به محلول ایمنی ناکس که توسط سامسونگ طراحی شده است ، غرور می کند. یک سال اشتراک در نسخه حق بیمه نیز ارائه می شود. این فرمول به شرکتها به ویژه اجازه می دهد تا به راحتی استقرار نرم افزار را در تلفن های هوشمند در کارمندان و کارمندان خود مدیریت کنند.

از آنجا که این یک تلفن هوشمند ضد شوک برای متخصصان است ، Galaxy XCover 6 Pro در این زمینه افکار ارائه می دهد:

  • کلیدهای قابل برنامه ریزی که از طریق پشتیبانی طولانی ، به شما امکان می دهد از دستگاه به عنوان یک گفتگوی گفتگوی استفاده کنید (برای افرادی که لزوماً امکان استفاده از رابط صفحه لمسی کلاسیک را ندارند و نیاز به برقراری ارتباط سریع با یک همکار ندارند) مفید است
  • موجودی اسکن بارکد محصولات ، اطمینان از نگهداری یا بررسی در دسترس بودن سهام
  • پشتیبانی NFC برای جایگزینی نشان ها به عنوان مثال ؛
  • امکان تبدیل تلفن به ترمینال پرداخت ؛
  • تجربه سامسونگ Dex در دسترس است.

خصوصیات مهم

همچنین توجه داشته باشید که Galaxy XCover Pro 6 دارای صفحه نمایش قابل استفاده با دستکش است (حتی اگر آنها کاملاً ضخیم باشند) و ” اولین تلفن هوشمند سخت شده سازگار با 5G و Wi-Fi 6th »». برای برگه فنی ، باید به خاطر داشت که این دستگاه دارای یک پنل TFT LCD 6.6 اینچی است که لوکس ارائه حالت 120 هرتز را پرداخت می کند. همچنین روی یک Snadrapgon 778G ، 6 گیگابایت رم و ذخیره سازی 128 گیگابایتی قابل گسترش تا 1 تا از طریق microSD حساب کنید.

باتری با ظرفیت 4050 میلی آمپر ساعت خود را به یک استقلال طولانی مدت افتخار می کند. با بار 15 وات کار می کند ، اما در جعبه ارائه نشده است. سرانجام ، این برند توضیح می دهد که از زباله های پلاستیکی از اقیانوس استفاده کرده است تا تلفن را تهیه کند.

قیمت و تاریخ انتشار سامسونگ Galaxy XCover 6 Pro

Samsung Galaxy XCover 6 Pro در نیمه اول ژوئیه در فرانسه فروخته می شود. قیمت رسمی آن 599 یورو است. لوازم جانبی مانند پوسته ، کلیپ کمربند یا پایه بارگیری نیز برنامه ریزی شده است.

آیا از Google News (اخبار در فرانسه) استفاده می کنید ? شما می توانید رسانه مورد علاقه خود را دنبال کنید. دنبال کردن Frandroid در Google News (و numerama).

Galaxy XCover6 Pro Edition Edition

دو Galaxy XCover6 Pro 5G در کنار یکدیگر قرار دارند. یکی در سمت چپ با گرد و غبار به عقب برگردانده شده است. در سمت راست ، Galaxy XCover6 Pro 5G به جلو چرخانده شده است و قطره های آب روی صفحه نمایش است دو Galaxy XCover6 Pro 5G در کنار یکدیگر قرار دارند. یکی در سمت چپ با گرد و غبار به عقب برگردانده شده است. در سمت راست ، Galaxy XCover6 Pro 5G به جلو چرخانده شده است و قطره های آب روی صفحه نمایش است

طراحی شده برای ماندگاری ، Galaxy XCover6 Pro آماده پشتیبانی از شما در هر کجا که مأموریت های شما شما را می برد. مقاوم و ایمن ، دارای ابزارهای با عملکرد بالا و به طور خاص به مشاغل اختصاص داده شده است و به آن اجازه می دهد تا با بخش های فعالیت که در آن رویدادهای پیش بینی نشده جای خود را ندارند و در آن بهره وری سازگار است ، سازگار شود.

Galaxy XCover6 Pro 5G Galaxy XCover6 Pro 5G

عملکردی چشمگیر برای ساختن بیشتر و بیشتر

Galaxy XCover6 Pro 5G Edition Edition عملکرد بیشتری را به شما ارائه می دهد1 برای افزایش بهره وری روزانه خود. از یک دستگاه واکنشی که می توانید به لطف پردازنده Octo-Core Snapdragon و 6 گیگابایت رم در چند وظیفه ای کار کنید ، لذت ببرید. همچنین به لطف حافظه مشترک آن از 128 گیگابایت ، تمام اسناد مهم خود را ذخیره کنید2, قابل گسترش توسط کارت microSD3 (حداکثر 1 تا).

Galaxy XCover6 Pro 5G یک تونل زیرزمینی را در پایین با LED های قرمز نشان می دهد. در اطراف این تلفن هوشمند Vignettes با محتوای مختلف وجود دارد Galaxy XCover6 Pro 5G یک تونل زیرزمینی را در پایین با LED های قرمز نشان می دهد. در اطراف این تلفن هوشمند Vignettes با محتوای مختلف وجود دارد

1 عملکرد واقعی بسته به شرایط آزمون ممکن است متفاوت باشد. 2 فضای ذخیره واقعی موجود بسته به نرم افزار از پیش نصب شده می تواند متفاوت باشد. 3 کارت microSD به طور جداگانه فروخته می شود.

از افزایش اتصال استفاده کنید

نسخه Endition XCover6 Pro 5G به شما امکان می دهد یک قدم را از قبل نگه دارید. در این زمینه یا در دفتر ، XCOVER6 PRO 5G Epprise Edition با 5G سازگار است4 و همچنین Wi-Fi5. از اتصال بیش از حد سریع و روان در همه جا و در هر زمان استفاده کنید.

نسخه Galaxy XCover6 Pro Edition Edition با آرم WiFi 6 که روی صفحه نمایش داده می شود ، و همچنین یک آرم WiFi بزرگ در بالای دستگاه و یک آرم 5G که دستگاه را پوشش می دهد نسخه Galaxy XCover6 Pro Edition Edition با آرم WiFi 6 که روی صفحه نمایش داده می شود ، و همچنین یک آرم WiFi بزرگ در بالای دستگاه و یک آرم 5G که دستگاه را پوشش می دهد

4 در دسترس بودن شبکه 5G و سرعت واقعی بسته به کشور ، ارائه دهنده شبکه و محیط کاربر می تواند متفاوت باشد. 5 روترهای شبکه بی سیم Wi-Fi ششم ضروری هستند و به طور جداگانه فروخته می شوند.

یک صفحه نمایش همهجانبه ، پاسخگو و سیال

صفحه بزرگ 6.6 اینچی از Galaxy XCover6 Pro 5G تأسیس به شما امکان می دهد تا با روشی همهجانبه و واکنشی با محتوای خود مشورت کنید. با فناوری FHD+ و نرخ خنک کننده 120 هرتز6, محتوایی که روزانه با آنها مشورت می کنید روانتر و واضح تر خواهد بود.

*تصاویر شبیه سازی شده برای اهداف تصویرگری. 6 در مورد FHD+ و نرخ خنک کننده 120 هرتز ، مقدار پیش فرض تنظیم شده است تا در صورت لزوم سرعت تازه سازی را به 120 هرتز تنظیم کند و به طور خودکار تنظیم کند. با تغییر پارامترها برای استاندارد ، نرخ تازه سازی در 60 هرتز تعیین می شود.

یک عکس منظره شهری روی صفحه نمایش Galaxy XCover6 Pro 5G نمایش داده می شود ، سپس تصویر از صفحه نمایش خارج می شود. یک متن بزرگ 120 هرتز در زیر دستگاه نمایش داده می شود

طراحی شده برای آخرین

نسخه XCOVER6 PRO 5G EUDITION در برابر شدیدترین شرایط مقاوم است. با استاندارد IP687, نسخه Eudition XCover6 Pro 5G ضد آب ، گرد و غبار و حتی محصولات ضد عفونی کننده است. این دستگاه همچنین دارای گواهینامه MIL-STD 810H است8 9 که به آن پایداری واقعی می بخشد و به آن اجازه می دهد تا حتی در یک محیط خصمانه کارآمد باشد. بنابراین وقتی در زمین هستید ، با یک ذهن آرام کار کنید و روی ملزومات متمرکز شوید.

یک Galaxy XCover6 Pro 5G کنار گذاشته می شود ، یک تصویر زمینه آبی ، بنفش و نارنجی را به نمایش می گذارد. این محصول به صورت مورب با گرد و غبار و آوار در گوشه پایین دستگاه نشان داده شده است. در پشت دستگاه محیط های بارانی ، گرد و غبار و سنگی وجود دارد که ممکن است دستگاه تحت آن قرار بگیرد یک Galaxy XCover6 Pro 5G کنار گذاشته می شود ، یک تصویر زمینه آبی ، بنفش و نارنجی را به نمایش می گذارد. این محصول به صورت مورب با گرد و غبار و آوار در گوشه پایین دستگاه نشان داده شده است. در پشت دستگاه محیط های بارانی ، گرد و غبار و سنگی وجود دارد که ممکن است دستگاه تحت آن قرار بگیرد

7 IP68 استاندارد: مقاوم در برابر آب تا 30 دقیقه آب شیرین به مدت 30 دقیقه و مقاوم در برابر گرد و غبار ، خاک و ماسه. 8 MIL-STD 810H صدور گواهینامه ای است که توسط آزمایشگاه تست ارتش آمریكا تصور شده است تا دقیقاً مقاومت دستگاه ها را در محرمانه های افراطی واقعی و خصمانه ارزیابی كند. 9 روشهای آزمایش استاندارد ارز 801H همچنین شامل آزمایش پاییز بر روی سطح فولادی 1.5 متر و نگرش ، رطوبت ، غوطه وری ، مه نمکی ، گرد و غبار ، لرزش و غیره است.

استقلال طولانی مدت به لطف یک باتری قابل تعویض

Galaxy XCover6 Pro 5G دارای باتری قدرتمند 4،050 میلی آمپر ساعت (استاندارد) است10, این امکان را به شما می دهد تا در طول روز خودمختار باشید. هنگامی که نیاز به بارگیری سریع دستگاه خود دارید ، می توانید باتری را با یک باتری قابل تعویض جایگزین کنید11 از قبل بارگیری شده ، یا از بارگیری سریع 15W استفاده کنید12. علاوه بر این ، به لطف اتصالات POGO 13, چندین محصول را همزمان در یک قفسه بارگیری شارژ کنید.

ما می توانیم پشت نسخه XCover6 Pro Edition را با متنی در سمت چپ مشاهده کنیم که نشان می دهد محصول با بار سریع 15W سازگار است. در سمت راست نوشته شده است که XCOVER6 دارای باتری 4،050 میلی آمپر ساعتی است ما می توانیم پشت نسخه XCover6 Pro Edition را با متنی در سمت چپ مشاهده کنیم که نشان می دهد محصول با بار سریع 15W سازگار است. در سمت راست نوشته شده است که XCOVER6 دارای باتری 4،050 میلی آمپر ساعتی است

10 مقدار معمولی که تحت شرایط آزمایشگاهی حزبی سوم آزمایش شده است. مقدار معمولی با توجه به اختلاف ظرفیت باتری در بین نمونه های باتری که مطابق با استاندارد IEC 61960 آزمایش شده است ، مقدار متوسط ​​تخمین زده شده است. ظرفیت اسمی (حداقل) 3،950 میلی آمپر ساعت است. عمر باتری واقعی بسته به محیط شبکه ، عادات کاربر و سایر عوامل می تواند متفاوت باشد. 11 باتری های قابل تعویض اضافی به طور جداگانه فروخته می شوند. فقط می توان از محصولات معتبر سامسونگ استفاده کرد. 12 بلوک بار سریع 15W به طور جداگانه فروخته می شود. 13 پایه بارگذاری پین Pogo به طور جداگانه فروخته می شود.

یک دستگاه All -terrain

حتی در محیط پر خواستار ، نسخه ورود XCOVER6 PRO 5G همیشه پاسخ خواهد داد*. هنگامی که محیط کار نیاز به پوشیدن دستکش محافظ دارد14 15, شما می توانید بدون مشکل با صفحه لمسی فوق العاده حساس به کار خود ادامه دهید. صفحه نمایش حساسیت لمسی افزایش یافته است و به شما امکان می دهد از دستگاه خود در کارخانه ، در یک سایت ، در فضای باز و حتی در هوای مرطوب استفاده کنید.

دستکش های قوی در دو محیط کار دشوار ، ابتدا در یک محل ساخت و ساز بارانی و در طوفان برفی در هنگام برداشتن برف ، از Galaxy XCover6 Pro 5G استفاده می کنند. در بالا ، می توانید حداکثر 2 میلی متر ضخامت بخوانید دستکش های قوی در دو محیط کار دشوار ، ابتدا در یک محل ساخت و ساز بارانی و در طوفان برفی در هنگام برداشتن برف ، از Galaxy XCover6 Pro 5G استفاده می کنند. در بالا ، می توانید حداکثر 2 میلی متر ضخامت بخوانید

*صفحه لمسی در زیر آب واکنشی نیست. 14 حساسیت لمسی حتی با دستکش ضخامت حداکثر 2 میلی متر درمان است.این بر اساس نتایج آزمایشات انجام شده در آزمایشگاه داخلی است. 15 واکنش پذیری به لمس بسته به ماده و ضخامت دستکش و همچنین سایر شرایط آب و هوایی می تواند متفاوت باشد.

سامسونگ ناکس از داده های شما در پایان محافظت می کند

پلت فرم ناکس با روشن کردن دستگاه ، امنیت سخت افزار و نرم افزار را تضمین می کند. این ایمنی چند لایه از حساس ترین داده های شما در برابر ویروس ها و سایر حملات محافظت می کند. این که آیا شما در دفتر هستید یا در این زمینه ، یکپارچگی دستگاه شما در زمان واقعی ارائه شده است.

پنج لایه به شکل یک تلفن هوشمند با فضایی بین آنها جمع شده است. در پایین ، یک لایه سیاه مدارها و تراشه ها را نشان می دهد. لایه بالایی آرم ناکس را نشان می دهد

بسته ای که به شرکت ها اختصاص داده شده است

XCover6 Pro 5G شامل محدوده Enter Edition ، راه حل کامل ما به تحرک برای شرکت ها است. Galaxy Enferprise Edition یک پیشنهاد همه در یک است که امنیت ، استقرار و مدیریت پارک تجهیزات شما را با مجموعه ناکس ساده می کند. با استفاده از نسخه کارآفرین ، تمام ویژگی های KNOX به مدیران IT اجازه می دهد تا مدیریت پایانه های موبایل کارمندان خود را ساده کنند. نسخه کارآفرین همچنین 2 سال در دسترس بودن XCOVER6 PRO 5G Edition Edition و 5 سال امنیت را به شما تضمین می کند16, سرمایه گذاری خود را چه چیزی باید ادامه دهید و تأمین کنید.

ما می توانیم 5 نفر را در محیط های مختلف کاری که از محصولات Entriprise Edition استفاده می کنند ، مشاهده کنیم ما می توانیم 5 نفر را در محیط های مختلف کاری که از محصولات Entriprise Edition استفاده می کنند ، مشاهده کنیم

16 از تاریخ راه اندازی آن. میزان تکه های ایمنی بسته به مدل ها متفاوت است. * بصری غیر پیمانکاری

دکمه های قابل برنامه ریزی را با توجه به نیاز خود شخصی کنید

روزهای روز خود را ساده کنید ! دکمه های قابل برنامه ریزی XCOVER با توجه به نیاز شما می توانند شخصی سازی شوند 17. بنابراین می توانید دسترسی سریع به دوربین ، لامپ مشعل یا برنامه ای را برای ایجاد فشار به بالا پیکربندی کنید.

دو سیاه Galaxy XCover6 Pro 5G در کنار یکدیگر قرار دارند و کمی همپوشانی دارند. موردی که کج شده است ، با خط گرافیک نارنجی روی صفحه ، در سمت چپ قرار دارد و طراحی دکمه قابل برنامه ریزی XCover را نشان می دهد. تصویر دیگر نمای عقب از Galaxy XCover6 Pro 5G دو فلاش LED را نشان می دهد دو سیاه Galaxy XCover6 Pro 5G در کنار یکدیگر قرار دارند و کمی همپوشانی دارند. موردی که کج شده است ، با خط گرافیک نارنجی روی صفحه ، در سمت چپ قرار دارد و طراحی دکمه قابل برنامه ریزی XCover را نشان می دهد. تصویر دیگر نمای عقب از Galaxy XCover6 Pro 5G دو فلاش LED را نشان می دهد

17 برای پیکربندی یک کلید قابل برنامه ریزی ، فقط به تنظیمات دستگاه بروید.

رابط تلفن همراه خود را به یک محیط رایانه تبدیل کنید

برای چند برابر کاربردهای حرفه ای و بهبود بهره وری بیشترین کارگران تلفن همراه ، سامسونگ حالت DEX را ارائه می دهد 18, که به شما امکان می دهد با تبدیل آن به رابط رایانه ای روی تلفن خود کار کنید. محتویات XCover6 Pro 5G Edition Edition را روی صفحه نمایش خارجی مانند مانیتور ، صفحه نمایش در یک اتاق جلسات یا یک TV1 هوشمند نمایش دهید ، در حالی که از یک رابط کاربری سیال و بصری بهره می برد.

18 اتصال بی سیم سامسونگ DEX در تلویزیون های هوشمند موجود است که فقط از آینه کردن صفحه تلفن پشتیبانی می کنند. (برای تجربه بهینه ، از تلویزیون های هوشمند سامسونگ که در سال 2019 یا بعد از آن راه اندازی شده است استفاده کنید.

یک Galaxy XCover6 Pro 5G و یک صفحه نمایش خارجی نشان می دهد که این دو دستگاه هماهنگ شده و برای چند وظیفه ای با DEX استفاده می شوند

با میدان در ارتباط باشید

با فشار دادن یکی از دو کلید قابل برنامه ریزی XCover با تیم خود در تماس باشید. تأسیس Galaxy XCover6 Pro 5G با راه حل های شریک فشار به بالا برای سهولت بیشتر استفاده سازگار است. این همچنین از پلتفرم تیم های مایکروسافت پشتیبانی می کند و تلفن شما را به یک گفتگوی امنیتی ایمن تبدیل می کند که می تواند پیام های صوتی فوری را به سرعت ارسال کند و به سایر کاربران وصل شود. به لطف بلندگوهای کارآمد ، ارتباطات روشن خواهد بود19, حتی در یک محیط پر سر و صدا.

مردی که دارای لباس سایت است ، از Galaxy XCover6 Pro 5G خود برای برقراری ارتباط با همکارانش استفاده می کند. در سمت راست ، افزایش حجم بلندگو فعال می شود و حجم بلندگو XCOVER6 PRO 5G در مقایسه با مدل قبلی افزایش یافته است مردی که دارای لباس سایت است ، از Galaxy XCover6 Pro 5G خود برای برقراری ارتباط با همکارانش استفاده می کند. در سمت راست ، افزایش حجم بلندگو فعال می شود و حجم بلندگو XCOVER6 PRO 5G در مقایسه با مدل قبلی افزایش یافته است

19 برای افزایش حجم بلندگو ، به تنظیمات بروید – صدا و لرزش – صدا – حجم بلندگو را افزایش دهید.

با ضبط ناکس به راحتی و سریع اسکن کنید

Galaxy XCover6 Pro خود را به خوانندگان بارکد با کیفیت حرفه ای تبدیل کرده و داده های بارکد جمع آوری شده از برنامه های تجاری را به لطف ضبط ناکس ادغام کنید20. توسعه یافته توسط سامسونگ با همکاری Scandit ، تجربه شریک زندگی ما را ترکیب می کند و ادغام روان و ساده در دستگاه ها را ارائه می دهد. به لطف دکمه قابل برنامه ریزی به سرعت به اسکن دسترسی پیدا کنید. هنگامی که این دکمه فشرده شد ، Knox Capture تنظیمات ویژه ای را برای دوربین ادغام شده بر روی تلفن ایجاد می کند و بدین ترتیب بارکد مورد نظر را اسکن می کند.*

20 محلول های اسکن بارکد (از جمله ضبط ناکس) به طور جداگانه فروخته می شوند. *تصویر شبیه سازی شده برای تصاویر. پوشش یک -UI می تواند متفاوت باشد.

دو Galaxy XCover 6 Pro دو صفحه نمایش مختلف را هنگام استفاده از ضبط KNOX ، از جمله بارکد و پروفایل دیجیتالی نمایش داده می کنند. بین دو دستگاه یک نماد بارکد با ثبت نام چند اسکن در زیر قرار دارد

20 محلول های اسکن بارکد (از جمله ضبط ناکس) به طور جداگانه فروخته می شوند. *تصویر شبیه سازی شده برای تصاویر. پوشش یک -UI می تواند متفاوت باشد.

Samsung Galaxy XCover 6 Pro Test: یک تلفن هوشمند سخت شده که آن را در زیر کاپوت دارد

یادداشت نوشتن: 3 از 5

سامسونگ با داشتن Galaxy XCover 6 Pro خود ، متخصصانی است که به دنبال یک گوشی هوشمند در برابر شرایط دشوار استفاده هستند. که مانع از داشتن دارایی های فنی قابل ملاحظه ای برای استفاده نمی شود.

ارائه

به عنوان یک رهبر در صنعت تلفن های هوشمند ، سامسونگ تقریباً به همه بازارهای موجود حمله می کند. از بالا به تاشو … از طریق دستگاه های تقویت شده. باید گفت که رقابت در این بخش نادر است. با استفاده از Xcover 6 Pro ، کره جنوبی مطمئناً با هدف ماجراجویانی که به دنبال یک موبایل مقاوم هستند ، اما به ویژه برای شرکت ها. اثری از این استراتژی قابل مشاهده است. بنابراین دستگاه مجهز به دو کلید قابل برنامه ریزی است که اجازه می دهد از آن به عنوان یک Walkie Talkie استفاده شود. قیمت رسمی آن 599 یورو است.

اگر برای بیرون آماده باشد ، تلفن هوشمند نیز باید در استفاده مؤثر باشد. از نظر منطقی مهم است که آن را با Action X5 از رقیب فرانسوی Crosscall خود ، بلکه با دستگاه های استاندارد با یک برگه فنی تقریباً مشابه مقایسه کنید. به عنوان مثال می توانیم به سامسونگ Galaxy A52S 5G فکر کنیم که از همان SOC استفاده می کند. XCover 6 Pro همچنین در محدوده قیمت قابل مقایسه با Xiaomi 11T قرار دارد ، اما از نظر سطح فنی جاه طلب تر است.

یادداشت نوشتن: 4 از 5

ارگونومی و طراحی

تلفن های هوشمند تقویت شده هرگز با طراحی خود نمی درخشند و این Galaxy XCover 6 Pro از این قاعده مستثنی نیست. با ابعاد آن از 168.8 x 79.9 x 9.9 میلی متر و وزن آن 235 گرم ، به ویژه تحمیل شده است و برای کیسه ها یا جیب های بزرگ در نظر گرفته شده است. بنابراین ما تمایل خواهیم داشت که از آن با دو دست استفاده کنیم تا از فرار او جلوگیری کنیم.

با این وجود مسلح است که به لطف یک لایه بزرگ آدامس ، در برابر اکثر سقوط های روزانه و شوک ها مقاومت کنید. همچنین به دلیل این حفاظت تحمیل کننده صفحه نمایش تنها 78 ٪ از صفحه جلوی آن را اشغال می کند. از طرف دیگر ، توسط Gorilla Glass Victus+، آخرین استاندارد برند محافظت می شود.

از آب یا گرد و غبار نمی ترسد زیرا گواهینامه های IP 68 (ضد آب تا 30 دقیقه آب شیرین را به مدت 30 دقیقه) و ارزن 810H نشان می دهد. بنابراین در سخت ترین شرایط قابل استفاده است.

طرف اتصال ، Galaxy XCover 6 Pro به ویژه خوب است ، زیرا از 5G بهره می برد ، اما همچنین WiFi ششم ، بلوتوث 5.2 و یک تراشه NFC. ما همچنین به وجود یک سوکت مینی جک 3.5 میلی متری و یک کشو MicroSD برای گسترش حافظه داخلی آن توجه می کنیم. برش پایین آن یک درگاه USB-C ، بلکه یک اتصال دهنده Pogo را در خود جای داده است ، که باعث می شود آن را با یک قفسه بارگیری برای یک ناوگان کامل سازگار کند. بنابراین برای سالهای آینده کاملاً مجهز است. تلفن های هوشمند “استاندارد” که به طور طبیعی با آن روبرو هستند نمی توانند به همان اندازه بگویند.

سمعی

خروجی صوتی قانع کننده است. این سطح خوب از قدرت (122 MVRM) را ارائه می دهد و دامنه پویا نسبتاً سخاوتمندانه (113.5 دسی بل) را ارائه می دهد. علاوه بر این ، اعوجاج کوچک است (0.001 ٪).

ارزش های سایز متوسط
سطح خروجی 122.0 MVRMS 102.7 MVRMS
اعوجاج + سر و صدا 0.001 ٪ 0.006 ٪
پویا 113.5 دسی بل 96.3 دسی بل
دیافونی -61.7 دسی بل -62.1 دسی بل

این Xcover 6 Pro دارای یک بلندگو نسبتاً قدرتمند است که ممکن است در زمینه استفاده حرفه ای در محیط پر سر و صدا از اهمیت خود برخوردار باشد. او هنگام تماشای یک فیلم به راحتی حرکت می کند ، اما واقعاً برای دوستداران موسیقی در نظر گرفته نشده است.

برای … بیشتر :

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

یادداشت نوشتن: 3 از 5

صفحه نمایش

مانند تمام تلفن های هوشمند از این نوع ، سامسونگ ترجیح می دهد از صفحه OLED جلوگیری کند. بنابراین ما خودمان را با یک صفحه نمایش LCD 6.6 اینچی که در Full HD+ (1080 x 2408 پیکسل) نمایش داده می شود ، روبرو می شویم ، که میزان تازه سازی تصویر قادر به صعود تا 120 هرتز است.

قله نور به 429 CD/m² می رسد که در صورت استفاده توسط Grande Sun کمی محدود است. حداقل مقدار 5.5 CD/m² است که برای مشاوره شبانه منطقی است. کنتراست برای LCD قانع کننده است (1296: 1). همانطور که در همه تلفن های هوشمند ، بازتاب زیاد است (47.9 ٪) ، اما بدون بیش از حد. تأخیر لمسی و زمان باقیمانده به ترتیب کم است (به ترتیب 42 میلی ثانیه و 15 میلی ثانیه). بنابراین ما خیلی سریع به آن عادت می کنیم.

یادداشت نوشتن: 3 از 5

متأسفانه ، سامسونگ اجازه نمی دهد صفحه نمایش کالیبره شود. شرم آور است ، زیرا مقادیر خارج از جعبه کمی ناامید کننده است. ما با یک دلتا E 4.5 و دمای 8408 کلوین به پایان می رسیم. بنابراین سایه عمومی خیلی سرد است و رنگ ها اشباع شده است. روزانه کاملاً قابل استفاده است ، اما ما واقعاً دوست داشتیم که بتوانیم آن را اصلاح کنیم. در بازار ترمینال سخت ، ActionCall Action-X5 مطمئناً بهتر نیست. با کمال تعجب ، Xiaomi 11T و Samsung Galaxy A52 نتیجه بسیار قانع کننده تری ارائه می دهند.

یادداشت نوشتن: 4 از 5

کارایی

برای اجرای XCOVER 6 Pro ، سامسونگ یک اسنپدراگون 778G همراه با 6 گیگابایت رم و 128 گیگابایت ذخیره سازی را انتخاب کرده است. این Qualcomm SoC هرگز ما را ناامید نکرده است ، و هنوز هم در اینجا اینگونه نیست. بنابراین او یک شاخص کلی از 112 را در پروتکل تست هدف ما جمع آوری کرد. عملکرد قسمت CPU قانع کننده است ، و ما از یک تجربه چند وظیفه ای سیال در همه شرایط استفاده می کنیم.

اگرچه تلفن های هوشمند تقویت شده در بازی های ویدیویی جاه طلبی واقعی ندارند ، این Galaxy XCover 6 Pro به شما امکان می دهد تا در آن افراط کنید و به شکلی زیبا. او واقعاً موفق شده است پروتکل تست ما را به ریتم 71 فریم در ثانیه تبدیل کند. بنابراین او می تواند بخش خوبی از عناوین Playstore را در شرایط بسیار خوب اجرا کند. به نظر می رسد که از CrossCall Action-X5 در این زمینه توانمندتر است. Galaxy A52S نتایج کمی بالاتر را به دست می آورد ، که بار دیگر کارآیی SOC را اثبات می کند.

بهره مندی از این مازاد قدرت اطمینان بخش است و آینده را به طرز وحشیانه ای نشان می دهد. بنابراین ما از انتخاب سامسونگ قدردانی می کنیم.

تست های عملکرد ما با AIM انجام می شود ، برنامه توسعه یافته توسط شرکت Smartvis.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

یادداشت نوشتن: 3 از 5

عکس

با تعریف ، Galaxy XCover 6 Pro یک فوتوفون نیست. با این حال ، یک ماژول عکس دوتایی در عقب متشکل از زاویه بزرگ 50 MPX (F/1.8) و فوق زاویه ای از 8 MPX (F/2.2).

ماژول اصلی: 50 مگاپیکسل ، f/1.8

ماژول زاویه بزرگ به لطف تکنیک کلیشه ها را در 12.5 مگاپیکسل می گیرد پیکسل, که باعث می شود پیکسل ها توسط چهار ادغام شوند تا نور بیشتری را به خود جلب کند.

در شرایط روشنایی خوب ، Xcover 6 Pro نتیجه دلپذیری را ارائه می دهد و باعث می شود عکس های با کیفیت خوب ایجاد شود. ما درمان تا حدودی اشباع کره جنوبی را تشخیص می دهیم ، که تمایل دارد شبکیه را بیش از عمل X5 تمسخر کند. تلفن هوشمند CrossCall نتیجه کمی واضح تر ارائه می دهد (به ضعف های پایین سمت چپ مراجعه کنید) و سطح خوبی از جزئیات ، اما رنگ سنجی عمومی به سمت قرمز می رود و رنگ ها به نظر می رسد. ما نتیجه سامسونگ ، روشن تر و متضاد را ترجیح می دهیم.

اگر عکس های روزانه از کیفیت نسبتاً شگفت انگیزی برخوردار هستند ، در واقع شب است که این تلفن های هوشمند به طبیعت خود وفادار می مانند. نتیجه در هر دو مورد ناامید کننده است. عکس Xcover 6 Pro قابل استفاده است ، اما جزئیات زیادی را از دست داده است ، در حالی که سر و صدای دیجیتالی روی CrossCall ظاهر می شود. عکس سامسونگ کمی بهتر در معرض دید است ، اما هیچ چیز متعالی نیست.

50 حالت MP

همیشه می توان عکس ها را با تعریف کامل (50 mpx) ضبط کرد ، اما این حالت به ندرت تغییر قابل توجهی در تلفن های هوشمند میانی ایجاد می کند. ما یک منطقه اندازه یکسان را در هر یک از عکس ها جدا کرده ایم تا آنها را بهتر مقایسه کنیم.

شرایط هر چه باشد ، تعریف کامل سود قابل توجهی در تصویر را ارائه نمی دهد. رنگ سنجی بدون تغییر باقی می ماند. ما می توانیم از آن برای یک محصول استفاده کنیم ، اما به سختی بیشتر.

حالت زاویه فوق العاده بزرگ: 8 MPX ، F/2.2 ، 123 درجه

این Xcover 6 Pro یک ماژول فوق زاویه ای ارائه می دهد. همانطور که در اواسط رژیم ، ارائه بسیار ناامید کننده است. ما آن را با آن از شیائومی 11T مقایسه کردیم ، که ظاهراً در این سؤال جاه طلب تر است.

در طول روز ، تلفن هوشمند سامسونگ از شیائومی حمایت می کند. حتی اگر کمی وضوح و دقت وجود داشته باشد ، عکس Xcover 6 Pro بسیار دقیق تر است و رنگ سنجی کنترل شده بهتری را نشان می دهد. بنابراین برای یک دستگاه از این نوع جای تعجب خوبی دارد.

بدون تعجب شب. سطح قطره جزئیات و استفاده از عکس ها دشوار است. با این حال ، ما مشاهده می کنیم که ارائه Xcover 6 Pro کمی خواندنی تر و بهتر در معرض آن است.

ماژول جلو ، پرتره و حالت ویدیویی

یک سنسور 13 مگاپیکسلی که هدف آن در F/2.2 باز می شود در قسمت جلوی Xcover 6 Pro قرار دارد. او سلفی های نسبتاً موفقی را ارائه می دهد. نتیجه واضح است و سطح خوبی از جزئیات دارد. رنگ سنجی عمومی کمی مبهم به نظر می رسد.

فیلمبرداری در 4K و Full HD در 30 i/s امکان پذیر است. دوباره در اینجا ، نتیجه جامد است. ما از یک شیرجه جالب استفاده می کنیم ، اما سنسور کمی بیشتر در مدیریت نکات برجسته مشکل دارد. مانند سنسور جلو ، رنگ ها کمی تابش دارند ، اما هنوز هم برای گرفتن فیلم در شرایط رضایت بخش کافی است.

یادداشت نوشتن: 3 از 5

خودمانی

Xcover 6 Pro دارای باتری قابل جابجایی 4050 میلی آمپر ساعت است. این کمتر از بخش خوبی از تلفن های هوشمند فعلی است ، اما استفاده از صفحه LCD و یک تراشه با انرژی برای اطمینان کافی بود. در پروتکل تست هدف ما ، وی موفق به نگه داشتن 13 ساعت 11 دقیقه شد. نتیجه متوسط ​​، که به نظر می رسد هنوز کمی ناامید کننده است ، زیرا انتظار داریم تلفن های هوشمند تقویت شده استقامت خاصی را به عنوان مثال در حین مسافرتهای طولانی در خارج نگه دارند. در این مورد با تلفن های هوشمند رقیب همه بهتر عمل می کنند.

باتری با شارژ در 15 W سازگار است. ما 1 ساعت 54 دقیقه طول کشید تا کاملاً به عقب برگردیم. سامسونگ حتی در این تمرین ها ، حتی در مدل های بالا ، هرگز در این تمرین درخشید ، اما انتظار داشتیم کمی بهتر شود.

آزمایشات باتری ما توسط Target به صورت خودکار انجام می شود ، برنامه توسعه یافته توسط شرکت SmartVis.

نتایج به دست آمده با هدف از اندازه گیری های انجام شده در شرایط واقعی استفاده (تماس ، پیام کوتاه ، فیلم ، راه اندازی برنامه ، ناوبری وب و غیره) حاصل می شود.

یادداشت نوشتن: 4 از 5

پایداری

نمره پایداری ما امکان تعیین جنبه ماندگار تلفن هوشمند را به همان اندازه برای مصرف کننده برای محیط زیست امکان پذیر می کند. این مبتنی بر شاخص تعمیر ، معیارهای پایداری (شاخص حفاظت ، اتصالات استاندارد ، مدت زمان ضمانت و به روزرسانی ها است. ) و ارزیابی سیاست های CSR (مسئولیت اجتماعی شرکت). تمام جزئیات تحلیل را در مقاله ما با ارائه نمره پایداری پیدا خواهید کرد.

این تلفن هوشمند یک یادداشت تعمیر 8.7/10 را نشان می دهد. یک امتیاز عالی ، به خصوص به دلیل باتری قابل جابجایی ، که به مدت پنج سال در بازار در دسترس خواهد بود.

سامسونگ همچنین سه سال به روزرسانی های مهم اندرویدی و پیگیری امنیت پنج ساله را تضمین می کند. توجه داشته باشید که پایداری آن از این نظارت نرم افزار خوب ، تعهدات محکم از نظر CSR ، بلکه از صدور گواهینامه IP68 آن بهره می برد ، که مقاومت IT را در برابر آب و گرد و غبار تضمین می کند.

Samsung Galaxy XCover 6 Pro در حال اجرا Android 12 و One UI Overlay است .1. ما قبلاً این رابط را در یک پرونده قبلی بررسی کرده ایم:

اخبار: تلفن هوشمند / تلفن همراه
همه چیز در مورد یک UI 4 ، رابط موبایل سامسونگ

One UI 4 سیزدهمین نسخه از رابط نرم افزاری تلفن های هوشمند سامسونگ است. نسخه ای که خدمات یک UI 3 را بهبود می بخشد.0 ، و q.