سامسونگ Galaxy Z Flip 4: قیمت ، برگه فنی ، تاریخ انتشار ، ویژگی های جدید ، همه دانش ، سامسونگ Galaxy Z Flip 4: ویژگی ها ، قیمت ، آزمایش … هر آنچه شما باید بدانید – CNET FRANCE

سامسونگ Galaxy Z Flip 4: ویژگی ها ، قیمت ، آزمایش … هر آنچه را که باید بدانید

در عکس ، ما می دانیم که Samsung Galaxy Z Flip 4 تنها دو سنسور را در پشت تلفن ادغام خواهد کرد. این همیشه یک سنسور اصلی 12 MP است ، اما دومی قادر به گرفتن نور بیشتر از نسل قبلی است. این همراه با یک سنسور با زاویه فوق العاده گسترده از 12 MP همراه است.

سامسونگ Galaxy Z Flip 4: قیمت ، برگه فنی ، تاریخ انتشار ، ویژگی های جدید ، همه

سامسونگ از تلفن های هوشمند تاشو جدید خود برای سال 2022 رونمایی کرده است ، از جمله Samsung Galaxy Z Flip 4. در اینجا همه چیزهایی است که شما باید در مورد تلفن هوشمند دریچه ای که محبوب ترین سال خواهد بود بدانید.

 • تاریخ انتشار سامسونگ گلکسی z flip 4
 • هزینه Galaxy Z Flip 4 چقدر خواهد بود ?
 • Galaxy Z Flip 4 چه طرحی خواهد داشت ?
 • برگه فنی Galaxy Z Flip 4
 • دوربین Galaxy Z Flip 4
 • تغییر نام برای Galaxy Z Flip 4 ?
 • نظرات

سامسونگ گلکسی z تلنگر 4 با بهترین قیمت

Galaxy Z Flip 4

از بین تمام تلفن های هوشمند تاشو که اکنون در سراسر جهان موجود است, Galaxy Z Flip محبوب ترین است. چه کسی آن را باور می کرد ، وقتی فکر کردیم که امکان گسترش صفحه نمایش برای تبدیل تلفن های هوشمند ما به یک رایانه لوحی مینی ، عملکرد پرچمدار صفحه های تاشو است ! و با این حال: سبک و فشرده بودن Galaxy Z Flip موفقیت خود را به عنوان یک امتیاز دسترسی مالی آنها بدست آورد. مدل جدید خیلی زود می رسد: Galaxy Z Flip 4. اینجاست تمام اطلاعات شناخته شده تا تاریخ در مورد آنها.

تاریخ انتشار سامسونگ گلکسی z flip 4

سامسونگ به مناسبت کنفرانس بدون بسته خود ، حجاب را در Galaxy Z Flip 4 بلند کرد 10 آگوست 2022, پخش زنده در شبکه های اجتماعی خود. در کنار Galaxy Z Fold 4 فاش شد ، اما همچنین Galaxy Watch 5 و 5 Pro و Galaxy Buds 2 Pro.

Galaxy Z Flip 4

سامسونگ با توجه به تاریخ انتشار مؤثر خود گفت تلفن هوشمند وی به طور رسمی در دسترس خواهد بود 26 اوت. پیش از روزها در پایان رویداد بدون بسته باز است, یا 10 اوت. این در 4 رنگ مختلف موجود است ، که در زیر ارائه می دهیم.

هزینه Galaxy Z Flip 4 چقدر خواهد بود ?

متأسفانه برای طرفداران سامسونگ ، Galaxy Z Flip 4 از کمبود مؤلفه جهانی صرفه جویی نشده است ، که سامسونگ را وادار به بررسی قیمت های خود در مقایسه با Galaxy Z Flip 3 سال گذشته کرد ، که با 1059 یورو نمایش داده شد. در اینجا قیمت های نسل جدید آورده شده است:

 • 128 گیگابایت ذخیره = 1109 یورو
 • 256 گیگابایت ذخیره = 1169 یورو
 • 512 گیگابایت ذخیره = 1289 یورو (نسخه اختصاصی سایت سامسونگ)

سامسونگ گلکسی z تلنگر 4 با بهترین قیمت

Galaxy Z Flip 4

آخرین موضوع ولی به همان اهمیت, سامسونگ دیگر در این بازار تنها نیست. Vivo ، Oppo ، Huawei و بسیاری دیگر اکنون به آنها حمله می کنند ، و این باعث می شود که تولید کننده کره ای رقابتی تر باشد. پایین آوردن محبوب ترین مدل شما زیر 1000 یورو می تواند یک مشت بزرگ باشد که رقبای خود را در اختیار دارد.

Galaxy Z Flip 4 چه طرحی خواهد داشت ?

طراحی Galaxy Z Flip 4 در مقایسه با سلف خود به طرز چشمگیری تغییر نکرده است … حداقل ، به چشم غیر مسلح.

Galaxy Z Flip 4

سامسونگ دارد طراحی لولا خود را دوباره کار کرد. بنابراین ، در حالی که ظریف تر از آن است که در Galaxy Z Flip 3 یکپارچه شود ، مقاوم تر است. این برند از این مزیت استفاده می کند تا امسال یک تلفن هوشمند کمی ظریف تر ارائه دهد ، اگرچه همیشه خطوط اصلی در این محدوده نگهداری می شود. برابر نیز بسیار باهوش تر است از این به بعد. ما همچنین داریم 4 رنگ برنامه ریزی شده است, دانستن آبی ، گل رز طلا ، اسطوخودوس و گرافیت.

Galaxy Z Flip 4

افسوس ، برای کسانی که هنگام تاشو از فاصله بین دو قسمت تلفن قدردانی نمی کنند ، به نظر می رسد که هیچ چیز در این مورد تغییر نکرده است. در حالی که رقبای سامسونگ موفق شده اند تلفن های هوشمند خود را به طور کامل صاف کنند ، سامسونگ به تولید دستگاه های تاشو ادامه می دهد که مسطح نیستند. این شرم آور است ، به خصوص که حیوانات پر شده و سایر گرد و غبار تمایل دارند که به راحتی در آنجا جمع شوند.

برگه فنی Galaxy Z Flip 4

جدیدترین چیز برای Galaxy Flip جدید ، از جمله Galaxy Z Flip 4 البته ، ادغام این است Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1. این آخرین SOC High -end Giant آمریکایی است که در حال حاضر بهترین عملکرد را در بازار Android ارائه می دهد.

این تراشه دو مزیت دارد. این نه تنها قدرتمندتر از ساده Snapdragon 8 Gen 1 است ، بلکه همچنین از مشکلات گرمایشی وی جلوگیری می کند. یک واقعیت مهم برای یک تلفن هوشمند تاشو ، که به اندازه یک تلفن هوشمند سنتی محافظت نمی شود.

اما با استقلال که بهترین تعجب در انتظار ما بود. در واقع, Galaxy Z Flip 4 امسال باتری 3700 میلی آمپر ساعتی را ادغام می کند. از طریق مقایسه ، Z Flip 3 فقط 3،300 میلی آمپر ساعت یکپارچه بود و واقعاً به عنوان قهرمان استقلال در نظر گرفته نمی شد. چنین جهشی به جلو باید شگفتی های عالی را رزرو کند.

دوربین Galaxy Z Flip 4

در عکس ، ما می دانیم که Samsung Galaxy Z Flip 4 تنها دو سنسور را در پشت تلفن ادغام خواهد کرد. این همیشه یک سنسور اصلی 12 MP است ، اما دومی قادر به گرفتن نور بیشتر از نسل قبلی است. این همراه با یک سنسور با زاویه فوق العاده گسترده از 12 MP همراه است.

Galaxy Z Flip 4

در جلو ، ما همیشه همان سنسور سلفی 10 MP را پیدا می کنیم. این شرم آور است ، از آنجا که به نظر می رسد برخی از شایعات نشان می دهد که سامسونگ روی نسل جدیدی از سنسور عکس یکپارچه در زیر صفحه کار کرده است ، که عملکرد آن برای ارائه کیفیت عکس بسیار خوب در هنگام آزاد کردن صفحه کافی بود. افسوس ، به نظر می رسد که برنامه های تولید کننده سرانجام تغییر کرده است. احتمالاً لازم است قبل از رسیدن این فناوری جدید منتظر یک دستگاه پنجم باشید.

تغییر نام برای Galaxy Z Flip 4 ?

و بله: Galaxy Z Flip 4 ممکن است Galaxy Z Flip 4 نامیده نشود ، اما به سادگی حداقل روی جعبه تلنگر 4. شایعه مدتهاست که تولید کننده “Z” خود را رها کرده است ، اما اخیراً با وقایع در اوکراین تقویت شده است. دولت روسیه با استفاده از نامه Z به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی خود ، تولید کننده کره ای تصمیم گرفته بود که نامه را صرفاً و به سادگی رها کند.

باید گفت که از زمان ظهور این تلفن های هوشمند ، این نامه هرگز مورد استفاده قرار نگرفته است. ما خیلی راحت تر در مورد “Flip 3” و “Told 3” از “Z Fold و Z Flip” صحبت می کنیم. این تغییر ضرر بزرگی نخواهد بود. سامسونگ حتی در برخی از کشورها شروع به حذف Z از فروشگاه آنلاین خود کرده است ، اما فرانسه هنوز نگران نیست. فقط جعبه Galaxy Z Flip 4 باید “Z” را رها کند ، تلفن هوشمند همیشه به نام z flip نامیده می شود.

سامسونگ Galaxy Z Flip 4: ویژگی ها ، قیمت ، آزمایش … هر آنچه را که باید بدانید

(Maj در 10/25/2022) FLIP Samsung Galaxy Z در 10 اوت ارائه شد. در اینجا تمام اطلاعاتی که باید در مورد تلفن هوشمند طعم دهنده برند کره جنوبی به یاد داشته باشید.

ارسال شده در تاریخ 03/21/2022 ساعت 11:17 صبح | به روز شده در 10/25/2022

سامسونگ Galaxy Z Flip 4: ویژگی ها ، قیمت ، آزمایش ... هر آنچه را که باید بدانید

به روزرسانی 25 اکتبر 2022 با آزمون z flip 4. این خلاصه عالی در تلفن هوشمند تاشو سامسونگ با توجه به عناصر جدید به روز می شود.

سامسونگ Galaxy Z Flip 4 را در حین بسته بندی نشده در 10 آگوست در کنار Galaxy Z Fold 4 ، Galaxy Watch 5 و 5 Pro و Galaxy Buds 2 Pro اعلام کرد.

سامسونگ Galaxy Z Flip 4: ویژگی ها

 • صفحه نمایش بیرونی Super AMOLED 1.9 اینچ و تعریف 512 260 پیکسل
 • صفحه نمایش داخلی Dynamic AMOLED 2X LTPO از 6.7 اینچ و تعریف 1080 x 2640 پیکسل
 • SOC Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1
 • 8 گیگابایت رم
 • 128 ، 256 یا 512 گیگابایت حافظه داخلی
 • 3700 میلی آمپر ساعت باتری سازگار با 25W بار سیمی و بار بی سیم 15W
 • سنسور دوتایی: 12 زاویه بزرگ MPX و زاویه فوق العاده عالی 12 MP
 • دوربین جلوی 10 مگاپیکسلی

سامسونگ گلکسی z flip 4: آزمایش

تلفن هوشمند تاشو تاشو سامسونگ جدید به روزرسانی های بسیاری از جمله باتری بزرگتر ، یک سنسور عکس جدید و آخرین Soc Snapdragon را به ارمغان می آورد.

سامسونگ گلکسی Z Flip 4: قیمت ها

 • 1109 € برای 128 گیگابایت
 • 1169 € برای 256 گیگابایت
 • 1289 € برای 512 گیگابایت

سامسونگ Galaxy Z Flip 4: تاریخ انتشار

تلفن هوشمند تاشو سامسونگ از 26 اوت در دسترس است.

برای فرزندان ، ما شایعات و اعلامیه هایی را که پیش از انتشار رسمی Galaxy Z Flip 4 بود ، نگه داشته ایم.

سامسونگ از ابتدای سال با راه اندازی New Galaxy S22 و Galaxy S21 FE قبلاً سنگین ارسال کرده است. اما غول کره ای هنوز هم با ارائه نسخه های جدید تلفن های هوشمند تاشو که Galaxy Z Flip 4 و Galaxy Z Fold 4 را در طول کهکشان بعدی خود که در چند ساعت بسته بندی شده است ، در زیر پدال قرار داده است. به عنوان یادآوری ، این دو مدل در قالب خود متفاوت هستند ، اولین تاشو به صورت افقی ، مانند تلفن دریچه ، دوم تاشو به صورت عمودی ، مانند یک کتاب.

ما در اینجا به شایعات پیرامون Galaxy Z Flip 4 در مورد قیمت آن ، ویژگی های آن ، تاریخ پرتاب احتمالی آن علاقه مند هستیم ..

تاریخ انتشار: آیا ما Galaxy Z Flip 4 را در تاریخ 10 اوت مشاهده خواهیم کرد ?

سامسونگ مطمئناً باید در تاریخ 10 آگوست در طول بسته بندی خود ، حجاب را در ترمینال خود بلند کند. جان پروسر برای 26 اوت بازاریابی را بیرون می کشد.

قیمت: Galaxy Z Flip 4 می تواند ارزان تر باشد

ما هنوز از قیمت احتمالی Galaxy Z Flip 4 نشنیده ایم ، اما به نظر می رسد برخی از شایعات سزاوار یک کانون توجه است. به گفته منبع کره ای Eyes1122 ، Galaxy Z Fold 4 هزینه کمتر از Z برابر 3 خواهد بود. گمانه زنی هایی که با سابقه قیمت دامنه Z هماهنگ است. در واقع ، قیمت گلکسی Z برابر 3 در مقایسه با برابر 2 کاهش یافته است. قیمت Galaxy Z Flip 3 نیز در مقایسه با قیمت Galaxy Z Flip کاهش یافته است. اگر خودمان را بر اساس این روند پایه گذاری کنیم ، کاملاً ممکن است که سامسونگ قیمت z flip 4 را کاهش دهد.

طراحی: یک صفحه جلوی بزرگتر و یک صفحه نمایش قابل گسترش

شایعات مربوط به صفحه نمایش بعدی Galaxy Z Flip 4 نشان می دهد که سامسونگ به جای ارتقاء بزرگ ، حداقل تغییرات را انتخاب می کند. طبق سایت کره ای Elec, Z Flip 4 صفحه تاشو تاشو 6.7 اینچی را از Z Flip 3 نگه می دارد ، اما صفحه خارجی از 1.83 به 1.9 اینچ می رود. یک صفحه نمایش جلو کمی بزرگتر می تواند اعلان های خواندن و استفاده از ویجت ها را کمی ساده تر کند.

صفحه پتو از Galaxy Z Flip 3 ، یعنی صفحه نمایش در خارج هنگام بسته بودن تلفن ، چهار برابر بزرگتر از صفحه اصلی Z است. یک صفحه پوشش کمی بزرگتر می تواند اعلان ها و کشویی از ابزارک ها را کمی آسان تر کند.

Galaxy Z Flip 4 همچنین می تواند یک لولا دوباره طراحی شده داشته باشد. این همان چیزی است که Ice Universe تأیید می کند. لولا جدید ، که می تواند در تصاویر نشت شده از تلفن تاشو منتشر شده توسط Blass نیز مشاهده شود ، نازک تر از Galaxy Z Flip 3 است و می تواند به تلفن طراحی ظریف تری بدهد.

طبق حق ثبت اختراع ثبت شده توسط سامسونگ به دفتر جهانی مالکیت معنوی ، Galaxy Z Flip 4 می تواند یک صفحه تاشو و قابل ارتقا داشته باشد که می تواند برای دو برابر شدن سطح صفحه نمایش کشیده شود.

دوربین: لنزهای دوار ?

سامسونگ پیکربندی عکس Galaxy Z Flip 3 را به روز نکرده است ، اما بعدی Z Flip 4 می تواند برخی از پیشرفت ها را ایجاد کند. اگر به شایعات اعتقاد داشته باشیم ، می تواند یک دوربین دوار و یک دوربین را در زیر صفحه کارآمدتر افتتاح کند.

شرکت کره جنوبی درخواست حق ثبت اختراع دیگری از دفتر مالکیت معنوی جهان را برای تلفن دریچه مجهز به دوربین دوار دوتایی ارائه داده است. در لولا صفحه نمایش تاشو ادغام شده است تا هنگام بسته شدن تلفن ، باز یا زاویه های مختلف بین این دو ، از شما استفاده شود.

این ایده جالب است ، اما می تواند منجر به افزایش قابل توجهی در اندازه لولا شود ، که باعث بزرگتر و بزرگتر این تلفن هوشمند می شود. در سال 2019 راه اندازی شد ، Galaxy A80 شامل تجهیزات مشابهی بود.

شایعات دیگر ، از Eyes1122 ، حاکی از آن است که سامسونگ نسخه های Galaxy Z Flip 4 را با یک دوربین بهبود یافته آزمایش کرده است که می تواند در صفحه جلو نیز استفاده شود. اما سازنده همچنین نسخه هایی را با صفحه نمایش شلیک می کرد.

سایر مشخصات و خصوصیات اعلام شده

در اینجا تمام آنچه که ما در مورد مشخصات و ویژگی های جدید بالقوه سامسونگ Galaxy Z Flip 4 شنیده ایم.

باتری

Galaxy Z Flip 4 می تواند باتری بزرگتر از سلف خود داشته باشد. با توجه به ICE ICE Leaker ، تلفن قابل تاشو بعدی از سامسونگ می تواند به باتری 3700 میلی آمپر ساعت مجهز شود. از سال گذشته 400 میلی لیتر بیشتر از Galaxy Z Flip 3 است.

Snapdragon Chip 8 Plus Gen 1

شایعات ICE Universe همچنین حاکی از آن است که Galaxy Z Flip 4 و Galaxy Z Fold 4 می توانند هر دو با Snapdragon 8 Plus Gen 1 Chip کار کنند. این تراشه جدید به دستگاه های تاشو اجازه می دهد تا عملکرد خود را در مقایسه با Galaxy Z Flip و Z Fold 3 که با Qualcomm Snapdragon 888 کار می کنند ، بهبود بخشند.

گزینه های رنگی

سامسونگ به اشتباه از رنگهای مختلفی که در راه اندازی Z Flip 4 در دسترس خواهد بود رونمایی کرده است. کاربران بین چهار رنگ اصلی انتخاب می کنند: آبی ، بنفش ، گرافیت و طلای صورتی.

تصویر: سارا توو/CNET