Galaxy Z Flip4: 200 € کاهش با ارتقاء نارنجی ، 860 یورو تخفیف در Galaxy Z Flip4: فقط در نارنجی

فروش نارنجی: 860 یورو تخفیف برای Samsung Galaxy Z Flip4

برنامه موبایل 5G ارزان تر است ، بنابراین کمی کمتر تهیه می شود. با این حال ، بسیار بالاتر از بسیاری از پیشنهادات موبایل موجود در بازار است. اول ، زیرا پاکت 150 گیگابایتی سخاوتمندانه است, سپس زیرا چند سیم با نارنجی در صورت درخواست نیز موجود است. با این کار ، 100 گیگابایت در هنگام حضور در بخش های خارج از کشور فرانسه یا یک کشور اروپایی در دسترس مشتریان است.

تخفیف 200 € در سامسونگ Galaxy Z Flip4 در نارنجی ، با بسته یا بدون بسته

Promo Orange Samsung Galaxy Z flip4

در حال حاضر نارنجی امکان خرید قابل توجهی قیمت سامسونگ گلکسی z flip4 را برای خرید با دو تبلیغ تجمعی فراهم می کند. اولین پیشنهاد بازپرداخت تأخیر در مبلغ 100 یورو است. دوم پاداش بازیابی با ارزش 100 یورو ، همچنین به صورت بازپرداخت. با تشکر از این تبلیغات ، سامسونگ Galaxy Z Flip4 از 349 یورو با یک بسته و از 1109 یورو برای تلفن فقط در دسترس است. در اینجا نحوه استفاده از این تبلیغ نارنجی در تلفن تاشو سامسونگ آورده شده است.

Galaxy Z flip4 فقط 349 یورو: نارنجی پیشنهاد نمی کند از دست ندهید

با یک برنامه موبایل نارنجی ، Samsung Galaxy Z Flip4 فقط از 349 یورو قابل دسترسی است. برای دسترسی به این قیمت ، یکی از بسته های اصلی 5G اپراتور باید خارج شود: پیشنهاد 150 گیگابایتی از 32.99 یورو در ماه سال اول, و بسته 220 گیگابایتی از 52.99 یورو در ماه در سال اول. با اولین این بسته ها ، Samsung Galaxy Z Flip4 با قیمت 549 یورو پایین می آید ، در حالی که با دوم ، به قیمت 349 یورو کاهش می یابد. نارنجی نیز درخواست پرداخت ماهانه اضافی نمی کند. پیشنهادات بازپرداخت ارائه شده توسط نارنجی هنوز اعمال نشده است ، به این معنی که هزینه موبایل هنوز پس از آن پایین می آید.

Samsung Galaxy Z Flip 4 با نارنجی

از هر دو پیشنهاد, بسته 150 گیگابایتی بدون شک بیشترین توصیه را دارد. مسلماً ، قیمت تلفن هوشمند بیشتر است ، اما تفاوت در قیمت اشتراک باعث می شود خرید پس از گذشت بیش از یک سال اشتراک ، سودآورتر شود.

این بسته تلفنی به شما امکان می دهد از این موارد استفاده کنید:

 • تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS در فرانسه ؛
 • 150 گیگابایت داده های تلفن همراه در سرزمین اصلی فرانسه ؛
 • ارتباطات نامحدود از اتحادیه اروپا و DOM ؛
 • حداکثر 100 گیگابایت داده های تلفن همراه در رومینگ ؛
 • تعهد 24 ماهه.

با توجه به قیمت ، این بسته برای Galaxy Z Flip4 با قیمت 32.99 یورو در ماه سال اول ، سپس 44.99 یورو در ماه است. برای مشتریان باز (جعبه و بسته موبایل) ، قیمت این اشتراک به مدت 12 ماه به 24.99 یورو در ماه کاهش می یابد ، سپس 36.99 یورو در ماه ، همیشه با تعهد 24 ماهه.

سامسونگ گلکسی S23

همچنین بسته های موبایل را برای Samsung Galaxy S23 بخوانید: پیشنهادات و قیمت ها

بازپرداخت و پاداش بازپرداخت: چگونه می توان 200 یورو بازپرداخت شده در Z FLIP4 را با نارنجی بدست آورد ?

علاوه بر تخفیف اعمال شده در تلفن به لطف بسته, نارنجی دو پیشنهاد بازپرداخت را برای سامسونگ گلکسی z flip4 ارائه می دهد.

اولین پیشنهاد بازپرداخت تأخیر 100 یورو است که توسط سامسونگ ارائه شده و توسط نارنجی به اشتراک گذاشته شده است. فقطقبل از 31 مارس Galaxy Z Flip4 را بخرید سپس برای ساختن پرونده ای با اثبات خرید موبایل ، عکسی از برچسب با کد IMEI تلفن و یک کپی از دنده خود. این پرونده باید قبل از 14 آوریل در وب سایت سامسونگ ارسال شود. بازپرداخت طی 3 هفته از اعتبار پرونده انجام می شود.

بسته های نارنجی برای z flip 4

از 32.99 یورو در هر ماه

پیشنهاد دوم حتی بازپرداخت نارنجی است. این یک امتیاز بازیابی 100 یورو است که علاوه بر میزان بازیابی تلفن قدیمی شما پرداخت می شود. این گزینه فقط با برداشت قابل دسترسی است کلیک و جمع آوری. فقط خرید سامسونگ Galaxy Z Flip4 را بصورت آنلاین تأیید کنید و با حذف تلفن ، تلفن همراه قدیمی خود را قرار دهید. این در سایت ارزیابی می شود. قیمت بازیابی به مدل و وضعیت کلی موبایل بستگی دارد. مقدار بازیابی و همچنین پاداش بلافاصله است قیمت خرید Galaxy Z Flip4 را کسر کرد.

با تشکر از این دو تبلیغ ، قیمت تلفن با 150 گیگابایت بسته نارنجی به کمتر از 350 یورو کاهش می یابد و کمتر از 150 € با بسته 220 گیگابایتی. بسته به میزان بازیابی ، تخفیف اضافی چندین ده یورو امکان پذیر است.

Galaxy Z Fold 4

همچنین بسته را با سامسونگ گلکسی Z Fold 4: مقایسه قیمت بخوانید

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

پیر ایو ، پرشور در مورد علوم کامپیوتر و بازی های ویدیویی ، هر روز آخرین اطلاعات از اپراتورها را به شما می دهد تا هیچ خبری را از دست ندهید.

نظر خود را بیان کنید: نظر !

در همان موضوع

بسته های آیفون 15 قبل از قیمت نارنجی

آیفون 15 قبل از 299 یورو با نارنجی و بسته های 5G آن

نارسایی نارنجی در حال پیشرفت در سین و ماریته

نارسایی نارنجی در حال انجام است: مشکلات دسترسی به شبکه تلفن همراه ، در اینجا اتفاق می افتد

Galaxy Z Flip 5

هشدار برنامه خوب ! Z Flip 5 در 229 € با یک برنامه موبایل نارنجی به فروش می رسد

مقایسه پیشنهادات موبایل و اینترنت

جعبه های اینترنتی را مقایسه کنید

اشتراک اینترنتی + بسته تلفن همراه

 • جعبه های اینترنتی با فیبر
 • جعبه های اینترنتی با ADSL
 • جعبه های اینترنتی ارزان
 • تبلیغات در جعبه های اینترنتی

بسته های تلفن همراه را مقایسه کنید

مقایسه کننده بسته موبایل Monpetitforfait

 • بسته های ارزان قیمت تلفن همراه
 • تبلیغات در برنامه های تلفن همراه
 • کدهای تبلیغاتی در برنامه های تلفن همراه
 • بسته های تلفن همراه بدون تعهد

بسته ها – عزیز

فروش نارنجی: 860 یورو تخفیف برای Samsung Galaxy Z Flip4

249 یورو Galaxy Z Flip4 Orange

فروش نارنجی فرصتی طلایی برای پرداخت هزینه تلفن هوشمند ارزان تر از همیشه است. به ویژه با سامسونگ گلکسی z flip4 ، که موضوع تخفیف قوی است. مشتریانی که می خواهند این تلفن هوشمند تاشو را بخرند فقط برای خرید آن باید 249 یورو بپردازند. البته برای انتخاب بهترین بسته 5G در نارنجی ، با 220 گیگابایت آن. با این حال ، این تنها بسته موبایل نیست که کاهش قیمت را به همراه دارد. لطفا توجه داشته باشید ، پیشنهاد فردا به پایان می رسد.

تخفیف حداکثر -860 € در آخرین تلفن هوشمند تاشو از سامسونگ

Galaxy Z Flip4 تمام دانش دانش سامسونگ را نشان می دهد. اول از همه به نظر می رسد که این اولین تکرار تلفن هوشمند تاشو است که واقعاً رضایتمندی را برای کسانی که آن را امتحان می کنند به ارمغان می آورد. سپس جنبه تاشو تنها دارایی این تلفن نیست. او همچنین ارائه می دهد خصوصیات فنی بسیار زیبا, هم از نظر عملکرد و هم از نظر کیفیت تصویر یا عکاسی. فقط اینجا: بدون بسته تلفن همراه بسیار گران است. نارنجی نرخ نشان دهنده کامل 1،109 یورو را می دهد.

این بسته 5G از Samsung Galaxy Z Flip4 با قیمت 249 یورو عبور می کند

برای پایین آمدن شدید قیمت این سامسونگ گلکسی z flip4 ، بنابراین نارنجی پیشنهاد می کند یکی از بسته های تلفن همراه خود را مشترک کند. فقط دو پیشنهاد در مورد فروش به شما امکان می دهد تخفیف قابل توجهی داشته باشید. بهترین ها با بسته 5G 220 گیگابایتی همراه هستند. با این حال ، در هر ماه 49.99 یورو هزینه دارد ، مبلغی که هنوز هم بسیار زیاد است. به خصوص از آنجا که فقط قبل از صرف ماهانه 64.99 یورو فقط به مدت یک سال معتبر است. در همین حال ، یک تعهد دو ساله اعمال می شود.

فروش Galaxy Z Flip4 با 249 €

تلفن هوشمند تاشو سامسونگ به ندرت به اندازه فروش نارنجی ارزان خواهد بود.

با عضویت در این برنامه موبایل, Samsung Galaxy Z Flip4 می بیند که قیمت آن به 249 € تغییر می کند. اول از همه به دلیل خارج از دوره فروش ، 349 یورو کاهش می یابد. بلکه به این دلیل که تا پایان این روز 25 ژانویه ، 100 یورو از تخفیف اضافی اعمال می شود.

از 249.00 یورو با بسته 220 گیگابایت

این فرمول حق یک بسته 5G را می دهد ، بنابراین امکان قایقرانی در یکی از بهترین شبکه های فرانسه ، یعنی نارنجی را فراهم می آورد. از آن زمان کامل است Samsung Galaxy Z Flip4 5G سازگار است. با 220 گیگابایت ، مشتریان واقعاً هر آنچه را که شما نیاز دارید برای قایقرانی بدون محدودیت در اختیار دارند. با این کار ، تماس ها و پیامک ها/MMS در سراسر اروپا نامحدود هستند و تماس های نامحدود نیز به ایالات متحده و کانادا مجاز است. ناگفته نماند که سیم کارت دوم در صورت درخواست به صورت رایگان گنجانده شده است.

یک بسته ارزان تر برای تعادل بیشتر: 150 گیگابایت با 29.99 یورو در ماه

برای تعادل بهتر بین قیمت بسته تلفن همراه و تلفن هوشمند ، بسته 5G 150 گیگابایتی بهتر قرار می گیرد. از طرف آن, برای یک سال 29.99 یورو در هر ماه هزینه دارد, و ماهانه 44.99 یورو به آن بروید. قیمت مناسب تر از قبل ، با این حال همیشه از آن خواسته می شود که به مدت دو سال متعهد باشید. بنابراین هرگونه خاتمه زودرس می تواند باعث خاتمه خاتمه شود که بهتر است قبل از هرگونه اقدام عجله تخمین زده شود.

Galaxy Z Flip4 بسته تلفن همراه 150 گیگابایت

یک بسته 5G کمی ارزانتر برای توزیع بهتر هزینه ها با تلفن تاشو.

Samsung Galaxy Z Flip4 با این بسته 5G کمی گران تر است. با این حال ، با قیمت 449 یورو ، این پیشنهاد بیش از جالب است. این همه چیز نیست ، زیرا مشترکین همچنین می توانند به پیشنهادات بازیابی نگاه کنند تا قیمت حتی پایین تری داشته باشند. نارنجی دقیقاً ارائه می دهد جایزه اضافی 100 یورو برای بهبودی از تلفن قدیمی.

از 449.00 یورو با بسته 150 گیگابایتی

برنامه موبایل 5G ارزان تر است ، بنابراین کمی کمتر تهیه می شود. با این حال ، بسیار بالاتر از بسیاری از پیشنهادات موبایل موجود در بازار است. اول ، زیرا پاکت 150 گیگابایتی سخاوتمندانه است, سپس زیرا چند سیم با نارنجی در صورت درخواست نیز موجود است. با این کار ، 100 گیگابایت در هنگام حضور در بخش های خارج از کشور فرانسه یا یک کشور اروپایی در دسترس مشتریان است.

بهترین پیشنهادات برای به خاطر سپردن سامسونگ گلکسی z flip4:

 • امکان به دست آوردن تلفن هوشمند از 249 یورو ؛
 • تخفیف به لطف بسته های 5G با 220 گیگابایت یا 150 گیگابایت ؛
 • پیشنهاد بازیابی با جایزه 100 یورو برای تلفن های هوشمند قدیمی ؛
 • تخفیف بدون هزینه های اضافی یا پرداخت ماهانه پنهان ؛
 • بسته های تلفن همراه با کاهش قیمت برای یک سال.

بازیابی تبلیغات نارنجی

همچنین پیشنهادات بازیابی نارنجی را بخوانید: تلفن هوشمند قدیمی خود را به اپراتور خود بفروشید

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

از تخفیف تا 300 یورو استفاده کنید و خود را با سامسونگ Galaxy Z Flip4 با قیمت های پایین با نارنجی درمان کنید

فروش فلش استثنایی در نارنجی ! اپراتور به لطف یک دسته کوچک موسیقی جاز تخفیف جدید ، آخرین سامسونگ گلکسی z flip4 را ترویج می کند !

Samsung Galaxy Z Flip4 با قیمت تبلیغاتی در نارنجی است

Olivia Cheval – منتشر شده در تاریخ 04/04/2023 ساعت 11:00

این دیوانگی است ! اما ما آن را دوست داریم ، زیرا شما قادر خواهید بود با یک تلفن هوشمند تاشو عالی که سامسونگ را با قیمت بیش از رقابتی امضا کرد ، ترک کنید ! در واقع ، در حال حاضر ، نارنجی تخفیف های استثنایی در Samsung Galaxy Z Flip4 داده است ! که شما برای این مدل ترک می کنید با یا بدون بسته, لزوماً برای چنین دستگاهی ارزان تر از ارزان تر خواهد بود ! بیایید این برنامه خوب را با جزئیات کشف کنیم.

سقوط برای Samsung Galaxy Z Flip4 در نارنجی و از تخفیف های اپراتور استفاده کنید

و اگر با سفارش Samsung Galaxy Z Flip4 خود در Orange معامله خوبی انجام می دادید ? اپراتور به شما پیشنهاد می دهد تا حداکثر 300 یورو را در سفارش بعدی خود پس انداز کنید. این تلفن هوشمند از این رو تنها با 249 یورو با یک بسته موبایل نارنجی یا 959 یورو به تنهایی در دسترس است.

سامسونگ Galaxy Z Flip 4 مطمئناً محبوب ترین تلفن هوشمند تاشو از سال گذشته است ، به لطف ورق فنی بسیار خوب و طراحی نوآورانه:

 • آ صفحه نمایش فوق العاده AMOLED6.7 اینچ
 • تراشه Snapdragon 8 + Gen 1 همراه با 8 گیگابایت رم
 • سنسورهای عکس استثنایی
 • بزرگ باتری 3700 میلی آمپر ساعت

Galaxy Z Flip4 مجهز به صفحه S استUper Amoled 6.7 اینچ با تعریفی از 2640 10 1080 px و نرخ تجدید 120 هرتز. تاشو ، Galaxy Z Flip4 صفحه نمایش خارجی 1.9 اینچی فوق العاده AMOLED را نشان می دهد. صفحه همچنین با یک سنسور اثر انگشت غنی شده است تا آن را باز کند. با توجه به ضد آب ، این تلفن هوشمند توسط استاندارد IPX8 : بنابراین در برابر آب محافظت می شود.

در زیر کاپوت ، این مدل سامسونگ دارای تراشه است Snapdragon 8 + Gen 1 و یک تراشه گرافیکی Adreno 730. او همچنین از آن بهره می برد 8 گیگابایت رم. از نظر شبکه و اتصال ، لپ تاپ دارای 4G و 5G و همچنین Wi-Fi 6 است. نسخه Android 12 بر روی دستگاه نصب شده است. از طرف استقلال ، یک باتری وجود دارد 3700 میلی آمپر ساعت و می توان آن را با القاء با فناوری شارژ سریع 2 بی سیم 2 به سرعت شارژ کرد.0

Galaxy Z Flip4 دارد سه ماژول عکس, دو در پشت ، یکی در جلو. هدف اصلی دارای وضوح 12 مگاپیکسلی و افتتاح نسبی f/1 است.8. لنز عقب دوم دارای 12 وضوح MP و باز شدن نسبی f/2 است.2. از طرف خود ، هدف قبل با وضوح 10 MPX مشخص می شود. Galaxy Z Flip 4 همچنین به شما امکان می دهد کلیپ های ویدیویی را در آن تهیه کنید 8k@30 fps. این دستگاه دارای تثبیت کننده نوری است..

و با نارنجی ، این تلفن هوشمند به لطف تخفیف های اپراتور در مینی قیمت در شما قرار دارد.

از تخفیف نارنجی در سامسونگ گلکسی z flip4 لذت ببرید

در حال حاضر نارنجی به شما امکان می دهد به لطف تخفیف های تجمعی ، Samsung Galaxy Z Flip 4 را با بهترین قیمت خریداری کنید. ابتدا از تخفیف فوری 150 یورو بهره مند می شوید ، به محض اینکه تلفن هوشمند سامسونگ را در سبد خرید خود تا 12 آوریل بکشید. سپس شما قادر خواهید بود 100 € بازیابی جایزه را اضافه کنید. و همه اینها بدون نیاز به عضویت در یک بسته نارنجی ! در نتیجه ، دستگاه بالایی شما قیمت آن را می بیند: از 1109 یورو به 959 یورو افزایش می یابد و حتی اگر از بازیابی پاداش بهره مند شوید !

شما می خواهید یک بسته موبایل را به تلفن هوشمند جدید خود اضافه کنید ? جای نگرانی نیست. موبایل از 249 یورو به لطف تخفیف فوری 100 یورو در دسترس است ، که می توانید 100 یورو بازیابی پاداش اضافه کنید. و برای استفاده از این قیمت بسیار نرم ، فقط باید در بسته نارنجی 220 گیگابایتی مشترک شوید.

این اطلاعات را با کلیک بر روی اینجا به اشتراک بگذارید

تمام اخبار Ariase را در Google News دنبال کنید.