سامسونگ Galaxy Z Fold 5: قیمت ، تاریخ انتشار ، تمام اطلاعات در آنجا وجود دارد ، سامسونگ گلکسی Z برابر 5: تاریخ انتشار ، قیمت ، برگه فنی ، تمام اطلاعات

Z Fold 5 تاریخ انتشار

بنابراین کیفیت عکس باید در آنجا باشد ، اما Galaxy S23 Ultra و زوم نوری X10 آن باید “Photophone” برند باقی بمانند. در مقایسه با Z Fold 4 ، با این وجود می توانیم به لطف بهینه سازی سخت افزار و نرم افزار ، انتظار برخی از پیشرفت ها را در عکس داشته باشیم.

Galaxy Z Fold 5: اولین برداشت های ما در مورد هیولا تاشو سامسونگ

سامسونگ گلکسی Z برابر 5

بعد از چند ساعت با سامسونگ گلکسی Z Fold 5 ، اولین برداشت های خود را در بزرگترین تلفن های هوشمند تاشو سامسونگ به اشتراک می گذاریم. مگر اینکه یک لوح کوچک باشد ?

در طول کهکشان خود در تابستان 2023 بسته نشده است, سامسونگ Galaxy Z Flip 5 جدید خود را ارائه داد Galaxy Z Fold 5. دومی ممکن است از صفحه نمایش جدیدی مانند برادر کوچک خود بهره مند نشود ، اما با این وجود استدلال های جدی دارد. تاریخ انتشار, قیمت, خصوصیات فنی ، ما همه چیز را در این کار به شما می گوییم.

لولا جدید و درمان لاغری برای Galaxy Z Fold 5

صفحه نمایش Amoled Samsung Galaxy Z Fold 5طراحی Finese Samsung Galaxy Z Fold 5Galaxy Z Fold 5 Samsung ابعاد سامسونگ گلکسی Z برابر 5

یکی از اولین مواردی که ما در Z Fold 5 به آن توجه می کنیم این است که سامسونگ یک لولا جدید را یکپارچه کرده است که به او امکان می دهد کاملاً مسطح باشد. یک تغییر “کوچک” که عواقب بسیار خوبی در ظرافت محصول دارد (13.4 میلی متر در برابر 15.8 میلی متر در گلکسی Z برابر 4) ، اما همچنین بر روی وزن آن.

با این حال مراقب باشید ، با وجود رژیم غذایی که او را از دست می دهد 10 گرم ، 253 گرم او آن را به یک تلفن هوشمند سبک تبدیل نمی کند. آنچه می توانیم به شما بگوییم این است که تلفن هوشمند قوی به نظر می رسد.

از شاسی های محافظت شده توسط یک شیشه Gorilla Victus 2 از طریق قاب آلومینیوم زره پوش ، سفتی آب (IPX8) و استحکام لولا (200،000 دهانه و بسته شدن) ، این تکرار 5 درجه از گلکسی Z برابر باعث اعتماد به نفس می شود. سامسونگ کاملاً موضوع خود را کنترل می کند و پایان ها بی عیب و نقص است.

صفحه نمایش خارجی سامسونگ گلکسی Z برابر 5Charniere Samsung Galaxy Z Fold 5بلوک دوربین سامسونگ گلکسی Z برابر 5 دست زدن به صفحه نمایش خارجی سامسونگ گلکسی z برابر 5

هنگامی که تاشو شد ، قالب کشیده صفحه نمایش خارجی و مورب 6.2 اینچی آن را به او پیشنهاد دلپذیر می دهد. فن آوری AMOLED بدیهی است که وجود دارد ، و نرخ تازه سازی صفحه از 48 به 120 هرتز می رود.

پس از آشکار شدن تلفن هوشمند ، صفحه بزرگ 7.6 اینچ همیشه تأثیر خود را دارد. امسال ، سامسونگ روشنایی خود را به سمت بالا تجدید نظر کرده است تا از Galaxy S23 Ultra (1750 CD/M2 در برابر 1200 CD/M2 در Z برابر 4) برسد.

به آن یک نرخ تازه سازی متغیر از 1 تا 120 هرتز اضافه کنید و یک صفحه نمایش بسیار راحت برای مصرف تمام محتوای چندرسانه ای خود دارید. بله ، برابر همیشه قابل مشاهده است و به نظر نمی رسد که تکامل یابد ، اما در استفاده دخالت نمی کند.

سامسونگ Galaxy Z Fold 5 پوسته قلم S قلم سامسونگ گلکسی z برابر 5 قلم

ما البته مرزهای صفحه نمایش نازک تر یا مکانی را که به قلم اختصاص داده شده بود دوست داشتیم ، اما لازم است منتظر آن باشیم. قالب S-Pen نیز دوباره کار شده است به گونه ای که در پوسته های جدید Galaxy Z Fold 5 آسان تر است. متأسفانه ، S-pen سامسونگ هنوز به طور جداگانه فروخته می شود.

رابط: سن بلوغ برای برابر Z

چه کسی می گوید صفحه نمایش بزرگ می گوید سطح نمایشگر بزرگ. در این مرحله ، Galaxy Z Fold 5 همیشه امکان نمایش همزمان سه ویندوز و تغییر اندازه آنها را در پرواز می دهد.

سامسونگ نمی خواهد تیمی را که برنده می شود ، تغییر دهد و با توجه به بازخوردهای ساخته شده توسط کاربران مدل های قبلی ، ویژگی های خاصی را برای بهبود ویژگی های خاص انتخاب کرده است.

سامسونگ گلکسی Z تاپ 5 لکهصفحه نمایش سامسونگ گلکسی Z برابر 5صفحه داخلی سامسونگ گلکسی Z برابر 5 سامسونگ Galaxy Z Fold 5 عکس سامسونگ

بنابراین ، یکی از اولین تازه های رابط مربوط به نوار وظیفه معروف است که سال گذشته با Z Fold 4 معرفی شد. اکنون امکان نمایش چهار برنامه اخیر به جای دو مورد قبلاً امکان پذیر است. این عملی است ، اما در نحوه استفاده از آن متحول نمی شود.

از طرف دیگر ، قادر به کپی کردن و چسباندن از یک برنامه به دیگری با استفاده از دو انگشت یکی از جالب ترین نوآوری ها است. نمایش خودکار پیش نمایش عکس هایی که به تازگی با امکان مرتب سازی آنها در پرواز گرفته اید نیز باعث صرفه جویی در وقت زیادی می شود. حتی اگر هنوز یک کلیشه کوچک باشد ، می توانیم در اینجا در مورد رابط (Oneiui) که در بلوغ برنده می شود صحبت کنیم.

نکته مهم دیگر که ممکن است در مورد نگرانی های کافی در مورد پشتیبانی نرم افزار ارائه شده توسط سامسونگ صحبت نکنیم. در واقع ، Z Fold 5 به مدت 4 سال به روزرسانی های اصلی از Android و به روزرسانی های امنیتی به مدت 5 سال دریافت می کند. طول عمر آن که هیچ تلفن هوشمند تاشو ، به جز Galaxy Z Flip 5 ، می تواند بالغ باشد.

قدرت ، استقلال و دوربین: چه چیزی را انتظار دارید ?

ماژول دوربین سامسونگ گلکسی Z برابر 5عکس سلفی سامسونگ گلکسی Z برابر 5دوربین سلفی سامسونگ گلکسی Z برابر 5 دوربین سامسونگ گلکسی Z برابر 5 دوربین

Galaxy Z Fold 5 مجهز به آخرین تراشه High -end از Qualcomm ، Snapdragon 8 Gen 2 ، همراه با 12 گیگابایت رم ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد عملکرد تلفن هوشمند نخواهید داشت. با استفاده از این پیکربندی ، تلفن هوشمند قادر خواهد بود تمام بازی های فروشگاه Play را در بهترین شرایط اجرا کند. ما در طول آزمایش خود خواهیم دید که آیا این کار با مدیریت خوب انجام شده است یا نه گرما.

یکی از بزرگترین نکات سؤال مربوط به استقلال Z برابر 5 است. سامسونگ ظرفیت باتری را تغییر نمی دهد ، که در 4،400 میلی آمپر ساعتی رکود می کند ، و نه سرعت بار که در 25W قرار دارد.

این شرکت عمدتا بر بهینه سازی تراشه جدید برای به دست آوردن کارآیی و در نتیجه بهبود استقامت محصول خود تمرکز دارد. این برند قبلاً با Ultra Galaxy S23 این کار را انجام داده است ، بنابراین دلایلی برای امید وجود دارد. با این حال ، هنوز هم لازم است که همه این موارد مورد استفاده را بررسی کنید.

از طرف دوربین ، انتظار تغییرات شدید را ندارید. سامسونگ برای تجدید پیکربندی Galaxy Z Fold 4 ، که در Galaxy S23 و S23 Plus نیز یافت می شود ، راضی است. بنابراین ، یک ماژول با زاویه بالا از 50 mpx ، یک زاویه فوق العاده بزرگ 12 mpx و یک لنز تله 10 MPX وجود دارد که امکان بزرگنمایی نوری X3 را فراهم می کند.

یک کلمه همچنین در ماژول دوربین 4 MPX در زیر صفحه نمایش خارجی. اگرچه با احتیاط ، قابل مشاهده است. ما چند سلفی با آن گرفتیم و کیفیت متأسفانه چیزی را به دلخواه خود می گذارد. خوشبختانه ، دوربین سلفی 10 MP از صفحه خارجی بسیار بهتر است.

بنابراین کیفیت عکس باید در آنجا باشد ، اما Galaxy S23 Ultra و زوم نوری X10 آن باید “Photophone” برند باقی بمانند. در مقایسه با Z Fold 4 ، با این وجود می توانیم به لطف بهینه سازی سخت افزار و نرم افزار ، انتظار برخی از پیشرفت ها را در عکس داشته باشیم.

چه قیمت ها و چه تاریخ انتشار برای Galaxy Z Fold 5 ?

رنگ سامسونگ گلکسی z برابر 5

بیایید با دردناک با قیمت گلکسی Z برابر 5. همانطور که می توانستیم ترس داشته باشیم ، آنها رو به افزایش هستند. بنابراین ، مدل اصلی با 256 گیگابایت ذخیره سازی 1899 یورو یا 100 یورو بیشتر از Z Fold 4 هنگام انتشار فروخته می شود.

برای نسخه با 512 گیگابایت ذخیره سازی ، باید 2039 یورو بپردازید و برای نسخه 1 سل ، 2279 یورو خواهد بود. نرخ های نخبه گرا که فقط برخی از متخصصان ثروتمند یا تکنوفیل ها قادر به ارائه آنها هستند.

در دوره پیش از مرز که از 26 ژوئیه تا 10 اوت برگزار می شود ، سامسونگ در صورت خرید مستقیماً در وب سایت رسمی این برند ، 100 یورو پاداش بازیابی و دو برابر شدن ذخیره را ارائه می دهد.

آنجا Galaxy Z Fold 5 تاریخ انتشار بنابراین رسماً در 11 اوت 2023.

سامسونگ Galaxy Z Fold 5: تاریخ انتشار ، قیمت ، برگه فنی ، هر آنچه را که درباره تاشو جدید می دانیم

دوستداران تلفن های هوشمند تاشو ممتاز می توانند شاد شوند ، Galaxy Z Fold 5 وارد می شود ! در حالی که سایر تولید کنندگان در این بخش شروع به کار می کنند ، سامسونگ برای مصرف کنندگان که به دنبال دستگاهی با طراحی کنترل شده هستند ، شرط بندی ایمن است.

Galaxy Z Fold 5

 • هنگامی که Galaxy Z Fold 5 بیرون می آید ?
 • گلکسی z برابر 5 چقدر است ?
 • تازه های طراحی Galaxy Z Fold 5 چیست؟ ?
 • صفحه های روشن تر ?
 • یک تلفن هوشمند همیشه کارآمدتر
 • استقلال کمی ضعیف ?
 • آیا Galaxy Z Told 5 خوب در عکس است ?
 • آیا Galaxy Z Fold 5 با قلم قلم S تهیه شده است ?
 • چه نسخه ای از Android برای Galaxy Z Fold 5 ?
 • نظرات

رهبر بدون انکار و پیشگام در بازار تلفن های هوشمند صفحه نمایش تاشو ، سامسونگ در حال راه اندازی نسل جدیدی از محدوده پرچمدار خود با Galaxy Z Fold 5 است. سازنده کره جنوبی با تخصص و بازخورد کاربر از مدلهای قبلی ، فرمول خود را با این محصول بهبود می بخشد که در طول سالها بالغ تر ، قابل اعتماد و کارآمدتر می شود. در حالی که رقابت در حال تشدید است ، بین بازاریابی Find N2 Oppo و Xiaomi Mix Fold 2 در برخی از کشورها ، اعلامیه Google Pixel Fold و راه اندازی آینده OnePlus ، برابر سامسونگ هنوز هم صدرنشینی خوبی دارد بیش از رقبای او. تاریخ انتشار ، قیمت ، طراحی ویژگی های جدید ، مشخصات فنی ، نرم افزار ، در اینجا همه چیزهایی است که شما باید در مورد سامسونگ گلکسی Z Fold 5 بدانید.

هنگامی که Galaxy Z Fold 5 بیرون می آید ?

ارائه گلکسی Z برابر 5 صورت گرفت 26 ژوئیه 2023, در طی یک کنفرانس بسته بندی نشده کهکشان در کره جنوبی برگزار شد. به طور کلی ، سامسونگ برای مدت زمان حدود دو هفته پیش از این روند در این فرآیند باز می شود ، سپس این تلفن هوشمند بالاخره به بازار عرضه می شود و از طریق بازرگانان در دسترس است. اگرچه برخی از مارک ها قبل از این تاریخ تحویل را ارائه می دهند ، Galaxy Z Fold 5 به طور رسمی در غرفه های فرانسوی در دسترس خواهد بود از 11 اوت 2023.

اگر Galaxy Z Fold 5 قول دهد ستاره تابستانی در سامسونگ باشد ، سازنده نیز Galaxy Z Flip 5 را راه اندازی کرده است. همیشه در 11 آگوست ، ما همچنین می توانیم در سری Galaxy Tab S9 و همچنین در Galaxy Watch 6 Watch Connected Watch 6 را روی تبلت ها بگیریم.

گلکسی z برابر 5 چقدر است ?

سامسونگ از قیمت Galaxy Z Fold 5 خود در طول رویداد بدون بسته در تاریخ 26 ژوئیه رونمایی کرد. تومور اعلام کاهش جزئی در قیمت ها نادرست بود. برعکس, مشتریانی که علاقه مند به ستاره جدید سامسونگ تاشو هستند باید هزینه بیشتری بپردازند. در حالی که Galaxy Z Fold 4 در نسخه 256 گیگابایتی 1799 یورو و 1919 یورو در نسخه 512 گیگابایتی در فرانسه در هنگام راه اندازی آن فروخته شد ، لازم است 100 یورو بیشتر با ذخیره سازی معادل پرداخت کنید تا Galaxy Z Fold 5 را در 256 GO خود بدست آورید نسخه. نسخه 512 گیگابایتی هزینه دارد که Galaxy Z Fold 4 ، با 2039 €.

تازه های طراحی Galaxy Z Fold 5 چیست؟ ?

اگر طراحی در مورد تلفن های هوشمند سنتی به یک استدلال کمتر و کمتر مهم تبدیل شود ، زیرا همه آنها به یکدیگر شباهت دارند ، هنوز هم برای تلفن های هوشمند تاشو ضروری است ، که هنوز اعتماد به نفس عموم مردم را فتح نکرده اند. با استفاده از این نسل ، سامسونگ طراحی تلفن هوشمند خود ، نازک تر و سبک تر را کامل می کند ، همانطور که می بینیم هنگام گرفتن مسئولیت Z Fold 5 و Z Flip 5.

اولین پیشرفت بزرگ در لولا انجام شده است. این بسیار بهتر در بدنه دستگاه ادغام شده است ، که از لحاظ تئوریکی به آن اجازه می دهد تا در وسط صفحه اصلی ، بسیار باهوش تر آشکار شود. برای این کار ، سامسونگ تصمیم می گرفت نوع جدیدی از لولا را که تعمید می یابد “دمبل” از نظر داخلی ، که قبلاً خود را در Oppo ، Xiaomi و اخیراً Google اثبات کرده است. نسخه جدید همچنین این مزیت را دارد که صفحه ها را به طور کامل ببندید ، بدون اینکه روزی بین آنها وجود نداشته باشد. پس از تاشو کاملاً ، گلکسی Z برابر 5 فقط 13.4 میلی متر ضخامت دارد.

Galaxy Z Fold 5

اگرچه این لولا جدید مقاومت و محافظت در برابر آب ترمینال را فراهم می کند ، اما به ما اجازه نمی دهد تلفن هوشمند گرد و غبار ضد آب را تأیید کنیم. بنابراین دستگاه شاخص حفاظت IPX8 را که قبلاً در نسل قبلی موجود است ، حفظ می کند.

اگر سامسونگ آن را تضمین کند لولا Z برابر 5 قادر به پشتیبانی از حدود 300000 نفر خواهد بود عملیات افتتاح و بسته شدن (به جای 200،000) قبل از وخامت ، به نظر نمی رسد که غول کره ای فرمول را در برابر نفوذ گرد و غبار به صفحه پیدا کرده است. با توجه به منابع نسبتاً قابل اعتماد, تاشو شرور همیشه حضور خواهد داشت.

در آخر ، بگذارید اضافه کنیم که ، اگر لولا Galaxy Z Fold 5 تجربه را بهبود بخشد ، پس از تاشو یا آشکار شدن تلفن هوشمند ، حالت Flex بدون دست می تواند رنج ببرد و برای تنظیم پیچیده تر شود. این برای مشاهده راحت فیلم ها یا استفاده از تلفن همراه خود به عنوان لپ تاپ بسیار کاربردی است.

در آخرین CES ، صفحه نمایش سامسونگ تقریباً 360 درجه با چند ممتاز نمایش صفحه نمایش تاشو را رقم زد. چنین صفحه ای به شما امکان می دهد بدون نمایشگر خارجی انجام دهید ، زیرا می توان آن را به سمت خارج برای یافتن یک فرمت کلاسیک تلفن هوشمند پیدا کرد. نیمه دوم صفحه در عقب می تواند برای استفاده از آن استفاده کند. برای لحظه ای ، این فقط یک نمونه اولیه است. این طرح در آینده می تواند ارائه شود ، اما بلافاصله برای آن نیست و Galaxy Z Fold 5 از آن استفاده نمی کند.

Galaxy Z Fold 5

سه رنگ برای دستگاه موجود است: آبی (آبی یخی) ، کرم (کرم) و سیاه (فانتوم سیاه). خواننده اثر انگشت حرکت نمی کند. همیشه در یک دکمه در لبه دستگاه ادغام می شود. بلندگوها از پیشرفت برای تولید صدای با کیفیت بهتر بهره مند می شوند.

Galaxy Z Fold 5

صفحه های روشن تر ?

سامسونگ شرط بندی روی مورب های صفحه نمایش مشابه با آنچه که ما قبلاً برای Galaxy Z Fold 5 آن می دانیم ، یعنی اندازه 6.2 اینچ برای نمایش خارجی و 7.6 اینچ برای پوستر داخلی. بنابراین سامسونگ پس از تغییر مهم در لولا ، در صفحه نمایش عاقلانه باقی می ماند ، وقتی می توان امیدوار بود که یک سطح کوچک را روی صفحه خارجی کسب کند. لازم است منتظر Galaxy Z Fold 6 باشید تا تغییر مقیاس را در این نقطه مشاهده کند. صفحه ثانویه گوشی هوشمند کره جنوبی نسبت نزدیک به برابر پیکسل ، که بیشتر از طول آن را قرار می دهد ، در 1812 x 2176 پیکسل برای Galaxy Z Fold 5 در برابر 1840 x 2208 پیکسل برای گوشی هوشمند Google ، تصویب می کند.

این دو صفحه البته مبتنی بر فناوری AMOLED است و فرکانس تازه کردن 120 هرتز, متغیر از 1 هرتز برای صفحه اصلی و 48 هرتز برای نمایش ثانویه. معیارها تأیید می کنند که آیا همانطور که شایعه اعلام می کند ، آنها در واقع روشن تر از نمونه های Galaxy Z Fold 4 هستند. صفحه نمایش خارجی از یک پوشش Gorilla Glass Victus 2 لذت می برد تا خود را در برابر شوک ها ، سقوط ها و خراش ها محافظت کند.

یک تلفن هوشمند همیشه کارآمدتر

Galaxy Z Fold 5 از یک تراشه Snapdragon 8 Gen 2 ، شخصی سازی شده و در 4 نانومتر حک شده است ، همانطور که برای Galaxy S23. امسال ، سامسونگ قصد ندارد نسخه بیش از بهترین SOC Qualcomm را برای موبایل تاشو خود ارائه دهد ، معتقد است که Snapdragon 8 Gen 2 به طور خاص برای تلفن های هوشمند کهکشان بهبود یافته است در حال حاضر به آنها مزیتی را در رقابت مجهز به Snapdragon 8 Gen 2 Standard می دهد. SOC با مودم ارائه شده است که از اتصال در شبکه های تلفن همراه 5G اطمینان حاصل می کند.

صفحه نمایش خارجی Galaxy Z Flip 5

از طرف حافظه ، بدون تغییر ، ما 12 گیگابایت رم که بیش از حد کافی برای همه مصارف ، از جمله چند وظیفه ای است. فضای ذخیره سازی به پیکربندی انتخاب شده بستگی دارد: 256 یا 512 گیگابایت ، از طریق UFS 4 Technology.0. نسخه ای که 1 سل از حافظه داخلی را در بازارهای خاص موجود است ، خواهیم دید که آیا فرانسه این بار حق دارد.

استقلال کمی ضعیف ?

یکی از توبیخ هایی که می تواند در Galaxy Z Fold 4 ایجاد شود ، استقلال محدود آن بود ، جانشین وی نباید در این جنبه خیلی بهتر عمل کند. Galaxy Z Fold 5 بار دیگر از یک باتری با ظرفیت استفاده می شود 4400 میلی آمپر ساعت. ما می توانیم امیدوار باشیم که بهینه سازی های Snapdragon 8 Gen 2 Chip باعث می شود دستگاه از نظر انرژی اقتصادی تر شود ، اما نباید انتظار تفاوت قابل توجهی داشته باشیم.

شارژ هم حرکت نمی کند: تا زمانی که سیم کشی 25 W, که در مقایسه با عملکردی که توسط مارک های چینی به طور موازی تحویل داده شده برای یک تلفن هوشمند برتر محدود است ، و شارژر در جعبه گنجانده نشده است. ما همچنین منتظر شارژ مجدد بی سیم تا 11 W با ایستگاه سمت راست و یک عملکرد شارژ بی سیم معکوس برای بازگرداندن آب به هدفون های بی سیم یا سایر لوازم جانبی سازگار هستیم.

آیا Galaxy Z Told 5 خوب در عکس است ?

قابلیت های Galaxy Z Fold 4 در عکس کاملاً قانع کننده بود و اپتیک Galaxy Z Fold 5 نباید خیلی تکامل یابد. در 50 سنسور اصلی MP افتتاح در f/1.8 (سامسونگ ایزوسل GN3) با یک زاویه فوق از 12 مگاپیکسلی به f/2 همراه است.2 و یک تله از 10 MP در F/2.4 با بزرگنمایی نوری X3. برخی گزارش ها ادعا می کنند که محدودیت طراحی مانع از بهبود سنسورهای عکس در این نسل جدید می شود. به طور خاص ، شامل سنسورهای بزرگتر و سنگین تر بدون نیاز به تجدید نظر در کل طراحی و تعادل دستگاه غیرممکن خواهد بود.

Galaxy Z Fold 5

این تلفن هوشمند دو دوربین سر برای سلفی ها ارائه می دهد: یکی از 12 MP با صفحه نمایش خارجی ، هنگامی که موبایل تاشو می شود ، و 4 MP دیگر برای استفاده در حال آشکار کردن در زیر صفحه داخلی پنهان شده است. پردازش عکس به لطف تراشه جدید می تواند بهبود یابد ، اما شما نباید به یک جهش دیدنی در کیفیت عکس در مقایسه با Galaxy Z Fold 4 امیدوار باشید ، که ما هنوز هم به یاد می آوریم ، یک فتوفون خوب.

با توجه به این ویدئو ، Galaxy Z Fold 5 می تواند در 8k در 30 تصویر در ثانیه و 4K در 60 فریم در ثانیه فیلمبرداری کند.

آیا Galaxy Z Fold 5 با قلم قلم S تهیه شده است ?

Galaxy Z Fold 5 با استفاده از قلم خانه سامسونگ ، قلم سازگار است. با این حال ، لوازم جانبی است شامل نمی شود با تلفن هوشمند و باید از هم جدا شود. اگر با دستگاه تحویل داده نشود ، مسلم است که Galaxy Z Fold 5 مکان خاصی برای ذخیره و شارژ مجدد قلم آن ندارد. عدم وجود چنین پورت ترمینال پایان را نیز حفظ می کند.

قلم S به شما امکان می دهد اسناد را به صورت دستی بنویسید ، ترسیم یا حاشیه نویسی کنید ، اما همچنین تلفن هوشمند را از راه دور کنترل کنید تا دوربین را تغییر دهید ، در حین ارائه یک اسلاید عبور دهید یا به موسیقی بعدی یک لیست پخش بروید.

چه نسخه ای از Android برای Galaxy Z Fold 5 ?

Galaxy Z Fold 5 در زیر تحویل داده می شود یک UI 5.1.1, روکش نرم افزار سامسونگ ، بر اساس Android 13. این نسخه یک رابط سیال ، بصری و قابل تنظیم ارائه می دهد. بسیاری از ویژگی ها آن را به ویژه برای عملکرد صفحه تاشو دستگاه ، به ویژه با توجه به سازگاری چند وظیفه ای و خودکار صفحه نمایش با حالت مورد استفاده مناسب می کند: باز ، بسته یا فلکس.

سازنده با توجه به نظارت بر نرم افزار از تلفن های هوشمند بالا خود به طور فزاینده ای پاسخگو است. وی نوید 4 سال به روزرسانی های عمده اندرویدی و پنج سال از تکه های ایمنی را دارد.

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست