سامسونگ Galaxy Z Fold4 Black 256 GB – SFR ، Samsung Galaxy Z Fold4 | سامسونگ آفریقا_فر

Galaxy Z Fold4

Contents

Z Fold4 دارای یک استقلال فوق العاده طولانی با باتری 4400 میلی آمپر ساعت خود است. با تشکر از آن ، این تلفن همراه حتی در صورت استفاده فشرده می تواند در طول یک روز استفاده شود. به محض اینکه نیاز به وجود آمد ، سامسونگ گلکسی Z برابر 4 به لطف آداپتور 25W خود ، از یک شارژ مجدد سیمی فوق العاده بهره می برد ، باتری در حدود یک ساعت انجام می شود. و همانطور که بسیار سخاوتمندانه است ، Galaxy Z Fold 4 انرژی بی سیم خود را با سایر دستگاه ها به اشتراک می گذارد !

Galaxy Z Fold4

برای استفاده از پیشنهادات شخصی متصل شوید.

1. به پایان رساندن سامسونگ گلکسی z fold4

گنجایش انبار

2. در مورد در دسترس بودن هشدار داده شود یا تلفن های مشابه را کشف کنید

ثبت نام کنید تا از در دسترس بودن محصول هشدار داده شود.

من می خواهم اطلاعات مربوط به پیشنهادات تجاری SFR را از طریق ایمیل دریافت کنم

تلفن قدیمی خود را به یاد داشته باشید تا از تخفیف اضافی استفاده کنید

بازیابی پاداش بازیابی جایزه فقط در صورتی معتبر است که بازیابی همزمان با خرید تلفن جدید انجام شود. پرداخت مبلغ پاداش بازیابی به معنای اعتبارسنجی بازیابی تلفن قدیمی شما توسط یکی از خریداران ما است

100 € جایزه اضافی هر تلفنی که می فروشید.

تجهیزات جانبی

یا 17.94 یورو X4 به جزئیات مراجعه کنید

قیمت اولیه:69.99 یورو امروز پرداخت می شود: 69.99 یورو
یا 17.94 یورو
سپس 17.92 x3 یورو
از جمله هزینه های بازپرداخت 1.71 یورو پس از خرید
درخواست : -40 یورو روشهای موجود در کوپن را ببینید قیمت پس از بازپرداخت: 29.99 یورو

یا 20.50 یورو X4 جزئیات را ببینید

قیمت اولیه:79.99 یورو امروز پرداخت می شود: 79.99 یورو
یا 20.50 یورو
سپس 20.48 x3 یورو
از جمله هزینه های بازپرداخت 1.95 یورو پس از خرید
درخواست : -20 یورو روشهای موجود در کوپن را ببینید قیمت پس از بازپرداخت: 59.99 یورو

یا 33.29 یورو X4 به جزئیات مراجعه کنید
قیمت اولیه:129.99 یورو امروز پرداخت می شود: 129.99 یورو
یا 33.29 یورو
سپس 33.29 33 یورو ماه
از جمله 3.17 یورو هزینه
یا 50.98 یورو X4 به جزئیات مراجعه کنید
قیمت اولیه:199 یورو امروز پرداخت می شود: 199 یورو
یا 50.98 یورو
سپس 50.96 x3 یورو
از جمله 4.86 یورو هزینه

تست Samsung Galaxy Z Fold4 Frandroid

به اختصار

نقاط مثبت سامسونگ کهکشان Z Fold4

 • طراحی مرتب و قوی (به ویژه IPX8)
 • دو صفحه بسیار روشن و 120 هرتز
 • نوار وظیفه. و چند وظیفه ای
 • ویژگی های بالقوه
 • نسبت بهتری برای صفحه نمایش خارجی
 • یک Snapdragon 8+ Gen 1 قدرتمند
 • استقلال راحت در استفاده از ترکیبی
 • همه کاره و خوب در عکس

نقاط منفی سامسونگ کهکشان Z Fold4

 • همیشه قابل مشاهده و قابل لمس
 • بدون ذخیره سازی برای قلم S
 • هنوز هم تلاش برای استفاده بیشتر از صفحه نمایش بزرگ
 • کالیبراسیون رنگها
 • بار محدود به 25 W

یادداشت آزمون نهایی:

آزمایش انجام شده توسط:

Frandroid مرجع فنی برای یادگیری ، مقایسه و خرید خوب است. تیم متخصصان فناوری تست هایی را با گرفتن پیشرفته محصول و مقایسه های قطبی انجام می دهند. این آزمایش از طریق تلفنی که توسط مارک تلفن وام گرفته شده است انجام شده است.

ارائه

تلفن هوشمند سامسونگ گلکسی Z Fold4 وارد SFR می شود ! برند کره ای با یک مدل انقلابی به بازار تلفنی باز می گردد. Galaxy Z Fold4 یک تلفن همراه با صفحه نمایش تاشو AMOLED Dynamic 7.6 اینچی و یک صفحه نمایش با کیفیت 2 است که در قسمت خارجی موبایل واقع شده است. لپ تاپ چند وظیفه ای واقعی ، قادر به اطمینان از حداکثر کار به سرعت به لطف پردازنده Snapdragon 8+ Gen 1 خود. Galaxy Z Fold4 نیز به لطف یک قلم برای کارهای دقیق سفارش داده می شود. یک تلفن هوشمند واقعی و واقعی ، سامسونگ Galaxy Z Fold4 نیز به لطف بلوک لنز سه گانه ، از جمله یک سنسور 50 مگاپیکسلی ، قادر به گرفتن عکس های متعالی است ، که قادر به گرفتن عکس های متعالی است. با یک استقلال فوق العاده طولانی ، ما از استفاده از این جواهر با شکوه فناوری دریغ نخواهیم کرد: باتری 4400 میلی آمپر ساعت به موبایل اجازه می دهد تا بیش از یک روز کامل نگه داشته و فقط در یک ساعت شارژ کند. بیا و در SFR ، Galaxy Z Fold4 ، بسیار بالا از سامسونگ کشف کنید. با Z flip 4 مقایسه کنید

تصویر سامسونگ Z برابر 4 و قلم او

طراحی و صفحه تلفن قابل تاشو
سامسونگ گلکسی Z برابر 4

گوشی هوشمند Galaxy Z Fold4 تمایز داشتن یک صفحه نمایش تاشو AMOLED پویا 7.6 اینچی را دارد. صفحه نمایش برای یک احساس کاملاً همهجانبه بسیار گسترده است ، صاف است و از هیچ اثر تاشو رنج نمی برد. هنگامی که تلفن تاشو شد ، یک صفحه نمایش خارجی با شکوه 6.2 اینچی با شکوه است که به دست می گیرد. بنابراین “کاهش” به نصف ، Z Fold4 به یک شیء کوچک و ظریف تبدیل می شود ، که به راحتی در یک جیب ذخیره می شود. قابل تنظیم ، سامسونگ Galaxy Z Fold4 در 3 رنگ موجود است: سیاه ، عاج ، آنتراسیت.

بلوک سنسور سه گانه هوشمند سه گانه
Galaxy Z Fold 4

گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی Z Fold4 دارای یک بلوک سنسور عکس سه گانه است که به آن اجازه می دهد عکس های باشکوهی بسازد. سنسور اصلی آن با وضوح 50 مگاپیکسلی و یک دهانه کانونی f/1.8 را برای عکس های متعالی به صورت روزانه نشان می دهد. سنسور 2 یک لنز با زاویه فوق العاده در سطح بالایی است که از زاویه باز شدن 123 درجه و لنز 3 مگاپیکسلی با یک زوم اسپی X30 برخوردار است. ضبط ویدیویی در 8k ساخته شده است. در جلو ، سنسور سلفی 10 مگاپیکسلی را نشان می دهد و در 4K برای تماس های دیدنی با کیفیت عالی ثبت می کند.

مردی که هنگام مشورت با سامسونگ Z برابر 4 تراشیده شده است

سعادت

عملکرد بالای سامسونگ
Z برابر 4

Samsung Galaxy Z Fold4 یک تلفن فوق العاده کارآمد است که قادر به انجام تمام وظایف درخواست شده با بیشترین سرعت است. پردازنده فوق العاده قدرتمند آن ، So -Called Snapdragon 8+ Gen 1 ، همراه با رم 12 گیگابایتی ، به آن اجازه می دهد تا یک مایع موبایل چند وظیفه ای باشد. سازگار با شبکه های 5G جدید ، Z Fold4 در لبه اتصال است و به راحتی با سایر دستگاه های موجود در محیط آن همراه است. از نظر حافظه ذخیره سازی ، Z Fold4 در 256 گیگابایت ، 512 گیگابایت یا 1 در دسترس است.

استقلال بسیار طولانی مدت
از Galaxy Z Fold 4

Z Fold4 دارای یک استقلال فوق العاده طولانی با باتری 4400 میلی آمپر ساعت خود است. با تشکر از آن ، این تلفن همراه حتی در صورت استفاده فشرده می تواند در طول یک روز استفاده شود. به محض اینکه نیاز به وجود آمد ، سامسونگ گلکسی Z برابر 4 به لطف آداپتور 25W خود ، از یک شارژ مجدد سیمی فوق العاده بهره می برد ، باتری در حدود یک ساعت انجام می شود. و همانطور که بسیار سخاوتمندانه است ، Galaxy Z Fold 4 انرژی بی سیم خود را با سایر دستگاه ها به اشتراک می گذارد !

تصویر از امکانات

امکانات

  طراحی ، ابعاد ، وزن

ابعاد در میلی متر (L * L * H)
سیستم عامل
دوربین عقب

/10 شاخص قابل تعمیر

شاخص تعمیر چیست؟ ?
شاخص تعمیر ، یادداشتی از 1 تا 10 است که اطلاعاتی در مورد امکانات تعمیر تلفن هوشمند (در دسترس بودن و هزینه قطعات یدکی ، به روزرسانی های نرم افزار و غیره ارائه می دهد.). برای محیط زیست حرکتی ایجاد کنید ، به جای جایگزینی آن و در محدود کردن زباله ها ، تلفن هوشمند خود را تعمیر کنید و در محدود کردن زباله شرکت کنید !

در دسترس بودن قطعات یدکی
ضمانت انطباق حقوقی
تمام خصوصیات را ببینید

پرسش

وقتی Z برابر 4 بیرون می رود ?

سامسونگ گلکسی Z برابر 4 در اوت 2022 منتشر شد. سامسونگ یک بار دیگر با طراحی رفتار کرده است تا مخاطبان متخصصان و متخصصان را خوشحال کند.

تفاوت اصلی بین Z Flip 4 و Z برابر 4 چیست ?

تفاوت اصلی بین Samsung Galaxy Z Flip 4 و Z برابر 4 جهت تاشو صفحه نمایش و در نتیجه باز شدن آن است. Z Fold4 مانند یک کتاب باز می شود ، بنابراین با دو صفحه در مقابل یکدیگر در موقعیت تاشو قرار می گیرد ، علاوه بر ارائه یک صفحه نمایش خارجی در هنگام بسته شدن دستگاه. این همچنین اجازه می دهد تا از آن به عنوان یک تلفن هوشمند معمولی استفاده شود. به نوبه خود ، Galaxy Z Flip 4 دارای دهانه ای در دریچه است ، یعنی می گویند به صورت عمودی ، مانند یک پودر. این کوچکتر است ، و در یک موقعیت بسته ، دارای یک صفحه نمایش خارجی خارجی است که به شما امکان می دهد فقط پیام ها را بخوانید یا سلفی بگیرید. بنابراین این سبک بین دو مدل بسیار متفاوت است ، که باعث می شود کاربردهای آنها بسیار متفاوت باشد.

تلفن هایی از همان محدوده

سامسونگ Galaxy S22 Ultra

این محصول دیگر فروخته نمی شود
سر داس داس: 1.05 w/kg
das tronc: 1.59 w/kg
عضو DAS: 3.18 w/kg

سامسونگ گلکسی S22+

این محصول دیگر فروخته نمی شود
سر داس داس: 0.57 w/kg
das tronc: 1.4 W/kg
عضو DAS: 3.08 w/kg

سامسونگ گلکسی z flip4

+ 8 €/ماه x24 ماه با بسته 210 گیگابایت 5G جزئیات را ببینید

قیمت اولیه Galaxy Z Flip4: 799 € امروز پرداخت می شود: 279 €
سپس 8 € x 24 ماه
سپس بازپرداخت پس از خرید: -80 یورو شرایط موجود در کوپن بازپرداخت را در برگه محصول مشاهده کنید قیمت پس از بازپرداخت: 199 یورو

سپس در صورت بازیابی موبایل جایزه
منوط به اعتبار خریدار -100 یورو
بسته با قیمت 31.99 یورو در ماهبه مدت 12 ماه
سپس 44.99 یورو در ماه
تعهد 24 ماهه
سر داس داس: 1.15 W/kg
das tronc: 1.2 W/kg
عضو DAS: 2.75 w/kg

گوش دادن به خدمات مشتری

14 روز برای تغییر نظر خود

پرداخت امن

تحویل رایگان

پرداخت در 4x ، 12x ، 24x یا 36x

شبکه 5G: شبکه 5G ، در حال استقرار ، مشروط بر پوشش با پیشنهاد 5G سازگار و ترمینال معتبر است. شبکه 5G 3.5 گیگاهرتز یا 2100 مگاهرتز مطابق با شهرداری های جمع آوری شده در دسترس. جزئیات را در https: // کمک.SFR.fr/mobile-et-s-bablette/reseau-sfr/couverture-reseau-sfr.HTML . 5G با عملکرد متفاوت بسته به فرکانس های مورد استفاده ، حداکثر جریان نظری در سراشی. 5G از خارج از کشور با پیشنهاد SFR و یک ترمینال 5G سازگار ، در محدوده مناطق تحت پوشش شبکه های 5G اپراتورهای خارجی که توافق نامه رومینگ را به پایان رسانده اند ، در دسترس است. جریان 5G در خارج از کشور به اپراتورهای محلی SFR بستگی دارد.

Handsfree: استفاده از کیت بدون دست توصیه می شود.

UNLOGS موبایل: تمام موبایل های ما قفل نشده اند ، به این معنی که می توان از آنها با سیم کارت دیگر استفاده کرد.

داس: جریان جذب خاص (DAS) ، قرار گرفتن در معرض کاربر در برابر امواج الکترومغناطیسی تجهیزات مربوطه را تعیین می کند. حداکثر DAS مجاز 2 W/kg برای سر و تنه و 4 W/kg برای اعضا است. اندازه گیری تنه DAS ممکن است در رابطه با فاصله مشخصی از یک ارگانیسم شبیه سازی شده انسانی محاسبه شده باشد. به بروشور سازنده مراجعه کنید.

پیشنهاد پرداخت 4 -Time: پیشنهاد مشمول شرایط ، محفوظ برای افراد بزرگ طبیعی ، در فرانسه که دارای کارت بانکی (مستر کارت یا ویزا) است که دارای مدت اعتبار حداقل برابر با مدت زمان بازپرداخت است. راه حل پرداخت برای مدت زمان کمتر یا مساوی 90 روز ، در 4 مهلت ، اولین مداخله کننده لزوما در روز خرید. برای خرید یک ترمینال تلفن همراه و لوازم جانبی واجد شرایط تلفن همراه برای کل مبلغ بین 50 تا 3،000 یورو (هزینه حمل و نقل شامل) ، معتبر است. راه حل پرداخت بدون هزینه اگر خرید با اشتراک همزمان یک برنامه موبایل SFR یا به عنوان بخشی از تجدید تلفن همراه همراه باشد. در صورت خرید ترمینال تلفن همراه و/یا لوازم جانبی موبایل ، راه حل پرداخت با هزینه ها.

با توجه به پذیرش پرونده توسط FLOA ، RCS Bordeaux 434 130 434 – ساختمان G7 ، 71 Rue Lucien Faure 33300 Bordeaux ، Orias Nº07028160 (www.عیاش.FR). شما یک دوره برداشت 14 روزه قانونی دارید. شرایط در 07/04/2023 و قادر به تغییر. شرایط پرداخت را در چندین بار floa در https مشاهده کنید: // www.شلاق.FR/شرایط عمومی-پرداخت-بسیاری از مواقع

اعتبار 12 بار ، 24 بار یا 36 بار: اعتباری شما را مرتکب می شود و باید بازپرداخت شود. ظرفیت بازپرداخت خود را قبل از تعهد بررسی کنید.

نمونه هایی از بودجه از خرید 801 یورو با بسته SFR:

با اعتبار تحت تأثیر ** در 36x : پرداخت نقدی 81 یورو پس 36 پرداخت ماهانه 20.00 یورو در ماه. Taeg ثابت: 0 ٪. نرخ بدهکار ثابت 0 ٪. مبلغ کل ناشی از وام گیرنده: 720 یورو (به استثنای بیمه اختیاری). هزینه بیمه اختیاری 1.23 یورو در هر ماه علاوه بر پرداخت ماهانه. نرخ بیمه مؤثر 0 است.17 ٪. اعتبار اعتبار پشتیبانی شده توسط SFR.

با اعتبار تحت تأثیر ** در 24x : پرداخت نقدی 81 یورو پس 24 پرداخت ماهانه 30.00 یورو در ماه. Taeg ثابت: 0 ٪. نرخ بدهکار ثابت 0 ٪. مبلغ کل ناشی از وام گیرنده: 720 یورو (به استثنای بیمه اختیاری). هزینه بیمه اختیاری 1.23 یورو در هر ماه علاوه بر پرداخت ماهانه. نرخ بیمه مؤثر 0 است.17 ٪. اعتبار اعتبار پشتیبانی شده توسط SFR.

با اعتبار تحت تأثیر ** در 12x : پرداخت نقدی 81 یورو پس 12 پرداخت ماهانه 60.00 یورو در ماه. Taeg ثابت: 0 ٪. نرخ بدهکار ثابت 0 ٪. مبلغ کل ناشی از وام گیرنده: 720 یورو (به استثنای بیمه اختیاری). هزینه بیمه اختیاری 1.23 یورو در هر ماه علاوه بر پرداخت ماهانه. نرخ بیمه مؤثر 0 است.17 ٪. اعتبار اعتبار پشتیبانی شده توسط SFR.

مشروط به شرایط ، برای مشترکان SFR موبایل ، افراد اصلی طبیعی ، که در سرزمین اصلی فرانسه یا در DOM قرار دارند. برای هرگونه خرید ترمینال موبایل بیشتر از 200 یورو ، همراه با اشتراک همزمان یک برنامه موبایل SFR واجد شرایط یا به عنوان بخشی از تجدید تلفن همراه (به استثنای خرید پایانه های موبایل برهنه) ، پیشنهاد معتبر است. آخرین پرداخت ماهانه می تواند به سمت بالا و همچنین در حد 0.50 یورو تنظیم شود.

* نمونه نشانگر و بدون ارزش قراردادی بر اساس مهلت اول 30 روز پس از تاریخ تأمین اعتبار محاسبه می شود.

** منوط به پذیرش پرونده توسط FLOA ، RCS Bordeaux 434 130 434 – ساختمان G7 ، 71 Rue Lucien Faure 33300 Bordeaux ، Orias Nº07028160 (www.عیاش.FR). شما یک دوره برداشت 14 روزه قانونی دارید. شرایط در 07/04/2023 و قادر به تغییر.

*** یا 0.17 ٪ سرمایه وام گرفته شده در هر ماه برای وام گیرنده زیر 66 برای ضمانت های مرگ ، از دست دادن کل و برگشت ناپذیر استقلال (PTIA) و کل ناتوانی موقت برای کار (ITT). قرارداد مشترک توسط FLOA به ACM VIE SA (SA در پایتخت 778 371 392 € – RCS Strasbourg 332 377 597 – دفتر مرکزی: 4 Rue Frédéric -guillaume raiffeisen: 67000 آدرس پستی استراسبورگ: 63 Chemin Cherin) Tassin ، 69814 Tassin ، 69814 Tassin ، 698 اطمینان SA (SA با سرمایه 16،422،000 یورو – RCS Romans 350 838 686 – دفتر مرکزی: 25 Rue du Docteur Henri Abel ، 26000 Valence – آدرس پستی: 63 Antoine Pardon ، 69814 Tassin Cedex) ، شرکت های حاکم بر کد بیمه.

سهولت پرداخت: ارائه شده برای مشترکان SFR (به استثنای قرمز توسط مشتریان SFR و SFR) دارندگان یک بسته موبایل واجد شرایط SFR. با توجه به پیشنهاد و تجهیزات واجد شرایط انتخاب شده ، حداکثر راه حل پرداخت حداکثر مبلغ 192 یورو ، و این امکان را برای پرداخت ماهانه (3 ، 5 یا 8 € در ماه) سهم از قیمت تجهیزات تلفن همراه با حداکثر مدت زمان ممکن است از 24 ماه ، بدون هزینه. محدود به یک پیشنهاد واحد در هر خط تلفن همراه. در صورت خاتمه خط یا تغییر پیشنهاد به یک پیشنهاد غیرمجاز ، مشترک باید کل پرداخت های ماهانه را در پیش بینی تسویه کند.

بازیابی موبایل: مشروط به شرایط ، معتبر در سرزمین اصلی فرانسه ، در وب سایت های SFR.fr یا redbysfr.FR ، به مشتری اجازه می دهد ملک یک یا چند تلفن همراه (در حد 3 در سال) را در ازای پرداخت نقدی توسط SFR یا توسط یک خریدار ، شریک SFR بفروشد. شرایط و جزئیات را در https مشاهده کنید: // www.SFR.پیشنهاد/شرایط موبایل

بازیابی جایزه: برای خرید موبایل واجد شرایط (به استثنای موبایل به تنهایی) در ارتباط با تصرف یک موبایل قدیمی در SFR ، پیشنهاد شرایط ، معتبر در سرزمین اصلی فرانسه ، که برای SFR یا RED توسط مشترکین موبایل SFR رزرو شده است.fr یا redbysfr.خط. پرداخت پاداش بین 40 روز تا 60 روز پس از اعتبار سفارش از سر گرفته شد. شرایط و جزئیات در شرایط خاص جایزه بازیابی.

Galaxy Z Fold4

دو Glad4 Grisvert Galaxy Z در کنار هم هستند. یکی به 45 درجه باز است و مانند چادر ایستاده است. نسخه S Pen Told به صورت مورب بر روی لولا قرار دارد. Galaxy Z Fold4 دیگر نیز بر اساس لولا است. در یک زاویه چاق باز است و یک تصویر زمینه به رنگ روبان رنگی روی صفحه اصلی آن نمایش داده می شود

Big Bang سزاوار یک صفحه نمایش بزرگتر است ما با یک صحنه کیهانی از فضای بیرونی باز می شویم. سیارکها به سمت آنچه به نظر می رسد سیارات دوردست هستند ، مارپیچ می شوند. “بیگ بنگ سزاوار یک صفحه بزرگ است”. سلب مسئولیت: تصویر شبیه سازی شده برای اهداف مصور. ux/ui ممکن است اخبار متفاوت باشد. ما بزرگنمایی می کنیم و می بینیم که Galaxy Z Flip4 در حال تاشو است و Easyy را درون جیب قرار داده است. “Galaxy Z Fold4” در سراسر صفحه ظاهر می شود. آرم سامسونگ.

مشاوره متخصص supersaf. Supersaf در استودیوی خود در مواجهه با لنز بیان می شود. هشدار: اطلاعیه هایی که در Galaxy Z Fold4 به اشتراک گذاشته شده از ارزیابی کنندگان فناوری پیشرفته است. هیچ پرداختی برای ایجاد اخطار انجام نشده است. پس از ارسال محتوا در YouTube ، اعتبارنامه در ازای پرداخت به دست آمد. مدل و رنگ های موجود بسته به کشور یا اپراتور ممکن است متفاوت باشد. نمای صفحه اصلی ، تاشو برای ایستادن به صورت عمودی. دریابید که متخصصان در مورد آن چه می گویند. Galaxy Z Fold4. mkbhd. mkbhd در استودیوی خود. UunboxTherapy. دو جعبه هوشمند گوشی سیاه سیاه روی میز جلوی Unbox Therapy قرار دارد. نقل قول از Unbox Therapy: “یک تلفن و رایانه لوحی در جیب خود در هر زمان.»Supersaf دارای یک گلکسی z fold4 ver-gris در دست او است. طرح. MKBHD دستگاه را در دست خود می چرخاند تا از زوایای مختلف دستگاه ، از جمله دوربین های عقب ، یک دسترسی نزدیک را فراهم کند. نقل قول از MKBHD: “وسیله ای قوی که شما را به اعتماد به نفس می اندازد.”بسته شدن از لبه بالایی دستگاه هنگام قرار دادن در یک موقعیت بسته. پایداری. نقل قول از SuperSAF: “در پشت و روی صفحه در فضای باز کمی بادوام تر است.»SupersAF یک دستگاه Galaxy Z Fold4Plié را در هر دست با نمای عقب به سمت بالا نگه می دارد. یکی سبز خاکستری و دیگری طیف سیاه دیگر. سپس ، در حالی که MKBHD صحبت می کند ، ما یک صفحه نزدیک از صفحه نمایش در فضای باز و لولا را می بینیم. Supersaf با اشتیاق آب را با یک لوله آبیاری پودر می کند. نقل قول از SuperSAF: “داشتن یک دستگاه تاشو مقاوم در برابر آب باورنکردنی است.»چند برابر. در یک صفحه اصلی توصیف شده ، منوی تنظیمات در حالت چند منظوره است. سپس ، تصویر در نوار وظیفه جدید در انتهای صفحه ، با یک نماد جفت برنامه زوم می شود. SuperSAF با فشار دادن نمادهای برنامه ها ، نحوه استفاده از نوار وظیفه را نشان می دهد تا به سرعت به یکدیگر تغییر دهید. دوربین. اکنون ، سه دستگاه Galaxy Z Fold4Sont پیش رو. سپس دوربین برای ارائه سه رنگ مختلف ، یک پانوراما را بر روی دستگاه ها ایجاد می کند. ما یک دوربین نزدیک دوربین را در زیر صفحه مشاهده می کنیم. محور صفحه با زاویه ای متفاوت برای آشکار کردن دوربین پنهان واقع در صفحه اصلی. نقل قول MKBHD: “دوربین سلفی پنهان در واقع بسیار چشمگیر است.”عکسی از صفحه اصلی نشان می دهد که وقتی دوربین مستقیم از جلو دیده می شود ، دوربین قابل مشاهده نیست. gadgetMatch. مایکل جاش از گجت مسابقه برای ارائه ویژگی های دوربین در شهر است. روی صفحه نمایش فضای باز که در برنامه دوربین دیده می شود ، فشار می دهد و یک پنجره متنی نشان می دهد که پیش نمایش صفحه نمایش در فضای باز فعال شده است. هنگامی که از عقب دیده می شود ، صفحه نمایش فضای باز پیش نمایش زنده از دوربین های عقب مانند آینه را به نمایش می گذارد تا سوژه خود را ببیند. یکی از دوستانش که در مقابل دوربین قرار می گیرد ، از مایکل جاش از بازی گجت عکس می گیرد. عکس به دست آمده تابش و به خوبی با جزئیات خالص قاب بندی شده است. سامسونگ.کم. آرم سامسونگ.

فیلم راه اندازی رسمی مردی که لباس رنسانس اروپایی پوشیده است ، قلم مو را به سمت بوم نشان می دهد. نه واقعی لئوناردو داوینچی. سپس می توانیم ببینیم که بوم خالی بود. این هنرمند یک Galaxy Galaxy Z Fold4 را روی میز پشت سر خود می گیرد. پایین می نشیند و دستگاه را به صفحه اصلی باز می کند. با نام تجاری جدید Galaxy Z Fold4. هشدار: تصویر شبیه سازی شده. او عکس ها را روی صفحه می نویسد. سپس ، یک نمای هوایی از صفحه نشان می دهد که وی به عکسی از کیک مربع روی یک صفحه گرد علاقه دارد. به نظر می رسد او الهام بخش است. هشدار: تصویر شبیه سازی شده. تجربه و رابط کاربری ممکن است اصلاح شود. سپس ، یک نمای هوایی از صفحه نشان می دهد که برنامه های گالری و Samsung Notes در یک صفحه واحد با هم باز می شوند. او یک نمودار شبیه به کیک روی صفحه را در برنامه یادداشت ها با نسخه S Pen Fold ترسیم می کند. هشدار: تصویر شبیه سازی شده. نسخه S Pen Told به طور جداگانه فروخته می شود و فقط با z fold4et the z fold3 سازگار است. برخی از برنامه ها با چند وظیفه سازگار نیستند. تجربه و رابط کاربری ممکن است اصلاح شود. سپس تصویری از مرد ویترووی را از یک برگ اکسل به سمت یک اسلاید پاورپوینت با انگشت خود می کشاند. داده های برگ اکسل ارقام توالی فیبوناچی را نشان می دهد. هشدار: تصویر شبیه سازی شده. برخی از برنامه ها با چند وظیفه سازگار نیستند. عملکرد Drag-Drop به آخرین برنامه Microsoft Office نیاز دارد ، حداقل نسخه شانزده Zero Point One پنج سه سه نقطه صفر دو صفر چهار صفر چهار. در دسترس بودن عملکرد ممکن است بسته به کشور یا منطقه متفاوت باشد. تجربه و رابط کاربری ممکن است اصلاح شود. سپس از صفحه دستگاه به صورت افقی استفاده می شود. در بالا ، این هنرمند در حال تماشای یک مسابقه فوتبال در یوتیوب است. در زیر ، یک گربه گروهی تیم را تشویق می کند. هشدار: تصویر شبیه سازی شده. برخی از برنامه ها با چند وظیفه سازگار نیستند. YouTube یک مارک تجاری Google LLC است. تجربه و رابط کاربری ممکن است اصلاح شود. سپس ، این هنرمند از بالا دیده می شود در حالی که او Galaxy Z Fold4 را روی میز مد Flex قرار می دهد و این ویدئو خوانده می شود. او ویدیو را مکث می کند. توقف تصویر بازیکنی را نشان می دهد که بازوهای آن در طرفین کشیده شده است. هشدار: تصویر شبیه سازی شده. برخی از برنامه ها با چند وظیفه سازگار نیستند. YouTube یک مارک تجاری Google LLC است. تجربه و رابط کاربری ممکن است اصلاح شود. این هنرمند موقعیت را با بدن خودش بازتولید می کند. او در حالت Flex با اشتیاق روی صفحه نمایش شروع می کند. هشدار: S Pen Fold Edition به طور جداگانه فروخته می شود و فقط با z fold4et le z fold3 سازگار است. سپس یک مرد تحویل با یک چارچوب پاکت شده وارد می شود. او ایستاده است تا او را به هنرمند معرفی کند و با انجام این کار با مستطیل وارد شد. این هنرمند آن را می بیند و با دوربین عقب Galaxy Z Fold4 باز می شود. نمای کلی از تیراندازی روی صفحه نمایش در فضای باز نمایش داده می شود. هشدار: تصویر شبیه سازی شده. تجربه و رابط کاربری ممکن است اصلاح شود. سپس ، انتقال از تحویل مرد زایمان به نقاشی مرد ویترووی. در حالی که دوربین از نزدیک دور می شود ، می توانیم این هنرمند را در صحنه مشاهده کنیم که نقاشی قاب را به مخاطبی ارائه می دهد که تحسین می کند. سپس مرد در حال نگه داشتن Galaxy Z Fold4 در حالت Flex است که از صفحه اصلی دیده می شود. دستگاه به مخاطب تبدیل شده است. هنر چند وظیفه ای. هشدار: تصویر شبیه سازی شده. او دستگاه را می بندد. سپس دستگاه دوباره باز می شود. کاملاً باز می شود ، سپس در حالی که پشتی می کشد کمی تاشو می شود تا به آرامی روی لولای دیگر کهکشان Z fold4 ver-gris دیده شود و مانند چادر تاشو می شود. نسخه S Pen Fold نیز بر اساس لولا دستگاه جهت گیری به سمت پایین ساخته شده است. Galaxy Z Fold4. سامسونگ.کم. هشدار: تصویر شبیه سازی شده. نسخه S Pen Told به طور جداگانه فروخته می شود و فقط با z fold4et the z fold3 سازگار است. دنیای خود را به صورت بزرگ باز کنید. آرم سامسونگ.